Czy wiesz, że...
PŁOĆ
Rekord Polski - 2,20 kg
Złoty medal - od 1,10 kg
Srebrny medal - 0,90 kg
Br±zowy medal - od 0,70 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 755
 Zalogowani 0
 Wszyscy 755

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(134809) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(134809) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(134809) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(611775) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(611775) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(611775) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(611775) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(611775) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(611775) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(611775) Apr 04, @ 12:47:07


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2277
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2303
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2135
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2190
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2097
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2506
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Obyczaje Admina strony pzw13.pl !!!!........skandal
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Obyczaje Admina strony pzw13.pl !!!!........skandal
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:54 pm    Temat postu: Obyczaje Admina strony pzw13.pl !!!!........skandal Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu opisałem na w/w stronie na czym to polega opłacalno¶ć rybaczenia na ZZ i Narwii. Dokładnie chodziło mi o słynn± ryback± ekipę z Wierzbicy, której to postepowanie można okre¶lić tylko jedny słowem - proceder !!!! Tę sam± ekipę, któr± pół Warszawy już zna. Łowię na Narwii od ponad 30lat i znam zarówno rybaków jak i wielu ludzi w Serocku. Setki razy widziałem to co z ryb± robi± rybacy. Widziałem to ja i wielu mieszkańców Serocka.

Po opisaniu przeze mnie tego procederu Admin portalu pzw13.pl niejaki Robot, kasuj±c wszystkie posty w w±tku, nie tylko moje, wysmażył taki post :

"....Petrus33 - troszeczkę przesadziłe¶ z oskarżeniami wobec rybaków jak i wypisywaniem nazwisk. Samara - Temat rybactwa nie powinien wogóle się znaleĽć na naszej stronie nie jest bezpo¶rednio zwi±zany z kołem nr 13 jak i samym wędkarstwem. Jeszcze raz proszę o rozwagę w przebieraniu słówek jak i tematyk± wędkarstwa, następne posty będ± usuwane bez ostrzeżeń a w przypadku nagminnego łamania regulaminu FORUM użytkownik zostanie zablokowany.
Oficjalnie temat uważam za zamknięty jak i zabroniony...."


To co mnie najbardziej zabolało to fragment....." jak i zabroniony" !!!!!!!!!!!!!

Chcę tylko przypomnieć, że rybacy to też użytkownicy naszej wspólnej wody. Tej samej, na której także my staramy sie cokolwiek złowić !!! To od nich zależy w głównej mierze rybostan ZZ i Narwii, to oni najwięcej wyławiaj± leszcza i sandacza.

Dlaczego dyskutowanie o nich jest tam zabronione??? Dlaczego???
A może jakie¶ wspólne przyjażnie swoj± wypowiedzi± naruszyłem ????
Nie wnikam. Jedno jest pewne, Admin tamtego portalu to chyba jaki¶ Białoruski Towarzysz.

pozd.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 2:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post usunięty.

Tre¶ć daleko odbiegaj±ca od tematu.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniuszu teraz to chyba przesadziłe¶! Temat jest zbyt poważny, aby sobie robić jaja tylko dlatego że nie lubisz Petrusa! Odnoszę wrażenie, że pisz±c ten post nie byłe¶ w pełni dysponowany. :?:
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Petrus3 - jestem nie w temacie (chyba nie ja jeden). O co dokładnie chodzi z t± "ekip± z Wierzbicy"? Twój post na tamtym portalu wykasowano więc nie mogę sprawdzic co jest na rzeczy. A ciekawo¶c mnie zżera.

A je¶li chodzi o tematy zabronione - no ja moge nie pamiętac, bo 80 rocznik jestem, ale te 20-30 lat temu też były w±tki zabronione - czyli nic nowego zly: , ale to wraca... nie tylko na forach wędkarskich... ale to portal niepolityczny więc kończę
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że pytania, które tutaj zadałe¶ powinny być skierowane do ich autora, niekoniecznie na naszych łamach.

Jako odpowiedzialny za stronę ma on wg mnie prawo do ingerowania w tre¶ci, które na niej s± publikowane, choć osobi¶cie sprawę bym zakończył w nieco inny sposób. Z cała pewno¶ci± daleki byłbym od akceptacji postów, w których z nazwiska wymieniami s± "przypuszczalni sprawcy wykroczeń/przestępstw". Je¶li posiadać tak± wiedzę, w dobrze pojętym interesie i w poczuciu obowi±zku obywatelskiego, przekaż je stosownym organom.
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Petrusie, wielce rzadko zdarza mi się przyznawać Ci rację, jednak w tym przypadku się zgodzę.

Moim skromnym zdaniem ekipa z Wierzbicy jest potrzebna wył±cznie samym sobie. Bo nie chce im się roboty zmienić. Np. przekwalifikować się na przewodników wędkarskich. Choć maj± sprzęt i ogromn± wiedzę o ZZ.

