Czy wiesz, że...
Samica sandacza składa od 25 do 500 tys., a jak podaj± niektóre Ľródła do 900 tys. sztuk jaj (¶rednio 200 tys./1 kg masy ciała). Na tarło wraca co roku w te same miejsca tarliskowe.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 617
 Zalogowani 0
 Wszyscy 617

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198358) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198358) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198358) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198358) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198358) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198358) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198358) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198358) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198358) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198358) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2314
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2089
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2202
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2544
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Punkty karne, czy kto¶ je sprawdza?
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Punkty karne, czy kto¶ je sprawdza?
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 1:55 pm    Temat postu: Punkty karne, czy kto¶ je sprawdza? Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj miałem mał± stłuczkę. Gdy przepuszczałem pieszych na skrzyżowaniu wjechał mi w tył starszy pan, który robił co mógł abym nie wzywał policji. Wezwałem. Go¶ć miał na swoim koncie 25 punktów karnych(nie wiem co robił na drodze) i dorzucili mu jeszcze 6. W tym momencie prawko mu zatrzymali. Pytam więc jak to możliwe, że wcze¶niej nikt nie zauważył, że go¶ć przekroczył 24 punkty i dlaczego jeszcze miał to prawko przy sobie?
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem o takich syutacjach. Prawdopodobnie to przez niedoskonało¶c systemu wink:

Co¶ szwankuje, sam miałem nieco inn± akcję: Na koncie 4 punkty za prędko¶c i bodaj 2 za "niemanie" pasów.
Było tak. Te 4 za prędko¶c dostałem w innym powiecie niz amieszkuję (niby drobiazg, ale to chyba to). I jakim¶ cudem nie dotarły one do centrali, bo gdy te 2 za pasy dostałem, sprawdzono mnie i widniałem jako czysty wesoly Mime, że owe 4 jaki¶ miesi±c wcze¶niej złapałem.
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jaki¶ tam system chyba jest, skoro w kilka sekund można każdego po peselu sprawdzić.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
Słyszałem o takich syutacjach. Prawdopodobnie to przez niedoskonało¶c systemu wink:

Co¶ szwankuje, sam miałem nieco inn± akcję: Na koncie 4 punkty za prędko¶c i bodaj 2 za "niemanie" pasów.
Było tak. Te 4 za prędko¶c dostałem w innym powiecie niz amieszkuję (niby drobiazg, ale to chyba to). I jakim¶ cudem nie dotarły one do centrali, bo gdy te 2 za pasy dostałem, sprawdzono mnie i widniałem jako czysty wesoly Mime, że owe 4 jaki¶ miesi±c wcze¶niej złapałem.

pewnie fale radiowe pod wiatr smigaj±
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dostał kilka od fotografa. Punkty zd±żyli naliczyć, a dzielnicowy nie przespacerował się jeszcze do tego jegomo¶cia by zabrać mu dokument?
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to fajnie. Policja teraz powinna mi rozmasowywać plecy, bo kręgosłup daje lekko popalić, a w samochodzie s± przesunięte słupki, więc nic już z niego nie będzie(przynajmniej ja nie mam zamiaru nim jeĽdzić).
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 3:50 pm    Temat postu: Re: Punkty karne, czy kto¶ je sprawdza? Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Pytam więc jak to możliwe, że wcze¶niej nikt nie zauważył, że go¶ć przekroczył 24 punkty i dlaczego jeszcze miał to prawko przy sobie?

System do kitu i brak przepływu informacji. usmiech
Na drodze do Katowic zaliczyłem szybko¶ć na 6 usmiech kilka tygodni póĽniej okazało się że mam czyste konto więc patrol stwierdził że za niemanie zapiętych pasów nie będ± mi nic odpisywać. wesoly
Ciekawsz± sytuacje miał mój znajomy.Miał zabrane 6.Wracał z dorszy i się ¶pieszył.W Chojnicach jechał za nim nieoznakowany radiowóz,na jeĽdzie przez miasto wypracował sobie 24 punkty i 1200pln.Był pewien że zostawi prawko bo razem będzie 30,okazało się że nie.Następnego dnia zacz±ł nerwowo szukać kontaktu jak by tu dowiedzieć się czy ma prawo jazdy czy nie ma :roll: Kontakt sprawdził i okazało się że system naliczył mu za Chojnice 6pkt 8)
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest głównie efekt tego, że Policja stworzyła szereg stanowisk dla osób niepełnosprawnych, b±dĽ rencistów z możliwo¶ci± dorabianie. Wi±zało się to z dofinansowaniem stanowisk pracy przez PFRON. I wła¶ciwie wszystko co znajdzie się w bazie w dużej mierze zależy od tych ludzi.
Cał± procedurę wprowadzenia danych do ewidencji reguluje to rozporz±dzenie, zwłaszcza par. 4.
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
No to fajnie. Policja teraz powinna mi rozmasowywać plecy, bo kręgosłup daje lekko popalić, a w samochodzie s± przesunięte słupki, więc nic już z niego nie będzie(przynajmniej ja nie mam zamiaru nim jeĽdzić).


