Czy wiesz, że...
GŁOWACICA:
- Rekord Polski - 20,30 kg
- Złoty medal - od 12,00 kg
- Srebrny medal - od 9,00 kg
- Br±zowy medal - od 7,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 548
 Zalogowani 0
 Wszyscy 548

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(134435) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(134435) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(134435) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(611114) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(611114) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(611114) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(611114) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(611114) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(611114) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(611114) Apr 04, @ 12:47:07


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2277
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2301
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2135
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2190
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2097
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2506
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Działania SSR
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Działania SSR
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 11:46 am    Temat postu: Działania SSR Odpowiedz z cytatem

Jako ciekawostka bo pierwszy raz spotkałem stronę SSR w necie a warto poczytać:
SSR
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gło¶no było w Jeleniej swojego czasu o SSR z KG i to nie koniecznie z dobrej strony...
_________________
www.carpholic.pl
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu
jest trochę więcej wiadomo¶ci o tej SSR.
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Tu
jest trochę więcej wiadomo¶ci o tej SSR.

A co, tylko u nas SSR ma patent na "manie" się czym pochwalić? lol
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pią Mar 02, 2012 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Tu
jest trochę więcej wiadomo¶ci o tej SSR.


Potwierdzam, bo to jakby temat z mojego podwórka. Stronka fajna, ale na starcie oparta była na "pożyczonych" materiałach z innych stron. Trochę to zalatywało jakby e-kłusownictwem lol No i forum na którym żaden wpis się nie ukazuje dopóki nie jest zaakceptowany przez komendanta strażników. Taka wolno¶ć słowa ...ale lekko sterowana 8O wesoly Generalnie jednak można się cieszyć, że jest okazja poznać strażników bliżej. Inicjatywa całkiem OK.
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 02, 2012 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
the_animal napisał:
Tu
jest trochę więcej wiadomo¶ci o tej SSR.


Potwierdzam, bo to jakby temat z mojego podwórka...

wesoly wesoly wesoly Przeskomnie to uj±łe¶.
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Mar 02, 2012 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
Taka wolno¶ć słowa ...ale lekko sterowana 8O

Jarek
Poczytałem sobie na stronie koła i trochę mnie się rozja¶niło. SSR niew±tpliwie potrzebna jest ale go¶ć robi±cy za wodza taki trochę p....ny jest.
I piszę to ¶wiadomie bo z pracownikami SM miałem kilkakrotnie do czynienia i normalnego nie trafiłem, mało tego - oni my¶l± że maj± rację zly: Zreszt± może i maj± ale pewna mina i pewno¶ć w głosie (nawet jak się nie ma pojęcia o co chodzi :roll: ) zbija takiego go¶cia z pantałyku i jest się na wygranej pozycji. Wiem że to może nieładnie ale nie cierpię ich i zawsze będę im robił na zło¶ć.
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Kolegów serdecznie nazywam się Mirosław Kurzeja i jestem wła¶nie Komendantem tej grupy i adminem stronki , która powstała w lipcu 2011 roku i wci±ż uczę się jej administrowania, jak widzę krytyka już jest ,ale zdrowa krytyka nigdy nie zaszkodzi. Stronka od tego czasu ma 22 tys. go¶ci co oczywi¶cie cieszy. będę się starał aby w przyszło¶ci bardziej udoskonalić jej funkcjonowanie. Robimy społecznie co możemy aby działać w ochronie wód i naszego dobra wspólnego. Wiem ,że Strażnicy SSR nie s± od lubienia co wyczytałem powyżej ,ale kto¶ musi to robić. Jeżeli kto¶ ma pytania dotycz±ce przepisów, oraz inne chętnie odpowiem w ramach posiadanej wiedzy. Postaram się na bież±co pisać na temat SSR i nie tylko.Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez mirmon dnia Sob Mar 03, 2012 2:36 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
... Jeżeli kto¶ ma pytania dotycz±ce przepisów, oraz inne chętnie odpowiem w ramach posiadanej wiedzy. Postaram się na bież±co pisać na temat SSR i nie tylko.Pozdrawiam

