Czy wiesz, że...
Okoń dla osi±gnięcia 15 cm długo¶ci potrzebuje aż 4-5 lat! 20 cm osi±ga po 6 latach, a 30 cm po 8-11 latach.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 384
 Zalogowani 0
 Wszyscy 384

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(61606) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(507508) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(507508) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(507508) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(507508) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(507508) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(507508) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(507508) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(507508) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(507508) Apr 03, @ 15:57:03


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2275
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2189
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2096
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2502
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Nasza-klasa
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Nasza-klasa
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Wojtass
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2003
Posty: 389

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 3:54 pm    Temat postu: Nasza-klasa Odpowiedz z cytatem

Chciał bym poznać wasz± opinię na temat tej strony. Ja uważam że ona nie jest nikomu do szczę¶cia potrzebna. Byłem tam zajerestrowany do wczoraj. Usun±łem konto z powodu komentów jakie otrzymałem. Że kogo¶ zawiodłem itd. Czy jest nam potrzebna jaka¶ stronka żeby mieć kontakt ze znajomymi? Uwazam że nie. Mam swoich przyjaciół których szanuje i mam z nimi kontakt. Wychodzę z założenia że jak kto¶ chce mieć kontakt, bliższy lub dalszy to się go ma i będzie miało bez względu na czas i miejsce. Ludzie z naszej-klasy (nie wszyscy) maj± symptom "nabijania" znajomych czy przyjaciół, którzy tak naprawdę nimi nie s±. Znaj± ich z widznia a nie osobi¶cie. Nie wiedz± dokładnie kim oni s± i jakie maj± zamiary. I tutaj zaczyna się wysyłanie pogruszek itd. Przy okazji ów "przyjaciel" uzyskuje nasze dane (nr gg, telefon, maila). Następnym problemem jest dodawanie naszych zdjęć bez naszej zgody. Moim zdaniem to naruszenie prywatno¶ci...
Co Wy s±dzicie o n-k? idea:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z perspektywy nastolatka pewnie tak jest, ale dla 43- letniego zgreda, którym jestem, ponowne nawi±zanie kontaktów z koleżankami i kolegami z czasów, gdy koszulę nosiło sięw zębach wcale nie jest takie głupie.
Nie spotkałem się tam z głupimi komentarzami i cieszę się, że taka strona powstała. Z wieloma znajomymi z dawnych lat koresponduję wła¶nie dzięki tej stronie.
A nr gg, telefonu? Wcale nie musisz ich ujawniać! WejdĽ w konto i się o tym przekonasz. ;)
Wojtass
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2003
Posty: 389

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie wejdę, bo go nie ma... Może konto powstanie ponownie za 20 lat kiedy będę wapniakiem i moje pokolenie będzie bardziej rozs±dne lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoly
Zapamiętaj to, co wyżej napisałe¶. Wierzę, że wtedy dostrzeżesz zmiany. ;)
MichalTch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 692

Kraj: UK
Miejscowość: Nuneaton
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiany będziesz w stanie dostrzec dużo szybciej niż za 20 lat. Naukę zakończyłem w 2004 a już teraz miło jest dowiedzieć się co porabiaj± znajomi z dawnych lat których nie miałbym szans inaczej spotkać. Kiedy zna się kogo¶ przez kilka lat i wszystko jest w porz±dku czemu nie porozmawiać ze sob± po jakim¶ czasie??
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mog± nie dostrzec różnicy
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pobieranie wiedzy zakończyłem 30 lat temu. W sobotę jeste¶my umówieni na spacer poza Warszaw± i jaki¶ obiad gdzie¶ w Zalesiu. Odnowiłem kontakty z wieloma osobami i cieszę się z tego. Inna sprawa że z czę¶ci± jeĽdzimy na wakacje razem,spotykamy się na jaki¶ kolacyjkach czy imprezach.
A w sobotę mam nadzieję spotkać się z osobami których nie widziałem od .................., nie można powiedzieć że od końca szkoły bo po szkole pzrez jaki¶ czas się spotykali¶my.
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Z perspektywy nastolatka pewnie tak jest, ale dla 43- letniego zgreda, którym jestem, ponowne nawi±zanie kontaktów z koleżankami i kolegami z czasów, gdy koszulę nosiło sięw zębach wcale nie jest takie głupie.