Ja tam ich masażu nie chce! Raz "szturmówk±" wyłapałem po schabach, przyjemno¶ć w±tpliwa. wink:
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezier napisał:
dzepetto napisał:
No to fajnie. Policja teraz powinna mi rozmasowywać plecy, bo kręgosłup daje lekko popalić, a w samochodzie s± przesunięte słupki, więc nic już z niego nie będzie(przynajmniej ja nie mam zamiaru nim jeĽdzić).


Ja tam ich masażu nie chce! Raz "szturmówk±" wyłapałem po schabach, przyjemno¶ć w±tpliwa. wink:

Niegrzeczny byłe¶ :?: wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:

Niegrzeczny byłe¶ :?: wesoly


Może kibic? lol wink:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek144 napisał:
mario_z napisał:

Niegrzeczny byłe¶ :?: wesoly


Może kibic? lol wink:

Darku, kibice przecież nie dostaj± po plecach. wesoly
Jezier, czyżby zaczęły się spełniać życzenia Pietrucha. :?: wesoly wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra Panowie, mówicie tutaj o tym, że punkty trafiaj± z opuĽnieniem, albo w ogóle nie trafiaj±. A ten go¶ć miał punkty w systemie, a konkretnie tyle, że prawko już mu nie przysługiwało.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
No dobra Panowie, mówicie tutaj o tym, że punkty trafiaj± z opuĽnieniem, albo w ogóle nie trafiaj±. A ten go¶ć miał punkty w systemie, a konkretnie tyle, że prawko już mu nie przysługiwało.

Dzepetto, chłopcy radarowcy maj± taki bajzel w systemie że nie wiedz± kto ile ma punktów, bynajmniej jest tak w Lublinie, chyba :?:, miałem niedawno mił± przyjemno¶ć z tymi panami, po długiej rozmowie i krótkich wyja¶nieniach, po poszperaniu w komputerku Pan władza zadał mi takie oto pytanie:
Panie Mariuszu, czy ma pan jakie¶ punkty na swoim koncie je¶li tak to ile :?:
Odpowiedziałem mu pytaniem na pytanie, to ja mam jakie¶ konto :?:, spytałem.
Na szczę¶cie skończyło się na pouczeniu i wymianie uprzejmo¶ci.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

majkel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 19, 2006
Posty: 767

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:
Słyszałem o takich syutacjach. Prawdopodobnie to przez niedoskonało¶c systemu wink:

Co¶ szwankuje, sam miałem nieco inn± akcję: Na koncie 4 punkty za prędko¶c i bodaj 2 za "niemanie" pasów.
Było tak. Te 4 za prędko¶c dostałem w innym powiecie niz amieszkuję (niby drobiazg, ale to chyba to). I jakim¶ cudem nie dotarły one do centrali, bo gdy te 2 za pasy dostałem, sprawdzono mnie i widniałem jako czysty wesoly Mime, że owe 4 jaki¶ miesi±c wcze¶niej złapałem.


Inny powiat nie ma nic do tego, a wytłumaczenie tego stanu rzeczy jest następuj±ce: wprowadzenie punktów do systemu do żmudny kilkuminutowy proces, za który policjant nie dostaje dodatkowej premii, ani z którego nie jest rozliczany. Mam pisac dalej? Czasami policjantowi po prostu nie chce wrzuca¶ się nas w system.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisano
Cytat:
Co¶ szwankuje, sam miałem nieco inn± akcję: Na koncie 4 punkty za prędko¶c i bodaj 2 za "niemanie" pasów.
Było tak. Te 4 za prędko¶c dostałem w innym powiecie niz amieszkuję (niby drobiazg, ale to chyba to). I jakim¶ cudem nie dotarły one do centrali, bo gdy te 2 za pasy dostałem, sprawdzono mnie i widniałem jako czysty Mime, że owe 4 jaki¶ miesi±c wcze¶niej złapałem.

