Czy wiesz, że...
Bielik jest największym rodzimym drapieżnikiem w¶ród ptaków, a jego rozpięto¶ć skrzydeł może sięgać aż do 240 cm.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 394
 Zalogowani 0
 Wszyscy 394

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(61808) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(513851) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(513851) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(513851) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513851) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513851) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513851) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(513851) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(513851) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(513851) Apr 03, @ 15:57:03


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2275
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2189
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2096
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2503
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - :-O
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
:-O
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
nodi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 16, 2005
Posty: 269

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznań
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 8:19 pm    Temat postu: :-O Odpowiedz z cytatem

KLIK!
8O 8O 8O
_________________
Łowi się po to żeby znaleĽć odpowiedĽ, żeby zrozumieć...
Treyk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 05, 2005
Posty: 626

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe badziewie ale akcja tego "kija" na łowienie kogutami i jerkami isę nada wesoly
_________________
Ten kto powiedział, że wędkarstwo uspokaja, nigdy nie łowił ryb.
moro
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 410

Kraj: Polska
Miejscowość: jezioro, dżungla
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LoL
Jaki wynalazek lol
Głupoty totalne tym Amerykanom do głowy przychodz± lol
Już chyba z dobrobytu im sie poprzewracało w ... wesoly
Nie no ale wynalazek ciekawy usmiech
_________________
Pozdrawiam
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Badziewie" to za mało powiedziane. I jeszcze powalaj±ce na kolana hasło reklamowe: "No more casting" wink: .
Mam nadzieję, że ten rewelacyjny wynalazek pozostanie tam gdzie się narodził, czyli "Za wielk± wod±" :roll: . I nie będzie za¶miecał umysłów młodych adeptów wędkowania na Kontynencie, którzy odnios± większ± korzy¶ć ucz±c się łowienia ryb tradycyjnym sprzętem a nie futurystycznymi zabawkami.
_________________
Moja strona domowa:
www.barwena.bialystok.pl
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, jaja sobie robi±,to już jest totalna przesada.
Reklama dżwigni± handlu wink:
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy naprawdę tradycyjny sposób wędkowania staje się zbyt skomplikowany, czy -coraz więcej Amerykanów ma dwie lewe ręce :?: To upraszczanie wszystkiego jest poprostu ¶mieszne :?
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięęękne wesoly No cóż, każda reklama jest kierowana do okre¶lonej niszy wypełnionej złaknionymi nowienk debialmi. Niezłe mózgi nad tym pracuj±, więc wierzę, że i ta reklama odniesie oczekiwany dla producenta skutek wesoly

Chciałbym napisać, że ten spoot u nas "nie pójdzie". Pójdzie usmiech Utwierdza mnie w tym codzienna lektura prasy...

I jak w każdej dobrej reklamie jest też w±tek erotyczny. No cóż, wpadłem w kompleksy - nie wystrzeliłem nigdy na 30 stóp. Moi znajomi także, nawet "Żeberko", który kład±c armatę na parapecie walił luf± w szybkę usmiech))
radwan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 15, 2003
Posty: 1141

Kraj: Polska
Miejscowość: Kluczbork / Wrocław
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HYHY co za gadżety wymy¶laj±
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zła strzelba, jaki to kaliber? Powinni jeszcze zamontować laserowy celownik tytanowe wzmocnienia na całej długo¶ci linki i funkcję turbo dla tych co chc± łowić na 40 stopach.
_________________
Bieroo Paniee???
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan napisał:
Nie zła strzelba, jaki to kaliber? Powinni jeszcze zamontować laserowy celownik tytanowe wzmocnienia na całej długo¶ci linki i funkcję turbo dla tych co chc± łowić na 40 stopach.


