Czy wiesz, że...
OKOŃ:
- Rekord Polski - 2,69 kg
- Złoty medal - od 2,00 kg
- Srebrny medal - od 1,50 kg
- Br±zowy medal - od 1,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 473
 Zalogowani 0
 Wszyscy 473

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(61684) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(513692) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(513692) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(513692) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513692) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513692) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513692) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(513692) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513692) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(513692) Apr 03, @ 15:57:03


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2275
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2189
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2096
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2502
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Nie palę od 2010 roku.
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Nie palę od 2010 roku.
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzja tutaj na zapisanie się na listę - to wielka odpowiedzialno¶ć. W zeszłym roku z listy odpadł Emmem i zobacz - wstydzi się do dzisiaj - nie zobaczysz jego jednego wpisu :-(
Decyzja bardzo poważna ale i odważna. Jak masz jaja, to się wpisuj - najwyżej zostaniesz eunuchem :-)
gucio2020
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 17, 2005
Posty: 543

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skromnie dodam, że dzisiaj tj. 10.03.2010, ¶roda mija moje 4 tygodnie bez papierosa.
Przestałem palić z dnia nadzień, bez wspomagaczy. Trzymam się ¶wietnie, nie ci±gnie mnie. Jednak boje się pierwszego wyjazdu na ryby... Tam papierosy smakowały najlepiej wesoly
My¶lę, że dam rade !! wink:
_________________
...::: Gutek :::...
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojto-ryba
Christoferek
Nimfa11
Cezar80
Gucio2020

Witm kolejnego odważnego na li¶cie. Trzymamy za Ciebie kciuki. Zagl±daj tutaj i potwierdzaj, że wytrzymujesz. :-)
salmiak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 374

Kraj: Polska
Miejscowość: Bolesławiec
PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co mi tam, dopisz i mnie Rysiu :roll:
_________________
***CHAT PW*** www.chat.pogawedki.wedkarskie.pl
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salmiak - Ty palisz?
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista kolegów, którzy w tym roku papierosom mówi± stanowczo - NIE!!!

Wojto-ryba
Christoferek
Nimfa11
Cezar80
Gucio2020
Salmiak
salmiak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 20, 2002
Posty: 374

Kraj: Polska
Miejscowość: Bolesławiec
PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Salmiak - Ty palisz?

A i owszem, od 14 roku życia :oops: W czerwcu 2008 udało mi się rzucić palenie, niestety na nie spełna 1,5 roku. Od czterech m-cy znowu palę, ale przyznam że obecne ceny mnie dobijaj± i muszę rzucić, bo mnie na palenie nie stać.
_________________
***CHAT PW*** www.chat.pogawedki.wedkarskie.pl
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie. W mojej karierze palacza to już drugie rzucenie fajek. Nie palę od 1 listopada 2009. Na ryby jeżdzę-jest dobrze. Z autopsji wiem, że jak weĽmiesz i zapalisz choćby jednego to jarasz od nowa:(. W 2000 roku rzuciłem na 3,5 roku. Tak samo jak rzuciłem od jednego tak samo od jednego zacz±łem kurzyć. Ale teraz nie dam sięusmiech
Jesli mogę co¶ podpowiedzieć to nie bawcie się w żadne ograniczenia, rzucajcie z dnia na dzień.
_________________
Ginel
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ginel napisał:
Jesli mogę co¶ podpowiedzieć to nie bawcie się w żadne ograniczenia, rzucajcie z dnia na dzień.

Rada w dobrej wierze, więc będzie krótko: zanim udzielisz tego typu rad w przyszło¶ci, porozmawiaj z lekarzem. Jakim¶ dobrym, a nie inżynierem nauk medycznych. :roll:
Rzucanie "palenia" z kilkuletnim stażem, to nie to samo co przyzwyczajenie organizmu do systematycznej dostawy tego ¶wiństwa przez dwadzie¶cia-trzydzie¶ci lat - warto mieć to na uwadze.
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk to wszystko zależy ile palisz , jak długo palisz i jak palisz.
Kilka osób przede mn± rzuciło papierosy wła¶nie w taki sposób z dnia na dzień, wcze¶niej próbowali wszystkiego. Tabletki, gumy,ograniczali, terapeuta itp. Niestety. Wszystko zależy od nas. To psychika.
_________________
Ginel
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monku - jestem wła¶nie tym, który palił kilka dziesi±t lat i rzucił od razu.
To nie jest argument na to, żeby¶ nie rzucał. Po prostu się boisz :-)

Ginel - będzie Ci łatwiej, jak zapiszę Cię na listę.

