Czy wiesz, że...
Odłowy rybackie gospodarstwa Ruciane-Nida to ok. 300 t rocznie, co stanowi ok. 14 kg ryb z hektara.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 150
 Zalogowani 0
 Wszyscy 150

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(135871) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135871) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135871) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135871) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(135871) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(135871) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(614091) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(614091) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(614091) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(614091) Apr 26, @ 00:02:06


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2284
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2066
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2178
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2313
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2145
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2109
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2153
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2519
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2338
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Ku rozwadze...
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Ku rozwadze...
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
sacha napisał:
Yelcyn napisał:
jjjan napisał:
Autorowi polecam szukanie nie tylko mięsiarzy, ale i kłusowników na WCWI, bo tacy tam również s±.


Czy mógłbys podac konkrety? Imiona i nazwiska?

Uprzejmie donoszę że znany mi z WCWI Dariusz Krystosiak jest mięsiarzem zly:

A to zależy w/g jakiej definicji ! wesoly


Nie¶miało pragnę zauważyć, że chodzi o kłusowników. Farti: wg Twojej definicji kłusownika.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
A to zależy w/g jakiej definicji ! wesoly

W/g definicji wszystkich p.....nych oszołomów zly: którym przeszkadza zapach smażonej ryby słodkowodnej.
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
farti napisał:
A to zależy w/g jakiej definicji ! wesoly

W/g definicji wszystkich p.....nych oszołomów zly: którym przeszkadza zapach smażonej ryby słodkowodnej.

A to tych to nie bierz wcale pod uwagę, nie to forum Darku . lol
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
farti napisał:
sacha napisał:
Yelcyn napisał:
jjjan napisał:
Autorowi polecam szukanie nie tylko mięsiarzy, ale i kłusowników na WCWI, bo tacy tam również s±.


Czy mógłbys podac konkrety? Imiona i nazwiska?

Uprzejmie donoszę że znany mi z WCWI Dariusz Krystosiak jest mięsiarzem zly:

A to zależy w/g jakiej definicji ! wesoly


Nie¶miało pragnę zauważyć, że chodzi o kłusowników. Farti: wg Twojej definicji kłusownika.

A nie przypominam sobie abym gdzie¶ definiował kłusownika. Ale że skleroza z każdym rokiem bardziej daje się we znaki. Je¶li tak było proszę o przypomnienie. :roll:

Mięsiarza owszem zdarzyło mi się zdefiniować , ale kłusownika nie przypominam sobie.
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Yelcyn napisał:
farti napisał:
sacha napisał:
Yelcyn napisał:
jjjan napisał:
Autorowi polecam szukanie nie tylko mięsiarzy, ale i kłusowników na WCWI, bo tacy tam również s±.


Czy mógłbys podac konkrety? Imiona i nazwiska?

Uprzejmie donoszę że znany mi z WCWI Dariusz Krystosiak jest mięsiarzem zly:

A to zależy w/g jakiej definicji ! wesoly


Nie¶miało pragnę zauważyć, że chodzi o kłusowników. Farti: wg Twojej definicji kłusownika.

A nie przypominam sobie abym gdzie¶ definiował kłusownika. Ale że skleroza z każdym rokiem bardziej daje się we znaki. Je¶li tak było proszę o przypomnienie. :roll:


Farti,

Oczywi¶cie, że nie musiałe¶ do tej pory definiowac kłusownika. Jakkolwiek sobie nie zdefiniujesz to wg. jjjjana takowy jest na wcwi.

Powtórze, bo może nie dotarło do wszystkich:
rozmawiamy o kłusownikach, nie mięsiarzach. I rozmawiamy o poważnym zarzucie postawionym prtzez jjjana.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Yelcyn napisał:
jjjan napisał:
Autorowi polecam szukanie nie tylko mięsiarzy, ale i kłusowników na WCWI, bo tacy tam również s±.


Czy mógłbys podac konkrety? Imiona i nazwiska?

Uprzejmie donoszę że znany mi z WCWI Dariusz Krystosiak jest mięsiarzem zly:


Znaczy pracuje w sklepie mięsnym? ;-) :-)
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:

Farti,

Oczywi¶cie, że nie musiałe¶ do tej pory definiowac kłusownika. Jakkolwiek sobie nie zdefiniujesz to wg. jjjjana takowy jest na wcwi.

