Czy wiesz, że...
SUM:
- Rekord Polski - 102,00 kg
- Złoty medal - od 30,00 kg
- Srebrny medal - od 20,00 kg
- Br±zowy medal - od 15,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 605
 Zalogowani 1
 Wszyscy 606

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(447499) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(447499) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447499) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447499) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447499) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(447499) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(447499) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(447499) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(447499) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie bior± : ...(59675) Apr 03, @ 09:01:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2046
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2137
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2497
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2322
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Tragedia
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Tragedia
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:


Będ±. Nie chcę ferować wyroków, ale dla mnie spowiedĽ Kancelarii Prezydenta BOR, powinna być baaaardzo długa, a lista poprawek do procedur, aby w przyszło¶ci nie było "dymu", jeszcze większa.


BOR, BORem, ale gdzie był MON, wsadzaj±c do jednego samolotu wszystkich generałów? Generałów, których obowi±zuj± procedury NATOwskie?... :roll:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoly
Nie bronię ich, ale skoro się powołujesz na te procedury, to bardzo proszę, aby¶ najpierw się z nimi zapoznał. Dotycz± one zakazu wspólnego lotu dowódcy i jego zastępców. A szefowie RSZ do zastępców Szefa Sztabu Gen. nie należ±.;)
Faktem jest, że nie powinni razem lecieć, ale nie było to sprzeczne z procedurami wojskowymi. Inna sprawa, że towarzystwo powinno być"rozrzucone" choćby na te dwa samoloty, które poleciały / i tak za mało!/. Ale to już rola "bezpieczników", który powinni pasażerów rozdzielić. Wyobrażasz sobie, jakie by się larum podniosło, że prezydent zaprosił takie fishki i nie dost±pili zaszczytu lotu tym samym samolotem!??! Ułomna mentalno¶ć i skrajny brak wyobraĽni.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co zaczyna się pokazywać w publikatorach wynika, że kto¶ kłamie w sprawie l±dowania w Tbilisi dwa lata temu. Robi to albo Adam Bielan, albo minister Bogdan Klich.
W tym momencie prawda może być dla kogo¶ kompromituj±ca. Jako¶ dotychczas nikt się tym specjalnie nie zajmował poza odmow± wszczęcia ¶ledztwa przez prokuraturę i odznaczeniem kpt. Pietruszuka Srebrnym Medalem Zasługi za zasługi dla lotnictwa jako wyraz uznania za przestrzeganie przepisów i procedur, a w szczególno¶ci za zachowanie ich w czasie lotu do Gruzji, przestano o tym w ogóle mówić. Trochę mi żal tego kapitana. Znowu go kto¶ znieważa zarzucaj±c jemu i Klichowi oszustwo. W Polsce znieważanie Polskiego Żołnierza chyba się nie opłaca. Jak dotychczas próby zbijania na czym¶ takim kapitału politycznego jako¶ nie uchodz± za specjalnie udane. Być może niektórym w ich arogancji się może wydawać, że s± to tylko ołowiane żołnierzyki bez znaczenia i własnej woli. Jednak taki kto¶ (mam nadzieję) bardzo może się pomylić. Polacy uważaj± polskich żołnierzy za najlepszych po¶ród nich. Chyba lepszych niż kłótliwi i kłamliwi politycy wszelkiej ma¶ci i niechętnie obserwuj± jak kto¶ miesza żołnierski honor z błotem.
Prędzej uwierzę na słowo żołnierzowi niż politykowi. W końcu kłamstwo to narzędzie pracy polityka nie polskiego pilota i oficera.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję w imieniu polskich oficerów. :oops:
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
Klichowi oszustwo.


Oszustwo, jak oszustwo, ale na pewno niekompetencję. Choć może i nawet oba na raz...

