Czy wiesz, że...
Warto¶ci± graniczn± tlenu rozpuszczonego w wodzie, poniżej której ryby sn± (w mg/litr) jest dla pstr±ga potokowego 2,2; pstr±ga tęczowego 1,2; leszcza 0,4-0,5; sandacza 0,5-0,8; okonia 0,2 - 0,6, płoci 0,7; szczupaka 0,3- 0,6; karpia 0,2-0,3; lina 0,1-0,2; karasia 0,1.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 572
 Zalogowani 0
 Wszyscy 572

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(501095) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(501095) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(501095) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501095) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501095) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501095) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(501095) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(501095) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(501095) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(501095) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2052
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2171
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2132
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2142
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Staw
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Staw
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 8:02 pm    Temat postu: Staw Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie bo nie moge sie doszukac nigdzie jak załozyc płatne łowsko wedkarskie?????
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jak założyć działalno¶ć gospodarcz±...
lol
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bo szukalem ale nie moge znalesc
Majus
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 06, 2008
Posty: 506

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 8:16 pm    Temat postu: Extra łowisko !! Odpowiedz z cytatem

Zacznij tak !!
Mam kilku(nastu) hektarowy staw w pięknej okolicy, pływaj± w nim okazy karpi, szczupaków sandaczy i pstr±gów. Zapraszam kolegów wędkarzy na wspaniałe łowy, w celu utrzymania wysokiego poziomu zarybienia proszę o drobne datki na utrzymanie zbiornika (20 zł za 1 kg )
haha :oops: (sorki że tak sobie głupio popisuję)
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko czy to bedzie bezprzypału rzeby nikt sie za to nie przywalił ze zarabiam i nie jestem zarejestrowany joko firma
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 8:43 pm    Temat postu: Re: Staw Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
Mam pytanie bo nie moge sie doszukac nigdzie jak załozyc płatne łowsko wedkarskie?????

Najpierw zapro¶ kolegów z "PW" na jaki¶ zlocik albo biesiadę, po takim spotkaniu, jak już dojdziesz do siebie (na ciele i umy¶le) będziesz wiedział jak i co, gdzie pój¶ć i jakie papierki złożyć. lol wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie ceny najlepiej na łowisku ustalic????
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
A jakie ceny najlepiej na łowisku ustalic????


To tak jakby¶ pytał "konsumenta" ile powinno kosztować pół litra. :-) WeĽ chłopie zajrzyj na jakie¶ fora gospodarcze bo co¶ mi się wydaje, że na ZUS nie zarobisz. :-)
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
tylko czy to bedzie bezprzypału rzeby nikt sie za to nie przywalił ze zarabiam i nie jestem zarejestrowany joko firma

Nikt się nie przywali pod warunkiem , że zgłosisz kwotę do US jako darowizna i odprowadzisz podatek. :P
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
A jakie ceny najlepiej na łowisku ustalic????

Przejrzyj sobie w necie strony takich łowiska i będziesz wiedział.
Ceny s± różne, w zależno¶ci od rodzaju wody. S± jeziora specjalne gdzie cena 1 dnia to ok. 100plz o ile pamiętam ale s± zarybiane i ponoć mieszkaj± tam piękne ryby ale s± to jeziora naturalne o pow. kilkudziesięciu ha.
A widziałem też kwadratowy dół z wod± może 20x20m pełen tęczaków i chyba płaciło się za wagę ryby,to było gdzie¶ koło L±dka Zdroju.
Jest Eldorado która ma kilkana¶cie ha a ceny co¶ ok.50plz,s± Grzegorzewice gdzie chyba płaci się 10plz a póĽniej za zabierane ryby.
Wiesz już jakie ceny :?: zly:
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam staw 31x22m
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
Ja mam staw 31x22m

No to uważaj żeby się kliencie blachami nie pozabijali zly:
Chyba że zabronisz spiningować i napu¶cisz duuuuuużo karpia który Ci zasra staw w 2-3 lata :roll: zly:
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wpuszczony karp lin karas szczupak i sum
osa
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 08, 2007
Posty: 221

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chopie jakże¶ ty tam to wszystko zmie¶cił 8O
Pike1
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Aug 06, 2007
Posty: 106

Kraj: Polska
Miejscowość: Mazury
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wybierzesz sobie jakie¶ jeziorko do dzierżawy. Sam się nad tym zastanawiałem, ale na razie odpu¶ciłem. Z samego stawiku będzie Ci ciężko. Zobacz Kliknij. Pozdrowionka.

