Czy wiesz, że...
PŁOĆ
Rekord Polski - 2,20 kg
Złoty medal - od 1,10 kg
Srebrny medal - 0,90 kg
Br±zowy medal - od 0,70 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 513
 Zalogowani 0
 Wszyscy 513

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198339) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie co¶ przed nami ukrywasz :hihi ...(198339) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198339) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198339) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w pi±tek prosto z ...(198339) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198339) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198339) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198339) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198339) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198339) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2313
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2086
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2199
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2333
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2222
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2543
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2364
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Sprzęt dla syna
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Sprzęt dla syna
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Fishmen5
Miotacz nęciwa
Miotacz nęciwa


Dołączył: Jun 10, 2007
Posty: 128

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 9:29 pm    Temat postu: Sprzęt dla syna Odpowiedz z cytatem

Mój syn potrzebuje sprzętu, jedn± wędkę do 20-25 g a drug± do 40-50 g obydwie musz± mieć 2.70 m. Będzie łowił 8 cm woblerami , dosyć ciężkimi blachami i gumami. Cena całego sprzętu ma nie przekraczać 500 zł.
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 10:44 pm    Temat postu: Re: Sprzęt dla syna Odpowiedz z cytatem

Fishmen5 napisał:
Mój syn potrzebuje sprzętu, jedn± wędkę do 20-25 g a drug± do 40-50 g obydwie musz± mieć 2.70 m. Będzie łowił 8 cm woblerami , dosyć ciężkimi blachami i gumami. Cena całego sprzętu ma nie przekraczać 500 zł.


usmiech To jest jaki¶ NEWS?

Acha! Mamy Tobie poradzić jaki sprzęt byłby odpowiedni!
Nooo teraz wszystko jasne!

Nie musisz dziękować wink:
Podwodny
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Jul 26, 2007
Posty: 7

Kraj: USA
PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIPPO - nieładnie, niedowcipnie i mam nadzieje - nietrzeĽwo.
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podwodny napisał:
ZIPPO - nieładnie, niedowcipnie i mam nadzieje - nietrzeĽwo.


Dobrze, że choć to jest dowcipne i na trzeĽwo lol wink:


zly:

Aj, zapomniał bym: Witam kolegę Podwodnego na PW. Miłej zabawy życzę i nauki.
Takie- przyjemne z pożytecznym.

Pozdrawiam.
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 1:15 am    Temat postu: Re: Sprzęt dla syna Odpowiedz z cytatem

Fishmen5 napisał:
Cena całego sprzętu ma nie przekraczać 500 zł.


Wdepnij do Polspingu, ul. Szpacza, tuż przy Marsa. Spory wybór sprzętu w różnych cenach. Pan Janek, kierownik (blondyn z lekko rysuj±cym się brzuszkiem), na pewno dobrze doradzi.
Osobi¶cie z niedrogich kijków poleciłbym Mistralla. W porównaniu z Jaxonami czy podstawowymi modelami Mikado, w moim odczuciu, s± zdecydowanie bardziej solidne. Koszt to poniżej 200 zł za sztukę.

Zerknij też na ofertę np. sklepiku na internetowej stronie redakcji W¦ (lub w miesięczniku). Można kupić albo wysyłkowo, albo się umówić i osobi¶cie podjechać na Miedzian±, na miejscu reguluj±c należno¶ć.

Nie polecam Bassa na Wolskiej. Gdy na stoisku sprzętowym rozpoznaj±, że klient nie bardzo się zna, to wcisn± chłam. Uprzejmie się u¶miechaj±c.
bysior
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 24, 2005
Posty: 31