Zgadzam się z Monkiem.

Krzysiek - 46 letni zgred. wink:
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowość: Gryfino
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak własnie wygl±da wolny wybór.
Chcesz to sie zapisujesz, przestaje sie podobać zabierasz zabawki i znikasz.

Sam sie zastanawiam czy się wpisać. Szkoła ¶rednia zakończona 18 lat temu -mam kontakt z ludĽmi (co pięć lat robimy spotkania całej klasy), wyższa za kilka dni będzie ukończona -jeszcze się pamiętamy.
salmiak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 374

Kraj: Polska
Miejscowość: Bolesławiec
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo tego, że ukończyłem szkołę zaledwie kilka lat temu,
uważam że ta strona to ¶wietny pomysł.
A co do danych osobowych, to przecież nikt nie kazał Ci
umieszczać ich w Twoim profilu. Jest to przecież dobrowolne
więc nie widzę problemu.
_________________
***CHAT PW*** www.chat.pogawedki.wedkarskie.pl
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem, że ten temat prędzej czy póĽniej wypłynie!
Powiem tak. Gdyby strona była niepotrzebna toby jej nie było. Oczywi¶cie jak ze wszystkim trzeba uważać. Jak kto¶ podaje swoje namiary tak, że s± widoczne dla wszystkich to niech póĽniej nie dziwi się, że mog± spotkać go różne dziwne rzeczy. Troszkę trzeba my¶leć co się robi.

Strona ma swoje wady. Uważam, że możliwo¶ć przegl±dania fotek i zamieszczania komentarzy powinni mieć tylko zarejestrowani w konkretnej klasie, lub osoby zaliczone do naszych znajomych. Ze znajomymi też oczywi¶cie nie należy przesadzać. Najgorsze jest jednak to, że kto¶ dla kawału może się pod kogo¶ podszywać. Spotkałem się z takimi przypadkami. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę jakie¶ znane nazwisko, a przekonacie się sami. O tym też należy pamiętać.
Ogl±daj±c niektóre profile możemy zobaczyć tam próżno¶ć i snobizm ich wła¶cicieli. Te fotki z egzotycznych wycieczek, zdjęcia willi (nie wiadomo tak do końca czyich) i samochodów. No ale jak to mówi± jaki pan taki kram.

Zupełnie nie rozumiem osób obecnie chodz±cych do szkoły które zakładaj± tam swoje profile. Po co? Wiem, że jest taka moda, że dzieciaki z podstawówki też tam s±. Jeszcze raz pytam po co? Nie maj± na co dzień kontaktu z kolegami z klasy?

Strona jest potrzebna dla osób które ukończyły szkołę jaki¶ czas temu i teraz próbuj± odnaleĽć dawne koleżanki i kolegów ze szkoły. To wcale nie jest takie proste jak straciło się kontakt ponad dwadzie¶cia lat temu i nie ma się pojęcia gdzie te osoby mieszkaj±. Może nawet wyjechały z kraju. Uwierz ale po pewnym czasie z sentymentem wraca się do starych dobrych czasów szkolnych. Pewnie że nie wszystko wtedy było w porz±dku ale po latach patrzy się na to z innej perspektywy. Człowiek się starzeje i zaczyna wspominać stare czasy. Teraz wszyscy cykaj± zdjęcia wszędzie i wszystkim. Za naszych czasów tak nie było. Każdy ma jakie¶ pojedyncze fotki i trudno nawet o klasowe grupowe zdjęcia. Moje klasy dopiero się tworz±, ale mam nadzieję, że dzięki tej stronie uda się na tyle nawi±zać kontakty, że zorganizujemy jubileuszowe spotkania, a to już niedługo. Straciłem na to nadzieję, a teraz my¶lę, że może się to udać.
Wojtass Ty chyba się za wcze¶nie tam zarejestrowałe¶. Zobaczysz za dwadzie¶cia lat, że wszystko będzie wydawało sie inne (lepsze) niż faktycznie było a Ty (i twoi koledzy też) zaczniecie szukać autentycznego kontaktu z dawnymi kolegami.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darogryf napisał:
Szkoła ¶rednia zakończona 18 lat temu -mam kontakt z ludĽmi (co pięć lat robimy spotkania całej klasy), wyższa za kilka dni będzie ukończona -jeszcze się pamiętamy.

