Czy wiesz, że...
Na polskim wybrzeżu znajduje się 59 przystani, portów i miejsc przeznaczonych do wyładunku produktów rybnych, z czego 10 portów ma istotne znaczenie dla rybołówstwa kutrowego.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 602
 Zalogowani 0
 Wszyscy 602

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(500160) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(500160) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(500160) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500160) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500160) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500160) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(500160) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500160) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(500160) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(500160) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2050
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2142
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Wypadek Kubicy
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Wypadek Kubicy
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 12:04 pm    Temat postu: Wypadek Kubicy Odpowiedz z cytatem

KLIK

Nieoficjalnie wiadomo że Kubica ma kilka złamań, je¶li to się potwierdzi to jego start w marcu w F1 w Bahrajnie jest raczej niemożliwy.


Edit:
Wstępne badania wykazały złamanie nogi smutny smutny smutny
KLIK
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Mario, jest taki sport jak żużel. Widziałem już przypadki, że 2 tygodnie po złamaniu obojczyka i żeber zawodnik jechał w zawodach. Fakt, że grymas na twarzy miał, ale jako¶ dawał radę. Sportowcy to inna kategoria człowieka. Nie lecz± się na NFZ. Nagle, w ci±gu dwóch dni znajduje się miejsce w najlepszych klinikach, złamania leczy się na¶wietlaniem laserem, rehabilitacja zaczyna się w zasadzie zaraz po złamaniu. Nie twierdzę, że będzie super, ale szybciej wróci do sportu, niż przeciętny człowiek do normalnego życia po stłuczeniu palca serdecznego.
Tirith27
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 13, 2006
Posty: 630

Kraj: Polska
Miejscowość: Rumia
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym chciał, żeby dzisiaj był pryma-aprilis. Nadal w to nie mogę uwierzyć smutnysmutny
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwil± doczytałem, że Kubica może stracić dłoń, bo jest zmiażdżona, więc za wesoło nie jest... po co mu te rajdy.. eh smutny
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przes±dny nie jestem, ale kto¶ tu krakał
Senna-pojedzie-gdy-Kubica-zlamie-noge
8O :? smutny
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki sport.
Ryzyko duże, kasa także.
_________________
Oby do jutra......
salmiak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 374

Kraj: Polska
Miejscowość: Bolesławiec
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Zapytany o możliwo¶ć amputacji ręki, Carrozzino odpowiedział, że żadna decyzja nie została jeszcze podjęta. "Decyzja o amputacji nie może zostać podjęta pochopnie. Nie zaprzeczam ani nie potwierdzam".
O¶wiadczenie rzecznika szpitala nie brzmi zbyt optymistycznie. Wygl±da na to, że stan dłoni Kubicy jest do¶ć poważny :placz
_________________
***CHAT PW*** www.chat.pogawedki.wedkarskie.pl
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na bierz±co podawane informacje
STAN ROBERTA KUBICY

ostatnia informacja
17:15 ¦wietne informacje przekazał menadżer naszego kierowcy Daniele Morelli. "Nie będzie amputacji dłoni"
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
gucio2020
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 17, 2005
Posty: 543

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zszokowany. Jestem wielkim fanem rajdów samochodowych, F1 i co logiczne fanem RK. Życzę Robertowi by wszystko szczę¶liwie się skończyło. Rajdy samochodowe s± bardziej widowiskowe, ciężkie i niebezpieczne niż F1. Z wielkim respektem patrzę na rajdy i z wielkim uznaniem dla rajdowców.
Ci którzy pytaj± " po co mu te rajdy" nie maja zielonego pojęcia o motorsporcie. Ludzie którzy maja domieszkę benzyny we krwi potrzebuj± adrenaliny i rajdy j± daj±.
Wierzę, że najlepsza opieka we Włoszech pozwoli Robertowi wrócić do motorsportu.
_________________
...::: Gutek :::...
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieoficjalna wiadomo¶ć, dłoń Roberta uratowana jej sprawno¶ć została przywrócona wesoly wesoly

klik
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedem godzin trwała operacja Roberta Kubicy 8O
Lekarze s± umiarkowanymi optymistami, dłoń najprawdopodobniej udało się uratować, ale na potwierdzenie trzeba poczekać około tygodnia. Rehabilitacja Roberta może potrwać nawet rok. 8O
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

gucio2020
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 17, 2005
Posty: 543

