Czy wiesz, że...
Pstr±gi osi±gaj± szybko¶ć do 35 km/h, łososie 39 km/h. Najszybszymi rybami s±: tuńczyk 75 km/h, marlin 80 km/h, włócznik 90 km/h.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 410
 Zalogowani 0
 Wszyscy 410

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(499936) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(499936) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(499936) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499936) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499936) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499936) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(499936) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499936) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(499936) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(499936) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2050
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2165
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2299
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2142
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Małe zmiany w regulaminie PZW
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Małe zmiany w regulaminie PZW
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zander58
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 29, 2004
Posty: 283

Kraj: Polska
Miejscowość: tychy
PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 3:53 pm    Temat postu: Małe zmiany w regulaminie PZW Odpowiedz z cytatem

Od stycznia zostanie wprowadzone małe udogodnienie w dokumentach wędkarskich. Jedna ksi±żeczka zast±pi 3. Rejestr, pozwolenie i wykaz łowi¶k . Druga zmiana to juz bardziej radykalna: Będzie limit złowinych ryb. To jest 35 szt rocznie. Jezeli kto¶ będzie chciał więcej nachapać to musi zapłacic ponownie. Szczegułów nie znam. Nie wszystkim to będzie na ręke , ale ja jestem za.
Salmo_Salar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 12, 2007
Posty: 360

Kraj: Polska
Miejscowość: Biała Podlaska
PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie od pocz±tku tak jest gdy weszły te pozwolenia - w jednej ksi±żce rejestr, pozwolenie i wykaz łowisk mojego jak również okręgów, które podpisały porozumienie.

Druga zmiana - to żart, tak?? Kompletnie bezsensowne przy braku dostatecznie silnej ochrony wód. To za m±dre na moje wody (czyt. bezużyteczne). Może komu¶ to gdzie¶ się przyda lol

Pozdr.

Salmo
grubyzwierz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 23, 2007
Posty: 694

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra/Pszczew
PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, rzeczywi¶cie brzmi jak żart usmiech Kolejny m±dry zapis wprowadzi zapewne limit wędkarskich wypraw w ci±gu roku ;P
_________________
http://www.grubyzwierz.pl
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do drugiej zmiany nie jestem pewien czy co¶ się nie pomyliło. Od kolegów karpiarzy wiem, że u nich w okręgu (Katowice) ma zostać wprowadzona taka zmiana dotycz±ca karpia - 35szt rocznie i limit 2szt dziennie, ale żeby limit dotyczył wszystkich gatunków razem wziętych wydaje mi się conajmniej dziwne.
_________________
www.carpholic.pl
woojoo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 22, 2009
Posty: 212

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 7:43 pm    Temat postu: Re: Małe zmiany w regulaminie PZW Odpowiedz z cytatem

zander58 napisał:
Druga zmiana to juz bardziej radykalna: Będzie limit złowinych ryb. To jest 35 szt rocznie. Jezeli kto¶ będzie chciał więcej nachapać to musi zapłacic ponownie.



A mi się ten pomysł nawet podoba. Żeby jeszcze miał kto tego dopilnować..Ehhh..
_________________
MIĘSIARZU CZY CI NIE ŻAL ?
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem na jakiej¶ innej stronie, że wła¶nie taki limit dotycz±cy wszystkich limitowanych ryb ma zostać wprowadzony, tyle że dotyczyć ma tylko okręgu Katowice. Ale jak widać wersji jest wiele, to może tylko jaka¶ plotka.
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ten przepis nie przeszkadza,osobi¶cie nie zabieram
takich ilo¶ci ryb do domu w roku.
Najgorsze jest to że kłusole dalej będ± bezkarni wykrzyknik
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stawie licencyjnym mam limit 25 ryb, i nakaz zabierania karpi powyżej 43 cm. Więc na ¶wieta rybki s±. Na zwi±zkowej wodzie mam w tym roku 5 ryb, ale co zajadę to widzę tych samych wędkarzy łowi±cych limit dziennie.

Pewnie daj± rady zje¶ć i 500 karpi, Tym taki limit będzie nie w smak.
_________________
jak chcesz być szczesliwy jeden dzien to sie upij jak chcesz byc szczesliwy jeden rok to się ożeń a jak chcesz byc szczesliwy cale zycie to zostań wędkarzem
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grubyzwierz napisał:
Hehe, rzeczywi¶cie brzmi jak żart usmiech Kolejny m±dry zapis wprowadzi zapewne limit wędkarskich wypraw w ci±gu roku ;P

Zwierzu na ¦l±sku niektórzy z łowienia ryb zrobili sobie niezły biznes :evil: :evil:.
_________________
Bercik
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 2:07 pm    Temat postu: Re: Małe zmiany w regulaminie PZW Odpowiedz z cytatem

zander58 napisał:

Będzie limit złowinych ryb. To jest 35 szt rocznie. Jezeli kto¶ będzie chciał więcej nachapać to musi zapłacic ponownie. Szczegułów nie znam. Nie wszystkim to będzie na ręke , ale ja jestem za.


