Czy wiesz, że...
SUM:
- Rekord Polski - 102,00 kg
- Złoty medal - od 30,00 kg
- Srebrny medal - od 20,00 kg
- Br±zowy medal - od 15,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 589
 Zalogowani 0
 Wszyscy 589

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(500754) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(500754) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(500754) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500754) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500754) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500754) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(500754) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(500754) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(500754) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(500754) Apr 03, @ 10:34:12


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2273
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2052
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2171
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2188
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2095
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2142
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2501
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Opel calibra
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Opel calibra
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamker, zapewne masz sporo racji. Calibr (ofert sprzedaży) rzeczywi¶cie dużo więcej na rynku niż japońców. Ale na ulicach juz tej różnicy aż tak nie widac. wink: Może wła¶cicele japońców zwyczajnie rzadziej je sprzedaj±... wink:
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
Nierobiga
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 139

Kraj: Polska
Miejscowość: Brodnica
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem okazje jedzić cali nawet byłem namawiany do jej kupna ale jako¶ losy się inaczej potoczyły. Opel calibra w tych latach co był produkowany zyskał popularno¶ć dzięki dawaniu dużej rado¶ci z jazdy za mniejsz± cene od konkurencji dlatego stał się bardzo popularny.
_________________
WĘDKARSTWO & BMW KLUB POLSKA MOJE ŻYCIE
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie każdy model VW Audi BMW Toyoty Mazdy Mitsubishi doczekał sie następcy.
Każdy model ewoluował prawie do dzi¶. A Opel?? Zrobili Calibre i tyle z niej zostało. Dzi¶ jest symbolem raczej cienkiego portfela, sportowej duszy młodych ludzi i ambicji na sprint z pod ¶wiateł.
Co zrobiono po tym bublu?? Opla Astrę CUPE? Nieporozumienie kolejne i wybieg pod klienta.
Nie miałem Calibry bo nie rajcuje mnie ciasnota na 4 dupy. Miałem jednak okazję sporo ni± jeĽdzić (to tak do wiadomo¶ci cofniętego w rozwoju). Zalet± tego auta jest współczynnik oporu powietrza który na owe czasy był tak niski że wprawiał w osłupienie innych konstruktorów. I to wszystko co dobre. S± modele które dojad± jeszcze sporo.
I tak od lat Golf GTI leczy wszystkich producentów europejskich aut.
_________________
Mnie bior± zawsze.
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"bez obrazy ale ludzie którzy się wypowiadaj± na temat o którym nie maj± zielonego pojęcia i się wypowiadaj± tak jak można przeczytac kilka postów nad moim s± od dzisiaj dla mnie zerami. "

Dlaczego Ty Ziomek poczułe¶, że to mogło być skierowane do Ciebie??
Może masz jaki¶ powód by tak my¶leć??

Skoro wyrażasz swoje zdanie to mogłe¶ poprzestać na czę¶ci swojej wypowiedzi. Sk±d wiesz, że "A co to za osi±gi ?? - skoro pod mask± jest, jakby nie patrzec, niemały silnik (2L chyba najmniejszy)? Nie ma się czy podniecac. A paliwo pije jak w¶ciekły. Blacha do niczego. Ma jeden atut - cena" ?? Żeby to oceniać trzeba chyba mieć jakie¶ do¶wiadczenie??
Subiektywnie Ty możesz ocenić wygl±d i ryk z tłumika z końcówk± o ¶rednicy rynny.
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
Prawie każdy model VW Audi BMW Toyoty Mazdy Mitsubishi doczekał sie następcy.
Każdy model ewoluował prawie do dzi¶. A Opel?? Zrobili Calibre i tyle z niej zostało. Dzi¶ jest symbolem raczej cienkiego portfela, sportowej duszy młodych ludzi i ambicji na sprint z pod ¶wiateł.
Co zrobiono po tym bublu?? Opla Astrę CUPE? Nieporozumienie kolejne i wybieg pod klienta.
Nie miałem Calibry bo nie rajcuje mnie ciasnota na 4 dupy. Miałem jednak okazję sporo ni± jeĽdzić (to tak do wiadomo¶ci cofniętego w rozwoju). Zalet± tego auta jest współczynnik oporu powietrza który na owe czasy był tak niski że wprawiał w osłupienie innych konstruktorów. I to wszystko co dobre. S± modele które dojad± jeszcze sporo.
I tak od lat Golf GTI leczy wszystkich producentów europejskich aut.