Wojto-ryba
Christoferek
Nimfa11
Cezar80
Gucio2020
Salmiak
Ginel

Jak widać, w tym roku mamy wiecej już kolegów na li¶cie. Coraz więcej odważnych. Trzymam za wszystkich kciuki.
Mundi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 15, 2005
Posty: 341

Kraj: Polska
Miejscowość: Bielsk Podlaski
PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
ginel napisał:
Jesli mogę co¶ podpowiedzieć to nie bawcie się w żadne ograniczenia, rzucajcie z dnia na dzień.

Rada w dobrej wierze, więc będzie krótko: zanim udzielisz tego typu rad w przyszło¶ci, porozmawiaj z lekarzem. Jakim¶ dobrym, a nie inżynierem nauk medycznych. :roll:
Rzucanie "palenia" z kilkuletnim stażem, to nie to samo co przyzwyczajenie organizmu do systematycznej dostawy tego ¶wiństwa przez dwadzie¶cia-trzydzie¶ci lat - warto mieć to na uwadze.


Monk mówi prawdę. Nie wiem co na to lekarze ale ja rzuciłem palenie na pewno z 10 lat temu. Paliłem dużo, dla mnie papieros miał smak jak był przeci±gnięty.Rzuciłem z dnia na dzień, nikomu nic nie mówiłem, to była moja tajemnica. Jak mnie częstowano , to mówiłem, że tylko co skończyłem. po jakich 2 miesi±cach miałem mocne bule brzucha,po prostu skręcało, nie wiedziałem od czego . Byłem cholernie nerwowy, jak to kre¶liła żona i wtedy zauważyła,że nie palę. No i nie palę do dzi¶.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ginel napisał:
Monk to wszystko zależy ile palisz , jak długo palisz i jak palisz.

Wła¶nie dlatego nie powiniene¶ podpowiadać takiego rozwi±zania Przyjacielu.
Rysiu: nie wiem, co to jest - bojaĽń raczej nie, bo do strachliwych nie należę. Na pewno jest to głupot± i tego nigdy nie negowałem.
A co do rzucenia: nie piszę tego dla przekory. Tobie się udało, znajm jednak ludzi, którym tak łatwo nie poszło i był wylewik. Zależno¶ć potwierdzali lekarze, a nie Krysia z gazowni. ;)
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znam przypadek go¶cia który poszedł do dentysty usun±ć z±b i od tego umarł. Zależno¶ć potwierdzona przez lekarzy .
Więc odradzam chodzenie do dentysty. wink:
Za to jeszcze nie spotkałem nikogo komu udało by się rzucić poprzez ograniczanie. Jak kto¶ ma ochotę może może sobie brać jakie¶ tableteczki, plastereczki czy inne pierdułeczki dla lepszego samopoczucia. Ale na rzucenie jest tylko jedna metoda , rzucić od razu . Tak jak na usunięcie zepsutego zęba, nawet je¶li kto¶ gdzie¶ tam od tego umarł. A że to szok dla organizmu , normalna rzecz. Jak przy odstawianiu każdej używki od której uzależnili¶my organizm. Czy to narkotyki, gorzała, papierochy czy np. czekolada. Ot takie spostrzeżenia byłego palacza z 13-sto letnim stażem , który rzucał kilka razy. Ale tylko raz skutecznie , od razu !
pozdro i sukcesów życzę w rzucaniu zwłaszcza tym na raty. wesoly
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, że jestem pal±cy, ale...
farti napisał:
Za to jeszcze nie spotkałem nikogo komu udało by się rzucić poprzez ograniczanie. Jak kto¶ ma ochotę może może sobie brać jakie¶ tableteczki, plastereczki czy inne pierdułeczki dla lepszego samopoczucia. Ale na rzucenie jest tylko jedna metoda , rzucić od razu . Tak jak na usunięcie zepsutego zęba, nawet je¶li kto¶ gdzie¶ tam od tego umarł. A że to szok dla organizmu , normalna rzecz. Jak przy odstawianiu każdej używki od której uzależnili¶my organizm. Czy to narkotyki, gorzała, papierochy czy np. czekolada. Ot takie spostrzeżenia byłego palacza z 13-sto letnim stażem , który rzucał kilka razy. Ale tylko raz skutecznie , od razu !