Masz tu Samara list otwarty do premiera i zarzuty w nim kierowane pod adresem KLICHA
My marne robaczki nigdy się nie dowiemy prawdy, jak było wtedy i jak było teraz. Najlepiej i najwygodniej zwalić winę na nieżyj±cych: pilota, predydenta... :roll:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak powiedział przed chwil± w tvn24 szef BOR-u, instytucja ta nie ma w zakresie działania wymogu analizy bezpieczeństwa takich wycieczek. Wynika z tego, że z ramienia kancelarii organizatora tak± eskapadę może nawet zorganizować "pani Krysia z gazowni" i je¶li kancelaria temu przykla¶nie, przechodz± do realizacji. :roll:
Wynika z tego, że politycy s± nad wyraz genialni! Wystarczaj±cym dla nich gwarantem bezpieczeństwa jest fakt, iż towarzysz± np. głowie państwa. Nie przypuszczałem, że jest aż tak Ľle. Oby jak najszybciej zostało to zmienione.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Jak powiedział przed chwil± w tvn24 szef BOR-u, instytucja ta nie ma w zakresie działania wymogu analizy bezpieczeństwa takich wycieczek. Wynika z tego, że z ramienia kancelarii organizatora tak± eskapadę może nawet zorganizować "pani Krysia z gazowni" i je¶li kancelaria temu przykla¶nie, przechodz± do realizacji. :roll:
Wynika z tego, że politycy s± nad wyraz genialni! Wystarczaj±cym dla nich gwarantem bezpieczeństwa jest fakt, iż towarzysz± np. głowie państwa. Nie przypuszczałem, że jest aż tak Ľle. Oby jak najszybciej zostało to zmienione.

Ogl±dałem. Pan generał powiedział co musiał (co mógł powiedzieć) ale i to wystarczyło mi aby stwierdzić, że jak wybieram się na ryby to pod względem logistyki jestem lepiej do takiej wyprawy przygotowany. BOR nic nie ma do powiedzenia (do zrobienia) w zakresie działania wymogu analizy bezpieczeństwa takich wycieczek. Na Boga to kto ma?! Jak można chronić nie robi±c takiej analizy. To może ochronę powierzyć harcerzom?! Z wypowiedzi szefa BOR-u wynika, że nie było żadnego planu awaryjnego. Po decyzji o zmianie miejsca l±dowania nast±piłyby gor±czkowe próby zorganizowania transportu i ochrony. Musieliby¶my prosić Rosjan i o samochody i o ochronę, a na wszystko byłaby około godzina czasu. Z tego co wiem to wicemarszałkowie Sejmu (i niektórzy posłowie) też maj± przydzielon± ochronę. Czy w podróżach zagranicznych tak nie jest? Najgorsze jest to że prawdopodobnie żadne procedury nie zostały złamane! W sumie nic się nie stało! :evil: :placz
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno złamać co¶, co nie istnieje.
Elokwencja tego pana mnie powaliła - reszty już nie komentuję... :roll:
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Czy kto¶ jest na tyle naiwny, że decyzje o odwołaniu przylotów do Krakowa była podejmowana przez samych VIP-ów? Je¶li tak, to jest bardzo naiwny... ;)

VIP-y nie decyduj± i nie ochrona.Trasę i program ustala biuro,
w tym wypadku Kancelaria Prezydenta. Oczywi¶cie nie na zasadzie "nigdzie nie polecisz" ale "sugerujemy odwołanie" lub "lecimy tędy i tędy a l±dujemy tu i tu". Chyba że VIP jest wyj±tkowo upierdliwy i się nie słucha, no ale wtedy wychodzi brak rozs±dku VIPA.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy jeszcze o tej katastrofie? Ale macie zdrowie!
Ja to jużo beloniadzie my¶lę i jak pogoda zawiedzie, to będzie katastrofa :-( Trzeba będzie i lodówkę samochodow± i wędki morskie zamienić na piwo!
indignitas
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Jan 22, 2010
Posty: 46

Kraj: UE
PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ogl±dałem, ale je¶li szef, to zapewne gen. Janicki.

Swego czasu, po aferze gruzińskiej zawiesił pupilka, szefa ochrony
prezydenta. Został wezwany do pałacu, tam zbesztany jak bury kot,
(ten generał, oczywi¶cie), po czym obcesowo, z wrzaskiem
wyrzucony za drzwi.

Takie były relacje z BOR-em.
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Tymczasem dziennikarz ¶ledczy Łukasz Warzecha powiedział w Radiu dla Ciebie, że badaj±ca sprawę katastrofy prokuratura wojskowa "ukręci tej sprawie łeb". - Pułkownik Parulski, który kieruje tym ¶ledztwem, może mieć osobisty interes, żeby nie doprowadzić go do końca - powiedział Warzecha. W jego opinii, naczelny prokurator wojskowy Krzysztof Parulski "miał na pieńku z prezydentem Lechem Kaczyńskim", który nie podpisał jego nominacji generalskiej." -NASZ DZIENNIK


Ale będzie dymiło przez jaki¶ czas
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak podało Radio Erewań, dziennikarz ¶ledczy, niejaki Dyshonoriusz Niegodny donosi, iż za katastrof± stoj± niejacy bracia Wright!

