Czy wiesz, że...
Samica różanki składa ł±cznie około 40 jaj. Samica karpia składa około 150 000 – 250 000 ziaren ikry na jeden kilogram wagi swego ciała.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 439
 Zalogowani 0
 Wszyscy 439

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(499622) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(499622) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(499622) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499622) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499622) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499622) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(499622) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(499622) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(499622) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(499622) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2049
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2165
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2299
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2142
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2326
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - A powiedz na nich co¶ złego.
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
A powiedz na nich co¶ złego.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Paż 16, 2008 9:07 pm    Temat postu: A powiedz na nich co¶ złego. Odpowiedz z cytatem

A powiedz na nich co¶ złego to się gniewaj±. Mówi±, że to jednostki tworz± takie przedstawienia. Że nie można wszystkich pod jedna kresk± stawiać.
Powiedz± że s± wci±gani w gierki klubowe, narodowo¶ciowe i inne. A wszystko to jeden wielki bełkot po którym pozostaje wstyd i wzrok wbity w glebę.
Ja w±tpię i mówię krótko: to jest BYDŁO
_________________
Mnie bior± zawsze.
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Pią Paż 17, 2008 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onet.pl napisał:
Relacja kibica z Bratysławy: słowaccy policjanci bili po głowach niewinne kobiety i dzieci

Polscy kibice s± oburzeni postaw± słowackiej policji przed, w trakcie i po ¶rodowym meczu eliminacyjnym mistrzostw ¶wiata 2010 między Polsk± a Słowacj± w Bratysławie (1:2).
- Od 14 lat jeżdżę na spotkania reprezentacji i może nawet nie jako kibic, ale jako Polak czuję się poniżony, bo jak nazwać zachowanie policjantów, bij±cych po głowach niewinne kobiety i dzieci, które uciekaj± w panice przed funkcjonariuszami po krzesełkach - opowiadał Grzegorz Kownacki, który był ¶wiadkiem ¶rodowych wydarzeń na stadionie w Bratysławie.

Kownacki podkre¶lał jak bardzo różniło się zachowanie policji na Słowacji, chociażby od polskiej podczas meczu z Czechami w Chorzowie, czy od tej na czerwcowych mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii oraz ¶wiata z 2006 roku w Niemczech.
- Byli niesamowici, robili¶my sobie z nimi zdjęcia, pomagali nam rozwieszać flagi. Oni zwyczajnie nie przeszkadzali, byli niewidoczni. Spotkanie w Chorzowie pokazało, że polscy stróże prawa potrafi± także zgasić rozróbę w zarodku i nie pozwolili, by rozniosła się na cały stadion - opisywał.

Z dalszej relacji Kownackiego wynika, że to słowaccy policjanci sprowokowali wydarzenia na obiekcie w Bratysławie.

- Około 30 minut przed pierwszym gwizdkiem kilku mundurowych weszło w sektor biało-czerwonych. Nie wiem w jakim celu, bo było spokojnie. W ruch poszły pałki, a fani bronili się pię¶ciami i nogami. W końcu stróże prawa wpadli z broni± w ręku, bili po głowach, kopali leż±cych. Ludzie gubili buty, zostali przyci¶nięci do muru, z zakrwawionymi głowami pozostali sami sobie, szukali chusteczek, by opatrzyć rany, lekarza nie wprowadzono - opowiadał ¶wiadek wydarzeń.

Z całkiem innej strony przedstawia to strona słowacka. Z informacji, które dotarły do Polski wynikało, że ok. 200 polskich pseudokibiców zaatakowało słowackich funkcjonariuszy, gdy ci chcieli skontrolować jednego z nich podejrzewaj±c, że w plecaku może mieć race. Decyzja o użyciu gazu zapadła, gdy zaczęto rzucać w policjantów kamieniami i krzesłami.

- Informacje o zamieszkach przekazane zostały do biura międzynarodowej współpracy w KGP. Zrobimy wszystko by pomóc słowackiej policji w identyfikacji osób, które brały w nich udział - powiedział rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski. Dodał, że będzie to możliwe m.in. dzięki nagraniom z tamtejszego monitoringu.

