Czy wiesz, że...
W klimacie europejskim samce karpia osiągają dojrzałość w wieku 3 lat, samice 4 – 5 lat. Karp przystępuje do tarła, gdy temperatura wody osiąga 18 – 20°C. Następuje jednocześnie składanie do wody ikry (jaj) przez samice i mleczu (plemników) przez samce. Zapłodnione jaja przyklejają się do pędów i liści roślin podwodnych. Najbardziej odpowiednia dla rozwoju zarodkowego jest temperatura wody od 16 do 24°C. Rozwój wówczas trwa 3 – 5 dni. W niskiej temperaturze wody (10°C) okres rozwoju zarodkowego wydłuża się do 264 godzin.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 590
 Zalogowani 0
 Wszyscy 590

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie bliskość morza tak wpływa :hihi ...(500778) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia są jacyś zużyci, nie to co K ...(500778) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dżąsik nie wie co emeryci lubią najbardziej (i mogą ...(500778) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500778) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500778) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500778) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(500778) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500778) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(500778) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(500778) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2052
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2171
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2142
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Czasami wstyd być Polakiem, niechciany cd.
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Czasami wstyd być Polakiem, niechciany cd.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 2:43 pm    Temat postu: Czasami wstyd być Polakiem, niechciany cd. Odpowiedz z cytatem

Pojawiły się nowe fakty. Fakty zmieniające diametralnie sens moich wynurzeń. Mój post stracił podstawy racji bytu, więc sam go napisałem i sam go kasuję, co nie znaczy, że nie może się pojawić ponownie, gdy ktoś zacznie mnie dołować jako Polaka.
Ja się uspokoję a Jotes poćwiczy jaśniejsze przedstawianie problemów.


Ostatnio zmieniony przez SSG dnia Pon Mar 02, 2009 1:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się Dociu nawet z tym, że moje posuniecie zamykając ten post było nie fair wesoly .
Jednak poprosił o to Jarek a jako "właściciel" wątku miał (prawdopodobnie) prawo do takiej decyzji wink: .
Oberwało mu się i obrywa, czy słusznie aż tak mocno?
Wiele jest prawdy w tym, co piszesz, chociaż używasz akordów, które budzą we mnie strach lol .
Nie mniej jednak trudno nie przyznać racji argumentom przywołującym akrobatyczną pozycje Polski w Europie. Właśnie, dlatego oburzałem się na stwierdzenia, że powinno być nam wstyd. Jakoś trudno mi się wstydzić wink: .
Cóż, wątek znowu zaistniał i pewnie tak szybko nie zginie. Mam nadzieje, iż w dalszym ciągu kulturalnie przekazywać będziemy nowe spostrzeżenia lol .
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gdańsk
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja już tak bardziej żartem, niż serio wink:.
Gdyby Eugene Delacroix, przeczytał ten temat, to z pewnością namalowałby "Docia wiodącego lud na barykady" zamiast wolności wesoly .
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Osjaków
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLIK
_________________
Politycznej poprawności moje stanowcze NIE!
Lineczek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Mar 15, 2006
Posty: 246

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
KLIK


ZASADA :Tak Cię traktują jak im na to pozwolisz.
Obojętnie czy to na ulicy , czy zagranicą. Jeżeli sam nie masz szacunku dla siebie to czemu mieliby Ci okazać go obcy ludzie? . Szanuję innych i tego wymagam wobec siebie. Nawet jeżeli mi się to nie opłaca to potrafię powiedzieć co myślę bez względu na status materialny, społeczny czy zależność służbową. Nie mam z tym żadnego problemu ani w kraju ani zagranicą.
majkel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jun 19, 2006
Posty: 767

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
KLIK


A czyja to wina,że za Chorwata zaplacą 3 razy więcej aniżeli za Polaka? Międzynarodowego spisku, żydomasonerii czy neonazistów? Panowie na Boga, więcej obiektywizmu, bo obrażanie własnego kraju mierzi mnie tak samo, jak publiczne sranie patriotyzmem