Kraj: Polska
Miejscowość: Pułtusk
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa... co do Bassa to racja. Ale jak poznasz ludzi, którzy tam sprzedaj± to jeste¶ jak w domu. Byłem kiedy¶ tam w WMH na wybrzeżu, pytałem o kołowrotek jaki¶ tani do lekkiego spina. Na słowo tani, sprzedawca dostał ataku ¶miechu. Bardzo mnie to zraziło. Ja zakupy robię w Bassie, mam kartę klienta, znam większo¶ć załogi i jestem zadowolony z tego sklepu. Wbrew pozorom można sympatycznie pogadać, nie tylko o sprzęcie, ale o rybach i miejscówkach. Ja tam lubię Bassa. Poza tym mam do niego rzut woblerem ;)
_________________
Wędkarstwo, Narew, Przyroda, Sandaczowa Galeria
www.shrap-drakers.pl
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 2:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek, Twoja satysfakcja st±d, że na sprzęcie się znasz, a i personel znasz. Gdy przyjdzie kto¶ nowy i nieszczególnie kumaty, to różne rzeczy się dziej±. Ten starszy jegomo¶ć na stoisku sprzętowym gotów wcisn±ć klientowi najgorszy chłam. Zachwalaj±c, że to topowy wyrób za rewelacyjnie niskie pieni±dze.
Kumplowi wcisn±ł dwa kręciołki, które zawiodły po paru godzinach użytkowania. O dziwo - nie miały gwarancji. Mnie próbował też co¶ podobnego wcisn±ć. Gdy wreszcie zajarzył, że ciut wiedzy jednak posiadam, tylko głupawo się u¶miechn±ł. Głupawo, znaczy niby przepraszaj±co.

Po drugiej stronie, przy akcesoriach, kupowałem mormyszki i blaszki podlodowe. Zdziwiłem się, że rachunek nadspodziewanie wysoki. Przełkn±łem ¶linę, zapłaciłem. W domu się okazało, że w spakowanej przez kasjerkę torebce mam woblera. Za ponad 20 zyli. To nie była Rapala, tylko jaki¶ wyrób firmy "krzak". Równie dobrze można było przyczepić do agrafki kawałek patyka. Wobek pracował dokładnie tak samo.

St±d moja awersja do tej placówki handlowej. Nie chce mi się wysłuchiwać, że byle g... jest rewelacyjnie tanie w stosunku do jako¶ci. Nie chce mi się płacić za towar, którego nie brałem ze stojaka czy półki.

Nie ja pierwszy, który się na tych sztuczkach "przejechałem".
Megalodon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 379

Kraj: USA
Miejscowość: Floryda
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 2:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:

Kumplowi wcisn±ł dwa kręciołki, które zawiodły po paru godzinach użytkowania. O dziwo - nie miały gwarancji. Mnie próbował też co¶ podobnego wcisn±ć. Gdy wreszcie zajarzył, że ciut wiedzy jednak posiadam, tylko głupawo się u¶miechn±ł. Głupawo, znaczy niby przepraszaj±co.


Dlatego wła¶nie dawno przestałem polegać na "niech pan sprzedawca doradzi". Jak już idę do sklepu to wiem po co idę, a sprzedawca jest mi potrzebny tylko po to by ż±dany towar wyj±ł z magazynku, badĽ zamówił dla mnie. Pamiętam, że kiedy musiałem polegać na opinii sprzedaj±cego, prawie zawsze się okazywało, że kupiłem nie to co potrzebowałem.

W czasach wolnego (czytaj drapieżnego) rynku sprzedawca jest szkolony nie po to by najlepiej doradzić, który towar wybrać, ale by najwięcej sprzedać np. towaru, który zalega na półkach. Tutaj paradoksalnie dobro firmy sprzedaj±cej nie idzie w parze z satysfakcj± klienta.
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
Tomek, Twoja satysfakcja st±d, że na sprzęcie się znasz, a i personel znasz. Gdy przyjdzie kto¶ nowy i nieszczególnie kumaty, to różne rzeczy się dziej±. Ten starszy jegomo¶ć na stoisku sprzętowym gotów wcisn±ć klientowi najgorszy chłam. Zachwalaj±c, że to topowy wyrób za rewelacyjnie niskie pieni±dze.
Kumplowi wcisn±ł dwa kręciołki, które zawiodły po paru godzinach użytkowania. O dziwo - nie miały gwarancji. Mnie próbował też co¶ podobnego wcisn±ć. Gdy wreszcie zajarzył, że ciut wiedzy jednak posiadam, tylko głupawo się u¶miechn±ł. Głupawo, znaczy niby przepraszaj±co.