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytajcie relacje Mikołaja Sokoła z Włoch... KLIKNIJ
_________________
...::: Gutek :::...
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu w tym artykule KLIKNIJ jest film z przejazdu tras±, wideo kręcone z samochodu Daniela Moreno, który jechał za Robertem , na filmie widać rozbite, nadziane na barierę energochłonna, dymi±ce auto Kubicy. 8O 8O


S± również najnowsze wiadomo¶ci dotycz±ce stanu zdrowia Roberta.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że tak poważne obrażenia prawej dłoni (zmiażdżenie) nie pozwol± przywrócić jej pierwotnej sprawno¶ci, a to niestety będzie dyskwalifikować go jako kierowcę F1. Obym się mylił. Sam jestem fanem F1 i s±dzę, że brak Roberta spowodowałby spadek atrakcyjno¶ci tego sportu w¶ród polskich jego miło¶ników. Trzymam kciuki za Roberta Kubicę i powodzenie wszelkich terapii mog±cych usprawnić go w 100%.
Tirith27
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 13, 2006
Posty: 630

Kraj: Polska
Miejscowość: Rumia
PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wierzę, że Kubica wróci do ¶cigania.
Bielecki po stracie oka wrócił do gry i jest jeszcze lepszy, to samo można powiedzieć o Wasilewskim po skomplikowanym złamaniu nogi.
Obu w/w zawodnikom wieszczono zakończenie kariery, a Oni pokazali charakter. Wiem, że Robert też nie odpu¶ci i wróci na tor.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tirith27 napisał:
Wiem, że Robert też nie odpu¶ci i wróci na tor.

Tylko czy team Reno (Renault) wcze¶niej go nie skre¶li. :?: :placz
Miejmy nadzieje że będzie dobrze.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic w życiu nie jest dziełem przypadku- tak uważam..
Wiem, że może zabrzmieć to makabrycznie, ale może ten wypadek był potrzebny Robertowi :roll: nie wiem do czego, ale my¶lę, że czas pokaże.
Modlę się o jego zdrowie.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel napisał:
Sam jestem fanem F1 i s±dzę, że brak Roberta spowodowałby spadek atrakcyjno¶ci tego sportu w¶ród polskich jego miło¶ników.

A ja wierzę, że jego powrót na tor zwiększy ich ilo¶ć. Szkoda, że tak się ten sezon zaczyna, po pierwszych testach zespół Roberta naprawdę nieĽle wygl±da...
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Szkoda, że tak się ten sezon zaczyna, po pierwszych testach zespół Roberta naprawdę nieĽle wygl±da...

Rzeczywi¶cie, szkoda. Odliczałem i nadal doliczam dni do pierwszego wy¶cigu, a nawet sesji treningowych i kwalifikacji.
Natomiast nie przywi±zywałbym zbytniej wagi do wyników testów. Ubiegłoroczne o tej porze były równie obiecuj±ce dla Renault`a, a sezon to wszystko zweryfikował. Pamiętajmy, że pozostałe zespoły zimy nie przespały i swoje bolidy również unowocze¶niały.
Wczoraj wieczorkiem i dzisiaj rano wie¶ci na temat stanu zdrowia Roberta s± coraz bardziej obiecuj±ce. Jednakże obsługa do¶ć skompilowanej kierownicy wyposażonej w spor± ilo¶ć niewielkich przycisków wymaga jednak dużej sprawno¶ci ręki.
Tirith27 napisał:
Bielecki po stracie oka wrócił do gry i jest jeszcze lepszy...