Witam - ja mam takie pierwsze pytanko ! Na Waszej stronce wyczytałem, w artukule "Strażnik ujawnił rzutkę", że: "Narzędzie kłusownicze zostało usunięte ze zbiornika i zniszczone."
Na jakiej podstawie niszczycie sami narzędzie pochodz±ce z przestępstwa? Pytam bo może macie jak±¶ zgodę np prokuratora , s±du , na powyższe ?
Przy okazji w artykule "Jesienna kontrola Bukówki" jest na zdjeciu strażnik w koszulce Straż Rybacka. To sprażnik SSR , czy PSR ? Pytam bo go¶ciu z broni± idzie 8O
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, ze kierowane do mnie pytania będ± miały charakter rozmowy wymiany do¶wiadczeń nie ataku... Będę chętnie rozmawiał z osobami chc±cymi czego¶ się dowiedzieć bez szukania kruczków prawnych na kogo¶. Jeżeli Kolega ma zamiar szukać lub doszukiwać się łamania prawa przez strażników SSR to bardzo mi przykro takiej rozmowy prowadzić nie będę.
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
Będę chętnie rozmawiał z osobami chc±cymi czego¶ się dowiedzieć .

Wg. mnie kolega chciał się wła¶nie czego¶ dowiedzieć, a pytanie dotyczyło Waszej działalno¶ci więc ja osobi¶cie nie widzę w nim nic dziwnego.
_________________
www.carpholic.pl
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rzutki niszczy się komisyjnie w PSR . Jeżeli chodzi o broń to tak jak widać na zdjęciu.
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
Takie rzutki niszczy się komisyjnie w PSR . Jeżeli chodzi o broń to tak jak widać na zdjęciu.

Witam ponownie - pytam dalej bo pierwsze słyszę, aby PSR niszczyła sprzęt pochodz±cy z przestępstw sama. A na drugie pytanie prosze o ja¶niejsz± odpowiedĽ - kogo widac na zdjęciu ?
Pytam - bo kto pyta - nie bł±dzi ! 8)
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już Koledze odpowiedziałem usmiech
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
już Koledze odpowiedziałem usmiech

Nie kolego - nie odpowiedziałę¶ mi konkretnie! A pytam bo może się nie orientuję dokładnie, ale wydaje mi się że SSR nie ma prawa nosić broni w widocznym miejscu, np przy pasie głównym. Nawet broni do ochrony osobistej prywatnie. Bo nie jest służb± prewencyjn±. A gdyby to była PSR to musiała by użyć nazwy pełnej PSR (Państw. Straż Ryb.) tak mi się wydaje. Chyba, że się mylę? Grzecznie pytam !
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i rodzi się następne pytanie przy ogl±daniu Waszej sympatycznej stronki. Jest tam nagminnie pokazywane logo "niby" SSR. Jest, ale niezgodne z prawem! Bo w ¶rodku logo widoczny jest orzełek - co jest niezgodne z ¶ci¶le okre¶lonym logo SSR wg rozporz±dzeń do Ustawy o ryb. ¶ródl. Czy nie przeginacie kolego łami±c jawnie przepisy Ustawy?
Mam tu na my¶li blachę
z tej stronki
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego jeżeli masz zamiar atakować to atakuj, jeżeli masz zamiar pisać do mnie trybem rozkazuj±cym to Ľle trafiłe¶ i jeżeli stwierdziłe¶ łamanie prawa przez społecznych strażników zawsze masz prawo powiadomić odpowiednie instytucje. My jako grupa SSR nie mamy sobie nic do zarzucenia i przerabiali¶my już tematy z prowokatorami uwierz "bicie piany"...
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski


Ostatnio zmieniony przez mirmon dnia Sob Mar 03, 2012 7:26 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
Kolego jeżeli masz zamiar atakować to atakuj, jeżeli stwierdziłe¶ łamanie prawa zawsze masz prawo powiadomić odpowiednie instytucje.