Po drugiej stronie, przy akcesoriach, kupowałem mormyszki i blaszki podlodowe. Zdziwiłem się, że rachunek nadspodziewanie wysoki. Przełkn±łem ¶linę, zapłaciłem. W domu się okazało, że w spakowanej przez kasjerkę torebce mam woblera. Za ponad 20 zyli. To nie była Rapala, tylko jaki¶ wyrób firmy "krzak". Równie dobrze można było przyczepić do agrafki kawałek patyka. Wobek pracował dokładnie tak samo.

St±d moja awersja do tej placówki handlowej. Nie chce mi się wysłuchiwać, że byle g... jest rewelacyjnie tanie w stosunku do jako¶ci. Nie chce mi się płacić za towar, którego nie brałem ze stojaka czy półki.

Nie ja pierwszy, który się na tych sztuczkach "przejechałem".


Co do Bassa - mam takie same zdanie jak Bombel. A najbardziej bawi± mnie "podpowiedzi" sprzedawców na stoisku z przynętami typu - "na co Panie łowić". Jak facet, który pracuje cały sezon i prawie nie bywa nad wod± może wiedzieć na co bior± leszcze na Wi¶le albo na jaki wobler szczupaki na ZZ, mało tego jeden "artysta" tłumaczył ostatnio klientowi jak skomponować zanęte na mazurskie leszcze, bo on przecież dobrze wie... 8O
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I wła¶nie dlatego czasem zdarzy mi się polecić sklepy, w których w tr±bkę klienta nie zrobi±. Lub uprzedzić przed takimi, gdzie niedo¶wiadczonego niechybnie w tr±bkę zrobi± wesoly

Dorzucę do listy jeszcze Jerk na Twardej 42. Tam, je¶li szczególnego natężenia ruchu nie ma, który¶ z chłopaków i przez pół godziny gotów cierpliwie stać przy marudnym kliencie. Opowiadaj±c o różnych walorach okre¶lonego sprzętu, dokonuj±c porównań. By wreszcie klient sam zdecydował, co w okre¶lonym przedziale cenowym najbardziej mu pasuje.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
mało tego jeden "artysta" tłumaczył ostatnio klientowi jak skomponować zanęte na mazurskie leszcze, bo on przecież dobrze wie... 8O


Czepiacie się!! lol
Każdy chciałby spotykać w sklepie profesjonalistę, a jak ma już takiego przed sob±, psioczy na jego talenty wszelakie ile wlezie!!!
"Łom"nibusów trzeba cenić!! Przecież dzięki nim możemy się dowiedzieć, na co w tym tygodniu maj± najlepsze wyniki choćby Eskimosi, którym przytrafiło się - w wyniku nieuwagi, spowodowanej intensywnymi braniami - dryfować na krze po Morzu Martwym!! "Wiadoma rzecz - 100lyca", a folklor każdy z nich przywiózł do niej z rodzinnych stron. zly:
bysior
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 24, 2005
Posty: 31

Kraj: Polska
Miejscowość: Pułtusk
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr, trochę krzywdz±ca opinia co do faceta co cały sezon pracuje. Ja też zasuwam cały rok, ale na ryby znajduję trochę czasu, do tego też mam kontakt telefoniczny i mailowy z kolegami po kiju i wiem zawsze co nad wod± piszczy. Tak samo i oni.

Np. wspomniany przez Bombla starszy jegomo¶ć, pan Józio podczas rozmowy o rybach, którego¶ razu zaskoczył mnie i opisał bardzo dokładnie miejscówki sandaczowe w Pułtusku. Ale pewnie dlatego, iż pewien był że i tak je już znam usmiech Fakt, jak się go nie zna wciska co pod ręk±, ale jak parę razy pogadasz, sytuacja się zmienia. Jest do rany przyłóż. Nie mówi±c już o Pani Sylwii usmiech

Nie bronię Bassa, sam miałem identyczn± opinię jak Bombel i Lesitr. 2 lata temu jeszcze. Do tego sklepu mam bliziutko, więc po prostu często tam chodzę i naprawdę nie narzekam.