....i mały młoteczek żeby się popukać w głowę wesoly wesoly
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moro napisał:

Głupoty totalne tym Amerykanom do głowy przychodz± lol
Już chyba z dobrobytu im sie poprzewracało w ... wesoly

ZIPPO napisał:

coraz więcej Amerykanów ma dwie lewe ręce


Hola, hola Panowie. Żebym nie musiał przypomnieć ile wynalazków tych dwóch lewych amerykańskich r±k i poprzewracanych głów używacie. Uj±łbym to raczej, że mamy kolejn± nowinkę pomysłowego amerykańca. Jestem pewien, że zrobi na tym szmal w dodatku bo firmuje ten wynalazek niejaki Roland Martin - jeden z najpopularniejszych wędkarzy w amerykańskiej telewizji.
Mieszkam w tym kraju nowinek technologicznych, nie lubię jego mieszkańców, podkre¶lam z dum± moj± polsko¶ć ale mam odrobinę pokory do ich osi±gnięć. Komputery - bajery, GPS-y - ¶mesy i inne przygwizdy też tu wymy¶lili i nikogo nie ¶miesz±.
Też uważam, że strzelbo-wędka to wypaczenie kilkusetletniej tradycji machania kijem ale na lito¶ć - nie róbcie z niej symbolu amerykańskiego wędkarstwa. Nie byłbym pewien czy się nie przyjmie w Polsce ... kiedy jaki¶ user zakrzyknie Łałłł. wink: lol
Megalodon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 379

Kraj: USA
Miejscowość: Floryda
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 1:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wymy¶l± pukawkę, która strzela na 600 stóp zamiast na 30 to się może zastanowie i nie będę wiecej życia na hazard narażał.
Megalodon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 379

Kraj: USA
Miejscowość: Floryda
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 2:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radzio napisał:
"Badziewie" to za mało powiedziane. I jeszcze powalaj±ce na kolana hasło reklamowe: "No more casting" wink: .
Mam nadzieję, że ten rewelacyjny wynalazek pozostanie tam gdzie się narodził, czyli "Za wielk± wod±" :roll: . I nie będzie za¶miecał umysłów młodych adeptów wędkowania na Kontynencie, którzy odnios± większ± korzy¶ć ucz±c się łowienia ryb tradycyjnym sprzętem a nie futurystycznymi zabawkami.


W Ameryce, jak mało gdzie, liczy się pieni±dz. Wynalazek ten kosztuje z $40 + koszty wysyłki (prawdopodobnie nastepne $10). Ponieważ towar sprzedawany jest tylko przez producenta (lub głównego dystrybutora -wszystko jedno) szacuje, że koszt dystrybucji, reklamy i takich tam wyniesie ok 50%. Znaj±c trochę tutejszy rynek i mechanizmy sprzedaży produktów jestem pewien, że za marne 40 baksów na samej tylko Florydzie (sezon wędkarski calutki rok) rodzice kupi± to dzieciakom minimum w ilo¶ci 50 000 sztuk przez pierwszy miesi±c istnienia produktu na rynku. Czyli prosta matematyka mówi nam, że dochód producenta na czysto wyniesie 1 000 000 baksów w tym miesi±cu. Nie mówi±c o kilkudziesięciu innych stanach i dalszych miesi±cach sprzedaży. Niezły dochód co?
A teraz, czy naprawdę myslicie, że który¶ z zawodowców sięgnie po co¶ takiego? Mało tego. Żaden z amatorów nie kupi tego za nic, bo towar został zadedykowany dzieciakom. Czy moi szanowni gromomiotni przedmówcy nadal uważaj±, że to idiotyzm? Czyżby?
AQUARIUS
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Mar 29, 2006
Posty: 197

Kraj: USA
Miejscowość: Detroit / do 73 Tarnow
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radzio napisał:
"Badziewie" to za mało powiedziane. I jeszcze powalaj±ce na kolana hasło reklamowe: "No more casting" wink: .
Mam nadzieję, że ten rewelacyjny wynalazek pozostanie tam gdzie się narodził, czyli "Za wielk± wod±" :roll: . I nie będzie za¶miecał umysłów młodych adeptów wędkowania na Kontynencie, którzy odnios± większ± korzy¶ć ucz±c się łowienia ryb tradycyjnym sprzętem a nie futurystycznymi zabawkami.