Z t± ekip± miałem scysję, parę lat temu. Nie wolno im wówczas było łowić od godz. 18.00 w pi±tek do 18.00 w niedzielę. Wjeżdżam nad ZZ w sobotni przed¶wit, a tu siaty. I paru go¶ci przy ognisku.
No to naskoczyłem werbalnie na tego, który od razu przyszedł wygonić mnie z miejsca. Odszedł. Za moment przyszedł młodziutki policjant, który... przy ognisku z rybakami biesiadował.

Wtedy naprawdę się już w¶ciekłem! :evil: Bo młodzian próbował mnie zastraszyć. Zdziwił się jednak, gdy wyci±gn±łem legitymację i aparat fotograficzny. I gdy do¶ć ostro wytłumaczyłem mu, że próbuje chronić jawne złodziejstwo. A ja temu nie popuszczę.

Guzik wyszło z niepopuszczania. Była wysłana fotka, było podpisane imieniem i nazwiskiem pismo do ZO. Zero odzewu, zero reakcji.

W ub.r. przyjaciel pokazał mi miejsca na ZZ, gdzie w kwietniu namierzył siaty. Oznakowane. Według wszelkiego prawdopodobieństwa to s± tarliska leszcza.

Nie ma się co w¶ciekać na admina. Jest wykonawc± woli swoich mocodawców. Nie mam pojęcia, czy dobrowolnym a społecznym, czy też opłacanym.

Rybacy na Mazowszu? W sierpniu ub.r. strażnicy plus policjant "trafili" licencjonowanego przez ZO Mazowsze rybaka, który postawił nieoznakowane sieci, w rewirze wył±czonym z połowów sieciowych. Towarzyszyło mu dwóch ludzi w żaden sposób nieuprawnionych do stawiania lub podejmowania sieci.

Pan rybak wykonał telefon. Za pół godziny na miejscu stawiło się dwóch innych strażników PSR. Tłumacz±c, że nic się nie stało.
Wiem, do kogo dzwonił pan rybak i kto strażników przysłał.

Po wszystkim K-nt wojewódzki PSR i Dyr. biura ZO potem uznali, że nic się nie stało. Po prostu pan rybak popełnił pomyłkę. Nieszkodliw±. Należy wybaczyć.

Dobre choć tyle, że w składzie patrolu był policjant. Rybakowi "sikn±ł" mandat 500 zł, nieuprawnionym pomagierom mandaty po 200 zł.

Wiem, gdzie leż± odno¶ne kwity. Widziałem je. Usiłuję robić z tego użytek.
M.in. za to, za zadawanie pytań, usiłowano wykluczyć mnie z PZW. I wykluczono. Z naruszeniem tak wielu procedur i przepisów, że ich lista zajmuje ponad jedn± stronę maszynopisu w formacie A-4, czcionk± nr 12. Nie ja tę listę sporz±dzałem. Sporz±dzono j± w ZG. Czyli piętro niżej od ZO.

Jednak wcze¶niej rozesłano po wszystkich ZO i wszystkich kołach podległych pod ZO Mazowsze info o moim wykluczeniu. Co nielegalne. Co narusza moje dobra osobiste i kwalifikuje się do wniesienia oskarżenia z powództwa cywilnego.
Od ponad wdówch miesięcy nie ma żadnej reakcji ze strony ZO Mazowsze.

A poszło o rybactwo sieciowe wła¶nie...

Jak kto z Wawki czy okolic i ciekaw, to niech się rozejrzy po drodze między Zegrzem a Pułtuskiem, głównie po prawej stronie. Dziesięć lat temu stały tam tylko jakie¶ budki z blachy czy z dykty. Oferuj±ce ¶wież± rybę. Teraz stoj± wypasione hacjendy. I dalej można kupić w marcu czy kwietniu niemiarowe sandaczyki i szczupaczki. Zafakturowane z prywatnych hodowli z Mazur.

Chyba to wła¶nie tu pies pogrzebany... A my niezmiennie wykładamy składkow± kasę na diety i delegacje dla ludzi, którzy niezmiennie problemu nie dostrzegaj±.
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Je¶li posiadać tak± wiedzę, w dobrze pojętym interesie i w poczuciu obowi±zku obywatelskiego, przekaż je stosownym organom.


Monku - już przerabiałem próby przekazywania wiedzy stosownym organom. Jednorazówki - to tak. Do¶ć łatwo.

Kompleksowo się nie da. Znaczy - przekazać można. I na tym się skończy. Lub się będzie wlekło przez dziesięć lat, może i dłużej. Choćby dlatego, że prokuratury maj± mnóstwo innej roboty.
Na Mazowszu raczej nie znajdzie się prokurator, który znałby się na temacie. I chciałby się tym zaj±ć.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnoszę wrażenie, że kto¶ tutaj myli pojęcia - pozdrawiam Jędru¶.
Skoro admin ogranicza tre¶ci do działalno¶ci swego koła, wcale się nie dziwię, że nie oczekuje na tego typu publikacje. Gdyby na stronie np. wegetarian - przy całym szacunku - pojawiły się "nasze" tre¶ci, też zapewne by je usunęli.