O jacy my jesteśmy biedni i wykorzystywani. I jeszcze za mało nam płaca w pracy. A nasza kiełbasa i tak przegoniła ich kiełbasę...
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Zgadzam się Dociu nawet z tym, że moje posuniecie zamykając ten post było nie fair wesoly .
Jednak poprosił o to Jarek a jako "właściciel" wątku miał (prawdopodobnie) prawo do takiej decyzji wink: .
Oberwało mu się i obrywa, czy słusznie aż tak mocno?
Wiele jest prawdy w tym, co piszesz, chociaż używasz akordów, które budzą we mnie strach lol .
Nie mniej jednak trudno nie przyznać racji argumentom przywołującym akrobatyczną pozycje Polski w Europie. Właśnie, dlatego oburzałem się na stwierdzenia, że powinno być nam wstyd. Jakoś trudno mi się wstydzić wink: .
Cóż, wątek znowu zaistniał i pewnie tak szybko nie zginie. Mam nadzieje, iż w dalszym ciągu kulturalnie przekazywać będziemy nowe spostrzeżenia lol .


Nie lubię tak pisać, nie lubię podnosić ciężkiej broni, choć przysłowiaowe "armaty" jeszcze w koszarach. Wątek raczej nie będzie kontunuowany ze względu na swoją wymowę, którą zauważył już Pietruch. :-) Jeśli jednak będzie, to zapewne zejdzie na zupełnie inną płaszczyznę.
Taki to już mój chamsko prostacki charakter. Lubię rozmawiać a nie oceniać. Jak mnie głaszczą to i ja pogłaszczę. Jak mnie kopią to nie odsuwam się i nie przepraszam, ze zajmuję miejsce, tylko kopię mocniej. Z moim systemem wartościowania nie trzeba się zgadzać, ba, w ogóle nie trzeba go brać pod uwagę. Ja tylko proszę aby nie gryźć mnie jako Polaka, gryzienie personalne zniosę. :-)
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
To ja już tak bardziej żartem, niż serio wink:.
Gdyby Eugene Delacroix, przeczytał ten temat, to z pewnością namalowałby "Docia wiodącego lud na barykady" zamiast wolności wesoly .


Odczucia jak najbardziej prawidłowe. :-) Do rewolucji jest mi nie po drodze i bardzo daleko. Poza tym z rewolucji nigdy nic dobrego nie wyszło. Jednak do wolności trzeba dorosnąć by w pełni poznać jej smak, a na to potrzebujemy czasu.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 4:36 pm    Temat postu: Re: Czasami wstyd być Polakiem, niechciany cd. Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Monk odpisał mi, że jest zaskoczony iż nie rozumiem jego intencji. Ja byłem zaskoczony, że tak napisał jak napisał. Forum PW to nie kółko poetyckie, gdzie nad każdym postem trzeba się zastanawiać - co autor miał na myśli. Nie, nic z tego. Albo się pisze wprost, albo pisze bzdury i potem ściemnia, że nie o to chodziło.


Oczywiście Dociu - masz rację. lol
Sztuką jest czytanie ze zrozumieniem, którą wszak nie każdy posiąść musi. :roll:

Dla mnie koniec tematu, bo ... po cholerę udowadniać, że się nie jest wielbłądem. A z szarpania się jak matka z łobuzem wyrosłem już dość dawno. :roll:
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszku, cóż mogę powiedzieć? Namieszałem i to mocno, a zapewniam Cię, że nie miałem zamiaru nikogo obrażać - NIKOGO. Zapędziłem się w kozi róg i najlepiej dla mnie będzie, jeśli już zamilknę, by nie gmatwać bardziej. Źle to wszystko wyszło - nie tak chciałem, wyszło na opak. Przepraszam wszystkich, którzy również poczuli się obrażeni. :oops:
Krzysztof46
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 14, 2006
Posty: 245