Radzio, chyba nie my¶lisz że naprawdę kto¶ kupi to z my¶l± łowienia ryb.
Jaki¶ żydek wymy¶lił to, podobnie jak i setki innych takich wynalazków (nadaj±cych sie do ¶mieci) które wszędzie ogłaszaj±. Gwarantuje że jaka¶ babcia czy dziadek zobaczy co¶ takiego i kupi dla wnuczka.

Osobi¶cie sam zakupiłem 4 takie wędki. Obecnie dwie używam na połowy okoni na lodzie. Strzelam co podpłynie do dziury, jak narazie to upolowałem 800 okoni. lol
Na letnie połowy używam 4 takie wędki, które zamontowałem na łódce.
W czasie trolingu na łososie zamieniamy się w piratów i podpływamy pod inne łódki i obstrzeliwójemy je z tych wędek, przyciagamy łódki do siebie i zabieramy im złowione przez nich ryby. Następnym dobrym zastosowaniem tej wędki jest , kiedy siedzę i ogl±dam telewizje a te¶ciowa wychodzi mi na pole, to wtedy nie muszę wstawać żeby j± zawrócić tylko strzelam jej w plecy i przyciagam do mieszkania. zly:
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hola, Piwoniusz! Nie wiem, czy zauważyłe¶ w mojej wypowiedzi taki mały szczegół -

Czy................................?. 8)
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest to 8O , na co czekałem od lat, ale bajer 8O , muszę sobie to zapodać, co, jak co ale z nowinkami technicznymi trzeba być na bież±co wink: . Jak to kupię to wszystkie medalowe ryby mojeeeeeeeee lol lol lol , nie wiem tylko czy galeria POGAWĘDKOWYCH OKAZÓW pomie¶ci wszystkie te OKAZY. :?: :?: :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

mati1112
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 26, 2006
Posty: 373


PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amerykanie... ciekawe jak to wytrzymuje przy takim np. 6 kg sandaczu. Ten plastik mógłby pękn±ć!!
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mati1112 napisał:
Amerykanie... ciekawe jak to wytrzymuje przy takim np. 6 kg sandaczu. Ten plastik mógłby pękn±ć!!


JAKI PLASIK ??
jakie pękn±ć??
toż to czysta techologia nade in USA tam nic nie pęka i nic z plastiku wykrzyknik wszystko jest NAJ... wink:
mati1112
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 26, 2006
Posty: 373


PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, oczywi¶cie! Używaj± takiego materiału z którego produkuj± wahadłowce wysyłane w kosmos! No ale je¶li to taka technologia to obawiam się, aby z tymi nowymi wynalazkami nie było tak jak z F-16 zakupionymi od Amerykańcówwesoly Jak się spodoba amerykanom to odblokuja nam wędki i będziemy łowić, a je¶li dostan± kaprys to nici z łowienia 8O
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megalodon napisał:
Czy moi szanowni gromomiotni przedmówcy nadal uważaj±, że to idiotyzm? Czyżby?


Pomysł jest znakomity. Oczywi¶cie z biznesowego punktu widzenia wesoly
Idiotyzmem wydaje się kupowanie lol

Z dziesięć lat temu w TV zaczęto reklamować (telezakupy) "genialn±" wink: amerykańsk± wędkę podróżn±. Była składana, można j± było nosić na pasku przy spodniach, miała jaki¶ kołowrotek z nawinięt± żyłk±. W reklamach pokazywano, jak ludzie przychodz± nad wodę (stawik z tęczakami), w pół minuty rozkładaj± sprzęt i natychmiast zaczynaj± łowić piękne ryby. Co rzut to branie i udany hol! Ba! Ta wędka niemal sama łowiła! Nawet nowicjusz stawał się mistrzem! Szczególnie przy użyciu zał±czonych do przesyłki gratisowo bodaj 30 gumek typu "lataj±ca przynęta".