I o te drobiazgi poszło lol .
anakin
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jan 10, 2007
Posty: 104

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mario,
taki bałagan jest wszędzie.
Szwagier pochodzi z okolic Chełma i tam otrzymał kwitek na 700 pln. Zapłacił ale kwit zostawił u Rodziców. Wrócił do Warszawy. Po 2 tygodniach otrzymał wezwanie do zapłaty. Wrócił i pojechał z kwitkiem na policję. Odesłano Go do W-wy. Tu po wyja¶nieniu sprawy przyznano mu rację.
Po 2 tygodniach dostał ponowne wezwanie do zapłaty..wesolywesolywesoly
Po¶więcił tydzień urlopu i nieco paliwa ale udało się sprawę ostatecznie wyja¶nić.
Przynajmniej do dzi¶ nic nie przyszło a min±ł już prawie rok wink:wink:
8)
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anakin napisał:
Mario,
taki bałagan jest wszędzie.
Szwagier pochodzi z okolic Chełma i tam otrzymał kwitek na 700 pln. Zapłacił ale kwit zostawił u Rodziców. Wrócił do Warszawy. Po 2 tygodniach otrzymał wezwanie do zapłaty. Wrócił i pojechał z kwitkiem na policję. Odesłano Go do W-wy. Tu po wyja¶nieniu sprawy przyznano mu rację.
Po 2 tygodniach dostał ponowne wezwanie do zapłaty..wesolywesolywesoly
Po¶więcił tydzień urlopu i nieco paliwa ale udało się sprawę ostatecznie wyja¶nić.
Przynajmniej do dzi¶ nic nie przyszło a min±ł już prawie rok wink:wink:
8)

Zanim takie dalsze komentarze się ukaż±, proszę zapoznać się z TYM przepisem, zwłaszcza z paragrafem 6 i 7. Dokładnie jest tam opisane, kto odpowiada za ¶ci±galno¶ć tych mandatów. Skoro szwagier otrzymał wezwanie do zapłaty, to oznacza ni mniej ni więcej tyle, że policjant wywi±zał się z obowi±zku przekazania pokwitowania wła¶ciwemu urzędowi administracji państwowej, który przejmuje od tego momentu obowi±zek ¶ci±gnięcia tych pieniędzy. Więc je¶li jest bałagan to tylko tam.
anakin
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Jan 10, 2007
Posty: 104

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel,
Jest dokładnie jak piszesz.
Nie napisałem że bałagan jest na policji tylko że jest wszędzie.Miałem tu na my¶li cało¶ć zagadnienia. wesoly Nie zawsze tylko policjant jest winny. Je¶li nie ma danych które mieć powinien (to w przypadku sprawdzania na bież±co punktów) to już nie jest personalnie jego wina.
8)
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowość: Zielona Góra
PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wyłapałem wła¶nie 10pkt i 400paczki.
szybko do mnie dotarli :evil: :evil: :evil:
_________________
nie bˇdĽ mAneKIN JeDĽ nA RYBY
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel napisał:
To jest głównie efekt tego, że Policja stworzyła szereg stanowisk dla osób niepełnosprawnych, b±dĽ rencistów z możliwo¶ci± dorabianie.


Gargamel,
Zanim napiszę komentarz, chciałbym się upewnić co poeta miał na my¶li i proszę o odpowiedĽ na pytania:

- Bałagan w systemie naliczania punktów karnych przez Policję wynika z faktu zatrudnienia niepełnosprawnych i rencistów?
- Czy zatrudniono niepełnosprawnych umysłowo, czy fizycznie?
- Czy wg ciebie, niepełnosprawny np. na wózku inwalidzkim to go¶ć, niepotrafi±cy nic wklikać do kompa, nie mowi±c o tak biegłej, jak w twoim przypadku, obsłudze wyszukiwarki google?
- rencista z możliwo¶ci± dorabiania to z automatu taki niepełnosprawny umysłowo go¶ć?
Pozdrawiam
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Gargamel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 22, 2006
Posty: 880

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
Gargamel,
Zanim napiszę komentarz, chciałbym się upewnić co poeta miał na my¶li...

Nic ponad to, co poeta napisał. Nie chodziło mi o upo¶ledzenie tych osób a raczej o umiejętno¶ci obsługi komputera. Błędy powstałe podczas wprowadzania danych do bazy s± najczę¶ciej przyczyn± opisywanych przez Kolegów braków w punktacji itp.
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gargamel napisał:
Yelcyn napisał:
Gargamel,
Zanim napiszę komentarz, chciałbym się upewnić co poeta miał na my¶li...

Nic ponad to, co poeta napisał. Nie chodziło mi o upo¶ledzenie tych osób a raczej o umiejętno¶ci obsługi komputera. Błędy powstałe podczas wprowadzania danych do bazy s± najczę¶ciej przyczyn± opisywanych przez Kolegów braków w punktacji itp.