Temat Wierzbicy i ZZ jest nie do ogarnięcia i zapewne każdy z nas, który bywał nad t± wod±, miałby to i owo do powiedzenia. Na ogół gorzej z udowodnieniem - niestety - i chęci± wyci±gnięcia konsekwencji...

Strona "13" wg moich informacji jest tworzona przez pasjonata, bez sponsoringu i chwała mu za chęć działania.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba należałoby zainteresować spraw±, kogo trzeba. Może nadzór komisaryczny nad PZW?
Prawda jest taka, że samo to się to nie naprawi!
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Robot
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Jan 04, 2003
Posty: 26

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Petrus.
Pisz±c post na temat brygady rybaków z wierzbicy a przy tym oskarżaj±c ich jednocze¶nie, skierowałe¶ tre¶ć na nie odpowiedni± stronę, koła nr 13 w Legionowie i nie widzę podstaw do wstrzynania awantury na ramach PW.
Rozumiem że ton±cy trzyma sie brzytwy, ale ja osobi¶cie napisał bym na ramach strony OM PZW oraz ZG PZW.
Jak masz jakie¶ dowody skieruj się do prokuratora z oskarżeniami, takie jest moje zdanie. wink:
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk
Ja nie podawałem żadnych nazwisk rybaków, chociaż mogłem to zrobić. Podałem jedynie nazwisko Janusza Klenczona jako osoby odpowiedzialnej za operaty rybackie w naszym okręgu i wydaj±cej umowy dzierżawne. To nie jest w żadnym stopniu poufna informacja, ponieważ nazwisko to można znależć na stronach PZW. Także atak admina na mnie pod pretekstem ujawniania danych osobowych jest całkowicie bezpodstawny i absurdalny.

Nie jestem zainteresowany procesowaniem sie z rybakami, ale trochę dziwne wydaje mi się zakazywanie dyskusji o nich, skoro to oni s± współużytkownikami ZZ i Narwii. Ciekawe z jakich to powodów Admin tamtego portalu zabrania poruszania tego tematu???? Dla mnie i kilku innych użytkowników jest to niezrozumiałe kompletnie.

Robot
Dlaczego zabroniłe¶ rozmowy o rybakach ??? Możesz nam to w logiczny sposób wyja¶nić??? Czy to jest temat tabu??? Na wszystkich portalach można swobodnie na ten temat dyskutować, na twoim jest to zakazane???


Piwoniusz
Weż se chłopie odpocznij, strzel sobie Whisky, bo widzę, że twoje komentarze lekko chamskie się robi±. Pewnie argumentów znowu zabrakło. Nie tylko ja to zauważyłem.
Robot
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Jan 04, 2003
Posty: 26

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pertus dalej obstajesz przy swoim.
Na stronie pzw13.pl jest to temat (moherowy beret)
jeszcze brakuje nam dyskusji na temat rdzy na masce czy dziury w bucie.
Zrozum i uszanuj to. Dla mnie jest to temat może nie jest zwi±zany z wędkarstwem, brzydzę się sieci rybackich i też staram się z tym walczyć ale inaczej.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

petrus3 napisał:
Monk
Ja nie podawałem żadnych nazwisk rybaków, chociaż mogłem to zrobić. Podałem jedynie nazwisko Janusza Klenczona jako osoby odpowiedzialnej za operaty rybackie w naszym okręgu i wydaj±cej umowy dzierżawne. To nie jest w żadnym stopniu poufna informacja, ponieważ nazwisko to można znależć na stronach PZW. Także atak admina na mnie pod pretekstem ujawniania danych osobowych jest całkowicie bezpodstawny i absurdalny.

Nie jestem zainteresowany procesowaniem sie z rybakami, ale trochę dziwne wydaje mi się zakazywanie dyskusji o nich, skoro to oni s± współużytkownikami ZZ i Narwii. Ciekawe z jakich to powodów Admin tamtego portalu zabrania poruszania tego tematu???? Dla mnie i kilku innych użytkowników jest to niezrozumiałe kompletnie.