Bardzo mi się ten przepis podoba. Szkoda, ze ten limit nie wynosi 20 ryb na rok. Jest to i tak bardzo duża kupa rybiego mięsa.
Mam nadzieję, że za rok zmniejsz± ten limit.
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 3:14 pm    Temat postu: Re: Małe zmiany w regulaminie PZW Odpowiedz z cytatem

cezorator napisał:
zander58 napisał:

Będzie limit złowinych ryb. To jest 35 szt rocznie. Jezeli kto¶ będzie chciał więcej nachapać to musi zapłacic ponownie. Szczegułów nie znam. Nie wszystkim to będzie na ręke , ale ja jestem za.


Bardzo mi się ten przepis podoba. Szkoda, ze ten limit nie wynosi 20 ryb na rok. Jest to i tak bardzo duża kupa rybiego mięsa.
Mam nadzieję, że za rok zmniejsz± ten limit.

Nie można wpadać w skrajno¶ci. Pewnie, że No killowc± takie co¶ by odpowiadało, lecz z poczatkiem roku można się spodziewać mniejszych wpływów... Jak dla ten przepis i ta ilo¶ć jest jak najbardziej ok. Przy mniejszej ilo¶ci chyba uciekl bym do kolegów z Opolskiego.
_________________
Bercik
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 3:37 pm    Temat postu: Re: Małe zmiany w regulaminie PZW Odpowiedz z cytatem

cezorator napisał:
zander58 napisał:

Będzie limit złowinych ryb. To jest 35 szt rocznie. Jezeli kto¶ będzie chciał więcej nachapać to musi zapłacic ponownie. Szczegułów nie znam. Nie wszystkim to będzie na ręke , ale ja jestem za.


Bardzo mi się ten przepis podoba. Szkoda, ze ten limit nie wynosi 20 ryb na rok. Jest to i tak bardzo duża kupa rybiego mięsa.
Mam nadzieję, że za rok zmniejsz± ten limit.

Zwłaszcza jak będ± to uklejki :-)
Ps. Nie widze zmiany RAPR, więc ten przepis ma pewnie charakter lokalny i prawdopodobnie dotyczy jakichs okreslonych gatunków(u)...
_________________
http://wodnagaleria.eu/
http://www.kotuszow.pl/
Mepsik
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 05, 2004
Posty: 359

Kraj: Polska
Miejscowość: Częstochowa
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego nie interesuj± nas Twoje sympatie i antypatie
Admin

:z:
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mepsik nie generalizuj, to po pierwsze.
Po drugie nie obrażaj.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Mepsik
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 05, 2004
Posty: 359

Kraj: Polska
Miejscowość: Częstochowa
PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak cię widz±, tak cię pisz±. Ja piszę o sporej grupie wędkarzy ze ¶l±ska, która swoimi poczynaniami w naszym okręgu zdobyła sobie przydomek
"hanyskich kormoranów". Mam prawo ich nie lubić za negatywne postawy oraz szkodnicz± działalno¶ć jak± prowadz± na naszych wodach. Mam prawo domagać się ukrucenia tego procederu, oraz napiętnować takich tfu-wyndkorzy.
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mepsik napisał:
Jak cię widz±, tak cię pisz±. Ja piszę o sporej grupie wędkarzy ze ¶l±ska, która swoimi poczynaniami w naszym okręgu zdobyła sobie przydomek
"hanyskich kormoranów". Mam prawo ich nie lubić za negatywne postawy oraz szkodnicz± działalno¶ć jak± prowadz± na naszych wodach. Mam prawo domagać się ukrucenia tego procederu, oraz napiętnować takich tfu-wyndkorzy.


Jednak nieco inaczej wyrażaj opnię o tym fakcie.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Bartek80
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 20, 2006
Posty: 429

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 1:26 pm    Temat postu: Re: Małe zmiany w regulaminie PZW Odpowiedz z cytatem

zander58 napisał:
Druga zmiana to juz bardziej radykalna: Będzie limit złowinych ryb. To jest 35 szt rocznie. Jezeli kto¶ będzie chciał więcej nachapać to musi zapłacic ponownie. Szczegułów nie znam. Nie wszystkim to będzie na ręke , ale ja jestem za.