Ostatnio zmieniony przez Pike1 dnia Pią Mar 13, 2009 1:17 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem "porady" i oprócz postu Pike1, reszta ..........
To ja Ci odpowiem:
1. Zarejestruj działalno¶ć gospodarcz± (znajdziesz w wyszukiwarce krok po kroku jak to zrobioć)
2. Je¶li jest to Twoja pierwsza firma to zorientuj się w "bidzie", czy możesz uzyskać dofinansowanie (chyba co¶ około 11 tys. zł). Rok temu była taka możliwo¶ć
3. Je¶li nie masz hektarów to prawdopodobnie dostaniesz na 2 lata preferencyjn± składkę ZUS (znacznie niższ± od normalnej). Spytaj się w ZUS-ie
4. Opłaty: policz jakie¶ drobne za samo łowienie, np. 5 zł od wędki + ceny za 1 kg ryby zabranej. Ceny oczywi¶cie w zależno¶ci od gatunku, ale nie za niskie, bo Ci wyłapi± w 2 dni, np. karp 10 zł, szczupak 25 zł itd.
5. Na łowisku sprzedawaj przynęty (robaki, kukurydzę).
6. Musisz zakazać używania zanęty, lub dawać tylko swoj± (neutraln±) aby unikn±ć zakwaszenia wody
Na zakończenie chcę Ci stanowczo odradzić jednak zakładanie łowiska specjalnego na tak małym akwenie - jest po prostu za mały i finansowo nie wyrobisz. Pozdrawiam i życzę powodzenia mimo wszystko
_________________
http://wodnagaleria.eu/
http://www.kotuszow.pl/
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osa napisał:
Chopie jakże¶ ty tam to wszystko zmie¶cił 8O


Przy pomocy nóg, po prostu udeptał. lol wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do dopłat. W mazowieckim jest dopłata 15tys zł. z Urzędu Pracy + możliwo¶ć uzyskania dotacji unijnej z EFS-u bodajże. Dotacja unijna jest w kwocie 40tys zł. Oba dofinansowania s± bezzwrotne. Z tym że pierwsza jest obci±żona podatatkiem 19%, a przynajmniej wcze¶niej była. Dotacja unijna jest obwarowana nakazem utrzymania działalno¶ci przez 1 rok, w razie nie utrzymania tejże działalno¶ci przez 12miesięcy od dnia wypłaty dotację trzeba będzie zwrócić. O obie dopłaty mog± się starać osoby, które były trwale bezrobotne przez co najmniej 12 miesięcy poprzedzaj±cych miesi±c w którym się będzie starać o dopłatę. Każde województwo różni się nieco w szczegółach co do procedury pozyskania dotacji unijnej, więc trzeba sprawdzić w swoim województwie co i jak, Szczegóły można znaleĽć na stronach WUP czyli Wojewódzkich Urzędów Pracy i oczywi¶cie w ich siedzibach oraz w Urzędach Marszałkowskich.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sqza napisał:
Przeczytałem "porady" i oprócz postu Pike1, reszta ..........

No wybacz. A co ja napisałem?
Uważasz, ze Twoja porada jest tak genialna aby krytykować innych?

Mój post skierowany jest do osoby my¶l±cej, która nie wie od czego zacz±ć, co jest aż nadto widoczne. Tu nie dowie się tego, bo jeste¶my "konsumentami", chyba ze kto¶ prowadz±cy podobn± działalno¶ć usługow± poprowadzi go za r±czkę.
Twoje rady s± przydatne ale powinien zacz±ć od czego innego, bo jak raz wpdnie w kierat, to potem może okazać się nieciekawie.