A podstawówka to co? Piku¶?
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
....Troszkę trzeba my¶leć co się robi.


.....Strona jest potrzebna dla osób które ukończyły szkołę jaki¶ czas temu i teraz próbuj± odnaleĽć dawne koleżanki i kolegów ze szkoły. To wcale nie jest takie proste jak straciło się kontakt ponad dwadzie¶cia lat temu i nie ma się pojęcia gdzie te osoby mieszkaj±. Może nawet wyjechały z kraju. Uwierz ale po pewnym czasie z sentymentem wraca się do starych dobrych czasów szkolnych. .

Dokładnie Jarpo - masz rację.
Ładnie to napisałe¶ więc nie muszę powtarzac tego po Tobie.
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamieszczane tre¶ci i fotki ¶wiadcz± o ich autorach, więc jest to doskonałym wykładnikiem, z nim warto się"koleżankować". I daleki tutaj jestem od zazdro¶ci. ;)
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Zamieszczane tre¶ci i fotki ¶wiadcz± o ich autorach, więc jest to doskonałym wykładnikiem, z nim warto się"koleżankować". I daleki tutaj jestem od zazdro¶ci. ;)

i o to chodzi wink:
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
darogryf
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 10, 2003
Posty: 1008

Kraj: Polska
Miejscowość: Gryfino
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No popatrz akabar całkiem zapomniałem o niej. To było tak dawno temu.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto zgadnie z jakim obiektem fotę umie¶ciłem :?:
Nie jest to willa,nie Lexus,brak palm czy piramid 8)
Wichura
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 06, 2003
Posty: 895

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Kto zgadnie z jakim obiektem fotę umie¶ciłem :?:
Nie jest to willa,nie Lexus,brak palm czy piramid 8)


Wiedziałem, że z jak±¶ rybk± 8) ale my¶lałem, że będzie stringach 8)
Troch się zawiodłem lol

ps. niezła sztuka
_________________
pzdr
Krętacz drobiu
Podwodny
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Jul 26, 2007
Posty: 7

Kraj: USA
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywi¶cie jest na tej stronie sporo klonów znanych i popularnych osób. O potrzebie tej strony dane mówi± za siebie - 7 milionów zarejestrowanych, w tym jaki¶ głupol co założył Wyższ± Szkołę Pogawędek Wędkarskich. Pewnie po przeczytaniu mojego posta będzie sikać w majty ze ¶miechu z powodu swojego durnego dowcipu.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poziomie podstawówek i szkół ¶rednich jest jeszcze jaki¶ porz±dek. W szkołach wyższych panuje taki bałagan, że normalnym ludziom odechciewa się wszystkiego. :evil: wink:
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Uważam, że możliwo¶ć przegl±dania fotek i zamieszczania komentarzy powinni mieć tylko zarejestrowani w konkretnej klasie, lub osoby zaliczone do naszych znajomych.

Jarku przecież taka opcja istnieje usmiech
Nie wiem jak się j± stosuje w praktyce, ale to już inna sprawa. W każdym razie na stronie, na której wy¶wietla Ci się Twoja klasa, u góry s± dwa napisy "Moderator" - to z reguły osoba, która założyła stronę klasy, a tuż pod nim "Status klasy/forum" i po nim następuje napis "publiczny?". Pocz±tkowo my¶lałem, że to w zwi±zku z pojawieniem się po 1989 r. szkół prywatnych usmiech ale wła¶nie jedna z klas z mojej podstawówki zmieniła sobie status na "prywatny". Możesz zobaczyć tylko listę zapisanych uczniów, ale już zero galerii, forum itd., że o możliwo¶ci pisania nie wspomnę.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Jarpo napisał:
Uważam, że możliwo¶ć przegl±dania fotek i zamieszczania komentarzy powinni mieć tylko zarejestrowani w konkretnej klasie, lub osoby zaliczone do naszych znajomych.

Jarku przecież taka opcja istnieje usmiech
Nie wiem jak się j± stosuje w praktyce, ale to już inna sprawa. W każdym razie na stronie, na której wy¶wietla Ci się Twoja klasa, u góry s± dwa napisy "Moderator" - to z reguły osoba, która założyła stronę klasy, a tuż pod nim "Status klasy/forum" i po nim następuje napis "publiczny?". Pocz±tkowo my¶lałem, że to w zwi±zku z pojawieniem się po 1989 r. szkół prywatnych usmiech ale wła¶nie jedna z klas z mojej podstawówki zmieniła sobie status na "prywatny". Możesz zobaczyć tylko listę zapisanych uczniów, ale już zero galerii, forum itd., że o możliwo¶ci pisania nie wspomnę.