No tak, ale wymagać od Ciebie obiektywizmu, to tak jak nauczyć psa mówić usmiech.
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Paż 17, 2008 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pietruch Twój cytat wiele wyja¶nia. Głównie to że kij ma dwa końce a kibice po raz kolejny zostali skrzywdzeni przez służby mundurowe bo stanęli w obronie matek z dziećmi.lol
Brawo. Tylko której stronie? 8O
_________________
Mnie bior± zawsze.
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pią Paż 17, 2008 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, żenada panowie. Jak ci kibole się zachowujecie.

Tak się zastanawiałem czemu się żaden w±tek o ostatnich meczach kadry nie pojawił na PW.
Ale się pojawił w końcu, z tym, że nie do końca taki o jakim my¶lałem. :?

Jak nastroje po meczach?
Ja swoje opiszę wesoly

Pierwszy raz w życiu byłem na meczu reprezentacji Polski wła¶nie 11.10 w Chorzowie.
I miałem fart jak cholera!
Nie do¶c, że wygrali¶my, grali¶my naprawdę fajn± piłkę, to jeszcze TA atmosfera! Powiem tak - bawiłem się, dopinguj±c, tak fantastycznie, że dobre pół meczu mi uciekło wesoly . Zreszt± nie tylko mi. Szał! Rewelacja!
Gdy jakis osioł, rz±d za mn±, próbował gwizdac podczas hymnu Czechów to momentalnie zebrał burę od kolesi obok. Tylko brawa było słuchac.
Oczywi¶cie dostało się też PZPNowi :evil: .
Próby rozrób były skutecznie gaszone przez odpowiednie służby.
Gardło 2 dni mnie bolało wesoly
Zakwasy prawej ręki też kilka dni czułem - od machania szalikiem oczywi¶cie.

No i przyszła ¶roda, mecz ze Słowacj±. Zasiadłem tym razem przed tv i... wróciłem na ziemię. :roll:
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Paż 17, 2008 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
Pietruch Twój cytat wiele wyja¶nia. Głównie to że kij ma dwa końce a kibice po raz kolejny zostali skrzywdzeni przez służby mundurowe bo stanęli w obronie matek z dziećmi.lol
Brawo. Tylko której stronie? 8O


Ledd1 ja wiem o co chodzi. To międzynarodowa zmowa policji i europejskich klubów piłkarskich przeciw polskiej piłce nożnej i jej kibocom. Mamy tak mocn± drużynę, takich niesamowitych kibiców, którzy jako jedyni wiedz± jak się zachować na stadionach europy, że postanowiono zawi±zać zmowę aby nasz± drużynę wyeliminować wszelkimi sposobami i ¶rodkami. ¦rodki s± rózne poczynajac od szykanowania, poprzez bicie i pacyfikację poci±gów na wewnętrznych próbach obalenia PZPN wł±cznie. :-) Totalna, globalna zmowa przeciw polskiej piłce nożnej i jej kibicom.

Poczekajmy jeszczez rok i na pewno wszystko, cał± prawdę zobaczymy na filmie umieszczonym na YouTube. :-D
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Pią Paż 17, 2008 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję niektórym użytkownikom zaliczenie kilkunastu/kilkudziesięciu wyjazdów, zanim zaczn± się wypowiadać na temat, zupełnie dla nich egzotyczny.
Póki co to rozmowa nie ma sensu, ponieważ osoby, wypowiadaj±ce się w nader cyniczny sposób, miały niewiele wspólnego z piłk± nożn± oraz jej otoczk± usmiech.
Pozdrawiam.

P.S. Ziomek, tajemnic± jest na którym sektorze dopingowałe¶?
Rzeczywi¶cie mecz w Chorzowie był niesamowity, zarówno od strony piłkarskiej jak i kibicowskiej. U mnie doszła do tego jeszcze podróż w nocy z pi±tku na sobotę z fanatykami szczecińskiej Pogoni, oraz równie ciekawy powrót. Równie ciekawy wyjazd zaliczyłem na meczu z Kazachstanem, wtedy awaria o¶wietlenia, rugby¶ci, ehh sporo by tu opowiadać usmiech.
Do zobaczenia na kibicowskim(reprezentacyjnym) szlaku...
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Pią Paż 17, 2008 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
Ech, żenada panowie. Jak ci kibole się zachowujecie.

