Czy wiesz, że...
Wi¶lany sandacz wymiar ochronny przekracza w 4-5 roku życia, a 70 cm przy masie ok.3,8 kg osi±ga po 8 latach.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 452
 Zalogowani 0
 Wszyscy 452

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198360) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198360) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198360) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198360) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198360) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198360) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198360) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198360) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198360) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198360) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2314
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2089
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2202
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2544
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Doniesienia z okolic Jeleniej Góry - bez komentarza
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Doniesienia z okolic Jeleniej Góry - bez komentarza
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 5:26 pm    Temat postu: Doniesienia z okolic Jeleniej Góry - bez komentarza Odpowiedz z cytatem

Cytata z innych Ľródeł (nie jestem autorem tej notatki):
"A ja wczoraj przeżyłem chyba najgorszy... odwiedziłem Żwirownię Wojanów, całkiem pokaĽny zbiornik, niestety długo nie połowiłem bo smród był nie do wytrzymania, szybko zlokalizowałem Ľródło... na brzegach rozkładaj± się ¶nięte ryby, zarówno małe jak i gigantyczne wręcz karpie i tołpygi, na jakie¶ 500 m linii brzegowej znalazłem kilkana¶cie mniejszych i 4 wielkie ryby, wszystkie z wrzodami wskazuj±cymi na zarażenie posocznic±, postanowiłem odwiedzić Pilchowice, zajechałem od strony Wrzeszczyna i już na starcie widzę kilka napuchniętych gnij±cych płoci, póĽniej, jeszcze żywy, sple¶niały do połowy okonek. To już chyba drugi rok od kiedy ryby zaczęły padać w okolicznych zbiornikach, jak tak dalej pójdzie to za kilka lat nic nie zostanie w tych wodach "
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie.
Cieszę się, że udowodniłe¶ swoj± "wyższo¶ć" nad i tak już zabanowanym użytkownikiem tutaj oraz innym przedstawicielem JG. Pokazałe¶, że zaniedbane wody s± nie tylko u Ciebie. Nie lepiej zachować spokój i odpu¶cić takim prowokacjom?

Od czasu gdy CFD został tutaj zbanowany, można zauważyć korespondencyjny pojedynek pomiędzy Oław± a JG odbywaj±cy się tutaj jak i na wcwi.pl.
Sami sobie wystawiacie tylko laurkę. Gratuluję zachowania.
Wszystkim którzy łykn± ten temat niczym młody pelikan, chciałbym życzyć zdrowia i szczę¶cia z okazji Waszego dzisiejszego ¶więta.
Powagi .... :?
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Fajnie.
Cieszę się, że udowodniłe¶ swoj± "wyższo¶ć" nad i tak już zabanowanym użytkownikiem tutaj oraz innym przedstawicielem JG. Pokazałe¶, że zaniedbane wody s± nie tylko u Ciebie. Nie lepiej zachować spokój i odpu¶cić takim prowokacjom?

Od czasu gdy CFD został tutaj zbanowany, można zauważyć korespondencyjny pojedynek pomiędzy Oław± a JG odbywaj±cy się tutaj jak i na wcwi.pl.
Sami sobie wystawiacie tylko laurkę. Gratuluję zachowania.
Wszystkim którzy łykn± ten temat niczym młody pelikan, chciałbym życzyć zdrowia i szczę¶cia z okazji Waszego dzisiejszego ¶więta.
Powagi .... :?

Szanowny Kolego!!!
Nic nikomu nie udowodniłem. Zarówno w tamtym po¶cie jak i w tym zwracam uwagę na siły natury porównywalne z powodzi±, siły na które nie mamy wpływu i wyroki które przychodzi nam w życiu znosić, czy się to nam podoba, czy nie.
Z mojej strony to nie jest i nigdy nie była prowokacja, st±d też tytuł bez komentarza. M±dry zrozumie, głupiego i tak nie nauczę.
Żadnego pojedynku nie prowadzę, na wcwi nie jestem zarejestrowany, nie wchodzę tam i nie bawi mnie to.
A co do spokoju, to mam wrażenie, że to TY jeste¶ nadwrażliwy i sam sobie wystawiasz laurkę - gratuluję zachowania i odrobinę powagi - nie przypisuj mi czynów, których nie popełniłem.
pozdrawiam serdecznie i polecam meliskę do łykania lol lol lol lol
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprzednia wielka woda w 97....nie wspominaj±c zniszczenia i cierpienia ludzkiego przywróciła Odrę do życia...brzmi naprawdę ostro, ale taka jest prawda.
Przed wielk± wod± jedyn± rybę u nas jak± można było widzieć to ¶nięty leszcz płyn±cy w tłustej...gęstej wodzie zmierzaj±cej ku morzu.

