Czy wiesz, że...
Od 1 stycznia 2007 roku, na wodach nizinnych, znajduj±cych się na terenie działania okręgu PZW Katowice zostaj± wprowadzone następuj±ce zmiany w zasadach wędkowania:
- podwyższa się wymiar ochronny dla następuj±cych gatunków ryb:
- szczupak: 50 cm
- sandacz: 50 cm
Ogranicza się ponadto dobowy limit szczupaka i sandacza do 2 szt. ł±cznie.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 482
 Zalogowani 0
 Wszyscy 482

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198337) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198337) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198337) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198337) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198337) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198337) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198337) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198337) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198337) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198337) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2312
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2086
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2198
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2333
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2221
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2543
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2364
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Bombel i ban
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Bombel i ban
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 4:51 pm    Temat postu: Bombel i ban Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Bombel napisał:
the_animal napisał:
Bombel - w życiu bym się czym¶ takim nie pochwalił na necie - wstyd :? , ale to MZ


Owszem, wstyd. I to wielki.
Nie chwaliłem się. Równie dobrze mogłem napisać, że złowiłem kilka okoni po 40 cm, ale "wszystkie oczywi¶cie w doskonałej kondycji" wróciły do wody. zly:

Ja tylko chciałem pokazać prawdziwe oblicze wędkowania. Gdy popełnia się błędy. Ale też i poznaje przesympatycznych ludzi. Którzy w przyjcielski sposób wskaż± te błędy.
A też i umiejętno¶ć wyrażenia skruchy za popełnienie błędów.

usmiech

Bombel - weĽ Ty człowieku pomy¶l - to jest prawdziwe oblicze wędkowania ? Takim czym¶ chcesz przyci±gn±c młodzierz ? Z okoni frytki potem robisz , czy dla kota łowisz ? Wstydem dla mnie jest pakowanie takich okoni w ogóle do siatki i jeszcze gorszym chwalenie się tym . A sam incydent odkrycia niewymiarków mogłe¶ zachować dla siebie . Ale to tylko MZ - pozdrawiam


Bombel the_animalowi przyznał rację i co w zamian dostał, następny post the_animala był atakiem na niego, i moje zdanie jest takie że the_animal zrobił to z pełn± premedytacj±. Czy Bombel nie przyznał mu racji, a że po ataku dał znać jego charakter i odpisał w swój sposób (zd±żyłem to przeczytać), i może złamał regulamin forum, ale czy złamał go rozmy¶lnie czy w afekcie?

Ciekawe jak inni zachowaliby się w takiej sytuacji - przyznaję się do błędu, potem jeszcze raz przyznaje rację atakuj±cemu z małym wytłumaczeniem i co, ten kto¶ wsadza nam jeszcze jedn± szpilę w "plecy".

Czyli z tego co się stało można wyci±gn±ć tylko jeden wniosek, jeżeli kto¶ ciebie zaatakuje to siedĽ cicho bo atakuj±cy zawsze ma rację a ty za obronę możesz zostać ukarany bo w nerwach możesz napisać co¶ co się nie spodoba ADMINOM.
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę tu być obrońc± uci¶nionych ale zgadzam się z Darkiem, tym bardziej że Bombel dał przykład pokory.
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie można by z okazji urodzin PW darować Bomblowi? Tak jak pisz± koledzy - został sprowokowany. Sory The_Animal, ale wygl±da to jak celowa, zamierzona prowokacja.
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co napisał Bombel, ale je¶li zawinił, to kara ma być równa dla wszystkich. Ja pozwoliłem sobie kiedy¶ w po¶cie z dowcipami zamie¶cić żarty (zreszt± nie moje) w których były niecenzuralne słowa. Nikogo nie obraziłem, do nikogo nie napisałem w sposób niekulturalny, a kartkę dostałem. No i dobrze, należało sie to dostałem. Nurtuje mnie tylko jedno. To ostrzeżenie to już tak na wieki zostaje? Jak złapię punkty naruszaj±c kodeks drogowy (chyba to jest większe wykroczenie od mojego na PW) to po roku mi się anuluj±. Nawet jak odsiedzę wyrok w więzieniu to po ilu¶ tam latach nienagannej postawy wyrok mam wymazany z akt. A tu jak jest? Czy ostrzeżenie po jakim¶ czasie (jakim?) może być cofnięte? Czy zabanowana osoba ma szanse wrócić na PW? Je¶li tak to w jaki sposób? Oczywi¶cie mam na my¶li oficjalny powrót, a nie pod zmienionym nickiem.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Nurtuje mnie tylko jedno. To ostrzeżenie to już tak na wieki zostaje?

Jaaaarpo - zawiodłem się na Tobie. usmiech
OdpowiedĽ na zadane przez Ciebie pytania znajdziesz w tym znienawidzonym regulaminie, z którym - jak wie¶ć gminna niesie - zapoznaje się każdy, kto rejestruje się na portalu. Odsyłam więc do tej jakże przyjemnej lektury. ;) lol


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Pon Paż 29, 2007 8:54 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Jarpo napisał:
Nurtuje mnie tylko jedno. To ostrzeżenie to już tak na wieki zostaje?

