Czy wiesz, że...
JA¬:
- Rekord Polski - 5,10 kg
- Złoty medal - od 3,00 kg
- Srebrny medal - od 2,50 kg
- Br±zowy medal - od 2,00 kg


Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 595
 Zalogowani 0
 Wszyscy 595

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(446919) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(446919) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(446919) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(446919) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(446919) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(446919) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(446919) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(446919) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(446919) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie bior± : ...(59499) Apr 03, @ 09:01:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2263
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2042
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2156
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2292
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2124
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2181
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2090
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2133
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2493
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2318
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Sierpniowe wyniki
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Sierpniowe wyniki
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zrodlak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2007
Posty: 283

Kraj: Kanada
Miejscowość: toronto
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za czasy.
Niedziela, a ja mimo kryzysu - musialem dzisiaj pracowac...
Zeby nie zapomniec tak do konca po co mnie tu na ziemie powolano, w sobote ustalilem z kolega, ze po pracy jedziemy na okonie i szczupaki na Jezioro Simcoe. (+/- godzina jazdy na polnoc z Toronto). Wieczorem w sobote zapakowalem sprzet do bagaznika i wio o 5 rano do pracy.
Na przerwie sniadaniowej sprawdzilismy w "necie" - ze, niestety wiatr dzisiaj podwojnie nieciekawy - bo pln-zach (co w przypadku tego jeziora jest bardzo niekorzystne, oraz mocny - 25 km/h). Impreze wiec - odwolalismy.
No i co tu zrobic.?
Jest poludnie, niedziela. Kolega wrocil z lodka do domu, a ja postanowilem, ze poszukam szczescia na pobliskich rzekach, jako ze tutaj sezon pstragowy trwa jeszcze do konca wrzesnia lol
Sek w tym, ze moja skrzynka sprzetowa zawierala jedynie miekkie przynety na okonia i heavy metal oraz mega woblery na szczupaki.
Ale ja chce na pstragiiii !!!!!
Jest alternatywa. Zjechac w trasie do sklepu wedkarskiego i tam nabyc cos co ewentualnie pomoze polowic, albo tez poeksperymentowac. Oczywiscie, jako ze lubie niewiadome - wybralem to drugie.
Siegajac w zakamarki pamieci wiem, ze cos przydatnego moge wygrzebac w skrzynce, ale nie beda to wedkarskie killery pstragowe.
Zwykle lowie pstragi na obrorowki 1,2,3; woblery - do 7cm dlugosci i na niewielkie, wlasnej produkcji whadlowki oraz na kilka sprawdzonych wahadel 5-6 cm dlugosci.
Po przyjezdzie nad wode zdziwilem sie jeszcze bardziej, gdyz nie znalazlem z skrzynce wiecej niz jedna przydatna obrotowke - ABC (z czerwonym listkiem). Znalazlem tez dwie wahadlowki-klepanki wlasnej roboty (nie wiem jak sie tam znalazly), wobler Nills - 7cm, niebieski, Rapalke, plywajaca - 8 cm i to prawie wszystko.
Z zelastwa wybralem podrdzewiala Wydre - 6 cm, Mepps Syclops - 10 cm - srebrny, zlota Cykade oraz blystke, zlota - Krokodile firmy ...chyba Luhr Jensen.
Zdeterminownie i chec pochodzenia nad woda odebraly mi chyba resztki zdrowego rozsadku, bo ktoz przy zdrowych zmyslach w poludnie idzie z takim - pozal sie Panie Boze - "arsenalem" na pstragi.
Pierwsze kwadranse potwierdzily moje zwatpienia. (Lepiej bylo kupic kilka Tyskich i dac odpor zmaczeniu gdzies w na zielonej trawce na lonie rodziny). Po jakims czasie ok wpol do drugiej wyjalem na wlasnego klepania wahadlowke - malego pstrazka - (cwiercmetrowca).
Potem byly tylko same bialoryby - Chub creek (taka kanadyjska krzyzowka kielbia z kleniem). Postanowilem wiec poeksperymentowac i w kazdej wartej uwagi miejscowce rzucic po jednym razie kazda z posiadanych przynet.
I tu - otworzyly mi sie OCZY 8O . Nie wiem dlaczego, ale ryby ignorowaly wszystkie przynety - oprocz jednej - duzego, srebrnego z pozoru bardzo niezgrabnego w rzece wahadla - Mepps Syclops. Wydawalo mi sie, ze w srodku dnia to raczej te najmniejsze przynety powinny sprowokowac rybe do ataku. Nic bardziej mylnego. Wlasnie, jedynie wielkie wahadlo spowodowalo, ze Duze Pstragi ruszyly dupska z zacisza zacienionych kryjowek. Kilka pol-met-row-cow (nic nie przesadzam!!) wypadlo na calkiem plytka wode i w poplochu wrocilo do domu.
Scigaly wielkie wahadlo gonione ciekawoscia czy nienawiscia? - trudno mi ocenic. Z pewnoscia nie byl to glod, gdyz ani jeden nie uczepil sie na pieknej, meppsowskiej kotwicy.
Teraz wiem, ze moj pstragowy arsenal wzbogace w kilka wiekszych wahadlowek. Wiem, ze poznane dotad teorie wedkarskie nie wspominaja o duzych wahadlowkach. Wiem, ze czasem trzeba poeksperymentowac z czyms innym, co ninniejszym dzis uczynilem i co dalo mi duzo do myslenia.
Gdyby nie przypadek - nigdy bym pewnie nie doswiadczyl skutecznosci heavy metalu przy polowie kropkowanych torped. idea:
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