A to nie wiedziałem.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Woytas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jul 15, 2003
Posty: 741

Kraj: Polska
Miejscowość: Brzeg
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Jarpo napisał:
Uważam, że możliwo¶ć przegl±dania fotek i zamieszczania komentarzy powinni mieć tylko zarejestrowani w konkretnej klasie, lub osoby zaliczone do naszych znajomych.

Jarku przecież taka opcja istnieje usmiech
Nie wiem jak się j± stosuje w praktyce, ale to już inna sprawa. W każdym razie na stronie, na której wy¶wietla Ci się Twoja klasa, u góry s± dwa napisy "Moderator" - to z reguły osoba, która założyła stronę klasy, a tuż pod nim "Status klasy/forum" i po nim następuje napis "publiczny?". Pocz±tkowo my¶lałem, że to w zwi±zku z pojawieniem się po 1989 r. szkół prywatnych usmiech ale wła¶nie jedna z klas z mojej podstawówki zmieniła sobie status na "prywatny". Możesz zobaczyć tylko listę zapisanych uczniów, ale już zero galerii, forum itd., że o możliwo¶ci pisania nie wspomnę.


Chcę potwierdzić to co napisał Czez usmiech
NA STRONIE czytamy :
6. Co wła¶ciwie oznacza status klasy?
Status klasy może być prywatny, b±dĽ publiczny. W momencie kiedy klasa jest publiczna, wszystkie jej opcje s± dostępne dla każdego. W przypadku klasy o statusie prywatnym dopisywanie uczniów/go¶ci/nauczycieli jest moderowane. Oznacza to, że osoba chc±ca dopisać się do klasy, trafia do kolejki oczekuj±cych. Dopiero po akceptacji przez jakiegokolwiek z uczniów, osoba ta zostaje dopisana do klasy. Dodatkowo w klasie prywatnej, w zależno¶ci od ustawień moderatora, forum i galeria mog± być ukryte dla osób niezapisanych do klasy.
7. Jak zmienić status klasy?
Status klasy może zmienić tylko moderator klasy i to tylko wtedy, gdy w klasie znajduje się przynajmniej pięciu zapisanych uczniów. Opcja ta znajduje się na stronie klasy, w prawym górnym rogu podstrony, w menu „opcje”.
8. Jak mogę wypisać niechcianych go¶ci z mojej klasy?
Możliwo¶ć tak± posiada jedynie moderator klasy. Do wypisania osoby z klasy służy czerwony guziczek obok nazwiska danej osoby.

_________________
Krytyk i eunuch z jednej s± parafii - obaj wiedz± jak żaden nie potrafi usmiech
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba wszystko czytać, bo jak się okazuje instrukcja jest dobra. Niestety 99% zapisanych na tej stronie pewnie tego nie czytało :?
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Woytas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jul 15, 2003
Posty: 741

Kraj: Polska
Miejscowość: Brzeg
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Trzeba wszystko czytać, bo jak się okazuje instrukcja jest dobra. Niestety 99% zapisanych na tej stronie pewnie tego nie czytało :?