Jaaaarpo - zawiodłem się na Tobie. usmiech
OdpowiedĽ na zadane przez Ciebie pytania znajdziesz w tym znienawidzonym regulaminie, z którym - jak wie¶ć gminna niesie - zapoznaje się każdy, kto rejestruje się na portalu. Odsyłam więc do tej jakże przyjemnej lektury lekruty. ;) lol


Ale ja nigdy nie przeczytałem żadnego regulaminu ani instrukcji obsługi! Jak przeczytam jak±¶ instrukcję obsługi to za żadne skarby już tego urz±dzenia uruchomić nie potrafię! Jak biorę się za to bez czytania to wszystko działa! No to co ja mam w takiej sytuacji robić? wink:
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nie chcesz czytać - czekaj na amnestię. wesoly
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Skoro nie chcesz czytać - czekaj na amnestię. wesoly

„13. W przypadku łamania tego regulaminu Redakcja PW może udzielić użytkownikowi ostrzeżenia, które widoczne jest dla wszystkich użytkowników forum. W przypadku uzyskania trzech ostrzeżeń, użytkownik automatycznie traci dostęp do zasobów PW. Ostrzeżenie może być cofnięte wol± Redakcji PW lub na wniosek użytkownika, pod warunkiem jego dobrego zachowania i nie wcze¶niej niż po trzech miesi±cach od dnia otrzymania.”

No to czekam na amnestię wink:
Tylko co ma zrobić osoba zabanowana? jakie ona ma ruchy? Co może zrobić?
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Tylko co ma zrobić osoba zabanowana? jakie ona ma ruchy? Co może zrobić?


Po to jest najczę¶ciej stosowana zasada "do trzech razy sztuka", która daje możliwo¶ci na przyswojenie sobie panuj±cych tutaj zasad. A jesli to nie wystarcza, po banie pozostaje... szukanie swojego miejsca gdzie indziej, w bogatych odmętach Internetu.
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Jarpo napisał:
Tylko co ma zrobić osoba zabanowana? jakie ona ma ruchy? Co może zrobić?


Po to jest najczę¶ciej stosowana zasada "do trzech razy sztuka", która daje możliwo¶ci na przyswojenie sobie panuj±cych tutaj zasad. A jesli to nie wystarcza, po banie pozostaje... szukanie swojego miejsca gdzie indziej, w bogatych odmętach Internetu.


Czyli niema powrotu?
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Nie wiem co napisał Bombel, ale je¶li zawinił, to kara ma być równa dla wszystkich. Ja pozwoliłem sobie kiedy¶ w po¶cie z dowcipami zamie¶cić żarty (zreszt± nie moje) w których były niecenzuralne słowa. Nikogo nie obraziłem, do nikogo nie napisałem w sposób niekulturalny, a kartkę dostałem. No i dobrze, należało sie to dostałem. Nurtuje mnie tylko jedno. To ostrzeżenie to już tak na wieki zostaje? Jak złapię punkty naruszaj±c kodeks drogowy (chyba to jest większe wykroczenie od mojego na PW) to po roku mi się anuluj±. Nawet jak odsiedzę wyrok w więzieniu to po ilu¶ tam latach nienagannej postawy wyrok mam wymazany z akt. A tu jak jest? Czy ostrzeżenie po jakim¶ czasie (jakim?) może być cofnięte? Czy zabanowana osoba ma szanse wrócić na PW? Je¶li tak to w jaki sposób? Oczywi¶cie mam na my¶li oficjalny powrót, a nie pod zmienionym nickiem.


Nawet s±d uznaje co¶ takiego jak czyn popełniony pod wpływem silnego wzburzenia czyli w afekcie, a zamieszczenie przez Ciebie Jarpo dowcipów raczej nie było spowodowane jakim¶ nagłym impulsem.
Sam nieraz złapałem się na tym że wysłałem post pod wpływem impulsu, na całe szczę¶cie było to na innych forach.

Pozdrawiam
Dariusz Dylewski
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Jarpo napisał:
Tylko co ma zrobić osoba zabanowana? jakie ona ma ruchy? Co może zrobić?


Po to jest najczę¶ciej stosowana zasada "do trzech razy sztuka", która daje możliwo¶ci na przyswojenie sobie panuj±cych tutaj zasad. A jesli to nie wystarcza, po banie pozostaje... szukanie swojego miejsca gdzie indziej, w bogatych odmętach Internetu.


Czyli Bombla już nie będzie na tym forum.
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariusz_dyl_pl napisał:

Nawet s±d uznaje co¶ takiego jak czyn popełniony pod wpływem silnego wzburzenia czyli w afekcie, a zamieszczenie przez Ciebie Jarpo dowcipów raczej nie było spowodowane jakim¶ nagłym impulsem.
Sam nieraz złapałem się na tym że wysłałem post pod wpływem impulsu, na całe szczę¶cie było to na innych forach.

Pozdrawiam
Dariusz Dylewski


A wła¶nie że było! Chyba to nie jest takie trudne do zrozumienia
Ja swoimi dowcipami nikogo nie chciałem i na pewno nie obraziłem. Niektóre dowcipy maja to do siebie że s± rubaszne.
i tyle w tym temacie.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Roxen
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 420

Kraj: Polska
Miejscowość: Brodnica
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak z nam redkatorów to ten ban jest nieodwracalny wink: . Ale Bombel gdzie kolwiek jeste¶ nie przejmuj się po 3 banach człowiek już wie jak się zachować tutaj wesoly . Także wszystko jeszcze przed tob± wesoly
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo tu nie ma porównania. Ty za chęć napisania prawdy i przyznania się do błędu nie byłe¶ atakowany.

