Czy wiesz, że...
Produkcja czterech wylęgarni gospodarstwa Ruciane-Nida to 800 do 1000 kg materiału zarybieniowego, z czego ok. 300 kg stanowią zakupy ZO PZW.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 554
 Zalogowani 0
 Wszyscy 554

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie bliskość morza tak wpływa :hihi ...(500496) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia są jacyś zużyci, nie to co K ...(500496) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dżąsik nie wie co emeryci lubią najbardziej (i mogą ...(500496) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500496) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500496) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500496) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(500496) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500496) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(500496) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(500496) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2051
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2142
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Atak analfabetów
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Kiks
Atak analfabetów
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowoœć: W-wa
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="torque"]Pawle na dzień dzisiejszy redakcja zwróci większą uwagę na przestrzeganie regulaminu naszego (wszystkich Pogawędkowiczów) forum. Doszliśmy do wniosku, że zaostrzanie go w tej chwili do niczego nie doprowadzi.
Ładniej by brzmiało:
My z Bożej Łaski-Redakcja na portalu wędkarskim PW ogłaszamy wszem i wobec coby za dużego despektu nie czynić pacholętom wszelakim
że od dnia piątego września Anno Domini 2005 łaskawszym okiem na ich
niedbalstwo patrzać będziemy ale niechlujstwo powtarzające się z całą
surowością karać będziem. 8) usmiech
Pawel_K
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 13, 2004
Posty: 598

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marek_k84 napisał:


Temperatura nie określa żadnej ilości, lecz wskazuje kierunek przepływu energii cieplnej.
Kierunek jest cechą... JAKOŚCIOWĄ...

Niestety, Marku_k84, znowu się pomyliłeś. Zadałem sobie trud przeczytania wszystkiego, co jest umieszczone pod Twoim linkiem. Obawiam się, że z owej strony www poświęconej temperaturze przeczytałeś tylko nagłówki. Ale piszę to jedynie po to, żeby w świat nie poszły błędne informacje. Zdaję sobie sprawy, że dalsza polemika nie doprowadzi nas do rozwiązania problemu błędów ortograficznych. Może jedynie podgrzać temperaturę. wink:

Ważna jest natomiast odpowiedź Torque. Szanuję stanowisko Redakcji. Jak już wcześniej pisałem, rozumiem Wasze dylematy. Życzę, abyście wybrali tę najlepszą drogę.
Pozdrowienia,
Paweł
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sacha napisał:
My z Bożej Łaski-Redakcja na portalu wędkarskim PW ogłaszamy wszem i wobec coby za dużego despektu nie czynić pacholętom wszelakim
że od dnia piątego września Anno Domini 2005 łaskawszym okiem na ich
niedbalstwo patrzać będziemy ale niechlujstwo powtarzające się z całą
surowością karać będziem.

Ja tak nie potrafię smutny . Ale następnym razem będę się starał usmiech (oby nie było następnego razu)
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa


Ostatnio zmieniony przez Torque dnia Pon Wrz 05, 2005 2:37 pm, w całości zmieniany 2 razy
Docio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 28, 2002
Posty: 3958


PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yyyyyyyyyy, noooooooooo, co ja to chciałem; ten, tego. A jednak nie. Te troszkę energii wykorzystam na napisanie artykułu a nie próżne pitolenie.

A swoją drogą to wątki niewędkarskie cieszą się niepokojąco nadzwyczajną popularnością. Może nam się rybki przejadły?
marek_k84
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 22, 2002
Posty: 1310

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawel_K napisał:
marek_k84 napisał:


Temperatura nie określa żadnej ilości, lecz wskazuje kierunek przepływu energii cieplnej.
Kierunek jest cechą... JAKOŚCIOWĄ...

Niestety, Marku_k84, znowu się pomyliłeś. Zadałem sobie trud przeczytania wszystkiego, co jest umieszczone pod Twoim linkiem. Obawiam się, że z owej strony www poświęconej temperaturze przeczytałeś tylko nagłówki. Ale piszę to jedynie po to, żeby w świat nie poszły błędne informacje.