Nie wnikam, czy były nazwiska, czy też nie. Wła¶ciciel strony uznał, że nie chce takiego tekstu u siebie i po kwiatach. Z jakich powodów? Powiedzmy, że sobie znanych, bo miał taki kaprys, bo lubi rybaków, bo kręci z córk± ich szefa - przykłady można mnożyć w nieskończono¶ć, tylko po co?;)
Nie mówię tego zło¶liwie, ale odpal własny portal i publikuj na nim co chcesz. Gwarantuję, że szybko - ¶wiadomie b±dĽ nie - staniesz się cenzorem.
A skoro nie jeste¶ zainteresowany procesowaniem się, ujawnieniem posiadanej wiedzy o działalno¶ci przestępczej /chyba/, to po co w ogóle poruszasz taki temat, który niejednokrotnie się przewijał "to u ówdzie"? Samo się to nie zmieni, a skoro Tobie się nie chce poinformować kogo trzeba - też nie wierzę w skuteczno¶ć :roll: - to jaki cel ma wywlekanie spraw doskonale znanych?
Pozdrawiam bez zło¶liwo¶ci, której zbyt często się tutaj dopatrujemy. wink:
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że działania rybaków powinno się opisywać nie gdzie indziej a wła¶nie na portalach wędkarskich bo o rybackich cos mało słychać.
Wszyscy którzy trochę pojecia o władzach ZO maj± i tak wiedza kto to jest Klenczon.Opisz to Petrus na innych portalach wędkarskich(ja nie wiem o co chodzi)jak 13 ma problemy z publikowaniem takich informacji.
Może 13 chce mieć tylko informacje dotycz±ce zebrań,koła,własnych osi±gnięć :?: Tylko najpierw zapytaj adminów czy możesz zly:
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk
Cały problem polega na tym, że Admin skasował wszystkie posty z tamtego w±tku i nie możesz ich przeczytać. Ja tylko odpowiedziałem na post Samary, w którym to stwierdził, że rybacy tak ciężko pracuj±. Oczywi¶cie zrobił to z niewiedzy, a ja to jedynie sprostowałem, pokazujac na czym ta ciężka praca polega. Nie kwestionuję praw Admina, ale uważam, że zabranianie dyskusji na te tematy, wręcz pogarsza sytuację na naszych wodach. Przecież je¶li my się tym procederem nie zajmiemy to nikt się nie zajmie !!! PZW nic nie robi w tej sprawie od lat, nawet kontroli nie ma żadnej nad tym co rybacy wyprawiaj±. Dlatego zrozum proszę, że troche nas wnerwiło takie cenzurowanie tekstów. Cenzurowanie w białoruskim stylu.

pozd.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

petrus3 napisał:
Monk
Cały problem polega na tym, że Admin skasował wszystkie posty z tamtego w±tku i nie możesz ich przeczytać. Ja tylko odpowiedziałem na post Samary, w którym to stwierdził, że rybacy tak ciężko pracuj±. Oczywi¶cie zrobił to z niewiedzy, a ja to jedynie sprostowałem, pokazujac na czym ta ciężka praca polega. Nie kwestionuję praw Admina, ale uważam, że zabranianie dyskusji na te tematy, wręcz pogarsza sytuację na naszych wodach. Przecież je¶li my się tym procederem nie zajmiemy to nikt się nie zajmie !!! PZW nic nie robi w tej sprawie od lat, nawet kontroli nie ma żadnej nad tym co rybacy wyprawiaj±. Dlatego zrozum proszę, że troche nas wnerwiło takie cenzurowanie tekstów. Cenzurowanie w białoruskim stylu.

pozd.


Doskonale rozumiem zniesmaczenie, ale jeszcze raz powiem, że rozumiem, iż nie każdy portal stawia sobie za cel publikowanie tego typu informacji. I staram się to szanować.
Podobne tematy były niejednokrotnie publikowane u nas, na innych portalach wędkarskich i do czasu, gdy dyskusja odbywała się w sposób mieszcz±cy się w przyjętych na tych stronach zasadach, nie były one blokowane, kasowane itd. itd.
Doskonale rozumiem, że forma publikacji na łamach stron wędkarskich moze byćnarzędziem do osi±gniecia celu, jakim jest bogactwo naszych wód i zapewnienie nad nimi porz±dku.

Wielokrotnie zastanawiałem się, jaki oddĽwięk mog± mieć tego typu publikacje. Jak bym reagował - będ±c "człowiekiem z Twardej" - na istnienie tego typu portali i wylewanych na ich łamach czar goryczy. Zapewne traktowałbym zawarte na nich tre¶ci jako materiał "z pierwszej ręki", którym żyje społeczno¶ć, dla której niby podj±łem się takiej, a nie innej działalno¶ci. Może i tam nas kto¶ czyta i odpowie sobie na pytanie, które choćby zadałem wyżej, że o poruszonej przez Ciebie kwestii nie wspomnę. Ale czy "oni" o tym nie wiedz±? ¦miem w±tpić.
"Nos dla tabakiery - tabakiera dla nosa??" :roll:
Miłego dnia...
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robot napisał:
Petrus.
Rozumiem że ton±cy trzyma sie brzytwy wink:


Robot napisał:
Pertus dalej obstajesz przy swoim.
Na stronie pzw13.pl jest to temat (moherowy beret)
jeszcze brakuje nam dyskusji na temat rdzy na masce czy dziury w bucie.
Zrozum i uszanuj to. Dla mnie jest to temat może nie jest zwi±zany z wędkarstwem, brzydzę się sieci rybackich i też staram się z tym walczyć ale inaczej.


