Czy wiesz, że...
Sandacz dojrzewa płciowo w wieku 2 – 3 lat. Samiec dojrzewa przeciętnie o rok wcze¶niej od samic. Tarło przypada na okres kwiecień – maj, gdy temp. wody osi±ga 12 st. C.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 511
 Zalogowani 0
 Wszyscy 511

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198346) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198346) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198346) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198346) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198346) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198346) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198346) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198346) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198346) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198346) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2313
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2088
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2199
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2222
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2135
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2543
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Otwarte granice
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Otwarte granice
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 1:45 pm    Temat postu: Otwarte granice Odpowiedz z cytatem

Państwa, które przyst±pi± do układa Schengen 21 grudnia 2007 r. (przej¶cia l±dowe i morskie) i 29 marca 2008 r. (lotniska, wraz z nowym rozkładem lotów):
Czechy
Estonia
Litwa
Łotwa
Malta
Polska
Słowacja
Słowenia
Węgry
Tak± nformację już wszyscy przeczytali czy to w prasie, czy uslyszeli w TV.
Jednym słowem otwiera nam się granica z LITWˇ.
Może zamiast nad Ebro ( 2500 km ze ¦laska ), warto pojechać na rybki na Litwę. Koledzy z wschodnich rejonów Polski z pewno¶ci± tam zawitaj± jako pierwsi i co¶ tam znajd± ciekawego.
My¶lę, że Litwa może być wspaniałym rejonem wędkarskim.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 1:52 pm    Temat postu: Re: Otwarte granice Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Państwa, które przyst±pi± do układa Schengen 21 grudnia 2007 r. (przej¶cia l±dowe i morskie) i 29 marca 2008 r. (lotniska, wraz z nowym rozkładem lotów):
Czechy
Estonia
Litwa
Łotwa
Malta
Polska
Słowacja
Słowenia
Węgry
Tak± nformację już wszyscy przeczytali czy to w prasie, czy uslyszeli w TV.
Jednym słowem otwiera nam się granica z LITWˇ.
Może zamiast nad Ebro ( 2500 km ze ¦laska ), warto pojechać na rybki na Litwę. Koledzy z wschodnich rejonów Polski z pewno¶ci± tam zawitaj± jako pierwsi i co¶ tam znajd± ciekawego.
My¶lę, że Litwa może być wspaniałym rejonem wędkarskim.

Oldi,wyrazy podziwu dla Twojej czujno¶ći lol
Taras
Moderator


Dołączył: Aug 11, 2005
Posty: 575

Kraj: Polska
Miejscowość: Biała Podlaska
PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czujno¶ć Oldi'ego to prawie nic w porównaniu z tym, co ma być "na Bugu".
Wszystkie celniki i pograniczniaki; z nad Odry, z Karpat i Sudetów już jad± do Białej Podlaskiej i Chełma. Koniec. wink:
taras
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żartujcie ze starego Oldika :-(
Od dawna interesuje mnie Litwa. Kto wie, może w przyszłosci tam będ± odbywały się nasze zloty, biesiady i eskapady?
Taras
Moderator


Dołączył: Aug 11, 2005
Posty: 575

Kraj: Polska
Miejscowość: Biała Podlaska
PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Nie żartujcie ze starego Oldika :-(
Od dawna interesuje mnie Litwa. Kto wie, może w przyszłosci tam będ± odbywały się nasze zloty, biesiady i eskapady?

My, tu wszyscy Ciebie old_rysiu bardzo szanujemy.
Z nadej¶ciem wiosny można zrobić rozpoznanie z udziałem podlaskich i mazurskich wędkarzy. Czy tacy na PW s±. :?: Taras
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras napisał:
old_rysiu napisał:
Nie żartujcie ze starego Oldika :-(
Od dawna interesuje mnie Litwa. Kto wie, może w przyszłosci tam będ± odbywały się nasze zloty, biesiady i eskapady?