Jeszcze co do wciskania sprzętu... Pracowałem przez jaki¶ czas w sklepie z suplementami dla sportowców. Jak przychodził klient, który widać, że bez kasy, że będzie marudził itp. i w dodatku ma ¶rednio pojęcie o czym kolwiek... proponowało się to, czego na stanie było najwięcej, co miało krótk± datę itp. Normalne, wszędzie tak jest... No chyba, że masz marżę 300% na produkcie, a produkt w detalu 1000 pln to co innego. Wtedy można być cierpliwym do usr... ¶mierci. A co do miło¶ci do klienta. Jak od 10.00 do 20.00 przyjdzie dwóch, to jeste¶ miły. Ale je¶li przyjdzie 100 i zadaj± głupie pytania, marudz±, wybrzydzaj± i chc± wszystko najlepiej za darmo... to od pewnej godziny ma się ich już w głębokim poważaniu...

pozdróweczki usmiech
_________________
Wędkarstwo, Narew, Przyroda, Sandaczowa Galeria
www.shrap-drakers.pl
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki, o sprzęcie miało być :P wesoly

@ Monk: sam sobie doklej "sucharka". Kogo innego to by¶ pewnie zaraz skarcił za odbiegnięcie od tematu i brak znajomo¶ci geografii :P

Napisałe¶:
Cytat:
"Łom"nibusów trzeba cenić!! Przecież dzięki nim możemy się dowiedzieć, na co w tym tygodniu maj± najlepsze wyniki choćby Eskimosi, którym przytrafiło się - w wyniku nieuwagi, spowodowanej intensywnymi braniami - dryfować na krze po Morzu Martwym!!


To ja już wolę takich, którzy rozkładaj± ręce i twierdz±, że nigdzie nic. I jeszcze powiadaj±: chcesz, to kupuj. I tak nigdzie nic. Przynajmniej biznesik jako¶ się kręcił będzie, gdy kupisz zly:

Przynajmniej uczciwi s± usmiech
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odbiegnięcie od tematu był ozgodne z tre¶ciami, zawartymi wyżej, a "nieznajomo¶ć geografii" - dla niewtajemniczonych - była też uzasadniona. A co do sucharka - chyba aż tak dobrze nie mogę sobie zrobić z przyczyn technicznych. lol
Miłego dnia.
fishmaniac
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 18, 2007
Posty: 651

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tematu...rozejrzyj się w ofercie kongera,serie WC(world champion)albo vectron.W miarę tanie,ale dobre.

Co do sklepów,tj.pisze Bombel.Jerk,ja dorzucę jeszcze spójnie.Ogromny wybór wszelkiej ma¶ci sprzętu.Ostatnio pojechałem po plecionkę i haczyki,wróciłem z kołowrotkiem :roll: lol
_________________
I
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można by jeszcze dorzucić sklep na Wybrzeżu Gdyńskim, koło serwisu Yamahy (ja się tam zaopatruję). Jest to w tej chwili chyba najtańszy sklep wędkarski w W-wie. Jednak i tam, przynajmniej ja "nie dyskutuję" ze sprzedawcami.

Bysior,
ja też pracuję "okr±gły rok", lecz w przeciwieństwie do sprzedawców w sklepach wędkarskich - soboty mam wolne. Mogę też (i biorę) wzi±ć urlop w "dobrym" okresie połowów (np. wrzesień-paĽdziernik) - a oni NIE.
pozdr./Leszek
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
co do sucharka - chyba aż tak dobrze nie mogę sobie zrobić z przyczyn technicznych. lol


No patrz Pan, jaka ta technika niedoskonała! wink:
Jak się zdarzy okazja, to paczkę herbatników wezmę wesoly
bysior
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 24, 2005
Posty: 31

Kraj: Polska
Miejscowość: Pułtusk
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, w ogóle to Fismen5 nie okre¶lił o co mu chodzi dokładnie, może nie szuka sklepu gdzie można kupić sprzęt, tylko szuka porady jaki ten sprzęt kupić usmiech