No widzisz. Wielkie brawa dla Ciebie. Calibra nie miała swojego następcy. Może nie potrzebowała?? Ale patrz na to calibra.
Sporo jeĽdziłe¶ calibr± hmm z tego jak piszesz niektóre posty wynika, że tylko karpiujesz.
Miałe¶ na my¶li to Cupe?? cupe
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiur napisał:
Dlaczego Ty Ziomek poczułe¶, że to mogło być skierowane do Ciebie??
Może masz jaki¶ powód by tak my¶leć??

Jaja sobie robisz czy masz mnie dodatkowo (prócz zera) za idiotę?
Daj sobie już spokój. Nawet na szczero¶ć Cie nie stać. :?
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Pany Moderatory: przy całym szacunku do Was i Waszej niewdzięcznej pracy pamiętajcie: "Co przystoi Jasiowi, nie zawsze przystoi Panu Janowi". :roll:


Ot i m±drego dobrze posłuchać. Moderator jak mniemam dba o to, aby tre¶ci zawarte na forum były zgodnie z regulaminem, a nazywanie kogo¶ zerem chyba się w nim nie mie¶ci. To takie przypomnienie(ot choćby jak w w±tku o piratach drogowych, których łapi± piraci drogowi zwani dalej policjantami wink: usmiech ).
Ynek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 22, 2007
Posty: 205

Kraj: Polska
Miejscowość: Miedzichowo
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że tematy zaczynane przeze mnie nie s± aż tak bardzo kontrowersyjne. To dla czego tak często dochodzi w nich do kłótni. Koledzy szkoda zdrowia. Lepiej wybierzmy sie na ryby. Pozdrawiam.
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche się zagalopowałem. Ta wymiana zdań by się mogła tutaj ci±gn±ć jeszcze do¶ć długo.
Monk ma racje. Przepraszam za niepotrzebne tutaj słowa.
Na swoj± obrone mam tylko, to że nie znosze stereotypów . Nie można wszystkiego mieszać i wrzucać do jednego worka.
Ynek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 22, 2007
Posty: 205

Kraj: Polska
Miejscowość: Miedzichowo
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne jaki kto ma samochód s±dzę że, przy stale rosn±cych cenach benzyny wszyscy przesi±dziemy sie na rowery.
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Tiur .... jak zmienisz może jeszcze kilka wozidełek to może nabierzesz troszkę więcej danych niż tylko o Calibrze i wtedy zrozumiesz czym tak naprawdę jest stereotyp. Wtedy może zaczniesz mówić inaczej i zrozumiesz że s± auta i s± użytkownicy tych aut i tyleż samo zdań na ich temat. Zrozumiesz że można mieć więcej i wiedzieć więcej.
Nie jestem a raczej nie mam chęci nawet starać się zrozumieć Twoich przeprosin dla Ziomka bo post wyżej, we własnej wypowiedzi ponownie pijesz do innych userów.
W tym momencie już nie mam nic więcej do dodania w Twoim kierunku jak tylko zapis w mojej stopce. lol lol
_________________
Mnie bior± zawsze.
Ynek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 22, 2007
Posty: 205

Kraj: Polska
Miejscowość: Miedzichowo
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy zachowajmy stoicki spokój.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ynek napisał:
Koledzy zachowajmy stoicki spokój.


Ynek, spokojnie. My dziewczyny lubimy się pokłócić, ale to nie powód do zmartwień, bo i tak jeste¶my najlepsze psiapsiółki wink: wesoly . Po prostu portal się odmładza, staruchy na emerytury odchodz± i musimy się przyzwyczaić do zmiany warty...
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamker napisał:
Tiur napisał:

Moderator też człowiek i ma swoje zdanie.


Tiurek nie na tym forum. lol lol Tu nie wolno moderatorowi wyrażać swojego własnego zdania.

Zamki, czy Ty na "staro¶ć" już wzrok tracisz, czy też udajesz "Greka" :?:
Wyrażanie zdania, a nazywanie kogo¶ zerem to do¶ć...subtelna różnica, a może ja się po prostu mylę :?: czyli nie ma różnic...

Sam sprzedałem wła¶nie auto i kupiłem nowe. Dodam, że japończyka. Dlatego zerkn±łem w ten w±tek.
Kiedy przeczytałem "wypowiedzi" obrażonego jak widać na userów "modreatora" Tiura, to pierwsze co mi przyszło do głowy, to sk±d On się wzi±ł na PW w charakterze moderatora :?:
Rejestruję, będ±c jak mniemam do¶ć aktywnym userem, moderatorów Jarpo, Zamkera i Tarasa, ale sk±d Tiur :?: ani chybi przez nieuwagę nie zwróciłem uwagi na TAK KLUCZOWˇ postać w¶ród moderatorów...