Policja wcale nie jest lepsza... :evil:
Kto jest w temacie to wie oco chodzi... Pozdrawiam wesoly
_________________
Bercik
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za bzdety!! Tak jak Ledd zauważył - to prawdziwe bydło!!
Nie obrażam ani Pietrusa, ani też Ziomka i ma cicha nadzieję że Oni tacy nie s±. ( Mam nadzieję, ale po ich wypowiedzi - szczególnie Pietrusa , trochę watpię ).
Jak można pisać :
" ...bij±cych po głowach niewinne kobiety i dzieci, które uciekaj± w panice przed funkcjonariuszami po krzesełkach - opowiadał Grzegorz Kownacki".
To dopiero tupet wypisuj±c, że policja bez powodów kogo¶ tam biła a na dodatek - matki i dzieci. Szkoda, że nie napisali : ... karmi±ce matki z dziećmi.
Ja mam pojechać na mecz i zobaczyć to na żywo? Chyba kogo¶ tutaj popie¶cił pr±d!! Nie jestem taki głupi jak ta matka z tym dzieckiem, która niewinnie oberwała, bo takie mieli ćwiczenia policyjne służby.
Pietrus - dopuki będzie takie bydło na stadionach piłki noznej i Ty będziesz na te mecze jeĽdził, będziesz identyfikowany z t± grup± ludzi czy to prawda, czy nie. Tłumaczenie tych jednostek, to największa głupota i zarazem integracja z t± band±. Pisanie, że policja zaatakowała matki z dziećmi - no to już jest szczyt na maksymalnych obrotach. I nie piszcie mi tutaj, że nie byłem i nie widziałem.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Póki co to rozmowa nie ma sensu, ponieważ osoby, wypowiadaj±ce się w nader cyniczny sposób, miały niewiele wspólnego z piłk± nożn± oraz jej otoczk± usmiech.


Fakt - "nikt nas nie przekona, że białe jest białe"! wink:
Cynizm ma swoje uzasadnienie, a to, że kto¶ ma niewiele wspólnego z piłk±, a szczególnie z jej OTOCZKˇ, w oczach wielu może uchodzić za potężny w swej wymowie komplement. wink:

I na koniec słowo do policji wszelkiej nacji: Panowie Policjanci. Polscy kibice jeżdż± również na rozgrywki siatkówki, piłki ręcznej, żużel i sporty wszelkiej ma¶ci. Nie zapominajcie o nich, bo poczuj± się niedowarto¶ciowani! zly:
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Proponuję niektórym użytkownikom zaliczenie kilkunastu/kilkudziesięciu wyjazdów, zanim zaczn± się wypowiadać na temat, zupełnie dla nich egzotyczny.
Póki co to rozmowa nie ma sensu, ponieważ osoby, wypowiadaj±ce się w nader cyniczny sposób, miały niewiele wspólnego z piłk± nożn± oraz jej otoczk± usmiech. ...

Je¶li to do mnie to...
Wyraziłem swoje odczucia po JEDNYM meczu, bo na jednym byłem. I o tym meczu pisałem. Nie wolno mi?

Już był tu jeden taki, który oceniał siebie i innych na podstawie ilo¶ci odwiedzonych łowisk, napisanych tekstów, zwiedzonych krajów.


pietruch napisał:
P.S. Ziomek, tajemnic± jest na którym sektorze dopingowałe¶?

sektor 27, rz±d 37, miejsce 3 wesoly
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
pietruch napisał:
Póki co to rozmowa nie ma sensu, ponieważ osoby, wypowiadaj±ce się w nader cyniczny sposób, miały niewiele wspólnego z piłk± nożn± oraz jej otoczk± usmiech.


Fakt - "nikt nas nie przekona, że białe jest białe"! wink:
Cynizm ma swoje uzasadnienie, a to, że kto¶ ma niewiele wspólnego z piłk±, a szczególnie z jej OTOCZKˇ, w oczach wielu może uchodzić za potężny w swej wymowie komplement. wink:

I na koniec słowo do policji wszelkiej nacji: Panowie Policjanci. Polscy kibice jeżdż± również na rozgrywki siatkówki, piłki ręcznej, żużel i sporty wszelkiej ma¶ci. Nie zapominajcie o nich, bo poczuj± się niedowarto¶ciowani! zly:


Na meczu Legi byłem raz i postanowiłem, że więcej moja noga tam nie postanie. Były to czasy dla wielu historycze. Dla innej czę¶ci użytkowników PW były to czasy "komuny". Dla wszystkich były to czasy blokady informacji i o burdach nic nie mówiono oficjalnie.
Chodziłem za to namiętnie na mecze Gwardi i tam było spokojnie lub wręcz nieco sennie. Mecze międzynarodowe zaliczałem w Warszawie i Chorzowie. Było to jedynie 3-4 razy w roku, najczęsciej na stadionie X-cio lecia, który zdecydowanej większo¶ci kojarzy się z największym bazarem Europy. W Chorzowie ostatni mecz ogl±dałem w 1998 roku, jako¶ tak w paĽdzierniku chyba. Sektor kibiców GKS-u był oddzielony od reszty ale to co robili, to można porównać z opisem Ziomka. Była przednia zabawa, kibicowanie i żadnych, nawet dwuznacznych okrzyków.
Potem miałem przerwę i w połowie lat 90-tych jaki¶ międzynarodowy mecz na Legi. Złamałem swoje postanowienie i to był bł±d. Bł±d, gdyż skutecznie wyleczył mnie z pomysłów ogl±dania meczy na żywo w¶ród bydła. Bydła na tyle cwanego, ze wchodzili "jak leci" a organizowali się w małe grupy już w sektorach.
Tak naprawdę to trzeba na żywo zobaczyć jak jeden z drugim, rozproszeni w sektorze, podrzucaj± odpalone petardy kilka miejsc obok, a tam spanikowany człowiek odrzuca j± od siebie aby dalej, aby do przodu. Gnojek jest niewinny a konsekwencje ponosi niewinny.

Ogl±dacie co jaki¶ czas niespodziewane rozróby na stadionach. Popatrzcie na zalinkowan± przez Ledda1. Normalnie wspomnienia wróciły. Uciekali ludzie po krzesełkach od racy. Policja pojawiła się przy racy a, jakby z zewnętrznego kręgu, pojawiaj± się zakapturzeni i walcz± z policj± po czym znów udaj± się "na zewn±trz" a łomot dostaj± ci, co stoj± biernie w ¶rodku.

Monk, końcówka prawdziwie wytrawna i niesamowicie trafna. :-)
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pietruch nie ma sensu brn±ć w tym temacie. Wiadomo, że skończy się kłótnia. Ty wiesz jak jest i zostaw to. Mędrcy z kosmosu musz± sobie popisać bo im się nudzi wink: Jeden to nawet kilku słówek w obcym języku się naumiał lol lol
gismo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 430

Kraj: Polska
Miejscowość: Gniezno
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 2:07 pm    Temat postu: Re: A powiedz na nich co¶ złego. Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
A powiedz na nich co¶ złego to się gniewaj±. Mówi±, że to jednostki tworz± takie przedstawienia. Że nie można wszystkich pod jedna kresk± stawiać.
Powiedz± że s± wci±gani w gierki klubowe, narodowo¶ciowe i inne. A wszystko to jeden wielki bełkot po którym pozostaje wstyd i wzrok wbity w glebę.
Ja w±tpię i mówię krótko: to jest BYDŁO


Ostatnio w Empiku, w dziale z aforyzmami wyszperałem ksi±żkę ze ¶miesznymi rysunkami. W tym jeden taki: niebo, wesoły aniołek dmuchaj±cy nadętymi policzkami w dług± tr±bkę, a na jednej z chmurek stali zatroskany, trochę zdesperowany - jakby po nieprzespanej nocy Pan Bóg oraz ¶w. Piotr ze złożonymi w ge¶cie cierpliwo¶ci rękoma spogl±daj±cy z u¶miechem i wyrozumiało¶ci± na zmartwionego Pana Boga. A Pan Bóg pytał Piotra: „Czemu wszystkim się tu podoba, tylko Polacy wiecznie narzekaj±…”
_________________
Konkrety pod wami ryj±.
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stegie napisał:
Pietruch nie ma sensu brn±ć w tym temacie. Wiadomo, że skończy się kłótnia. Ty wiesz jak jest i zostaw to. Mędrcy z kosmosu musz± sobie popisać bo im się nudzi wink: Jeden to nawet kilku słówek w obcym języku się naumiał lol lol