Porównanie z Bieleckim jest tu nie na miejscu. Od sprawno¶ci ręki zależy zdrowie i życie kierowcy i innych uczestników wy¶cigu, a nie tylko trafienie w ¶wiatło bramki.
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
a ja napisze cos innego.. Naprawde smieszy i meczy mnie ta sytuacja z kubica.
Jako kierowca f1 facio zachowal sie jak gowniarz - bierze udzial dla fanu w mocno ryzykownych zawodach. Nagle wypadek - tu oczywiscie szkoda - ale co sie dzieje w mediach! Wiecej szumu jak po smolensku! Czerwone paski w prog informacyjnych, relacje on line z miejsca zdarzenia, karawany wozow transmisyjnych na miejsce z wygieta bariera, co godzine inne i czasem sprzeczne informacje, wywiady z kazdym kto choc cieciem u kubicy jest.. Zenada! Droga zabawa z wysoka stawka, ot takie potyczki dla milionerow..
Kolejny przyklad niepowaznego podejscia w sporcie scisle profesjonalnym..
Juz sie smieje wyobrazajac sobie jutrzejsze naglowki: hura robert ruszyl malym palcem! Nastepne: extaza calego f1 - kubica i poczatek sezonu to mozliwe.. Dalej: robert dzieki rodzicom i narzeczonej cwiczy ruchy nadgarstka.. Hehe
co dalej smieszne w kraju: nikt nie mowi o ch.owym budzecie, przyszlych wyboravh, pozarach w australii, klopotach egiptu.. I tak to juz u nas jest.
Samemu kubicy zycze zdrowia ale i wiekszego rozumu przy zabawie bedac zawodowcem.
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
salmiak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 374

Kraj: Polska
Miejscowość: Bolesławiec
PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
nikt nie mowi o ch.owym budzecie, przyszlych wyboravh, pozarach w australii, klopotach egiptu.. I tak to juz u nas jest.

Piszesz o tym jakby temat był wałkowany od conajmniej miesi±ca, pozwól się kolego wykazać pismakom wesoly Ale jest dla Ciebie promyk nadzieji, zapewne niedługo znów będziesz mógł posłuchać o "Tragedii Smoleńskiej", a nóż ukaże się nowy raport zly:
A co do samego Kubicy, to nie uważam aby zrobił co¶ nagannego, czy głupiego jak wspomniał poprzednik. Go¶ć pasjonuje się rajdami, miał błogosławieństwo swoich szefów z Lotus-Renault, poza tym czy gdyby zaliczył kraksę podczas wy¶cigu F1 to było by m±drzejsze, czy mniej głupie?
_________________
***CHAT PW*** www.chat.pogawedki.wedkarskie.pl
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupot± było , że mu Lotus-Renault zezwoliło na te wy¶cigi . Bo albo chcieli się go pozbyć , albo głupota ludzka nie zna granic . Norm± jest , że wyczynowi sportowcy maj±cy sponsorów , swoje Kluby , "stajnie" - podpisuj± klauzulę , że nie będ± się narazać uprawiaj±c ekstremalne sporty , lub po prostu urazowe ( np. piłka nożna ) . Za duże pieni±żki się w nich ładuje aby sobie na to pozwalać .
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
czesc
a ja napisze cos innego.. Naprawde smieszy i meczy mnie ta sytuacja z kubica.