Poeta zakłada, że niepełnosprawni i renci¶ci z definicji nie posiadaj± znajomo¶ci obsługi komputera... Całe szczę¶cie, że Policja nie zatrudniła emerytów... Taki jeden emeryt z drugim, w życiu nie potrafi wprowadzić czegokolwiek - ani danych do bazy, ani siebie poza schematy...
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek144 napisał:
mario_z napisał:

Niegrzeczny byłe¶ :?: wesoly


Może kibic? lol wink:


Kibic? Przenigdy w życiu. usmiech

Mario za niewinno¶ć. wink:
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezier napisał:
Mario za niewinno¶ć. wink:

Jezier, nie przejmuj się, kiedy¶ nas niewinnych lali najczę¶ciej wink: teraz też gdy lej±, to wszyscy krzycz± że s± niewinni. wesoly wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
No dobra Panowie, mówicie tutaj o tym, że punkty trafiaj± z opuĽnieniem, albo w ogóle nie trafiaj±. A ten go¶ć miał punkty w systemie, a konkretnie tyle, że prawko już mu nie przysługiwało.


Poprzedni mandat mógł np. otrzymywać od policjanta z prewencji (np. za parkowanie, za brak ¶wiateł czy inn± błahostkę. W wielu radiowozach prewencji jeszcze nie ma takich ¶rodków ł±czno¶ci, jakimi dysponuje drogówka. Ponadto funkcjusz wystawiaj±cy poprzedni mandat nie sprawdził (bo nie musi) delikwenta w bazie danych. Ot, sympatycznie wygl±daj±cy starszy pan, z wygl±du na pewno nie przestępca, zaparkował na zakazie. Dostanie mandacik i więcej tak nie zaparkuje.

Ja także, ciut ponad rok temu, chwycony byłem na radar. Zaproszony do radiowozu byłem ciekaw, czy zostanę sprawdzony w bazie danych. Ne zostałem. W alkotest też nie dmuchałem, choć wówczas ponoć każdemu mieli chłopaki podstawiać klarnecik do dmuchania.
Następny po mnie delikwent (też "suszark±" trafiony) także nie został, przynajmniej dopóki czekałem na kwitek, spradwdzony w systemie. Gdyby¶my wówczas mieli nawet po 50 pkt, to i tak by¶my pojechali dalej.

Cały ten system jest do¶ć nieszczelny, więc wielce prawdopodobne, że po naszych drogach ¶migaj± tysi±ce kierowców, którzy powinni mieć odebrane prawo jazdy. I licz± na to, że minie roczek, więc licznik się "oczy¶ci" automatycznie, zanim prawko zostanie odebrane.
Tak więc je¶li kto¶ 31 marca 2007 zarobił dowoln± ilo¶ć punktów karnych za jakiekolwiek wykroczenie, to w dniu dzisiejszym konto zostało wyczyszczone. I to wcale nie dlatego, że mamy prima aprilis wesoly
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
Tak więc je¶li kto¶ 31 marca 2007 zarobił dowoln± ilo¶ć punktów karnych za jakiekolwiek wykroczenie, to w dniu dzisiejszym konto zostało wyczyszczone. I to wcale nie dlatego, że mamy prima aprilis wesoly


Andrzej,

Nie pisz tak, gdyż za chwilę pogawędkowicze rusz± z piskiem opon i mog± mieć zimny prysznic, choć wcale nie ¶mingus usmiech

Zarobione punkty z dnia 31 marca dzi¶ sie wprawdzie wyczy¶ciły, ale nie te zarobione 1 kwietnia 07, 2 kwietnia 07 itd.

Po roku kasuje się dane przekroczenie, ale nie cała plejada naszych nagród w rejestrach usmiech A to duża różnica.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
...
Tak więc je¶li kto¶ 31 marca 2007 zarobił dowoln± ilo¶ć punktów karnych za jakiekolwiek wykroczenie, to w dniu dzisiejszym konto zostało wyczyszczone. I to wcale nie dlatego, że mamy prima aprilis wesoly


Bombel tylko jeszcze trzeba dopisać do tego - jeżeli od dnia 31 marca 2007 do dnia 31 marca 2008 nie otrzymał innych punktów karnych wink: bo okres jednego roku liczy się od otrzymanych ostatnich punktów karnych. Przynajmniej tak mi kiedy¶ wytłumaczył policjant z drogówki. A było to tak że dostałem w Wawce za pomarańczowe na skrzyżowaniu na Wisłostradzie 6 punkcików bonusowych i po 11 miesi±cach udało mi się na trasie mazurskiej deczko przesadzić z szybko¶ci± wink: za 10 bonusowych i wtedy odbyła sie wła¶nie rozmowa dotycz±ca punktów, bo zażartowałem że za miesi±c będę miał już tylko te 10 bonusów.
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariusz_dyl_pl napisał:
zażartowałem że za miesi±c będę miał już tylko te 10 bonusów.