...ale to co napisał Farti raczej nie powinno podlegać dyskusji. W zasadzie można powiedzieć, że napisał o oczywistej oczywisto¶ci.
Tu zaznaczę, że nie opieram się na stwierdzeniach Ziutka, czy ¬dzi¶ka, którzy rzucali palenie, ani tez na opinii Krysi z magla.
Moja bliska koleżanka jest psychologiem specjalist± od uzależnień, pracuj±cym w zawodzie od 15 lat. Pracowała/pracuje z narkomanami, alkoholikami, a nawet uzaleznionymi od hazardu.

Nie ma czego¶ takiego jak wychodzenie z uzależnienia poprzez ograniczanie nałogu. Nikt nie wyjdzie z chlania poprzez zmniejszenie dziennej dawki z pół litra do ćwiartki, a z ćpania poprzez walenie działki co drugi dzień zamiast codziennie.
Nałóg odstawia się od razu, a w utrzymaniu abstynencji pomagaj± terapeuci, grupy wsparcia, terapie zamknięte etc. Jakiekolwiek odstępstwo od abstynencji tj. sięgnięcie po jednego papieroska, kieliszeczek lub działeczkę kończy sie po prostu powrotem do nałogu. Koniec kropka! Nie ma co filozofować w tym temacie, chyba że chce się podważyć kilkudziesięcioletnie do¶wiadczenia terapeutów z całego ¶wiata...

Na temat plasterków, gum etc. trudno mi co¶ powiedzieć. Wiem natomiast, że żaden terapeuta nie poleci alkoholikowi esperalu!!!!

PS. O szoku dla organizmu i nie tylko, zwanym bodajże syndromem odstawiennym (mogłem Ľle zapamiętać nazwę) można sobie poczytać w internecie, a generalnie w tym temacie wylano już morze atramentu i chyba można sobie darować wspomniane filozofowanie wink:
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Czez za wsparcie dla tych, którzy nie boj± się rzucić palenia.
Bardzo bym się ucieszył, gdyby¶ i Ty rzucił ten nałóg. Wiem - wybierasz przyjemno¶ci. Zupełnie jak Monk. Z uciech się nie rezygnuje a felery z tym zwi±zane - przyjdzie czas, przyjdzie rada.
Palcie jak musicie, palcie jak lubicie - mam propozycję - sprobujcie tych e-papierosków. Jest ich różna masa ( różne ilo¶ci zawartosci nikotyny ). Syn zmieniał te e-papieroski chyba z trzy razy. Teraz dobrał wła¶ciwy i od listopada nie pali ¶mierdzieli. Zastanówcie się nad tym wyborem - i zdrowszym i ekonomiczniejszym.
bodzio8247
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 07, 2008
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowość: Południowe Mazowsze
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat palił 25 lat max 40 sztuk dziennie,ale zdarzało się że dwie paki nieraz nie wystarczały .Pewnego dnia (jakie¶ 6-7 lat temu) Ľle się poczuł na tyle ,że wyl±dował w szpitalu.Wiem tylko że co¶ z sercem było nie tak.Na szczę¶cie operacja się udała,a brat od tamtego dnia nie pali. Ja natomiast jestem ewenementem wink: Paliłem 8 lat ,rzuciłem jednego dnia i wytrwałem 7lat bez nałogu. Gdy w 2003 roku zacz±łem wędkować ,na rybkach sięgn±łem po papierosy.I tu jestem dziwakiem palę tylko jak wędkuję :roll:
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bodzio8247 napisał:
Gdy w 2003 roku zacz±łem wędkować ,na rybkach sięgn±łem po papierosy.I tu jestem dziwakiem palę tylko jak wędkuję :roll:

Bodziu tylko nie pisz, że wędkujesz codziennie wink: lol
bodzio8247
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 07, 2008
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowość: Południowe Mazowsze
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
bodzio8247 napisał:
Gdy w 2003 roku zacz±łem wędkować ,na rybkach sięgn±łem po papierosy.I tu jestem dziwakiem palę tylko jak wędkuję :roll:

Bodziu tylko nie pisz, że wędkujesz codziennie wink: lol
Spoko Czarku wink: Na szczę¶cie mam bardzo napięty terminarz i na wędkowanie(i palenie) wyskakuje czasami lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że nie ma co filozofować - grono filozofów-omnibusów jest tutaj liczne, więc za silna konkurencja. ;)
Dlatego wolę wyrażać własne zdanie, a czy kto¶ się z nim zgodzi, to już jego sprawa. usmiech
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoly
W zwi±zku z brakiem ostatecznych ustaleń (nagle czy na raty), do chwili jednoznacznego rozstrzygnięcia tej kwestii pozwolę sobie umilać oczekiwanie Camelami wink:
_________________
Wafelkowa parafraza Kazika:
"Znowu dzi¶ widzę zachód słońca
Znowu udało się doczekać końca
Mniej szczę¶cia mieli, ilu ich było
Wielu, nawet ich nie liczyłem"
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
, a czy kto¶ się z nim zgodzi, to już jego sprawa. usmiech

Czy kto¶ rzuci, czy nie to też wył±cznie jego sprawa usmiech
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo słusznie Kolega prawi! usmiech
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można tutaj przedstawiać swoje racje, ale zawsze będ± ''swoje'' .
Monk jak chce - niech pali. Ale mam do niego pro¶bę - sprobuj z e-papieroskami. Wiem, że to wydaje się głupie, ale coraz więcej znam ludzi, którzy przekonali się do tego. Trzeba poprostu spróbować. Najpierw okre¶lić, jakie masz zapotrzebowanie na nikotynę- silne czy słabe. Ketridże s± ładowane od ilo¶ci nikotyny.
Zalety:
Nie ¶mierdzisz pal±c e-papieroska.
Nie ¶mierdzi wokół palacza.
Po dobraniu wła¶ciwego e-papieroska palenie staje się bardziej ekonomiczne.
Różne smaki dostępne nawet jednego dnia - wymienne ketridże z różnymi smakami .
Eleganckie wykonanie papierosów - znowu możesz być modny.
Nie za¶miecasz ¶rodowiska.
Wolno Ci palić wszędzie.
Wady:
Trudno¶ć w doborze swojego modelu, daj±cy satysfakcję z palenia.
Pilnowanie swojego sprzetu ( zguba papieroska jest większa niż zguba paczki papierosów tradycyjnych ).
To nie jest sprzęt dla palacza, który pali papieros za papierosem ( wersj tradycyjna ).

Nie będę pisał o szkodliwo¶ci palenia, bo jak może być jedno gówno lepsze od drugiego? Powiedzmy, że to wszystko jedno. To i tak e-papieros jest bardziej przyjazny i dla palacza i jego przyjaciół. Zauważmy, że bior±c pod uwagę papierosy, to aspekt otoczenia jest dzisiaj ważniejszy niż sam palacz nie mówi±c już o kosztach palenia.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Rysiu za słuszne rady, ale lepiej po prostu rzucić to w k±t. Jako¶ te wynalazki mnie nie imponuj± i obserwuj±c moich kolegów mogę stwierdzić, że... fascynacja była po zakupie, a póĽniej nawet zapominali, ze je maj±. ;)
Aaa - jeszcze jedno: staram się nie ulegać modom - jak przyjdzie ochota, to i Monki się z nałogu "odmota".
I pomy¶leć, ze w pierwszych dniach stycznie paliłem 2-3 dziennie i nie było tragedii... ;)
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

có¶ mi z ta szkodliwo¶ci rzucania palenie od zaraz , nie pasi lol
palacz pal±cy lata ładuje swój organizm jak akumulator . .Długo by dyskutować ile to czasu trza na oczyszczenia organizmu po rzuceniu palenia, tak wiec panowie TEORIE o szkodliwo¶ci rzucenia palenia , mocno podejrzewam - MIĘDZY BAJKI- włożyć można wink: . a przekonywania do stosowania gum ,plastrów i innych pierdół . przekonuje ,mnie o przerzuceniu INTERESU z towaru na towar wink:
wszak na KIM¦ zarabiać trzeba lol lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Można tutaj przedstawiać swoje racje, ale zawsze będ± ''swoje'' .
Monk jak chce - niech pali. Ale mam do niego pro¶bę - sprobuj z e-papieroskami. Wiem, że to wydaje się głupie, ale coraz więcej znam ludzi, którzy przekonali się do tego. Trzeba poprostu spróbować. Najpierw okre¶lić, jakie masz zapotrzebowanie na nikotynę- silne czy słabe. Ketridże s± ładowane od ilo¶ci nikotyny.
Zalety:
Nie ¶mierdzisz pal±c e-papieroska.
Nie ¶mierdzi wokół palacza.
Po dobraniu wła¶ciwego e-papieroska palenie staje się bardziej ekonomiczne.
Różne smaki dostępne nawet jednego dnia - wymienne ketridże z różnymi smakami .
Eleganckie wykonanie papierosów - znowu możesz być modny.
Nie za¶miecasz ¶rodowiska.
Wolno Ci palić wszędzie.
Wady:
Trudno¶ć w doborze swojego modelu, daj±cy satysfakcję z palenia.
Pilnowanie swojego sprzetu ( zguba papieroska jest większa niż zguba paczki papierosów tradycyjnych ).
To nie jest sprzęt dla palacza, który pali papieros za papierosem ( wersj tradycyjna ).