Z uwagi na to, że w±tek zrobił się wprost obrzydliwy, poprzez działania "moderatora" Tiura, za¶ moderator Zamker, nie widzi nic zdrożnego w wyrażaniu my¶li pt. : "jeste¶ zerem", pozwolę sobie powiedzieć "moderatorze" Tiur, żes dla mnie ZERO lol
Bez poważania
Czez
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dajmy już spokój. Tiur jako ¶wieżo upieczony moderator zapłacił frycowe, wie na co ma zwracać uwagę i kiedy musi pohamować przelewanie my¶li na klawiaturę. Każdy, kto opiekuje się tym portalem musi włożyć w to trochę roboty ale i serca. Tego życzę "nowej władzy" na PW.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Tiur jako ¶wieżo upieczony moderator

Dobry żart tynfa wart lol
Upieczony jest w tym samym terminie co Zamker, Jarpo i Taras...lecz Swoje "moderowanie" objawił wła¶nie teraz i o tym pisałem powyżej używaj±c zwrotu "sk±d On się wzi±ł"...wcze¶niej nie zarejestrowałem żadnej formy moderowania...ale mogę się mylić lol w każdym razie (skoro nie ma w tym nic złego ...) ZERO, a nie moderator wykrzyknik


Ostatnio zmieniony przez Czez dnia Sro Cze 04, 2008 8:47 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol lol A my¶lałem, że to ¶wieża sprawa. Dobra już nic nie mówię. Możecie się kłócić wink: lol lol
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Zamki, czy Ty na "staro¶ć" już wzrok tracisz, czy też udajesz "Greka" :?:
Czez


Wiesz czasami co¶ w człowieku pęknie. S± pewne stany, które się nawarstwiaj± i kiedy¶ musz± się wylać. Fakt nie pomy¶lałem jak jest przykre stwierdzenie Tiura i nie zareagowałem. Ale i ja mam czasami do¶ć przywalania się do mnie - moderatora. Ja też jestem użytkownikiem tego portalu. Też mam swoje zdanie jako zamker a nie tylko "moderator". I wiesz co ? W sumie to mam tego do¶ć.
_________________
Łowię i zjadam ......
Ynek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 22, 2007
Posty: 205

Kraj: Polska
Miejscowość: Miedzichowo
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już mówimy [piszemy] o tych zerach to pamiętacie to?: "...pan jest zerem..." wtedy to się nieĽle pojechali.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamker napisał:

Wiesz czasami co¶ w człowieku pęknie.

Wiem i rozumiem to, ale generalnie chodzi Ci o Siebie, czy o kogo¶ innego np. "moderatora" Tiura?
Zamker napisał:

Fakt nie pomy¶lałem jak jest przykre stwierdzenie Tiura i nie zareagowałem.

Wręcz przeciwnie! Zareagowałe¶ i to do¶ć wylewnie! Tylko nie w ten deseń, że się tak delikatnie wyrażę...
Zamker napisał:

Ale i ja mam czasami do¶ć przywalania się do mnie - moderatora. Ja też jestem użytkownikiem tego portalu.

Nie rób z Siebie ofiary, z łaski Swojej, bo i ja mogę napisać epistołę nt. przywalania się do "prawnika Czeza", w bardzo różnych kontekstach...
Wybieramy internet jak± jedn± ze Swoich form aktywno¶ci i nikt nie mówi nam, że wszystko będzie łatwe, proste i przyjemne, chyba że ograniczymy się do zadawania pytań na forum...
Zamker napisał:

I wiesz co ? W sumie to mam tego do¶ć.

Ja również, co nie zmienia faktu, że jeste¶my tu gdzie jeste¶my i piszemy, co piszemy...

