Czy wiesz, że...
LESZCZ:
- Rekord Polski - 6,95 kg
- Złoty medal - od 4,00 kg
- Srebrny medal - od 3,00 kg
- Br±zowy medal - od 2,50 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 610
 Zalogowani 0
 Wszyscy 610

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198351) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198351) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198351) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198351) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198351) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198351) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198351) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198351) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198351) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198351) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2313
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2088
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2222
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2136
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2543
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - konger champion tango 275
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
konger champion tango 275
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
konrad78
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Jan 28, 2006
Posty: 23


PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 7:03 pm    Temat postu: konger champion tango 275 Odpowiedz z cytatem

mam zapytanko cz to prawda ze w kongerze ch. tango 275 (1-10 g)
bardzo czesto leca szczytówki.
Co s±dzicie konger ch. Tango 275 do kolowrotka shimano exage 1000 FA
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre poł±czenie. Osobi¶cie do Tanga doczepiam ciut większy Exage 2500 FA i dobrze mi się tym zestawem łowi w lecie zaporowe okonie. Moje tango ma już 3 lata, z pierwszych serii - opalizujace na zielono. Jak się kiedy¶ złamie (odpukać wink: ) zaraz zamelduję się w sklepie by zakupić nowy egzemplarz powtórnie.
ginel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 29, 2004
Posty: 815

Kraj: Polska
Miejscowość: PL
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 8:37 pm    Temat postu: Re: konger champion tango 275 Odpowiedz z cytatem

konrad78 napisał:
mam zapytanko cz to prawda ze w kongerze ch. tango 275 (1-10 g)
bardzo czesto leca szczytówki.
Co s±dzicie konger ch. Tango 275 do kolowrotka shimano exage 1000 FA

Bardzo dobre rozwi±zanie. Do takich kijaszkow tylko wyci±gareczka o takim rozmiarze!! Często firmy w katalogach podaj± błędne dopasowanie kołowrotka do wędki:). Nie wiem czemu ma to służyc?
_________________
Ginel
Maras
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Nov 25, 2002
Posty: 44

Kraj: Polska
Miejscowość: Szczecin
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tango 4 sezon i jestem zadowolony z tego kijaszka . Pytasz czy przelotki lec± -mi poleciały na drzwiach samochodu ale po naprawie w Kongerze (wysłałem we wtorek a w pi±tek miałem w domu ) używam go nadal.Co do kołowrotka wielko¶ć odpowiednia.
pozdrawiam Maras
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 9:53 pm    Temat postu: Re: konger champion tango 275 Odpowiedz z cytatem

konrad78 napisał:
mam zapytanko cz to prawda ze w kongerze ch. tango 275 (1-10 g)
bardzo czesto leca szczytówki.
Co s±dzicie konger ch. Tango 275 do kolowrotka shimano exage 1000 FA

Cztery sezony macham tym kijaszkiem i póki co ma sie nieĽle. Tylko odnosze wrażenie że z mas± rzutow± to troszke konger przesadził. ¦mię twierdzić że 10 gramowa przynęt± nie da się skutecznie łowić. Może kij wytrzyma wyrzut przynęty o tej masie, ale o skutecznym zacinaniu można zapomnieć. Jakbym miał się jeszcze do czego¶ przyczepić to przelotki mogłyby być ciut większej ¶rednicy. Nie łowię z reguły okoni na żyłki grubsze niż 0,16 więc da się z tym żyć. Kołowrotek shimano 1000 pasuje do tanga jak ulał.
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem dobrze się stało i teraz wiem, że warto kupić na 100%.Kwestia kołowrotka :D no ale jescze kupa czasu do lata wiec co¶ znajdę.
_________________
Bieroo Paniee???
nodi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 16, 2005
Posty: 269

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznań
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 10:40 pm    Temat postu: Re: konger champion tango 275 Odpowiedz z cytatem

ginel napisał:
konrad78 napisał:
mam zapytanko cz to prawda ze w kongerze ch. tango 275 (1-10 g)
bardzo czesto leca szczytówki.
Co s±dzicie konger ch. Tango 275 do kolowrotka shimano exage 1000 FA

Bardzo dobre rozwi±zanie. Do takich kijaszkow tylko wyci±gareczka o takim rozmiarze!! (...)