Leszku masz rację, na pewno oni s± w gorszej sytuacji z prac±. Bo w okresie najlepszych połowów jak mówisz sprzedawcy sklepu wędkarskiego musz± siedzieć na tyłku i sprzedawać. Wtedy nie tylko najlepsze połowy ale i żniwo ;) Ale zawsze jaki¶ tam wolny dzień się znajdzie na te ryby. Chociaż jeden w tygodniu... Zreszt±, nad czym ubolewam, ja też cholera wyskakuję nad wodę od kilku lat w weekendy smutny I sporadycznie w ¶rodku tygodnia, na jeden dzień smutny Może uda nam się w ten czwartek, z wyżej wpisanym usmiech usmiech wyskoczyć na pychówkę nad Narew usmiech Na sandały jak nogi ;)
_________________
Wędkarstwo, Narew, Przyroda, Sandaczowa Galeria
www.shrap-drakers.pl
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel napisał:
No patrz Pan, jaka ta technika niedoskonała! wink:
Jak się zdarzy okazja, to paczkę herbatników wezmę wesoly


Jako osoba wielce gruboskórna, opryskliwa i nieobyta- o czym przed kilkoma minutami przekonał mnie jeden z naszych nowych userów - szczerze Andrzeju nad tym ubolewam. lol wink:
Fishmen5
Miotacz nęciwa
Miotacz nęciwa


Dołączył: Jun 10, 2007
Posty: 128

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi o sklepy, tylko o sprzęt.
bysior
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 24, 2005
Posty: 31

Kraj: Polska
Miejscowość: Pułtusk
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bysior napisał:
Panowie, w ogóle to Fismen5 nie okre¶lił o co mu chodzi dokładnie, może nie szuka sklepu gdzie można kupić sprzęt, tylko szuka porady jaki ten sprzęt kupić usmiech


wesoly
_________________
Wędkarstwo, Narew, Przyroda, Sandaczowa Galeria
www.shrap-drakers.pl
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8O A co ja napisałem? idea:

Niby że my¶li miałem nie trzeĽwe, ha!
lol lol :P wink:
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bysior napisał:
Nie mówi±c już o Pani Sylwii


Bysior chyba nie widziałe¶ Pięknej Brunetki o bardzo
głębokim spojrzeniu................. w sklepie na Spójni
( Wybrzeże Gdyńskie). :P :P :P :P :P.

Pozdr.
_________________
Wszystkie nurty mistyczne wspominały o konieczno¶ci u¶miechu i "obowi±zku rado¶ci".Wędkarstwo nie pozostaje w tyle.
bysior
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 24, 2005
Posty: 31

Kraj: Polska
Miejscowość: Pułtusk
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... nie widziałem.. Mówisz, że warto? wesoly Może się wybiorę usmiech Ale i tak nie przebije p. Sylwii G. usmiech

ps. i nie Bysior tylko bysior :evil:
_________________
Wędkarstwo, Narew, Przyroda, Sandaczowa Galeria
www.shrap-drakers.pl
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
[Jako osoba wielce gruboskórna, opryskliwa i nieobyta- o czym przed kilkoma minutami przekonał mnie jeden z naszych nowych userów - szczerze Andrzeju nad tym ubolewam. lol wink:


No cóż, Maćku - nie pozostaje mi nic innego, jak z czystej uprzejmo¶ci i wrodzonej spolegliwo¶ci przyznać Ci rację wink: Bez przekonania, ale skoro tak twierdzisz... :?