Kumpel się napalił, wysłał kasę. Jak zobaczył, co mu przysłano, już następnego dnia skorzystał z prawa do zwrotu nabytku do sprzedawcy wesoly
Ja też to cudo zd±żyłem zobaczyć. Ob¶miałem się jak norka. Potem ze trzy miesi±ce nie dawałek kumplowi żyć zly:
A wiem, że kilkoro znajomych zakupiło te wędeczki jako prezent dla dzieciaków. Oni nabytku nie zwrócili.
Cudo kosztowało co¶ koło 200 zetów.

Się zastanawiałem, ile tysięcy ludzi, w naiwnej swej podatno¶ci na sugetywnie zrobion± rekamę, dało sobie wcisn±ć ten badziew. wesoly Pewnie dałoby się doliczyć kilkudziesięciu tysięcy...
Wichura
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 06, 2003
Posty: 895

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prawdziwy HI-Tech w jułeseju maj± wesoly
_________________
pzdr
Krętacz drobiu
MichalTch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 692

Kraj: UK
Miejscowość: Nuneaton
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
mati1112 napisał:
Amerykanie... ciekawe jak to wytrzymuje przy takim np. 6 kg sandaczu. Ten plastik mógłby pękn±ć!!


JAKI PLASIK ??
jakie pękn±ć??
toż to czysta techologia nade in USA tam nic nie pęka i nic z plastiku wykrzyknik wszystko jest NAJ... wink:


Popiera w 100% wesoly Nie ma takiej opcji ze cos moze peknac, to jest najnowsza super technologia i nic nie ma prawa sie zepsuc Pewnie ryba zlowiona czyms takim jest w takim szoku ze zapomni walczyc a wszystko to z szacunku dla technologii wesoly
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mog± nie dostrzec różnicy
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li nie przestaniecie robić jaj z amerykańskiej my¶li technicznej to pokażę kolegom w pracy zdjęcia Fiata 126 p. lol lol lol
Roxen
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 420

Kraj: Polska
Miejscowość: Brodnica
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy kto¶ z was łowił na "lataj±ce przynety" które kiedy¶ sprzedawały telzakupy Mango zdaje sie wink: . I złowił kto¶ co¶ na te przynęty??
MichalTch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 692

Kraj: UK
Miejscowość: Nuneaton
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Je¶li nie przestaniecie robić jaj z amerykańskiej my¶li technicznej to pokażę kolegom w pracy zdjęcia Fiata 126 p. lol lol lol


Nie zapomnij jednak o tym ze czujesz sie Polakiem, jak sam pisales. Koledzy z pracy pomysla sobie rowniez cos milego o Tobie wesoly wesoly wesoly Bedziesz w najgorszej sytuacji bo jako jedyny przedstawiciel narodu zbierzesz za wszystkich wesoly
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mog± nie dostrzec różnicy
mati1112
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 26, 2006
Posty: 373


PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MichalTch pięknie to uj±łe¶!! wesoly A Piwoniusz widocznie już przestał się uważać za Polaka...smutny
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Je¶li nie przestaniecie robić jaj z amerykańskiej my¶li technicznej to pokażę kolegom w pracy zdjęcia Fiata 126 p. lol lol lol


To wtedy Twoi koledzy całkiem się zawstydz±, że nawet oni nie wymy¶lili tak doskonałego auta. lol
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
MichalTch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 692

Kraj: UK
Miejscowość: Nuneaton
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mati1112 napisał:
MichalTch pięknie to uj±łe¶!! wesoly A Piwoniusz widocznie już przestał się uważać za Polaka...smutny