Pozdrawiam Cię Zbyszku serdecznie i pamiętaj, z łaski Swojej o TYCH cykadach wink:
Ynek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 22, 2007
Posty: 205

Kraj: Polska
Miejscowość: Miedzichowo
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
Wiesz Tiur .... jak zmienisz może jeszcze kilka wozidełek to może nabierzesz troszkę więcej danych niż tylko o Calibrze i wtedy zrozumiesz czym tak naprawdę jest stereotyp.
:

STEREOTYP: funkcjonuj±cy w ¶wiadomo¶ci społecznej, skrótowy, uproszczony i zabarwiony warto¶ciuj±co obraz rzeczywisto¶ci odnosz±cy się do rzeczy, osób, grup społecznych.
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim posiadaczom aut polecam teraz nabranie dystansu poprzez delikatne zresetowanie czachy. Jako posiadacz rowera (nie mylić z samochodem) będę uważnie ¶ledził, czy się który nie wyłamał, próbuj±c udowodnić wyższo¶ć swojej ciotki poprzez wygodę zagłówków w samochodzie dziadka. ;)
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adalin napisał:
Wszystkim posiadaczom aut polecam teraz nabranie dystansu poprzez delikatne zresetowanie czachy. Jako posiadacz rowera (nie mylić z samochodem) będę uważnie ¶ledził, czy się który nie wyłamał, próbuj±c udowodnić wyższo¶ć swojej ciotki poprzez wygodę zagłówków w samochodzie dziadka. ;)

Na Twoim miejscu ważyłbym słowa w tym temacie.
Pamiętaj że kółeczko od Opla czy mercedesa może idealnie posłużyć za celownik na rowerzystę ;)


Edit: Panowie mam tak± mał± pro¶bę. Zluzujcie trochę atmosferę, bo powietrze jest co najmniej gęste. Nie wydaje mi się by PW było odpowiednim miejscem do prowadzenia wojen. Większo¶ć z nas siedzi tutaj po to by odprężyć się od pracy, szkoły, żony, te¶ciowej.
PójdĽcie na spacer, przejedĽcie się samochodem (koniecznie z otwart± szyb± i zimnym łokciem), przeczytajcie ksi±żkę, obejrzyjcie co¶ naprawdę dobrego (ze swojej strony dla rozluĽnienia atmosfery polecam wszystko co ma w sobie nazwę Monty Python). Nie ma sensu tutaj sianie fermentu, plucie jadem, i przekrzykiwanie się jeden przez drugiego. Ł±czy nas przecież wspólne hobby, pasja, a dla niektórych sposób życia. Dlatego m. in. jest to forum dyskusyjne by powiększać swoj± wiedzę, wymieniać swoje pogl±dy jak na cywilizowane osoby przystało tj. w poszanowaniu drugiej osoby oraz jej pogl±dów.
Żywię nadzieję, że nie zachowujecie się nad wod± lub w samochodzie tak samo co w tym temacie wink:
Maro
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 19, 2002
Posty: 363

Kraj: UK
Miejscowość: ŁódĽ-Wrocław-Londyn
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez, coz moge dodac...
Minely juz czasy, byc moze bezpowrotnie, kiedy nawet ostre dyskusje byly toczone w sposob strasznie zgryzliwy,ale inteligentnie i z kultura. Sztuka jest napisanie komus, ze jest idiota, nie uzywajac slowa idiota.

Nie chce mi sie sprawdzac ile lat ma Tiur, ale z awataru wyglada na bardzo mlodego czlowieka. Niestety nie tak mlodego, zeby mozna go jeszcze wychowac. Pojec typu "kultura" czy "szacunek" uczy sie w wieku lat kilku.

Ucieszylem sie, ze wszyscy postrzegamy zachowanie moderatora jako zle. Dziwi natomiast fakt, ze tylko jedna osoba wziela go w obrone. I kto to jest? Kolejny moderator. Po dyskusji o "naszej-klasie" w zasadzie nie powinienem sie juz dziwic. Totalny brak zrozumienia slowa pisanego.

Zal, ze ludzie tacy jak Esox, Old Rysiu, Monk odeszli... Z Mackiem nawet toczylismy kiedys zazarte dyskusje. Ot roznica zdan, w temacie duzo powazniejszym niz wybor marki samochodu. Do dzis mam pelen szacunek do "oponenta". A nastepcy? Niestety nie ma nastepcow... Tylko czemu od pewnego czasu Redakcja nie reaguje? Nie wiem, a wiekszosc znam osobiscie i szanuje. Moze maja juz dosc uzerania sie z kazdym z osobna? Tylko, ze w ten sposob daja pozwolenie na wypaczenie tego z czym walcza. Chamstwo na portalu powinno byc zwalczane, ale jak sie okazuje szewc bez butow chodzi.