8O Ja tylko pytałem. 8) Zawsze uważam, że wspolna dyskusja prowadzi do konsensusu :roll: ( ale wyraz- sk±d ja go wzi±łem :?: :? ) Pytam bo Strażników Społecznych, że tak lekko brzydko napiszę - jest od nasrania. Nawet Tu na PW . I dobrze czasem powymieniać pogl±dy. Pytam tez bo kolega tu się wzi±ł za udzialanie porad a na dzień dobry ogl±daj±c Stronkę kolegi nasuwa się sporo zapytań. Dlatego pytam :oops:
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
mirmon napisał:
Kolego jeżeli masz zamiar atakować to atakuj, jeżeli stwierdziłe¶ łamanie prawa zawsze masz prawo powiadomić odpowiednie instytucje.

8O Ja tylko pytałem. 8) Zawsze uważam, że wspolna dyskusja prowadzi do konsensusu :roll: ( ale wyraz- sk±d ja go wzi±łem :?: :? ) Pytam bo Strażników Społecznych, że tak lekko brzydko napiszę - jest od nasrania. Nawet Tu na PW . I dobrze czasem powymieniać pogl±dy. Pytam tez bo kolega tu się wzi±ł za udzialanie porad a na dzień dobry ogl±daj±c Stronkę kolegi nasuwa się sporo zapytań. Dlatego pytam :oops:


Na pytanie to Kolego nie wygl±dało a szukanie dziury w całym. Porad udzielę osobom ,które nie atakuj± tylko normalnie po koleżeńsku pisz± ze sob± i takich ludzi szanuję. Jeżeli masz uraz do SSR to bardzo mi przykro z tego powodu na prawdę.
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
Kolego jeżeli masz zamiar atakować to atakuj, jeżeli stwierdziłe¶ łamanie prawa zawsze masz prawo powiadomić odpowiednie instytucje.

A ja mniej dyplomatycznie. Albo rozmawiamy, albo rżniemy głupa... Kolega Animal zadał bardzo dobre pytania. Przecież dotycz± sposobu wykonywania przez Was swoich obowi±zków... Skoro chcecie szanowania prawa, to sami to róbcie, a jak na kolejnym forum maj± za chwilę skakać małpy z Youtuba to chyba nie ma to sensu...
S± niestety przypadki, że się społecznicy za dużo Chucka Norrisa naogl±daj± i potem (tak jak np. u mnie) s±siedzi się ¶miej±, że byli na rybach, wyskoczył komendant SSR na kontrolę, w efekcie której... dostał pouczenie od PSR lol
Żeby to jaki¶ kiep po podstawówce, który pierwszy dzień jest w pracy... może bym zrozumiał, ale komendant...
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
... ale komendant...

Pan komendant - jak już. Choć ORMO już przerabiałem :? :roll:
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
mirmon napisał:
Kolego jeżeli masz zamiar atakować to atakuj, jeżeli stwierdziłe¶ łamanie prawa zawsze masz prawo powiadomić odpowiednie instytucje.

A ja mniej dyplomatycznie. Albo rozmawiamy, albo rżniemy głupa... Kolega Animal zadał bardzo dobre pytania. Przecież dotycz± sposobu wykonywania przez Was swoich obowi±zków... Skoro chcecie szanowania prawa, to sami to róbcie, a jak na kolejnym forum maj± za chwilę skakać małpy z Youtuba to chyba nie ma to sensu...
S± niestety przypadki, że się społecznicy za dużo Chucka Norrisa naogl±daj± i potem (tak jak np. u mnie) s±siedzi się ¶miej±, że byli na rybach, wyskoczył komendant SSR na kontrolę, w efekcie której... dostał pouczenie od PSR lol
Żeby to jaki¶ kiep po podstawówce, który pierwszy dzień jest w pracy... może bym zrozumiał, ale komendant...


ja Cię na siłę do rozmowy nie namawiam i do zarzucenia sobie nic nie mam, tak jak napisałem Koledze jeżeli stwierdziłe¶ łamanie prawa zawiadom organy ¶cigania spełnisz swój obywatelski obowi±zek, bo o działaniu mojej grupy nikt poza tym co na stronie internetowej nie otrzyma żadnych informacji. A organy ¶cigania na moim terenie uwag co do działalno¶ci grupy nie miały więc wydaje mi się,że nie jeste¶ kompetentny do os±dów na odległo¶ć wink: doradzam odrobinę dystansu...
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że wymiana postów wygl±da tak jak wygl±da ale już wcze¶niej zauważyłem obserwuj±c inne wymiany opini Pana komendanta SSR, że niezbyt przepada za tym ,kiedy zadaje mu się trudne pytania. A wydaje mi się, że jakby nie patrzeć funkcjonariusz straży miejskiej i komendant SSR powinien potrafić odpowiedzieć na najbardziej niewygodne z nich...
_________________
www.carpholic.pl
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
.... Jeżeli masz uraz do SSR to bardzo mi przykro z tego powodu na prawdę.