Nie zrozumiałem o co Ci chodzi!
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem ze nie każdy jest tak prostacki i chamski i nieobyty jak ja ,w zwi±zku z powyższym nadal. Nie rozumiem postaw tego czy owego portalu nota bene zajmuj±cymi się sprawami wędkarstwa ogólnie pojetymi,w kontek¶cie zamykania komu¶ ust i wręcz zabraniania jakiejkolwiek potępiaj±cej (tak rozumiem ) wypowiedzi .
Otóż jeżeli Monk uważasz że ad mini maj a do tego prawo , to ja powiem że się z tym nie zgadzam
BO albo chca dyskusji na tematy tutaj poruszone albo!!!!
Jeżeli nie !!!to niech założ± portal towarzystwa wzajemnej adoracji im tam będ± sobie nawzajem ....korzystaj±c mam nadzieję z ostatniego wiaderka wazeliny.
To że ów admin zakazał otwierania gęby na swoim portalu ¶wiadczy jedynie o tym że popiera wspomniany przez Petrusa proceder ,a to z kolei potwierdza fakt że na takie portale nie warto zagl±dać

Więc może raz jeszcze kto¶ ¶wiatlejszy zechce mi łaskawie wytłumaczyć O CO WŁA¦CIWIE CHODZI??
Chronić wandalizm tym razem Rybaków -czy tez potępiać ??
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
Rozumiem ze nie każdy jest tak prostacki i chamski i nieobyty jak ja ,w zwi±zku z powyższym nadal. Nie rozumiem postaw tego czy owego portalu nota bene zajmuj±cymi się sprawami wędkarstwa ogólnie pojetymi,w kontek¶cie zamykania komu¶ ust i wręcz zabraniania jakiejkolwiek potępiaj±cej (tak rozumiem ) wypowiedzi .
Otóż jeżeli Monk uważasz że ad mini maj a do tego prawo , to ja powiem że się z tym nie zgadzam
BO albo chca dyskusji na tematy tutaj poruszone albo!!!!
Jeżeli nie !!!to niech założ± portal towarzystwa wzajemnej adoracji im tam będ± sobie nawzajem ....korzystaj±c mam nadzieję z ostatniego wiaderka wazeliny.
To że ów admin zakazał otwierania gęby na swoim portalu ¶wiadczy jedynie o tym że popiera wspomniany przez Petrusa proceder ,a to z kolei potwierdza fakt że na takie portale nie warto zagl±dać

Więc może raz jeszcze kto¶ ¶wiatlejszy zechce mi łaskawie wytłumaczyć O CO WŁA¦CIWIE CHODZI??
Chronić wandalizm tym razem Rybaków -czy tez potępiać ??


Masz prawo nie zgadzać się, a przejawem Twoich podl±dów jest Twoja obecno¶ć, b±dĽ nie na stronie, dla której zasady jej fukcjonowania okre¶lili jej twórcy. Widzę - i w pełni to rozumiem - nie byłe¶ na tej stronie, więc rozrywanie szat jest jakby nieuzasadnione, skoro nie wiesz, po co sobie tę stronę założyli i do jakich celów miała im służyć. A co do walezliny - wcale nie musi się to z ni± wi±zać - s± gusta i gu¶ciki, a nie wszystko musi być zrozumiałe i akceptowane przeze mnie, czy też Ciebie;;)
Przecież też możesz zmalować sobie stronkę, która dla Ciebie będzie cudna, ¶wietna i jedyna, a inni nie znajd± w niej nic godnego uwagi. Dla pewnego grona będzie ona jednasz kopalni± wiedzy i zwięczeniem oczekiwań.

Wypowiadam się w tym temacie, ponieważ znam tę stronę, kilkakrotnie miałem możliwo¶ć rozmawiać z jej twórc±/adminem i nie widzę powodu, dla którego ma być opluwany szczególnie przez ludzi, którzy - przy całym szacunku!! - nie maj± o nim, jego stronie /stronie informuj±cej o działalno¶ci koła, stanicy itd., której na oczy nie widzieli!!/ nawet bladego pojęcia. To trochę nie fair Zenonie tym bardziej, że dajesz rady, co do zawiazania towarzystwa wzajemnej adoracji, a na koniec pytasz "O co chodzi w tym w±tku?" /idea:/

Zapewniam, że czytelnicy tej strony s± zarejestrowani na innych portalach, gdzie sprawy zwi±zane z szeroko pojętym wędkarstwem i problemami z nim zwi±zanymi poruszaj± z równym nam zaangażowaniem. A jest takich userów niemało - kilku również na PW.usmiech
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem jakim miedzy innymi Ciebie darzę moja wypowiedz może mało zrozumiała odnosiła się do owego słowa ”ZABRONIONE”
Cóż może i miał prawo...
Jednak jako¶ mi się to niesmacznie kojarzy ... Co więcej powoduje odruch (nazwałbym )agresywnie przeciwny ,a nawet wymiotny
Wybacz ....
Fakt nie znam portalu nie znam nawet sprawy ,domy¶lam się jedynie że chodzi ,o łamanie zasad ,jakich powinni przestrzegać rybacy (w tym przypadku) ,tym bardziej moj± wypowiedz podtrzymuje
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona Koła nr 13 w Legionowie
Redakcja serwisu w składzie: Docio, Robot, Monk, Zibi.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Strona Koła nr 13 w Legionowie
Redakcja serwisu w składzie: Docio, Robot, Monk, Zibi.