Nie udowadniaj po raz kolejny jak± to lig± s± kibice. Masz inne zdanie? Miej je dalej. Każdy je ma. I nie każdy musi mieć takie jak Ty czy Pietruch.
Nie staraj się być zabawnie uszczypliwym w komentarzach bo jeste¶ po prostu ¶miesznie nudny. Nie zostaniesz nadwornym cynikiem PW.
Jeszcze raz powtarzam: BYDŁO + moja stopka. lol lol lol lol
_________________
Mnie bior± zawsze.
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 7:24 pm    Temat postu: Re: A powiedz na nich co¶ złego. Odpowiedz z cytatem

gismo napisał:
Ostatnio w Empiku, w dziale z aforyzmami .....…”

JedĽ na ryby - nie "filozuj" lol lol lol lol kto tu narzeka?
Chyba tylko ci ze ¶pikiem na łyżce.
lol lol lol lol lol
_________________
Mnie bior± zawsze.
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, dlaczego Policja tak się uwzięła akurat na polskich kibiców piłki nożnej za granic± i w kraju. Dlaczego nie atakuje pałami np. kibiców skoków narciarskich, co jest raczej dziwnym, bo takie pałowanie byłoby pewna form± rozgrzewki w t± zimow± porę. Dlaczego nie atakuje kibiców żużla podczas imprez GP, dlaczego nie atakuje kibiców Formuły 1? Dlaczego ....? Czy kto¶ wyja¶ni ten fenomen?
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie prawdy ludzko¶ć jest w stanie ogarn±ć rozumem! lol zly:
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że porównywanie liczby kibiców chodz±cych ogl±dać P¦ w skokach narciarskich, gdzie tylko impreza w Zakopanem wybija się frekwencj± (i jest jedyn± która może być porównywalna ze stadionow± frekwencj±) , jest lekkim nieporozumieniem.
Liczby nie kłami±.
Na mecze siatkówki, koszykówki, skoków narciarskich, piłki ręcznej przychodzi zdecydowanie mniej kibiców niż na mecze piłki nożnej.
(Warto chyba też przypomnieć jak Hannawald został obrzucany ¶niegiem, bryłami lodu, przez trzodę zwan± kibicami lol )
Skoki narciarskie s± dyscyplin± sezonow±, poza tym tak prestiżowy konkurs odbywa się u nas raz do roku.
Koszykówka, ręczna, siatkówka z racji miejsca ich uprawiania, ciężko by było zgromadzić na hali tak± frekwencję jak na stadionie (jedna z większych hal w Europie to np. hala w Niemczech gdzie odbywały się ME w piłkę ręczn±, gdzie pojemno¶ć wynosi 15.000 miejsc).
A i tak chyba kto¶ nie jest zorientowany w temacie bo zarówno na koszu jak i na siatkówce (choć tutaj rzadziej) zdarzaj± się spięcia.
Panowie, gdyby to koszykówka/siatkówka/ręczna/ była dominuj±cym sportem w naszym kraju, który zrzeszałby największ± liczbę fanów, to zaręczam, że obraz kibiców wygl±dałby tak samo jak postrzegacie teraz kibiców piłki nożnej.
gismo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 430

Kraj: Polska
Miejscowość: Gniezno
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 9:34 pm    Temat postu: Re: A powiedz na nich co¶ złego. Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
JedĽ na ryby - nie "filozuj"

S± ciekawsze i ważniejsze rzeczy niż ryby i grzyby usmiech w tym miło¶ć usmiech Chyba się zgodzisz wink:
_________________
Konkrety pod wami ryj±.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Paż 18, 2008 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pietruch za wszelk± cenę staram się być Twoim poplecznikiem, ale proszę, precyzuj bardziej my¶li. Jest czego bronić, i wiem, że masz potencjał by przekonać tych, którzy widz± jedynie skutek przyczynę maj±c za nic wink: .
Zabrałem się dzisiaj do pisania na ten temat, ale weny zabrakło i "przchmieliłem" dzień wink: .
Mam inny pogl±d na temat kibiców "foot", od tych, które króluj± powszednio.
Wszyscy kochamy piłkę i spróbujmy, chociaż raz prze¶ledzić od pocz±tku, co dzieje się na stadionach bez naszej wiedzy.
To, że w innych sportach dzieje się inaczej, nie jest kwesti± ¶wiatopogl±du, inteligencji czy ¶rodowiska. To kwestia organizacji. Organizacji, która w przypadku "piły" przeszła sam± siebie.
To stadion, który miał być widowni± stal się przedmiotem widowiska. Za to odpowiedzialni nie s± kibice i o tym już nikt nie wspomina wink: .
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Paż 19, 2008 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi kiedy Ty jeĽdziłe¶ na mecze było trochę inaczej lol Pietruch sorry, ale mam wrażenie że będziesz ich bronił nawet jak zaczn± mordować. Dobrze wiesz, ze na mecze jeżdz± polish hools, dla których mecz bez zadymy to mecz stracony.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Paż 19, 2008 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek a czy to nie jest tak, że wystarczyłoby nie wpu¶cić na stadion "polisch hool" i widowisko przebiegałoby tak jak życz± sobie wszyscy kibice wink: .
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Nie Paż 19, 2008 7:46 pm    Temat postu: Re: A powiedz na nich co¶ złego. Odpowiedz z cytatem

