Czy wiesz, że...
KARA¦:
- Rekord Polski - 4,05 kg
- Złoty medal - od 1,50 kg
- Srebrny medal - od 1,20 kg
- Br±zowy medal - od 1,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 416
 Zalogowani 0
 Wszyscy 416

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(499795) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(499795) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(499795) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499795) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499795) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499795) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(499795) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499795) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(499795) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(499795) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2050
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2165
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2299
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2142
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2326
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - księżycowy krajobraz Mietkowa
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
księżycowy krajobraz Mietkowa
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Sro Paż 26, 2011 9:58 pm    Temat postu: księżycowy krajobraz Mietkowa Odpowiedz z cytatem

KLIK

Trzeba klikn±ć galerię użytkownika tomek c... bo bezpo¶rednio co¶ nie wchodzi... moja wina


Aż miło popatrzeć... :evil: :evil: :evil: smutny smutny smutny a ryby najpewniej poszły w 3,14 zdu.
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Paż 26, 2011 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co taki remont obejmuje. Rozumiem, że naprawę urz±dzeń hydrotechnicznych, ale czy np. oczyszczenie zbiornika z nagromadzonych ¶mieci też? A może również utylizuje się lub unieszkodliwia "toksyczne" muły osiadłe na dnie zbiornika? Tylko proszę nie pytajcie co brałem, że tak "bredzę" :P .
grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Czw Paż 27, 2011 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydobywany jest żwir oraz odkrywane s± jego nowe pokłady na lato aby barki miały ułatwiony dostęp do pokładów kruszywa... kasa tylko kasa...

Zbiornik który powinien być wędkarsk± wizytówk± Dolnego ¦l±ska ( tak± był ) umiera. Jedyna nadzieja w ogromnej sile przyrody, może za kilka lat znów co¶ się będzie działo.
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
jufu
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Jan 02, 2006
Posty: 110

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Paż 28, 2011 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klik Tyle oficjalnch informacji z RZGW.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Paż 28, 2011 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak jest na Mietkowie. Nigdy nie byłem. Ale jak na ZZ chodziły pogłębiarki, które też wybierały żwir, to teraz te miejsca s± najbardziej oblegane, bo było w nich najwięcej i największe ryby. Ryby już jest nie wiele, ale miejsca dalej s± oblegane.
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Paż 28, 2011 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podchodz±c do tematu racjonalnie. Każde urz±dzenie techniczne wymaga czasem remontu. Istot± "napraw głównych" jest dokonanie jak największej ilo¶ci prac w czasie wył±czenia "urz±dzenia" z pracy. Zbiornik zaporowy jest urz±dzeniem technicznym służ±cym wielu celom: retencja, produkcja pr±du, rekreacja, wydobycie kruszyw... Istotnym jest by taki remont był rzadko potrzebny i obejmował wszystkie zakresy użytkowania zbiornika. Jak widzę z opisu tylko dwa cele s± realizowane: czysto techniczny i wydobywczy. Takie podej¶cie mnie bardziej boli, niż sam fakt remontu. Z mojego punktu widzenia, lepiej by remont trwał pół roku dłużej, ale by zbiornik był oczyszczony ze ¶mieci a szkodliwe osady zutylizowane lub zdezaktywowane. Każdy zbiornik gromadzi szkodliwe naniosy, które s± tykaj±c± bomb± ekologiczn± dla przyszłych pokoleń, vide Włocławek, którego już nie ma jak oczy¶cić. Ciekawe kiedy wielcy "inżynierowie z Hydrobudowy" do tego dojd±, bo jako mechanik precyzyjny wiem to od zawsze usmiech
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Paż 28, 2011 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarek, Włocławek jest jak oczy¶cić, s± odpowiednie technologie i procesy, tylko "nie ma za co" oraz nie ma odważnego do podjęcia odpowiednich decyzji.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Paż 28, 2011 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce problemem jest zapewnienie utylizacji odpadów z oczyszczalni ¶cieków - za co zaraz zapłacimy potężne kary - a Wy już chcecie "włocławek" oczyszczać. :roll:
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Paż 28, 2011 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek, a czemu nie?? lol lol .
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Paż 28, 2011 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artur napisał:
Jarek, Włocławek jest jak oczy¶cić, s± odpowiednie technologie i procesy, tylko "nie ma za co" oraz nie ma odważnego do podjęcia odpowiednich decyzji.


