Czy wiesz, że...
LESZCZ:
- Rekord Polski - 6,95 kg
- Złoty medal - od 4,00 kg
- Srebrny medal - od 3,00 kg
- Brązowy medal - od 2,50 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 472
 Zalogowani 0
 Wszyscy 472

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Wreszcie się ryby na nim poznały. Albo kormorany wyjadły. Pew ...(198359) Jun 13, @ 13:39:34

krzysztofCz: Mariusz nie wierzę... pewnie coś przed nami ukrywasz :hihi ...(198359) Jun 12, @ 14:37:39

mario_z: a ja nadal bez ryb, nie wiem co jest grane, ostatnie trzy wypłyni ...(198359) Jun 10, @ 11:58:48

krzysztofCz: W tym roku z belonami szału nie było. Kilka dni brały, potem wo ...(198359) Jun 09, @ 08:33:37

lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w piątek prosto z ...(198359) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(198359) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się jąkasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(198359) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(198359) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(198359) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(198359) May 12, @ 18:58:21


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2314
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2089
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2202
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2334
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2167
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2138
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2169
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2544
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2365
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Właściwy wątek
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Właściwy wątek
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Piš Lut 26, 2010 9:23 pm    Temat postu: Właściwy wątek Odpowiedz z cytatem

Dżepetto nie do końca rozumiem choć Twoje działanie było jak najbardziej uzasadnione. Szkoda tylko, że tak późno. Szkoda bo pojawiła się kolejna poważna insynuacja o znamionach pomówienia a na pewno niedwuznaczna w wymowie o mojej etyce i moralności. Więc do cholery może ja się dowiem co jest grane skoro Redakcja PW nie chce.

Przechodząc do rzeczy.

SSG napisał:

CATFISCHDOG napisał:

Wyjaśniam (brak szacunku do sposobu wypowiedzi i stosunku do adwersarzy stosowany przez Ciebie):

„Czyżby pierwsze objawy sklerozy? A może zatrucie - jadem?”

„Gdybyś postawił problem i grzecznie zapytał a nie tryskał jadem mściwości, to na pewno ktoś by zagadnienie wytłumaczył”

„Ty nie posiadasz żadnej wiedzy co niejednokrotnie tu udowodniłeś…”

„Jedynym jadoozdobnikiem i jednocześnie faktem jest twoje pomówienie autora o nakłanianiu do kłusownictwa. „

„Wyjasnienie jest, zrozumie to nawet średnio inteligantna małpa.”

I na koniec cytat, po którym spodziewam się (tik-tak) postawienia wewnątrzzwiązkowych zarzutów odnośnie koleżeńskości i obrony dobrego imienia PZW:


„Skoro tak to bardzo ciekawi mnie jak postąpisz ze swoją wypowiedzią w świetle zapisów statutowych, bo chyba rozróżniasz krytykę od krytykanctwa ze szkodą dla związku?
Kij ma zawsze dwa końce a dupa zawsze z tyłu. Chcesz iść na dno wraz CFD to Twój wybór ale szczerze mówiąc, to tego się nie spodziewałem. Do tej pory sądziłem, że rozsądek jest przydatną cechą, jak widać myliłem się. „

Chyba nie sądzisz, że się nie domyśliłem które to paragrafy wykorzystasz. O tyle betonu się w swoim życiu związkowym potłukłem, że chytrość Twa i przebiegłość .....
Mam tylko jedną nadzieję, że wystarczyło Koledze odwagi i podpisał się czytelnie.

ściskam serdecznie
CFD


Chyba rozumiem. Można pisać co się chce a na koniec "Pozdrawiam" lub Ściskam" i wszystko jest w porządku. Można wytykać pisanie dla WW i branie za to kasy jako czynności wybitnie pejoratywnej, można przekręcać fakty, można pisać od rzeczy i tak by wyglądało jak się chce, można nazywać kogoś jak się chce i wszystko będzie dobrze o ile na końcu pojawią się pozdrowienia i uściski. No to mnie olśniło. Czemu wcześniej na to nie wpadłem to sam nie wiem. W końcu nie jedną obślizgłą glistę miałem w ręku i z niejednym padalcem spotkałem się na ścieżce wędkarskiej. No cóż. Człowiek uczy się całe życie.


Skoro powiedziało się A, to czekam aż powie się B. A to wszystko jedynie po to, by ujawnić czarownicę.