Z ciekawo¶ci: Docio i Monk, Ci sami co na PW? Bo może to zbieżno¶c...

I może kto¶ nakre¶li o co chodzi wogóle w tym w±tku?
Petrus - co napisałe¶ - co wykasowano? Nie wszyscy znaj± sprawę, a skoro jest na forum więc może opiszesz dokładniej.

Zaczyna robic się niesmacznie...
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8O 8O

Umieszczenie mojego nicka w stopce, którego nie widziałem jest nadużyciem, o które nie omieszkam ¶cign±ć tamtejszego admina. Faktem jest, że kilkakrotnie pomogłem mu w edycji tekstów, ale pod warunkiem nie umieszczania mnie w stopce, a na zasadzie koleżeńskiej pomocy!
Z cała pewno¶ci± jednak fakt ten nie ma znaczenia w tej dyskusji.

W zwi±zku z tak nieuczciwym posunięciem wystosowałem do zainteresowanego maila, w którym domagam się natychmiastowego wyprostowania tego nadużycia i usunięcia mojego konta na tym portalu!!


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Pią Maj 25, 2007 1:38 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
Jarpo napisał:
Strona Koła nr 13 w Legionowie
Redakcja serwisu w składzie: Docio, Robot, Monk, Zibi.


Z ciekawo¶ci: Docio i Monk, Ci sami co na PW? Bo może to zbieżno¶c...

I może kto¶ nakre¶li o co chodzi wogóle w tym w±tku?
Petrus - co napisałe¶ - co wykasowano? Nie wszyscy znaj± sprawę, a skoro jest na forum więc może opiszesz dokładniej.

Zaczyna robic się niesmacznie...


Ja ten sam. Dla szukaj±cych głebiej jeszcze od razu podam www.ssg.pl. Tam prowadzę cenzurę jednoosobowo.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wszystko przez tego tajemniczego admina?
Przypomniała mi się tu „Stawka większa niż życie" odcinek „Poszukiwany Gruppenführer Wolf”
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Czyli wszystko przez tego tajemniczego admina?
Przypomniała mi się tu „Stawka większa niż życie" odcinek „Poszukiwany Gruppenführer Wolf”


Ironia nieuzasadniona, a powodu do wstydu też jako¶ nie dostrzegam. :roll:
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Tam prowadzę cenzurę jednoosobowo.


hehe - to fajne jest usmiech


Ale przeciez rozchodzi się o co¶ całkiem innego (w sumie nie wiem o co, bo NIKT poinformowany szczegółów nie ujawnia). Przypuszczalnie o rabunkow± gospodarkę rybacka... czy nie?
A je¶li tak, to jestem zdania jak Zenon - powinno się o tym mówic, pisac. Wszędzie gdzie się da!
Robot
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Jan 04, 2003
Posty: 26

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
8O 8O

Umieszczenie mojego nicka w stopce, którego nie widziałem jest nadużyciem, o które nie omieszkam ¶cign±ć tamtejszego admina. Faktem jest, że kilkakrotnie pomogłem mu w edycji tekstów, ale pod warunkiem nie umieszczania mnie w stopce, a na zasadzie koleżeńskiej pomocy!
Z cała pewno¶ci± jednak fakt ten nie ma znaczenia w tej dyskusji.

W zwi±zku z tak nieuczciwym posunięciem wystosowałem do zainteresowanego maila, w którym domagam się natychmiastowego wyprostowania tego nadużycia i usunięcia mojego konta na tym portalu!!


Tak to prawda iż Monk kiedy¶ pomógł mi w edycji tekstu i nie mam pojęcia jak to się stało (stopka) ponieważ nie tylko ja jestem administratorem na tej stronie. :placz
Jak pamiętam ostatni raz konsultowałam się z Tob± kilka kilka miesięcy temu.
Proszę o wybaczenie i natychmiast stosuję się do Twojej pro¶by.
Nie ukrywam że biorę na siebie t± odpowiedzialno¶ć nie będę szukał winnych kto, kiedy umie¶cił Twój nik w stopce.


Jeszcze raz bardzo mi przykro z tego faktu.
Przepraszam. :oops:
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Jarpo napisał:
Czyli wszystko przez tego tajemniczego admina?
Przypomniała mi się tu „Stawka większa niż życie" odcinek „Poszukiwany Gruppenführer Wolf”


Ironia nieuzasadniona, a powodu do wstydu też jako¶ nie dostrzegam. :roll:


Może i nie uzasadniona, ale wychodzi na to, że kto¶, kto kieruje tym przedsięwzięciem chce być anonimowy a na odstrzał wystawia redakcje, która nawet nie wie, że jest redakcj±!

To w zasadzie taki szczegół, ale co innego jest tu ważne. Przynajmniej dla mnie.