Powtórze, bo może nie dotarło do wszystkich:
rozmawiamy o kłusownikach, nie mięsiarzach. I rozmawiamy o poważnym zarzucie postawionym prtzez jjjana.

No fakt, poważny.
Ale szkoda że nie o Dariuszu Krystosiaku, po za tym że przyznaje się do bycia mięsiarzem. Choć nie wiemy w/g której definicji , to na dotatek jeszcze jest ... opojem ! zly:

I twierdzę to z autopsji , żeby nie było!! :evil:
,,Opoił'' nas swego czasu jakim¶ wynalazkiem z pigwy czy innego zielska nie z gorsza . Znaczy jest opojem . zly:
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Yelcyn napisał:
farti napisał:
sacha napisał:
Yelcyn napisał:
jjjan napisał:
Autorowi polecam szukanie nie tylko mięsiarzy, ale i kłusowników na WCWI, bo tacy tam również s±.


Czy mógłbys podac konkrety? Imiona i nazwiska?

Uprzejmie donoszę że znany mi z WCWI Dariusz Krystosiak jest mięsiarzem zly:

A to zależy w/g jakiej definicji ! wesoly


Nie¶miało pragnę zauważyć, że chodzi o kłusowników. Farti: wg Twojej definicji kłusownika.

A nie przypominam sobie abym gdzie¶ definiował kłusownika. Ale że skleroza z każdym rokiem bardziej daje się we znaki. Je¶li tak było proszę o przypomnienie. :roll:

Mięsiarza owszem zdarzyło mi się zdefiniować , ale kłusownika nie przypominam sobie.


Przykro mi dziadku... Skleroza na szczę¶cie nie boli...

Definicja by farti
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:


Przykro mi dziadku... Skleroza na szczę¶cie nie boli...

Definicja by farti

Na swoj± obronę mam tylko , że to taka charakterystyka ogólna była. Czy to to samo co definicja ? :roll: wink:
Tequila na dzi¶ mówi ,, nie zagłębiaj się w to " wesoly


Na dzi¶ i tak bym znowelizował to co napisałem . Do¶wiadczenie z nad wody u¶wiadomiło mi że wcale nie najgorsi s± ci z wędk± kłusole, jaka by ona nie była. No chyba ze jest ,,elektryczna" . :evil:
To dopiero dokonuje spustoszenia jakiego wtedy jeszcze nie do¶wiadczyłem. smutny

Ps. Swoja drog±, nie my¶lałem że zagl±dasz do tego co ja nabazgroliłem :-)
JKarp
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 13, 2002
Posty: 687

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 5:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶ć
Z wielk± przykro¶ci± muszę doł±czyć się do Darka wink:
Ubiłem w życiu kilka ryb :oops: , następnie zjadłem ... Pycha wesoly
A tak poważnie:
Ludzie, Koledzy - idĽta na ryby.
Ja wiem, że z braku brań człek robi się frustratem, dewiantem gotowym posun±ć się do podgl±dania Kolegów regularnie łowi±cych ryby ( np Wykrzyknika ).
Z cał± stanowczo¶ci± i odpowiedzialno¶ci± - nikt nikomu nie może zabronić zabierania ryb.
Na koniec zapytam - czy znajdzie się kto¶, kto nigdy nie zabrał złowionej rybki ( pierwsza płotka, okonik, wyrzucony w trawę jazgarzyk ) ?
Janusz JKarp
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
tomek79 napisał:
Oldi, mam parę zdjęć z działu rybnego w Tesco. Mówię Ci cudowne łososiowe filety na lodzie. Chcesz to Ci pode¶lę, naprawdę ładne fotografie, i to z przekazem, co prawda nie wie jakim ale przekazem.

Jeste¶ userem WCWI ?

Jest pracownikiem działu rybnego ;).
_________________
Bercik
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wła¶nie wróciłem znad wody z prób nowego kijka castingowego usmiech Jest super usmiech
Niestety w poczcie znalazłem kolejne doniesienia z WCwi idea:
Post szkaluj±cy PW ma się dobrze, jeden "admin" WCwi ceduje decyzję na drugiego, a drugi pisze, że nie kasuje niczego "bo i po co?".
Jaki¶ użytkownik PW poprosił o likwidację konta na WCwi, ze względu na inwektywy pod adresem PW, no to się z Niego tam wy¶miewaj±, że mało miał postów...
Ba, podobno autor w±tku sam nawet prosi o jego wykasowanie i abstrahuj±c od tego, że sam może to zrobić, wykasowania się nie doczekał...

