Czy wiesz, że...
Przeciętna długo¶ć życia wybranych gatunków ryb: sum 60 lat, piskorz 20 lat, sandacz 15 lat, leszcz 14 lat, szczupak 10 lat, okoń 10 lat, węgorz 50 lat, jesiotrowate 100 lat.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 178
 Zalogowani 0
 Wszyscy 178

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Lecku... Ty się j±kasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(135871) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135871) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizyt± na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(135871) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(135871) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też s±. ...(135871) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już s± :hihi ...(135871) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie blisko¶ć morza tak wpływa :hihi ...(614092) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia s± jacy¶ zużyci, nie to co K ...(614092) Apr 26, @ 18:57:18

krzysztofCz: Kamil... bo Dż±sik nie wie co emeryci lubi± najbardziej (i mog± ...(614092) Apr 26, @ 16:41:35

Tiur: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(614092) Apr 26, @ 00:02:06


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2284
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2066
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2178
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2313
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2145
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2109
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2153
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2519
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2338
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Ku rozwadze...
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Ku rozwadze...
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 11:34 am    Temat postu: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Tak na marginesie zdjęcia, które jest ostatnio najczę¶ciej komentowane :evil:
Z WCWI pożegnałem się dawno temu i nigdy do głowy by mi nie przyszło aby w sposób nieelegancki komentować działalno¶ć tego portalu b±dĽ też użytkowników, którzy nie będ±c członkami tej społeczno¶ci nie mog± zabrać głosu...ale niektórym to nie przeszkadza...
Ponieważ forum WCWI jest tylko dla zarejestrowanych, kolega przesłał mi na priv, to co tam wypisuj± o PW...


"Na pewnym portalu wędkarsko-kulinarnym toczy się ostatnio kolejna batalia między adminami a użytkownikami. Tym razem rzecz idzie o zdjęcie w Galerii, które jest zaciekle bronione przez władze na portalu. Użytkownicy pisz±, że to mięsiarstwo, że zły smak (filet z sandacza jest wyborny przecież), że fotka jest przepalona i krzywy horyzont natomiast miło¶ciwie panuj±cy nie widz± w zamieszczonej fotce nic bezbożnego. Osobi¶cie uważam, że wysyłanie takich fotek na strony wędkarskie w Polsce to objaw niedorozwoju ale jak się okazuje to wysyłacz wła¶nie dokarmia 1 dzień w roku niedorozwinięte dzieci w Ameryce tymi filetami i dlatego się sfotografował w swojej akcji dobroczynnej.

Może komu¶ się wydawać, że nie jestem jestem obiektywny wy¶miewaj±c się z jednodniowego dokarmiania potrzebuj±cych w Ameryce (oraz fotografuj±cego się z tej okazji) lub portalu zwanego Pogawędki Mięsiarskie za to że umieszcza w Galerii fotkę facia z nożem elektrycznym i stołem pełnym filetów oraz administracji że, beznadziejnie tej FOTOGRAFII WĘDKARSKIEJ broni. Otóż ten kto¶ ma rację - nie jestem obiektywny bo takie słowo nie istnieje (chyba, że w pogawędce eunuchów na temat nowej dostawy do haremu). Jako banita na tamtej stronie swoje prawa mam. Robin Hood zanim został banit± też nie strzelał do wszystkiego co się rusza w Nottingham i jako porz±dny obywatel łuk trzymał zabezpieczony w biurku.

Czemu pozwoliłem sobie na ten wpis w temacie "Dowcip jest dobry na wszystko" ? Zaraz wyja¶nię ale najpierw fotka skopiowana z w/w Galerii portalu. Autor oczywi¶cie nie dał mi pozwolenia ani zabronienia umieszczenia tej fotki ale swojego czasu kopiował dziesi±tki fotek z Internetu do Galerii PW i na mój protest odparł, że to s± bzdury. Zatem może mnie pocałować w sam ¶rodek bzdury ... a jego fotka ma szansę dzięki temu stać się kultow± na Pogawędkach Mięsiarskich.
A teraz czas na dowcip ... je¶li powyższe nim nie jest.