Natura.

Wyrz±dzili¶my jej tyle zła, że jak nam trochu odpłaci, nie powinni¶my być zdziwieni.
Szkoda tylko, że karę ponosz± tylko Ci którzy blisko mieszkaj±.

Dzi¶ w KK, czy też Krapkowicach był odczuwalny ostry odór, moż z zabranych oczyszczalni ¶cieków, gnojowisk gospodarzy rolnych....a może tez tych co wylali co sie da do "Oderki" przy okazji by zarobić ( czy tez nie stracić pare złoty na oczyszcalnię).
Tragedia jest wielka, jednak natura sie obroni....znowu nam odpłacaj±c za kilka albo kilkanascie lat.
Kto wtedy ucierpi....czas pokaże.

Post trochu "nawiedzony".
_________________
Oby do jutra......
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He,he to nam się losos24 wysilił.
W odpowiedzi na zaczepki kolegi zapraszamy serdecznie 19.06.2010 na imprezę Sprz±tanie Zalewu Pilchowickiego 2010.
Najbardziej zaangażowanym i koordynuj±cym tę akcję wędkarzem jest wspomniany przez pietrucha kolega Tomek vel CFD.
Wszystkie informacje na www.grodzkie.pl
Lososiu24 wyluzuj-najważniejsze s± czyny a nie słowa.
Pozdrawiam
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatan napisał:
He,he to nam się losos24 wysilił.
W odpowiedzi na zaczepki kolegi zapraszamy serdecznie 19.06.2010 na imprezę Sprz±tanie Zalewu Pilchowickiego 2010.
Najbardziej zaangażowanym i koordynuj±cym tę akcję wędkarzem jest wspomniany przez pietrucha kolega Tomek vel CFD.
Wszystkie informacje na www.grodzkie.pl
Lososiu24 wyluzuj-najważniejsze s± czyny a nie słowa.
Pozdrawiam


Patrzę na listę uczestników i nie ma CFD.
Jest nasz kolega Jarekk i Pitbul. No chyba, że ten Pitbul to CFD albo Agaton, to też CFD :-)
Mnie to już wisi kto jest kto. Dla mnie wiarygodni s± tylko ludzie, których znam - Pietruch, Łoso¶, Jarekk, Sigi. To tyle z tego w±tku.
Czarnyy
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 01, 2005
Posty: 832

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja poproszę link do Ľródła tego cytatu.
_________________
www.carpholic.pl
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista_chętnych_do_sprz±tania
agatan
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 56

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek Kozar (Pitbul) to CFD.
Serdecznie zapraszamy kolegów z Pogawędek do przył±czenia się do sprz±tania Zalewu Pilchowickiego.
Agatan to nie CFD-pozdrawiam
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczytny cel - szkoda, że mam do Was tak daleko.
Szacunek! usmiech
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem bez komentarza, może tylko jeszcze raz powtórzę, m±dry zrozumie głupiego nie nauczę.
Agatan potrafisz co¶ napisać bez personalnych wycieczek?
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łososiu pamiętam Twoje stanowisko podczas prowadzonych tutaj onegdaj sporów i cieszę się, że zrozumiałe¶ jaka potężna doza hipokryzji kryje się w¶ród wielu (podkre¶lam - nie wszystkich) działaczy PZW szczebla wyższego. Brawo wesoly