My, tu wszyscy Ciebie old_rysiu bardzo szanujemy.
Z nadej¶ciem wiosny można zrobić rozpoznanie z udziałem podlaskich i mazurskich wędkarzy. Czy tacy na PW s±. :?: Taras


Warmia gotowa do boju. wesoly
_________________
Łowię i zjadam ......
Harami
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 253

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem pewien, że członkowstwo w układzie Schengen wyjdzie nam bokiem. Nie jeste¶my do tego przygotowani. Wielka Brytania i Irlandia odrzuciły t± propozycję, utrzymuj±c pełn± kontrolę nad ruchem pasażerskim. I dobrze zrobiły !!! Szwecja niby jest członkiem układu, ale kontrolę granicy z Polsk± utrzymuje cały czas. Z Niemcami juz nie. Widocznie zasługujemy na takie traktowanie.
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Nie żartujcie ze starego Oldika :-(
Od dawna interesuje mnie Litwa. Kto wie, może w przyszłosci tam będ± odbywały się nasze zloty, biesiady i eskapady?


Jeżeli dobrze pamiętam , to na rybach na Litwie był lub miał być Sołtys .
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haremi - byłym i jestem za zlikwidowaniem granic.
Co do Litwy. Chętnie przeczytałbym, co może napisać nam Sołtys. Kurcze, może i ja doskocze do grupy zwiadowczej? Musimy sie przygotować do takiego wyjazdu. Informacje na temat licencji połowu, ochrony ryb, regulaminów połowu ... cen artykułów spożywczych, koszty paliwa ... łodzie, czy brać, gdzie można wynaj±ć ...
Ktokolwiek wie, ktokolwiek zna - niech tutaj pisze. Wszystkie informacje s± bardzo cenne.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harami napisał:
A ja jestem pewien, że członkowstwo w układzie Schengen wyjdzie nam bokiem. Nie jeste¶my do tego przygotowani. Wielka Brytania i Irlandia odrzuciły t± propozycję, utrzymuj±c pełn± kontrolę nad ruchem pasażerskim. I dobrze zrobiły !!! Szwecja niby jest członkiem układu, ale kontrolę granicy z Polsk± utrzymuje cały czas. Z Niemcami juz nie. Widocznie zasługujemy na takie traktowanie.


A niby do czego się przygotowywać. Jakie¶ "krzywe ruchy" go¶ci przyro¶niętych do stołków zostały pogrzebane i bardzo dobrze się stało. A tak w ogóle co ma ta umowa do ochrony granicy? Co¶ kolega wyci±ga zbyt daleko id±ce wnioski i utożsamia zaniechanie kontroli dokumentów ze stworzeniem granic widm. Pora się obudzić, poczytać i dopiero wyci±gać wnioski, że o pisaniu piedół na forum wprowadzaj±cych innych w bł±d nie wspominam.
To, że nie będzie klasycznej kontroli dokumentów na granicy to jeszcze nie znaczy, że nie będzie jej wcale. Kontrola celna nadal pozostanie, no chyba, że zamkniemy nasz kraj dla przewozów tranzytowych. Nie wiem jak na granicy morskiej ale na lotniskach nadal pozostaje kontrola bezpieczeństwa i celna w trakcie odprawy pasażerskiej. Powstanie pole do popisu dla służb operacyjnych a nie etatowych i o to chodzi. Z reszt± celnicy już nie od dzi¶ wol± pracować w oddaleniu od niej i powstaj± coraz to nowe składy celne w centrum kraju oraz wszystkich większych miastach. Kontrola pozostaje wbrew pozorom tylko zmienia swoje miejsce. Zmienia sukcesywnie od ponad 20 lat drogi kolego.

A co do granicy ze Szwecj±, to nie wiem, co¶ mi umknęło w tym całym zamieszaniu, czy co¶ innego, ale proszę mi odpowiedzieć, od kiedy to mamy granicę ze Szwecj±? Byłbym wdzięczny za informację.

Nie dziwi mnie natomiast postawa administracji Wielkiej Brytani. Ten naród historycznie upodlił tyle narodów, ze naprawdę ma się czego bać. Ich faszystowskie zapędy s± tak wielkie, ze aż dziwne, ze nie wciskaj± w tyłek czipów rozpoznawczych każdemu przyjeżdżaj±cemu na wyspę. W końcu kolonializm, rasizm, karabinek samoprzeładowuj±cy i obóz koncentracyjny, to największe ich wynalazki.
Stefan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 26, 2002
Posty: 396

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harami napisał:
Szwecja niby jest członkiem układu, ale kontrolę granicy z Polsk± utrzymuje cały czas. Z Niemcami juz nie. Widocznie zasługujemy na takie traktowanie.