Czytałem skasowany post Bombla i czy naprawdę było tam aż co¶ takiego żeby dać mu bana nie wiem, ale moje zdanie jest trochę inne.
Czy przyczyniło sie do bana przedstawienie pochodzenia dopisku frytki przy bomblowych okoniach, a może ponowne poproszenie atakuj±cego o przeczytanie tekstu ze zrozumieniem, a może przetłumaczenie na polski nicku atakuj±cego, a może wreszcie stwierdzenie że Bombel spotka sie z nim na rybach jak atakuj±cy doro¶nie.

Według mnie the_animal wcale nie zrozumiał tekstu napisanego przez Bombla, ale go zaatakował wyzywaj±c go od bezmy¶lnych istot bez honoru (tak ja to zrozumiałem)


PS.
Ale dzięki temu co się stało już wiem że nawet jeżeli popełnię jaki¶ głupi bł±d z powodu rutyny, to na tym forum o tym nie napiszę żeby ostrzec innych, bo nie chce być atakowany i ods±dzany od czci i wiary.
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2


Ostatnio zmieniony przez dariusz_dyl_pl dnia Pon Paż 29, 2007 8:22 pm, w cało¶ci zmieniany 2 razy
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale narozrabiałem :? :oops:
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie wiem o co chodzi bo nie czytałem postu. Wiem tylko ze gdyby Bombel wzorem Zenona wzi±ł sobie L4 na jaki¶ czas to do tego by nie doszło.Z czasem człowiek sie wypala. Wszystko już powiedział, wszystko przeczytał, wszystko go nudzi i denerwuje. Obserwowałem Piwoniusza kiedy¶ i Bombla teraz. Wiedziałem ze Bombel kiedys tez nie wytrzyma i eksploduje. Nie wiedziałem tylko że to nast±pi tak szybko.
Panowie je¶li czujecie ze powoli osi±gacie tez taki stan to L4, odpocznijcie i wracajcie z nowym czystym umysłem i pozytywn± energi±.
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
Roxen
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 420

Kraj: Polska
Miejscowość: Brodnica
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak dalej pójdzie to będziecie skazani na mnie wink: . Co¶ wszyscy tutaj sie wykruszaj± wesoly
Taras
Moderator


Dołączył: Aug 11, 2005
Posty: 575

Kraj: Polska
Miejscowość: Biała Podlaska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ci±gu kilku dni ubyło parę twardzieli. Będzie nudno. wink:

Taras - kandydat na twardziela.
Taras
Moderator


Dołączył: Aug 11, 2005
Posty: 575

Kraj: Polska
Miejscowość: Biała Podlaska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roxen; 8:28 Taras; 8:30 Ta sama my¶l.
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roxen napisał:
Jak tak dalej pójdzie to będziecie skazani na mnie wink: . Co¶ wszyscy tutaj sie wykruszaj± wesoly


To przetrzymamy raczej bezproblemowo.

Gorzej jak będziemy skazani na tych przy których będziemy tylko pisać wyniki naszych połowów i oznaczać je znaczkiem "wypuszczone" nawet wtedy kiedy jedna czy dwie rybki zabierzemy do domu.
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czytałem postów, o których mowa. Czytałem za to często inne posty Bombla. Jeżeli cokolwiek niestosownego uczynił, nie s±dzę, żeby było to z wyrachowaniem i premedytacj±. Za¶ co do regulaminu i swierdzenia, że 3 ostrzeżenia wystarcz±, byc może tak, ale niektórym przydałaby się jeszcze jedna szansa. Nawet w futbolu, czerwona kartka nie wyklucza zawodnika dożywotnio z gry. Po co tworzyć takie zapisy skoro może wej¶ć pod innym nickiem??? Mam wrażenie, że ten portal powinien ł±czyć, a nie dzielić. Regulamin też od czasu do czasu można zmienic dostosowuj±c go i ulepszaj±c dla wspónej korzy¶ci nas wszystkich. Na przykład osławiona konstytucja USA i jej poprawki. Taka sytuacja, że wywala się kogo¶, przypomina mi troszkę s±d kapturowy. Jest prokurator i sędzia w jednej osobie tylko obrońcy w nim brak. Nie znam Bombla osobi¶cie, i jeszcze raz podkre¶lam nie znam otoczki tego zaj¶cia. Ale sztywne odwoływanie się do regulaminu mnie nie przekonuje!!! Pozdrawiam Adminów!
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Ale narozrabiałem :? :oops:


Delikatnie mówi±c - przegi±łe¶. Patrz zdanie poniżej...
Roxen
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 420

Kraj: Polska
Miejscowość: Brodnica
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delikatnie muwi±ć Bombel został nominowany do opuszczenia domu pogawędek wędkarskich nic już tego nie zmieni choćby tutaj było 1000 postów napisanych. Ja go lubiłem to był spoko chłop szkoda że poszedł od nas :placz . Uważam że pisanie postów tutaj dalej jest bez celowe
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Ale narozrabiałem :? :oops:


Niestety tak. wink: Starałem się Ciebie zrozumieć i doszedłem do wniosku, że Ty chyba również działałe¶ tak jakby pod impulsem. Odniosłem wrażenie, że poczułe¶ się zniesmaczony tym, że kto¶ pokroju Bombla mógł się dopu¶cić takiego błędu i do tego chciał brać ledwo wymiarowe okonki. Niestety trochę za bardzo wyjechałe¶, a konsekwencje okazały się surowe. Trudno. Wierzę jednak, a wręcz jestem pewny, patrz±c na całokształt Twojej osoby, na ile udało mi się Ciebie poznać, że gdyby¶ teraz miał szansę cofn±ć czas, to na chłodno by¶ po Bomblu tak nie pojechał. Szkoda, że go zaatakowałe¶ po tym, gdy przyznał się do błędu. Ale rozumiem, a przynajmniej staram się zrozumieć. wink:

Pozdrawiam usmiech
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm - no nie wiem aż co napisać - Jotes proszę o bliższe wyja¶nienie Twego postu , gdzie pisałe¶ , że przegi±łem . Czuję się zażenowany tylko tym że bombel poleciał . Ale na pewno nie tym co napisałem jemu o ładowaniu do siatki wszystkiego co łapie . Gdzie tu etyka , o której tak często pisał i gdzie to prawdziwe oblicze wędkowania ? To jest Waszym zdaniem prawdziwe oblicze wędkowania ? Może i troszkę ostro napisałem drugi post , ale tam nie było żadnego Moim zdaniem przyznania mi racji . Napisał tylko , że mógł skłamać , iż złowił duże okonie i je wypu¶cił - jednak nie to było meritum sprawy . Wielokrotnie widziałem tu ataki na osoby wystawiaj±ce na galerii niewymiarowe ryby , lub ryby w okresie ochronnym . Ryby pokazywane w "brzydki sposób" - zabite , zakrwawione , czy pokazane w nieapetycznej scenerii ( np. łazienka) . To samo tyczy się moim zdaniem , ale powtarzam - Moim Zdaniem - w opisach ostatnich połowów, np. PaĽdziernikowych . Bo je¶li nie to najbliższy post będzie postem ukaranych pt. " złowiłem 7 szczupaków niewymiarowych " i dopiero wspaniali strażnicy PSR mnie u¶wiadomili , że to nie płotki " - Wiem , że to przesada , ale wyolbrzymiłem po to aby jaskrawiej ukazać o co mi chodziło . Do bombla osobi¶cie nic nie mam i bardzo chętnie czytałem tego wszystko wiedz±cego kolegę na PW .
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek144 napisał:
the_animal napisał:
Ale narozrabiałem :? :oops:


Niestety tak. wink: Starałem się Ciebie zrozumieć i doszedłem do wniosku, że Ty chyba również działałe¶ tak jakby pod impulsem. Odniosłem wrażenie, że poczułe¶ się zniesmaczony tym, że kto¶ pokroju Bombla mógł się dopu¶cić takiego błędu i do tego chciał brać ledwo wymiarowe okonki. Niestety trochę za bardzo wyjechałe¶, a konsekwencje okazały się surowe. Trudno. Wierzę jednak, a wręcz jestem pewny, patrz±c na całokształt Twojej osoby, na ile udało mi się Ciebie poznać, że gdyby¶ teraz miał szansę cofn±ć czas, to na chłodno by¶ po Bomblu tak nie pojechał. Szkoda, że go zaatakowałe¶ po tym, gdy przyznał się do błędu. Ale rozumiem, a przynajmniej staram się zrozumieć. wink:

Pozdrawiam usmiech

Darek 144 - gdybym wiedział że bombel poleci z PW nigdy bym się nawet nie odezwał , jednak my¶lę , że nie ja go wywaliłem ? I nie wiem co On takiego potem zrobił że dostał trzecie ostrzeżenie bo mnie przy tym nie było . Po prostu mi żal człowieka i tyle .
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
ale tam nie było żadnego Moim zdaniem przyznania mi racji .


Bombel napisał:
the_animal napisał:
Bombel - w życiu bym się czym¶ takim nie pochwalił na necie - wstyd :? , ale to MZ

Owszem, wstyd. I to wielki.
Nie chwaliłem się. Równie dobrze mogłem napisać, że złowiłem kilka okoni po 40 cm, ale "wszystkie oczywi¶cie w doskonałej kondycji" wróciły do wody. Twisted Evil

Ja tylko chciałem pokazać prawdziwe oblicze wędkowania. Gdy popełnia się błędy. Ale też i poznaje przesympatycznych ludzi. Którzy w przyjcielski sposób wskaż± te błędy.
A też i umiejętno¶ć wyrażenia skruchy za popełnienie błędów.

Mój post nie chwaleniem się, bo trudno żeby. Tylko form± uprzedzenia, by błędów, jakie popełniłem, unikać.
Widzisz? Miarki nie miałem, mierzyłem tylko na dłoni (do zegarka - jak to Sacha powiada). Palce mogły być lekko przygięte. St±d po kilka milimetrów za mało.

Sam, z własnej woli, poprosiłem chłopaków o sprawdzenie. ¦wiadomym będ±c, że mogłem dać plamę i nażreć się wstydu. Co też się stało.
To się chyba nazywa: uczciwo¶ć. Albo jako¶ podobnie.
Niemiarowe rybki wróciły do wody. Same bez problemu odpłynęły. Przy ¶wiadkach.