Spotyka Piwoniusz kumpla na ulicy. Kumpel mówi: "Co Ci się stało, stary ? Brzuch wpadnięty jakby¶ nie pił Tyskiego od tygodnia ... oczy mętne jak u sandacza ... Ľle wygl±dasz !!!" Piwoniusz na to: "Wiesz, dostałem bana na PW i z tego powodu moczę się co noc w łóżko ..." Kumpel na to: "Dam Ci adres niezłego psychiatryka - on Cię z tego wyci±gnie"
Po tygodniu spotykj± się znowu i kumpel zaskoczony mówi: " Ja pierdzielę, ale masz bandzioch ! ... Żresz i pijesz jak karp na zasiadce ... Psychiatra pomógł i nie lejesz w prze¶cieradło ?" Piwoniusz na to: "Pomógł ... leję na PW i w łóżko ... ale teraz jestem z tego dumny !"


Z portalem omawianym mam również przykre wspomnienia nie tylko z powodu miesiarstwa - aczkolwiek to miesiarstwo pewnego razu do¶wiadczyłem nad wod± w rozmowie (bo jakbym to wiadro okoni zobaczył chyba bym bluzn±ł ostro), dlatego popieram cie Piwoniuszu w twoich opiniach. Takiej ilo¶ci dziwnych ludzi nie było nigdzie indziej i st±d moja obecno¶ć na WCWI (i całe szczę¶cie że wiekszo¶ć takich jak pan np.Czez st±d odeszła).
Komentowanie z pozycji lozy szyderców nie jest niczym złym, dlatego proszę kolegów by Piwoniuszowi nie zwracali uwagi o czym i w jaki sposób chce się wypowiedzieć.
Nie ma nic gorszego niż ukrywanie prawdy za woalk± i owijania w bawełnę, co jest ostatnio bardzo modne. Kał wydalony do WC jest zwykł± kup±, a oddany na klatce schodowej jest smierdz±cym gównem
"


Jak widać i mnie się dostało, choć nie wiem za co lol

Mam tylko pro¶bę do Galerników o chwilę zastanowienia się, czy warto było publikować to zdjęcie...nie musicie odpowiadać...piszę to tylko, a może AŻ ...ku rozwadze...

Buractwa ni3ektórych użytkowników WCWI i braku reakcji administratorów tego portalu nie mam chęci komentować...
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 12:02 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:

Mam tylko pro¶bę do Galerników o chwilę zastanowienia się, czy warto było publikować to zdjęcie...nie musicie odpowiadać...piszę to tylko, a może AŻ ...ku rozwadze...

Buractwa ni3ektórych użytkowników WCWI i braku reakcji administratorów tego portalu nie mam chęci komentować...


Dawno, oj dawno nie logowałem się na WCWI, ale konto chyba jeszcze tam posiadam.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 12:08 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Jarokowal napisał:
Czez napisał:

Mam tylko pro¶bę do Galerników o chwilę zastanowienia się, czy warto było publikować to zdjęcie...nie musicie odpowiadać...piszę to tylko, a może AŻ ...ku rozwadze...

Buractwa ni3ektórych użytkowników WCWI i braku reakcji administratorów tego portalu nie mam chęci komentować...


Dawno, oj dawno nie logowałem się na WCWI, ale konto chyba jeszcze tam posiadam.

Ja konta tam już nie mam, ale kolega, który podesłał mi zacytowane wypociny pisał też, że wisi tam omawiane zdjęcie Aquariusa.
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W galerii go nie ma, ale szukam dalej.
Bez zgody Aqariusa nie można go tam publikować.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie jest na forum w w±tku "Dowcip jest dobry na wszystko". Tak mi napisano.
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarokowal napisał:
W galerii go nie ma, ale szukam dalej.
Bez zgody Aqariusa nie można go tam publikować.


A czy bez Waszej zgody wolno było komu¶ kopiować to zdjęcie??? idea:
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie.
Już wysłałem email do administracji WCWI
Kolega Piwoniusz się uaktywnił.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzruszaj±ca, chwytaj±ca za serce lojalka. lol