Nie będę pisał o szkodliwo¶ci palenia, bo jak może być jedno gówno lepsze od drugiego? Powiedzmy, że to wszystko jedno. To i tak e-papieros jest bardziej przyjazny i dla palacza i jego przyjaciół. Zauważmy, że bior±c pod uwagę papierosy, to aspekt otoczenia jest dzisiaj ważniejszy niż sam palacz nie mówi±c już o kosztach palenia.

to taki nowy lans
rzuć palenie ,zachowuj±c odruch lol lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
có¶ mi z ta szkodliwo¶ci rzucania palenie od zaraz , nie pasi lol


Dlatego to nie Ty, w przeciwieństwie do autorów tych opinii, jeste¶ lekarzem. Chyba, ze o czym¶ nie wiemy? lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Zenon napisał:
có¶ mi z ta szkodliwo¶ci rzucania palenie od zaraz , nie pasi lol


Dlatego to nie Ty, w przeciwieństwie do autorów tych opinii, jeste¶ lekarzem. Chyba, ze o czym¶ nie wiemy? lol

beczkę soli... lol
jakby co !! -wyleczyłem sie sam lol 29 lat temu, ale!! medycyna wtedy nie stała na tak wysokim poziomie lol lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jeste¶ - jak większo¶ć Polaków. To faktycznie wiele tłumaczy. lol
Maro
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 19, 2002
Posty: 363

Kraj: UK
Miejscowość: ŁódĽ-Wrocław-Londyn
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze Maciek, ze cos Cie jednak trzyma przy tym watku usmiech Ja mialbym pytanie do kolegow, ktorzy nie pala od 2-3 miesiecy. Jesli i Ty sie przymierzasz do rzucania to lepiej nie czytaj dalej usmiech


Pytanie brzmi tak - Po jakim czasie ustepuja przykre dolegliwosci zwiazane z rzucaniem? W moim przypadku to poza normalnym "glodem nikotynowym" to wymioty, zawroty glowy (wczoraj raz dachowalem), pocenie sie, nierowna praca serca, absolutny brak laknienia (wczoraj na jednym serku Danio, dzisiaj nic jeszcze i nie chce mi sie jesc w ogole), trzesace sie rece, okropny kaszel... No ale pewnie wszyscy mieli cos podobnego.


Wspomagam sie Niquitin - plastry 21 mg nikotyny oraz inhalatorem z wkladami z nikotyna, wlasciwie z inhalatora malo korzystam bo gardlo wysiada.

Pale (bo tudno powiedziec, ze palilem) 25 lat po 30-40 dziennie. Obiawy jakie opisalem to 1-szy i 2-gi dzien. Jutro mam do przejechania samochodem jakies 400 kilometrow, moze byc ciekawie :P Tak wiec po jakim czasie moge sie spodziewac, ze cokolwiek sie poprawi?

Pozdrawiam maro
_________________
------/\/\@r()-----
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj - kopę lat. usmiech
Aż tak drastycznych objawów /czy to tylko palenie?/ nie miałem.
Rucałem dwa razy, bez powodu - miałem taki kaprys. NIe paliłem za każdym razem równo miesi±c i zaczynałem... sam nie wiem dlaczego. Napewno nie z powodu głodu, ot... kolejny kaprys. Dla ¶miechu mam teorię, że palę z powwodów humanitarnych - skoro truję się 30 lat, jedna paczka nic nie zmieni, al lepiej, aby j± zniszczył stary osioł, niż miałby na niej nauczyć się palić jaki¶ małolat. Więc niszczę... ;)
Jedyne objawy, jakie miałem, to po 3-4 dniach potwórny ból głowy, który trwał ze 3 dni, a po jego ust±pieniu czułem, jakbym miał nowe płuca. ¦wiat zaczynał pachnieć jakby inaczej, jednym słowem bosko!
Przyjdzie czas, że zrobię to po raz trzeci. Jak wspomniałem, zacz±łem na pocz±tku roku, ale z różnych względów "życie chciało inaczej". Dla uczczenia zmiany sytuacji zrobię to ponowie, ale jeszcze trochę to potrwa.
Wiem, że nie ma na co czekać, ale... poczekam. ;)
Pozdrawiam
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maro napisał:
Widze Maciek, ze cos Cie jednak trzyma przy tym watku usmiech Ja mialbym pytanie do kolegow, ktorzy nie pala od 2-3 miesiecy. Jesli i Ty sie przymierzasz do rzucania to lepiej nie czytaj dalej usmiech