Polacy tak samo dmuchaj± w baloniki pzy promach jak inne nacje.
A wiesz jak Norwegowie trzepi± Niemców np. w Bergen? I tak samo norweskie służby celne zatrzymuj± do kontroli w głębi kraju Szwedów, Czechów, Niemców jak i Polaków.
_________________
stefan
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
A co do granicy ze Szwecj±, to nie wiem, co¶ mi umknęło w tym całym zamieszaniu, czy co¶ innego, ale proszę mi odpowiedzieć, od kiedy to mamy granicę ze Szwecj±? Byłbym wdzięczny za informację.


Dociu, jak to nie mamy? lol Przecież tylko woda nas oddziela. wink: A patrz±c tak dalej, to do USA też można dopłyn±ć i tylko nas woda oddziela. wesoly Tak więc widzisz, graniczymy ze wszystkimi, którzy maj± dostęp do mórz i oceanów. wink: lol
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
ilbelfero
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 04, 2005
Posty: 284

Kraj: Polska
Miejscowość: Tychy
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chce kto¶ kupić Niderlandy?
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ilbelfero napisał:
Chce kto¶ kupić Niderlandy?

Pewnie by się kilku chętnych znalazło bo "marycha" jest legalna 8)
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Ktokolwiek wie, ktokolwiek zna - niech tutaj pisze. Wszystkie informacje s± bardzo cenne.

Było opisane na WCWI-płotka,ukleja w ograniczonych ilo¶ciach zly:
Wichura
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 06, 2003
Posty: 895

Kraj: Polska
Miejscowość: Toruń
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Było opisane na WCWI-płotka,ukleja w ograniczonych ilo¶ciach zly:


zly:
_________________
pzdr
Krętacz drobiu
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras napisał:
Wszystkie celniki i pograniczniaki; z nad Odry, z Karpat i Sudetów już jad± do Białej Podlaskiej i Chełma. Koniec. wink:
taras

Przekraczaj±c granicę w Terespolu 2-3x w roku widzę jak traktuje się wschodnich Słowian-pojęcie kultury naszym celnikom i SG jest nie znane :roll: zly: .Zreszt± kilka lat temu wracaj±c poci±giem z Krymu polska kontrola potraktowała mnie też po chamsku.Pewnie dlatego że na korytarzu rozmawiałem z Ukraińcami po rosyjsku.
Rura im zmiękła jak usłyszeli że ¶wiń z nimi nie pasłem i na ty to mog± sobie z kolegami a nie ze mn±.Chyba im jeszcze co¶ nawrzucałem bo słyszałem jak traktowali Ukraińców w s±siednim przedziale i bardzo mi się to nie podobało.Ale miałem ¶wiadomo¶ć że mog± mi skoczyć zly: 8) 8)
A gęby zrobiły im się czerwone jak sztandar byłego ZSRR jak dostali paszporty zly: 8) .
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ilbelfero napisał:
Chce kto¶ kupić Niderlandy?

Ja bym kupił ,ale mam alergię na owcz± wełnę ,i skarpet z tego nosić nie mogę
lol
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Harami napisał:
A ja jestem pewien, że członkowstwo w układzie Schengen wyjdzie nam bokiem. Nie jeste¶my do tego przygotowani. Wielka Brytania i Irlandia odrzuciły t± propozycję, utrzymuj±c pełn± kontrolę nad ruchem pasażerskim. I dobrze zrobiły !!! Szwecja niby jest członkiem układu, ale kontrolę granicy z Polsk± utrzymuje cały czas. Z Niemcami juz nie. Widocznie zasługujemy na takie traktowanie.