Hmm a czy wedka bedzie wtedy dobrze 'wywazona'? Osobiscie posiadam wedeczke Kongera z serii TigerCrossMaxx 3 - 18gr., 2,4m i faktycznie zakupilem do niej kolowrotek o rozmiarze 1000 (rowniez Shimano). Jednak 'pod choinke' dostalem od dziewczyny Daiwe w rozmiarze 2500. Przy tym kolowrotku wedka jest lepiej wywazona (srodek ciezkosci tam, gdzie trzymam wedzisko) i wydaje sie lzjezsza!
_________________
Łowi się po to żeby znaleĽć odpowiedĽ, żeby zrozumieć...
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 11:02 pm    Temat postu: Re: konger champion tango 275 Odpowiedz z cytatem

nodi napisał:

Hmm a czy wedka bedzie wtedy dobrze 'wywazona'? Osobiscie posiadam wedeczke Kongera z serii TigerCrossMaxx 3 - 18gr., 2,4m i faktycznie zakupilem do niej kolowrotek o rozmiarze 1000 (rowniez Shimano). Jednak 'pod choinke' dostalem od dziewczyny Daiwe w rozmiarze 2500. Przy tym kolowrotku wedka jest lepiej wywazona (srodek ciezkosci tam, gdzie trzymam wedzisko) i wydaje sie lzjezsza!


Nodi Tango prawie nie waży. Je¶li nawet ¶rodek ciężkosci uzbrojonego kija bedzie lekko przesunięty do przodu, to nie poczujesz tego. Do tak lekkich kijaszków stosowanie większych młynków nie ma najmniejszego sensu. Zwiększasz tylko ciężar całego zestawu. Jak tak bardzo Ci zalezy na aptekarskim wyważeniu kija to lepiej zastoswać ciut lżejszy kołowrotek a dolnik doważyć ołowiem.
nodi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 16, 2005
Posty: 269

Kraj: Polska
Miejscowość: Poznań
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi oczywiscie o 'aptekarskie' wywazenie zestawu, ale uwierz mi że, ze wspomnian± Daiw± 2500 mój kijek (równiez lekki, prawda?) leży w ręce dużo lepiej niż z wersj± 1000.
_________________
Łowi się po to żeby znaleĽć odpowiedĽ, żeby zrozumieć...
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zamiaru sie spierać. Ważne żeby łowi±cy był zadowolony. Gusta i smaki nie podlegaj± dyskusji.usmiech
Pozdrawiam.
konrad78
Hodowca rosówek
Hodowca rosówek


Dołączył: Jan 28, 2006
Posty: 23


PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za rade jestem juz pewien .
Tango i shimano to zamawiam jeszcze raz dzieki
Przemek
Operator wioseł
Operator wioseł


Dołączył: Sep 27, 2004
Posty: 74

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też posiadam Tango od 2 sezonów (odcień blanku już czarny), łowi się nim garbusy wy¶mienicie, czucie przynęty też jest rewelacyjne dzięki czułej szczytóweczce. Używam do niego SPRO BuleArc 920 i jak dla mnie, nie ma lepszej pary :-).
Polecam, dla mnie to rodzynek.

Co do przelotek (czy lec±?), u mnie, ani u kilku moich znajomych posiadaj±cych te kije nic takiego się nie dzieje, chyba że nie nauczony jeste¶ dbania o swoje sprzęty jak się należy, wtedy jest szansa że będziesz odwiedzał serwis lub sklep czę¶ciej :-).

W tym roku Konger znów "ulepszył" ten model, już za kilka miesięcy będę mógł powiedzieć co¶ więcej :-).
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam pierwsz± wersję Tanga (zielon±) i jestem z niej bardzo zadowolony (pisałem już o tym w jakim¶ artykule o łowieniu okoni).

Co do trzaskania szczytówek, to ci±gle słyszę, że kto¶ słyszał, że trzaskaj± szczytówki usmiech

Zastrzeżenia mam natomiast do cw. Uważam, że dolny cw. jest zaniżony tzn. czucie przynęty łapię tak od 3g, a 1g sorry ale nie czuję.
klon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2003
Posty: 541

Kraj: Polska
Miejscowość: Piastów
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Posiadam pierwsz± wersję Tanga (zielon±) i jestem z niej bardzo zadowolony (pisałem już o tym w jakim¶ artykule o łowieniu okoni).

Co do trzaskania szczytówek, to ci±gle słyszę, że kto¶ słyszał, że trzaskaj± szczytówki usmiech

Zastrzeżenia mam natomiast do cw. Uważam, że dolny cw. jest zaniżony tzn. czucie przynęty łapię tak od 3g, a 1g sorry ale nie czuję.