Pytanie brzmi tak - Po jakim czasie ustepuja przykre dolegliwosci zwiazane z rzucaniem? W moim przypadku to poza normalnym "glodem nikotynowym" to wymioty, zawroty glowy (wczoraj raz dachowalem), pocenie sie, nierowna praca serca, absolutny brak laknienia (wczoraj na jednym serku Danio, dzisiaj nic jeszcze i nie chce mi sie jesc w ogole), trzesace sie rece, okropny kaszel... No ale pewnie wszyscy mieli cos podobnego.


Wspomagam sie Niquitin - plastry 21 mg nikotyny oraz inhalatorem z wkladami z nikotyna, wlasciwie z inhalatora malo korzystam bo gardlo wysiada.

Pale (bo tudno powiedziec, ze palilem) 25 lat po 30-40 dziennie. Obiawy jakie opisalem to 1-szy i 2-gi dzien. Jutro mam do przejechania samochodem jakies 400 kilometrow, moze byc ciekawie :P Tak wiec po jakim czasie moge sie spodziewac, ze cokolwiek sie poprawi?

Pozdrawiam maro


Cze¶ć Maro, fajnie Cię widzieć wesoly

To co opisujesz, to mog± być objawy przedawkowania nikotyny. SprawdĽ jak± teraz dawkę dostajesz.
Poza tym, to warto pamiętać, że w interesie producentów tych wszystkich gum, plastrów i innych wynalazaków leży Twoje rzucanie, a nie rzucenie palenia. Jeżeli jestes rzeczywi¶cie gotowy rzucić, to wybierz najłatwiejsz± z metod - idĽ na takie komputerowe czary-mary. Wył±cza głód nikotynowy natychmiast. Rzuciłem po podobnym ja Ty stażu i ilo¶ciach. Je¶li chcesz szersze info, odezwij się na priv.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorezonans czyni cuda! usmiech
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Biorezonans czyni cuda! usmiech

...dokładnie wesoly
Dodam, że niemal bezstresowo. A dobre samopoczucie pojawia się już na drugi dzień.
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
Monk napisał:
Biorezonans czyni cuda! usmiech

...dokładnie wesoly
Dodam, że niemal bezstresowo. A dobre samopoczucie pojawia się już na drugi dzień.

Dlaczego niemal bezstresowo? Już mnie zaciekawił ten rezonans, a tu masz, jaki¶ stres jest?
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seans w Jarka przypadku przeprowadzała bardzo szpetna pani i st±d lekki stres. ;)
Ale poważnie Jarek - mógłby¶ napisać o tym dwa słowa. Temat był poruszany przy poprzedniej akcji Rysia, ale... ;)
Maro
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 19, 2002
Posty: 363

Kraj: UK
Miejscowość: ŁódĽ-Wrocław-Londyn
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wychodze na niewychowanego :oops: Oczywiscie witam rowniez Was i reszte Pogawedkowiczow. Mimo, ze od dosc dlugiego czasu nie bralem udzialu w zyciu forum to jednak codziennie tu zagladam i jestem na biezaco. Dlatego jakos umknelo mi to, ze od dosyc dlugiego czasu nie dawalem znaku zycia usmiech

Jarek, oczywiscie, ze jestem zainteresowny ta metoda. Tak naprawde to nie wiem ile wytrzymam przy tych objawach. Jeszcze sie trzymam. Mysle, ze mozesz podac info o tym sposobie ogolnie bo jak widze inni tez sa zainteresowani.

