Czy wiesz, że...
Samica sandacza składa od 25 do 500 tys., a jak podaj± niektóre Ľródła do 900 tys. sztuk jaj (¶rednio 200 tys./1 kg masy ciała). Na tarło wraca co roku w te same miejsca tarliskowe.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 326
 Zalogowani 0
 Wszyscy 326

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(153817) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(153817) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(153817) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(153817) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(153817) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(153817) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(153817) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(153817) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(721897) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(721897) Apr 26, @ 18:57:18


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2303
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2083
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2195
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2328
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2163
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2215
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2535
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2360
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Walka której chyba nie zobaczymy
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Walka której chyba nie zobaczymy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 10:02 am    Temat postu: Walka której chyba nie zobaczymy Odpowiedz z cytatem

Sosnowski - Kliczko
Szkoda że żaden z kanałów telewizji nie kwapi się do zakupu praw do transmisji smutny Witalij mówi że Polacy obejrz± walkę , tylko czy to prawda :?:

Ja obejrzę z wielk± chęci±, to może być naprawdę ciekawy pojedynek.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 10:11 am    Temat postu: Re: Walka której chyba nie zobaczymy Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Ja obejrzę z wielk± chęci±, to może być naprawdę ciekawy pojedynek.

Chyba trzeba będzie szukać na ukraińskich albo niemieckich kanałach :?
Może i ciekawy tylko jak długi?
Obywatel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 26, 2007
Posty: 345

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długi, co najmniej na 7-8 rund. Klitschko nie będzie chciał znokautować Polaka zbyt szybko żeby nikt nie zarzucił mu że walczył z leszczem.

Transmisji pewnie nie będzie, trzeba przegl±dać portale i fora bokserskie pewnie kto¶ wrzuci link do walki w necie.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transmisja
KLIK
Czyli zobaczymy na niemieckim RTL – Astra 19,2
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obywatel napisał:
Długi, co najmniej na 7-8 rund. Klitschko nie będzie chciał znokautować Polaka zbyt szybko żeby nikt nie zarzucił mu że walczył z leszczem.


Może tak Ľle nie będzie, Albert również potrafi co nieco boksować.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6561

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Transmisja
KLIK
Czyli zobaczymy na niemieckim RTL – Astra 19,2

No to chyba trzeba będzie przestawić talerzyk albo kupić nowy konwerter cyfrowy do zezika bo jeden mam walnięty, akurat ten który zbiera z astry. smutny
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

reekiin
Zarzucacz kwalifikowany
Zarzucacz kwalifikowany


Dołączył: Feb 01, 2003
Posty: 169

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transmisja będzie również w Canal +
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obywatel napisał:
Długi, co najmniej na 7-8 rund. Klitschko nie będzie chciał znokautować Polaka zbyt szybko żeby nikt nie zarzucił mu że walczył z leszczem.

Niby tak ale jak będzie walczył dłużej niż 3-4 rundy to się spoci :roll: a jak mniej to wskoczy w garnitur i spokojnie wróci do hotelu.
Obywatel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 26, 2007
Posty: 345

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka zakończona: Wygrana Klitchko w 10 rundzie przez nokaut

Ostatnio zmieniony przez Obywatel dnia Nie Maj 30, 2010 9:18 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Pawel66
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 22, 2007
Posty: 462

Kraj: Polska
Miejscowość: Piechowice
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Obywatel napisał:
Długi, co najmniej na 7-8 rund. Klitschko nie będzie chciał znokautować Polaka zbyt szybko żeby nikt nie zarzucił mu że walczył z leszczem.

Niby tak ale jak będzie walczył dłużej niż 3-4 rundy to się spoci :roll: a jak mniej to wskoczy w garnitur i spokojnie wróci do hotelu.