Z Legionowa do Zegrza jest rzut beretem i nie dziwie się Petrusowi, że to wła¶nie na portalu koła PZW z Legionowa (nie znalazłem strony koła z Serocka) poruszał temat kłusownictwa rybaków w tamtym regionie, bo niby gdzie ma o tym pisać? W Zielonej Górze czy Szczecinie? Dziwi mnie, że Koło w Legionowie nie jest tym zainteresowane!
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
SSG napisał:
Tam prowadzę cenzurę jednoosobowo.


hehe - to fajne jest usmiech


Ale przeciez rozchodzi się o co¶ całkiem innego (w sumie nie wiem o co, bo NIKT poinformowany szczegółów nie ujawnia). Przypuszczalnie o rabunkow± gospodarkę rybacka... czy nie?
A je¶li tak, to jestem zdania jak Zenon - powinno się o tym mówic, pisac. Wszędzie gdzie się da!


Nie znam postu Petrusa. Nawet gdybym znał to zapewne i tak bym nie reagował a jedynie powiadomił Robota, bo moja przynależnosć do redakcji ogranicza się do prac z cms. Na więcej nie mam czasu.

Jednak zastanawia mnie jedno. Gdziekolwiek by Petrus się nie pojawił to powstaje dym. Czy to on jest ¶więty, czy też wszyscy inni to oszołomy?
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby w przyszło¶ci oszczędzić nam wszystkim nerwów to, je¶li co¶ takiego istnieje poproszę o wykaz tematów (dotycz±cych wędkarstwa i kłusownictwa) zabronionych na PW.

Brawo Robot za cywiln± odwagę.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Robot
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Jan 04, 2003
Posty: 26

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Z Legionowa do Zegrza jest rzut beretem i nie dziwie się Petrusowi, że to wła¶nie na portalu koła PZW z Legionowa (nie znalazłem strony koła z Serocka) poruszał temat kłusownictwa rybaków w tamtym regionie, bo niby gdzie ma o tym pisać? W Zielonej Górze czy Szczecinie? Dziwi mnie, że Koło w Legionowie nie jest tym zainteresowane!


Nie rozumiem, koło nie dzierżawi wody rybakom a co do samego kłusownictwa mamy kilkana¶cie osób w SSR które należycie się wywi±zuj± ze społecznych obowi±zków. My¶lę większo¶ć wędkarzy sama w sobie jest winna za stan takiej rzeczy (kłusownictwo) bo przyzwalaj± swoj± bierno¶ci± na ten proceder.
Nie reaguj± na wodzie widz±c przestępstwo b±dĽ wykroczenie. Policja i PSR narzekaj± na brak ludzi i funduszy.
SSR nie nie mam czasu na 24 godzinne patrole i narażanie życia noc±.

My¶lę że większo¶ć winy ponosi ZG PZW za wydawanie zezwoleń na odłowy sieciowe i tam powinny być kierowane skargi wioski i zażalenie dotycz±ce rybaków.
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robot
Czy ty naprawde nic nie zrozumiałe¶ z tego co napisałem ???
Czy ty tylko udajesz???
Zdziwiony, że na twoim portalu posta napisałem ??? :roll: :roll:
A gdzie miałem go zamie¶cić?? W kole w Ko¶cierzynie Dolnej???
No sam się zastanów.

Co do tre¶ci mojego postu.........
Przeciez ja nie składałem żadnych skarg na twoim portalu, ja tylko poinformowałem innych wedkarzy o tym co wyprawiaj± rybacy i kto w PZW jest za to odpowiedzialny. Chyba nie jest to czyn niezgodny z twoim regulaminem??

Ale ty wykasowałe¶ wszystkie posty, nie tylko moje, bo nie zezwalasz na informowanie innych. Wręcz zabraniasz o tym dyskutować.

Rób co chcesz, twoje prawo i ja to szanuję. Nie mam wyboru. Ale z decyzjami twoimi nikt z rozs±dnych ludzi zgodzić sie nie może. Przemy¶l to sobie.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Aby w przyszło¶ci oszczędzić nam wszystkim nerwów to, je¶li co¶ takiego istnieje poproszę o wykaz tematów (dotycz±cych wędkarstwa i kłusownictwa) zabronionych na PW.

Brawo Robot za cywiln± odwagę.


Jak zapoznasz się z ogólniedostępnym regulaminem PW problemów z pewno¶ci± nie będziesz miał.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:

Jednak zastanawia mnie jedno. Gdziekolwiek by Petrus się nie pojawił to powstaje dym. Czy to on jest ¶więty, czy też wszyscy inni to oszołomy?


Zdecydowanie ¶więty. Wła¶nie zostałem odznaczony "Krzyżem ¶w. Petrusa" za bitwę pod Ciemnogrodem ... tym prawdziwym. lol
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wiem jedno. Z jakimkolwiek adminem można się spierać, kłócić a nawet wyzywać ale nigdy, przenigdy nie wolno go drażnić. :-)
Efekty drażnienia mog± być dotkliwe KLIK :-D
Stefan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaj±c Petrusa zakładam, że wywalił jaki¶ chamski tek¶cior. A Robot nie bawił się w uprzejmo¶ci i ostrzegawcze maile tylko wykasował w±tek.