A niby do czego się przygotowywać. Jakie¶ "krzywe ruchy" go¶ci przyro¶niętych do stołków zostały pogrzebane i bardzo dobrze się stało. A tak w ogóle co ma ta umowa do ochrony granicy? Co¶ kolega wyci±ga zbyt daleko id±ce wnioski i utożsamia zaniechanie kontroli dokumentów ze stworzeniem granic widm. Pora się obudzić, poczytać i dopiero wyci±gać wnioski, że o pisaniu piedół na forum wprowadzaj±cych innych w bł±d nie wspominam.
To, że nie będzie klasycznej kontroli dokumentów na granicy to jeszcze nie znaczy, że nie będzie jej wcale. Kontrola celna nadal pozostanie, no chyba, że zamkniemy nasz kraj dla przewozów tranzytowych. Nie wiem jak na granicy morskiej ale na lotniskach nadal pozostaje kontrola bezpieczeństwa i celna w trakcie odprawy pasażerskiej. Powstanie pole do popisu dla służb operacyjnych a nie etatowych i o to chodzi. Z reszt± celnicy już nie od dzi¶ wol± pracować w oddaleniu od niej i powstaj± coraz to nowe składy celne w centrum kraju oraz wszystkich większych miastach. Kontrola pozostaje wbrew pozorom tylko zmienia swoje miejsce. Zmienia sukcesywnie od ponad 20 lat drogi kolego.

A co do granicy ze Szwecj±, to nie wiem, co¶ mi umknęło w tym całym zamieszaniu, czy co¶ innego, ale proszę mi odpowiedzieć, od kiedy to mamy granicę ze Szwecj±? Byłbym wdzięczny za informację.

Nie dziwi mnie natomiast postawa administracji Wielkiej Brytani. Ten naród historycznie upodlił tyle narodów, ze naprawdę ma się czego bać. Ich faszystowskie zapędy s± tak wielkie, ze aż dziwne, ze nie wciskaj± w tyłek czipów rozpoznawczych każdemu
żaj±cemu na wyspę. W końcu kolonializm, rasizm, karabinek samoprzeładowuj±cy i obóz koncentracyjny, to największe ich wynalazki.

Tak jako¶ sobie kojarzę że nowe paszporty z hipami wprowadzili na okoliczno¶ć o jakiej mowa
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
Tak jako¶ sobie kojarzę że nowe paszporty z hipami wprowadzili na okoliczno¶ć o jakiej mowa


Wprowadz± też jeszcze nowsze dowody osobiste ale to nadal nic nie zmienia. Bardzo szybko musz± znie¶ć wizy turystyczne i chyba już zostały zawieszone. Wizy pobytowe także musz± spełniać wszelkie wymogi zabezpieczeń. Jest dużo, dużo do uzupełnienia, wprowadzenia i do roboty. Czy jeste¶my przygotowani? Znaj±c SG i UC to na pewno ludzie sobie poradz± nawet je¶li biurwy nawal±. Niestety z kultur±, o czym pisał Sacha, jest różnie a brak starszej kadry nie wpływa pozytywnie na zachowanie. Piszę o starszej kadrze, bo co by nie mówić o komunie, to za niej takie zachowanie jest dla mnie nie do pomy¶lenia. Głosu na pasażera nie można było podnie¶ć, nawet na zatrzymanego, a każde odstępstwo dziwnie szybko docierało do przełożonych.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
Zenon napisał:
Tak jako¶ sobie kojarzę że nowe paszporty z hipami wprowadzili na okoliczno¶ć o jakiej mowa


Wprowadz± też jeszcze nowsze dowody osobiste ale to nadal nic nie zmienia. Bardzo szybko musz± znie¶ć wizy turystyczne i chyba już zostały zawieszone. Wizy pobytowe także musz± spełniać wszelkie wymogi zabezpieczeń. Jest dużo, dużo do uzupełnienia, wprowadzenia i do roboty. Czy jeste¶my przygotowani? Znaj±c SG i UC to na pewno ludzie sobie poradz± nawet je¶li biurwy nawal±. Niestety z kultur±, o czym pisał Sacha, jest różnie a brak starszej kadry nie wpływa pozytywnie na zachowanie. Piszę o starszej kadrze, bo co by nie mówić o komunie, to za niej takie zachowanie jest dla mnie nie do pomy¶lenia. Głosu na pasażera nie można było podnie¶ć, nawet na zatrzymanego, a każde odstępstwo dziwnie szybko docierało do przełożonych.