Jak piszesz takie rzeczy, to pisz rzetelnie a nie wprowadzasz zamęt. Po pierwsze: Nie zmiany w regulaminie, a wewnętrzne ograniczenia w Okręgu Katowickim. Wiele okręgów ma swoje ograniczenia i nikt od razu nie pisze że to zmiana RAPR :roll:... Po drugie: Limit podobno ma dotyczyć tylko wybranych gatunków: karp, lin, szczupak, sandacz. Proponowałbym najpierw dowiedzieć się dokładnie w swoim okręgu, a dopiero póĽniej rozpowszechniać już sprawdzone informacje.
_________________
Aquila non capit muscas!
zander58
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 29, 2004
Posty: 283

Kraj: Polska
Miejscowość: tychy
PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Bartku ja nie napisałem , że jest zmiana w regulaminie , a po drugie jeżeli chodzi o limit napisałem ogólnie i że szczegułów nie znam. Jeżeli taki wielki zamęt wprowadziłem w Twojej głowie to przepraszam. :oops:
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kami napisał:
Czytałem na jakiej¶ innej stronie, że wła¶nie taki limit dotycz±cy wszystkich limitowanych ryb ma zostać wprowadzony, tyle że dotyczyć ma tylko okręgu Katowice. Ale jak widać wersji jest wiele, to może tylko jaka¶ plotka.

To nie plotka. Sprawa dotyczy Okręgu Katowice.
PZW Katowice
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarnyy napisał:
Co do drugiej zmiany nie jestem pewien czy co¶ się nie pomyliło. Od kolegów karpiarzy wiem, że u nich w okręgu (Katowice) ma zostać wprowadzona taka zmiana dotycz±ca karpia - 35szt rocznie i limit 2szt dziennie, ale żeby limit dotyczył wszystkich gatunków razem wziętych wydaje mi się conajmniej dziwne.

Czarnyy - bo Ci koledzy karpiarze my¶l± tylko kategori± "karp" - tyle tylko będa mogli zabrać i zje¶ć - załamka lol lol lol
- inne ryby ich nie interesuj± zly:
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
DARIOPS
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2006
Posty: 411

Kraj: Polska
Miejscowość: PIEKARY ¦L.
PostWysłany: Sob Gru 24, 2011 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ok.
W tym roku opłaciłem pełne składki w okręgu Katowice i z różnych powodów nie byłem ani razu na rybach na wodach okręgu. :placz
Nie mam do nikogo pretensji.
W przyszły roku jak będę na rybach w okręgu, to znaj±c życie nie złowię więcej jak kilka sztuk.
Zapłacz± pewnie Ci "koledzy", którzy zabierali w sezonie po kilkadziesi±t sztuk sandacza , czy szczupaka w sezonie. Ja rozumiem, że rybka smakuje, a s±siedzi też lubi± rybkę, ale bez przesady. wink:
Pozostanie im kłusownictwo lub PANGA. lol
Ewentualnie zmiana diety.
_________________

Czasami się udaje,czasami...
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że „nico¶ć” niepowstrzymanie nadchodzi i powoli kończy się ¶wiat fantazji. Co¶ podobnego ma już okręg zamojski, chyba rok temu o tym pisano na forum PW. Teraz Katowice! Zaraz przyjdzie kolej na okręg mazowiecki, a może już przyszła? Prawdę mówi±c nie ¶ledzę tego uważnie, zreszt± jak? Zarz±dy PZW od najniższego szczebla do najwyższego działaj± nie mniej pow¶ci±gliwie, dyplomatycznie i dyskretnie niż sam Watykan. Podejrzewam, że wyżej wymieniony „W” uznany i ¶wiatowy mistrz w dziedzinie władania szeptem chyba mógłby się od naszego PZW jeszcze trochę nauczyć.
Co będzie jak ta moda przyjdzie na zarz±d okręgu mazowieckiego? Jak ciało członków zarz±du okręgu maz. wstrz±¶nie jakby błyskawica rozkoszy my¶l, żeby uszczę¶liwić wędkarskich malkontentów nowym i ulepszonym regulaminkiem 35 ryb w roku, 35 zarzuceń wędkę, 35 ziaren kukurydzy, 35 rubryczek w rejestrze, 35 dumnych tryumfuj±cych okrzyków nad rzekami i jeziorami – MAM, DAWAJCIE PODBIERAK! (oczywi¶cie 35 na łba co w ogólnym bilansie daje razy ponad 600 000 = 21000000
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.10 sekund :: Zapytania do SQL: 84