Szanuję, ale kompletnie nie rozumiem postawy redakcji PW w tym temacie. Przestańmy być wreszcie tu na PW ¶więtsi od Papieża. Nikt tutaj nie obraża innych portali, ale wobec takich postów, na dodatek zyskuj±cych poklask na innych portalach, s±dzę że racjonalnym rozi±zaniem jest okre¶lanie szamba szambem, a nie perfumeri± wykrzyknik Nie pamiętam dysputy na PW szkaluj±cej inny portal. Monk też o tym pisał. Pamiętam natomiast, że jakakolwiek dygresja na temat WCWI była NATYCHMIAST tonowana...o ile w ogóle była...

Ja w każdym razie od dzi¶ używam wył±cznie okre¶lenia WCwi...
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posty antagonistyczne wobec innych portali wedkarskich były tonowane lub cięte. Sam to robiłem będ±c w Redakcji PW.
Nie była to moja indywidualna inicjatywa lecz chyba jednomy¶lna decyzja Redakcji PW. Słowo "chyba" jest dlatego, że pamięć ludzka jest zawodna. :-)
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz Zbychu rację. W zwi±zku z tym, że powstanie PW było wynikiem "go¶cinno¶ci nad wyraz wyszukanej" na omawianym tutaj portalu oraz że założyciele naszego piekiełka zasmakowali tam "tego i owego", na wstępie, zanim PW pojawiło się w wersji dostępnej dla ogółu, za punkt homoru postawili¶my sobie , że nasz portal ma prezentować inne warto¶ci i ma być obcy od tego, czego zaznali¶my gdzie indziej. St±d zwracano duż± uwagę na tonowanie lub w ogóle usuwanie postów, mog±cych mieć wydĽwięk niezgodny z założeniami istnienia PW.

Czy nasza Redakcja powinna wdawać się w dyskusje i protesty? Osobi¶cie uważam, że nie. Redakcja temtego portalu wie, co robi, a jak widać w imię zadowolenia ogółu s± w stanie posun±ć się bardzo daleko. W mojej ocenie wystawiaj± nie komu innemu jak sobie mało chwalebn± ocenę. Warto¶ciowi, my¶l±cy ludzie potrafi± to zrozumieć i wła¶ciwie ocenić. Z naszej strony nigdy nie było zabiegania o pozyskiwanie userów takimi metodami, bo zawsze było ich wielu, jak również nie zdobywali¶my się na rywalizację, kto jest lepszy i bardziej cool.
Prób± "zjednoczenia" ¶rodowiska była wspólna Wigilia, która jak widać nikomu nie dała do my¶lenia. Szkoda, bo od pocz±tku kręcona jest wojenka i rywalizacja, która na dobr± sprawę nie jest nikomu potrzeba i można tylko ubolewać, że s± ludzie -czytaj admini - na tyle krótkowzroczni, że staraj± się nie widzieć, iż userzy naszych portali spotykaj± się, s± kumplami i obalili ze sob± niejednego browcia, bez animozji i wstrętów, które niektórzy staraj± się wymuszać i rozkręcać do niebotycznych rozmiarów. Ale może ci panowie nie umiej± inaczej? Co do jednego mam sprecyzowane zdanie - innych nie znam. W każdym razie, gdy spotkam Kolegę z WCWI, to nie będę Go oceniał na podstawie przynależno¶ci, lecz warto¶ci i poziomu, który reprezentuje. Je¶li będzie tłukiem, to go oleję tak, jak bym to zrobił z tłukiem z naszego podwórka. Z m±drym - zawsze chętnie skleję płetwę i obalę chmielaczka. usmiech

My nie mamy się czego wstydzić i osobi¶cie życzę my¶l±cym Kolegom z WCWI wszystkiego najlepszego i szczerze Ich pozdrawiam. A motłoch? Ten zawsze miałem w wiadomym miejscu i z pewno¶ci± tak pozostanie. usmiech

Tak więc proponuję zamkn±ć tę dyskusję i w ogóle nie zwracać uwagi na te popisy ludzi zdesperowanych. Uczcijmy ich minut± ciszy. ;)
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Ja w każdym razie od dzi¶ używam wył±cznie okre¶lenia WCwi...