Obawiam się, że Darek ma rację. W siatce jest okre¶lenie na pewn± wygran±: godzina z prysznicem.
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo porażki z Kiliczk± nasz rodak zaprezentował się bardzo dobrze. Zebrał kilka ciosów ale też nie był dłużny rywalowi. Co ciekawe Albert starał się ci±gle atakować jednak z potężnym Kilczk± ciężko mu się walczyło. Były też ciosy na głowę ale mało. Większo¶ć okolice szyi i klatki piersiowej. Ciężko było mu doskoczyć do głowy Ukraińca żeby nie nadziać się na jak±¶ kontrę. Gdyby albert miał większy zasięg byłoby bardzo ciekawie. Mimo wszystko nie ma się czego wstydzić.
_________________
Bieroo Paniee???
Adams92
Sporz±dzacz omotek
Sporz±dzacz omotek


Dołączył: Dec 05, 2009
Posty: 159

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałdowo Król./ Bydgoszcz
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez nokaut wygrał Kliczko.
Jednak walkę oddałbym Sosnowskiemu. Za co? Za to jak się starał, za jego determinację. Cały czas próbował wygrać z Kliczkiem. Dostawał silne ciosy, po których się zataczał, ale chwilę po tym parł do przodu. Był dobrze nastawiony psychicznie, nie przestraszył się.

Kliczkowi my¶lę, że też należ± się gratulacje. Nie tylko za wygran± walkę, lecz za jego przyjacielskie zachowanie. Jak dobrze wiemy, Kliczko potrzebował tej walki. W regulaminie jest, że co jaki¶ czas(nie pamietam jaki) mistrz ¶wiata musi odbyć walkę aby nie stracić mistrzowskiego pasa. Kliczko zapewne chciał łatwo ten pas zatrzymać, więc zaproponował walkę komu¶ słabszemu od siebie. Zachował się ładnie, ponieważ nie o¶mieszył Sosnowskiego, nie rozwalił go w 1 czy 2 rundzie, a nie ma co się oszukiwać, mógł to zrobić.

Walka była do¶ć ładna, bywały gorsze.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba ogl±dali¶my dwie różne walki. Sosnowski nie pokazał niczego. Taktyka, jak± przyj±ł, była ¶mieszna. Walczyć w dystansie z kim¶, kto ma znacznie większy zasięg ramion? Sam się wykończył, biegał po ringu, przy doskokach i ciosach nogi zostawały w tyle - sorry, takim czym¶ nie mógł niczego zdziałać. Kiepska walka, na bardzo niskim poziomie, szkoda, że tak wygl±daj± walki o pas mistrza ¶wiata. Czy tylko ja zauważam, że od kilku lat boks jest w małym dołku? Eh, wielkie nazwiska przeszły na emeryturę i pozostał dół, jak po solidnej bombie.
Obywatel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 26, 2007
Posty: 345

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne co Sosnowski pokazał to ambicja. Technika i taktyka do niczego. Jak napisał Dzepetto walka w dystansie z kim¶ postury Klitschki to nieporozumienie. Moim zdaniem Albert powinien skracać dystans zadawać dwa, trzy ciosy i albo klinczować albo się wycofywać. On uparcie ustawiał się na wprost przeciwnika daj±c mu całkowit± swobodę wyprowadzania ciosów w każdej płaszczyĽnie. W tym elemencie mógłby się nauczyć czego¶ od Adamka z jego walki z Arreol±. Tomasz zchodzil raz w jedna raz w druga strone. Mistrzostwo w potyczkach z wyższymi przeciwnikami osi±gn±ł Tyson. Zobaczcie chociażby jego walkę z Andrew.

Wielu dziennikarzy i komentatorów lansuje teorie o tym ze w HW panuje posucha. Tylko czy można zarzucić ze Samuel Peter,Solis, Arreola czy Povietkin nie potrafi± walczyć? Moim zdaniem nie, po prostu bracia zdominowali ta kategorie wagowa i nikt nie jest w stanie ich pokonać. Wymienieni przeze mnie bokserzy z pewno¶ci± maja talent i umiejętno¶ci, mieli by tez znane nazwiska, gdyby tylko który¶ potrafił pokonać Klitschko

ps. przepraszam za brak polskich znaków w niektórych miejscach ale co¶ mi nawaliła klawiatura...
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Sosnowski nie pokazał niczego. Taktyka, jak± przyj±ł, była ¶mieszna.