Odno¶nie innych efektów weekendowych:
dzi¶ z Sołtysem i Morsikiem - Biebrza. Sołtys i ja na zero. Morsik, pływaj±c na na takim ¶misznym pływadełku pt. belly boat, wpłyn±ł na starorzecze. Stamt±d szczupak i okoń.
Nic to, że ze prawie 200 km trzeba było przejechać. Woda i tereny - przecudne. Warto było jechać, by to zobaczyć. Smile


Wytłu¶ciłem to, co wydawało mi się odpowiedzi± na Twoje pytanie. Zdaje się, że tutaj wła¶nie Bombel przyznał Ci rację. Powiedziałe¶, że taka pomyłka to wstyd, a On odpowiedział, że tak i że popełnił bł±d. :P

Ale czy warto mówić o czym¶, co się nie odstanie, czego już nie cofniemy? :roll:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:

Darek 144 - gdybym wiedział że bombel poleci z PW nigdy bym się nawet nie odezwał , jednak my¶lę , że nie ja go wywaliłem ?


Pewnie, że nie Ty go wywaliłe¶. wink: Przecież ja tak nie mówię. I wierzę, że gdyby¶ mógł przewidzieć co się stanie, to nie pisałby¶ nic. wink: I skończmy już może ten temat. Trudno, przecież płakać nie będziemy choć żal na pewno jaki¶ jest. Bombel odszedł tylko z tego forum, a nie z tego ¶wiata. wink: Więc jak kto¶ chce, to może nadal utrzymywać z nim kontakt. I to by było chyba tyle, co chciałbym powiedzieć w tym temacie. usmiech

Pozdrawiam. usmiech

A i Animal - nie winię Cię za odej¶cie Bombla bo nie mam takiego powodu. wink:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, ¶mieszne..."
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 9:45 pm    Temat postu: Re: Bombel i ban Odpowiedz z cytatem

the_animal przeczytaj to jeszcze raz uważnie i mam nadzieję że zrozumiesz o co chodzi.

the_animal napisał:
Bombel napisał:
the_animal napisał:
Bombel - w życiu bym się czym¶ takim nie pochwalił na necie - wstyd :? , ale to MZ


Owszem, wstyd. I to wielki.
Nie chwaliłem się. Równie dobrze mogłem napisać, że złowiłem kilka okoni po 40 cm, ale "wszystkie oczywi¶cie w doskonałej kondycji" wróciły do wody. zly:

Ja tylko chciałem pokazać prawdziwe oblicze wędkowania. Gdy popełnia się błędy. Ale też i poznaje przesympatycznych ludzi. Którzy w przyjcielski sposób wskaż± te błędy.
A też i umiejętno¶ć wyrażenia skruchy za popełnienie błędów.

usmiech


Bombel - weĽ Ty człowieku pomy¶l - to jest prawdziwe oblicze wędkowania ? Takim czym¶ chcesz przyci±gn±c młodzierz ? Z okoni frytki potem robisz , czy dla kota łowisz ? Wstydem dla mnie jest pakowanie takich okoni w ogóle do siatki i jeszcze gorszym chwalenie się tym . A sam incydent odkrycia niewymiarków mogłe¶ zachować dla siebie . Ale to tylko MZ - pozdrawiam


Zmieniony kolor w powyższej wstawce, czy to nie jest przyznanie Ci racji. A że dalej napisał o prawdziwym wędkarstwie to może w waszym rejonie jest to takie dziwne, ale w rejonach gdzie obraca sie Bombel jest to obraz prawdziwego wędkarstwa, a nie takiego jakie chcieliby¶my widzieć gdzie nikt nie bierze rybek, ba nawet nikt nie zakłada haczyka bo można przecież skaleczyć nim rybkę zly:
A jest to też przestroga przed wpadaniem w rutynę dla tych którzy nie s± zarejestrowani ale czytaj± nasze posty na forum jak i dla nas.
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dariusz_dyl_pl - zupełnie nie wiem do czego d±żysz ? Zacznę troszeczkę od końca . U mnie w realu sa ryby . Dlatego też ci wyja¶nię , że nie napisałem słowem o tym , że należy wypuszczać wszystkie ryby . Sam chętnie zabieram co nieco do domu . Bombla traktowałem raczej jako propagatora wędkarstwa - przynajmniej po tym co pisał sam o sobie ( publikacji nie znam ) . Owszem MASZ RACJĘ !!! - przyznał się do błędu , jednak nie o TO mi chodziło by się przyznał , tylko aby o tym nie pisał . I nie pisz jaki jest obraz wędkarstwa w rejonie , gdzie mieszka Bombel i jaki jest tutaj , gdzie ja mieszkam - po prostu nie masz o tym moim zdaniem pojęcia . Po prostu było by lepiej - moim zdaniem - aby¶ nie wypowiadał się za kogo¶ . Tym bardziej , powtarzam , nic do ombla nie mam , ani osobi¶cie ani wirtualnie .
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariuszu_dyl, obracasz kota ogonem jak tylko sie da, z Bombla robisz cierpiętnika a z animala brutala, a to jest bardzo nie fair. Administrator zareagował w tym przypadku wzorowo. Animal, gwarantuje Ci, ze gdybys wiedział co Ci bombel odpisał, teraz wypowiadałby¶ sie w całkiem innym tonie. W mojej opinii nie masz sobie nic do zarzucenia. Resztę dopisze póĽniej.
dariusz_dyl_pl
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2007
Posty: 524