Napiszę wprost - urazu do SSR nie mam, bo znam naprawdę dużo strażników zdjemuj±cych po 100 samołówek , niezliczonych ilo¶ci sieci i działaj±cych w chęci działania. Znam też dużo medialnych chwalipiętów - zauważ, że nie wymieniam Tu Waszej SSR - którzy dużo krzycz± a mało z prawem maj± wspólnego. Tych pierwszych hołubię io szanuję - tych drugich staram się nie widzieć. Ale jak już krzycz± - to pytam ! zly:
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarnyy napisał:
Szkoda, że wymiana postów wygl±da tak jak wygl±da ale już wcze¶niej zauważyłem obserwuj±c inne wymiany opini Pana komendanta SSR, że niezbyt przepada za tym ,kiedy zadaje mu się trudne pytania. A wydaje mi się, że jakby nie patrzeć funkcjonariusz straży miejskiej i komendant SSR powinien potrafić odpowiedzieć na najbardziej niewygodne z nich...


to nie s± Kolego trudne pytania tylko ja nie jestem tu na przesłuchaniu- skoro raz napisałem, że nie udzielam informacji o działalno¶ci SSR oprócz tych zamieszczonych na stronie SSR to wydaje mi się to bardzo czytelne...
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
bo o działaniu mojej grupy nikt poza tym co na stronie internetowej nie otrzyma żadnych informacji.

O jeju... Przecież pytania nie wychodziły poza granice tego, co jest na Twojej stronie internetowej... Sk±d się wzięła broń przy pasie, orzeł i co to znaczy straż rybacka bez "państwowa" ani "społeczna"? Poważnie chcesz odpowiadać na pytania? Po co te szopki? Bo na kolejnym forum o Was pisz± to logujesz się i nic z tego nie wynika? Po czym¶ takim lepszego zdania o Was nikt nie będzie miał...
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
Jeżeli kto¶ ma pytania dotycz±ce przepisów, oraz inne chętnie odpowiem w ramach posiadanej wiedzy. Postaram się na bież±co pisać na temat SSR i nie tylko.Pozdrawiam

Wg. mnie pytanie kolegów były strikte zwi±zane z przepisami. A może się mylę... ?
_________________
www.carpholic.pl
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
mirmon napisał:
.... Jeżeli masz uraz do SSR to bardzo mi przykro z tego powodu na prawdę.

Napiszę wprost - urazu do SSR nie mam, bo znam naprawdę dużo strażników zdjemuj±cych po 100 samołówek , niezliczonych ilo¶ci sieci i działaj±cych w chęci działania. Znam też dużo medialnych chwalipiętów - zauważ, że nie wymieniam Tu Waszej SSR - którzy dużo krzycz± a mało z prawem maj± wspólnego. Tych pierwszych hołubię io szanuję - tych drugich staram się nie widzieć. Ale jak już krzycz± - to pytam ! zly:


odpowiadaj±c Tobie musisz mieć jaki¶ uraz do SSR lol ja osobi¶cie bardzo szanuję uczciwych etycznych wędkarzy , jeżeli uważasz że masz we mnie wroga to się mylisz, jeżeli piszesz tylko po to aby chcieć mnie o¶mieszyć i próbować przedstawić w negatywnym ¶wietle na prawdę daremny Twój trud- my tu robimy dobra robotę i na tym się skupiamy...
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
mirmon napisał:
bo o działaniu mojej grupy nikt poza tym co na stronie internetowej nie otrzyma żadnych informacji.

