Czy wiesz, że...
Obszar działania gospodarstwa Ruciane-Nida stanowi 21165 ha jezior i 190 ha rzek, w tym 130 ha stanowi± rzeki górskie.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 370
 Zalogowani 0
 Wszyscy 370

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(61604) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(507139) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(507139) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(507139) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(507139) Apr 26, @ 00:02:06

dzas: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(507139) Apr 24, @ 21:24:03

mario_z: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(507139) Apr 21, @ 18:55:22

krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(507139) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(507139) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(507139) Apr 03, @ 15:57:03


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2275
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2054
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2172
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2300
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2189
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2096
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2144
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2502
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2327
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - kampania wyborcza
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
kampania wyborcza
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 10:45 am    Temat postu: kampania wyborcza Odpowiedz z cytatem

Wolf linka którego mi zapodałe¶, odpaliłem dopiero dzisiaj,
muszę powiedzieć że czas umierać -ręce opadaj± ,to że spadłe¶ z krzesła to piku¶ ,ja nie miałem siły okiem mrógn±ć
wolff
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowość: Bytom Górniki
PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich "kandydatów" to mamy całe mnóstwo - na szczę¶cie nie występuj± w telewizji publicznej ani regionalnej jak ten "osieł". Z tym umieraniem to się trochu powstrzymaj, my¶lę że na umieranie ze ¶miechu przyjdzie jeszcze czas - choć to bardziej przyjemnie niż umieranie z zło¶ci, strachu czy głodu. zly: zly:
_________________
Irek
------------------------------------------------
¦pieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodz±.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li to nie tajemnica, to o czym/kim mówicie? Chętnie się dowiem, gdyz wybory tuż, tuż. Czy chodzi o Białystok usmiech
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Je¶li to nie tajemnica, to o czym/kim mówicie? Chętnie się dowiem, gdyz wybory tuż, tuż. Czy chodzi o Białystok usmiech

jasnowidz czy "có¶" wink:
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film z tym niew±tpliwie "oryginalnym" kandydatem z Podlasia bije w internecie rekordy popularno¶ci wink: . Jak go odpalam zaraz wraca mi dobry nastrój wink: .
granatowy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 19, 2002
Posty: 298

Kraj: Polska
Miejscowość: Koszalin
PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to ten który wie jak wszystko zlikwidować? wesoly wesoly wesoly
_________________
Krzy¶ K
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my¶lałem, że nic mnie nie jest w stanie zaskoczyć... lol Ponoć każdy naród ma władzę tak±, na jak± zasłużył. Oj, czarno widzę Białystok. wink:
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radzio napisał:
Film z tym niew±tpliwie "oryginalnym" kandydatem z Podlasia bije w internecie rekordy popularno¶ci wink: . Jak go odpalam zaraz wraca mi dobry nastrój wink: .

Radziu w końcu to Twój ziomal. wesoly
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akabar napisał:

Radziu w końcu to Twój ziomal. wesoly


Ubolewam nad tym lol . Swoja drog± pojawił się w necie nowy film - druga czę¶ć, w którym osobnik ten snuje niesamowit± opowie¶ć o planach wprowdzenia godziny policyjnej (20-ta) dla młodzieży lol i ostatecznym rozwi±zaniu kwestii huligaństwa w mie¶cie lol .
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radzio napisał:
akabar napisał:

Radziu w końcu to Twój ziomal. wesoly


Ubolewam nad tym lol . Swoja drog± pojawił się w necie nowy film - druga czę¶ć, w którym osobnik ten snuje niesamowit± opowie¶ć o planach wprowdzenia godziny policyjnej (20-ta) dla młodzieży lol i ostatecznym rozwi±zaniu kwestii huligaństwa w mie¶cie lol .


Radzu nie masz co ubolewać. Pojedyncza jaskólka wiosny nie czynie. B-stok ma swoj± renomę i przez takie zdarzenie drugim W±chockiem napewno sie nie stanie. wink:
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi Drodzy,

Uważam, że nie powinno na¶miewać się z Pana Krzysztofa Kononowicza i Ci, którzy to robi± wyrz±dzaj± mu krzywdę. Jeżeli ktokolwiek poddaje w w±tpliwo¶ć szczero¶ć intencji i zwykł±, ludzk± uczciwo¶ć Pana Krzysztofa to jest nie tylko w poważnym błędzie, ale również znajdzie we mnie bezwzględnego przeciwnika na¶miewania się z Pana Krzysztofa.