Szczególnie zanim ...
zacznie się "wieszać psy" ;)
_________________
Krytyk i eunuch z jednej s± parafii - obaj wiedz± jak żaden nie potrafi usmiech
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym jeszcze dodać, że nawet na portalu o tak przejrzystych zasadach ludzie potrafi± zrobić niesamowity bałagan.
Po co tworzyć klany rodziny Kowalskich/Nowaków?
Po co tworzyć stowarzyszenia miło¶ników mikołajka nadmorskiego, bagien bagiennych, dziurawych skarpetek itd?
Niestety takie stowarzyszenia maj± tam spor± popularno¶ć i się rozrastaj± (w mojej opinii ich miejsce jest na stronach o tematyce ku temu przeznaczonej)
Strona - jak sama nazwa wskazuje - istnieje po to by odnowić kontakty z dawnymi znajomymi ze szkoły, które pokończyli¶my x lat temu.
Do końca szczę¶cia brakuje mi tam spamerów reklamuj±cych na privach swoje strony - ale wszystko w swoim czasie :roll: .
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Chciałbym jeszcze dodać, że nawet na portalu o tak przejrzystych zasadach ludzie potrafi± zrobić niesamowity bałagan.
Po co tworzyć klany rodziny Kowalskich/Nowaków?
Po co tworzyć stowarzyszenia miło¶ników mikołajka nadmorskiego, bagien bagiennych, dziurawych skarpetek itd?
Niestety takie stowarzyszenia maj± tam spor± popularno¶ć i się rozrastaj± (w mojej opinii ich miejsce jest na stronach o tematyce ku temu przeznaczonej)
Strona - jak sama nazwa wskazuje - istnieje po to by odnowić kontakty z dawnymi znajomymi ze szkoły, które pokończyli¶my x lat temu.
Do końca szczę¶cia brakuje mi tam spamerów reklamuj±cych na privach swoje strony - ale wszystko w swoim czasie :roll: .

Niestety ale nikt tam nie pilnuje porz±dku :evil:
Niektórzy ludzie to zwyczajni debile i tyle.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podwodny napisał:
jaki¶ głupol co założył Wyższ± Szkołę Pogawędek Wędkarskich. Pewnie po przeczytaniu mojego posta będzie sikać w majty ze ¶miechu z powodu swojego durnego dowcipu.


Wypraszam sobie. Może Ci się to nie podobać, ale nie życzę sobie by¶ mnie obrażał. No cóż, pokazałe¶ wła¶nie swój poziom. Gratuluję. Szkoła została założona jaki¶ czas temu, pojawił się post informuj±cy o tym, w temacie dotycz±cym naszej klasy, nie przypominam sobie by kto¶ powiedział, żeby jej nie zakładać. Jeżeli Admini powiedz±, że szkoła ma być usunięta to tak będzie. Ale chyba nie s± temu przeciwni, bo widzę, że nawet Monk do nas doł±czył. Czy to głupi pomysł czy nie. Sam nie wiem. Stworzyłem j±, ponieważ uznałem, że być może niektórzy bardziej się poznaj±. Tutaj znamy swoje nicki, czasem kto¶ doda jak±¶ fotkę, na której jest czy gdzie¶ się podpisze imieniem i nazwiskiem. A dzięki naszej klasie możemy dowiedzieć się więcej o znajomych z portalu. A może kto¶ studiował czy uczył się w tej samej szkole a nawet o tym nie wie? :roll:

Co do naszej klasy jako portalu to uważam, że przydaje się nie tylko tym, co dawno ukończyli szkołę. Podam jako przykład siebie. Przeprowadziłem się jaki¶ czas temu, dzięki naszej klasie wiem, co słychać u niektórych znajomych. Utrzymuję kontakt z większo¶ci± znajomych poprzez gg czy telefon. Ale raczej nie ma zwyczaju w¶ród moich znajomych przesyłania sobie jaki¶ zdjęć mailem czy inn± drog±. Ale mogę ich zobaczyć wła¶nie dzięki n-k. usmiech Do tego forum. Można porozmawiać na każdy temat z wieloma znajomymi. Jasne, zawsze można w komunikatorze utworzyć konferencję, ale jednak nie wszyscy maj± w tym samym czasie wolne. A forum daje większe możliwo¶ci.

Ogólnie cieszę się, że powstał taki portal. I te różne, nazywane przez niektórych głupimi, szkoły czy profile czasem s± ciekawe. Można nawi±zać kontakt z osobami o tych samych zainteresowaniach czy czym¶ dla nas wspólnym. Dzięki n-k dowiedziałem się, sk±d wzięło się moje nazwisko, jaki herb ma itd. A w necie ciężko było znaleĽć tak wiele informacji jakich tam się dowiedziałem. I to dzięki profilowi Klan Bagińskich. usmiech

Ale cóż, każdemu może podobać się co innego. A niektórzy po prostu nie potrafi± się "bawić". wink:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
awili
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Nov 19, 2006
Posty: 74