Wracajac do meritum. Dla mnie okreslenie kogos totalnym zerem, jest jest duzo ciezszym gatunkowo okresleniem, niz na przyklad "idiota". Idiota moze byc dobrym czlowiekiem, jest tylko glupi , ale moze ma dobre serce i karmi ptaszki w ogrodzie? Wiec nie jest zupelnym zerem? Moze czas zaczac okreslac Tiura mniej powaznymi epitetami? Inni moderatorzy nie powinni reagowac ,bo to lagodniejsze okreslenia... Moze Tiur powinien zaczac karmic ptaszki?

Pozdrawiam
_________________
------/\/\@r()-----
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok.
Więc je¶li wszyscy s± tacy idealni to zapraszam. Nie jestem pewien do końca kto teraz powołuje moderatrów. Nie jest to co¶ co mi się wymy¶liło pod wpływem impulsu. Zrzekam się funkcji "moderatora". Na to meijsce jest jak widać więcej chętnych, którzy będ± się lepiej sprawować na tym miejscu. Je¶li dobrze pójdzie to od następnych postów będę mógł już "legalnie" najeżdrzać na innych jako zwykły user.
User Maro bedzie chyba odpowiednim kandydatem jako ten pamiętaj±cy stare czasy i maj±cy do¶wiadczenie.
pozdrawiam
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiur napisał:
Ok.
Więc je¶li wszyscy s± tacy idealni to zapraszam. Nie jestem pewien do końca kto teraz powołuje moderatrów. Nie jest to co¶ co mi się wymy¶liło pod wpływem impulsu. Zrzekam się funkcji "moderatora". Na to meijsce jest jak widać więcej chętnych, którzy będ± się lepiej sprawować na tym miejscu. Je¶li dobrze pójdzie to od następnych postów będę mógł już "legalnie" najeżdrzać na innych jako zwykły user.
User Maro bedzie chyba odpowiednim kandydatem jako ten pamiętaj±cy stare czasy i maj±cy do¶wiadczenie.
pozdrawiam


Nie będziesz mógł swobodnie najeżdżać, gdyż zabrania tego regulamin PW.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiur napisał:
Ok.
Więc je¶li wszyscy s± tacy idealni to zapraszam. Nie jestem pewien do końca kto teraz powołuje moderatrów. Nie jest to co¶ co mi się wymy¶liło pod wpływem impulsu. Zrzekam się funkcji "moderatora". Na to meijsce jest jak widać więcej chętnych, którzy będ± się lepiej sprawować na tym miejscu. Je¶li dobrze pójdzie to od następnych postów będę mógł już "legalnie" najeżdrzać na innych jako zwykły user.
User Maro bedzie chyba odpowiednim kandydatem jako ten pamiętaj±cy stare czasy i maj±cy do¶wiadczenie.
pozdrawiam