O hipach tylko tyle ,że jak byłem na szkoleniu o foceniu na nowe paszporty ,pewien Pan z dwiema belkami i trzema gwiazdkami, tłumaczył sens i założenia biometrii , a wynikało z tego ni mniej ni więcej że przejeżdżaj±c w pewnym miejscu ,umownie zwanym granic± zostajesz sfotografowany ,twoje namiary porównywane s± z fota i danymi w paszporcie (skan) - w przyszło¶ci dowodzie ,o czym nie masz pojecia zielonego zostałe¶ skontrolowany Ot cała tajemnica
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 6:01 pm    Temat postu: Re: Otwarte granice Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:

Jednym słowem otwiera nam się granica z LITWˇ.
Może zamiast nad Ebro ( 2500 km ze ¦laska ), warto pojechać na rybki na Litwę. Koledzy z wschodnich rejonów Polski z pewno¶ci± tam zawitaj± jako pierwsi i co¶ tam znajd± ciekawego.
My¶lę, że Litwa może być wspaniałym rejonem wędkarskim.


RYSIU -Litwa - (od czasu jak została otwarta granica) wink: jest bardzo dobrym polem do¶wiadczalnym dla wędkarzy. Moi koledzy już dawno wędkuja na morzu, nie wspomnę o podlodowych wyprawach.
TUTAJ- jest troszkę fotek z wyprawy do Kłajpedy.
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶leli¶my o Litwie, my¶leli¶my. wesoly
Akabar - skoro Twoi koledzy tam bywaj±, to może zdobędziesz trochę wie¶ci - koszty, zaplecze, jakie¶ łowiska itd.
Teraz warto się będzie zakręcić za zdobyciem kontaktów z litewskimi kolegami - może oni pomog±? ;)
Harami
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 253

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
....Nie dziwi mnie natomiast postawa administracji Wielkiej Brytani. Ten naród historycznie upodlił tyle narodów, ze naprawdę ma się czego bać. Ich faszystowskie zapędy s± tak wielkie, ze aż dziwne, ze nie wciskaj± w tyłek czipów rozpoznawczych każdemu przyjeżdżaj±cemu na wyspę. W końcu kolonializm, rasizm, karabinek samoprzeładowuj±cy i obóz koncentracyjny, to największe ich wynalazki.....


U¶miałem się jak zawsze czytaj±c twoje posty !!! lol lol lol
Powiem ci tylko jedno.....ich nie trzeba pouczać, Anglicy dobrze wiedz± co robi±, wielokrotnie to już udowodnili całemu ¶wiatu. Dlatego s± tak bardzo cywilizowanym krajem, a nie kompletnym zadupiem Europy jak Polska.

SSS.....nie wdam się w żadn± polemikę z tob±. Po ostatnich twoich wynurzeniach odechciało mi się.
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harimosro napisał:
Dlatego s± tak bardzo cywilizowanym krajem, a nie kompletnym zadupiem Europy jak Polska.


Nie wiem gdzie się uczyłe¶ historii, ale na pewno było to kompletne zadupie.

Harimosro.....nie wdam się w żadn± polemikę z tob±. Po ostatnich twoich wynurzeniach odechciało mi się.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Harami
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 253

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn
lol lol lol .....i tylko tyle
_________________
Jestem bufonem. Nic na to nie poradzę.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harami napisał:
Dlatego s± tak bardzo cywilizowanym krajem, a nie kompletnym zadupiem Europy jak Polska.

8O 8O No pięknie, pięknie. 8O 8O
Dobrze wiedzieć jakie ma PAN MECENAS zdanie o swojej OjczyĽnie. 8O 8O
Powiedz mi po co Ty jeszcze siedzisz na tym jak to nazwałe¶, zadupiu. :?: :?:
Czemu nie pojedziesz do do tej cywilizacji. :?: :?: :?:

Po tym co napisałe¶ 8O , dla mnie jeste¶ już NIKIM :x :x mecenasie od siedmiu bole¶ci.
zly: zly:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z

Ten NIKT nie jest żadnym mecenasem. To po prostu kto¶ kto z sob± nie dyskutuje. lol
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
mario_z

Ten NIKT nie jest żadnym mecenasem. To po prostu kto¶ kto z sob± nie dyskutuje. lol

Yelcyn uważam że niektóre PAPUGI, podkre¶lam, tylko niektóre powinny jednak pozostać EGZOTYCZNYCH KRAJACH bo to przecież egzotyczne ptaszki zly: zly:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie "granice" zostały otwarte - proszę o tym pamiętać. :roll:
Gierek
Łowca Klenia


Dołączył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harami napisał:
Yelcyn
lol lol lol .....i tylko tyle