Kraj: Niemcy
Miejscowoœć: Raubach
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam juz na obczyznie ponad dwadziescia lat ,wiele panstw zwiedzilem i wiele widzialem .
Jestem przerazony tym co niektórzy nasi koledzy piszá.Wstydzic sié wlasnego kraju ? Tylko dla tego ze jakis debil cos ukradl lub napadl?
Pewnie ze tak nie powinno byc i wstydzé sié za czyny tych ludzi ,ale nie wlasnej ojczyzny.Jezeli z kilku takich nieladnych przypadków mialbym sié wstydzic swojego kraju ,swojego pochodzenia to jak wstydzic majá sié ci co dzisiaj pouczajá Europé ze sá ofiarami wojny i trzeba im muzeum postawic za taká poniewierké.Jak majá sié wstydzic niemcy za obozy ,mordy i rabunki?Oni powinni chodzic z glowami przy samej ziemi nie podnoszác oczu do góry.Ci co tak bardzo sié wstydzá niech przyjmá do wiadomosci ze w kazdym narodzie sá swinie (swinie przepraszam za porównanie)i tak dla przykladu :niemka w Szwecji zabila dwoje dzieci zeby byc z kochankiem ,druga zamrozila swoje dziecko .
Tak móglbym wymieniac i wymieniac.Wiem tylko ze te nagonki na zachodzie majá jedno na celu ,zniechécic spoleczenstwo do nas bo jestesmy od nich lepsi ,sumienniejsi i chétniej zatrudniani.I niech mi nikt nie pisze ze za gorsze pieniádze bo kazdy oficjalnie zatrudniony zarabia wedlóg taryfy ,czyli tyle samo co niemiec.
Milego wieczoru zyczé !!!
_________________
Krzysztof


Ostatnio zmieniony przez Krzysztof46 dnia Nie Mar 01, 2009 5:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 4:59 pm    Temat postu: Re: Czasami wstyd być Polakiem, niechciany cd. Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
SSG napisał:
Monk odpisał mi, że jest zaskoczony iż nie rozumiem jego intencji. Ja byłem zaskoczony, że tak napisał jak napisał. Forum PW to nie kółko poetyckie, gdzie nad każdym postem trzeba się zastanawiać - co autor miał na myśli. Nie, nic z tego. Albo się pisze wprost, albo pisze bzdury i potem ściemnia, że nie o to chodziło.


Oczywiście Dociu - masz rację. lol
Sztuką jest czytanie ze zrozumieniem, którą wszak nie każdy posiąść musi. :roll:

Dla mnie koniec tematu, bo ... po cholerę udowadniać, że się nie jest wielbłądem. A z szarpania się jak matka z łobuzem wyrosłem już dość dawno. :roll:


Znów wrzucasz EOT zaiast napisać mi to, czego nie zrozumiałem. To już drugi raz.
Nic Maćku udowadniać nie musisz, dla mnie zawsze "pasowałes" do ściany. :-) Szarpać się też nie musiz. Chyba kilka zdań uświadomienia nie jest nadzwyczaj stresujące? Wybór należy do Ciebie. :-)
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, że nie dla wszystkich moje słowa są czytelne, odbierać mogę jedynie jako powód do dumy. Widać wspomniana 'sciana" cokolwiek zwichrowana.
Rozpisywać swoich poglądów na nuty nie mam zamiaru - niech to będzie dla niektórych "enigmą". Każdy może mieć własne zdanie, a tragedią by było, gdyby powodowało ono jedynie poklask i zrozumienie... lol
A dlaczego nie wdaję się w dyskusje? Po co - to przecież i tak nic nie zmieni, więc lepiej wyrażać własne zdanie, a nie na zasadzie "bzij- zabzij" udowadniać, że to cały świat się myli, a nie ja. ;)
majkel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jun 19, 2006
Posty: 767

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patriotyzm, jak każda miłość...jest ślepy.

I gwoli uniknięcia jakichkolwiek ewentualnych nieporozumień mogących wynikaz z mojej tezy- nie wstydzę się, że jestem Polakiem. Nie jestem też z tego w jakiś szczególny sposób dumny. Powiedzmy, że staram się zachować obiektywizm. I chociaz naprawdę przyjemnie czyta się takie szczere wyznania, jak Oldiego, sam osobiście naj, naj, i naj jestem w stanie powiedzieć tylko o moim synu (bo moja ojcowska miłość jest zapewne również ślepa) Dlatego w pewnym sensie rozumiem to patriotyczne postrzeganie naszego kraju, ale stety lub niestety tej ślepej (jak już ustaliliśmy) fascynacji nie ulegam.