Nie wiadomo też czemu ma służyć perfidne i żenuj±ce wy¶miewanie się z jego mini audycji wyborczej, jego osoby czy też sposobu i tre¶ci wypowiedzi. Czy ma to służyć:
1. wykazaniu, że Ci którzy się na¶miewaj± s± bardziej inteligentni, lepiej predystynowani do danej funkcji czy bardziej samokrytyczni od Pana Krzysztofa ?
2. wykazaniu, że Ci którzy głosuj± na Pana Krzysztofa s± kolokwialnie i delikatnie mówi±c "głupi" ?
3. uogólnieniu beznadziejnego, w ocenie na¶miewaj±cego się, poziomu rz±dz±cych ?

Na¶miewanie się jest na pewno krzywdz±ce dla Pana Krzysztofa i Ľle ¶wiadczy o tych, którzy to czyni±.

WSTYD !!!
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2419

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:

Uważam, że nie powinno na¶miewać się z Pana Krzysztofa Kononowicza i Ci, którzy to robi± wyrz±dzaj± mu krzywdę. Jeżeli ktokolwiek poddaje w w±tpliwo¶ć szczero¶ć intencji i zwykł±, ludzk± uczciwo¶ć Pana Krzysztofa to jest nie tylko w poważnym błędzie, ale również znajdzie we mnie bezwzględnego przeciwnika na¶miewania się z Pana Krzysztofa.


Dasz sobie uci±ć rękę za szczere intencje i uczciwo¶ć pana Krzysztofa ?
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
Moi Drodzy,

Uważam, że nie powinno na¶miewać się z Pana Krzysztofa Kononowicza i Ci, którzy to robi± wyrz±dzaj± mu krzywdę.


Don Pedro - przysługę owemu panu wyrz±dzaj±. W ten sposób, że ¶miechem chwilowym oszczędzaj± temuż człowiekowi (w którego szczero¶ć intencji nie w±tpię usmiech ) ewentualno¶ci dalszego o¶mieszania się na wypadek, gdyby został do czegokolwiek wybrany. Nawet gdyby to miała być społeczna funkcja zastępcy szefowej Koła Gospodyń Wiejskich.



Cytat:
Nie wiadomo też czemu ma służyć perfidne i żenuj±ce wy¶miewanie się z jego mini audycji wyborczej, jego osoby czy też sposobu i tre¶ci wypowiedzi.


Filmik obiegł w mailach chyba cała Polskę. W ci±gu dwóch dni otrzymałem siedem przesyłek od różnych osób. Z linkiem do autoreklamiarskiego filmiku owego pana.
Żenuj±ce jest nie wy¶miewanie się, a zdolno¶ć wysławiania się i umiejętno¶ć czytania "bohatera".
Pocz±tkowo my¶lałem, że to jaki¶ kabaret jaja sobie robi. Szczena mi opadła, gdy zajarzyłem, że to naprawdę.

Dalej komentować mi się nie chce. Łajtstokowianom życzę, aby ów pan nigdy i nikogo nie musiał reprezentować publicznie. I żeby nie dostał szansy na porz±dzenie kimkolwiek lub czymkolwiek.
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Don_Pedro napisał:

Uważam, że nie powinno na¶miewać się z Pana Krzysztofa Kononowicza i Ci, którzy to robi± wyrz±dzaj± mu krzywdę. Jeżeli ktokolwiek poddaje w w±tpliwo¶ć szczero¶ć intencji i zwykł±, ludzk± uczciwo¶ć Pana Krzysztofa to jest nie tylko w poważnym błędzie, ale również znajdzie we mnie bezwzględnego przeciwnika na¶miewania się z Pana Krzysztofa.


Dasz sobie uci±ć rękę za szczere intencje i uczciwo¶ć pana Krzysztofa ?

Dam. usmiech


Ostatnio zmieniony przez Don_Pedro dnia Sob Lis 11, 2006 4:16 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2419

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to oznacza , że znasz pana Krzysztofa osobi¶cie ?
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Czy to oznacza , że znasz pana Krzysztofa osobi¶cie ?
Nie znam, ale jakbym znał to wcale nie byłby to powód do wstydu wbrew temu co zdajesz się sugerować. Czy ty wiesz wogóle co to jest szacunek dla drugiego człowieka ?
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2419

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadinterpretujesz moje pytanie i łatwo os±dzasz ludzi . Zadałem pytanie z przyziemnej ciekawo¶ci .
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Nadinterpretujesz moje pytanie i łatwo os±dzasz ludzi . Zadałem pytanie z przyziemnej ciekawo¶ci .
Bez urazy jjjan, ale b±dĽmy realistami. Nie należy się na¶miewać z ludzi w takich sytuacjach.
yari
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 04, 2005
Posty: 943

Kraj: Polska
Miejscowość: POZNAŃ
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko. Mam do¶ć „występów” pana „Don Pedro” na naszym portalu. I nie dotyczy to tylko forum ale również czatu PW. Dlaczego wszyscy kiedy owe indywiduum się pojawia musimy milczeć lub rozmawiać z nim? Za¶mieca wszystko co tylko możliwe. Prowokuj±cym zachowaniem, uniemożliwia normaln± dyskusje na czacie. Na forum można nie odpowiadać na jego pseudo wypowiedzi ale na czacie jest to niemożliwe.

