Czy wiesz, że...
Polski sektor rybołówstwa stanowi 0,07% PKB, jednakże ma ogromny wpływ na życie społeczno-gospodarcze 3 nadmorskich województw. Udział produktów rybnych w eksporcie stanowi 10% całego eksportu żywno¶ci.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 598
 Zalogowani 0
 Wszyscy 598

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(460556) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(460556) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(460556) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(460556) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(460556) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(460556) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(460556) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(460556) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(460556) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(460556) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2269
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2046
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2161
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2296
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2128
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2185
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2092
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2497
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2323
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Jaxon orion feeder :)
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Sprzętowe
Jaxon orion feeder :)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kemmyl14
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 02, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Pionki
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 2:18 pm    Temat postu: Jaxon orion feeder :) Odpowiedz z cytatem

Co s±dzicie o wędce Jaxon orion feeder ?? Mam zamiar j± kupić w wersji 390 cm cw. 30-90 g. Będe łowił cze¶ciej w rzekach. A może macie jakie¶ inne propozycje podobnych wędek do 140 zł ??
_________________
Mistrz teorii ? Nie ! Uczeń praktyki.
kemmyl14
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 02, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Pionki
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze że nikt t± wędk± nie łowił a słyszałem o niej nawet dobre opinie ale chciałem znać też wasze...
_________________
Mistrz teorii ? Nie ! Uczeń praktyki.
wobler129
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 05, 2007
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubuskie
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widzę w ogóle sprzętu Jaxona... on jakby już dla mnie nie istnieje :roll: Chyba wiesz o co chodzi...
kemmyl14
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 02, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Pionki
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wobler129 wiem o co Ci chodzi ale z opinni innych użytkowników Jaxon ma niektóre serie całkiem udane. My¶le że firma Jaxon może nie jest jaka¶ najlepsza ale całkiem, całkiem, a to że mówi się o niej Ľle to poprostu wina użytkowników którzy może Ľle obchodzili się z zakupionym sprzętem i go uszkodzili a potem pisz± że jest do d...py :|
_________________
Mistrz teorii ? Nie ! Uczeń praktyki.
Mord_89
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 06, 2007
Posty: 252

Kraj: Polska
Miejscowość: Radom, Warszawa (studia)
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem trochę kołowrotków i wędek Jaxona i to raczej tych z niższej półki i jeszcze żaden sprzęt mnie nie zawiódł. Aa jedyne zastrzeżenia jakie mam to do podbieraków, ale też tylko niektórych.
Osobi¶cie mam jedn± wędeczkę z serii Orion i jestem zadowolony, wydaje mi się że za tekie pieni±dze to to będzie dobry kijek.
KLEMENS007
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 24, 2006
Posty: 321

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kemmyl14 wstrzymaj sie jeszcze trochę. Od kumpla z e.leclerca słyszałem że pod koniec lutego maj± być jakies promo na shimano i tak hiperloopy maj± być poniżej 200 nie wspominaj±c o alivio a to chyba lepszy wybór niż Twój.
SlawkoBoy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2007
Posty: 291

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołóż 40 zł i kup co¶ z Mikado lub Kongera.
Z pewno¶ci± nie będzie to sprzęt klasy Shimano ale napewno lepszy do Jaxona.
Lepiej dołożyć i mieć sprzęt na trochę dłużej niż latać ci±gle do serwisu gdyby z Jaxonem było co¶ nie tak.
kemmyl14
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 02, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Pionki
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może kto¶ poleci jakie¶ konkretne modele podobne parametrami do jaxona ??
_________________
Mistrz teorii ? Nie ! Uczeń praktyki.
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLEMENS007 napisał:
Od kumpla z e.leclerca słyszałem że pod koniec lutego maj± być jakies promo na shimano i tak hiperloopy maj± być poniżej 200 nie wspominaj±c o alivio a to chyba lepszy wybór niż Twój.


Pewnie urażę paru "hyperloop'owców", ale dla mnie ta seria to totalna kaszana - lec± na ryj jak przyszły żonko¶ po kawalerskim wieczorze. Wolałbym jednak Oriona, nawet nie w promocji :roll:
KLEMENS007
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 24, 2006
Posty: 321

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie urazisz. Podałem ten model jako lepszy od jaxona. Nie jest to może górna półka ale na wody stoj±ce uważam że był OK. Ja posiadałem starszy model z lakierowanym blankiem i złotym napisem a te które wyszły w tym roku s± matowe i maj± skcenty niebieskie i s± sztywnieisze bodajże do 110g. I to te wła¶nie modele maj± być tańsze.
kemmyl14
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 02, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Pionki
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLEMENS007 napisał:
Nie jest to może górna półka ale na wody stoj±ce uważam że był OK