¬ródlak popróbuj na twistery :-) Efekty moga Cię zszokować :-) (pozytywnie).
Ja wczoraj trafiłem jednego bolka. Plus piękne branie. Odjaz. Przez kilka ładnych minut nie mogłem oderwać ryby od dna. My¶le kurcze chyba sum. Gdy w pewnym momencie pokazał się pod powierzchnia boleń. Zaczepiony za płetwę. Mały nie był, my¶lę że 75-80 cm mógł miec spokojnie. Pod brzegiem sie wyczepił. Adrenalina osi±gnęła szczyty. Wnioski.. Bolenie sa w łowisku, stoja głeboko przy dnie i słabo żeruj±. Wyci±gnięty boleń był zaczepiony jedynie za ostatnia kotwiczke i to tylko na jeden grot kotwicy. Powolne prowadzenie ton±cych woblerów to chyba teraz jedno z lepszych rozwi±zań. W sobote miałem jednego w pierwszym rzucie na przelew niestety spałd... Dzisiaj rano słabo. Bolenie się z mojej miejscówki przeniosły się na przykose gdzie dzisiaj rano dały niesamowity koncert. Wieczorem jestem na przykosie :-) (jak by mnie kto¶ szukał) :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
¬ródlak popróbuj na twistery Efekty moga Cię zszokować (pozytywnie).
Ja wczoraj trafiłem jednego bolka. Plus piękne branie. Odjaz. Przez kilka ładnych minut nie mogłem oderwać ryby od dna. My¶le kurcze chyba sum. Gdy w pewnym momencie pokazał się pod powierzchnia boleń. Zaczepiony za płetwę. Mały nie był, my¶lę że 75-80 cm mógł miec spokojnie. Pod brzegiem sie wyczepił. Adrenalina osi±gnęła szczyty. Wnioski.. Bolenie sa w łowisku, stoja głeboko przy dnie i słabo żeruj±. Wyci±gnięty boleń był zaczepiony jedynie za ostatnia kotwiczke i to tylko na jeden grot kotwicy.

gdybym tylko do tego miejsca czytał ,natychmiast musiał bym sprawdzic czy oby nie wymyslono noweego twistera lol
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenonie kto wie czu gumy nię będa skuteczniejsze. Wczoraj żałowalem, że nie mam ich przy sobie :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
Zenonie kto wie czu gumy nię będa skuteczniejsze. Wczoraj żałowalem, że nie mam ich przy sobie :-)
kiedy ja będe rozumiany :placz
musze ciezko popracować nad soba , choć nie wiem czy mi czasu starczy :placz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
kiedy ja będe rozumiany :placz
musze ciezko popracować nad soba , choć nie wiem czy mi czasu starczy :placz

Na dotychczasowych "obrotach" - nigdy! lol
Oj TAK!!! lol
Życzę tego z całego serca!!! lol

Pozdrowienia dla grunwaldzkiego Gaduły!!! lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Zenon napisał:
kiedy ja będe rozumiany :placz
musze ciezko popracować nad soba , choć nie wiem czy mi czasu starczy :placz