Nie warto wg mnie cytować szakali, dla których liczy się tylko sowite "Bóg zapłać" na koncie bankowym w dniu wypłaty - choćby przez wzgl±d na ofiary. :roll:
Jeste¶ zainteresowany? Poczytaj - CIEKAWOSTKI. Je¶li temat wci±gnie, warto rzucić okiem na liczne linki w tym tek¶cie i kolejnych, do których przejdziesz.
indignitas
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Jan 22, 2010
Posty: 46

Kraj: UE
PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Maćku!
A dlaczego i w jakim kontek¶cie używasz wa¶ć mojego nazwiska?
Czy ja gdziekolwiek napisałem o przypuszczalnych przyczynach?
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego np. Marianie: zbieżno¶ć nazwisk w tym przypadku jest zupełnie przypadkowa. Nie moja wina, że u nas "co drugi" to: Kowalski, Nowak, Wróblewski. ;)

Byłem przekonany, że "Wa¶ć" jest okre¶leniem grzeczno¶ciowym, ze wszelkimi tego konsekwencjami - dzięki...
indignitas
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Jan 22, 2010
Posty: 46

Kraj: UE
PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa koncepcja kolego Maćku.
Znam, znam, ale ja akurat ten...indignitas.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja - od pocz±tku bytno¶ci w Internecie... Monk.
Będzie tego, cienko licz±c, z 10 lat. usmiech
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PS. Mam propozycję by temat przenie¶ć do Off Topic. Taki jaki¶ mało wędkarski...
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawych rzeczy się dowiadujemy.

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rz±dowy Tu-154 nie był ubezpieczony. KLIK.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLIK
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako¶ tak niesłychanie skrupulatnie koledzy unikaj± tego o czym można powiedzieć, że to „niesmaczne” w całej tej tragedii. Czyli niesmaczne jest wykorzystywanie ¶mierci najbliższej rodziny brata i bratowej w prowadzonej kampanii politycznej w tym wypadku wyborczej. Teraz okazuje się, że także pochówek tych trumien na Wawelu miał wła¶nie temu służyć. Ludzie musieli milczeć z powodu żałoby, żeby kto¶ pozbawiony skrupułów miał czas zrobić co zechce. Politykowanie przy pomocy trupa brata to w Polsce nowa i oryginalna metoda zdobywania wyborców. Kolejny raz okazuje się, że prawo i sprawiedliwo¶ć niekoniecznie id± wspólnie z moralno¶ci±. Wygl±da na to, że tytułowa „Tragedia” ciekawie się rozwija i że będziemy mogli odczuć jej skutki jeszcze inaczej i chyba bardziej bezpo¶rednio. Obawiam się rz±dzenia osób, do tego stopnia pozbawionych zasad moralnych, że bez wyrzutów sumienia zdobywaj± władzę wykorzystuj±c tragedie rodzinne. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będ± dzierżyć j± w swoich rękach przy pomocy naszych tragedii.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samara, jeste¶ ohydny! Że po trupach do władzy się idzie - i to jedynie słuszna partia! - to żadna nowo¶ć, ale to PO, a nie PIS. Oni nie stracili ani brata, ani bratowej, a jednak pan marszałek nad trumn± J. Szmajdzińskiego wygłosił mowę wyborcz±, próbuj±c przeci±gać na swoj± stronę wyborców zmarłego. To była prawdziwa żenada słuchać tego wstrętnego pana. I to oni szczuja już społeczeństwo na PIS, że wykorzystaj± tragedię do celów wyborczych, a ty to łykasz jak gęsior kluski.
Podobnie jest z tob±, nie wiesz z jakimi emocjami, z jakim bólem kto¶ walczy po stracie brata, bratowej, gdy nie tylko jego plany życiowe legły w gruzach, ale przede wszystkim jest to strata osoby bardzo bliskiej - bliĽniaki w sposób szczególny to odczuwaj±. A gdyby tego było mało, to jeszcze nie wolno mu było pisn±ć o tym słowem do ich rodzonej matki, by jej nie zabić tym. I ty wywalasz dzisiaj takie rakiety??? Opanuj się człowieku, albo zamilknij zgorzknialcu! Wstydu nie masz? :evil:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę kampanię wyborcz± pozostawić tym przy stolikach -choćby tym, co to w zamian za wpis na listę wręczaj± "pewne zdjęcie" na pami±tkę. :roll:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
Samara, jeste¶ ohydny!