Darku, w swoim niby żartowaniu powiedziałe¶ to co faktycznie po upływie miesi±ca się stało, zostało Ci tylko te 10 bonusów.
Pozostałe zostały anulowane, ponieważ upłyn± rok czasu od ich otrzymania.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mam zagwozdkę. Bo mnie tłumaczyli "niebiescy", że z automatu kasuj± się te, które ukończyły roczek, a pozostaj± te ciut młodsze.

Aha, Darek, skoro piszesz:

Cytat:
udało mi się na trasie mazurskiej deczko przesadzić z szybko¶ci± za 10 bonusowych


To oznacza 2 pkt i 100 zł za każde 10 km/h ponad normę. NieĽle, nieĽle... wink:

Za przeskoczenie na pomarańczowym można się wytłumaczyć: człowieku, a nie widziałe¶ pan, że ten za mn± ci±ł jak w¶ciekły, jakby mnie do chłodnicy chciał wci±gn±ć? Jakbym zahamował, to na pewno tamten by mi się wbił do kufra! Dlatego nie hamowałem.
Albo: owszem, przejechałem, nie przeczeczę. Ale spójrz pan, panie władzo: miałem na liczniku 60 km/h, ¶wiatło się zmieniło, gdy byłem 0 10 m od skrzyżowania. Droga hamowania przy tej prędko¶ci to min. 20 m. Więc co? Miałem się zatrzymać na ¶rodku skrzyżowania i uch zablokować?

W moim przypadku te tłumaczenia zawsze skutkowały usmiech
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
dariusz_dyl_pl napisał:
zażartowałem że za miesi±c będę miał już tylko te 10 bonusów.

Darku, w swoim niby żartowaniu powiedziałe¶ to co faktycznie po upływie miesi±ca się stało, zostało Ci tylko te 10 bonusów.
Pozostałe zostały anulowane, ponieważ upłyn± rok czasu od ich otrzymania.


I b±dĽ tu teraz m±dry, no ale jeżeli jest 2 do 1 to pewnikiem tak jest, ale chyba będę musiał jeszcze raz zasięgn±ć języka jak to jest tak do końca z tymi punktami bo niby według Rozporz±dzenia jest po Waszemu.

Andrzej nie było rozmowy, obce miasto, obca rejestracja, byłem jeszcze na czarnych tablicach, i albo przyjmuję albo wniosek.
A co do przekroczenia wink: jeszcze wtedy jeĽdziłem Poldusiem 1.6 po małym co nie co przy silniku i nie miałem jeszcze radyjka wink:.
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariusz_dyl_pl napisał:
mario_z napisał:
dariusz_dyl_pl napisał:
zażartowałem że za miesi±c będę miał już tylko te 10 bonusów.

Darku, w swoim niby żartowaniu powiedziałe¶ to co faktycznie po upływie miesi±ca się stało, zostało Ci tylko te 10 bonusów.
Pozostałe zostały anulowane, ponieważ upłyn± rok czasu od ich otrzymania.


chyba będę musiał jeszcze raz zasięgn±ć języka jak to jest tak do końca z tymi punktami bo niby według Rozporz±dzenia jest po Waszemu.

Darku, jest tak jak mówię, przerabiałem to kiedy¶ bo sam nie byłem do końca pewny.
Darku, przyjmijmy że co kolejne 360 dni otrzymujesz po 5 punktów, i te punty cały czas Ci się sumuj± 8O , Darku chyba już wiesz co by się stało, po kolejnym już pi±tym otrzymaniu takiej samej ilo¶ci punktów. 8O
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariusz_dyl_pl napisał:
[Andrzej nie było rozmowy, obce miasto, obca rejestracja, byłem jeszcze na czarnych tablicach, i albo przyjmuję albo wniosek.


Aaa, to trzeba było tak od razu! wesoly Ja też, jak widzę rejestrację ostrołęck±, a już szczególnie łomżyńsk± (do tego siedlecka i wszystko, co zaczyna się od WF i WS - na czarnych tablicach), to mam za¶wiecone wszystkie kontrolki alarmowe lol A jak już mi przez Łomżę przyjdzie przejechać, to ¶lepia i łepetyna, pracu±ce jak radary, mało mi się nie ukręc±. Bo na każdym kroku zerkam, czy mi kto¶ nie przydzwoni lub na przydzwonienie się nie wystawi wesoly
Ale spoko. Jak po dwóch tygodniach pobytu na Mazurach czy Podlasiu wracam do Wawki, to przez przynajmniej dwa kolejne dni muszę sobie przypominać, jak się jeĽdzi wesoly I wcale się nie dziwię, gdy przez te dwa dni tr±bi± na mnie jak na ostatni± pierdołę wink:

Ze trzy miesi±ce temu znalazłem na Interii smętne wyznania kierowcy, który był zbulwersowany warunkami stołecznymi. Gdy z lotniska jechał po Żwirki i Wigury 49 km/h, wszyscy go obtr±bili, a na koniec policaje go ¶ci±gnęli na bok i chcieli sypn±ć mandacik za utrudnianie (więc stwarzanie zagrożenia) ruchu. Bo tam nawet autobusy miejskie i ¶mieciarki jeżdż± szybciej wesoly
A jak na innych trasach przelotowych będziesz jechał zgodnie z tym, co na znakach, to się nie zdziw, gdy policjant nawet nieszczególnie zerknie na dokumenty, wpierw interesuj±c się tym, co pokaże wy¶wietlacz zaraz po dmuchnięciu w natychmiast podstawiony "klarnet" wesoly

Aha, jak chcesz mieć spokój, to przypadkiem nie siadaj za kierownicę beemki czy innej fury stosowanej przez "karki w dresach". I bywaj pod krawatem.
Bo wiesz, króciutki jeżyk jako czupryna i trzydniowy, wypielęgnowany zarost na pyszczydle, w poł±czeniu z wypasion± fur± (szczególnie po tuningu na wydechu, z przyciemnionymi szybami, na niskoprofilowych oponach i ospojlerowany), jest pierwszym i niemal nieodzownym bodĽcem do: sprawdzenia w bazie danych auta i kierowcy; sprawdzenia trzeĽwo¶ci; sprawdzenia na li¶cie poszukiwanych, wstępnego przejrzenia sprawno¶ci auta (¶wiatła, jako¶ć gum, luz na kierownicy, czytelno¶ć tablic, o¶wietlenie tablicy rejestracyjnej, apteczka, trójk±t bezpieczeństwa, legalizacja ga¶nicy) itp.

Ni ma letko, trza umić jeĽdzić albo gadać po ludzkiemu i się bronić wesoly wink:
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:

...
Ni ma letko, trza umić jeĽdzić albo gadać po ludzkiemu i się bronić wesoly wink:


A od jakiego¶ czasu nauczyłem się jeĽdzić po Wawce - gaz, hamulec i sygnał i zmiana pasa na grubo¶ć lakieru na zderzaku lol lol
A na trasie ja jak widzę typowe warszawskie rejestracje to zjeżdżam na pierwszy lepszy parking i czekam aż wszystkie przejad± lol lol lol lol

A tak na poważnie to już jacy¶ inni s± kierowcy w Wawce jakby kulturalniejsi, i miejsca ust±pi± jak się człowiek przygapi i w porę pasa nie zmieni. Trzy lata wstecz jeĽdziłem z matk± na Wołosk± na badania a potem w odwiedziny do szpitala, a w zeszłym roku prawie co 2 tygodnie przez 6 miesięcy byłem w Centrum rehabilitacji na Skrze z siostr± cioteczn± i nawet przyjemnie jeĽdziło mi się po Wawce.

A co do Łomży to jako¶ jeszcze nie miałem problemu, a trochę już tam jeżdżę, najpierw 3,5 roku na uczelnie a teraz prawie co tydzień na rybki.
Bo co do Ostrołęki to b/k, wiem jakich mamy tu kierowców, szczególnie we wtorek i niedzielę lol lol
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek - to już nie te czasy! Kiedy¶ jeĽdzili maluchami w ... kapeluszach! To byli fachowcy!!! 8O lol
Choć i dzisiejsi maj± fantazję i polot. ;)
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Darek - to już nie te czasy! Kiedy¶ jeĽdzili maluchami w ... kapeluszach! To byli fachowcy!!!


Widziałem. Starsza pani w maluchu. Kapelusz a la Hanka Bielicka. Kapelusz odchylony w lewo - maluch w lewo. I odwrotnie. Po prostu nisko opuszczony okap kapelusza umożliwiał takie a nie inne pole widzenia wesoly