Ten niby uczony, KULTURALNY lol lol człowiek PLUJE na wszystko i wszystkich, uważa się za kogo¶ kim tak naprawdę nie jest, drwi z każdego kto próbuje mu się przeciwstawić, z każdego kto ma inne zdanie na dany temat niż on, ciekawe kim ten kto¶ jest tak naprawdę :?: :?:
Ja jak na razie uważam że ten kto¶ sam jeszcze nie wie kim tak naprawdę jest.
:?: :?: :?: :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Nie wszystkie "granice" zostały otwarte - proszę o tym pamiętać. :roll:

Dla "papug" chyba tak zly:
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Nie wszystkie "granice" zostały otwarte - proszę o tym pamiętać. :roll:

Monk, jedna osoba na tym forum, chyba uważa że jednak wszystkie, a zwłaszcza te o których Ty my¶lisz.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko patrzeć, jak Wasz idol zmieni nick na Zorro - jego też nie mogli rozszyfrować. :roll:
Wyluzuj Mario - nie wszystko, co przystoi Jasiowi, przystoi Panu Janowi. ;)
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:

Dla "papug" chyba tak zly:

:oops: :oops:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harami napisał:
Powiem ci tylko jedno.....ich nie trzeba pouczać, Anglicy dobrze wiedz± co robi±, wielokrotnie to już udowodnili całemu ¶wiatu. Dlatego s± tak bardzo cywilizowanym krajem, a nie kompletnym zadupiem Europy jak Polska.


Jak się domy¶lam, jeste¶ synem tego zadupia. Ja też. I widzisz - zadupie wcale nie wymaga ograniczeń umysłowych. Zadupie bywa zadupiem z wielorakich względów. I bardzo Cię proszę - nie epatuj mnie anglosask± megalomani±, bo za bardzo interesuję się histori±, której powtarzalno¶ć rodzi pewne prawidła. Powiniene¶ je znać błyszczac swym autokratycznym o¶wieceniem...

Zreszt±, nieważne. Napiszę inaczej. Nie wiem, kim jesteste¶, co kochasz, czego nienawidzisz. Twoja sprawa. Może nasze podejscie do tych spraw jest różne, bywa... Ale dla mnie - ojczyzna to jak Matka. A ta choćby nosem ryła w ¶wińskim gównie, zawsze będzie zasługiwała na to, żeby syn j± podniósł. Powiedz, co zrobiłe¶, żeby J± podnie¶ć? Ja przynajmniej na Ni± nie pluję.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj Tutaj i
Tutaj
Jest relacyjka w 3-ech odsłonach z Litwy. Ale łowienie ryb niekoniecznie było priorytetem. Priorytetem było spotkać sie z przyjaciółmi z Litwy. Obecnie planowany wstępnie jest wyjazd na lód. Szczegóły mniej więcej będę dogrywał z Braciszkiem czyli Jankiem Koszewskim w ¦więta gdy do mnie zawita usmiechusmiechusmiech. Wstępnie planowane jest Wilia, Niemen i Kłapejda zależnie jak nam czas możliwo¶ci i chęci pozwol±. Opłata za wędkowanie jak± poniosłem to było bodajże 11 litów za cały rok. Dużo więcej o wędkowaniu i zasadach wędkowania na Litwie na WCWI pisał Kliwolit czyli Wojtek Klimaszewski email do niego kwojt@mail.ru. Pro¶ba pisać bez polskich znaków.

Poniżej linki w których Wojtek pisał o Łowieniu na Litwie. Dodam że z wyjazdem i tak nie było problemów. Dowód osobisty i to wszystko. Wszyscy przestrzegaj± przepisów drogowych to co zauważyłem.
Zasady Wędkowania na Litwie
Tu
Tu
Tu
Tu
Tu i
Tu

Mała cz±stka tego co Kliwolit pisał o Litwie i wędkowaniu oraz o rzekach. Chwalił się we wrze¶niu bodajże ładn± Troci± złowion± w Wilii o

Tutaj
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 3:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adalin napisał:
Harami napisał:
Powiem ci tylko jedno.....ich nie trzeba pouczać, Anglicy dobrze wiedz± co robi±, wielokrotnie to już udowodnili całemu ¶wiatu. Dlatego s± tak bardzo cywilizowanym krajem, a nie kompletnym zadupiem Europy jak Polska.