Nie wyci±gn±łe¶ z tego wszystkiego - Tiur - co Tu zostało napisane żadnej nauki . Stroszysz się dalej jak kogucik a tak naprawdę chyba nawet nie wiesz dobrze o co chodzi dokładnie . Funkcja moderatora to niestety nie jest taka sama funkcja jak usera z możliwo¶ci± poprawiania błędów i upominania . Ludzie już w tym przypadku wymagaj± od ciebie jako takiej względnej kultury . Nie obrażania innych , lub samemu się obrażania na wszystkich , tylko rozważnej decyzji , odpowiedzi , wypo¶rodkowania . Zdań typu "Moim zdaniem , uważam osobi¶cie" a nie ja wiem najlepiej a inni to zera je¶li tak nie uważaj± . Po prostu spokój i jeszcze raz spokój . To tyle z mojej strony . Moim zdaniem wesoly
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi bardzo podoba się podpis Docia. Tak mi się podoba, że aż mu go zazdroszczę.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to, żeby kto¶ był moderatorem, trzeba go bardzo prosić. To nie awans na PW, ale dowalenie robót. Zwykły user nawet nie ma pojęcia, ile problemów i obowi±zków spoczywa na moderatorze. To bardzo stresuj±ce i wyczerpuj±ce. Kto chce się o tym przekonać?
Nikt z userów nie ma prawa os±dzać pracy moderatora tutaj publicznie. Macie w±ty? Napiszcie do zespołu redakcyjnego.
Analizowanie tutaj, co jest bardziej obraĽliwe - idiota czy zero, jest w tym przypadku nie na miejscu.
Nikt nie chce być w zespole redakcyjnym, nikt nie chce być moderatorem. Ciekawe dlaczego? Ja wiem, bo byłem. Napiętnowany user tym ''wyróżnieniem'' ma mniejsze prawa niż zwykły user. On jest " Tym" , któremu nie wolno, bo jest ...
Zupełnie inaczej byłoby, gdyby to wła¶nie wyróżniony user, który dostał awans do zespołu redakcyjnego czy grona moderatorów, miał więcej swobody i nie wolno go było krytykować.
Wtedy za atakowanie moderatora można byłoby nieĽle zarobić. Nie musiałby się tylko za język trzymać moderator ( kilka osób ), a userzy ( kilka tysięcy ). Wtedy to, czy nasz Portal jest wysokiej klasy czy niskiej, decydowałaby grupa dowodz±ca. Tymczasem, userzy mog± sobie wieszać psy na moderatorach i redaktorach za jakie¶ marne słowo ''zero'', które być może było trafnie okre¶lone. ''Zero'' wiedzy na temat konkretnego samochodu.
Widziałem samochód Tiura. Widziałem jak nim jeĽdzi. Nie jest żadnym oszołomem. Jego wysoka klasa prowadzenia samochodu jest wzorem do na¶ladowania. Wiem, jak jest zakochany w swoim samochodzie i nie dziwie się jego reakcji na to, co pisali¶cie.
Tiur i Zamker.
Ja w imieniu userów Was bardzo przepraszam.
Do zespołu redakcyjnego.
Domagam się publicznie od zespołu redakcyjnego, aby wiecej praw do swobodnego zabierania głosu mieli redaktorzy i moderatorzy. Domagam się, aby jak w wojsku, ta własnie grupa miała zawsze rację.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Do zespołu redakcyjnego.
Domagam się publicznie od zespołu redakcyjnego, aby wiecej praw do swobodnego zabierania głosu mieli redaktorzy i moderatorzy. Domagam się, aby jak w wojsku, ta własnie grupa miała zawsze rację.

Rysiu ja nie chcę mieć zawsze racji, ale męczy mnie to czyhanie niektórych userów (jest ich niewielu) na jakie¶ potkniecie moderatora. Wtedy można mu dowalić. Może jeszcze jaki¶ wierszyk na tę okoliczno¶ć napisać.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Tiur napisał:
Ok.
Więc je¶li wszyscy s± tacy idealni to zapraszam. Nie jestem pewien do końca kto teraz powołuje moderatrów. Nie jest to co¶ co mi się wymy¶liło pod wpływem impulsu. Zrzekam się funkcji "moderatora". Na to meijsce jest jak widać więcej chętnych, którzy będ± się lepiej sprawować na tym miejscu. Je¶li dobrze pójdzie to od następnych postów będę mógł już "legalnie" najeżdrzać na innych jako zwykły user.
User Maro bedzie chyba odpowiednim kandydatem jako ten pamiętaj±cy stare czasy i maj±cy do¶wiadczenie.
pozdrawiam

Nie wyci±gn±łe¶ z tego wszystkiego - Tiur - co Tu zostało napisane żadnej nauki . Stroszysz się dalej jak kogucik a tak naprawdę chyba nawet nie wiesz dobrze o co chodzi dokładnie . Funkcja moderatora to niestety nie jest taka sama funkcja jak usera z możliwo¶ci± poprawiania błędów i upominania . Ludzie już w tym przypadku wymagaj± od ciebie jako takiej względnej kultury . Nie obrażania innych , lub samemu się obrażania na wszystkich , tylko rozważnej decyzji , odpowiedzi , wypo¶rodkowania . Zdań typu "Moim zdaniem , uważam osobi¶cie" a nie ja wiem najlepiej a inni to zera je¶li tak nie uważaj± . Po prostu spokój i jeszcze raz spokój . To tyle z mojej strony . Moim zdaniem wesoly


Chociażby taki komentarz jak ten.
Pisze kolega, że moderatorowi nie wolno, bo jest moderatorem. Tymczasem jemu userowi wolno napisać '' stroszysz się dalej jak kogucik ..'', bo jest userem. Brawo koledzy!!
Takich przykładów tutaj mógłbym pokazać więcej. Więcej, to nie znaczy, ze tylko tego usera, ale innych userów.


Ostatnio zmieniony przez old_rysiu dnia Czw Cze 05, 2008 9:26 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Domagam się, aby jak w wojsku, ta własnie grupa miała zawsze rację.