Redakcja PW może mieć w głębokim poważaniu tę kwestię, co mnie nie zdziwi. Jednak słowa padły publicznie wystawiając mi niedwuznaczną laurkę. Pora zacząć płacić za słowa kolego CFD, bo do tej pory skutecznie się ślizgałeś.
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Piš Lut 26, 2010 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, bo się gubię wesoly lol ...to wytłuszczone było użyte do mnie w jednym z Twoich postów - chciałeś mnie nastraszyć jakimś kijem, laniem w dupę i pójsciem na dno. Potem pojechałeś z glistami i padalcami, a teraz czarownicą lol
Przyznam, że traktuję Cię troszkę z przymrużeniem oka, ale może postaraj się zrozumieć kolego co piszesz i do kogo, a jak nie wyjdzie, to może spytaj kogoś, albo co :?: lol
margrab
Czyściciel gumiaków
Czyściciel gumiaków


Dołšczył: Dec 29, 2007
Posty: 4

Kraj: Polska
PostWysłany: Piš Lut 26, 2010 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie zdrowie. :oops:
jarekk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 16, 2003
Posty: 996

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Piš Lut 26, 2010 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margrab napisał:
Macie zdrowie. :oops:

A dziękuję, dziękuję, a u Kolegi taka czerwona buzia ? Niech zgadnę ...solarium ? wink:
margrab
Czyściciel gumiaków
Czyściciel gumiaków


Dołšczył: Dec 29, 2007
Posty: 4

Kraj: Polska
PostWysłany: Piš Lut 26, 2010 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co ty - to Mazurskie słonko. lol
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Piš Lut 26, 2010 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekk napisał:
Przepraszam, bo się gubię wesoly lol ...to wytłuszczone było użyte do mnie w jednym z Twoich postów - chciałeś mnie nastraszyć jakimś kijem, laniem w dupę i pójsciem na dno. Potem pojechałeś z glistami i padalcami, a teraz czarownicą lol
Przyznam, że traktuję Cię troszkę z przymrużeniem oka, ale może postaraj się zrozumieć kolego co piszesz i do kogo, a jak nie wyjdzie, to może spytaj kogoś, albo co :?: lol


Zgadza się. To wyrwane z naszej rozmowy. Nie musze też sobie przypominać aby wiedzieć, że Cię żadnym laniem nie straszyłem a przepowiednia, no cóż. Robiąc to co tu właśnie robisz jedynie to potwierdzasz.

Nie rozumiem z czym pojechałem. Toż to nic innego jak język i forma CFD, więc pojechać nie mogłem. Skoro jednak będziesz się upierał iż pojechałem, to uprzejmie proszę ruszyć cztery litery i przestudiować wszystkie posty CFD.

A czarownica? Jak sprawę się wyjaśni to napewno jakaś się znajdzie. Przecież to proste, niewygodne ale proste.

Ja Ciebie traktowałem poważnie, widać niepotrzebnie. To co piszę nie jest skomplikowane ani nie ma ukrytej treści. Jeśli masz problem lub wątpliwości to czytaj wprost, tak jak jest napisane. Powinno być jasne.

Jak to do kogo skierowałem ten post? Tego też nie rozumiesz? Nie będę cytował sam siębie, więc Cię uspokoję, że pisałem nie do Ciebie, bo po co miałbym to robić?

Co do pytania to znalazłeś się w samą porę. Wytłumacz mi, bo do końca nie rozumiem. Po co w ogóle teraz zabrałeś głos? W dodatku w sprawie jedynie pomiędzy mną, CFD i Redakcją PW? Jasne! Rzeczony fragment dotyczył Ciebie. A co z resztą? Skoro jesteś już taki rozmowny, to może napiszesz coś konstruktywnego w sprawie właśnie tego wytłuszczenia i skończysz z bzdetami mającymi na celu jedynie odwrócenie uwagi.
CATFISCHDOG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 27, 2009
Posty: 635

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Jelenia Góra
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nabieram przekonania,że mam do czynienia z JAKIMŚ HAKIEM co to dopiero się ujawni czy coś w tym rodzaju...
nuda Panie Dociu ! Nuda!
A jeśli hak jakowyś Waść wykoncypowałeś to osobiście poproszę Redakcję PW o wdrożenie techniki 3D w celu dokładnego (tego Haka) przedstawienia...
Nuda Dociu ! lol
Gierek
Łowca Klenia


Dołšczył: Mar 16, 2007
Posty: 974

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Prudnik
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pidbul vel catfischdog najlepiej jak pójdziesz gdzie indziej robić kupe wink:
To już nie pierwszy portal na którym ją zrobiłeś. Jak już wytarłeś tyłek to pakuj mandżur i ruszaj w drogę wink:
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam z góry za następne słowa, ale inaczej wyrazić tego nie potrafię. Rzygać mi się chce, jak w każdym niemal wątku widzę skaczących sobie do oczu ludzi. I to kogo!! Zbyszka, Czarka, Jarka, Tomka... i wielu innych. Zatraciliście już zdolność merytorycznej dyskusji, potraficie już tylko atakować siebie. Wstyd i żenada, dorosłe chłopy a zachowujecie się jak rozwydrzeni gówniarze. Wyzywajcie się, skaczcie sobie do oczu, ale róbcie to w prywatnych wiadomościach, nie wylewajcie ekskrementów płynących z waszych ust na tym publicznym forum.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym samym temat zamykam.
_________________
Oby do jutra......
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.09 sekund :: Zapytania do SQL: 47