Każd± ludzk± ułomno¶ć trzeba zrozumieć i ubolewać nad cierpi±cym, ale nie o tym chciałem. Na WCWI byłem od samego pocz±tku i nieprzypadkowo znalazłem się tutaj. Powody tego odej¶cia i okoliczno¶ci -jako "Pogawędkowicz od zawsze" - pozostawię dla siebie, choć też bym mógł napisać wiele złego, ale po co? Taki ze mnie cham i prostak, że pozostawię to dla siebie. Nie przypominam sobie jednak, aby kiedykolwiek zamieszczano u nas, a przynajmniej tolerowano, ironiczne i bezczelne opinie na temat innych portali, niesmaczne przekręcanie ich nazwy itd. itd.. Osobi¶cie uważam to za najlepsze udokumentowanie kultury osób to robi±cych, jak również osób toleruj±cych takie praktyki. Ale niech im się wiedzie jak najlepiej.
Spotkałem kiedy¶ w porannym korku w Al. Jezorolimskich nieznanego mi Kolegę z naklejk± WCWI na samochodzie: wymienili¶my u¶miechy, gesty pozdrowienia i jako¶ ani ja, ani on, nie mieli¶my ochoty wysiadać na ¶rodku ulicy i dać sobie po gębach. Po co to piszę? M±dry zrozumie, a debil niech nas okre¶la jak chce... ;)
I na zakończenie: dziwię się, że osoby tak wrażliwe, przepojone dobrym skakiem i niechęci± do panuj±cej tutaj powszechnie kloaki znajduj± czas i ochotę, aby w ogóle tutaj zagl±dać. Tak odrażaj±ce miejsce należałoby omijać szerokim łukiem, a nie babrać się w tak cuchn±ch fekaliach. Być banit± z takiego gnoju to przecież powód do dumy! Sk±d więc ta chęć do nurkowania w takich odchodach? Podziwiam ich zapał w zakł±daniu kolejnych kont, aby tutaj rzucić okiem. A ¶lepi redaktorzy nie wiedz±, z kim maj±do czynienia! Co za spryt. usmiech
Nie podejrzewam, że te wzniosłe osoby s± operatorami wozu asenizacyjnego - broń Panie Boże! Choć nie - ich operatorzy z pewno¶ci± umiej± oddzielić pracę, od przyjemno¶ci. ;)

Gor±co pozdrawiam Kolegów - znanych i nieznanych z WCWI. Do zobaczenia nad wod±! usmiech
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:-) Pogawędki Mięsiarskie, pamiętam tego co ten sloga nwymy¶lił, jak by nie patrzeć sam długo był userem naszego portalu :-) Nazwał mnie kiedy¶ anwet RzeĽnikiem znad Gnojna :-)
Niby doro¶li ludzie a.... szkoda słów :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
Nazwał mnie kiedy¶ anwet RzeĽnikiem znad Gnojna :-)


W tym roku zapracowałe¶ - uczciwie! - na ksywkę - Boleniowy RzeĽnik znad Wisły. wesoly wink:
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2420

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekst prawie dorasta do poziomu tekstów w factk-cie. Na pierwszy rzut oka widać, że autor ma wprawę w produkawaniu półprawd i insynuacji. Może nadawać się do działu " Przypadki beznadziejne ". Autorowi polecam szukanie nie tylko mięsiarzy, ale i kłusowników na WCWI, bo tacy tam również s±.
Monku. Wiem że pisałe¶ to z wink: , ale buractwo, chamstwo i interesowna zło¶liwo¶ć, to nie s± ułomno¶ci ludzkie i nie zasługuj± na zrozumienie.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Monku. Wiem że pisałe¶ to z wink: , ale buractwo, chamstwo i interesowna zło¶liwo¶ć, to nie s± ułomno¶ci ludzkie i nie zasługuj± na zrozumienie.


Masz Jasiu rację. Przyznaję - zagalopowałem się w tym ubolewaniu nad ludzkim cierpieniem. ;)
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
wykrzyknik napisał:
Nazwał mnie kiedy¶ anwet RzeĽnikiem znad Gnojna :-)


W tym roku zapracowałe¶ - uczciwie! - na ksywkę - Boleniowy RzeĽnik znad Wisły. wesoly wink:
Nie do końca, wtedy naprawdę ubiłem kilka okoni. Nie pamiętam sze¶ć czy siedem. Z tym, że takich około 30-35. Po zimowym po¶cie rybnym miałem ogromn± na ne ochotę. Bolki tylko focę:-)
Zreszt± sezon boleniowy trwa, ja je ćwicze co dziennie więc może jeszcze na jaki¶ pogawędkowy tytuł łowcy okazów uda misię zapracować :-) Na razie ¶ni mi sie 80+, dwa razy na kiju miałem rybę oceniam na taki rozmiar. Jednak gowy sobie uci±ć nie dam bo bolki potrafi± i¶ć jak baranek a mieć ponad 70 cm albo walic jak wielkie kloce a mierzyć po 60 :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
jjjan napisał:
Monku. Wiem że pisałe¶ to z wink: , ale buractwo, chamstwo i interesowna zło¶liwo¶ć, to nie s± ułomno¶ci ludzkie i nie zasługuj± na zrozumienie.