Jak się domy¶lam, jeste¶ synem tego zadupia. Ja też. I widzisz - zadupie wcale nie wymaga ograniczeń umysłowych. Zadupie bywa zadupiem z wielorakich względów. I bardzo Cię proszę - nie epatuj mnie anglosask± megalomani±, bo za bardzo interesuję się histori±, której powtarzalno¶ć rodzi pewne prawidła. Powiniene¶ je znać błyszczac swym autokratycznym o¶wieceniem...

Zreszt±, nieważne. Napiszę inaczej. Nie wiem, kim jesteste¶, co kochasz, czego nienawidzisz. Twoja sprawa. Może nasze podejscie do tych spraw jest różne, bywa... Ale dla mnie - ojczyzna to jak Matka. A ta choćby nosem ryła w ¶wińskim gównie, zawsze będzie zasługiwała na to, żeby syn j± podniósł. Powiedz, co zrobiłe¶, żeby J± podnie¶ć? Ja przynajmniej na Ni± nie pluję.




Adalin pięknie powiedziane,szkoda tylko że nie do wszystkich to dociera.
_________________
Kobiety trzeba trzymać krótko ! Najwyżej dwa tygodnie.
NowaHuta
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Sep 05, 2006
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Huta Kraków
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie dziwi mnie natomiast postawa administracji Wielkiej Brytani. Ten naród historycznie upodlił tyle narodów, ze naprawdę ma się czego bać. Ich faszystowskie zapędy s± tak wielkie, ze aż dziwne, ze nie wciskaj± w tyłek czipów rozpoznawczych każdemu przyjeżdżaj±cemu na wyspę. W końcu kolonializm, rasizm, karabinek samoprzeładowuj±cy i obóz koncentracyjny, to największe ich wynalazki.


Eeeee........
Ja tam być
pracować,
pić,

i nikt mi dowodu nie sprawdzić 8O
_________________
Wolne Miasto Nowa Huta
Megalodon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 379

Kraj: USA
Miejscowość: Floryda
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harami napisał:

Powiem ci tylko jedno.....ich nie trzeba pouczać, Anglicy dobrze wiedz± co robi±, wielokrotnie to już udowodnili całemu ¶wiatu. Dlatego s± tak bardzo cywilizowanym krajem, a nie kompletnym zadupiem Europy jak Polska.


O Petrus wrócił! Jeszcze siniak na tyłku nie zgoił się dobrze, a już widzimy dobrego wojaka Petrusa znowu w szeregu. Co użyłe¶? Podwojnego okładu z rywanolu?
Mam drobn± uwagę do postu, który wła¶nie napisałe¶. Słowo Polska, czyli kraj, który nazywasz zadupiem, napisałes z dużej litery. Musiałe¶ się pomylić. Wielk± liter± piszemy wyrazy takie jak zaimki osobowe i nazwy krajów przez szacunek.
W żadnym po¶cie podpisanym Harami nie widzę, żeby¶ ten szacunek rozmówc± oddawał, a skoro najpierw plujesz na swoj± ojczyznę a potem piszesz jej nazwę z dużej litery, to niechybnie musiała być literówka.

I ostatnia sprawa, która mnie ciekawi. W podpisie masz, że nie dyskutujesz z prostakami. Jednym słowem uważasz swoj± osobę jako dobrze wychowan± i pełn± cnót chodz±c± inteligencję, czy tak?
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może niech Harami napisze, kogo konkretnie na tym portalu nie uważa za prostaka? Po co inni maj± angażować się w niepotrzebn± dyskusję z nim? Po to, aby na koniec dowiedzieć się, że jest się prostakiem? Czekam na deklarację kolegi Harami, kto godzien jest dyskusji z jego szanown± osob±. Pozostali będ± milczeć, bo jak wiadomo milczenie jest złotem. Je¶li jaki¶ prostak o¶mieli się na dyskusję z koleg± Harami zostanie stosownie upomniany. To tyle z mojej strony w tym temacie.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówcie co chcecie,dobrze że sie taki trafił na PW(obojętnie kim był a kim nie był)bo nudno nie jest.A tak, jest na kim psy wieszać. lol