Jotes, ja chyba też jestem ohydny. Sorry, ale czy to bliĽniak, czy premier, o znanym z kreskówek imieniu, to jednak każd± sytuację wykorzystuj± do swoich (i kolegów) interesów. Dzi¶ licz± się: Bóg, honor(arium), ojczyzna.
A przed tym wszystkim przemilcza się chore ambicje.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest qń - każdy widzi.

Nie wdawajmy się w dyskuty, bo okre¶lenie "bielszego odcienia bieli" już rozparacował Procol Harrum /nie pamietam, jak to się pisze ;)/. Mamy do powiedzenia tyle, co tutaj się posprzeczamy, bez większego wpływu na rzeczywisto¶ć, więc uszanujmy swoje odmienno¶ci, nie okre¶lajmy, kto jest "lepszym Polakiem", bo to będzie prowadziło do jednego. A tego "jednego" już na tych łamach wystarczy. ;)
Każdy ma swój rozum, swoje pogl±dy i nie przesadzajmy w udowadnianiu, który z nas jest bardziej fair, który ma monopol na nieomylno¶ć. Pozdrawiam "wszystkie strony" sugerujac, że warto¶ci człeka nie okre¶la przynależno¶ć, lecz cokolwiek innego, czego ludziom inteligentnym akurat przytaczać nie trzeba.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
Samara, jeste¶ ohydny! Że po trupach do władzy się idzie - i to jedynie słuszna partia! - to żadna nowo¶ć, ale to PO, a nie PIS. Oni nie stracili ani brata, ani bratowej, a jednak pan marszałek nad trumn± J. Szmajdzińskiego wygłosił mowę wyborcz±, próbuj±c przeci±gać na swoj± stronę wyborców zmarłego. To była prawdziwa żenada słuchać tego wstrętnego pana. I to oni szczuja już społeczeństwo na PIS, że wykorzystaj± tragedię do celów wyborczych, a ty to łykasz jak gęsior kluski.
Podobnie jest z tob±, nie wiesz z jakimi emocjami, z jakim bólem kto¶ walczy po stracie brata, bratowej, gdy nie tylko jego plany życiowe legły w gruzach, ale przede wszystkim jest to strata osoby bardzo bliskiej - bliĽniaki w sposób szczególny to odczuwaj±. A gdyby tego było mało, to jeszcze nie wolno mu było pisn±ć o tym słowem do ich rodzonej matki, by jej nie zabić tym. I ty wywalasz dzisiaj takie rakiety??? Opanuj się człowieku, albo zamilknij zgorzknialcu! Wstydu nie masz? :evil:

Jotes bardzo się mylisz nie jestem zwolennikiem żadnej partii, więc opisy postępowania adwersarzy PiS-u nie wydaj± mi się jakimkolwiek usprawiedliwieniem dla premiera Kaczyńskiego. Monk nie bawię się w politykę i nie zamierzam się z nikim licytować na to która partia jest gorsza, a która lepsza, a tym bardziej uprawiać propagandy wyborczej za któr±kolwiek z nich.
Jestem jednak człowiekiem i mogę chyba wypowiedzieć się na krytycznie o bardzo raż±cych mnie zjawiskach, chyba bardziej społecznych niż politycznych. Zacznę od tego, że jeżeli jest tak jak pisze Jotes to jest jeszcze gorzej niż my¶lałem. Jednak nie wierzę, żeby Jotes sam dopu¶cił się czego¶ takiego co w tej chwili robi preferowany przez niego polityk. Sk±d więc w Tobie Jotes bierze się udzielane przez Ciebie temu politykowi przyzwolenie na tego rodzaju działanie? Czyżby¶ uważał, że politykom przysługuj± inne niż nam zasady moralne bo co..?. Czy w życiu codziennym to, że kto¶ zachowuje się podle daje nam jakikolwiek prawa aby przestać być moralnym i etycznym? Piszę o manipulowaniu trumn± brata przez Jarosława Kaczyńskiego gdyż wydaje mi się to wyczynem wyj±tkowo spektakularnym i pozbawionym jakiejkolwiek norm etycznych. Jest to nie tylko nadużycie i zawłaszczenie symboli narodowych jakim jest Wawel, ale także próba wci¶nięcia nam fałszywych autorytetów i manipulowania naszym współczuciem i empati±. Ja jestem wstrz±¶nięty od pierwszej chwili kiedy to zrozumiałem. Na moich oczach toczy się gra jak z bajkio "szaty króla". Nikt nie widzi że cos jest jednak nie w porz±dku na co¶ podobnego jest przyzwolenie społeczne? W tak jaskrawej formie widzę co¶ podobnego pierwszy raz od zakończenia epoki socjalizmu. Samo uprawianie polityki i gry politycznej, a także bycie politykiem nie jest w stanie usprawiedliwić podobnych występków. Poza tym jestem zdziwiony, że nikt jakby nie zauważył, że dalszy ci±g tego tragicznego w skutkach wypadku lotniczego ma tak odpychaj±cy przebieg. Ja chciałem się tylko zapytać czy naprawdę tego nie widać? Czy tylko ja jestem takim dziwadłem, że mnie to razi i przeraża?
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, tylko dla ¶więtego spokoju wielu tego nie mówi. Przemówi± urny, poznamy prawdę.
Po co dzisiaj komentować TAKIE "PROWOKACJE"... Gazety rzecz jasna! ;)


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Czw Kwi 29, 2010 7:41 pm, w cało¶ci zmieniany 2 razy
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze Monk masz racje ja juz skończyłem.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję. usmiech
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
Jednak nie wierzę, żeby Jotes sam dopu¶cił się czego¶ takiego co w tej chwili robi preferowany przez niego polityk.


Muszę cię uspokoić - to jest polityk, którego szczerze nie lubię i nie popieram jego sposobów działania. Amen!

Mnie też już tu nie ma. wink:
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLIK
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze jak czasem się dziwnie robi.

Klik

sprzed 2 lat
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywam, ze kiedy¶ inaczej odbierałem ten skecz...

Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Sob Maj 01, 2010 6:43 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy¶ ¶miałem się z tego skeczu a teraz jako¶ mi tak dziwnie i nie do ¶miechu smutny
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

piter1000
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Aug 03, 2008
Posty: 96

Kraj: Polska
Miejscowość: suwalki
PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie nie róbcie z kabaretu ..proroka to było 2 lata temu ..skecz bardzo smieszny
_________________
Wędkarstwo to dwa robaki na dwóch końcach tej samej wędki
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, je¶li to prawda to nie wygl±da to dobrze. Przed chwil± podano, że jedn± z dodatkowych osób w kabinie pilotów był dowódca wojsk lotniczych. Je¶li poł±czymy to z wczorajsz± informacj± o podaniu się do dymisji pełni±cego obowi±zki dowódcy wojsk lotniczych to nie wygl±da to ciekawie.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe porównania

SAMOLOT NIE MÓGŁ...
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto¶, kto jest pilotem niekoniecznie musi znać się na skutkach katastrof lotniczych. Dziwnym by było, gdy samolot trac±c połowę skrzydła, w którym jest zbiornik z paliwem, nie mógł eksplodować np. tuż przed upadkiem. W końcu paliwo wyciekaj±ce ze skrzydła mogło trafić do silników znajduj±cych się przy ogonie samolotu. Dużo więc nie potrzeba.
Spróbujcie uderzyć w ziemię niemalże stycznie przy prędko¶ci 300 km/h, to zobaczycie gdzie będ± zbierać czę¶ci z tego czego¶, czym próbowali¶cie się rozbić. 700 - 800 metrów do do¶ć duże skupienie jak na taki wypadek, a nie spory rozrzut.
Zostawmy te wszystkie dywagacje komisjom. Niech oni się głowi±. Ja cierpliwie czekam na ostateczny komunikat, choć domy¶lać się mogę co mogło być przyczyn±.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minuta przed katastrof± Tu-154
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.13 sekund :: Zapytania do SQL: 141