Masz Jasiu rację. Przyznaję - zagalopowałem się w tym ubolewaniu nad ludzkim cierpieniem. ;)
Monki bo Ty człowiek jeste¶ z wielkim sercem :-) To i los ubolewaj±cych Ci nie obojętny :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykrzyknik napisał:
Monki bo Ty człowiek jeste¶ z wielkim sercem :-) To i los ubolewaj±cych Ci nie obojętny :-)


Wprawdzie lekarz nie mówił o przero¶cie komór, ale - kurcze, powiem nieskromnie - co¶ w tym jest! ;) lol
Na pohybel judaszom! wesoly
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:

Na pohybel judaszom! wesoly


Za to i ja wypiję wesoly
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarokowal napisał:
Za to i ja wypiję wesoly


Teraz z pewno¶ci± okrzykn± nas nie tylko mięsiarzami, ale i opojami!
Redakcja na "dopalaczu" - toż to szok! Nic dziwnego, że po pijaku takie niegodziwo¶ci wieszaj±! lol zly:
Ooooo - już jeste¶my podgl±dani! lol POZDROWIENIA!!!
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:

Ooooo - już jeste¶my podgl±dani! lol POZDROWIENIA!!!


lol lol lol też go zauważyłem lol lol lol
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:35 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:

Jak widać i mnie się dostało, choć nie wiem za co lol

Mam tylko pro¶bę do Galerników o chwilę zastanowienia się, czy warto było publikować to zdjęcie...nie musicie odpowiadać...piszę to tylko, a może AŻ ...ku rozwadze...

Buractwa niektórych użytkowników WCWI i braku reakcji administratorów tego portalu nie mam chęci komentować...


Szkoda, że fotka została usunięta. ¦wiadczy to o tym, że jednak u nas na PW jest jeszcze wielka presja ludzi, którzy głosz± hasła no-kill i bezwzględnie walcz± z wędkarzami, którzy lubi± zabrać rybkę do domu. ¦wiadczy to o tym, że jednak na naszym portalu nie każdy ma głos i nie każdy jest tolerowany. Strach przed głupim wyrazem ''mięsiarz'' jest tak wielki, że dla spokoju likwiduje się z galerii nawet fotki pokazuj±ce co¶ innego, bo w tle znajduje się rybie mięso. Już nieraz pisali¶my o tym wyrazie - mięsiarz. Ustalili¶my, że nie ma on nic wspólnego z userami tutaj przebywaj±cymi a jak tylko kto¶ się z tym miał nie zgodzić, to ja miałem być tym mięsiarzem. Ale czy jedna osoba to cały portal? Dla jednego madrale z WCWI chyba tak. Ale ten jeden m±drala z WCWI to też nie całe WCWI. Serdecznie pozdrawiam mojego kolegę z WCWI - kiedy¶ administratora, czy dzisiaj - nie wiem. Wszystkiego najlepszego TJ i nie przejmuj się kilkoma userami, którzy będ± Wam wystawiały negatywne o Was opinie. Tak to już jest, że tolerancja jest najtrudniejsza w zrozumieniu.


Ostatnio zmieniony przez old_rysiu dnia Pią Sie 28, 2009 1:36 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi Ty naprawde nie rozumiesz czemu to zdjęcie było przez nas piętnowane?? Tu nie chodziło o mięsiarstwo, bo nawet nie było napisane ile można ryb tam zabrać, ilu łowiło itd itp... Chodziło o estetyke samej pracy, o jej przekaz i sesns zamieszczenia... Wiem ,że uparciuch z Ciebie straszny ale ....
Nikt też nie pisał o no kill, nie namawiałdo tego, nie postulował w tej sprawie, więc o czym w ogóle mówisz, czemu mieszasz pojęcia i robisz jak by nie patrzeć zamęt??
Zupełnie nie o to chodziło, nie wokół no kill toczyła się dyskusja...
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl


Ostatnio zmieniony przez wykrzyknik dnia Pią Sie 28, 2009 1:41 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin_p napisał:
wykrzyknik napisał:
[...]ubiłem kilka okoni. Nie pamiętam sze¶ć czy siedem. Z tym, że takich około 30-35.