W takim razie wskaż miejsce, w którym sie pomyliłem. Zapis na wskazanej stronie, z którego można wysnuć, że temperatura jest cechą ilościową.

"Piszę to jedynie po to, żeby w świat nie poszły błędne informacje", gdyz właśnie w tym momencie próbujesz coś zamieszać Szanownej Publiczności.

Z przykrością wiec stwierdzam, że nie dość, zę to Ty się mylisz to jeszcze w sposób conajmniej nieelegancki próbujesz manipulować informacją...
_________________
Marek
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Docio napisał:
Yyyyyyyyyy, noooooooooo, co ja to chciałem; ten, tego. A jednak nie. Te troszkę energii wykorzystam na napisanie artykułu a nie próżne pitolenie.

A swoją drogą to wątki niewędkarskie cieszą się niepokojąco nadzwyczajną popularnością. Może nam się rybki przejadły?


Święte słowa Docio.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa


Ostatnio zmieniony przez Torque dnia Pon Wrz 05, 2005 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Pawel_K
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 13, 2004
Posty: 598

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marku_k84,
Cytowany przez Ciebie fragment jest nagłówkiem do rozdziału o przepływie energii. Cieplejsze ciało ogrzeje zimniejsze. Tak więc kierunek przepływu energii (i temperatury) jest cechą jakościową. Natomiast samą temperaturę mierzymy w stopniach. Tych stopni może być mniej lub więcej. Jak zatem widać temperatura wyrażona w stopniach jest cechą ilościową.
marek_k84
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 22, 2002
Posty: 1310

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Docio napisał:

A swoją drogą to wątki niewędkarskie cieszą się niepokojąco nadzwyczajną popularnością. Może nam się rybki przejadły?


Normalne zjawisko Dociu...
Ile mozna pisać o rybach. Albo się było, albo nie. Brały lub nie. Relacyjka jakaś, artykulik... I tyle...

wesoly wesoly wesoly

Tematy niewędkarskie maja duż popularność właśnie z tego względu, że w nich można się rozpisać szeroko (na lub obok tematu), że - tak jak na polityce, medycynie i sporcie - na tym znamy się najlepiej ;-).... I można się intelektualnie rozerwać....

Jak choćby dyskusja moja z Czezem, czy Paweł_Kiem ;-).

takie życie :-)



Acha!

POdoba mi się stanowisko Redakcji - Nie miecz, a pomocna dłoń...
_________________
Marek
marek_k84
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 22, 2002
Posty: 1310

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawel_K napisał:
Natomiast samą temperaturę mierzymy w stopniach. Tych stopni może być mniej lub więcej. Jak zatem widać temperatura wyrażona w stopniach jest cechą ilościową.


no i właśnie się podłożyłeś...
To, że temperaturę mierzymy w stopniach i, ze tych stopni moze być więcej lub mniej w żadnym wypadku nie oznacza, że mierzona cecha jest cechą ilościową. Typowy błąd logiczny.
Systemy okreslania temperatury (Kelvina, Celsjusza, Fahrenheita) powstały poprzez umowane ustalenie punktów odniesienia i nastepnie porównywanie ich wzgledem siebie:
skala Kelvina - zero absolutne - najniższa możliwa temperatura... (-273,15 stopni Celsjusza)
skala Celsjusza - zero - punkt zamarzania wody, 100 stopni - punkt wrzenia wody. Odległość, która dzieli wskazania termometru między tymi dwoma punktami podzielono na 100 kawałków i nazwano je stopniami. Żeby było smieszniej Kelvin użył tych samych "stopni" do swojej skali. Dlatego też różnica temperatUr ;-) 100 stopni Celsjusza jest identyczna ze stu Kelvinami.

To wszystko są to parametry ułatwiajace opisanie temperatury. Nie mają jednak w żadnym wypadku charakteru ilościowego...
_________________
Marek
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowo się rzekło "najpierw pomocna dłoń, później miecz". Proszę o przestrzeganie regulaminu forum (pkt 11 ppkt a). W przeciwnym razie miecz usmiech.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
marek_k84
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 22, 2002
Posty: 1310

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

torque napisał:
Słowo się rzekło "najpierw pomocna dłoń, później miecz". Proszę o przestrzeganie regulaminu forum (pkt 11 ppkt a). W przeciwnym razie miecz usmiech.