Pozostaje nam miec nadzieje ze Piwoniusz dalej czuje sie Polakiem i nie bedzie robil sobie zartow z osiagniec polskiej motoryzacji. Amerykanie moge tylko pozazdroscic takiego samochodu wesoly


P.S. Pewnie zazdroszcza ale nie przyznaja sie bo wstyd im 8)
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mog± nie dostrzec różnicy
dzas
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2002
Posty: 701

Kraj: Polska
Miejscowość: Grudzi±dz
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Je¶li nie przestaniecie robić jaj z amerykańskiej my¶li technicznej to pokażę kolegom w pracy zdjęcia Fiata 126 p. lol lol lol


Fiat 126 to włoska my¶l techniczna wesoly Niech koledzy z pracy posmiej± się z "makaroni"
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roxen napisał:
Mam pytanie czy kto¶ z was łowił na "lataj±ce przynety" które kiedy¶ sprzedawały telzakupy Mango zdaje sie wink: . I złowił kto¶ co¶ na te przynęty??


Próbowałem. Ambitnie, ze cztery godziny na rzece - nawet puknięcia. Ze cztery godziny na wodzie stoj±cej - efekt taki sam.
Tymczasem na wirówki, w tym samym czasie i miejscach, efekty były normalne. Przynajmniej jeden zębaty i trochę okoni.

Te lataj±ce wymy¶lili jankesi na własne wody. Pod gust bassów. Których maj± zatrzęcienie. A które bior± chyba na wszystko.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mati1112 napisał:
MichalTch pięknie to uj±łe¶!! wesoly A Piwoniusz widocznie już przestał się uważać za Polaka...smutny


Mati, Twoje pos±dzenie zgadza się tylko w połowie - przestałem uwazać się za zarozumiałego Polaka.
Ponieważ nie zamierzam rozpętywać licytacji wynalazków polskich i amerykańskich przyznaję, że żyje w kraju który ma daleko do Polski - około 10 000 kilometrów. wink: lol
granatowy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 19, 2002
Posty: 298

Kraj: Polska
Miejscowość: Koszalin
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
mati1112 napisał:
MichalTch pięknie to uj±łe¶!! wesoly A Piwoniusz widocznie już przestał się uważać za Polaka...smutny


Mati, Twoje pos±dzenie zgadza się tylko w połowie - przestałem uwazać się za zarozumiałego Polaka.
Ponieważ nie zamierzam rozpętywać licytacji wynalazków polskich i amerykańskich przyznaję, że żyje w kraju który ma daleko do Polski - około 10 000 kilometrów. wink: lol


czyli o około 50 000 strzałów z łuku usmiech
_________________
Krzy¶ K
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Je¶li nie przestaniecie robić jaj z amerykańskiej my¶li technicznej to pokażę kolegom w pracy zdjęcia Fiata 126 p. lol lol lol


Miałem chyba sze¶ć kolejnych "maluchów". Pewnie nie uwierzysz - to było najlepsze spo¶ród aut w Polsce produkowanych, a przeznaczone (przypadkiem) na wędkarskie wyprawy. Żadne auto osobowe nie weszło tam, gdzie maluch wej¶ć potrafił. I jeszcze wyj¶ć wink:
Zakopywały się w błocie czy piachu różne japońce, niemce czy francuzy. Nawet taki Suzuki Samurai, z napędem 4x4. A maluch ¶migał bez problemu wesoly Oczywi¶cie pod warunkiem, że kierowca miał trochę oleju we łbie, a nie tylko ciężk± nogę wink:

Potem, gdy musiałem nabywać już większe auta (powiększony stan rodzinny) - d... zbita. Pojazd zostaje przed bajorem. Wędkarz wrzuca cały bagaż na grzbiet i ramiona (w tym np. spora ilo¶ć gliny do zanęty) i daje z buta ze dwa kilometry.