To jest chyba jednak za daleko id±ca my¶l w tym temacie. Nie s±dzisz Oldi? wink:
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶łę Old_rysiu , że nie tędy droga . Nikt nie skoczył na Tiura jako moderatora , tylko na Tiura jako Tiura . A fakt w jaki sposób napisał o innych i do innych nie przystoi ani userom ani tym bardziej moderatorom .
Chodzi "drogi" Rysiu po prostu ( moim zdaniem ) o zwykł± kulturę wymiany pogl±dów i zwykłe "sory , ale zagalopowałem się "
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stegie napisał:
old_rysiu napisał:
Domagam się, aby jak w wojsku, ta własnie grupa miała zawsze rację.

To jest chyba jednak za daleko id±ca my¶l w tym temacie. Nie s±dzisz Oldi? wink:

No to się zastanów, czy aby nie za daleko idaca my¶l os±dzać za takie błachostki moderatorów.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
My¶łę Old_rysiu , że nie tędy droga . Nikt nie skoczył na Tiura jako moderatora , tylko na Tiura jako Tiura . A fakt w jaki sposób napisał o innych i do innych nie przystoi ani userom ani tym bardziej moderatorom .
Chodzi "drogi" Rysiu po prostu ( moim zdaniem ) o zwykł± kulturę wymiany pogl±dów i zwykłe "sory , ale zagalopowałem się "


No to ja w takim razie Ľle przeczytałem i nie ma tutaj ataków na moderatora??
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
kto ma opla ten ma hopla ...

To wypowiedĽ usera jeszcze przed komentarzem Tiura.
Jak myslisz, co jest bardziej obraĽliwe, że ma się hoplam, czy jest się zerem? Zauważ, ze Tiur jest posiadaczem Opla.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
the_animal napisał:
My¶łę Old_rysiu , że nie tędy droga . Nikt nie skoczył na Tiura jako moderatora , tylko na Tiura jako Tiura . A fakt w jaki sposób napisał o innych i do innych nie przystoi ani userom ani tym bardziej moderatorom .
Chodzi "drogi" Rysiu po prostu ( moim zdaniem ) o zwykł± kulturę wymiany pogl±dów i zwykłe "sory , ale zagalopowałem się "


No to ja w takim razie Ľle przeczytałem i nie ma tutaj ataków na moderatora??

Z tym "stroszysz się ... " faktycznie pojechałem - sory . My¶lę Rysiu , że nie doczytałę¶ wszystkiego do końca dokładnie . Nie chodzi tu o żaden atak na moderatorów wesoly . Może poczytaj jeszcze raz . Zamker chyba niepotrzebnie się uniusł i stan±ł niepotrzebnie w obronie - tak my¶lę .
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
stegie napisał:
old_rysiu napisał:
Domagam się, aby jak w wojsku, ta własnie grupa miała zawsze rację.

To jest chyba jednak za daleko id±ca my¶l w tym temacie. Nie s±dzisz Oldi? wink:

No to się zastanów, czy aby nie za daleko idaca my¶l os±dzać za takie błachostki moderatorów.

Oldi ale ja jestem daleki od ich oceniania, tym bardziej Tiura. Jeszcze się nie spotkałem z takim przypadkiem żeby wła¶nie On kogo¶ atakował czy obrażał a już napewno nie widziałem żeby nadużywał swojej "władzy". Chodzi mi tylko, że nie może być tak, iż "góra" ma zawsze rację nawet je¶li jej nie ma. Podobała mi sie natomiast Twoja interpretaja "zera"
Najlepiej się przeprosić nawzajem i nie wracać do tematu, bo jak tak dalej pójdzie to nie będzie komu prowadzić PW, a napewno nie jest to łatwa praca i wszyscy sobie zdaj± z tego sprawę że często też niewdzięczna.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
W dzisiejszych realiach samochód dla wygniataczy lewego łokcia jak najbardziej. I nic poza tym. Nawet ci z łokciem za oknem dzisiaj więcej sie na nim opieraj± niż jeżdz±.
No i te obszerne wnętrze na "4 d..y". Laski w tym nawet makijaż maj± ciężko ..... uskutecznić lol lol lol .
Ziomek dobrze prawi:
Cytat:
stawiasz na osi±gi (ale i oszczędno¶c) - kup japońca.
Stawiasz na niezawodno¶c, solidno¶c - kup auto niemieckie.


