System wodny RP charakteryzuje się niewielką ilością zbiorników zaporowych i ich małą ogólną objętością. Łączna pojemność 140 większych zbiorników wynosi ok. 2,8 km sześc., co stanowi zaledwie 5% objętości wody rocznie odpływającej z obszaru kraju.
Konto/logowanie
ZAREJESTROWANI Ostatni Tobiasz Dzisiaj 0 Wczoraj 0 Wszyscy 4520 UŻYTKOWNICY Goscie 437 Zalogowani 0 Wszyscy 437
Jeste anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj
Jeste stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj aby zalogować się!
Jakoś przeleciał miesiąc. Były spotkania i wypady, ale nikt się nie ujawnił. Rzut na taśmę ostatki kwietnia. A to ostatni kwiecień tego roku przypominam. Ja ogólnie słabo. Czekałem na poprawę warunków m.in. na Wkrze. Wypad do Bądzyna, jako rekonesans przed zwodami. Trochę daleko. Na miejscu okazało się, że woda niska i czysta. Jednak jeszcze zimna i strasznie wiało. Dwie grube ryby na wędce. Jedna urwała. Łowiłem na mokrą. Zachciało mi się wydellikatnić zestaw na 0,14mm. Byłem z kolegą krótko. Kiszka. Potem nad dolną Wkrę. Dwukrotnie i dwa razy kiszka. Na miejscu zastałem wodę średnia i niską, ale brudną i zimną. Znowu kiszka. Zamierzam się odkuć. W tym celu po "majówce" jadę nad Dunajec i Vah. _________________ Lecek
Tiur Pogawędkowy twardziel
Dołšczył: Dec 21, 2005 Posty: 982
Kraj: Polska Miejscowoć: Żywiec
Wysłany: Pon Kwi 29, 2019 8:04 pm Temat postu:
Nie ma się czym chwalić .U nas woda idzie dalej zimna. Pstrągi słabo jeszcze współpracują. W górach śnieg. Raz pojechałem z muchówką na ryby i zapomniałem kołowrotka. W sumie woda i tak nie była do łowienia. Następny wypad może po majówce.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN System pomocy - FAQ
Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.
Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.