Napisałem wcze¶niej że czę¶ciej będe łowił w rzekach. O orionie słyszałem same dobre opinie usmiech
_________________
Mistrz teorii ? Nie ! Uczeń praktyki.
welski
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 04, 2004
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: gdansk
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kushiro 360 do 100 gr. na Allegro
Mam spina ,wykonanie podobne do Robinsona,natomiast walory użytkowe i wytrzmalo¶ciowe lepszejsze.
Za tę kasiorkę warto
kemmyl14
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 02, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Pionki
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kushiro jako¶ nie jestem przkonany...
_________________
Mistrz teorii ? Nie ! Uczeń praktyki.
wisla
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 262

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kemmyl14 mógłbym ci polecić Feedera Mikado Golden Bay nie łowiłem nim ale miałem go w sklepie w ręce i mi pasował na Wisłe powinien być dobry wyrzut do 140g. Ładnie i schludnie wykonany posiadam wędkę Golden Bay Pilk 2,9m do 150g kupiłem j± tydzień temu jeszcze nie mogę sie ni± nacieszyć. Wędka udana i tania takie jest moje zdanie. Coraz większ± ma popularno¶ć. dam Ci linka jak co¶ MIKADO
wiem polecałem ci mikado Oriona ale to też mi sie wydaje dobr± propozycj± je¶li cie to interesuje to planuje zakup tej wędki ale 3.45m. Pozdrawiam-wisla
kemmyl14
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 02, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Pionki
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem w końcu ! :P 140 g to chyba za dużo jeżeli mam łowić pomiędzy główkami usmiech OPINIE <--- tu macie opinie o Jaxonie orionie
_________________
Mistrz teorii ? Nie ! Uczeń praktyki.
welski
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 04, 2004
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: gdansk
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kemmyl14 napisał:
Do kushiro jako¶ nie jestem przkonany...

Tak z zasady czy jakies inne motywy np.wlasne doswiadczenie
siwekj
Sporz±dzacz omotek
Sporz±dzacz omotek


Dołączył: Jun 20, 2006
Posty: 151

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam oriona 3,6m do 90gr i kongera vege 3,9m do 90gr. Co do oriona wędka jak wędka, łowi się całkiem nieĽle ale żadna rewelacja. Wykończenie niespecjalne. Vega kongera bez porównania!!! Już na pierwszy rzut oka lepsza wędka. Wykończenie b.dobre walory użytkowe bardzo dobre. Łowi się ni± bardzo przyjemnie. Naprawdę dobry kij godny polecenia. A orion...na własn± odpowiedzialno¶ć.
kemmyl14
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 02, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Pionki
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

welski napisał:
kemmyl14 napisał:
Do kushiro jako¶ nie jestem przkonany...

Tak z zasady czy jakies inne motywy np.wlasne doswiadczenie


kumpel miał spławikówke z tej firmy i przy holu 3,5 kg karpia wędka złamała się chyba na trzecim elemencie szczytowym. Dodam że karpia holował wcale nie na siłe tylko powoli wręcz podręcznikowo usmiechusmiech
_________________
Mistrz teorii ? Nie ! Uczeń praktyki.
kemmyl14
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 02, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Pionki
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejżałem teraz dokładnie oferte Kongera ale nic nie dostrzegłem co spełniło by moje oczekiwania i zmie¶ciło by się w cenie 150 zł. Więc może jakie¶ inne propozycje ?? wesoly
_________________
Mistrz teorii ? Nie ! Uczeń praktyki.
kemmyl14
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 02, 2006
Posty: 371

Kraj: Polska
Miejscowość: Pionki
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo zaraz trafiłem na Kongera AirCobra Heavy Feeder 390 c.w. do 120 g. jego cena to 120 zł. co o tym s±dzicie ??
_________________
Mistrz teorii ? Nie ! Uczeń praktyki.
maxtip
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Feb 10, 2007
Posty: 140

Kraj: Polska
Miejscowość: Olsztyn
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adalin napisał:
Pewnie urażę paru "hyperloop'owców", ale ...