gismo napisał:
ledd1 napisał:
JedĽ na ryby - nie "filozuj"

S± ciekawsze i ważniejsze rzeczy niż ryby i grzyby usmiech w tym miło¶ć usmiech Chyba się zgodzisz wink:

Miło¶ć to też rybka. usmiech
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Paż 19, 2008 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert, ale jak ich wyselekcjonować??? Samo noszenie bluzy z kapturem z napisem "HOOLIGANS" póki co nie jest karane.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Paż 19, 2008 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc samo noszenie bluzy można uznać za przynależno¶ć do grupy? 8O
My¶lałem, że to bardziej skomplikowane lol .
Na stadionach z reguły jest parę kamer, albo kilkana¶cie. Maj± spory zasięg.
Do tego dodać "bezrobocie" i już mamy ludzi, którzy selekcjonuj± poprzednie spotkanie dajmy na przykład: Pogoń Szczecin- Olympic Marseille wesoly . Teraz, zatrudnieni "bezrobotni" analizuj± sceny z zadymy selekcjonuj± zdjęcia facjat rze¶kich pseudo pogoniarzy i pseudo marsylczyków. Z tej grupy już cze¶ć na pewno ma kartoteki a pozostałym robi się kartotekę.
Następnie "bezrobotnych" ustawia się przy wej¶ciu na stadion na mecz Pogoń Szczecin-Olypic Lyon (na razie gramy z francuzami lol ), przed meczem i tam odbywa się pierwsza selekcja. Pozostałych wyłapuj± zainstalowane na stadionie wspominane kamery i do nich podczas 45 min spotkania przychodz± koledzy "bezrobotni" z propozycj± nie do odrzucenia wink: .
Teraz wystarczy, że bilet na stadion sprzedawany jest za okazaniem karty wstępu.
I tak do upragnionego skutku, i jeszcze sporo miejsc pracy się tworzy wesoly .
Czy to naprawdę tak trudne do realizacji, je¶li w grę wchodzi bezpieczeństwo innych? wink:
Dzisiaj ¶rodków na wyeliminowanie "persona non z gratamy" jest tyle że nie istnieje ten problem.
Problem leży w kasie. Kto zapłaci wła¶cicielowi stadionu za powstałe w skutek przesiewu wolne siedzonka wink: .
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Paż 20, 2008 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pietruch powiem inaczej.
Za dużo kibiców piłki nożnej nie powinno nazywać się kibicami. Ci, którzy chc± być prawdziwymi kibicami, zrezygnowali z piłki nożnej. Dzisiaj prawdziwi kibice - to kibice innych dyscyplin, które akurat w ich bliskich stronach s± pod ręk±. Siatkówka, koszykówka, piłka ręczna ... Tam kibice dbaj± o swój wizerunek i chociaż kto¶ tam chce taki wizerunek zepsuć, nie udaje mu się. Przykład jaki kto¶ tutaj podał ze skoków narciarskich ( wybryk obrzucania ¶nieżkami i lodem ), był prowokacyjny. Prawdziwi kibice sobie poradzili z tym i już czego¶ takiego tam nie ma. Na torach formuły F1, również miało miejsce skandaliczne zachowanie jakiej¶ polskiej grupy. Też tylko raz. Zostali wyparci przez prawdziwych kibiców. Niestety na stadionach piłki nożnej, większo¶ć to bydło, które jedzie tam upu¶cić krwi. Nie dziwi mnie już, że jest ich tam coraz więcej. Mówi się - z kim przystajesz, takim się stajesz.
Broń się przed porwaniem Cię do tej grupy.
Kibice chcieliby cieszyć się z Euro 2012. Ja trzymam kciuki, aby się nie odbyło u nas. Cieszę się, że zaczynaj± budować drogi. Smutno mi, że te drogi to dla piłki nożnej a nie mojego samochodu. Smutno mi, że kasa idzie na sport, którego kibice s± bydlakami. Mam tylko nadzieję, że polsk± piłkę nożn± kiedy¶ trafi szlak. Jak tacy kibice jak Ty i nasze władze nie potrafi± opanować tej bandyckiej dominacji, to piłka nożna musi umrzeć. Oby to stało się jak najprędzej.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pon Paż 20, 2008 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza Pietruchem, nie widze tu osób, które byłyby kiedykolwiek na "współczesnym" lub "dawniejszym" meczu wesoly Owszem, niew±tpliwie były na jakim¶ reprezentacji Polski lub typu klub Polski trafił znanego przeciwnika (vide te "urocze" autokary "zakładowe") lub meczach typu "Huragan" Popierdkowo kontra "Wicher" Bzdziakowo lol
"Historia" "hools" ma swoje korzenie w Łodzi...było nie było, to wtedy doszło do "pierwszego huligańskiego wybryku na Naszych czystych stadionach, a sędzia dostał butelka w łeb....
Wtedy nie było monitoringu, ani sritoringu, ani pierdzielingu, tylko trzeba było znaleĽć winnego...i znaleziono wykrzyknik idea:
Dzi¶ mamy monitoringi, srytolingi i inne takie karty wstępu ...i CO??????????
A może ktos mi powie, że w latach 70-tych szpalery Policji stały na stadionach i uzywały kul gumowych lol