Podobno już nie, gdyż spuszczenie Włocławka "zabije" Wisłę, Zalew Wi¶lany i Zatokę Gdańsk±, a to co zostanie nie wywioz± przez rok wszystkie odpowiednie samochody polskich przewoĽników. Nie mówi±c gdzie maj± to wywieĽć.
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Pią Paż 28, 2011 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot_bury napisał:

Z mojego punktu widzenia, lepiej by remont trwał pół roku dłużej, ale by zbiornik był oczyszczony ze ¶mieci a szkodliwe osady zutylizowane lub zdezaktywowane. Każdy zbiornik gromadzi szkodliwe naniosy, które s± tykaj±c± bomb± ekologiczn± dla przyszłych pokoleń, vide Włocławek, którego już nie ma jak oczy¶cić. Ciekawe kiedy wielcy "inżynierowie z Hydrobudowy" do tego dojd±, bo jako mechanik precyzyjny wiem to od zawsze usmiech

Wielcy inżynierowie to już do tego doszli, ale "Wielcy Ekonomi¶ci" ż±dz± ¶wiatem. Taki osad jest nic nie wart. Nawet ma warto¶ć ujemn± bo go trzeba wydobyć i składować - a to kosztuje. Natomiast jak się ten cały syf zostawi i wydobędzie tylko żwir to wtedy go można sprzedać za np. 30 zł za tonę.
To wła¶nie się tak kręci. Nie tylko w zbiornikach ale i w korytach rzek.
Taki proceder kupczenia żwirem przez pracowników RZGW to chlebek powszedni a kasa nie ¶mierdzi.
grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Nie Paż 30, 2011 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Arturze miejsca po pogłębiarkach to eldorado a zarazem pułapka przy opadaj±cej wodzie. Na Mietkowie jest takich kilkadziesi±t poczynaj±c od Domanic a teraz kończ±c na cyplu w Mietkowie. Ogrom Ryb odciętych od możliwo¶ci ucieczki...miejscowi cali happy... :placz :placz :placz
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Paż 30, 2011 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzbiet napisał:
Ogrom Ryb odciętych od możliwo¶ci ucieczki...miejscowi cali happy... :placz :placz :placz


A gdzie opłacany z naszych podatków PSR? Chłopcy na etatach PSR-u w ciepełku z żonkami się wyleguj±, kiedy miejscowi...
grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Pon Paż 31, 2011 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie twierdzę, że nikt nie pilnuje zalewu ale nie można trzymać straży 24h/dobę i kłusownictwo jest nieuniknione.
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 31, 2011 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot_bury napisał:
grzbiet napisał:
Ogrom Ryb odciętych od możliwo¶ci ucieczki...miejscowi cali happy... :placz :placz :placz


A gdzie opłacany z naszych podatków PSR? Chłopcy na etatach PSR-u w ciepełku z żonkami się wyleguj±, kiedy miejscowi...


Jarek, tak się składa że PSR nie jest mundurów-k±. Obowi±zuje ich normalny 40-o godzinny tydzień pracy ze wszystkimi przywilejami. Je¶li weĽmiemy pod uwagę brak funduszy (mierno¶ć etatów), to kiedy PSR ma kontrolować? W KP jest zapisane jeżeli pracodawca wyznacza nam terminy urlopu za nadgodziny to ma oddać 150% czyli za każde 2 dni nadgodzin mamy 3 wolne (jeżeli pracodawca wyznacza kiedy), do tego musi zapłacić. Jarek jak wiesz, trochę się z PSR-em wyjeĽdziłem na różnych kontrolach, (gdy jeszcze w SSR działałem). Je¶li PSR chciałby być wszędzie i ogarn±ć wszystko, to brak czasu, brak ludzi, a jest to wypadkow± braku funduszy. PSR w liczbie pracowników jaka jest i funkcjach jakie ma do wypełnienia jest po prostu jest za mała. Zreszt± o czym my mówimy, gdy na cały kraj jest etatowych 259 strażników PSR. Tutaj nie należy rozpatrywać sprawy w kwestii "nie chciejstwa" PSR, tylko w kwestii "ograniczeń i nie/możno¶ci" jakie PSR zostały odgórnie narzucone. Ja, z praktyki i do¶wiadczenia wiem, ze swojego regionu Wyszkowskiego. PSR za wiosenne miesi±ce, gdy leszcz i szczupak ma tarło, wyrabia tak± normę iż w ¶wietle Kodeksu Pracy, Chłopaki maj± wyrobion± tak± normę, że do końca wrze¶nia nie maj± być prawa na ŻADNYM patrolu i na wodzie, bo inaczej łami± przepisy kodeksu pracy, za co, w przypadku kontroli karany jest komendant ciężkimi grzywnami, zazwyczaj 1 z przodu i 5 zer z tyłu, czyli 10000tys PLN od takiej kwoty się zaczyna. Oczywi¶cie s± sposoby na obej¶cie, złagodzenie takiej sytuacji, ale w przypadku braków w finansowaniu, no cóż, Kodeks Pracy jest nieubłagany. Podkre¶lam PSR NIE JEST MUNDURÓWKˇ. Podlegaj± pod KP a ten ma swoje prawa. Mógłbym napisać więcej (wiele spraw znam/łem od podszewki), ale nie widzę potrzeby. Więc moja pro¶ba, nie demonizujmy PSR, chłopaki robi± co mog± w ¶wietle prawa i przepisów jakimi s± ograniczeni. Abstrachuję od negatywnych wynaturzeń, a takie przypadki też znam, ale s± nieliczne i pojedyncze, a na pewno nie do poruszenia na forum publicznym, mimo że s± w domenie wiedzy publicznej, ale żelaznych dowodów na ręce nie mam. Więc nie będę ich artykułował.
Powtórzę PSR w miarę mocy i potrzeb robi co może (ten PSR który znam), a że ustawodawca, PSR ograniczył niemalże do ZERA, nie miejmy pretensji do PSR
grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Pon Paż 31, 2011 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znów kumulacja naszych przepisów... i znów w plecy...