Jak to niczego :?: :roll: w pierwszych 4 rundach przypomnij sobie jak skakał, biegał, zmieniał pozycję, i trzymał wysoko gardę.
A Kliczko?Stał sobie- 3 do 5 ruchów nogami na rundę, ręce opuszczone, leniwy był.
Sosnowski biegał aż się zmęczył no a że nie mógł trafić :roll: może nikt mu nie powiedział że po twarzy ma bić :?: zreszt± jakby mu powiedzieli to Kliczko miał zdecydowanie za długie ręcę i na pewno Sosnowskiemu nie było miło jak się uderzał w wyprostowan± lew± Kliczki. O ile dobrze zarejestrowałem jednak raz na 4 rundy udało mu się Kliczkę trafić a sam przyj±ł grzecznie 8 czy 10 uderzeń, dobrze że Kliczko nie walił z całej siły.
A w 10 chyba doszedł do wniosku że pora kończyć bo i tak Albercik był na "ostatnich nogach" przez to że się nabiegał.
A na poważnie zauważcie że przez cał± walkę może 3 lub 4 razy Kliczko stan±ł za gard± a tak przez cał± walkę trzymał ręce na dole.
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sosnowski czego by nie robił po prostu nie miał szans. Szukał cały czas doj¶cia, gdyby skrócił dystans to by szybko skończył. Niestety Witalij to ¶wietny taktyk i niejednokrotnie pokazał, że potrafi się trzymać z dala od ciosów. My¶lę, że gdyby byli podobnego wzrostu to walka wygl±dałaby zupełnie inaczej. Albert by uderzyć Kliczkę w głowę musiał bić w górę. ;)
Dla Kliczki to kolejne zwycięstwo do bilansu, dla Sosnowskiego ogromne do¶wiadczenie i wiadomo - kasa. ;)
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Chyba ogl±dali¶my dwie różne walki. Sosnowski nie pokazał niczego. Taktyka, jak± przyj±ł, była ¶mieszna. Walczyć w dystansie z kim¶, kto ma znacznie większy zasięg ramion? Sam się wykończył, biegał po ringu, przy doskokach i ciosach nogi zostawały w tyle - sorry, takim czym¶ nie mógł niczego zdziałać. Kiepska walka, na bardzo niskim poziomie, szkoda, że tak wygl±daj± walki o pas mistrza ¶wiata. Czy tylko ja zauważam, że od kilku lat boks jest w małym dołku? Eh, wielkie nazwiska przeszły na emeryturę i pozostał dół, jak po solidnej bombie.

Oj starzejesz się Darku najwidoczniej. Już niebawem będziesz mówił co¶ w stylu: Panie za moich czasów to byli bokserzy.. lol wink:
Nie ma wstydu dla Sosnowskiego, tak bym w pigułce to okre¶lił. Przynajmniej wie z kim walczył, a nie tak jak dziecko polsatu Adamek lol
Obywatel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 26, 2007
Posty: 345

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukał cały czas doj¶cia, gdyby skrócił dystans to by szybko skończył.

Tylko że z wyższym bokserem z większym zasięgiem r±k walczenie na dystans nie ma sensu. Naprawdę warto odnaleĽć walkę Gołoty z Tysonem i zobaczyć jak± wtedy Tyson przyj±ł taktykę. My¶lałem że Łapin przygotuje tak± taktykę na Ukraińca

Gdyby walczył w dystansie to walka musiałaby wygl±dać jak walka Heye vs Wałujew. Jeden, dwa ciosy i odskok. Tylko że Vitek to nie Wałujew wesoly
Obywatel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 26, 2007
Posty: 345

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OdpowiedĽ Sosnowskiego na pytanie jak± strategi± przygotowali z Łapinem. Cytat za WP

"Miałem do¶ć spokojnie wprowadzić się w walkę, bo wiadomo, że Witalij mocno zaczyna i stara się pokazać siłę pię¶ci. Potem założyli¶my skrócenie dystansu, odpowiadanie na jego ciosy zdecydowanymi uderzeniami raz na górę, raz na dół, przeprowadzanie krótszych akcji. W ringu nie jest łatwo realizować taktykę, bo zmienia się rytm walki, dzieje się co¶ innego. Poza tym zacz±łem boksować trochę po swojemu, nie do końca słuchaj±c poleceń szkoleniowca. W ogóle od pocz±tku byłem zbyt spięty, póĽniej zabrakło mi siły i szybko¶ci, gdzie¶ uciekła koncentracja"

Tak więc miał skracać dystans. Ring zweryfikował założenia
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gierek napisał:
Oj starzejesz się Darku najwidoczniej. Już niebawem będziesz mówił co¶ w stylu: Panie za moich czasów to byli bokserzy.. lol wink:
Nie ma wstydu dla Sosnowskiego, tak bym w pigułce to okre¶lił. Przynajmniej wie z kim walczył, a nie tak jak dziecko polsatu Adamek lol