Pozdrawiam
_________________
------/\/\@r()-----
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat na artykuł lol Postaram się maksymalnie skrócić
Uważałem się za beznadziejny przypadek palacza. 30-40 szt. dziennie przez kupę lat. Nawet jak udawalo się zjechać do 12 szt. dziennie, to była to męczarnia nie do wytrzymania. Próbowałem różnych wynalazków - gum, lufek, tabletek, itp. O rezonansie słyszałem wiele dobrego, ale kompletnie w to nie wierzyłem (a wydawało mi się, że trzeba w to uwierzyć, żeby wyszło 8O ).
Sam zabieg trwa ok. 20 min. Go¶ć podł±czył kupę kabelków, a ręce kładziesz na miedzianej płytce. Najpierw co¶ tam kręcił w tej maszynce, potem zacz±ł opowiadać na czym to polega. Przed zabiegiem palisz ostatniego, a także "czy¶cisz" swoje ¶rodowisko (popielniczki, zapalniczki i oczywi¶cie fajki). W miejsce gdzie trzymałe¶ papierosy wkładasz cukierki, albo słonecznik. Już podczas zabiegu ręce zaczynaj± pocić i wydzielać zapach spalenizny. Potem przez kilka dni pocisz się i ¶mierdzisz jak popielniczka - usuwane s± toksyny. To s± te nieprzyjemne efekty uboczne. Trzeba dużo pić i k±pać się czę¶ciej.
Zdaniem kolesia od komputera zabieg wył±cza definitywnie i natychmiast głód nikotynowy. Po zabiegu wytrzymałem bez palenia do wieczora i poszedłem spać bez fajki - po raz pierwszy od dwudziestu lat. Oczywi¶cie nie wierzyłem. Uznałem, że to autosugestia. Rano nie znalazłem fajek w kieszeni - pomy¶lałem, że zapalę po ¶niadaniu. Wcale jednak nie chciało się palić. Dwa dni póĽniej pojechałem na wędkowanie, była impreza i piwko, wszyscy wokół palili - a mnie to już nie ruszało. Dym pachniał całkiem przyjemnie, ale nie poci±gał.
Aby skutecznie rzucić palenie przy pomocy takiego zabiegu nie wolno zapalić ani jednego papierosa. Nawet jeden wł±czy głód nikotynowy natychmiast i z dawn± moc±. Zabieg można jednak powtarzać. Wcze¶niej myslałem, że jak raz się nie uda, to metoda będzie już nieskuteczna. To nieprawda. Jak potem zapalisz i nałóg wróci, możesz głód nikotynowy wył±czyć kolejnym zabiegiem.
Po wszystkim żałowałem tylko jednego - że zdecydowałem się tak póĽno.
Najfajniejsz± rzecz± jest w tym satysfakcja, że się udało. Inn± ciekawostk± jest to, że w kolejnych dniach zaczyna regulować się cały metabolizm. Ci¶nienie szybko wraca do normy - ¶pisz jak dzidzia, nawet w ci±gu dnia. Inaczej się pocisz, inaczej sikasz, czujesz smaki i zapachy ..itp wesoly
wlodek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 24, 2002
Posty: 833

Kraj: Polska
Miejscowość: Plewiska
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Maro! :-) Rzuciłem z dnia na dzień. Pomagałem sobie TABEXEM. Objawami były: potworny kaszel bez możliwo¶ci odplucia, nadmierna pobudliwo¶ć, szczególnie cierpieli w domu. Ale udało się! Na razie nie palę i jest mi z tym dobrze. Pozdrawiam Cię!
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój s±siad, okropny palacz, kupa lat temu poszedł na te komputerowy odwyk. Nie pali do dzisiaj. Nie wierzyłem w te cuda. Ale poszedłem ( 50 zł koszt ) do tego samego punktu. Seans przeszedłem bez emocji. Od razu wiedziałem, ze to kit. Straciłem 50 zł i tylko dlatego chciałem odrobić straty nie palac do wyrównania rachunku. Jako¶ się udawało i po miesi±cu dostałem rozwolnienia. Nie my¶lałem jeszcze wtedy, że to może być rozwolnienie chorobowe. Od tego juz po trzech tygodniach nie mogłem usi±¶ć ( nie pomagały lekarstwa ). Szwagierka powiedziała - zapal papierosa. Zapaliłem. Rozwolnienie przepadło. No i znowu paliłem ... rok. Potem powiedziałem - do¶ć. Bez komputerów - od razu . Do dzisiaj mam spokój i nic nie szwankuje. Nie było takich przej¶ć jak pisze Maro czy Włodek. Pewno s± różne organizmy i każdy przechodzi to inaczej. Jedno jest pewne - za każdym razem warto rzucić palenie. W końcu uda sie.
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rzuciłem min. jak się dowiedziałem, że dym szkodzi rybkom wink:
Sk±d się dowiedziałem, a bo z nimi często rozmawiam:) One tez maj± swoje nałogi, dlatego tak często na wiosnę przesiaduj± w tych "trawach" usmiech