Co powinien zrobić na pocz±tek?
Koszty.
Dowiedzieć się co będzie musiał robić i jakie koszty poniesie by prowdzić legalnie usługi - pozwolenia budowlane, podatki gruntowe, konto bankowe, ubezpieczenie, itp.
Dowiedzieć się o cało¶ć kosztów ponoszonych miesięcznie wobec urzędów państwowych - ZUS, fiskus.
Dowiedzieć się jakie koszty poniesie w przypadku używania mediów - nie wiem, czy staw jest zasilany a to wi±że się z pozwoleniem wodbo-prawnym, koszt energi elektrycznej, koszt doł±czenia do sieci energetycznej, bież±ca woda i wykonanie przył±cz, toaleta i kanalizacja o ile nie chce mieć krzaków pełnych..., itp.
Ryby zabrane z łowiska trzeba uzupełnić - koszty zarybienia okazami dorosłymi, narybek odpada w tak małym akwenie
Zyski
Przewidzieć ilu go¶ci może w miesi±cu obsłużyć łowisko, ile ryb moze zostać zabranych, ile może sprzedać przynęt i zanęt, okre¶lić licencje, itp.

Jak podliczy wydatki i zyski a potem je porówna, to będzie widział czy inwestycja ma szanse spłacić się w realnym czasie, czy będzie przynosić zyski i najważniejsze, czy w ogóle z niej będzie w stanie, po pocz±tkowym starcie, się utrzymać.

S± jeszcze różne możliwo¶ci mniej lub bardziej podnosz±ce koszty, które mog± poprawić zyski ale to już zależy wył±cznie od niego.

A wszystko to, taki mini biznes plan, po to aby potem nie było płaczu i lamentu, którego i tak nie przewiduję, bo co¶ mi się widzi, że kolega ma wyraĽn± chęć rozszerzyć szar± strefę.
Salmo_Salar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 12, 2007
Posty: 360

Kraj: Polska
Miejscowość: Biała Podlaska
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLIKNIJ

Pozycja 25. Zamówi i poczytaj. Jak będziesz miał jakie¶ ale to jest tam wiele innych ksi±żek o pobocznych tematach.

Pozdr.

Salmo
Salmo, poradnik się kłania usmiech
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
sqza napisał:
Przeczytałem "porady" i oprócz postu Pike1, reszta ..........


No wybacz. A co ja napisałem?
Uważasz, ze Twoja porada jest tak genialna aby krytykować innych


Nie jest genialna i nie krytykowałem innych (w którym miejscu to napisałem wink: ), ale jak widać poskutkowała, bo sam napisałe¶ jednak na temat usmiech Pozdrawiam i bez urazy.
Ps. Większo¶ć udzialanych na tym forum rad nie jest doskonałych, ale dzięki wymianie my¶li może sie w końcu co¶ wyklarować m±drego. My¶lę, że po to m.in. istnieje forum.
_________________
http://wodnagaleria.eu/
http://www.kotuszow.pl/
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sqza napisał:
Cytat:
sqza napisał:
Przeczytałem "porady" i oprócz postu Pike1, reszta ..........


No wybacz. A co ja napisałem?
Uważasz, ze Twoja porada jest tak genialna aby krytykować innych


Nie jest genialna i nie krytykowałem innych (w którym miejscu to napisałem wink: ), ale jak widać poskutkowała, bo sam napisałe¶ jednak na temat usmiech Pozdrawiam i bez urazy.
Ps. Większo¶ć udzialanych na tym forum rad nie jest doskonałych, ale dzięki wymianie my¶li może sie w końcu co¶ wyklarować m±drego. My¶lę, że po to m.in. istnieje forum.