Aaaaaaa to te na burcie pontonu. Okrwiawione, wyblakłe, sztywne, niewinne ciałka. Kojarzę! Ohhh Ty... lol
Oj to chyba jakies inne, te były wybarwione, jeszcze mokre i mięciutkie :-) Krwi tez nie było, na boleniu kiedys była to dyskusja była prawie tak zaciekła jak pod zdjęciem Aquariusa :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:46 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Czez napisał:

Jak widać i mnie się dostało, choć nie wiem za co lol

Mam tylko pro¶bę do Galerników o chwilę zastanowienia się, czy warto było publikować to zdjęcie...nie musicie odpowiadać...piszę to tylko, a może AŻ ...ku rozwadze...

Buractwa niektórych użytkowników WCWI i braku reakcji administratorów tego portalu nie mam chęci komentować...


Szkoda, że fotka została usunięta. ¦wiadczy to o tym, że jednak u nas na PW jest jeszcze wielka presja ludzi, którzy głosz± hasła no-kill i bezwzględnie walcz± z wędkarzami, którzy lubi± zabrać rybkę do domu. ¦wiadczy to o tym, że jednak na naszym portalu nie każdy ma głos i nie każdy jest tolerowany. Strach przed głupim wyrazem ''mięsiarz'' jest tak wielki, że dla spokoju likwiduje się z galerii nawet fotki pokazuj±ce co¶ innego, bo w tle znajduje się rybie mięso. Już nieraz pisali¶my o tym wyrazie - mięsiarz. Ustalili¶my, że nie ma on nic wspólnego z userami tutaj przebywaj±cymi a jak tylko kto¶ się z tym miał nie zgodzić, to ja miałem być tym mięsiarzem. Ale czy jedna osoba to cały portal? Dla jednego madrale z WCWI chyba tak. Ale ten jeden m±drala z WCWI to też nie całe WCWI. Serdecznie pozdrawiam mojego kolegę z WCWI - kiedy¶ administratora, czy dzisiaj - nie wiem. Wszystkiego najlepszego TJ i nie przejmuj się kilkoma userami, którzy będ± Wam wystawiały negatywne o Was opinie. Tak to już jest, że tolerancja jest najtrudniejsza w zrozumieniu.


Tak Oldi, wła¶nie dla spokoju przesun±łem to zdjęcie wraz z komentarzami do innej galerii. I winę za całe zamieszanie ponoszę tylko ja.
Nawet nie wiesz jak bardzo liczę się z Twoim zdaniem, ale między innymi ze względu na Ciebie to zdjęcie przeniosłem.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi¶cie, że nie o to. Zgadzam się z tob± Wykrzyknik. Szkoda, że do Ciebie nie dociera, iż ta fotka była drug± czę¶ci± przekazu a mianowicie - sprawianie ryb dla uczestników owego wędkarstwa. Nie mam pojęcia, dlaczego widzicie tylko mięso w tej focie?
Jeste¶ dobrym fotografem i często trafia Ci się dobry kadr. Czy dla Ciebie ta fota Aquariusa jest taka sama jak fotka ze sprawian± ryb± w łazience o której to negatywnie się wyrażali¶my? Czy Ty nie dostrzegasz różnicy?
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi pięknym ci±giem , seri± czy jak to nazwać było by kolejne zdjęcie ja kdzieciaki siedza przy stołach i jedz± ¶wierze ryby. U¶miechnięte s±, zadowolone, szcze¶liwe... Co ma do tego kuchenny kadr z oprawiania ryb?? Nic, mało tego nie dosyć, że nic to jeszcze był kiepskiej jako¶ci... Czy teraz już wiesz czemu tak mi się to nie podobało??
O tym pod zdjęciem pisałem. Dla mnie własnie kolejny kadr z samej biesiady był by super a nie z kuchni, bo po co?? Jaki to ma wpływ na dzieciaki, że kto¶ filetuje ryby?? Żaden...
Wiem Marcienie, że żartowałe¶ :-) Toć i ja to z przymrużeniem oka potraktowałem :-)
Pamiętam jak złowiłem sandacza 90+ i większy mi uciekł co pisali Ci sami esteci na innych portalach... :-) Zazdro¶nicy :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 2:36 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:


Buractwa ni3ektórych użytkowników WCWI i braku reakcji administratorów tego portalu nie mam chęci komentować...