...jako hyperloop'owiec poczułem się wyci±gnięty za ucho do tablicy... oczywiscie nie chodzi tu o to by się obrażać, lecz by sobie pomagać... od dwóch sezonów bawię się kijkiem w wersji M (medium) i uważam, że jest więcej niż o.k. Przed zakupem obmacałem wiele podobnych cenowo feederków i w zasadzie, wybieraj±c shimano, nie miałem w±tpliwo¶ci... hyperloop jest jednym z tańszych modeli z oferty shimano, więc nie oczekujmy zbyt wiele... niew±tpliwie jednak wart jest swej ceny... faktycznie może i "na ryj leci", jednak przy kijku hmm... no... nazwijmy go "stacjonarnym", który w zasadzie spoczywa na podpórkach... nie jest to zbyt uci±żliwe... i szczerze powiedziawszy, jako czynny użytkownik, nigdy nie zwróciłem na to uwagi... więc niekoniecznie może to przeszkadzać... generalnie jest to wedzisko solidne, dobrze wykonane, z fantastycznie reaguj±cymi szczytówkami, dreszczowe (je¶li kto¶ czytał artykuły Jacka JóĽwiaka, to wie o co chodzi... a je¶li nie to przed podjęciem decyzji proponuję poczytać) i my¶lę, że za cenę poniżej 200 pln godne polecenia... oczywi¶cie nie będę się upierał przy "siemano"... w przeci±gu dwóch sezonów wiele mogło się zmienić... zarówno na korzy¶ć konkurencji... jak i niekorzy¶ć siemano (nie znam nowych modeli, jednak nie wydaje mi się żeby jako¶ć uległa pogorszeniu)... proponuję jednak, zapoznaj±c się z kijkami innych producentów, z czystej ciekawo¶ci... tak dla zasady i spokojnego sumienia... zerkn±ć choć na chwilkę na produkt shimano... pozdrawiam i życzę wła¶ciwych wyborów... maxtip...
robinson997
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Dec 29, 2006
Posty: 72

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kupuj tej wedki kumpel ma i jest to poprostu badziewie lepiej kup sobie inny a najlepiej innej firmy smutny
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maxtip napisał:
adalin napisał:
Pewnie urażę paru "hyperloop'owców", ale ...

...jako hyperloop'owiec poczułem się wyci±gnięty za ucho do tablicy... oczywiscie nie chodzi tu o to by się obrażać, lecz by sobie pomagać... od dwóch sezonów bawię się kijkiem w wersji M (medium) i uważam, że jest więcej niż o.k. Przed zakupem obmacałem wiele podobnych cenowo feederków i w zasadzie, wybieraj±c shimano, nie miałem w±tpliwo¶ci... hyperloop jest jednym z tańszych modeli z oferty shimano, więc nie oczekujmy zbyt wiele... niew±tpliwie jednak wart jest swej ceny... faktycznie może i "na ryj leci", jednak przy kijku hmm... no... nazwijmy go "stacjonarnym", który w zasadzie spoczywa na podpórkach... nie jest to zbyt uci±żliwe... i szczerze powiedziawszy, jako czynny użytkownik, nigdy nie zwróciłem na to uwagi... więc niekoniecznie może to przeszkadzać...


Fakt, pojechałem troszkę po wirażu, bo skumulowałem swoje wrażenia z przegl±du batów, matchówek, bolonek (te się czę¶ciej trzyma w rękach) i feederów.

Te ostatnie raczej stoj± oparte o podpórki i nawet ich leciało¶ć na ryj nie jest jak±¶ potworn± wad±. Natomiast wydaje mi się (zaznaczam, że moja ocena bierze się, niestety, tylko ze sklepowego machactwa, macaństwa, naci±gaństwa itp.), że feedery z serii Hyperloop nie charakteryzuj± się tym przysłowiowym "dreszczem". Ale upierać się też nie będę - nie łowiłem nimi, a żadne puknięcie w szczytówkę przez sprzedawcę nie zast±pi brania ryby usmiech Z drugiej strony - Orion wywarł na mnie lepsze wrażenie. St±d moja ocena.

Zauważyłem w przeci±gu kilku lat pewn± prawidłowo¶ć: na pytanie zadane na jakim¶ forum większo¶ć posiadaczy sprzętu, będ±cego przedmiotem pytania, zachwala go. Posiadacze sprzętu innego: wieszaj± na nim psy. Żeby być rzetelnym w ocenie, należałoby posiadać cały przekrój danego asortymentu w swoim arsenale i testować go. Takich osób nie znam - to wymaga sytej kieszeni i niesytego, wolnego czasu.

Dlatego staram się podkre¶lać, że opieram się zawsze na wrażeniach z wizytowanych sklepów. Te wrażenia, choć niekoniecznie przekładaj±ce się na praktyczne zastosowanie, po pewnym czasie pozwalaj± na zakup sprzętu odpowiadaj±cego kupuj±cemu. Bynajmniej tak jest w moim wypadku. Coraz rzadziej trafiam na minę. I choć, jak do tej pory, nakupowałem sporo chłamu, to na szczę¶cie ostatnio zdarza się to coraz rzadziej. Ale miny się zdarzaj±, oj, zdarzaj±... Taka np. budka wędkarska firmy Marabut KLIK, czy high-endowy kołowrotek Browninga KLIK

Ale to tak jest, jak się kupuje bez macania ;)
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adalin napisał:

Zauważyłem w przeci±gu kilku lat pewn± prawidłowo¶ć: na pytanie zadane na jakim¶ forum większo¶ć posiadaczy sprzętu, będ±cego przedmiotem pytania, zachwala go. Posiadacze sprzętu innego: wieszaj± na nim psy.