Tylko dalej nie kojarzę, dlaczego moje bywsze kobiety, gdy w podobny sposób i podobnych okoliczno¶ciach rację przyznawałem, nawet i na trzy dni potrafiły zaniemówić... 8)
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bysior napisał:
ps. i nie Bysior tylko bysior :evil:


Tego "bysiora" to niedługo będziesz pisał i wymawiał czcionk± najmniejsz± z możliwych lol
bysior
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 24, 2005
Posty: 31

Kraj: Polska
Miejscowość: Pułtusk
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bomblu, wczoraj na WCWI już Ci napisałem: spaaaaaaaaaaaadaj!!!! ;)

Po prostu nie lubię jak się przeinaczania mojego nicka. Tak samo Bomblu jak Ty nie przepadasz za tym, jak kto¶ pisze "B±bel". usmiech I nie doszukuj się podtekstów :evil: Bo Cię w czwartek w toczku przytopię ;)
_________________
Wędkarstwo, Narew, Przyroda, Sandaczowa Galeria
www.shrap-drakers.pl
Bombel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 2062

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek, miało być w pi±tek! 8O

Teraz podpadłe¶ na całego :x Się nie zdziw, gdy Dorcię i Karolcię na Ciebie napuszczę zly:
bysior
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 24, 2005
Posty: 31

Kraj: Polska
Miejscowość: Pułtusk
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być i w pi±tek, dla mnie to jeszcze lepiej, zdzwonimy się usmiech
_________________
Wędkarstwo, Narew, Przyroda, Sandaczowa Galeria
www.shrap-drakers.pl
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bysior napisał:
ps. i nie Bysior tylko bysior :evil:


Twojego nicka napisałem z dużej litery z szacunku dla Ciebie. lol
Jak poczułe¶ się urażony to sorki. wykrzyknik wykrzyknik lol wink:
_________________
Wszystkie nurty mistyczne wspominały o konieczno¶ci u¶miechu i "obowi±zku rado¶ci".Wędkarstwo nie pozostaje w tyle.
bysior
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 24, 2005
Posty: 31

Kraj: Polska
Miejscowość: Pułtusk
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tragedii nie przeżyłem ;) A ... w Twoim przypadku też jest problem wesoly Ja bym napisał Bonski, z tych samych względów co piszesz. Ale może też wolisz, żeby Twego nicka nie przekształcać usmiech I weĽ tu traf w upodobania usmiech
_________________
Wędkarstwo, Narew, Przyroda, Sandaczowa Galeria
www.shrap-drakers.pl
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bysior jest bez różnicy, czy mojego nicka kto¶ pisze
z dużej litery czy małej. lol
Najbardziej mnie denerwuje jak kto¶ przekręca i pisze Boński :evil:
_________________
Wszystkie nurty mistyczne wspominały o konieczno¶ci u¶miechu i "obowi±zku rado¶ci".Wędkarstwo nie pozostaje w tyle.
bysior
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Dec 24, 2005
Posty: 31

Kraj: Polska
Miejscowość: Pułtusk
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, oj, bonski, mało się nie posikałem ze ¶miechu wesoly Dlaczego? usmiech Bo zastanawiałem się wła¶nie nad tym "ń", ale zrezygnowalem w ostatniej chwili usmiech
_________________
Wędkarstwo, Narew, Przyroda, Sandaczowa Galeria
www.shrap-drakers.pl
bonski
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 1424

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bysior napisał:
Oj, oj, bonski, mało się nie posikałem ze ¶miechu wesoly Dlaczego? usmiech Bo zastanawiałem się wła¶nie nad tym "ń", ale zrezygnowalem w ostatniej chwili usmiech


lol lol lol lol
_________________
Wszystkie nurty mistyczne wspominały o konieczno¶ci u¶miechu i "obowi±zku rado¶ci".Wędkarstwo nie pozostaje w tyle.
muzik21
Pogawędkowy Łowca Okazów


Dołączył: May 09, 2005
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecili¶cie tyle wędek, że kolega Fishmen5 napewno co¶ wybierze wesoly

Ja osobi¶cie polecam wędke Dragon Milenium Super Fast 5-25g 2.85m.
Taki uniwersalny rzeczny kij. Nada się do ¶rednich i większych blach (3-5), gum czy ¶rednich woblerów. Moim zdaniem niezły na sandacza i szczupaka. Cena to 240zł.
_________________
Pozdrawiam
muzik21
Fishmen5
Miotacz nęciwa
Miotacz nęciwa


Dołączył: Jun 10, 2007
Posty: 128

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu kto¶ podał mi jak±¶ propozycje. Dzięki muzik21
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 125