Mam i ja ten model. Wykończyłem dwie szczytówki z czego 1 z własnej winy. ¦ci±łem j± o gał±Ľ przy zarzucie tuż nad przedostatni± przelotk±, któr± następnie wymieniłem na szczytow± z odłamanej szczytówki. Dokupiłem oryginaln± górn± czę¶ć i mam teraz kij o dwóch charakterystykach. Krótsza po "tuningu" uzyskała twardsza charakterystykę. Moim zdaniem w okolicy 5-15 i używam jej do połowów kleni i jazi. Na okonie oryginał 1-10. Obie się sprawdzaj±. raz zacięta ryba rzadko spada z kija. Jak pisze Czez te 1g to przesada ale i tak bym nie łowił z takim obci±żeniem bo by mi chyba ręce poodpadały przy próbach dalszych rzutów.
_________________
S± tacy co ryby łowi± i tacy co tylko wodę m±c±.
angelik
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Mar 15, 2005
Posty: 38

Kraj: Polska
Miejscowość: Słupsk
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zakupami Kongera trzeba się po¶pieszyć i kupować tam, gdzie s± stare zapasy. Z pewnego Ľródła wiem, że nowy cennik Championa to skok o prawie 30% smutny . Tańsze modele podrożały mniej. Ponoć czym więcej węgla tym bardziej do góry.
radzio
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 01, 2005
Posty: 1239

Kraj: Polska
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

angelik napisał:
Z pewnego Ľródła wiem, że nowy cennik Championa to skok o prawie 30% smutny . Tańsze modele podrożały mniej. Ponoć czym więcej węgla tym bardziej do góry.


Je¶li się ten fakt potwierdzi to jest to spora podwyżka smutny . Mam upatrzonego z tej serii Impulsa i ta wiadomo¶ć mnie zmartwiła.
welski
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 04, 2004
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: gdansk
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toze mam podobne zdanie,tylko przeloteczki powinny byc troszku wieksze,napewno byly by dluzsze rzuty a waga kijka no bez przesady.
Lowilem na lodce i koles walnal olowiem/od troka/ :roll: w kijka i przelotka padla.
rwojton
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołączył: Sep 29, 2004
Posty: 10

Kraj: Polska
Miejscowość: Częstochowa
PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 6:29 pm    Temat postu: konger champion tango 275 Odpowiedz z cytatem

Tez mam taki zestaw jak w pierwszym poscie.
Poprzednio miałem tango 275 i schimano Super X1000GTM ale spadł mi z pontonu do wody.Bul straszny! Natychmiast poleciałem po nowy kij(identyczny)i do niego Exange 1000FA.
Razem -to super komplet za wzglednie nieduże pieni±dze.
oldzander
Dyrygent holu
Dyrygent holu


Dołączył: Nov 21, 2005
Posty: 187

Kraj: Polska
Miejscowość: WARSZAWA
PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używam ten kijaszek już 4lata.jest super w ubiegłym sezonie poszła mi szczytówka wymieniłem i dalej nim ¶migam jest o.k.
marios
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Feb 09, 2006
Posty: 114

Kraj: Polska
Miejscowość: Wołów
PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja własnie bede miał zamiar nabyc ta oto wedke w niedługim czasie.
pozdr
darol
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołączył: Jan 29, 2006
Posty: 14

Kraj: Polska
Miejscowość: STRZELCE KRAJ.
PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też używam Kongera Tango tylko model 2,4 1-8 g. Łowię nim okonie jest do tego stworzony. Zdarzyło mi się wyj±ć na niego bolenia 3,1 kg i kij do dzisiaj jest cały :-). Super łowi się na niego z łodzi , ma krótki dolnik co ułatwia łowienie w ciasnocie. Kołowrotek zakładam do niego shimano Stradic x 2500 GTM.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też należę do zwolenników tego kijka. Używam dwóch wędek Konger Tango Equs (275, 1-10 g). To chyba droższa i podobno lepsza wersja Kongera (ok. 450 zł).
Ciekawostka: ...w obydwu połamałem szczytówki lol
Pierwsz± w nadodrzańskich krzaczorach, drug± na skałach w Pilchowicach. Takie uszkodzenia znakomicie naprawia wła¶ciciel sklepu "Spinning" we Wrocławiu. Jednej z wędek postanowiłem jednak nie naprawiać. Skrócona o jedn± sekcję jest bardzo "ciętym" kijkiem pstr±gowym.
Na dokładkę kołowrotek Shimano GT-RA2500.
Przekonany jestem, że taki zestaw dorównuje tym z najwyższej półki 8)
marios
Starszy podbierakowy
Starszy podbierakowy


Dołączył: Feb 09, 2006
Posty: 114

Kraj: Polska
Miejscowość: Wołów
PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni koledzy który kij waszym zdaniem byłby lepszy? 2.75 czy 3m. Zastanawiam sie i chciałbym poradzić sie również was. Zamierzam łowic na odrze i jeziorach.
pozdrawiam
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Odrę w zupełno¶ci starcza 2,75. Ogl±dałem tego 3,00 i nie przypadł mi do gustu. Ale najlepiej pomacać oba i wybrać tego bardziejszego.usmiech
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.12 sekund :: Zapytania do SQL: 89