Zupełnie niegroĽna prawidłowo¶ć usmiech
Ja natomiast, "siedz±c" w internecie już szósty rok, od pewnego czasu widzę zupełnie inne prawidłowo¶ci, których te choćby cztery lata temu nie zauważałem, by nie rzec, że ich nie było lub były w stadium szcz±tkowym.
W chwilach wolnych (czytaj : sporadycznie) lubię zagl±dać na bardzo różne strony wędkarskie (specjalistyczne, wyczynowe, klubowe, zwi±zkowe i wszelkiej innej ma¶ci byle z ryb± w tle).
I tak na jednej strone czytam sobie entuzjastyczn± recenzję produktu A i równie entuzjastyczne komentarze pod recenzj±. Na drugiej stronce, w toku ognistej dyskusji o produkcie A, komu¶ puszczaj± nerwy i czytam że recenzent produktu A jest pracownikiem firmy, która ten produkt na rynek wypu¶ciła, za¶ komentarze pisali tester produktu i współprojektant produktu...
Na trzeciej stronce dysputa o produkcie B, której finałem jest post jednego z dyskutantów, że wprawdzie pracował w przedstawicielstwie firmy B przez 8 lat, ale od 2 lat już nie pracuje...
Na czwartej stronce kto¶ opluwa produkt C i zaraz dostaje się w ręce mistrza celnej riposty, który zupełnie przypadkowo ma w sprzedaży kilkanascie sztuk produktu C...
Na pi±tej stronce...mógłbym tak jeszcze długo wyliczać, a podkre¶lam, że poza dwoma duzymi portalami ogólnowędkarskimi i dwoma mniejszymi specjalistycznymi, na pozostałych portalach (jest ich ze 30) jestem tylko go¶ciem i nie mam czasu ¶ledzić ich choćby pobieżnie.

My¶lę, że nie tylko ja zauważam takie prawidłowo¶ci usmiech Ostatnio nawet jeden z Kolegów zza Wielkiej Wody zadał pytanie, czy w Polsce s± tylko kije X wesoly
maxtip
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Feb 10, 2007
Posty: 140

Kraj: Polska
Miejscowość: Olsztyn
PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no to mam ten komfort wypowiedzi, że moje słowa nie s± w żaden sposób "sztucznie" inspirowane i jak na razie nic... oprócz niewielkiego do¶wiadczenia, wiedzy i niewiedzy... jaki¶ tam sentymentów i czasami skrajnego subiektywizmu... (wracaj±c do w±tku) z nikim i niczym mnie nie ł±czy... choć zdaję sobie sprawę z tego, że "wiedza kuchenna" bywa momentami pomocna... a jak z niej "kucharz" korzysta, to już sekret jego i jego "potrawy"... pozdrawiam... maxtip...
Bartek80
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 20, 2006
Posty: 429

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLEMENS007 napisał:
Kemmyl14 wstrzymaj sie jeszcze trochę. Od kumpla z e.leclerca słyszałem że pod koniec lutego maj± być jakies promo na shimano i tak hiperloopy maj± być poniżej 200 nie wspominaj±c o alivio a to chyba lepszy wybór niż Twój.


Chodzi o Leclerc'a na Bielanach? Nigdy tam nie byłem, ale już w którym¶ temacie z koleji widzę że kto¶ poleca ten sklep. Duży tam maj± wybór? Asortyment jakich firm można tam kupić, bo shimano raczej mnie nie interesuje.
Przepraszam że nie w temacie, ale nie bedę zakładał nowego dla takiego pytania.
_________________
Aquila non capit muscas!
KLEMENS007
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 24, 2006
Posty: 321

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartek80 chodzi mi o e.leclerc w Jerozolimskich. Cały czas się powiększaj± . Rozszerzyli ofertę o art. muchowe i cały czas co¶ dorzucaj±. No i ceny maj± bardzo dobre. Nie chcę go reklamować ale nie lubię przepłacać. I tak w tamtym roku kupiłem kołowrotek nie ważne jaki ale zapłaciłem 340pln a ten sam w Bassie kosztował 420. Ceny niektórych produktów maj± niższe niż na allegro. Więc uważam że dla samego porównania cen warto chociaż "zagl±dn±ć"
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Sprzętowe
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.10 sekund :: Zapytania do SQL: 99