Panowie jaka¶ motywacja i trzymać się. Ja dzi¶ miałem słaby dzień. Nad woda przez ułamek sekundy zachciało mi się jarać, ale to tylko chwila. zaraz swoje my¶li na siłę skierowałem na koniec szczytówki.
_________________
Ginel
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
Potem przez kilka dni pocisz się i ¶mierdzisz jak popielniczka - usuwane s± toksyny. To s± te nieprzyjemne efekty uboczne. Trzeba dużo pić i k±pać się czę¶ciej.

Czy w realiach biurowych jest to do wytrzymania dla innych osób? Przez 8 godzin, czyli będ±c w pracy, szans na k±piel nie mam. Czy lepiej jest poczekać do jakiego długiego weekendu i przej¶ć to w zaciszu domowym/działkowym?
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
jarekk napisał:
Potem przez kilka dni pocisz się i ¶mierdzisz jak popielniczka - usuwane s± toksyny. To s± te nieprzyjemne efekty uboczne. Trzeba dużo pić i k±pać się czę¶ciej.

Czy w realiach biurowych jest to do wytrzymania dla innych osób? Przez 8 godzin, czyli będ±c w pracy, szans na k±piel nie mam. Czy lepiej jest poczekać do jakiego długiego weekendu i przej¶ć to w zaciszu domowym/działkowym?


Palacz ¶mierdzi na co dzień - jego ubrania, włosy, skóra. Dla otoczenia nie powinno być zatem różnicy. W pierwszych dniach po zabiegu zaczynasz wyraĽniej czuć zapachy. To dla Ciebie będzie denerwuj±ce, że pomimo nie palenia, ręce (i reszta pewnie też lol ) ¶mierdz± fajkami jakby ze zdwojon± sił±. U mnie trwało to może ze dwa - trzy dni (w ¶rodku tygodnia i w biurze pełnym dziewczyn wink:
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
Czez napisał:
jarekk napisał:
Potem przez kilka dni pocisz się i ¶mierdzisz jak popielniczka - usuwane s± toksyny. To s± te nieprzyjemne efekty uboczne. Trzeba dużo pić i k±pać się czę¶ciej.

Czy w realiach biurowych jest to do wytrzymania dla innych osób? Przez 8 godzin, czyli będ±c w pracy, szans na k±piel nie mam. Czy lepiej jest poczekać do jakiego długiego weekendu i przej¶ć to w zaciszu domowym/działkowym?


Palacz ¶mierdzi na co dzień - jego ubrania, włosy, skóra. Dla otoczenia nie powinno być zatem różnicy. W pierwszych dniach po zabiegu zaczynasz wyraĽniej czuć zapachy. To dla Ciebie będzie denerwuj±ce, że pomimo nie palenia, ręce (i reszta pewnie też lol ) ¶mierdz± fajkami jakby ze zdwojon± sił±. U mnie trwało to może ze dwa - trzy dni (w ¶rodku tygodnia i w biurze pełnym dziewczyn wink:

Ok taka informacja mnie satysfakcjonuje. Idę szukać biorezonansu w Wa-wie.

Co za¶ do biura pełnego dziewczyn, to mogło działać nawet lepiej na Panie...feromony, czy jako¶ tak to się zwie wesoly
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarek jak tylko z Młodym się skontaktuję to podam Tobie namiary w Wawce.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur dzięki usmiech Już znalazłem obok siebie usmiech
W tym tygodniu jestem mocno zabiegany, ale w przyszłym idę wykrzyknik
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarek - piszesz się na listę? :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarku - byłe¶ na tym ''komputerze''? Dlaczego nic nie piszesz? Wpisać Cię na listę?
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maro - jak z Tob± - mogę Cię też na listę wpisać?
To byłby poważny zwrot w mojej akcji rzucania palenia. W tym roku byłaby najdłuższa lista a i osoby na li¶cie zacne!
Mom marzeniem byłoby, aby cała redakcja PW była niepal±ca :-) Chyba muszę jeszcze trochę poczekać, chociaż kto wie! Mamy wybitny zespół redakcyjny, który w każdej chwili może powiększyć grono niepal±cych :-) Ale słodze :-)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.16 sekund :: Zapytania do SQL: 168