Wyrażam przy tym szczerą nadzieję, że nasi najwięksi portalowi patrioci potrafią uszanować przebywających w Polsce Rumunów, Bułgarów i Ukraińców, okazując im na każdym kroku wyrazy uznania z powodu ich niewątpliwego dorobku kulturowego i nie okazują im wyższości, mogącej ich przecież urazić, jak nas uraża wyższość okazywana nam przez kraje starych demokracji.

Żyję w Polsce. Uwielbiam tutejsze rzeki- są piękne, chociaż zanieczyszczone i skłusowane-bynajmniej nie ręką Niemca i Anglika.
Znam historię Europy, chyba ponad przecietnie, potrafię nakreślić w niej obraz naszego kraju. Wzruszam się Powstaniem Warszawskim, w którym zginął mój pradziadek, ale wiem że nasza kampania wrześniowa nie dorównała skuteczności i waleczności fińskiej partyzantki.
Szanuję Lema, ale wiem iż większośc dużych europejskich krajów może pochwalić się znacznie dłuższymi listami wybitnych pisarzy, filozowów, naukowców (nawet Ci prymitywni Niemcy)

Coraz gorliwiej uczę się angielskiego, przebywając gdziekolwiek za granicą, chcę być postrzegany jako wykształcony, kulturalny europejczyk bez kompleksów. Chciałbym aby tak postrzegano Polaków.

Michał
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
Zbyszku, cóż mogę powiedzieć? Namieszałem i to mocno, a zapewniam Cię, że nie miałem zamiaru nikogo obrażać - NIKOGO. Zapędziłem się w kozi róg i najlepiej dla mnie będzie, jeśli już zamilknę, by nie gmatwać bardziej. Źle to wszystko wyszło - nie tak chciałem, wyszło na opak. Przepraszam wszystkich, którzy również poczuli się obrażeni. :oops:


Złodziej, bandyta czy inna szubra i kanalia pozostaną wyłącznie nimi.
Pretendujemy, jako nacja, do miana europejczyka a własciwie to robimy wszystko (politycy) aby tak się stało. Skoro tak, to wielka pora aby zacząć postrzegać Stary Kontynent jako jedność. Narodowościowe kwestie pozostawmy jedynie dla rzeczy dobrych, miłych i rywalizacji sportowej. Kwestie złe zacznijmy nazywać po imieniu i choć przykre, ze część "bohaterów" smutnych wiadomości łączy z nami wspólny język, to mimo swoich praw ja ich traktuję tak jak na to zasługują swoimi postępkami.
Złodzieja, bandytę czy inną szubrę i kanalie nie nazwę obywatelem jakiegokolwiek kraju tylko złodziejem, bandytą, dzubrą lub kanalią, tak jak na to sobie zasłużyli. Poczujmy się w pełni europejczykami bez narodowościowego akcentu, bo jeśli nie, to nie pozostaje nic innego jak cofnąć się w czasie, wytoczyć działa i ostro walczyć o swoje. A wtedy Pietruch będzie mógł, mam nadzieję, że znów żartem :-) , skorzystać nie z frrancuskiego przedstawiciela romantyzmu lecz z twórczości rodzimego batalisty. :-)
Maro
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 19, 2002
Posty: 363

Kraj: UK
Miejscowoœć: Łódź-Wrocław-Londyn
PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wlaczajac sie do goracej dyskusji, powiem tylko jedno. Dzisiejszy Sun, Metro, Lite i pare innych szmatlawcow podalo, ze aresztowali tych ludzi ale jeszcze nie ma dowodow... Moze poczekajmy na dowody i wyrok? Zostali zatrzymani na podstawie obrazu z CCTV kamer. Czyli mogli byc tam w zlym momencie poprostu.

Jesli to zrobili to dobrze, ze zostana ukarani ale to nie zmienia faktu, ze tylko zwyrodnialec moglby tak postapic. Nie ma to nic wspolnego z narodowoscia. A moze to Austriacy? Przeciez Fritzl byl chyba gorszy...

Pozdrawiam.
_________________
------/\/\@r()-----
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.08 sekund :: Zapytania do SQL: 66