Się nie podniecaj po ważniacku. Jak widzę na nowych, białych tablicach WL z przodu (na czarnych było WSP), to też odpuszczam. Niech se jad± :P
A jak już widzę na Żołnierskiej, gdzie¶ tak na wysoko¶ci przejazdu nad torami, takow± rejestrację, to od razu wiem, że będzie skręcał w lewo. Szczególnie, je¶li to Astra, Escort czy Lanos. Ani chybi kierunek do Rembridge lub firm o¶ciennych :P
Zajmie lewy pas, ale kierunkowskaz to wł±czy dopiero wtedy, gdy zobaczy zielone ¶wiatełko. A potem nie do¶ć, że nie dojedzie do linii ¶rodkowej, cały pas blokuj±c, to jeszcze z przeskoczeniem będzie się czaił jak rak do prokreacji zly:
Ale jak się za takim "mny¶licielem" ustawi kto¶ z rejestracj± WT z przodu, to nie ma zbója, przejedzie. Klakson, długie, klakson, pisk opon (nawet w maluchu), pisk opon (to już z tyłu), wjazd na grubo¶ć lakieru, po gazie, prawa ręka nonszalancko na kierownicy, lewa wystawiona za okno z dłoni± zwinięt± w niepełn± pię¶ć (jeden z palców sugestywnie uniesiony do góry), w pedał i naprzód, by korka nie zrobić.
A że kto¶ tam depcze po hamulcach i nie kuma, w czym rzecz? Niech się nauczy jeĽdzić zly:

Hi hi hi! Ale rano od drugiej strony, od Rekruckiej, w Marsa wjeżdża się jeszcze weselej zly: Najfajniej jest z prawego pasa (tylko do skrętu w lewo). Zawsze się na ¶rodkowym i lewym znajdzie jaki¶ ¶pioch, co całe dwie sekundy od wł±czenia żóltego ¶wiatła nie może biegu znaleĽć lol

A na Trasie Łazienkowskiej, w stronę Pragi, w godzinach szczytu najlepiej jeĽdzić prawym pasem, tym dla autobusów. Trzeba tylko mieć wyczucie, czy czasem przy którym¶ zjeĽdzie niebiescy nie stoj±. Lub zainwestować w CB. I już przy zjeĽdzie z Ronda Jazdy Polskiej rzucić w eter pytanie, jak tam ¶cieżka na Pragie po Łazienkowskim wesoly
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Darek - to już nie te czasy! Kiedy¶ jeĽdzili maluchami w ... kapeluszach! To byli fachowcy!!! 8O lol
Choć i dzisiejsi maj± fantazję i polot. ;)


Wtedy za to pomarańczowe ¶wiatło bonusik dostałem wła¶nie jad±c kaszlaczkiem lol ale bez kapelusza, bo jak na razie nie uznaję tego nakrycia głowy lol
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierowcy w Wawie? a owszem nawet dużo nie tr±bili , kiedy na skrzyżowaniu w centrum sztolycy kaszok zdechł i trza było go sznurkiem na kosiarkę zapalać z powodu cienkiego akumulatora ,którego to nawet w PEWEXie nie było można kupić
lol
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
...
i trza było go sznurkiem na kosiarkę zapalać z powodu cienkiego akumulatora ,którego to nawet w PEWEXie nie było można kupić
lol


Też miałem to kółeczko założone, a wcze¶niej miałem też w Syrenie 105, przynajmniej człowiek nie martwił się że nie da rady odpalić silnika jak padnie akumulator lol
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariusz_dyl_pl napisał:
Zenon napisał:
...
i trza było go sznurkiem na kosiarkę zapalać z powodu cienkiego akumulatora ,którego to nawet w PEWEXie nie było można kupić
lol


Też miałem to kółeczko założone, a wcze¶niej miałem też w Syrenie 105, przynajmniej człowiek nie martwił się że nie da rady odpalić silnika jak padnie akumulator lol

niezbędnik posiadacza kaszloka lol
sznurek i trzonek od miotły
a teraz pytanie do wszystkich
do czego słyżył ten drugi?? lol
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
a teraz pytanie do wszystkich
do czego słyżył ten drugi?? lol


Do wci¶nięcia ramienia rozrusznika - linki często się rwały albo rozci±gały. lol
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Pawel66
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 22, 2007
Posty: 462

Kraj: Polska
Miejscowość: Piechowice
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzonek od miotły to przeżytek. Tato miał zawsze w bagażniku trzonek od łopaty! lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akabar napisał:
Zenon napisał:
a teraz pytanie do wszystkich
do czego słyżył ten drugi?? lol


Do wci¶nięcia ramienia rozrusznika - linki często się rwały albo rozci±gały. lol

akabar nie jedna linke zerwał wesoly ,nie tylko sie rwały ,ale i przecierały izolacje kabla od aku do rozrusznika , a wtedy tylko cięcie pozostawało ,na odkrecanie klemy nie było czasu ,a kabel robił sie czerwony ,czego sam do¶wiadczyłem wesoly
Maras
Nastawiacz podpórek
Nastawiacz podpórek