Czez,

Nie masz chęci, ale jednak komentujesz, pardon, obrażasz.
Folklor jest obecny na każdym portalu. S± osobnicy pisz±cy tylko o żyłce, s± osoby o barwniejszej osobowo¶ci ;) Te osoby s± z reguły też gło¶niejsze. Pewnie juz wiesz to z priva, ale niektórzy inni użytkownicy WCWI zupełnie inaczej zareagowali. Zareagował oczywi¶cie tez admin. Brak wczesniejszej reakcji był prozaiczny: nie jest w stanie monitowac 24 godz/dobę portalu o otwartej formule.

Czytaj±c, pewnie dopiero co rozpoczet±, dyskusje zarówno tu jak i na WCWI, z przykro¶ci± stwierdzam, że jest dużo nieporozumień, ale przede wszystkim mylnych stereotypów. Co wiecej, sam sie moge uderzyc w pier¶, że niektorymi swoimi postami rownież nie dałem dobrego wrażenia o userach WCWI.

Korzystaj±c z okazji, chciałbym przeprosic tych wszystkich, którzy mogli poczuc się obrażeni, a przede wszystkim tych, których obraziłem.
Szczególnie przepraszam Docia, Oldiego i dzepetto.

Zanim napisałem ten post, przeczytałem pewien artykuł: zarówno na WCWI jak i na PW jest relacja ze wspólnych Wigilii. Niech ta atmosfera bedzie wyznacznikiem naszych relacji. Przeciez często spotykamy sie w realu, nad wod±.

I żeby nie było, że zupelnie sie zmieniłem, to zło¶liwie dodam, że Jarokował z WCWI jest ¶liczny i przystojny, a tutaj jaki¶ taki brzydki i nieładny wesoly lol
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Wzruszaj±ca, chwytaj±ca za serce lojalka. lol

Każd± ludzk± ułomno¶ć trzeba zrozumieć i ubolewać nad cierpi±cym, ale nie o tym chciałem. Na WCWI byłem od samego pocz±tku i nieprzypadkowo znalazłem się tutaj. Powody tego odej¶cia i okoliczno¶ci -jako "Pogawędkowicz od zawsze" - pozostawię dla siebie, choć też bym mógł napisać wiele złego, ale po co? Taki ze mnie cham i prostak, że pozostawię to dla siebie. Nie przypominam sobie jednak, aby kiedykolwiek zamieszczano u nas, a przynajmniej tolerowano, ironiczne i bezczelne opinie na temat innych portali, niesmaczne przekręcanie ich nazwy itd. itd.. Osobi¶cie uważam to za najlepsze udokumentowanie kultury osób to robi±cych, jak również osób toleruj±cych takie praktyki. Ale niech im się wiedzie jak najlepiej.
Spotkałem kiedy¶ w porannym korku w Al. Jezorolimskich nieznanego mi Kolegę z naklejk± WCWI na samochodzie: wymienili¶my u¶miechy, gesty pozdrowienia i jako¶ ani ja, ani on, nie mieli¶my ochoty wysiadać na ¶rodku ulicy i dać sobie po gębach. Po co to piszę? M±dry zrozumie, a debil niech nas okre¶la jak chce... ;)
I na zakończenie: dziwię się, że osoby tak wrażliwe, przepojone dobrym skakiem i niechęci± do panuj±cej tutaj powszechnie kloaki znajduj± czas i ochotę, aby w ogóle tutaj zagl±dać. Tak odrażaj±ce miejsce należałoby omijać szerokim łukiem, a nie babrać się w tak cuchn±ch fekaliach. Być banit± z takiego gnoju to przecież powód do dumy! Sk±d więc ta chęć do nurkowania w takich odchodach? Podziwiam ich zapał w zakł±daniu kolejnych kont, aby tutaj rzucić okiem. A ¶lepi redaktorzy nie wiedz±, z kim maj±do czynienia! Co za spryt. usmiech
Nie podejrzewam, że te wzniosłe osoby s± operatorami wozu asenizacyjnego - broń Panie Boże! Choć nie - ich operatorzy z pewno¶ci± umiej± oddzielić pracę, od przyjemno¶ci. ;)

Gor±co pozdrawiam Kolegów - znanych i nieznanych z WCWI. Do zobaczenia nad wod±! usmiech


Monk,

Piwoniusz ma tutaj bana i nie może Ci odpisać. A obydwaj wiemy, że potrafi. Ty możesz za to sie zalogowac na WCWI i dać tam odpór osobisty. Wszyscy wiemy, że sie nienawidzicie, ale zamiast pisac na swoim podwórku, gdzie rywala nie ma, moze lepiej odpu¶cic?
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Autorowi polecam szukanie nie tylko mięsiarzy, ale i kłusowników na WCWI, bo tacy tam również s±.