Pozdrawiam
_________________
Machaj węd± ryby będ±! :-)
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 2:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yari, pisali¶my w tym samym czasie o tym samym (zerknij na mój wpis sprzed kilku minut w temacie Rocznica Niepodległo¶ci), nieco innymi słowami. 8O

jjjan napisał:
Dasz sobie uci±ć rękę za szczere intencje i uczciwo¶ć pana Krzysztofa ?


Don_Pedro napisał:
Dam. Anything else, Kolego ?!


Zdjęcie uciętej ręki Don Pedro to będzie przebój w Galerii. lol
yari
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 04, 2005
Posty: 943

Kraj: Polska
Miejscowość: POZNAŃ
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 2:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwoniusz napisał:
yari, pisali¶my w tym samym czasie o tym samym (zerknij na mój wpis sprzed kilku minut w temacie Rocznica Niepodległo¶ci), nieco innymi słowami. 8O


Nie od dzisiaj widzę, że pomimo iż dzieli nas Atlantyk, to jako¶ wykorzystuj±c jego fale nadajemy na tej samej „no¶nej” idea: . I niech tak zostanie wesoly

Pozdrawiam
_________________
Machaj węd± ryby będ±! :-)
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 4:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:

Dalej komentować mi się nie chce. Łajtstokowianom życzę, aby ów pan nigdy i nikogo nie musiał reprezentować publicznie. I żeby nie dostał szansy na porz±dzenie kimkolwiek lub czymkolwiek.
Bombel, to zupelnie odrębna kwestia i podzielam Twoje zdanie. Mój protest wyrażał się w na¶miewaniu z Pana Krzy¶ka, który prawdopodbonie został w całe to kandydowanie wmanewrowany przez jakich¶ "wykształciuchów". Z tego powodu najzwyczajnie, po ludzku szkoda człowieka. Przyznam szczerze zastanawiałem się pisz±c pierwszy post, kto się za nim ujmie. Dalsze posty pokazały, że milcz±co przyjęta hipoteza się potwierdziła - nie uj±ł się wyraĽnie nikt, a obraĽliwe komentarze Pana Yariego i Piwoniusza pod moim adresem nie maj± zwi±zku z istot± mego postu. W sumie przykre, że większo¶ć Polaków na¶miewa się z tego człowieka. Pozdr. DP

yari napisał:
Powiem krótko. Mam do¶ć „występów” pana „Don Pedro” na naszym portalu. I nie dotyczy to tylko forum ale również czatu PW. Dlaczego wszyscy kiedy owe indywiduum się pojawia musimy milczeć lub rozmawiać z nim? Za¶mieca wszystko co tylko możliwe. Prowokuj±cym zachowaniem, uniemożliwia normaln± dyskusje na czacie. Na forum można nie odpowiadać na jego pseudo wypowiedzi ale na czacie jest to niemożliwe.

Pozdrawiam
To, że operujemy na różnych poziomach nie oznacza, że możesz mnie szkalować. Nawiasem mówi±c proboj±c zrozumieć co masz na my¶li pisz±ć "normalna dyskusja" dziwnym trafem przychodzi mi do głowy słowo "wazelina". PS. Czy pozdrowienia s± też dla mnie ? :roll: Pozdrawiam, w tym Yariego lol
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 5:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
obraĽliwe komentarze Pana Yariego i Piwoniusza pod moim adresem

A jaki jest Twój adres, obrażalska panienko ? lol lol lol
AQUARIUS
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Mar 29, 2006
Posty: 197

Kraj: USA
Miejscowość: Detroit / do 73 Tarnow
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kto¶ może przesłać adres do tego filmu, z chęci± poogl±dam. Może być na prywatna pocztę.
Jawor
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Jan 17, 2006
Posty: 37

Kraj: Polska
Miejscowość: Chrzanów
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też bym z chęci± obejrzał
luk750
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 28, 2004
Posty: 546