Jak ma odebrać tak± opinię o swoim samochodzie człowiek, który nie wystawia łokci jad±c czy stoj±c. Nie napiszę już o pogardliwym stosunku do okre¶lenia wnętrza pojazdu. Tak, w tym przypadku kolega ledd1 mial kompletne zero wiadomo¶ci :-)
Zaznaczam, że komentarz ten, też był przed komentarzem Tiura.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Każda szmata ma swego wariata.


Takich cytatów można by mnożyć - Tylko Te akurat s± napisane w formie żartu - prawda? lol
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
ppp1000 napisał:
kto ma opla ten ma hopla ...

To wypowiedĽ usera jeszcze przed komentarzem Tiura.
Jak myslisz, co jest bardziej obraĽliwe, że ma się hoplam, czy jest się zerem? Zauważ, ze Tiur jest posiadaczem Opla.

Rysiu Ty też jeste¶ "zerem" lol bo masz golfa.
Powiem Ci jeszcze że ja też mam swoj± ulubiona markę od długich lat, nie zmieniam jej i nie narzekam na ni± ale nie wciskam nikomu że jest zerem bo jeżdzi czym¶ innym, ma inne auto i o moim wie mało b±dĽ nic a widział tylko auto b±dĽ nim jeĽdził.
W±tek Opla Calibry jasno i tre¶ciwie skwitował Cez. Podoba mi się jego wypowiedĽ i s±dzę że sporo userów ma podobne zdanie choć tak zgrabnie w słowa swych wypowiedzi ubrać nie potrafi.
_________________
Mnie bior± zawsze.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
Tiur napisał:
Ok Panowie. Teraz ja co¶ powiem wink: ..... wypowiedĽ frustrata.....

I ty go¶ciu masz miano moderatora?
Ty jeste¶ mniej niż zero.
Normalnie frustrat z Calibry.
lol lol lol


Kto¶ tutaj pisał, że to nie był atak na moderatora.
Oto macie pierwszy komentarz, który jest atakiem na Tiura. Czy na Tiura czy na moderatora? Albo ja czytać nie potrafie, albo userzy szukaj± ucieczki.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Tiur napisał:
ludzie którzy się wypowiadaj± na temat o którym nie maj± zielonego pojęcia i się wypowiadaj± tak jak można przeczytac kilka postów nad moim s± od dzisiaj dla mnie zerami.


Trochę Cię Kolego "MODERATORZE" poniosło.

Oto drugi komentarz przeciwko ... no wła¶ciwie komu?
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie już spokój proszę. Nic nie zmieni to Wasze gadanie. Panowie na ryby, na grzyby, jak kto woli. Oczywi¶cie na grzyby lub ryby jedziemy swoimi ulubionymi ukochanymi samochodzikami. Tymi najlepszymi z najlepszych. Wszystkie inne auta nadaj± się tylko na złom, a ich wła¶ciciele to...
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ledd1 napisał:
Young morons - not

Ja bym na Twoim miejscu się cieszył, że moderatorzy nie ogl±dali Trainspottinga wink:.
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja się tego Oldi nie wypieram. WypowiedĽ Tiura skierowana jest do kilku userów w w±tku o Oplu więc kilka osób ona rusza.
Widzę Rysiu że celujesz do mnie równo zatem otworzę Ci oczka kiedy będziesz szukał kolejnego cytatu.
Cytuj już tylko ten: moderator Tiur jest dla mnie mniej niż ZERO. To frustrat w Calibrze (je¶li j± ma).
To napisałem i tego się trzymam. lol lol lol
_________________
Mnie bior± zawsze.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie albo wrócicie do sedna sprawy albo zaraz temat zamykam.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Nierobiga
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 139

Kraj: Polska
Miejscowość: Brodnica
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazwanie kogo¶ zerem to zależy jak na to spojrzeć . Jest to kto¶ prosty nieskomplikowany a wiadomo , że co niespomplikowane jest dobre i urzyteczne wink:
_________________
WĘDKARSTWO & BMW KLUB POLSKA MOJE ŻYCIE
ledd1
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 29, 2003
Posty: 793

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Panowie albo wrócicie do sedna sprawy albo zaraz temat zamykam.

Zamykaj zamykaj Jarpo bo chyba nie czekamy na riposte Tiura.
Nie dziw sie....głupio wyskoczył więc głupio w±tek idzie. lol lol lol
_________________
Mnie bior± zawsze.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O samochodach to chyba się tu już nic nie dowiemy. Zamykam. ZnajdĽcie sobie inn± piaskownicę.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 168