Na temat napisałem już w swoim pierwszym po¶cie. :-)
Drugi to jedynie rozwinięcie. :-)
Forum jest dokładnie do tego co napisałe¶ ale szczerze w±tpię w wyklarowanie. Nie w±tpię w autorów tylko w merytoryczne i kompleksowe rozwi±zanie, gdyż tylko takie interesuje autora w±tku. Ja tego nie potrafię, znam jedynie ogólne założenia, więc nie "tryskałem" erudycj± w pierwszym po¶cie.
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby co to stawik ma 3 metry głebokosci
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
Jakby co to stawik ma 3 metry głebokosci


Panowie naszło mnie podejrzenie. To reklama. Jego w ogóle nie interesuje zagadnienie przedsiębiorczo¶ci tylko chce nas zwabić nad ten dół. :-) A przy okazji zkosić kasiorkę bez podatku jak± mu tu podsuniemy w rozwi±zaniu. Normalnie uważa nas za kretynów. :-)

Wcale, ale to wcale nie zdziwię się jak za dwa lub trzy posty napisze adres. :-)
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podam adresu bo mozna powiedziec ze nie ma bo to jest na wsi. A dotego po co mam robic reklame
majkel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 19, 2006
Posty: 767

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
Nie podam adresu bo mozna powiedziec ze nie ma bo to jest na wsi. A dotego po co mam robic reklame


Masz rację, robienie reklamy własnego biznesu byłoby zupełnym kretynizmem. Wła¶ciwie otworzyłe¶ mi oczy, że każdego miesiaca wyrzucam kilka tysięcy w błoto lol
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majkel napisał:
grodzio napisał:
Nie podam adresu bo mozna powiedziec ze nie ma bo to jest na wsi. A dotego po co mam robic reklame


Masz rację, robienie reklamy własnego biznesu byłoby zupełnym kretynizmem. Wła¶ciwie otworzyłe¶ mi oczy, że każdego miesiaca wyrzucam kilka tysięcy w błoto lol

Majkel, ale Ty rozrzutny jeste¶. lol w kraju kryzys a Ty pieni±dze w błoto wywalasz. wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
grodzio napisał:
Ja mam staw 31x22m

No to uważaj żeby się kliencie blachami nie pozabijali zly:
Chyba że zabronisz spiningować i napu¶cisz duuuuuużo karpia który Ci zasra staw w 2-3 lata :roll: zly:

Ten Grodzio to niezły jajcarz. wink:
Ale ja mam pomysł jak na tak małym akwenie zrobić biznes. idea: Wpuszczasz tam karasia srebrzystego (japońca) i żadnej innej ryby. Musisz wpu¶cić tego bardzo dużo. Po pewnym czasie ryby rozmnoż± się i przy okazji skarłowaciej±. O to nam chodziło. Masz ogromn± ilo¶ć żywców. Koledzy łowi±cy drapieżniki będ± Ci wdzięczni.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest najlepszy w±tek na PW od długiego czasu! wesoly wesoly wesoly
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda mi psuc stawu wpuszczajac duza ilosc japonca bo juz jest z 60 sztuk karpia wpuszczone. Mi nie chodzi o duzy zarobek chciałbym poznac nowych znajomych wedkarzy. Bo tata niechce zebym robil sobie karty wedkarskiej jak mam staw.
fishmaniac
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 18, 2007
Posty: 651

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
Bo tata nie chce żebym robił sobie karte wedkarsk± jak mam staw.


Fakt.¦wiatłe my¶lenie.Namów tylko tatę, żeby raz na rok przerabiał staw na dzik± nizinn± rzekę, albo pstr±gowy potok.Wszak złowić jednego i tego samego karpia 3 razy w tygodniu to żadna frajda.I nic innego faktycznie Ci nie potrzeba.Wszystko pod domem i Sam jeste¶ Sobie pan lol wink:
_________________
I
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
Bo tata niechce zebym robil sobie karty wedkarskiej jak mam staw.

Tata nie chce 8O a Ty chcesz :?: :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciał tylko skad kase bede brac
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fishmaniac napisał:
grodzio napisał:
Bo tata nie chce żebym robił sobie karte wedkarsk± jak mam staw.