Dołączył: Nov 25, 2002
Posty: 44

Kraj: Polska
Miejscowość: Szczecin
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
akabar napisał:
Zenon napisał:
a teraz pytanie do wszystkich
do czego słyżył ten drugi?? lol


Do wci¶nięcia ramienia rozrusznika - linki często się rwały albo rozci±gały. lol

akabar nie jedna linke zerwał wesoly ,nie tylko sie rwały ,ale i przecierały izolacje kabla od aku do rozrusznika , a wtedy tylko cięcie pozostawało ,na odkrecanie klemy nie było czasu ,a kabel robił sie czerwony ,czego sam do¶wiadczyłem wesoly

Trzonek to jeszcze był potrzebny do podparcia podsufitki wesoly czyli 2w1
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras napisał:
Zenon napisał:
akabar napisał:
Zenon napisał:
a teraz pytanie do wszystkich
do czego słyżył ten drugi?? lol


Do wci¶nięcia ramienia rozrusznika - linki często się rwały albo rozci±gały. lol

akabar nie jedna linke zerwał wesoly ,nie tylko sie rwały ,ale i przecierały izolacje kabla od aku do rozrusznika , a wtedy tylko cięcie pozostawało ,na odkrecanie klemy nie było czasu ,a kabel robił sie czerwony ,czego sam do¶wiadczyłem wesoly

Trzonek to jeszcze był potrzebny do podparcia podsufitki wesoly czyli 2w1

tia... uniwersalny narz±dz lol ,do wszelakich zastosowań ,w kaszloku wesoly temat na osobny temat lol lol za to własno¶ci trakcyjne , prawie jak 4x4 wesoly
Milan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 1890

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li o punktach mowa dzi¶ w RMF FM słyszałem o kierowcy zatrzymanym gdzie¶ koło Niedzicy czy podobnej miejscowo¶ci. Gostek pędził żwawo czasem nawet za bardzo. Przekraczał dozwolon± prędko¶ć nawet o 60 km ale nie to było najlepsze. Przy wyprzedzaniu kierowców ,,dziamajdy" samochody jad±ce z po przeciwnym pasie zmuszał do zwalniania i zjeżdżania na pobocze. Najlepsze jest to, że chłopak już sobie nie pojeĽdzi przez najbliższy okres. wyszło mu 25 punktów co się wi±że z zatrzymaniem prawka i uwaga ... 5 zł mandatu z 3 zerami z tyłu 8O 8O 8O Tak tak 5000 zł. Gostek mandatu nie przyj±ł i sprawa poszła do grodzkiego, pewnie mu dowala jeszcze drugie tyle wiec lepiej przyj±ć mandacik usmiech
_________________
Bieroo Paniee???
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O 18:00 w Radio Złote Przeboje była inna informacja. Policjanci zatrzymali dwa samochody - holujacy i holowany. W obu siedzieli panowie "procentowi". :-D Ci też już nie pojezdż±, trochę przeholowali. :-D
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan napisał:
Je¶li o punktach mowa dzi¶ w RMF FM słyszałem o kierowcy zatrzymanym gdzie¶ koło Niedzicy czy podobnej miejscowo¶ci. Gostek pędził żwawo czasem nawet za bardzo. Przekraczał dozwolon± prędko¶ć nawet o 60 km ale nie to było najlepsze. Przy wyprzedzaniu kierowców ,,dziamajdy" samochody jad±ce z po przeciwnym pasie zmuszał do zwalniania i zjeżdżania na pobocze. Najlepsze jest to, że chłopak już sobie nie pojeĽdzi przez najbliższy okres. wyszło mu 25 punktów co się wi±że z zatrzymaniem prawka i uwaga ... 5 zł mandatu z 3 zerami z tyłu 8O 8O 8O Tak tak 5000 zł. Gostek mandatu nie przyj±ł i sprawa poszła do grodzkiego, pewnie mu dowala jeszcze drugie tyle wiec lepiej przyj±ć mandacik usmiech



No to mi się podoba najbardziej. Policja widz±c wykroczenie powinna zatrzymać od razu prowadz±cego. Dlaczego tego nie robi±?? OdpowiedĽ jest prosta wink: .
Jest wiele przykładów na to, że funkcjonariusze potrafi± sprowokować do pewnych akcji wink:
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milan napisał:
Najlepsze jest to, że chłopak już sobie nie pojeĽdzi przez najbliższy okres.

Ech optymista z Ciebie . A kto mu przeszkodzi w jeżdżeniu bez prawa jazdy ? Popatrz na wiadomo¶ci w Onecie , potencjalny morderca dziesi±ty raz zatrzymany na jeżdzie bez prawa jazdy .
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po trzech kilometrach został zatrzymany.
KLIK

_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 167