@Petrus, wal w±tek na WCWI lol
_________________
stefan
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:

Efekty drażnienia mog± być dotkliwe KLIK :-D


Monk czy to jest Don_Pedro? 8O 8O lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nic mi ten nick nie mówi, a po drugie - ..... sam już wiesz co.;)
Krzysztof46
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 14, 2006
Posty: 245

Kraj: Niemcy
Miejscowość: Raubach
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to sié porobilo !!!
wesoly wesoly wesoly
_________________
Krzysztof
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Czyli wszystko przez tego tajemniczego admina?
Przypomniała mi się tu „Stawka większa niż życie" odcinek „Poszukiwany Gruppenführer Wolf”


Jarpo - jedyne Twoje szczę¶cie że Ci się w "wolf" to "f" nie powieliło bo do końca życia miałby¶ "hanysa" na plecach. lol lol
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
petrus3
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2003
Posty: 715

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefan napisał:
Znaj±c Petrusa zakładam, że wywalił jaki¶ chamski tek¶cior. A Robot nie bawił się w uprzejmo¶ci i ostrzegawcze maile tylko wykasował w±tek.@Petrus, wal w±tek na WCWI lol


Nigdy nie piszę chamskich tekstów !!!!
Nie znasz mnie to się nie odzywaj.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dobr± sprawę Petrus spróbuj na PW a generalnie powie¶ to na stronie ZG.
Stefan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

petrus3 napisał:
Stefan napisał:
Znaj±c Petrusa zakładam, że wywalił jaki¶ chamski tek¶cior. A Robot nie bawił się w uprzejmo¶ci i ostrzegawcze maile tylko wykasował w±tek.@Petrus, wal w±tek na WCWI lol


Nigdy nie piszę chamskich tekstów !!!!
Nie znasz mnie to się nie odzywaj.


Znam cię jak zły szel±g (o ile wiesz co to znaczy). Zauważ, że zawsze wywołujesz zadymę. Niezależnie od tematu. Urażone ego?
Ps. Nie miałem możliwo¶ci przeczytania twojego w±tku. Być może napisałe¶ bardzo grzeczny tek¶cik. Je¶li tak było to cię uprzejmie przepraszam.
_________________
stefan
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do¶ć Panowie!
Macie co¶ do siebie - na priv proszę!
CEBUL
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Feb 23, 2006
Posty: 42

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Monk!!! Wydawało mi się że formuła portalu jakim jest PW polega na wymianie do¶wiadczeń, pomocy kolegom wędkarzom w sprawach, które tak naprawdę wszyscy kochamy-Sprawach wędkarskich!!! Ale widzę, że od jakiego¶ czasu niektórzy użytkownicy wykorzystuj± PW do załatwiania własnych prywatnych spraw!!!Głownie wykłócania się w sprawach, które tak naprawdę wędkarstwa nie dotycz±!!! Szkoda!!!
_________________
"Kiedy ludzie wytn± ostatnie drzewo, zniszcz± ostatni± rzekę, ostatni± rybę, zrozumiej± że nie można je¶ć pieniędzy"
martek
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Feb 19, 2006
Posty: 75

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok-Chicago
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CEBUL napisał:
Dokładnie Monk!!! Wydawało mi się że formuła portalu jakim jest PW polega na wymianie do¶wiadczeń, pomocy kolegom wędkarzom w sprawach, które tak naprawdę wszyscy kochamy-Sprawach wędkarskich!!! Ale widzę, że od jakiego¶ czasu niektórzy użytkownicy wykorzystuj± PW do załatwiania własnych prywatnych spraw!!!Głownie wykłócania się w sprawach, które tak naprawdę wędkarstwa nie dotycz±!!! Szkoda!!!



Bardzo celny i m±dry wpis---Panowie zamiast tych internetowych sporów---nad wode z wedkami posiedzieć.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpływ warunków biometeo.;)
Spokojnie - wszystko pod kontrol± - na zmianę klimatu i zainteresowań tego portalu się nie zanosi. wink: lol
CEBUL
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Feb 23, 2006
Posty: 42

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mam tak± cich± nadzieję!!! wesoly Cho podobno nadzieja matk± głupich i......wędkarzy wesoly Ciekawe czemu :?: wesoly
_________________
"Kiedy ludzie wytn± ostatnie drzewo, zniszcz± ostatni± rzekę, ostatni± rybę, zrozumiej± że nie można je¶ć pieniędzy"
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Wpływ warunków biometeo.;)
Spokojnie - wszystko pod kontrol± - na zmianę klimatu i zainteresowań tego portalu się nie zanosi. wink: lol


Tylko nie mów, że działu szydełkowania i koronek nie będzie. ;-) :-D
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.20 sekund :: Zapytania do SQL: 168