Kraj: Polska
Miejscowość: Ostroleka
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Dariusz_dyl_pl - zupełnie nie wiem do czego d±żysz ? Zacznę troszeczkę od końca . U mnie w realu sa ryby . Dlatego też ci wyja¶nię , że nie napisałem słowem o tym , że należy wypuszczać wszystkie ryby . Sam chętnie zabieram co nieco do domu . Bombla traktowałem raczej jako propagatora wędkarstwa - przynajmniej po tym co pisał sam o sobie ( publikacji nie znam ) . Owszem MASZ RACJĘ !!! - przyznał się do błędu , jednak nie o TO mi chodziło by się przyznał , tylko aby o tym nie pisał . I nie pisz jaki jest obraz wędkarstwa w rejonie , gdzie mieszka Bombel i jaki jest tutaj , gdzie ja mieszkam - po prostu nie masz o tym moim zdaniem pojęcia . Po prostu było by lepiej - moim zdaniem - aby¶ nie wypowiadał się za kogo¶ . Tym bardziej , powtarzam , nic do ombla nie mam , ani osobi¶cie ani wirtualnie .


Po pierwsze to obracam się w tych samych wędkarskich rejonach co Bombel Panie Wszechwiedz±cy.
A bo drugie to ja wstydziłbym pochwalić sie takim sandaczem jakim ty sie chwaliłe¶, bo dla mnie w moim prywatnym regulaminie jest on poniżej wymiaru Wielki Etyku.
Na tym kończę bo nie mam zamiaru z Twojego powodu podzielić losu Bombla.

PS.
Proszę o zamknięcie tego tematu, bo do niczego tu nie dojdziemy a mog± polecieć jeszcze inni bywalcy tego forum.
_________________
Jak nie ma ryb w realu, to może będ± w wirtualu FS2
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariusz_dyl_pl napisał:
the_animal napisał:
Dariusz_dyl_pl - zupełnie nie wiem do czego d±żysz ? Zacznę troszeczkę od końca . U mnie w realu sa ryby . Dlatego też ci wyja¶nię , że nie napisałem słowem o tym , że należy wypuszczać wszystkie ryby . Sam chętnie zabieram co nieco do domu . Bombla traktowałem raczej jako propagatora wędkarstwa - przynajmniej po tym co pisał sam o sobie ( publikacji nie znam ) . Owszem MASZ RACJĘ !!! - przyznał się do błędu , jednak nie o TO mi chodziło by się przyznał , tylko aby o tym nie pisał . I nie pisz jaki jest obraz wędkarstwa w rejonie , gdzie mieszka Bombel i jaki jest tutaj , gdzie ja mieszkam - po prostu nie masz o tym moim zdaniem pojęcia . Po prostu było by lepiej - moim zdaniem - aby¶ nie wypowiadał się za kogo¶ . Tym bardziej , powtarzam , nic do ombla nie mam , ani osobi¶cie ani wirtualnie .


Po pierwsze to obracam się w tych samych wędkarskich rejonach co Bombel.
A bo drugie to ja wstydziłbym pochwalić sie takim sandaczem jakim ty sie chwaliłe¶, bo dla mnie w moim prywatnym regulaminie jest on poniżej wymiaru.
Na tym kończę bo nie mam zamiaru z Twojego powodu podzielić losu Bombla.

No to Dariuszu zapytam tylko jeszcze ( je¶li mogę ) - jaki jest Twój prywatny regulamin w stosunku do okonia ?
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariusz_dyl_pl napisał:

Proszę o zamknięcie tego tematu, bo do niczego tu nie dojdziemy a mog± polecieć jeszcze inni bywalcy tego forum.

Nie rob jaj, najpierw zakładasz watek, a póĽniej nawołujesz do jego zamknięcia.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6562

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Dlatego też ci wyja¶nię , że nie napisałem słowem o tym , że należy wypuszczać wszystkie ryby . Sam chętnie zabieram co nieco do domu . .



Ciekaw jestem czy ty nigdy nie zabrałe¶ Okonia 18-to centymetrowego :?: I czy nie było Ci wtedy wstyd że bierzesz tak mał± rybę z której po usmażeniu zostanie skwarek a nie frytka
Je¶li napiszesz że NIE to chyba pęknę ze ¶miechu.
Bombel przyznał się przed nami wszystkimi do błędu, napisał że wstydzi się tego co zrobił.
A Ty co zrobiłe¶ :?: zaatakowałe¶ go jak pies kota na otwartym terenie bez drzew, za co:?: za to że publicznie przyznał się do błędu :?: czy za to że się wstydzi tego co zrobił :?:

Mi się też to zdarzył :oops: każdemu się może zdarzyć, wszystkich wtedy będziesz atakował za przyznanie się do błędu :?:
To proszę , ja jestem następny w kolejce.

the_animal, pytam jeszcze raz, czy Tobie nigdy nie zdarzyła się taka pomyłka :?:
Na pewno się zdarzyła tylko wstydzisz się do tego przyznać.