Po pierwsze przez szacunek i zasady pisowni "z Kubic±".
Po drugie jest co¶ takiego jak pasja, Robert jest pasjonatem sportów motorowych, jest to jego sposób na życie i nie nam to oceniać. Nie kalkulacja, nie wyrachowanie, nie gra pozorów za to go cenię, szanuj± rywale, doceniaj± organizatorzy imprez sportowych.
Patrz±c w ten sposób można powiedzieć, że idiotyzmem jest zimowy spining za pstr±giem, troci±. Bo przecież ¶wiadomie narażamy się na ryzyko, a to można się po¶lizn±ć i wpa¶ć do wody, a to złapać katar. Nie lepiej poczekać do lata i spokojnie usi±¶ć przy spławiczku. Na tym polegać ma pasja?
Co do pismaków, chociaż mnie wkufiaj±, to taki ich zawód. Gdyby nie było chętnych do ich czytania, nie byłoby gadzinówek typu Superexpres czy Fakt.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to głupota ze strony Kubicy i jego zespołu? Nie wiem, może ze strony zespołu tak, ale Kubica robi to, co lubi. Nałóg to nałóg- jeden potrzebuje dawki alkoholu, a drugi adrenaliny. Poza tym podoba mi się, że Kubica odstaje od tego ¶wiata, który kłania się przed zielonym banknotem. Nie rób tego, bo sponsor nie pozwala, rób to, bo sponsor każe. Fakt, że od tego się nie ucieknie, ale im więcej ludzi - pokroju Kubicy - w sporcie, tym lepiej (oczywi¶cie moim zdaniem).
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Czy to głupota ze strony Kubicy i jego zespołu? Nie wiem, może ze strony zespołu tak, ale Kubica robi to, co lubi. Nałóg to nałóg- jeden potrzebuje dawki alkoholu, a drugi adrenaliny. Poza tym podoba mi się, że Kubica odstaje od tego ¶wiata, który kłania się przed zielonym banknotem. Nie rób tego, bo sponsor nie pozwala, rób to, bo sponsor każe. Fakt, że od tego się nie ucieknie, ale im więcej ludzi - pokroju Kubicy - w sporcie, tym lepiej (oczywi¶cie moim zdaniem).

I przy okazji jest też większa rotacja - poznajemy więcej ludzi - sportowców lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Jacol, sport już nie jest sportem. To tak jak w przedsiębiorstwie- jednego zwalniaj± a drugiego zatrudniaj±. Kasa, kasa, kasa.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat nie to miałem na my¶łi lol Pisz±c o ekstremalnym sporcie my¶lałem bardziej o rotacji przez urazy poprzedników . Iluż to ¶wietnych sportowców skończyło karpierę przez głupie wypadki 8O
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Głupot± było , że mu Lotus-Renault zezwoliło na te wy¶cigi . Bo albo chcieli się go pozbyć , albo głupota ludzka nie zna granic . Norm± jest , że wyczynowi sportowcy maj±cy sponsorów , swoje Kluby , "stajnie" - podpisuj± klauzulę , że nie będ± się narazać uprawiaj±c ekstremalne sporty , lub po prostu urazowe ( np. piłka nożna ) . Za duże pieni±żki się w nich ładuje aby sobie na to pozwalać .

głupot± jest powtarzanie za najczę¶ciej pseudo znawcami mieni±cymi się autorytetami, wypisuj±cymi niesprawdzone i niepotwierdzone wiadomo¶ci, byle tylko błysn±ć i załapać się na “telekamerę”
gucio2020
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 17, 2005
Posty: 543

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
czesc
a ja napisze cos innego.. Naprawde smieszy i meczy mnie ta sytuacja z kubica...