Tych moich czasów, to jeszcze sporo przede mn± - tak± mam nadzieje - więc może jeszcze obejrzę kilka razy dobry boks . Ale chyba nie zaprzeczysz, że wielkie nazwiska prezentuj±ce wielkie umiejętno¶ci s± już na emeryturze, teraz jaka¶ posucha panuje i nie piszę tu tylko o wadze ciężkiej, któr± się nigdy jako¶ szczególnie nie podniecałem.
Sosnowski - robił co mógł, a że niewiele mógł... zapowiadał się kiedy¶ nieĽle, ale po ciężkim nokaucie w walce z Cookiem pogubił się. To wtedy jego kariera się na dobre zatrzymała. Strach w oczach i wielkie braki widać z daleka. Trenera chyba też najszczę¶liwiej nie dobrał. Gdyby dobrał lepsza taktykę mógłby kilka rund poboksować na remis. Niestety każd± przegrał, zmęczył się okrutnie i jeszcze konkretnie po głowie dostał. Praca nóg jak u Benny Hilla, ilo¶ć ciosów posłana w powietrze wprost przeraża. No ale jak te ciosy mogły być celne, jak nogi Albert zostawiał z tyłu? Zero celno¶ci i zero siły w nich było, bo po prostu nie umiał podej¶ć do Kliczki, choć ten, wcale nie musiał się popisywać umiejętno¶ciami w obronie. Rozumiem, że przeciwnik był dużo lepszy, ale dlaczego Sosnowski zaprezentował niższy poziom niż zazwyczaj? Trzymanie gardy w dystansie przez kilka rund i bieganie w tę i nazad to nie boks. Miał kilka akcji w półdystansie, nawet kilka krzyżowych ciosów mu wyszło. Tym bardziej nie mogłem słuchać, jak trener ci±gle krzyczał do Sosnowskiego, żeby trzymał gardę i biegał.
Przedostatnia akcja Kliczki, po której Albert nie miał siły się wyprostować po ciosie bitym z góry pokazała jak bardzo był zmęczony i jak bardzo chciał już kończyć to przedstawienie. Nie ten poziom niestety.
Kliczko wygrał w 10 rundzie, bo chciał w 10 rundzie wygrać. Mógł to zakończyć w każdym momencie i doskonale zdawał sobie z tego sprawę.
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie mi tu tego Kliczkę 8) .
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Dajcie mi tu tego Kliczkę 8) .

Masz zamiar się z nim napić? Jak tak to dajcie znać, pójdę z Wami w miasto wink:
bodzio8247
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 07, 2008
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowość: Południowe Mazowsze
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:

Kliczko wygrał w 10 rundzie, bo chciał w 10 rundzie wygrać. Mógł to zakończyć w każdym momencie i doskonale zdawał sobie z tego sprawę.
To bardzo subiektywna ocena,choć osobi¶cie nie sposób się nie zgodzić z Tob± :roll: Sercem byłem z Albercikiem ,ale rozum(tak to nazwijmy ) nie dawał mu żadnych szans smutny Nie wiem komu zawdzięczać czas trwania i brak kompromitacji :?: Smokowi czy Kliczce idea:
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bodzio8247 napisał:
Nie wiem komu zawdzięczać czas trwania i brak kompromitacji :?: Smokowi czy Kliczce idea:

My¶lę że Kliczce. Musiałby dobrze się nabiegać żeby Albercika dogonić zly: a tak stał i się opędzał, po co się męczyć skakaniem :?: :roll:
bodzio8247
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 07, 2008
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowość: Południowe Mazowsze
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Dajcie mi tu tego Kliczkę 8) .
Pietruch poczekaj niech odpocznie ,żeby nie było wink: lol
bodzio8247
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 07, 2008
Posty: 276

Kraj: Polska
Miejscowość: Południowe Mazowsze
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:

My¶lę że Kliczce. Musiałby dobrze się nabiegać żeby Albercika dogonić zly: a tak stał i się opędzał, po co się męczyć skakaniem :?: :roll:
Ech Darku a gdzie patriotyzm wink: Ps. Smutna prawda smutny
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gierek napisał:
pietruch napisał:
Dajcie mi tu tego Kliczkę 8) .

Masz zamiar się z nim napić? Jak tak to dajcie znać, pójdę z Wami w miasto wink:

Jeżeli będzie w stanie, to czemu nie.
Ale najpierw obowi±zki, a póĽniej przyjemno¶ci 8) .


... wink:
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 99