Szkoda tylko, że jest to tak póĽno sięgn±łe¶ do tego cytatu, bo prawdopodobnie zbliżenie Twojego stanowiska z CFD miałoby miejsce znacznie wcze¶niej. Twój cytat prawdopodobnie jest z przed roku, ale, jak powtarzam ...lepiej póĽno niż wcale wink:

Ponieważ piszę to w przekonaniu, iż znasz cało¶ć "afery posocznicowej" (moja nazwa wink: lol ) poniższe linki kieruję do kolegów zainteresowanych tematem:

1. Pierwszy artykuł w którym informowałem o chorobie:

TUTAJ

2. Drugi tekst po tym jak doniesiono nam, że delegacja działaczy zakopuje padłe ryby, a przedstawiciel ZO stwierdził, że wcale nie ma padłych ryb.

TUTAJ

3. Zaknięcie tematu po tym jak sprawie ukręcono łeb.

TUTAJ

Po drodze było jeszcze zainteresowanie lokalnych mediów, wymiana kilku pism i spotkanie z działaczami okręgowymi. Na nic.
Ja, CFD, Agatan i jeszcze kilku kolegów nie s± w stanie wstrz±sn±ć stowarzyszeniem w którym jest aż tak wiele przyzwolenia członków na bylejako¶ć, niegospodarno¶ć, a nawet jawne łamanie prawa. To po prostu niemożliwe.

Jeszcze słówko do nawróconego (?) Łososia. Cytujesz oburzonego koleżkę, którego zmartwił zapach ognij±cych ryb. Wiesz co on zrobił w tej sprawie ? podpowiem Ci - NIC, oprócz wylania swoich żali na jakim¶ forum lol Gdy prosili¶my wędkarzy o wsparcie nikt nawet nie zgodził się na podanie nazwiska. Dziennikarka z któr± jeĽdził wtedy CFD po okolicznych zbiornikach (Wojanów ucierpiał najmniej) nie uzyskała nawet pozwolenia na sfotografowanie twarzy osób oburzonych ilo¶ci± padłych ryb. Wszyscy się obawiali - co powiedz± koledzy w okręgu. Dzięki takim postawom wędkarzy oni robi± to na co maj± ochotę, a za aferki przyduchowe, czy posocznicowe nie ponosz± najmniejszej kary.
Nawet tutaj CFD swoj± bezkompromisowo¶ci± był "wyrzutem sumienia" ogółu i musiał odej¶ć. Łatwiej żyć w przekonaniu, że to tylko jakie¶ oszołomy lol Je¶li rzeczywi¶cie zrozumiałe¶ i zmieniłe¶ zdanie, to nie będzie lekko Łososiu, je¶li to tylko pozory, to niech tak lepiej zostanie - dla Twojej wygody wink: (zgodnie z my¶l± zawart± w Twoim ostatnim poscie).

Lecę na rybki, więc nie odpowiem do poniedziałku, pozdrawiam.

jarekk
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tutaj nawet można zobaczyć winowajcę bezsenno¶ci prawych i niewinnych >>> TUTAJ
a tak się "załatwia" temat >>> TUTAJ
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowość: Jelenia Góra
PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze słówko do oławskiego działacza wink:
Prowokacja się nie udała więc lepiej uciec na priv? Nie odpowiem na Twoj± pocztę. Temat nie został wyczerpany tutaj. Spróbuj chociażby wyja¶nić kolegom powód odgrzewania tematu sprzed roku. Podaj link do Ľródła cytowanych rewelacji.
Nie obawiaj się kompromitacji, bo to już masz za sob± wink: lol
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarekk przykro mi, niestety, dalej niczego nie zrozumieli¶cie.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Darek
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 24, 2003
Posty: 822

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:
Jarekk przykro mi, niestety, dalej niczego nie zrozumieli¶cie.

losos24 z cał± sympati± , ale nie kop się z koniem kolego , nie dasz rady 8)
_________________
Marillion&Fish
SIARA82
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Nov 07, 2007
Posty: 43

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CFD z nami już nie ma, konto zostało zbanowane. Dlatego proszę nie wywoływać i nie oskarżać.
Admin
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.13 sekund :: Zapytania do SQL: 69