A kim Ty jeste¶ że będziesz oceniał poczynania Kubicy to czy pojechał czy nie w rajdzie. DAjesz mu pieni±dze na rajdy czy na F1? To jest dopiero ¶mieszne...
To że teraz w mediach jest tak dużo o tym mówione to tylko dlatego, że Kubica jest osob± medialn± jak całe F1.
Twoja opinia jest na poziomie pseudo fachowców którzy o motorsporcie zaczęli się interesować w momencie uderzenia Fabii Kubicy w barierkę. Naprawdę nie nam oceniać czy start w rajdzie był dobr± czy zł± decyzj±. To była autonomiczna decyzja Roberta. Moim zdaniem zamiłowanie Kubicy i starty w rajdach pomagaj± się rozwijać Robertowi jako kierowcy F1. Owszem to dwa różnie samochody i dwa różne sporty ale jednak rajdy błędów nie wybacz± tam niewielki bł±d najczę¶ciej kończy rajd. W F1 tolerancja jest nieco większa. Dlatego też rajdy moim zdaniem s± bardziej widowiskowe i bardziej dostępne live dla zwykłego zjadacza chleba.
Najeży nadmienić, że Kubica jest ¶wietnym kierowc± rajdowym w samochodach S1600 klepał zawodników w samochodach klasy WRC czy S2000. Z tego wniosek jest jeden- za kierownic± w niedziele nie zasiadł amator. To że wypadek miał tak fatalne skutki wynikało z nieszczęsnego ułożenia barierki. W 99% takich zdarzeń samochód winien być jedynie pobijany a załoga bez dra¶nięcia...
_________________
...::: Gutek :::...
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę szczegółów w wywiadzie z Jakubem Gerberem, pilotem Roberta
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
czesc
a ja napisze cos innego.. Naprawde smieszy i meczy mnie ta sytuacja z kubica.
Jako kierowca f1 facio zachowal sie jak gowniarz - bierze udzial dla fanu w mocno ryzykownych zawodach. Nagle wypadek - tu oczywiscie szkoda - ale co sie dzieje w mediach! Wiecej szumu jak po smolensku! Czerwone paski w prog informacyjnych, relacje on line z miejsca zdarzenia, karawany wozow transmisyjnych na miejsce z wygieta bariera, co godzine inne i czasem sprzeczne informacje, wywiady z kazdym kto choc cieciem u kubicy jest.. Zenada! Droga zabawa z wysoka stawka, ot takie potyczki dla milionerow..
Kolejny przyklad niepowaznego podejscia w sporcie scisle profesjonalnym..
Juz sie smieje wyobrazajac sobie jutrzejsze naglowki: hura robert ruszyl malym palcem! Nastepne: extaza calego f1 - kubica i poczatek sezonu to mozliwe.. Dalej: robert dzieki rodzicom i narzeczonej cwiczy ruchy nadgarstka.. Hehe
co dalej smieszne w kraju: nikt nie mowi o ch.owym budzecie, przyszlych wyboravh, pozarach w australii, klopotach egiptu.. I tak to juz u nas jest.
Samemu kubicy zycze zdrowia ale i wiekszego rozumu przy zabawie bedac zawodowcem.



Trochę pojechałe¶ po bandzie kolego :roll:
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodaj Mark Webber złamał nogę, i to bardzo poważnie, podczas... jazdy rowerem.
Mógł i¶ć piechot±.

Tomasz Gollob miał wypadek podczas l±dowania awionetki.
Mógł jechać autem. Nie! Bo mógłby mieć wypadek jak Kubica. Mógł jechać rowerem. Nie. Patrz - Mark Webber.

Pracodawcy Kubicy nie zdecydowali się na zapis w umowie ograniczaj±cy m.in. starty w rajdach. Więc o co ta bitwa? Mógł, więc pojechał. Wypadki się zdarzaj± i będ± się zdarzały.

Łowienie z lodu to też podobno sport dla idiotów... usmiech
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem jest to gest godny pochwały.