O jeju... Przecież pytania nie wychodziły poza granice tego, co jest na Twojej stronie internetowej... Sk±d się wzięła broń przy pasie, orzeł i co to znaczy straż rybacka bez "państwowa" ani "społeczna"? Poważnie chcesz odpowiadać na pytania? Po co te szopki? Bo na kolejnym forum o Was pisz± to logujesz się i nic z tego nie wynika? Po czym¶ takim lepszego zdania o Was nikt nie będzie miał...


widzisz s± sprawy o których na forum się nie pisze np. tajemnica służbowa itp. A na stronce loguję się bo chyba mam prawo? i jeżeli będę atakowany lub kto¶ będzie sugerował mi łamanie prawa to po prostu rozmowa będzie bezprzedmiotowa lol Jak będziesz kiedy¶ na Bukówce lub w pobliżu i spotkasz tego strażnika to się go zapytaj- wszystko Ci powie...
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
...odpowiadaj±c Tobie musisz mieć jaki¶ uraz do SSR lol ja osobi¶cie bardzo szanuję uczciwych etycznych wędkarzy , jeżeli uważasz że masz we mnie wroga to się mylisz, jeżeli piszesz tylko po to aby chcieć mnie o¶mieszyć i próbować przedstawić w negatywnym ¶wietle na prawdę daremny Twój trud- my tu robimy dobra robotę i na tym się skupiamy...

Może tak troszeczkę dosadniej - uraz tro ja mam, ale do przebierańców występuj±cych w imieniu prawa a samemu łami±cych je na dzień dobry. Wszedłe¶ na stronkę linkuj±c adres do Waszej stronki SSR - to sobie j± poogl±dałem. I Powiem Panu Pnie komendancie - mnie by Pan nie skontrolował nad wod± bo przebierańcom nie okazuję dokumentów! I tyle na temat wykrzyknik
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirmon: stwarzałe¶ na pocz±tku wrażenie człeka poważnego, przepojonego godn± pochwały pasj±. Nie rozmydlaj tego przekonania swoimi, delikatnie rzecz ujmuj±c, wielce nieprzemy¶lanymi wypowiedziami. A opinie Kolegów wydaj± się ze wszech miar godne zastanowienia, a nie strzelania focha.
Mieli¶my już tutaj zwarte oddziały SSR, odziane w kominiarki (!), których mógłby się sam GROM przestraszyć. Tamci zabiegali o wsparcie, Ty masz inne przesłanie. Więc dostrzeż powagę pytań i nie dopatruj się nieistniejacego drugiego dna, bo taka dyskuta nikomu nie jest potrzebna.
Powiem szczerze, że takich specjalistów odzianych w koszulki typu "Straż Rybacka" /co to takiego?/ olałbym sikiem prostym, a widz±c u boku giwerę wezwałbym odpowiednie służby. Zapewniam, że do mnie szybko by przyjechali. A ja nie mam urazu do nikogo. Dura lex sed lex. ;)


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Sob Mar 03, 2012 8:02 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
mirmon napisał:
...odpowiadaj±c Tobie musisz mieć jaki¶ uraz do SSR lol ja osobi¶cie bardzo szanuję uczciwych etycznych wędkarzy , jeżeli uważasz że masz we mnie wroga to się mylisz, jeżeli piszesz tylko po to aby chcieć mnie o¶mieszyć i próbować przedstawić w negatywnym ¶wietle na prawdę daremny Twój trud- my tu robimy dobra robotę i na tym się skupiamy...

Może tak troszeczkę dosadniej - uraz tro ja mam, ale do przebierańców występuj±cych w imieniu prawa a samemu łami±cych je na dzień dobry. Wszedłe¶ na stronkę linkuj±c adres do Waszej stronki SSR - to sobie j± poogl±dałem. I Powiem Panu Pnie komendancie - mnie by Pan nie skontrolował nad wod± bo przebierańcom nie okazuję dokumentów! I tyle na temat wykrzyknik


8O ok przyj±łem do wiadomo¶ci lol
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
.... Zapewniam, że do mnie szybko by przyjechali. A ja nie mam urazu do nikogo. Dura lex sed lex. ;)

My¶lę, że nim do mnie by przyjechali leżał by zapięty równiutko jak ¶ledĽ i sam czekał na nich 8O
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Monk napisał:
.... Zapewniam, że do mnie szybko by przyjechali. A ja nie mam urazu do nikogo. Dura lex sed lex. ;)