Kraj: Polska
Miejscowość: Piekary ¦l±skie
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O portalu tym mogę napisać tylko tyle,że to wspaniałe narzędzie do odszukania kolegów i koleżanek z dawnych lat. Gdy chodziłem do szkoły, utrzymanie kontaktu z ludżmi nie było wcale takie łatwe. Na26 osób telefon miały 4, net był to ¶wiat bajek, a gdyby kto¶ nam powiedział, że
telefon będzie można nosić w kieszeni uznaliby¶my go za wariata.
Dużo ludzi wyjechało z kraju, i mimo że człowiek chciał znależć kontakt, spotkać się nie było takiej możliwo¶ci.
Jestem ¶wieżo po spotkaniu klasowym po 21 latach i można powiedzieć że to dlatego że kto¶ wpadł na tak wspaniały pomysł.
A co do "patologii" na portalu- no cóż niektórzy po prostu nie maj± umiaru. Na naszym podwórku przecież się to też zdarza, a jest nas jakby trochę mniej .....
Taras
Moderator


Dołączył: Aug 11, 2005
Posty: 575

Kraj: Polska
Miejscowość: Biała Podlaska
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Darka 144.
Pisanie trafia, ale pokaz jeszcze lepiej. Pokaż się jako; Jego Magnificencja, wink: to zobacz± i oceni±. Co Ci zależy.

Podaj adres szkoły. Chętnie zaproponuję lekcje z j. polskiego - niektórym. wink: Osobi¶cie pobierałem nauki na Dawida 9 a mieszkałem na Gajowej 26.

Powodzenia.
_________________
Taras
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras napisał:
Do Darka 144.
Pisanie trafia, ale pokaz jeszcze lepiej. Pokaż się jako; Jego Magnificencja, wink: to zobacz± i oceni±. Co Ci zależy.

Podaj adres szkoły. Chętnie zaproponuję lekcje z j. polskiego - niektórym. wink: Osobi¶cie pobierałem nauki na Dawida 9 a mieszkałem na Gajowej 26.

Powodzenia.


My¶lisz, że pokaz lepiej trafia? Ja jako Jego Magnificencja? No cóż, bardzo proszę: klik wink:

czytaj pocztę - Taras
Pocztę przeczytałem ;) - Darek144

Adres "mojej" szkoły: klik wink: Może kto¶ się zdecyduje doł±czyć. wink:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podwodny napisał:
.......w tym jaki¶ głupol co założył Wyższ± Szkołę Pogawędek Wędkarskich. Pewnie po przeczytaniu mojego posta będzie sikać w majty ze ¶miechu z powodu swojego durnego dowcipu.


Hmmm...

Czy aby nie za ostra ocena?
Kolega wykazał się swoistym poczuciem humoru. Widać, że swój młody wiek traktuje na luzie. I tak należy. Zbyt często zapominamy, że życie zbyt szybko upływa a my w nim tacy poważni, ułożeni.
Trzeba umieć się ¶miać i radować z wszystkiego, co nas otacza, a szczególnie z samego siebie. Ta sztuka jest wielu osobom obca i nad takimi ludĽmi ubolewam.
Darku - fajny, wesoły pomysł.
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek144 napisał:
Czy to głupi pomysł czy nie. Sam nie wiem. Stworzyłem j±, ponieważ uznałem, że być może niektórzy bardziej się poznaj±. Tutaj znamy swoje nicki, czasem kto¶ doda jak±¶ fotkę, na której jest czy gdzie¶ się podpisze imieniem i nazwiskiem. A dzięki naszej klasie możemy dowiedzieć się więcej o znajomych z portalu. A może kto¶ studiował czy uczył się w tej samej szkole a nawet o tym nie wie? :roll:


Darku - TY wg mnie z pewno¶ci± nie masz powodu do wstydu, niezależnie od tego, jak nazwałe¶ ten twór. usmiech Czy zorganizowanie grona KOLEGÓW jest niecnym czynem? Dlatego że nie jest doł±czyłem do Waszego grona nie zwracaj±c większej uwagi na humorystyczn± nazwę, a na grono osób, które zechciały tam zaistnieć. :roll:

Zastanawiam się jednak, co jest bardziej wstydliwe: pojawianie się tutaj pod różnymi nickami, gdy już można wej¶ć pod tym, pod którym jest się tutaj znanym i ma ponad 1000 postów, czy stworzenie miejsca, gdzie maj±cy ochotę mog± się zapisać?