Na dotychczasowych "obrotach" - nigdy! lol
Oj TAK!!! lol
Życzę tego z całego serca!!! lol

Pozdrowienia dla grunwaldzkiego Gaduły!!! lol

dzieki lol dobry człowieku
życze tego samego ,dwa razy wiecej lol
taki juz jestem że zawsze zycze drugiemu dwa razy wiecej niż sobie znaczy jak złamię jedna noge ... lol co oczywi¶cie procentuje dokładnire tak samo lol tyle ze w odwotnych proporcjach
wczoraj zazdro¶ciłem wędkarzowi 40cm szczupaka ,w nagrode powiesił mi sie dwa razy ... mniejszy lol lol
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
Zenonie kto wie czu gumy nię będa skuteczniejsze. Wczoraj żałowalem, że nie mam ich przy sobie :-)


Wykrzyknik, próbowałe¶ na zachwalane w niebiosa na jerkbaijce gumy np. RH8 oraz większe czy też mniejsze??
_________________
Bieroo Paniee???
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zakończyłem sezon pstr±gowy złownieniem 9 sztuk. Niestety same niewymiarki, miały tak do 25 cm długo¶ci. Ale jak na rzekę, która w wielu miejscach ma mniejsz± szeroko¶ć niż długo¶ć mojej wędki (2,6 m) to nie takie malutkie. wink: Tym bardziej, że wiosn± brały głównie palczaki. Przyszły sezon zapowiada się ciekawie. 8)
zrodlak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2007
Posty: 283

Kraj: Kanada
Miejscowość: toronto
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tus mi bratem - Kami. To jest niedzwiedzie mieso pstragowania. Male, ukryte ciurki, gdzie zbyt glosny oddech niweczy kilkuminutowe podchody. Coca -Cola!
Zycze Ci w przyszlym sezonie trzydziestakow. Na takim wlasnie niewielkim, szemrzacym strumyku - bez tloku, bez klusoli, bez stresu. Tak trzymaj. A przede wszystkim - trzymaj jezyk za zebami. Bo juz nie po lowisz. :x Masz poletko od Pana Boga i opiekuj sie nim. Pomyslnosci.
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kami napisał:
Dzisiaj zakończyłem sezon pstr±gowy złownieniem 9 sztuk. Niestety same niewymiarki, miały tak do 25 cm długo¶ci. Ale jak na rzekę, która w wielu miejscach ma mniejsz± szeroko¶ć niż długo¶ć mojej wędki (2,6 m) to nie takie malutkie. wink: Tym bardziej, że wiosn± brały głównie palczaki. Przyszły sezon zapowiada się ciekawie. 8)

Tu Cię zmartwię trochę. Jeste¶ młody masz prawo żyć takimi nadziejami. Ja będ±c znacznie starszym od Ciebie też swego czasu żyłem takimi nadziejami. Życie okazało się bezlitosne niestety. Ale życzę Ci aby w Twoim przypadku okazało się inaczej . :P
yari
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 04, 2005
Posty: 943

Kraj: Polska
Miejscowość: POZNAŃ
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie tam kijek parę razy "zatrzeszczał" i hamulczyk zaterkotał pod kropkowanym "lorbasikiem", na koniec sezonu wesoly usmiech - Pietruch nie martw się, co¶ tam Ci zostawiłem - kiełbasę w sklepie lol wink:

Pozdrawiam
_________________
Machaj węd± ryby będ±! :-)
zrodlak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2007
Posty: 283

Kraj: Kanada
Miejscowość: toronto
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Ja będ±c znacznie starszym od Ciebie też swego czasu żyłem takimi nadziejami. Życie okazało się bezlitosne niestety....