....I nic innego faktycznie Ci nie potrzeba.Wszystko pod domem i Sam jeste¶ Sobie pan lol wink:

I PSR czy SSR ci "kipiszu" plecaka lub torby nie zrobi. wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz sie dowiem ile kosztuje wyrobienie kart w lublinie. Moze sie skusze i nic rodzicom nie powiem.
fishmaniac
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 18, 2007
Posty: 651

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
Ja bym chciał tylko skad kase bede brac


Teraz zupełnie poważnie.To nie s± jakie¶ ogromne pieni±dze.Piszesz na forum, więc masz dostęp do inernetu.Powiedz tacie,że frajda za roczne łowienie to miesięczna opłata za net i jako¶ da radę wink:
Staw 31x22m i 60 szt. karpia w nim to nie jest to o co chodzi w wędkarstwie.Wyrobisz kartę, zaczniesz jeĽdzić nad różne wody, poznasz ludzi, nauczysz się metod i naprawdę sporo ciekawych rzeczy o tym co Cię otacza.Trzymam kciuki za...tatę wesoly wink:
Pozdrawiam!
_________________
I
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem nic dopiero jak zdam test i otrzymam karte to powiem ;p
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
To jest najlepszy w±tek na PW od długiego czasu! wesoly wesoly wesoly

:oops: i wstyd mi teraz...
To młody chłopak jaki¶ z tysi±cem pomysłów ten w±tek stworzył (każdy z nas taki był kiedy¶), a ja razem z Wami łacha z niego darłem... :oops: :?
Przepraszam!

Grodzio - idĽ, zdaj ten egzamin (prosty jest wink: ) i zaskocz tatę! wesoly
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zrobie. TYlko bede musiał sobie kupic 4 wedke bo 3 sa na wsi zeby bylo mozna lowic na stawiku. A zadnej nie mam w Lublinie
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
ziomek napisał:
To jest najlepszy w±tek na PW od długiego czasu! wesoly wesoly wesoly

:oops: i wstyd mi teraz...
To młody chłopak jaki¶ z tysi±cem pomysłów ten w±tek stworzył (każdy z nas taki był kiedy¶), a ja razem z Wami łacha z niego darłem... :oops: :?
Przepraszam!

Grodzio - idĽ, zdaj ten egzamin (prosty jest wink: ) i zaskocz tatę! wesoly


A ja wręcz odrotnie. Z każdym jego postem, z każda kolejn± informacj± zaczynam się coraz bardziej obawiać tego kolegi. Jest nieszczery, lawiruje i tak naprawdę nie ma pewno¶ci czy i teraz napisał prawdę, Za konfecjonał nie robię, ¶ledztwa prowadził też nie będę ale nie ufam takim ludziom.
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi dlaczego tak sadzisz???? A po co miałbymn tak robic????? Poprostu chciałbym dowiedziec sie opini innch na moje pogladay itd.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grodzio napisał:
Powiedz mi dlaczego tak sadzisz???? A po co miałbymn tak robic????? Poprostu chciałbym dowiedziec sie opini innch na moje pogladay itd.


I to jest bardzi trafne pytanie. Po co? Ja nie wiem. Nie przedstawiłe¶ żadnych pogl±dów. Jedno co przejawiasz to fakt, że szukasz Ľródła dochodów, co zbrodni± sam± w sobie nie jest.
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
I to jest bardzi trafne pytanie. Po co? Ja nie wiem.


To,że SSG nie wie nic na temat jakiegokolwiek biznesu, nie przeszkadza mu w wygłaszaniu opinii, ze jeste¶ nieszczery, lawirujesz, kłamiesz i należy się Ciebie obawiać.
Nie przejmuj się, na szczę¶cie za konfenjonał nie robi i ¶ledztwa (bo nie może) prowadzić nie będzie. Co nie przeszkodzi mu wydać wyrok. Nie ufaj mu. Nie przedstawił żadnych pogl±dów. Fakt, że jest sfrustrowany brakiem dobrego Ľródła dochodów zbrodni± sam± w sobie nie jest.