Czez,

Pytanie: miałe¶ pełn±, "skopiowan±" relację i wypowiedzi wszystkich uzytkowników, czy tylko pobieżne, wybiórcze sprawozdanie?

Teraz np. ktos wklei krótkie zdanie: a na PW nazywaj± nas klozetami!

I eskalacja konfliktu gotowa, a niepotrzebna.

Mi jest przykro ogolnie z tej całej sytuacji, gdyz znam osobi¶cie zarówno adminów, użytkowników, tutaj i tam. I wiem, że wszędzie s± warto¶ciowi ludzie, i tez wszędzie s± tacy troszke mniej.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to wszystko czytam i faktycznie widzę że się onanizujecie jakimi¶ bzdurami. Jestem użytkownikiem PW i leje na postu szkaluj±ce PW podobnie jak leje na posty o WCwi zly: Ile osób pamięta pierwsze WCWI :?: i póĽniejsze powstanie PW (i dlaczego) wiosn± chyba 2002?
10 czy 15?Admini na PW lubi± zamykać tematy więc może zamknijcie ten i będzie spokój zly:
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:
Ps. Swoja drog±, nie my¶lałem że zagl±dasz do tego co ja nabazgroliłem :-)

Mało tego że zagl±da to jeszcze wszystkiego uczy się na pamięć lol
I póĽniej na jakim¶ zlocie WCWI mówi:
"Nie,nie zgadzam się bo Farti uważa tak i tak a jest moim idolem i ja się z nim zgadzam" zly:
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Cytat:
Uczcijmy ich minut± ciszy.

a ¶wieczkę? kto zapali ¶wieczkę? wink:
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile pro¶ba o skasowanie zdjęcia skopiowanego z PW, była zasadna o tyle wymaganie edycji postów szkaluj±cych PW jest chyba nie do końca poprawne.
Wczoraj czytałem wypowiedzi tam zawarte, to bardziej krucjata jednej osoby wylewaj±cej żale niż wojna między społeczno¶ciami.
My, redakcja PW, możemy zapewnić, że podobne wypowiedzi atakuj±ce inne portale będ± tu kasowane.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
farti napisał:
Ps. Swoja drog±, nie my¶lałem że zagl±dasz do tego co ja nabazgroliłem :-)

Mało tego że zagl±da to jeszcze wszystkiego uczy się na pamięć lol
I póĽniej na jakim¶ zlocie WCWI mówi:
"Nie,nie zgadzam się bo Farti uważa tak i tak a jest moim idolem i ja się z nim zgadzam" zly:


Dokładnie!

Gorzej mam z Twoimi kawałami: pamietam tylko tyle z nich, że się ¶miałem do rozpuku.

A tematu bym nie zamykał: w końcu Czez napisał o testach nowej wędki castingowej i mógłby dodac cos wiecej usmiech
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
Monk napisał:
Cytat:
Uczcijmy ich minut± ciszy.

a ¶wieczkę? kto zapali ¶wieczkę? wink:

Historyczna dla mnie chwila :-) Chyba mnie się należy jako pierwszemu ten zaszczyt co czynię z przyjemno¶ci± :
(*)
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo tu nie chodzi o to, tu chodzi o to, a żeby nie wpa¶ć w błoto. Oo!
(*)
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin chłopie - miej lito¶ć - nie będę grzebał w postach od 2002 roku aby udowaniać, że takie smrodki i niepotrzebne - delikatnie rzecz ujmuj±c - zgrzyty miały miejsce. Jako jeszcze do niedawna "nożownik" też wiem, co usuwałem. ;)
Uważam, że lepiej pracować nad "lepszym jutrem" niż wertować w przeszło¶ci i podawać, kiedy Jasio spojrzał krzywo na Stasia. usmiech Co nie znaczy, że z uznaniem popatrzę na Twoje osi±gnięcia, o ile uznasz, że warto to robić. zly: wink:
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Marcin chłopie - miej lito¶ć - nie będę grzebał w postach od 2002 roku aby udowaniać, że takie smrodki i niepotrzebne - delikatnie rzecz ujmuj±c - zgrzyty miały miejsce. Jako jeszcze do niedawna "nożownik" też wiem, co usuwałem. ;)
Uważam, że lepiej pracować nad "lepszym jutrem" niż wertować w przeszło¶ci i podawać, kiedy Jasio spojrzał krzywo na Stasia. usmiech Co nie znaczy, że z uznaniem popatrzę na Twoje osi±gnięcia, o ile uznasz, że warto to robić. zly: wink:


Nie musisz grzebać bo nie znajdziesz. Może pozostały jakie¶ luĽne posty poboczne w w±tkach o zupełnie innej tematyce ale w±tków po¶więconych tematowi nie powinno być, gdyż jak mnie pamięć nie myli my nie pisali¶my a innych były usuwane.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
Czez napisał:
Ja w każdym razie od dzi¶ używam wył±cznie okre¶lenia WCwi...