My¶leć trzeba lol A nie bydłem i kulami miotać :evil:
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 20, 2008 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrz niżej ;)

Ostatnio zmieniony przez tomek79 dnia Pon Paż 20, 2008 11:39 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 20, 2008 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc Robert zostaje zadać sobie pytanie dlaczego nikt na to jeszcze nie wpadł, a je¶li wpadł dlaczego nie wcielił w życie. Ja bym do Twojego pomyslu dodal jeszcze inny w postaci nowego przepisu mianowicie - trzymanie w ręku, tylko i wył±cznie trzymanie, na terenie stadionu jakiegokolwiek innego przedmiotu niż trabka, bęben, pałeczki, szalik, kanapka, termos, odtwarzacz mp3, gazeta, byłoby karane grzywn± w wysoko¶ci 5 ty¶ lol Co by¶ nie wział czy krzeselko, czy kawałek ławki, czy kamień, kawałek betonu wszystko parzy. Tak mi sie przypomnialo z przedszkola "Piłka parzy". Stadion to specyficzne miejsce, a we szystkich specyficznych miejscach obowi±zuj± inne zasady. Dupne kary, skuteczny monitoring i po krzyku.

Ostatnio zmieniony przez tomek79 dnia Pon Paż 20, 2008 1:50 pm, w cało¶ci zmieniany 2 razy
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 20, 2008 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:

Kibice chcieliby cieszyć się z Euro 2012. Ja trzymam kciuki, aby się nie odbyło u nas.
to jest nas dwóch lol
Cytat:
Cieszę się, że zaczynaj± budować drogi. Smutno mi, że te drogi to dla piłki nożnej a nie mojego samochodu. Smutno mi, że kasa idzie na sport, którego kibice s± bydlakami.
Oldi nie chce się czepiać, ale kasa nie idzie na sport tylko na infrastrukturę, a na tym zyskamy my wszyscy nie tylko bydlaki.
gismo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 430

Kraj: Polska
Miejscowość: Gniezno
PostWysłany: Pon Paż 20, 2008 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Wam powiem tak. Od czasu, kiedy nie mam telewizora, nie kupuję gazet i nie przegl±dam onetu, jestem szczę¶liwszym człowiekiem lol
_________________
Konkrety pod wami ryj±.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Paż 20, 2008 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gismo napisał:
A ja Wam powiem tak. Od czasu, kiedy nie mam telewizora, nie kupuję gazet i nie przegl±dam onetu, jestem szczę¶liwszym człowiekiem lol


Blado to widzę, skoro jedynym oknem na ¶wiat s± PW. ;)
Mamy dzisiaj 20.10, imieniny: Irena, Kleopatra, Jan. Giełda na razie na zielono. ;)
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pon Paż 20, 2008 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gismo napisał:
A ja Wam powiem tak. Od czasu, kiedy nie mam telewizora, nie kupuję gazet i nie przegl±dam onetu, jestem szczę¶liwszym człowiekiem lol