A gdyby tak odpowiedni ludzie byli opłacani odpowiednio... w ilo¶ci potrzebnej dla łowiska...ale mi się marzy...

Podziwiam wszystkich strażników PSR, że ryzykuj±c często własne zdrowie szarpi± się z pseudowędkarzami... .
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 31, 2011 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzbiet napisał:
I znów kumulacja naszych przepisów... i znów w plecy...

A gdyby tak odpowiedni ludzie byli opłacani odpowiednio... w ilo¶ci potrzebnej dla łowiska...ale mi się marzy...

Podziwiam wszystkich strażników PSR, że ryzykuj±c często własne zdrowie szarpi± się z pseudo wędkarzami... .


Artur, mój imienniku. Wczoraj ogl±dałem STOP Drogówka na TV4, (Z sensem będzie, proszę poczekać). Była kraksa, potężna, rozbite auta, rozlane płyny. Policja dzwoni po Straż Pożarn±. Straż twierdzi że to już (bo się zmieniły przepisy) nie ich obowi±zek, tylko zarz±dcy drogi, zarz±dca drogi twierdzi że to nie ich obowi±zek (bo oni jeszcze nic nie wiedz±), kilka godzin przepychanek, wreszcie przyjechali z rejonowego zarz±du dróg, Policjant zapytuje z użyciem słownictwa co się dzieje? Pan z rejonu dróg odpowiada cytuję "Panie co pan chcesz, nie mamy na łatanie dziur, a pan chcesz żeby¶my do czego¶ takiego przyjeżdżali" (dynamizatory wypowiedzi opu¶ciłem), tu jest Polska a nie zachód, my nie mamy pieniędzy". W efekcie po ilu¶ godzinnych namowach przyjechała straż i posprz±tała.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Paż 31, 2011 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artur napisał:


Wczoraj ogl±dałem STOP Drogówka na TV4, (Z sensem będzie, proszę poczekać). Była kraksa, potężna, rozbite auta, rozlane płyny. Policja dzwoni po Straż Pożarn±. Straż twierdzi że to już (bo się zmieniły przepisy) nie ich obowi±zek, tylko zarz±dcy drogi, zarz±dca drogi twierdzi że to nie ich obowi±zek (bo oni jeszcze nic nie wiedz±), kilka godzin przepychanek, ......

Wła¶nie ogl±dam ten program 8O , ale jajca nie ma komu posprz±tać płynów rozlanych na jezdni, policjant mówi "no to co rękami mam to pozbierać?" Może to na nas przeszło, może my mamy to posprz±tać? przecież my nie mamy przyczepki z piachem lol lol lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Pon Paż 31, 2011 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że wszystkie rzeczy o których piszemy s± tak logiczne i oczywiste... ale nierealne...aż boli...,że trzeba zmagać się z tak± bezsensowno¶ci±... zaczynaj±c na Mietkowie a kończ±c na TV4..... :placz :placz :placz

Biadolenie,ot...ale chociaż na forum mogę ... i zawsze i po raz kolejny może wody mi żal... każdej zmarnowanej wody szkoda...
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niszczenie Tamy Da się usmiech usmiech usmiech.
kaktus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2006
Posty: 357

Kraj: Polska
Miejscowość: Legnica
PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałem zdjęcia... komentarz zbędny :evil:
a gdzie s± ryby? w tych dołkach, czy Remont ponoć ma trwać do końca listopada, ale z tego, co gdzie¶ w necie widziałem, to przymiarki do spuszczenia wody trwały już od ponoć 2008roku?
Ciekaw jestem, kiedy odrodzi się populacja ryb? Za 5, 10, 15 lat, czy kiedy¶ tam? Czytałem lakoniczn± informację RZZGW (czy jako¶ tam), że rybom nic się nie stanie podczas remontu (że nie ucierpi±). Patrz±c na fotki mam raczej odmienne zdanie.
Macie jakie¶ nowsze wie¶ci z ¶p. Mietkowa?
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.12 sekund :: Zapytania do SQL: 81