Harami jeszcze się nie wypowiedział, kto z PW jest dla niego prostakiem a kto nie. Więc żeby mi z tego jakiej¶ wojny znów nie było - ostrzegam Jarpo
_________________
Kobiety trzeba trzymać krótko ! Najwyżej dwa tygodnie.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestańcie tutaj wypisywać pierdółki. Nie miejsce tutaj na to. Piszcie o Litwie. Jak na razie tylko Sołtys stan±ł na wysoko¶ci zadania i Akabar.
Mało się niestety dowiedziałe. Licencja na wody państwowe - 15 ichniejszych złotówek. Sporo o rzekach - Wilia i trochę o Morzu Bałtyckim. Nic nie ma na temat jezior - szczupak, sum, karp, lin, leszcz ...
Nic na temat cen artykułów spożywczych - ziemniaki, chleb. jajko, bułka tarta i zwykła, olej..
Nic na temat artykułów, których trudno znale¶ć na Litwie. Co z cenami sprzetu wędkarskiego - akcesoriów? Przynęt? Zanęt?
Czy jest baza turystyczna z posiłkami czy bez?
Jeziora, jeziora i jeszcze raz jeziora - kto co¶ wie?
Tylko nie wym±drzać mi sie tutaj nad UK, Szwecja czy innymi granicami.
Harami
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 253

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu
Mogę Ci dać namiary na priva na cał± ekipę, która była na Litwie i wróciła z mocno mieszanymi uczuciami !! Po rozmowie z nimi zrezygnowałem z wyjazdu w tamte strony.
pozd
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo to że Twoje słowa znalazły się pod moim postem to nie jest przypadek?
_________________
Kobiety trzeba trzymać krótko ! Najwyżej dwa tygodnie.
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yankee_r napisał:
Jarpo to że Twoje słowa znalazły się pod moim postem to nie jest przypadek?


Jarpo przestrzegł
Cytat:
Harami jeszcze się nie wypowiedział, kto z PW jest dla niego prostakiem a kto nie. Więc żeby mi z tego jakiej¶ wojny znów nie było


Cóż, nowe czasy...
Administratorzy ostrzegaj± i daj± bany za dokonane przewinienia. Moderatorzy przestrzegaj± i daj± bony ups.. chciałem napisać: nie bony a uwagi do dzienniczka (na czerwono) za to co dopiero zrobisz. Taki mały "Raport mniejszo¶ci". ;)
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż Yelcyn,trudno się z Tob± niezgodzić.Zapewne s± to zmiany zapowiadane przez Monka jaki¶ czas temu wink:
_________________
Kobiety trzeba trzymać krótko ! Najwyżej dwa tygodnie.
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
My¶leli¶my o Litwie, my¶leli¶my. wesoly
Akabar - skoro Twoi koledzy tam bywaj±, to może zdobędziesz trochę wie¶ci - koszty, zaplecze, jakie¶ łowiska itd.
Teraz warto się będzie zakręcić za zdobyciem kontaktów z litewskimi kolegami - może oni pomog±? ;)

My¶lę, że to da się załatwić. Co prawda więcej info bedę miał o morskich wyprawach ale koledzy z koła suwalskiego zawi±zuj± jakie¶ znajomo¶ci z kolegami "jeziorowcami".

A tak na marginesie - Panowie - po co te podnoszenie ci¶nienia.
Lepiej przemilczeć niż za dużo powiedzieć.
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu


Ostatnio zmieniony przez akabar dnia Pon Gru 10, 2007 10:04 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harami napisał:
old_rysiu
Mogę Ci dać namiary na priva na cał± ekipę, która była na Litwie i wróciła z mocno mieszanymi uczuciami !! Po rozmowie z nimi zrezygnowałem z wyjazdu w tamte strony.
pozd

Szkoda, ze miałe¶ taki niesmaczne info o wyjeĽdzie na Litwę. Wiadomo, gdzie biznes tam różne zachowania i "dojenia".

Moi koledzy wręcz przeciwnie - bardzo miło wspominaj± wypady do Kłajpedy i powrot z rybk±. Litewscy armatorzy ( uczciwi ) wypływaj± w morze na weekend, wł±cznie z noclegami w morzu i naprawdę naprowadzaj± na ciekawe łowiska.
Wiem co piszę.
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.17 sekund :: Zapytania do SQL: 167