My¶lę, że nim do mnie by przyjechali leżał by zapięty równiutko jak ¶ledĽ i sam czekał na nich 8O

Oczywi¶cie sporo cytrynówki już wypiłem i wszystko należy brać żartobliwie lol :roll:
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Mirmon: stwarzałe¶ na pocz±tku wrażenie człeka poważnego, przepojonego godn± pochwały pasj±. Nie rozmydlaj tego przekonania swoimi, delikatnie rzecz ujmuj±c, wielce nieprzemy¶lanymi wypowiedziami. A opinie Kolegów wydaj± się ze wszech miar godne zastanowienia, a nie strzelania focha.
Mieli¶my już tutaj zwarte oddziały SSR, odziane w kominiarki (!), których mógłby się sam GROM przestraszyć. Tamci zabiegali o wsparcie, Ty masz inne przesłanie. Więc dostrzeż powagę pytań i nie dopatruj się nieistniejacego drugiego dna, bo taka dyskuta nikomu nie jest potrzebna.
Powiem szczerze, że takich specjalistów odzianych w koszulki typu "Straż Rybacka" /co to takiego?/ olałbym sikiem prostym, a widz±c u boku giwerę wezwałbym odpowiednie służby. Zapewniam, że do mnie szybko by przyjechali. A ja nie mam urazu do nikogo. Dura lex sed lex. ;)


Ok skoro tak uważasz to Twoja sprawa - "dobre prawo to twarde prawo" tak Kolego rozumiem przesłane łacin± słowa. Tak jak pisałem wcze¶niej jeżeli uważasz,że zostało gdziekolwiek złamane prawo możesz powiadomić organy ¶cigania jako obywatel tyle mogę Ci tylko doradzić. Wiem jeste¶cie tu od kilku lat i musicie się wspierać lol Nie rozumiem tylko dlaczego atakujecie ludzi ,którzy za darmo co¶ robi±??? tak jest na każdym forum i nie piszę tu o swojej SSR... lol więc skoro masz nadzieję mnie sprowokować uwierz nie uda Ci to się. Widzę ,że atmosfera się podgrzewa więc napiszę może co¶ kiedy¶ gdy ochłoniecie trochę. Pozdrawiam Mirek
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
Jak będziesz kiedy¶ na Bukówce lub w pobliżu i spotkasz tego strażnika to się go zapytaj- wszystko Ci powie...

Wtedy już nie będzie go obowi±zywała tajemnica służbowa? 8O Wiesz mnie też często w pracy obowi±zuje tajemnica służbowa, ale obowi±zuje mnie niezależnie od tego czy piszę na forum czy rozmawiam z człowiekiem w terenie...
Pytania co do wygl±du Waszej "blachy" nie stawiaj± Cię przed konieczno¶ci± zerwania tajemnicy służbowej...
Pytanie dlaczego jegomo¶ć z broni± przy pasie jest w koszulce z napisem "straż rybacka" to nie pytanie z rodzaju "zdradĽ mi tajemnicę służbow±"... Skoro miał broń to znaczyć może jedynie, że to zawodowy strażnik. Skoro zawodowy to dlaczego bez "państwowa"?
Gdzie tu tajemnica zawodowa?
Gdyby¶ mnie zapytał np. o dane z ewidencji, które przy okazji roboty pobieram z o¶rodka- imiona rodziców, adresy zamieszkania, nieruchomo¶ci, które posiada jaka¶ konkretna osoba, to powiedziałbym Ci, że obowi±zuje mnie tajemnica zawodowa, ale nie co¶ takiego...
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Cóż było mówić, Paweł ani pisn±ł, zszedł do siebie i czapkę zacisn±ł" - zrobię to samo po takiej wypowiedzi.
Sk±d ta zastanawiaj±ca zgodno¶ć na różnych forach?

A sentencja ma inne tłumaczenie.
Życzę szybkiego przejrzenia na oczy, póki nie jest za póĽno. ;)


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Sob Mar 03, 2012 8:18 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
mirmon
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Mar 03, 2012
Posty: 22

Kraj: Polska
Miejscowość: Lubawka
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
"Cóż było mówić, Paweł ani pisn±ł, zszedł do siebie i czapkę zacisn±ł".
Zrobię to samo po takiej wypowiedzi.
Sk±d ta zastanawiaj±ca zgodno¶ć na różnych forach?