KLIKNIJ
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pojawiaj± się też i takie kwiatki.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Katowicki "Sport" przytacza cytat z kanadyjskiego dziennika "Toronto Sun", który namawia Roberta Kubicę do tego, by ten rozstał się ze sportami motorowymi. "
Tiiiiia, niech założy łyżwy i zacznie grać w hokeja, ciekawe co wtedy wymy¶l± "canadole" zly:
Nie maj± o czym pisać to pisz± bzdury. :roll:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka!Warto zobaczyć! Kubica
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
Gutek: mam prawo do subiektywnej opinii jak kazda osoba i nie musze byc znawca. Zwlaszcza, ze kubica jako osoba publiczna musi sie z tym liczyc. zauwaz do tego, ze znow w kraju po prostu jak grzyby po deszczu rosna kolejni spece - tym razem nie juz od skokow narciarskich czy pilki kopanej ale od wyscigow moto hehe...
Zachwanie kubicy oceniam bardzo negatywnie i jeszcze gorzej osob, ktore zwala wine za wypadek na wszystko, np na barierki (to po prostu hicior hehe), latajace motylki, brudna szybe, moze chcial baka pusicic i sie wiercil.. Ale nie ma - po prostu - blad kierowcy!
A nakrecanie sie na to czy facio wroci na tor czy co innego - na taka skale jest smieszne.
Wiec knujcie dalej co sie stalo, albo bez nakrecania poczekajcie na wyniki slwdztwa. I juz.
Ps. Nie tesknie za katastrofa katynska i innymi bzdetami pisanymi przed barierka kubicy - ale jest tak duzo istotnych rzeczy, ktorymi nalezy sie zajmowac, ze glowa mala.. I taki przypadek goscia walacego w barierke wydane sie banalny.
Ps2. A czy kros sie zastanawial ile czasu zdrapywali by go z tych drzew bdyby slynnej barierki nie bylo?
Pozdrawiam
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
witam
Gutek: mam prawo do subiektywnej opinii jak kazda osoba i nie musze byc znawca. Zwlaszcza, ze kubica jako osoba publiczna musi sie z tym liczyc. zauwaz do tego, ze znow w kraju po prostu jak grzyby po deszczu rosna kolejni spece - tym razem nie juz od skokow narciarskich czy pilki kopanej ale od wyscigow moto hehe...
Zachwanie kubicy oceniam bardzo negatywnie i jeszcze gorzej osob, ktore zwala wine za wypadek na wszystko, np na barierki (to po prostu hicior hehe), latajace motylki, brudna szybe, moze chcial baka pusicic i sie wiercil.. Ale nie ma - po prostu - blad kierowcy!
A nakrecanie sie na to czy facio wroci na tor czy co innego - na taka skale jest smieszne.
Wiec knujcie dalej co sie stalo, albo bez nakrecania poczekajcie na wyniki slwdztwa. I juz.
Ps. Nie tesknie za katastrofa katynska i innymi bzdetami pisanymi przed barierka kubicy - ale jest tak duzo istotnych rzeczy, ktorymi nalezy sie zajmowac, ze glowa mala.. I taki przypadek goscia walacego w barierke wydane sie banalny.
Ps2. A czy kros sie zastanawial ile czasu zdrapywali by go z tych drzew bdyby slynnej barierki nie bylo?
Pozdrawiam

Kolego swoje nazwisko pisz z małej litery, pisz jak chcesz masz do tego prawo. Pozostałe b±dĽ łaskaw pisać zgodnie z przyjętymi normami. Masz prawo do własnego zdania. Moim zdaniem pitolicie Hipolicie.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
witam
...
Ps2. A czy kros sie zastanawial ile czasu zdrapywali by go z tych drzew bdyby slynnej barierki nie bylo?
Pozdrawiam


Prawdopodobnie, poza rozbitym samochodem, nic by się nie stało.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
gucio2020
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 17, 2005
Posty: 543

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
witam
Gutek: mam prawo do subiektywnej opinii jak kazda osoba i nie musze byc znawca. Zwlaszcza, ze kubica jako osoba publiczna musi sie z tym liczyc. zauwaz do tego, ze znow w kraju po prostu jak grzyby po deszczu rosna kolejni spece - tym razem nie juz od skokow narciarskich czy pilki kopanej ale od wyscigow moto hehe...
Zachwanie kubicy oceniam bardzo negatywnie i jeszcze gorzej osob, ktore zwala wine za wypadek na wszystko, np na barierki (to po prostu hicior hehe), latajace motylki, brudna szybe, moze chcial baka pusicic i sie wiercil.. Ale nie ma - po prostu - blad kierowcy!
A nakrecanie sie na to czy facio wroci na tor czy co innego - na taka skale jest smieszne.
Wiec knujcie dalej co sie stalo, albo bez nakrecania poczekajcie na wyniki slwdztwa. I juz.
Ps. Nie tesknie za katastrofa katynska i innymi bzdetami pisanymi przed barierka kubicy - ale jest tak duzo istotnych rzeczy, ktorymi nalezy sie zajmowac, ze glowa mala.. I taki przypadek goscia walacego w barierke wydane sie banalny.
Ps2. A czy kros sie zastanawial ile czasu zdrapywali by go z tych drzew bdyby slynnej barierki nie bylo?
Pozdrawiam