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby każdy miał jasno¶ć o czym tu mowa, to wstawiam tu linka - KLIKNIJ
_________________
luk750
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luk wykrzyknik
lol Nie wierze wykrzyknik wesoly
Takie "zjawiska" trzeba chronic lol
Moze nawet stworzyc cos w rodzaju "parku atrakcji" lol Z mownicami kniecznie lol
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To naprawdę jest oryginał? 8O Po ogl±dnięciu wydaje się, że jaki¶ żartowni¶ przerobił to na komputerze. Przecież chyba nie można się aż tak zbłaĽnić lol I to jeszcze kandydat na prezydenta lol wesoly
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
AQUARIUS
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Mar 29, 2006
Posty: 197

Kraj: USA
Miejscowość: Detroit / do 73 Tarnow
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To naprawdę wspaniały kandydat, koszule i marynarkę mu założyć i tylko zdjęcie zrobić żeby już więcej nic nie mówił. 8) Odemnie już jeden głos dostaje.
Teraz na dobranoc będe miał co ogl±dać. lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że wywołałem ten temat, czuje się w obowi±zku odpowiedzieć DON PEDRONie chodzi tu o wysmiewanie czy obrażanie pana Krzysztofa ,to czy został wmanewrowany, przez “WYKRZTAŁCIUCHÓW” też nie ,nie jest moim zadaniem dochodzenie powyższego, natomiast jeżeli faktycznie został ,to my¶lę że za to ponosi również odpowiedzialno¶ć , chyba że jest chory umysłowo ,a to już inna bajka i powinni odpowiadać ci co go w to wmanewrowali (wykorzystali)
Reasumuj±c ,chcę powiedzieć tylko tyle że każdy dorosły człowiek ,a na takiego wygl±da pan Krzysztof , powinien znać swoje miejsce w szeregu i tyle ....
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że po ogl±dnięciu innych filmików niż ten, który pokazał tutaj Luk750 doszedłem do wniosku, że Don Pedro miał trochę racji :oops: My¶lę, że ten człowiek może być chory psychicznie gdyż jego zachowanie nie wygl±da na normalne. Uważam, że jednak nie powinni¶my się ¶miać z czyjej¶ odmienno¶ci. :oops: A o to filmiki, które dały mi trochę do my¶lenia:
Pierwszy

i drugi

I jeszcze pytanie: czy ten człowiek naprawdę kandyduje na prezydenta miasta? 8O

Pozdrawiam
Darek144
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
marcino
Mistrz Czatu


Dołączył: Nov 16, 2005
Posty: 285

Kraj: Polska
Miejscowość: Gliwice
PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Darku kandyduje.
_________________
Pozdrawiam Marcino
Maro
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 19, 2002
Posty: 363

Kraj: UK
Miejscowość: ŁódĽ-Wrocław-Londyn
PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kompletnie mieszane uczucia...
Z jednej strony, czlowiek, ktory nawet nie umie sie wyslowic. Czy sterowany przez kogos? Nie wiem, nie sadze(bo kto by na niego postawil?). Ale to tylko moje zdanie.
Z drugiej strony, juz mielismy prezydenta bez wyksztalcenia.
A co jesli sila swojej "robotniczej" dloni naprawde zacznie realizowc te postulaty?
Ciezko mi stanac po czyjejs stronie. Ale jak widze rzady w Polsce sprawowane przez tych... wyksztalconych...
Moze to swiatelko w tunelu?
Nie wiem, poczekam na wynik wyborow. Jesli wygra bede sie bacznie przygladal.
Pozdrawiam.
_________________
------/\/\@r()-----
Piwoniusz
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 29, 2004
Posty: 1454