:roll: :roll: :roll: ... No to was dziadku - zycie doswiadczylo.... oj macie widze jakies holokaustyczne doswiadczenia albo i gorzej :roll: :roll: :placz :placz niektorzy zawsze maja pod gorke...
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan mam w pódełku gumy RH. Na Moich przelewach szkoda nimi łowić bo za dużo w nich faszyny. Wczoraj chciałem z nimi przyatakować przykosę, niestety kto¶ j± zaj±ł przedemn±...
Co się odwlecze to nie uciecze. jutro zabieram ponton nad wodę :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pi±tek - Sobota - Niedziela - Poniedziałek.
Czterodniowe zakończenie sezonu pstr±gowego.
By się nie rozpisywać, napiszę tylko tyle, że w przeci±gu 4 dni, zaliczyłem ł±cznie ok. 100 wyj¶ć pstr±gów (od b±bli 20cm, po te fajne większe).
Efektem tych wyj¶ć, był tylko 1 malutki tęczak, wielko¶ci dłoni.
Pozostałe odprowadzały tylko przynętę do brzegu i odpływały.
Próbowałem łowić na wszystko i wszelkimi możliwymi sposobami prowadzenia przynęty.
Niektóre pstr±gi były na tyle bezczelne, by każdego dnia wychodzić do przynęty.

I szczerze mówi±c nie mam zielonego pojęcia dlaczego nie chciały atakować przynęt ...
yari
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 04, 2005
Posty: 943

Kraj: Polska
Miejscowość: POZNAŃ
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:


I szczerze mówi±c nie mam zielonego pojęcia dlaczego nie chciały atakować przynęt ...


Jedn± z nich jest to, że one już s± w czasie wędrówki tarłowej idea: usmiech

Pozdrawiam
_________________
Machaj węd± ryby będ±! :-)
Kamil_M
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 05, 2006
Posty: 677

Kraj: Polska
Miejscowość: okolice Starachowic
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farti, co do tych pstr±gów to mam nadzieję, że aż tak Ľle nie będzie. wink: A co do kłusowników, to tam też się trafiaj±, np. wczoraj widziałem go¶cia, który gdy się zbliżałem do¶ć szybko złożył teleskopa. Nie wydaje mi się, że łowił na spinning, ani tym bardziej na muchę. 8)
Teraz już nikt nad wod± nie będzie chodził to i kłusoli przybędzie.
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj Wisła w Nagnajowie ze spinem w ręku. Celem był kleń i klenia złowiłem, niestety tylko jedna mizerna sztuka a co do samej opaski to troszkę j± zasypało piachem i takie też wyniki. Pioch i tyle... nie poddaję się i będę walczył woda powoli opada i fajne opaski będ± już niedługo do obłowienia.
_________________
Bieroo Paniee???
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szału w sierpniu nie było: głównie jazie, klenie, szczupaczki, okonie, sandaczyki..... Z ryb godnych odnotowania: szczupak 65 cm z małej rzeczki i boleń 67 cm z Wisełki a no i jaki¶ potworek, kóry się wypi±ł po 15 min walki na Drzewicy. Aha - do maj±cych w planach Domaniów - sandacz praktycznie wytłuczony, za to grunciarze łowili sporo ładnego leszcza na pocz±tku miesi±ca.
_________________
http://wodnagaleria.eu/
http://www.kotuszow.pl/
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:

I szczerze mówi±c nie mam zielonego pojęcia dlaczego nie chciały atakować przynęt ...

A na plułe¶ na robaka ? wink: wesoly
Maksym
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Jan 22, 2007
Posty: 180

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po dłuższej przerwie wybrałem się sprawdzić w terenie now± muchówkę - oczywi¶cie nad Wisłę. Przez 1,5 godziny złowiłem dwa jelce, kr±pia, płotkę 23 cm i jazia 27 cm. Wszystko na nimfy - imitacje robaków.
rom71
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 23, 2006
Posty: 831

Kraj: Polska
Miejscowość: Kaczyce
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poniedziałek pojechałem na ryby i karp na 54cm złowiony.
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę 29.08 łowiłem na Zdworskim w Koszelówce. Wymik taki sobie jak dla mnie bo 5 godzin łowienia 1 leszcz 30cm, 15 Kr±pi od 15 do 20cm i ze 3 płotki takie po 15cm.
Za to mojej narzeczonej poszło tak samo prawie jak mi tylko że bez takiego dużego leszcza i ona stwierdziła że to bardzo dobry połów usmiechusmiechusmiechusmiechusmiechusmiech (łowiła pierwszy raz w życiu. Mało tego ona chce na Halinów na karpie jechać. Jak dobże pójdzie trzeba jej bedzie katrę zrobić.
usmiechusmiechusmiechusmiech
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.12 sekund :: Zapytania do SQL: 87