¦miejesz się PPP, że znawców rajdów którzy po wypadku rosn± jak grzyby po deszczu... a sam w "PS2" mówi±c że by go zdrapywali z drzew gdyby nie barierka pokazujesz, że jeste¶ pseudo-znawc±! Nie warto tłumaczyć Ci dlaczego by się tak raczej nie stało bo chyba i tak nie zrozumiesz. Założyłe¶ sobie pisać wszystko by zdyskredytować decyzje Kubicy o starcie ale wychodzi Ci to strasznie nieudolnie. Bez wiedzy podstawowej lepiej się nie wypowiadać bo można wyj¶ć na durnia (Ponownie patrz: "PS2").
Zapraszam Cie w kwietniu na Elmot do ¦widnicy albo na Karkonoski w czerwcu do Jeleniej Góry. Popatrzysz, podszkolisz się zrobisz wielkie ŁaŁ i wtedy będziemy mogli polemizować na takie tematy, na razie mam wrażenie, że gadasz by gadać...
_________________
...::: Gutek :::...
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepek napisał:
Siemka!Warto zobaczyć! Kubica

Nie trzeba nawet komentarza. Dzięki Pepku usmiech
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:
ppp1000 napisał:
witam
Gutek: mam prawo do subiektywnej opinii jak kazda osoba i nie musze byc znawca. Zwlaszcza, ze kubica jako osoba publiczna musi sie z tym liczyc. zauwaz do tego, ze znow w kraju po prostu jak grzyby po deszczu rosna kolejni spece - tym razem nie juz od skokow narciarskich czy pilki kopanej ale od wyscigow moto hehe...
Zachwanie kubicy oceniam bardzo negatywnie i jeszcze gorzej osob, ktore zwala wine za wypadek na wszystko, np na barierki (to po prostu hicior hehe), latajace motylki, brudna szybe, moze chcial baka pusicic i sie wiercil.. Ale nie ma - po prostu - blad kierowcy!
A nakrecanie sie na to czy facio wroci na tor czy co innego - na taka skale jest smieszne.
Wiec knujcie dalej co sie stalo, albo bez nakrecania poczekajcie na wyniki slwdztwa. I juz.
Ps. Nie tesknie za katastrofa katynska i innymi bzdetami pisanymi przed barierka kubicy - ale jest tak duzo istotnych rzeczy, ktorymi nalezy sie zajmowac, ze glowa mala.. I taki przypadek goscia walacego w barierke wydane sie banalny.
Ps2. A czy kros sie zastanawial ile czasu zdrapywali by go z tych drzew bdyby slynnej barierki nie
bylo?
Pozdrawiam

Kolego swoje nazwisko pisz z małej litery, pisz jak chcesz masz do tego prawo. Pozostałe bądź łaskaw pisać zgodnie z przyjętymi normami. Masz prawo do własnego zdania. Moim zdaniem pitolicie Hipolicie.


nazwisko z malej litery to moje przeoczenie. Racja, ze wypada inaczej pisac.

Gutek: nie wiedzialem, ze dostane lekcje w postaci wyzywania od durnia.. Szacun kolego za tupet.
A czy pisze aby pisac?.. Dziewne stwierdzenie okreslac tak uzytkowania forum, zwlaszcza off topic. No chyba, ze faktycznie przenioslo mnie na forum specow od rajdow, a na to wychodzi..
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarokowal napisał:
ppp1000 napisał:
witam
...
Ps2. A czy kros sie zastanawial ile czasu zdrapywali by go z tych drzew bdyby slynnej barierki nie bylo?
Pozdrawiam


Prawdopodobnie, poza rozbitym samochodem, nic by się nie stało.