A sentencja ma inne tłumaczenie.
Życzę szybkiego przejrzenia na oczy, póki nie jest za póĽno. ;)


dziękuje Wodzu 8O
_________________
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze."
- Jan Twardowski
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
Monk napisał:
Mirmon: stwarzałe¶ na pocz±tku wrażenie człeka poważnego, przepojonego godn± pochwały pasj±. Nie rozmydlaj tego przekonania swoimi, delikatnie rzecz ujmuj±c, wielce nieprzemy¶lanymi wypowiedziami. A opinie Kolegów wydaj± się ze wszech miar godne zastanowienia, a nie strzelania focha.
Mieli¶my już tutaj zwarte oddziały SSR, odziane w kominiarki (!), których mógłby się sam GROM przestraszyć. Tamci zabiegali o wsparcie, Ty masz inne przesłanie. Więc dostrzeż powagę pytań i nie dopatruj się nieistniejacego drugiego dna, bo taka dyskuta nikomu nie jest potrzebna.
Powiem szczerze, że takich specjalistów odzianych w koszulki typu "Straż Rybacka" /co to takiego?/ olałbym sikiem prostym, a widz±c u boku giwerę wezwałbym odpowiednie służby. Zapewniam, że do mnie szybko by przyjechali. A ja nie mam urazu do nikogo. Dura lex sed lex. ;)


Wiem jeste¶cie tu od kilku lat i musicie się wspierać lol


To jest wła¶nie dokładna odpowiedĽ Pana komendanta. Swojego czasu dowiedziałem się również, że wszyscy z koła grodzkiego w Jeleniej s± jak to Pan komendant napisał.. "po jednym pieni±dzach". Także wszyscy, którzy maj± czelno¶ć pytać i negować działania straży to koledzy, którzy chc± działać na szkodę SSR w KG.
Ps. żeby nie było niejasno¶ci - nie jestem członkiem koła grodzkiego.
_________________
www.carpholic.pl
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
Monk napisał:
"Cóż było mówić, Paweł ani pisn±ł, zszedł do siebie i czapkę zacisn±ł".
Zrobię to samo po takiej wypowiedzi.
Sk±d ta zastanawiaj±ca zgodno¶ć na różnych forach?

A sentencja ma inne tłumaczenie.
Życzę szybkiego przejrzenia na oczy, póki nie jest za póĽno. ;)


dziękuje Wodzu 8O

I tak powolutku słoma z gumiaków wychodzi. Sam wiem z autopsji, że człowiekowi się czasem wydaje, że m±dry jest. I Ważnym w tym momencie jest fakt, aby umieć ogon podkulić i wnioski wyci±gn±ć. Tak my¶lę...
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:
Tak jak pisałem wcze¶niej jeżeli uważasz,że zostało gdziekolwiek złamane prawo możesz powiadomić organy ¶cigania

To żeby¶ się kiedy¶ nie zdziwił, jak kogo dobrego do działania natchniesz i wezwanie dostaniesz... I nie chodzi tu o grono tych co niby od lat, że Wy za darmo... Ja tu też za darmo robię i muszę czytać, że "jak masz zastrzeżenia, to zgło¶ do odpowiednich służb"... Widzisz, koledzy z koła "Grodzkiego" jednak mieli rację... No nie da się z Tob± normalnie rozmawiać... Albo zgło¶ to, albo tajemnica służbowa... To może napisz przykładowe pytanie, na które odpowiesz... W telewizji to normalne, że politycy daj± kartkę z pytaniami, na które potem odpowiadaj±, niech i tak będzie z Panem Komendantem SSR...