Że w ¶rodku ciasno? No i co z tego? Nawet 200 km to i na cwałuj±cym z góry, nastroszonym jeżu idzie wytrzymać, gdy się na ryby jedzie wesoly

A w zatłoczonym mie¶cie nie ma większego problemu ze znalezieniem miejsca do zaparkowania. usmiech Więc na dojazdy do pracy czy na zakupy nie było lepszego auta. wink:
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
Miałem chyba sze¶ć kolejnych "maluchów". Pewnie nie uwierzysz - to było najlepsze spo¶ród aut w Polsce produkowanych, a przeznaczone (przypadkiem) na wędkarskie wyprawy. Żadne auto osobowe nie weszło tam, gdzie maluch wej¶ć potrafił. I jeszcze wyj¶ć wink:
Zakopywały się w błocie czy piachu różne japońce, niemce czy francuzy. Nawet taki Suzuki Samurai, z napędem 4x4. A maluch ¶migał bez problemu wesoly Oczywi¶cie pod warunkiem, że kierowca miał trochę oleju we łbie, a nie tylko ciężk± nogę wink:

Potem, gdy musiałem nabywać już większe auta (powiększony stan rodzinny) - d... zbita. Pojazd zostaje przed bajorem. Wędkarz wrzuca cały bagaż na grzbiet i ramiona (w tym np. spora ilo¶ć gliny do zanęty) i daje z buta ze dwa kilometry.

Że w ¶rodku ciasno? No i co z tego? Nawet 200 km to i na cwałuj±cym z góry, nastroszonym jeżu idzie wytrzymać, gdy się na ryby jedzie wesoly

A w zatłoczonym mie¶cie nie ma większego problemu ze znalezieniem miejsca do zaparkowania. usmiech Więc na dojazdy do pracy czy na zakupy nie było lepszego auta. wink:


Dodam jeszcze, że jak się człowiek dobrze zaparł "z krzyża", to go wypchn±ł z każdej bezdennej otchałni. A jak się zaparło dwóch - mogli go nosić jak monstrancję ;) I do tego wyjęcie przedniego fotela nie stanowiło problemu. A jak się na tym drzemało na nockach wesoly

A tak przy okazji, jak najzupełniej poważnie - szukam od jakiego¶ czasu Fiata Pandy 4x4, rocznik gorbaczowski lub wczesny jelcyn. Jakby kto¶, co¶ - to na priv proszę usmiech Bylebym nie musiał robić reperturki z ocynku, resztę przeżyję. W jakim celu szukam - nie muszę chyba tłumaczyć usmiech
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adalin napisał:
I do tego wyjęcie przedniego fotela nie stanowiło problemu. A jak się na tym drzemało na nockach wesoly


A po co było wyjmować przedni fotel? 8O Zdejmowało się tylne siedzisko i oparcie, rozkładało się przednie fotele. Te kanapy z tyłu układało się na rozłożonych przednich.

Kurde! Lepiej było niż pod namiotem. Szybciej się rozkładało, a spanko było co najmniej równie wygodnie. I dmuchać materacy nie było trzeba. I żadne robactwo nie właziło do ¶rodka.

Tyle, że na fotelu kierowcy powinien był spać ten krótszy. Lub w drodze losowania, je¶li dwóch równych wzrostem. Przechlapane tam było ze względu na pedały sprzęgła, hamulca i gazu. Trudno było nogi ulokować w rozs±dny, wygodny sposób. wink:

P.S. Rozejrzyj się, je¶li mogę podpowiedzieć, za Ład± Niv± z okresu przez Ciebie wspomnianego. Lub za Tarpanem. Koszt raczej podobny, spalanie też. Ale te wózki prawie wszędzie wlez± i z dadz± radę wyleĽć. Jak i rumuński ARO.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 2:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce najdłużej jeżdziłem Fiatem 125 p ... trochę "podrasowanym". Kiedy przyszedł list od ¦w. Mikołaja FSOwicza o terminie odbioru, uzbroiłem portfel w 2 banknoty 20dolarowe i poszedłem wybrać kolor na plac. Były do wyboru wszystkie pod warunkiem, że wybiorę beżowy. Pierwszy banknot z nielegalnego państwa USA poszedł za informację, żebym wrócił po zamknięciu placu to będ± czerwone. Drugi banknot doprowadził mnie do warsztatu, gdzie wła¶nie skończyli nakładać blachy Fiata na bebechy Poloneza. I tym sposobem stałem się wła¶cicielem pojazdu, który nie miał prawa a jednak palił tylko 8 litrów na 100 km. Nie straszne mu były ¶niegi na drogach w Bieszczadach ani piachy na plaży w Grecji. Obecnie mój najnowszy nabytek ... zachodnie auto jak by nie było - Ford Focus (nówka) pali około 15 litrów na 100 km i boi się ¶niegu jak ognia. W tym momencie zgadzam się co do wyższo¶ci polskich Fiatów nad Mercedesami.
W pracy pokazałem koledze t± wędkę i zdjęcia malucha oraz spytałem co s±dzi o tych wynalazkach. Powiedział, że kupi dzieciakom tak± wędkę ale w samochód nie uwierzył - twierdzi, że zrobiłem fotomontaż w Photoshopie. lol lol lol
Megalodon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 379

Kraj: USA
Miejscowość: Floryda
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 3:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Obecnie mój najnowszy nabytek ... zachodnie auto jak by nie było - Ford Focus (nówka) pali około 15 litrów na 100 km i boi się ¶niegu jak ognia.


Je¶li Twój ford jest nowy, jak mówisz, to zgodnie z danymi producenta, w najgorszym przypadku powinien palić ok 9-10 litrów. Jesli moja matma jest ok to co¶ nie tak z tym spalaniem. Pali jak smok, tyle co moje SUV.
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 5:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megalodon, wła¶nie się dałem nabrać danym producenta. On miał robić 26-30 mil na galonie. W praktyce robi około 17-18 po mie¶cie i 20 na trasie - pod warunkiem, że nie używam AC albo ogrzewania. Obecnie, kiedy heater pracuje non-stop przejeżdżam 15 mil na galonie. Przelicz to na litry i km ... mnie wychodzi około 15 l/km.
Niedawno przeczytałem artykuł jak producent oblicza ekonomię auta. Lej± mu steryln± benzynę najlepszej jako¶ci i odpalaj± na wrotkach w laboratorium na pół godzinki. Następnie pisz±, że auto w mie¶cie robi 30 mil na galonie .... bo przecież laboratorium jest w mie¶cie. 8O
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6560

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶lałem, że tylko moja czerwona piękno¶ć 8O dużo pali, ale widzę, że się myliłem, dziewięć i pół litra LPG na setkę 8O to jeszcze da się wytrzymać.wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Tropiciel
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 27, 2006
Posty: 32

Kraj: Polska
Miejscowość: warszawa
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba było Panowie kupić co¶ z silnikiem TDI moje cacko pali w mie¶cie przy ostrej jeżdzie 7.5l/100km,a w trasie 5.5l. lol
_________________
"Nie daruj głodnemu ryby.Podaruj mu wędkę i naucz go łowić"
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Je¶li nie przestaniecie robić jaj z amerykańskiej my¶li technicznej to pokażę kolegom w pracy zdjęcia Fiata 126 p. lol lol lol


a pokazuj pokazuj pszecie to Italiańskie nie Polskie :P
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario-z napisał:
My¶lałem, że tylko moja czerwona piękno¶ć 8O dużo pali, ale widzę, że się myliłem, dziewięć i pół litra LPG na setkę 8O to jeszcze da się wytrzymać.wink:


Mój "srebrny szerszeń"( Golf II) jak zwariował do reszty, to zacz±ł palić nawet w porywach powyżej 15 l/setkę. A jakie miałem "uważanie" na stacji LPG... lol
Już nie ma szerszenia, teraz jest "srebrna szczała"(TDI) wink:

Piwoniuszu. Pokaż im nasz± poczciw± "Syrenkę". Te kształty, te okr±gło¶ci, palce lizać... wink:
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:

a pokazuj pokazuj pszecie to Italiańskie nie Polskie :P


Oj Zenon ... ładnie tak pisać o samochodzie dla Kowalskiego ?
A jak Brunalescii czy inny Frascatti zrobił projekt ko¶ciółka dla króla Stasia czy innego Wazy w Warszawie to pokazujecie wycieczkom jako zabytek architektury włoskiej ??? Ha ! lol
Megalodon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 379

Kraj: USA
Miejscowość: Floryda
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Megalodon, wła¶nie się dałem nabrać danym producenta. On miał robić 26-30 mil na galonie. W praktyce robi około 17-18 po mie¶cie i 20 na trasie - pod warunkiem, że nie używam AC albo ogrzewania. Obecnie, kiedy heater pracuje non-stop przejeżdżam 15 mil na galonie. Przelicz to na litry i km ... mnie wychodzi około 15 l/km.
Niedawno przeczytałem artykuł jak producent oblicza ekonomię auta. Lej± mu steryln± benzynę najlepszej jako¶ci i odpalaj± na wrotkach w laboratorium na pół godzinki. Następnie pisz±, że auto w mie¶cie robi 30 mil na galonie .... bo przecież laboratorium jest w mie¶cie. 8O


To prawda. Mnie natomiast jakim¶ cudem spalanie zgadza się z tym co pisz±, ale może dlatego, że japończyk.
maryska
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Feb 26, 2007
Posty: 1

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne to jest ale dla dzieci wesoly
Mundi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 15, 2005
Posty: 341

Kraj: Polska
Miejscowość: Bielsk Podlaski
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Je¶li nie przestaniecie robić jaj z amerykańskiej my¶li technicznej to pokażę kolegom w pracy zdjęcia Fiata 126 p. lol lol lol

To i ja o Fiaciku.Amerykanie już znaj± to autko.Nie pamiętam jaki to był film ale aktor który wysiadał z niego (model Włochy-wersja carabinieri) wypowiedział sentencję , która głeboko zapadła mi w pamięć "Miałem kiedy¶ wrzód na tyłku i był większy od tego." lol
AQUARIUS
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Mar 29, 2006
Posty: 197

Kraj: USA
Miejscowość: Detroit / do 73 Tarnow
PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak pod koniec lat siedemdziesi±tych kilka osób z Polski prubowali objechac do okoła ¶wiata na fiatach 126. Jak przyjechali tu do Detroit to przypominam sobie ze długo¶ć tego fiata była prawie równa szeroko¶ci mojego samochodu.
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQUARIUS napisał:
Jak przyjechali tu do Detroit to przypominam sobie ze długo¶ć tego fiata była prawie równa szeroko¶ci mojego samochodu.


No to zobacz ile sztuk w poprzek mogło zaparkować na miejscu gdzie Ty parkujesz wzdłuż. lol lol A poza tym taki PF 126 rozwi±zał by sprawę korków w Stanach bo mogły by jednocze¶nie obok siebie jeĽdzić dwa po jednym pasie. lol lol lol
_________________
Łowię i zjadam ......
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
Zenon napisał:

a pokazuj pokazuj pszecie to Italiańskie nie Polskie :P


Oj Zenon ... ładnie tak pisać o samochodzie dla Kowalskiego ?
A jak Brunalescii czy inny Frascatti zrobił projekt ko¶ciółka dla króla Stasia czy innego Wazy w Warszawie to pokazujecie wycieczkom jako zabytek architektury włoskiej ??? Ha ! lol


no niby racja wink: ALE! zawsze podkresla się projektanta lol
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.19 sekund :: Zapytania do SQL: 165