I jeszcze jedna sugestia - w tej dyskusji nie powołuj się na mój nick. Nie wszystkim to się będzie podobało, a w oczach niektórych wiele stracisz. A flaga przy nicku może być złudna. lol
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akabar napisał:

Darku - fajny, wesoły pomysł.


Dzięki. wink:

Monk napisał:
I jeszcze jedna sugestia - w tej dyskusji nie powołuj się na mój nick. Nie wszystkim to się będzie podobało, a w oczach niektórych wiele stracisz. A flaga przy nicku może być złudna.


Wybacz, że wci±gn±łem Cię do tej dyskusji i powołałem się na Twój nick. wink:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
prusak
Łowca Klenia


Dołączył: Jan 23, 2006
Posty: 508

Kraj: Polska
Miejscowość: Krupski Młyn
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam konta na N.K. i raczej nie będę miał, a TO potwierdza moje zdanie, że portal wymkn±ł się z pod kontroli. lol

Założenia były dobre a wyszło jak zwykle...
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prusak napisał:
Nie mam konta na N.K. i raczej nie będę miał, a TO potwierdza moje zdanie, że portal wymkn±ł się z pod kontroli. lol

Założenia były dobre a wyszło jak zwykle...


Też nie mam,ale Prusak obiecał że wykupi mi Pakiet Vip,więc zakładam lol
prusak
Łowca Klenia


Dołączył: Jan 23, 2006
Posty: 508

Kraj: Polska
Miejscowość: Krupski Młyn
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zakładam tylko składam. Kasę! lol
Swoj± drog± to chyba ta aukcja skończy się w s±dzie. Alle. kontra sprzedawca - bo prowizję trza zapłacić (4% jak sie nie mylę), druga sprawa sprzedawca kontra kupuj±cy - ten drugi łatwiej się wykpi bo nikt normalny nie zapłaciłby tyle lol
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prusak napisał:
Nie zakładam tylko składam. Kasę! lol
Swoj± drog± to chyba ta aukcja skończy się w s±dzie. Alle. kontra sprzedawca - bo prowizję trza zapłacić (4% jak sie nie mylę), druga sprawa sprzedawca kontra kupuj±cy - ten drugi łatwiej się wykpi bo nikt normalny nie zapłaciłby tyle lol


Kurcze no tak smutny lol
Jaja jak berety lol Nic nie bój Prusak,bierz mi PV mam kasę lol
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prusak napisał:
Nie mam konta na N.K. i raczej nie będę miał, a TO potwierdza moje zdanie, że portal wymkn±ł się z pod kontroli. lol

Założenia były dobre a wyszło jak zwykle...


Coraz inteligentniej s± wyci±gane nasze dane. Zbieraj± je i wykorzystuj± różni ludzie w różnych celach. Takich przedsięwzięć jak N/K będ± jeszcze setki jak nie tysi±ce. Kiedy¶ poniosło mnie i zarejstrowałem się w czym¶ podobnym. Efektem była konieczno¶ć zmiany kont pocztowych i nr tel. bo nie radziłem sobie już z usuwaniem pierdół jakie do mnie docierały w ilo¶ciach hurtowych. Ta aukcja na allegro pokazuje jasno poco istnieje N/K jest to kolejny sposób na zarobienie wielkiej kasy przez cwaniaków. A to, że na pocz±tku było fajnie ? Jest takie powiedzenie : "miłe złego pocz±tki". Szkoda, że zaczyna się cwaniactwo bo wielu ludzi się zrazi.
_________________
Łowię i zjadam ......
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pro po,jak poradzić sobie z tonami poczty na temat przedłuzania ,lub stosowania viagry :placz
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
a pro po,jak poradzić sobie z tonami poczty na temat przedłuzania ,lub stosowania viagry :placz


Zenku zażyć. lol lol
_________________
Łowię i zjadam ......
Wojtass
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2003
Posty: 389

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na naszej-klasie można ładnie zarobićusmiech klik
prusak
Łowca Klenia


Dołączył: Jan 23, 2006
Posty: 508

Kraj: Polska
Miejscowość: Krupski Młyn
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtass napisał:
Na naszej-klasie można ładnie zarobićusmiech klik
Rano była cena ponad 1000300 pln! Jednak co¶ tanieje w w naszym kraju lol
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prusak napisał:
Wojtass napisał:
Na naszej-klasie można ładnie zarobićusmiech klik
Rano była cena ponad 1000300 pln! Jednak co¶ tanieje w w naszym kraju lol