Cytat:
11. W trosce o jakość dyskusji Redakcja PW zabrania umieszczania i zastrzega sobie prawo do usuwania postów przekraczających granice dobrego smaku, a w szczególności:
a) wulgarnych (także zawierających skróty lub wykropkowania słów uznawanych powszechnie za obelżywe),


nie zauważyłem :-).

a może chodziło o:

Cytat:
c) rażąco odbiegających od tematu,
?

Jak jednak można kwestie Hegla lub temperatur uznać za odbiegające od tematu?
Zauważ wszak, że wraz ze wzrostem ilości postów wzrosła jakość tej dyskusji i bynajmniej nie przerodziła się ona w agresję, co w innych przypadkach miało miejsce :-). I zwróć też uwagę ile nienajgorszej (przynajmniej w wydaniu moich Szanownych Interlokutorów) eleganckiej polszczyzny przemycono przy okazji niejako.

Zaś temperatura (choć jakościowa) jest kluczowa zarówno dla jakości dyskusji (tu miast Heglowskiego przejścia ilości w jakość, mamy "pogawędkową" tożsamość jakości :-)) jak i... dla efektywności połowu, o czym głównie ten portal jest (mamy przejście jakości w ilość :-))....

Pozdrawiam serdecznie Marek
_________________
Marek


Ostatnio zmieniony przez marek_k84 dnia Pon Wrz 05, 2005 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja wina. Chodziło o ppkt c pkt 11 regulaminu.

W tym wątku dyskutujemy, o czym innym.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Sazan
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Oct 14, 2002
Posty: 2588

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kraków
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marek_k84 napisał:

Acha!
POdoba mi się stanowisko Redakcji - Nie miecz, a pomocna dłoń...

W ramach pomocnej dłoni... aha! :P
PS. Natomiast wykrzyknik "ach" lub "ach!" piszemy przez "ch". Zdrówka życzę, Mareczku!
marek_k84
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 22, 2002
Posty: 1310

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i dlatego sprezciwiam się krucjatom :-)
_________________
Marek
Sazan
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Oct 14, 2002
Posty: 2588

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kraków
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marek_k84 napisał:
Jak jednak można kwestie Hegla lub temperatur uznać za odbiegające od tematu?

Nie można.

marek_k84 napisał:

I zwróć też uwagę ile nienajgorszej (przynajmniej w wydaniu moich Szanownych Interlokutorów) eleganckiej polszczyzny przemycono przy okazji niejako.

Przeglądam wątek i z tego powodu... oniemiałem! wesoly

marek_k84 napisał:
Zaś temperatura (choć jakościowa) jest kluczowa zarówno dla jakości dyskusji (tu miast Heglowskiego przejścia ilości w jakość, mamy "pogawędkową" tożsamość jakości :-)) jak i... dla efektywności połowu, o czym głównie ten portal jest (mamy przejście jakości w ilość :-))....

Mógłbym się sprzeczać, że temperatura to wielkość fizyczna ściśle związana z energią ciała (układu), a jej stan (czy może termodynamiczna funkcja stanu) może być określona matematycznie "ilością kresek" oznaczającą (przez porównanie miernikiem) czy coś ma ich (kresek) więcej czy mniej w stosunku do innego ciała (układu)... Nie będę jednak, bo nie jestem fizykiem. :oops:
Zostawiając heglistyczne rozważania jakościowo-ilościowe na boku, wiem jedno... Podwyższenie temperatury wody w pewnym jej zakresie, ściśle wiąże się z przejściem ilościowym znakomitej jakości ryb, ze stanu wertykalnego grzbietowo-brzusznego i toniowo-przydennego, w stan wertykalny brzuszno-grzbietowy powierzchniowy, o wątpliwej jakościowo kondycji. :P I ta informacja winna być najistotniejsza dla Waszych dalszych zawiłych rozważań filozoficznych. Życzę miłego wieczoru! wink:
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowoœć: W-wa
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="marek_k84"][quote="Pawel_K"] (Kelvina, Celsjusza, Fahrenheita) quote]
Fahrenheit jest Diora 8) pozostałych nie znam :oops:
LASSO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: May 06, 2005
Posty: 324