to komisja sledcza ws. Barierki wisi w powietrzu! Wniosek zlozy sam prezes pis, windujac slupki popularnosci do przyzwoitego poziomu 30procent usmiech
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:

to komisja sledcza ws. Barierki wisi w powietrzu! Wniosek zlozy sam prezes pis, windujac slupki popularnosci do przyzwoitego poziomu 30procent usmiech

Co do komisji ¶ledczej się zgadza, ale nie wsp. barierki, tylko sabotażu rosjan, a w szczególno¶ci Petrowa, niezwykły prezent, który przyniósł on Kubicy, to z pewno¶ci± skrzynka do wytwarzania sztucznej mgły.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
osa
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 08, 2007
Posty: 221

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶lę. że ppp1000 nie jest wkurzony na Kubicę za to, że jeĽdził w rajdach, ale za to, że nie będziemy Go ogl±dać w tym roku na torze F1. Też się na tym łapię, że mam żal :oops: do Roberta (pod¶wiadomy chyba i głupi widz±c jego nieszczę¶cie), że odebrał mi przyjemno¶ć ogl±dania Go w wy¶cigach F1. A zapowiadał się piękny rok dla Niego i wł±czenie się do walki o zwycięstwo w generalnej punktacji.
To jest taki stan ducha, jak wtedy, gdy planujemy wyprawę na ryby, a dzień wcze¶niej powala nas grypa lub inne nie planowane nieszczę¶cie. Jeste¶my wkurzeni na siebie, na innych, na cały ¶wiat.
" Już się witał z g±sk± ..."
Echch życie. smutny
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:

Co do komisji ¶ledczej się zgadza, ale nie wsp. barierki, tylko sabotażu rosjan, a w szczególno¶ci Petrowa, niezwykły prezent, który przyniósł on Kubicy, to z pewno¶ci± skrzynka do wytwarzania sztucznej mgły.


Wedle życzenia.
KLIK lol lol lol
Pewnie w bolidzie Petrowa zminiaturyzuj± to cudeńko i zamiast systemu KERS zamontuj±. wink:
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klik
Oby tak się stało usmiech
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
Jarokowal napisał:
ppp1000 napisał:
witam
...
Ps2. A czy kros sie zastanawial ile czasu zdrapywali by go z tych drzew bdyby slynnej barierki nie bylo?
Pozdrawiam


Prawdopodobnie, poza rozbitym samochodem, nic by się nie stało.


to komisja sledcza ws. Barierki wisi w powietrzu! Wniosek zlozy sam prezes pis, windujac slupki popularnosci do przyzwoitego poziomu 30procent usmiech

wgrali ci ten sam program co Monice O 8O
gucio2020
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 17, 2005
Posty: 543

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:


nazwisko z malej litery to moje przeoczenie. Racja, ze wypada inaczej pisac.

Gutek: nie wiedzialem, ze dostane lekcje w postaci wyzywania od durnia.. Szacun kolego za tupet.
A czy pisze aby pisac?.. Dziewne stwierdzenie okreslac tak uzytkowania forum, zwlaszcza off topic. No chyba, ze faktycznie przenioslo mnie na forum specow od rajdow, a na to wychodzi..

Mówisz o moim tupecie... ale przy Twoim to piku¶. Je¶li Cię uraziłem to przepraszam, poniosło mnie...
"Off topic" nie znaczy, że można pociskać farmazony do woli. Jak założę temat: " K±t natarcia zęba bobra" to też będziesz wyroczni± w tym temacie?
_________________
...::: Gutek :::...
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlopie ale jaka ze mnie wyrocznia?
Tylko pisze co uwazam za stan faktyczny. To jest moja opinia. Masz swoja wiec jest dyskusja. I tyle.
Ale jak Kubica ma takich fanow.. Na pewno zaraz na tor wroci usmiech hehe
pamietaj, ze nie ma swietosci dla wszystkich takich samych - stad zawsze zdania beda podzielone.
A zaproponowany temat o bobrach.. No ciekawe, ale dlaczego mniemasz, ze zajme tam stanowisko? Mylisz mnie z osobami piszacymi wszedzie usmiech
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.21 sekund :: Zapytania do SQL: 168