Ostatnio zmieniony przez dzepetto dnia Sob Mar 03, 2012 8:38 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka już długa tradycja jest w naszym kraju, że wiadomo¶ć o rodzaju sraj-ta¶my jest wiadomo¶ci± tajn± i polityczn±. zly:
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już z tych postów nic nie kumam, mam trochę (%), ale zastanawiam się czy tego całego netu i tych wszystkich for nie odstawić na sam koniec swego zainteresowania. W polityce, że brak uczciwo¶ci to się nie dziwię, ale w wędkarstwie 8O (nie napiszę o co mi konkretnie biega).
Mirmon, co s±dzisz o karze któr± to dostał kolega 'Szok' :?:
Temat na ogólnym "Wyłowione z WW". Jak dla mnie to ta kara jest grubo przesadzona wykrzyknik
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej228 napisał:
Mirmon, co s±dzisz o karze któr± to dostał kolega 'Szok' :?:
Temat na ogólnym "Wyłowione z WW". Jak dla mnie to ta kara jest grubo przesadzona wykrzyknik

Ubiegnę- Andrzeju, je¶li uważasz, że kara jest zbyt surowa, to zgło¶ to do odpowiednich służb wykrzyknik lol
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Andrzej228 napisał:
Mirmon, co s±dzisz o karze któr± to dostał kolega 'Szok' :?:
Temat na ogólnym "Wyłowione z WW". Jak dla mnie to ta kara jest grubo przesadzona wykrzyknik

Ubiegnę- Andrzeju, je¶li uważasz, że kara jest zbyt surowa, to zgło¶ to do odpowiednich służb wykrzyknik lol

A niech się dzieje wola Boska, ale ja już nie zapalę papieroska. lol
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
skorupa
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 23, 2004
Posty: 364

Kraj: Polska
Miejscowość: Kłobuck
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirmon napisał:

Jeżeli kto¶ ma pytania dotycz±ce przepisów, oraz INNE chętnie odpowiem w ramach POSIADANEJ WIEDZY.



Wydaje mi się iż pytania the_animala odno¶nie blachy i strażnika z broni± było z kategorii ,,Inne" , wobec tego dziwię się że nie zostały na nie udzielone odpowiedzi wesoly

Widocznie" posiadanej wiedzy" brak

wink:

Do szkoły Komendancie, do szkoły wykrzyknik
_________________
Albo rybki, albo pipki- jak powiedział Hamlet
http://www.wedkarstwo.czest.pl
MichalTch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 692

Kraj: UK
Miejscowość: Nuneaton
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaciekawil mnie ten watek i zajrzalem na strone SSR, podobnie jak sama organizacja robi wrazenie odwrotne do zamierzonego.
W przypadku takiej kontroli poprosilbym tych panow o skierowanie swoich krokow w strone z ktorej przyszli. Jesli sa tacy mocni to niech dzwonia po Policje nie mam nic do ukrycia ale nie bede legitymowal sie przed kazdym kto o to pyta

Na moje szczecie nie mamy wielkich szans na spotkanie usmiech
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mog± nie dostrzec różnicy
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W±tek ciekawie się rozwin±ł odsłaniaj±c prawdziwe oblicze komendanta 8O . Mnie nasunęły się dwa wnioski:
- nie jeden Petrus na ¦wiecie :P
- pewne pytania, na które nie umiał odpowiedzieć komendant, można przedstawić w Prokuraturze zly: .

Od razu odpowiem dla czego tego jeszcze nie zrobiłem, bo nie maj±c obecnie stałej pracy nie stać mnie na wyjazdy do Jeleniej Góry, do Prokuratury a potem do S±du. Jednak będ±c na miejscu Kolegów z koła "Grodzkiego" przemy¶lałbym zainteresowanie Prokuratury t± "SSR Kamienna Góra" nim sprawy "zajd± za daleko". Co tu dużo gadać, macie "małpę z granatem" na terenie. Kwestia czasu kiedy wyci±gnie zawleczkę.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto jest założycielem tego grona ludzi troskliwych o... zaspokojenie swego chorego ego?
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
kto jest założycielem tego grona ludzi troskliwych o... zaspokojenie swego chorego ego?

Może nie założycielem, ale napewno odpowiedzialnym z powołanie tego "nowotworu zło¶liwego" do życia jest... tu cytat ze strony: "Społeczna Straż Rybacka PZW powiat Kamienna Góra została powołana przez Radę Powiatu Kamiennogórskiego w 2001 roku." W praktyce oznacza to brak winnych.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.28 sekund :: Zapytania do SQL: 168