Moim zdaniem to była czysta PROWOKACJA
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
the_animal napisał:
Dlatego też ci wyja¶nię , że nie napisałem słowem o tym , że należy wypuszczać wszystkie ryby . Sam chętnie zabieram co nieco do domu . .



Ciekaw jestem czy ty nigdy nie zabrałe¶ Okonia 18-to centymetrowego :?: I czy nie było Ci wtedy wstyd że bierzesz tak mał± rybę z której po usmażeniu zostanie skwarek a nie frytka
Je¶li napiszesz że NIE to chyba pęknę ze ¶miechu.
Bombel przyznał się przed nami wszystkimi do błędu, napisał że wstydzi się tego co zrobił.
A Ty co zrobiłe¶ :?: zaatakowałe¶ go jak pies kota na otwartym terenie bez drzew, za co:?: za to że publicznie przyznał się do błędu :?: czy za to że się wstydzi tego co zrobił :?:

Mi się też to zdarzył :oops: każdemu się może zdarzyć, wszystkich wtedy będziesz atakował za przyznanie się do błędu :?:
To proszę , ja jestem następny w kolejce.

the_animal, pytam jeszcze raz, czy Tobie nigdy nie zdarzyła się taka pomyłka :?:
Na pewno się zdarzyła tylko wstydzisz się do tego przyznać.

Moim zdaniem to była czysta PROWOKACJA


Mario_z - co mam Ci napisać ? - Pękaj chłopie , nie zabrałem . Choć by dlatego , że nie biorę okoni prawie wcale . Czasem pisze , że co¶ złapałem , ale nie piszę "zabrałem" . W ogóle mało co biorę , ale chyba nie o to chodzi . No i napisałe¶ "jak pies kota na otwartym terenie" - nie przesadzaj chłopie - bo po co ... szukasz winnego we mnie ?
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polemika między mn± a bomblem mogła się toczyć aż do wyja¶nienia sprawy w jedn± b±dĽ drug± stronę - czy to na forum , czy też na prv . Ale On ponoć napisał co¶ takiego za co poleciał - nawet nie wiem co ...
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Do bombla osobi¶cie nic nie mam i bardzo chętnie czytałem tego wszystko wiedz±cego kolegę na PW .

Widzisz w twoich wypowiedziach padaj± słowa, które dla każdego z czytaj±cych mog± mieć inne znaczenie. Inaczej je czyta i odbiera. To co pogrubion± czcionk±, niezależnie od twoich intencji, ja odbieram jako zło¶liwo¶ć. A słowa i zło¶liwo¶ci czasami bol±. Pytanie czy teraz warto jeszcze raz to rozbierać na czynniki pierwsze, tego co się stało nie zmienisz. A im bardziej się tłumaczysz, tym mniej z tego wszystkiego ja rozumiem.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoje przeżył , swoje zwiedził , swoje wędkował - zawsze miał jak±¶ dobr± radę dla innych . Do młodych bombel nie należy - więc młodym mógł co nieco przekazać do głowy . A że trochę ¶wiata łykn±ł to i ma o czym pisać - prawie na każdy temat ... tyle na ten temat losos24
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariusz_dyl_pl napisał:
Na tym kończę bo nie mam zamiaru z Twojego powodu podzielić losu Bombla.

Nie wiem za co wyleciał Bombel ale wnioskuję że co¶ o okoniach było i to nie dużych.Mnie jest obojętne czy gdzie¶ polecę czy nie,na razie się nigdzie nie wybieram.A dla informacji animala.Zabierałem nieduże okonie i opinię kogokolwiek o mnie mam w d.... :evil:I goń się go¶ciu bo nikt nie będzie mi dyktował co mam robić :evil:
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. To nie Animal zabanował bombla.
2. To nie Animal zgrywa wszechwiedz±cego w każdym temacie.
3. Wędkarskie efekty Animala widać w galerii bombla niestety nie stwierdzono.
4. Animal zareagował tak jak powinno się reagować na takie zachowania - sami płaczecie, że kontroli jest za mało, a gdy już zareagował tak w stosunku do znanej osoby, panuje oburzenie (mordy wy moje wesoly ).
5. To nie Animal jako kontrargumentu używa argumentu o "dorastaniu".
6. Nigdy się nie doszukałem merytoryki w postach Bombla - dlatego ubolewam że został zbanowany - może w przypływie kolejnych setek postów znalazłby się jaki¶ rodzynek. Za to posty the_animala oraz wypowiedzi na czacie (gdzie ostatnio bywa sporadycznie) s± krótkie, zwięzłe i na temat, a w większo¶ci w±tków o to chodzi.