Czez,

Pytanie: miałe¶ pełn±, "skopiowan±" relację i wypowiedzi wszystkich uzytkowników, czy tylko pobieżne, wybiórcze sprawozdanie?

Teraz np. ktos wklei krótkie zdanie: a na PW nazywaj± nas klozetami!

I eskalacja konfliktu gotowa, a niepotrzebna.

Mi jest przykro ogolnie z tej całej sytuacji, gdyz znam osobi¶cie zarówno adminów, użytkowników, tutaj i tam. I wiem, że wszędzie s± warto¶ciowi ludzie, i tez wszędzie s± tacy troszke mniej.

Albo mam krótk± pamięć, albo się mylę ale miałe¶ głosy oburzenia na WCwi wkleić...s± tam takowe, czy też tylko pełna akceptacja dla bluzgów pod adresem PW :?:
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
pamietam tylko tyle z nich, że się ¶miałem do rozpuku.

Bo ja taki wesoły chłopak jestem- wszyscy się ze mnie ¶miej± :oops: smutny
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Yelcyn napisał:
Czez napisał:
Ja w każdym razie od dzi¶ używam wył±cznie okre¶lenia WCwi...


Czez,

Pytanie: miałe¶ pełn±, "skopiowan±" relację i wypowiedzi wszystkich uzytkowników, czy tylko pobieżne, wybiórcze sprawozdanie?

Teraz np. ktos wklei krótkie zdanie: a na PW nazywaj± nas klozetami!

I eskalacja konfliktu gotowa, a niepotrzebna.

Mi jest przykro ogolnie z tej całej sytuacji, gdyz znam osobi¶cie zarówno adminów, użytkowników, tutaj i tam. I wiem, że wszędzie s± warto¶ciowi ludzie, i tez wszędzie s± tacy troszke mniej.

Albo mam krótk± pamięć, albo się mylę ale miałe¶ głosy oburzenia na WCwi wkleić...s± tam takowe, czy też tylko pełna akceptacja dla bluzgów pod adresem PW :?:


Czez, ale teraz to Ty j±trzysz i rozdmuchujesz temat ... tylko po co?
Wiem mnie też wkurza, że kto¶ z Nas, czyt. PW, robi sobie po¶miewisko, ale tam s± również wypowiedzi użytkowników których ten stan również wkurzył.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarokowal napisał:
Czez napisał:
Yelcyn napisał:
Czez napisał:
Ja w każdym razie od dzi¶ używam wył±cznie okre¶lenia WCwi...


Czez,

Pytanie: miałe¶ pełn±, "skopiowan±" relację i wypowiedzi wszystkich uzytkowników, czy tylko pobieżne, wybiórcze sprawozdanie?

Teraz np. ktos wklei krótkie zdanie: a na PW nazywaj± nas klozetami!

I eskalacja konfliktu gotowa, a niepotrzebna.

Mi jest przykro ogolnie z tej całej sytuacji, gdyz znam osobi¶cie zarówno adminów, użytkowników, tutaj i tam. I wiem, że wszędzie s± warto¶ciowi ludzie, i tez wszędzie s± tacy troszke mniej.

Albo mam krótk± pamięć, albo się mylę ale miałe¶ głosy oburzenia na WCwi wkleić...s± tam takowe, czy też tylko pełna akceptacja dla bluzgów pod adresem PW :?:


Czez, ale teraz to Ty j±trzysz i rozdmuchujesz temat ... tylko po co?
Wiem mnie też wkurza, że kto¶ z Nas, czyt. PW, robi sobie po¶miewisko, ale tam s± również wypowiedzi użytkowników których ten stan również wkurzył.

OK rozumiem. Proszę o zamknięcie tematu. Faktycznie zapędziłem się. Przepraszam.
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowość: Zabrze
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamknięto wykrzyknik
_________________
Oby do jutra......
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 107