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wrocław
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawel_K napisał:
Wypełnianie tego miejsca polega na pisaniu, publikowaniu zdjęć... Jeśli ktoś pisze byle jak, to skutek jest taki, że nasze miejsce jest zaśmiecone. Nie mogę się pogodzić z tym, żeby śmieci ignorować, zamiast posprzątać.



Podpisując się pod "krucjatą" nie myślałem jednak o piętnowaniu i wytykaniu czyichś błędów! Uważam, że miła, lekko ironiczna uwaga nt. danego postu naszpikowanego błędami da więcej, niż cytowanie i wytykanie. Młodzi i niedbaluchy muszą czuć, że są czytani a przy okazji w jakimś sensie oceniani. Żadnego wycinania postów na forum z powodu ortografii! To trąciłoby (albo trąciło by... niee, chyba jednak to 1) cenzurą jakąś niemądrą.
Młodzieży - piszcie jak najlepiej a będziecie widziani jako mądrzy młodzi ludzie zamiast jak szczeniactwo. Howgh! :-)
wolff
Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołšczył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Bytom Górniki
PostWysłany: Sro Wrz 07, 2005 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

welski napisał:
Cherbatka/z cukrem/herbatka/nieslodzona/-gdzie jest blad idea:


Panie Welski, panie Welski!! Ależ to bardzo proste!!

Jeżeli pijesz cherbatkę to tylko z cókrem lol lol lol
A jeżeli ma być niesłodzona to oczywiście że herbatka
Tylko jak to w kawiarni powiedzieć kelnerce? Składać zamówienie na piśmie? lol lol

Acha, i jeszcze jedno, cherbatka to z jedną łyżeczką cukru a z dwoma to ccherbatka? lol lol
_________________
Irek
------------------------------------------------
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Wrz 07, 2005 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:
Jeżeli pijesz cherbatkę to tylko z cókrem lol lol lol
A jeżeli ma być niesłodzona to oczywiście że herbatka
Tylko jak to w kawiarni powiedzieć kelnerce? Składać zamówienie na piśmie? lol lol

Acha, i jeszcze jedno, cherbatka to z jedną łyżeczką cukru a z dwoma to ccherbatka? lol lol


I z powodu problematyki tego zagadnienia zaprzestałem picia owego napoju lol A "pińć pif psze pani " lzej sie wymawia lol lol zly:
_________________
Łowię i zjadam ......
wolff
Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołšczył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Bytom Górniki
PostWysłany: Sro Wrz 07, 2005 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamker napisał:
"pińć pif psze pani " lzej sie wymawia lol lol zly:


Nigdy nie zmawiam "pińć pif" a tylko "czi" bo zanim je wypiję to te dwa były by już bez CO2 czyli siuśki!! lol lol

Ps. a jak sie siedzi na necie to sie ma włączone GG!!
_________________
Irek
------------------------------------------------
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
Jacek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 28, 2002
Posty: 344

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 07, 2005 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, no... To się dopiero dyskusja zrobiła. A i język użyty w tym wątku z pościka na pościk doszlifowany coraz bardziej. No i z fizyki korepetytorium gotowe. A i rybki znalazły też swoje w tym wątku miejsce.
Krótko mówiąc - palce lizać. wink:
welski
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 04, 2004
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowoœć: gdansk
PostWysłany: Sro Wrz 07, 2005 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolff napisał:
zamker napisał:
"pińć pif psze pani " lzej sie wymawia lol lol zly:


Nigdy nie zmawiam "pińć pif" a tylko krzynke

Ps. a jak sie siedzi na necie to sie ma włączone GG!!
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Kiks
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.12 sekund :: Zapytania do SQL: 87