Spróbuj jeszcze nie mieć potrzeb fizjologicznych...wtedy to DOPIERO BĘDZIE...zrób to koniecznie....
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pon Paż 20, 2008 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gismo napisał:
A ja Wam powiem tak. Od czasu, kiedy nie mam telewizora, nie kupuję gazet i nie przegl±dam onetu, jestem szczę¶liwszym człowiekiem lol


Można tak żyć?
Eeeeee kitujesz ;)
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
gismo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 430

Kraj: Polska
Miejscowość: Gniezno
PostWysłany: Pon Paż 20, 2008 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za odzew nieszczę¶ników ;) Przyznać muszę, że mam spory zwis na wszystko, bo wszystko się zmieniło w moim życiu usmiech
Pozdrowionka, wolno¶ć rz±dzi wink:
_________________
Konkrety pod wami ryj±.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Wto Paż 21, 2008 2:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gismo napisał:
Od czasu, kiedy nie mam telewizora ... jestem szczę¶liwszym człowiekiem lol


Wiesz, też straciłem kiedy¶ telewizor (który jak się okazało po latach nie był mi zupełnie potrzebny) bo nie zgodziłem się podzielić go na dwoje.

gismo napisał:
Przyznać muszę, że mam spory zwis na wszystko, bo wszystko się zmieniło w moim życiu
Pozdrowionka, wolno¶ć rz±dzi :


Witaj w klubie wolnych ! wesoly Jak dużo kosztuje wolno¶ć
w Polsce dzisiaj ? ... Nie mam na my¶li niepotrzebnego telewizora ...
wink:
_________________
Podziemna Organizacja Rosówek Na Okonie.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Paż 21, 2008 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gismo napisał:
Przyznać muszę, że mam spory zwis na wszystko, bo wszystko się zmieniło w moim życiu usmiech Pozdrowionka, wolno¶ć rz±dzi wink:


Jest gorzej niż my¶lałem! Spory zwist w Twoim wieku - to jest naprawdę niepokoj±ce! zly:
marek_k84
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 22, 2002
Posty: 1310

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Paż 21, 2008 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:

A może ktos mi powie, że w latach 70-tych szpalery Policji stały na stadionach i uzywały kul gumowych lol



Ja ;-). Choć może raczej lata 80-e. Pamiętny finał Pucharu Polski Legia-Lech w Częstochowie. Regularna wojna między "zaprzyjaĽnionymi" grupami. Między sob±. I wspólnie z MO (były ofiary ¶miertelne).

Problem stary, teraz bardziej na¶wietlany (bo wtedy było "nie po linii"), ale i bardziej nasilony.
Niestety choroba toczy społeczeń¶two już od najniższych rozgrywek. Nawet ligi dziecięce:
W 2006 roku, klub mojego Syna (rocznik 97) miał przyjemno¶ć grać (w ramach Mazowieckij Ligi Żaków - oficjalne rozgrywki MZPN) mecz wyjazdowy. Od pocz±tku za rodzicami chłopców z Zielonki siadła grupa "tatusiów" miejscowych (100lyca) obficie podlana piwem. Z dusz± na ramieniu dotrwali¶my do końca meczu ignoruj±c niewybredne zaczepki oraz doping w stylu "zaj...b go!". Owa grupka, po meczu, wtoczyła się do swych bolidów i odjechała.
To tylko przykład, jeden z kilku. ROzgrywki dzieci...
_________________
Marek
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Paż 21, 2008 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Gismo @Piwoniusz
Co prawda telewizor mam i nigdy go ne straciłem, jednak u mnie bardziej spełnia rolę mebla. Po prostu rzadko go wł±czam. Od niedawna (zakup karty tv do kompa) w ogóle go odł±czyłem od sieci i teraz służy jako mebel do zbierania kurzu. :-)
A wolno¶ć moja niebawem będzie obchodzić dwudziestolecie i za cholerę z niej nie zrezygnuję ani nie zamienię na co¶ zrzędz±cego nad głow±. :-D
lordi_86
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Apr 11, 2006
Posty: 67

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Wto Paż 21, 2008 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uoo mój boże usmiech

Pietruch PDK usmiech hehehe
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.23 sekund :: Zapytania do SQL: 138