Wystawiaj±cy tę aukcję pousuwał kilku licytuj±cych pisz±c, że s± "małowiarygodni". On za to jest "pewniakiem" lol lol lol

To się marnie skończy. lol
_________________
Łowię i zjadam ......
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy¶ była aukcja, w której kto¶ wygrał samochód za złotówkę, bo wystawiaj±cy zapomniał o cenie minimalnej. Sprawa zakończyła się s±dzie, który orzekł ważno¶ć transakcji.
Tutaj zwyczajnie kto¶ sobie jaja robi i administratorzy na Allegro już dawno powinni mu zablokować konto. Jemu i tym, którzy bior± udział w tej licytacji.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
a pro po,jak poradzić sobie z tonami poczty na temat przedłuzania ,lub stosowania viagry :placz


Je¶li masz pocztę na IE:
Pod¶wietlasz maila, którego nie chcesz ogl±dać. a natępnie:
Narzędzia/Reguły wiadomo¶ci poczta/nowa/... i zaznaczasz w górnym oknie np. "Kiedy w adresie pojawi się osoba", a w dolnym np. "Usuń j±" lub np"Nie pobieraj z serwera" i OK. Utworzysz tym samym regułę dla wiadomo¶ci od tego adresata.
Ponadto można w programach np. Kaspersky Internet Seciurity okre¶lać takiego maila jako spam i masz spokój.
A najlepiej nie ogl±dać "¶wińskich stron"!!!!!!!!!
lol wink:


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Czw Sty 24, 2008 7:19 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
MichalTch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 692

Kraj: UK
Miejscowość: Nuneaton
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:

A najlepiej nie ogl±dać "¶wińskich stron"!!!!!!!!!
lol wink:


Nie ogl±danie ¶wińskich stron też nie pomaga, wiem sam po sobie. Nie wchodzę a dostaje oferty zakupu Viagry i powiększenia męsko¶ci.
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mog± nie dostrzec różnicy
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wobec tego jest tylko jedno wyj¶cie - należy je ogl±dać, skoro to badziewie i tak będzie do nas trafiało! ;)
Wichura
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 06, 2003
Posty: 895

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by kto¶ chciał sobie ¶ci±gn±ć dane wszystkich użytkowników naszej-klasy, Tutaj podano prosty przepis jak to zrobić wesoly

To tak w woli przypomnienia, iż nasze dane powierzane osobom trzecim (np. wła¶cicielom naszej-klasy) nie zawsze s± w należyty sposób przez te osoby chronione. Proszę się potem nie dziwić, że jaka¶ tam firma handlowa doskonale wie do kogo trafić ze swoj± ofert± skoro dane 7 milionów Polaków s± dostępne dla każdego. wesoly
_________________
pzdr
Krętacz drobiu
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MichalTch napisał:
Nie ogl±danie ¶wińskich stron też nie pomaga, wiem sam po sobie. Nie wchodzę a dostaje oferty zakupu Viagry i powiększenia męsko¶ci.


Może kto¶ odkrył prawdę wink: wink: i na siłę chce Cię teraz uszczę¶liwić.
Daj mu szansę wink:
_________________
Mnie bior± zawsze.
Maro
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 19, 2002
Posty: 363

Kraj: UK
Miejscowość: ŁódĽ-Wrocław-Londyn
PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie pierwsza odpowiedz Monka wystarczy za komentarz. Chociaz az tak STARY nie jestem lol

Stegie gratuluje odpowiedniego podejscia do zycia i poczucia humoru.

Panowie Prusak, Wojtass, Zamker..., przeczytajcie to jeszcze raz, walnijcie sete i jeszcze raz... Wiecej luzu... A potem kupcie sobie przyjaciela na Allegro... lol

Ps. Na ww. portalu spotkalem przyjaciela z podstawowki i szkoly sredniej, z ktorym rozdzielily nas podroze po swiecie. Milo sie spotkac po ponad 20 latach. Zebyscie wiedzieli jak sie z nim lowilo ryby... Dzieki tej stronie mam nadzieje, ze to znowu wroci...

Pozdrawiam.
_________________
------/\/\@r()-----
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 168