P.S. Kiedy¶ gdy Esox jeszcze zasiadał w redakcji (ola boga większo¶ć wypowiadaj±cych się w tym temacie nie zna tamtych pogawędkowych czasów ani klimatu wcze¶niej panuj±cego). Otóż pewien 15 letni chłopak z Bytowa w temacie o noworocznych postanowieniach wędkarskich napisał, że w kwietniu ma zamiar zacz±ć łowić szczupaki (pewnie nawet nie skojarzył faktu że ma okres ochronny). Wtedy z miejsca dostał bana, a użytkownicy bili brawo.
Dlaczego więc Bombel miałby zostać potraktowany bardziej ulgowo?
Dlatego że "obdarzony lekkim piórem" spłodził wiele tekstów wędkarskich? Że pisuje do gazet wędkarskich?
To chyba powinno jeszcze bardziej go mobilizować by być wzorem dla innych wędkarzy, a nie korzystać ze "sławy".
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i losos24 , czy ja chcę co¶ rozbierać na czynniki pierwsze , czy też Ty to robisz . Zadajecie pytania - więc staram się odpowiedzieć . Napiszcie może co¶ o tym co Bombel napisał potem na mnie i w jaki sposób - to bęziemy dalej "gadać" ... bo widzę że wsadziłem kij w mrowisko bomblowi .
Jarpo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2487

Kraj: Polska
Miejscowość: Osjaków
PostWysłany: Pon Paż 29, 2007 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
dariusz_dyl_pl napisał:
Na tym kończę bo nie mam zamiaru z Twojego powodu podzielić losu Bombla.

Nie wiem za co wyleciał Bombel ale wnioskuję że co¶ o okoniach było i to nie dużych.Mnie jest obojętne czy gdzie¶ polecę czy nie,na razie się nigdzie nie wybieram.A dla informacji animala.Zabierałem nieduże okonie i opinię kogokolwiek o mnie mam w d.... :evil:I goń się go¶ciu bo nikt nie będzie mi dyktował co mam robić :evil:

Nikt nie będzie Ci dyktował co masz robić a więc Ty chyba jeste¶ Panem Bogiem!
_________________
Politycznej poprawno¶ci moje stanowcze NIE!
yankee_r
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 11, 2006
Posty: 434

Kraj: Polska
Miejscowość: Rybnik
PostWysłany: Wto Paż 30, 2007 3:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kto¶ może mi powiedzieć,ot tak z ciekawo¶ci,czy bombel miał już tyle ostrzeżeń że poleciał?Nadal uważam że bombel dobrze wiedział co robi opisuj±c ten przypadek,wiedział że będ± ataki a mimo to napisał jak dał d...y.Nie zapomnijcie za co dostał bana,wszyscy się pluj± że wzi±ł za małe ryby,niewymiarowe.Ale to się już trochę ci±gnęło i wszyscy dokładnie o tym wiedzieli,bana dostał jak mu the_animal napisał to czy tamto,a bombel pewnie mu pojechał.I za to dostał kopa,a nie za ryby,jak sie niektórzy podniecaj±!Tak czy siak,chciał pokazać że człowiek uczy się całe życie i nawet sprawdzone metody nie s± takie sprawdzone jak by się mogło wydawać.
_________________
Kobiety trzeba trzymać krótko ! Najwyżej dwa tygodnie.
zrodlak
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2007
Posty: 283

Kraj: Kanada
Miejscowość: toronto
PostWysłany: Wto Paż 30, 2007 4:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiaaaa... Bro.. o przepraszam Piwoniusz, Bombel... piora leca z tego forum naszego. Alez, to nie jakies tam zwykle piora, to byly LOTKI tego forum .... jak tak dalej pojdzie to dziobem w dol...
Szkoda Bombla. W mysl teorii spiskowej, tak jak w przypadku Browariusza - podejrzewam, ze (juz mu sie tu przejadlo i za rada) dokonal samospalenia. No coz, takie dobre piora zdobia teraz inne pioropusze. Na koniec, pytanie za sto punktow: Kto nastepny???
A w takiej przbrzydlej Anglii to w londynskim Hide Parku kazdy, bez obawy o ukaranie, mogl powiedziec wszystko, byle nie obrazal Jej Wysokosci Krolowej i byle stal na skrzynce. Czyzby na tym forum nie bylo skrzynek???
O tempora! o mores!!!
Megalodon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 379

Kraj: USA
Miejscowość: Floryda
PostWysłany: Wto Paż 30, 2007 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że huragany nie tylko na Florydzie wiej±. Z mojej strony powiem, że Andrzej do mojej osoby zawsze życzliwie sie odnosił. Nie znam dokładnie zajscia, ale skoro złamał regulamin ... przecież sam kiedy¶ mówił: dura lex sed lex. Często przypominał nam regulamin wędkarski i wyja¶niał różne sporne kwestie, te z prawa wędkarskiego też. Można by teraz powiedzieć jak Mefisto z Fausta Goethego "bo w tym cała jest zabawa, żeby machinator od własnej zgin±ł machiny".
ilbelfero
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 04, 2005
Posty: 284

Kraj: Polska
Miejscowość: Tychy
PostWysłany: Wto Paż 30, 2007 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie doczytałem postu Bombla. Było tam co¶ obraĽliwego okrutnie? A swoj± droga musze poczytać regulamin, bo nic już nie pamiętam.
ilbelfero
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 04, 2005
Posty: 284

Kraj: Polska
Miejscowość: Tychy
PostWysłany: Wto Paż 30, 2007 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można by tę dyskusję podsumować tak: Pogawędkom Wędkarskim wyskoczył wielki Bombel. lol
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Wto Paż 30, 2007 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarpo napisał:
Nikt nie będzie Ci dyktował co masz robić a więc Ty chyba jeste¶ Panem Bogiem!

Tak my¶lę usmiech Mój psychiatra mówi co prawda co innego.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.16 sekund :: Zapytania do SQL: 167