Napisz post jutro, może mu się zmieni pogl±d.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
SSG napisał:
I to jest bardzi trafne pytanie. Po co? Ja nie wiem.


To,że SSG nie wie nic na temat jakiegokolwiek biznesu, nie przeszkadza mu w wygłaszaniu opinii, ze jeste¶ nieszczery, lawirujesz, kłamiesz i należy się Ciebie obawiać.
Nie przejmuj się, na szczę¶cie za konfenjonał nie robi i ¶ledztwa (bo nie może) prowadzić nie będzie. Co nie przeszkodzi mu wydać wyrok. Nie ufaj mu. Nie przedstawił żadnych pogl±dów. Fakt, że jest sfrustrowany brakiem dobrego Ľródła dochodów zbrodni± sam± w sobie nie jest.

Napisz post jutro, może mu się zmieni pogl±d.


Hmmm, to do mnie, czy do Grodzio, bo się pogubiłem przy Twojej składni?
Ponadto.
Sk±d wiesz, ze nic nie wiem na temat jakiegokolwiek biznesu?
Co wspólnego z biznesem ma opinia o postach Grodzio?
Jaki wyrok wydałem?
Jakie poglady miałem przdstawić?
Dlaczego s±dzisz, że jestem sfrustrowany?
Jakie mam Ľródła dochodów?

Pisz ¶miało, nie musisz się hamować, nie obrażę się.
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
ziomek napisał:
ziomek napisał:
To jest najlepszy w±tek na PW od długiego czasu! wesoly wesoly wesoly

:oops: i wstyd mi teraz...
To młody chłopak jaki¶ z tysi±cem pomysłów ten w±tek stworzył (każdy z nas taki był kiedy¶), a ja razem z Wami łacha z niego darłem... :oops: :?
Przepraszam!

Grodzio - idĽ, zdaj ten egzamin (prosty jest wink: ) i zaskocz tatę! wesoly


A ja wręcz odrotnie. Z każdym jego postem, z każda kolejn± informacj± zaczynam się coraz bardziej obawiać tego kolegi. Jest nieszczery, lawiruje i tak naprawdę nie ma pewno¶ci czy i teraz napisał prawdę, Za konfecjonał nie robię, ¶ledztwa prowadził też nie będę ale nie ufam takim ludziom.


Wydaje mi się SSG że zbyt pochopnie wyci±gasz wnioski nie znaj±c w dodatku chłopaka. Poza tym jak można komu¶ nie ufać kogo sie nie zna i nie widziało nigdy na oczy nie mówi±c już o rozmowie z t± osob±.
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grodzio powodzenia w zdaniu karty. Nie jest to takie starsze i trudne. wink: wink:
Powodzenia.

A z tym stawem to weĽ to sobie na trzeĽwo przemy¶l. Wszystki za i przeciw. Czy ci się to opłaci, bo władować się w długi to żaden problem.
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dap napisał:

Wydaje mi się SSG że zbyt pochopnie wyci±gasz wnioski nie znaj±c w dodatku chłopaka. Poza tym jak można komu¶ nie ufać kogo sie nie zna i nie widziało nigdy na oczy nie mówi±c już o rozmowie z t± osob±.


Mogę jedynie prosić o ponowne i dokładne przeczytanie jego postów. Ja nic nie chcę sugerować, czytam tak jak jest napisane, odpowiadam, a to już jest rozmowa.
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzis byłem w gospodarskie rybackim i 5 kilo lina zamowilem. Kupie jeszcze z 2 tołpigi jednego szczupaka karasia pewnie i na sprobowanie okonia. Jak tylko lod na stawach sie stopi bedea odłowy i jade po rybki.
grodzio
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 12, 2009
Posty: 21


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na karte bede zdawał w maju po testach gimnazjalnych.
jufu
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Jan 02, 2006
Posty: 110

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba SSG ma rację
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 168