Kraj: USA
PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kandydat Krzysio zajmuje 4 miejsce obecnie i tym samym wyprzedził kilku innych. Obejrzałem kilka filmów z jego akcj± wyborcz±. To jest groteska. Niestety, on ma duże szanse żeby zostać władc± Białegostoku. Przede wszystkim dzięki Internetowi jest obecnie niesamowicie popularny. Nie ma to znaczenia w jaki sposób. Czy kiedy Wałęsa został prezydentem był kto¶ popularniejszy ? "Nie chcem ale muszem" napisać, że od czasu kiedy mistrz w skakaniu przez płoty w Stoczni Gdańskiej został Prezydentem państwa to straciłem resztę powagi w stosunku do rz±du tego państwa. Państwo Kowalscy nadal s± poważni. Bardzo spodobało mi się sformułowanie kandydata Krzysztofa, że "zlikwiduje papierosy i wszystko" a także, że da pracę "młodzieży i ludziom". Przypuszczam, że ma duże szanse na zajęcie stołka bo czy to ważne, że nie umie się wysławiać skoro jest taki popularny ? Na pewno w życiu nie słyszał o Demostenesie, kład±cym kamienie w usta aby doprowadzić do perfekcji sztukę przemawiania ... ale jego wyborcy też. :placz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POCZYTAJCIE TUTAJ
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro napisał:
Mój protest wyrażał się w na¶miewaniu z Pana Krzy¶ka, który prawdopodbonie został w całe to kandydowanie wmanewrowany przez jakich¶ "wykształciuchów". Z tego powodu najzwyczajnie, po ludzku szkoda człowieka. Przyznam szczerze zastanawiałem się pisz±c pierwszy post, kto się za nim ujmie. Dalsze posty pokazały, że milcz±co przyjęta hipoteza się potwierdziła - nie uj±ł się wyraĽnie nikt, a obraĽliwe komentarze Pana Yariego i Piwoniusza pod moim adresem nie maj± zwi±zku z istot± mego postu. W sumie przykre, że większo¶ć Polaków na¶miewa się z tego człowieka. Pozdr. DP



Dzięki Monk. Zauważyłem już rano, ale nie chciałem zamieszczać linku. Gwoli przypomnienia mój poprzedni wpis. Powiem krótko, wszyscy którzy się smiali z Pana Krzy¶ka smiali się sami z siebie, za¶ co do mnie to wolałbym piwo na zlocie wypić w towarzystwie Pana Krzy¶ka niż tych przem±drzałych "wykształciuchów" krytykuj±cych jego osobę.
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don_Pedro,z panem Krzysiemnie nie wypił by¶ piwa, nie zapalił by¶ papierosa, ani wogóle nic. Zakaz wykrzyknik wink: A politycy ¶wietnie się bawi± smutny
rom71
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 23, 2006
Posty: 831

Kraj: Polska
Miejscowość: Kaczyce
PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIPPO pamiętaj palenie papierosów szkodzi zdrowiu,lepiej wypij jakie¶ piwko!!. 8)
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 4:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIPPO napisał:
Don_Pedro,z panem Krzysiemnie nie wypił by¶ piwa, nie zapalił by¶ papierosa, ani wogóle nic. Zakaz wykrzyknik wink: A politycy ¶wietnie się bawi± smutny

ZIPPO, a dlaczego bym nie wypił ? A co to on gorszy od Ciebie ? Jestem dużo bardziej tolerancyjny niż się tu niektórym wydaje, za¶ towarzystwo Pana Krzy¶ka byłoby milsze, niż niejednego - oczywi¶cie nie mam Ciebie na my¶li usmiech
Pozdrawiam
DP
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnoszę wrażenie, że nie zostałem zrozumiany :roll: usmiech Nawi±załem tylko do programu wyborczego Sz.P. Krzysztofa. wink: Tyle tytułem wyja¶nienia.
wobler123
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 19, 2006
Posty: 336

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostrołęka
PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIPPO napisał:
Odnoszę wrażenie, że nie zostałem zrozumiany :roll: usmiech Nawi±załem tylko do programu wyborczego Sz.P. Krzysztofa. wink: Tyle tytułem wyja¶nienia.

Panu DP też trzeba tłumaczyć ?
_________________
Pozwalaj±c na pojawienie się człowieka, natura popełniła co¶ więcej niż bł±d: zamach na siebie sam±.
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wobler123 napisał:
ZIPPO napisał:
Odnoszę wrażenie, że nie zostałem zrozumiany :roll: usmiech Nawi±załem tylko do programu wyborczego Sz.P. Krzysztofa. wink: Tyle tytułem wyja¶nienia.

Panu DP też trzeba tłumaczyć ?


Wolber123 - tak, proszę, wytłumacz mi. Zippo, Ty nie musisz się fatygować.
Pozdr. 8)
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już po wyborach Wy nadal temat wałkujecie? No tak... nudzi się... rozumiem... ;)
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
Don_Pedro
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: May 07, 2003
Posty: 185

Kraj: Polska
Miejscowość: Człuchów
PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarbas napisał:
Już po wyborach Wy nadal temat wałkujecie? No tak... nudzi się... rozumiem... ;)

Jarbas, na wiosnę będ± następne. Wygl±da na to, że chłopaki za ostro poszaleli i już nie daj± rady lol Trzeba wymienić zatem na nowych, sprawniejszych (rzecz jasna intelektualnie ) usmiech 8) lol
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 150