Czy mógłbys podac konkrety? Imiona i nazwiska?
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 3:06 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:

I żeby nie było, że zupelnie sie zmieniłem, to zło¶liwie dodam, że Jarokował z WCWI jest ¶liczny i przystojny, a tutaj jaki¶ taki brzydki i nieładny wesoly lol


Wiedziałem, że mi się oberwie wink:
Avatar zrobiłem ze zdjęcia gdy byłem czynnym użytkownikiem WCWI. Potem los jako¶ mnie rzucał mnie po portalach aż wyl±dowałem tu na PW wesoly

Zabrałem się za fis-kulturę i niebawem będę przystojniejsi ładniejszy wink:
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 3:52 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
Czez napisał:


Buractwa ni3ektórych użytkowników WCWI i braku reakcji administratorów tego portalu nie mam chęci komentować...


Czez,

Nie masz chęci, ale jednak komentujesz, pardon, obrażasz.

Jam człek tępy, krótkowzroczny, a na dodatek daltonista. Je¶li byłby¶ tak uprzejmy i znalazł chwilę czasu, pokaż mi ot tak paluszkiem, gdzie i kogo komentuję, pardon, obrażam usmiech
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
jjjan napisał:
Autorowi polecam szukanie nie tylko mięsiarzy, ale i kłusowników na WCWI, bo tacy tam również s±.


Czy mógłbys podac konkrety? Imiona i nazwiska?

Jasiu i nie zapomnij jeszcze o numerze PESEL tudzież imieniu ojca wesoly
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
Monk,

Piwoniusz ma tutaj bana i nie może Ci odpisać. A obydwaj wiemy, że potrafi. Ty możesz za to sie zalogowac na WCWI i dać tam odpór osobisty. Wszyscy wiemy, że sie nienawidzicie, ale zamiast pisac na swoim podwórku, gdzie rywala nie ma, moze lepiej odpu¶cic?

Słusznie prawisz idea: Ciekaw jestem tylko, czy na WCWI w w/w sytuacjach gdy TP postponuje moj± skromn± osobę też tak prawisz lol
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 4:03 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Yelcyn napisał:
Czez napisał:


Buractwa ni3ektórych użytkowników WCWI i braku reakcji administratorów tego portalu nie mam chęci komentować...


Czez,

Nie masz chęci, ale jednak komentujesz, pardon, obrażasz.

Jam człek tępy, krótkowzroczny, a na dodatek daltonista. Je¶li byłby¶ tak uprzejmy i znalazł chwilę czasu, pokaż mi ot tak paluszkiem, gdzie i kogo komentuję, pardon, obrażam usmiech


Przykro mi, ale przy tych przywarach pokazanie palcem nie zda egzaminu. A jak u Ciebie ze słuchem? Moge napisac Ci co¶ do słuchu. usmiech
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Yelcyn napisał:
Monk,

Piwoniusz ma tutaj bana i nie może Ci odpisać. A obydwaj wiemy, że potrafi. Ty możesz za to sie zalogowac na WCWI i dać tam odpór osobisty. Wszyscy wiemy, że sie nienawidzicie, ale zamiast pisac na swoim podwórku, gdzie rywala nie ma, moze lepiej odpu¶cic?

Słusznie prawisz idea: Ciekaw jestem tylko, czy na WCWI w w/w sytuacjach gdy TP postponuje moj± skromn± osobę też tak prawisz lol


Uznałem za stosowne odpór dac wpierw tutaj. Na wcwi jeszcze zdażę.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 4:09 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
Czez napisał:
Yelcyn napisał:
Czez napisał:


Buractwa ni3ektórych użytkowników WCWI i braku reakcji administratorów tego portalu nie mam chęci komentować...


Czez,

Nie masz chęci, ale jednak komentujesz, pardon, obrażasz.

Jam człek tępy, krótkowzroczny, a na dodatek daltonista. Je¶li byłby¶ tak uprzejmy i znalazł chwilę czasu, pokaż mi ot tak paluszkiem, gdzie i kogo komentuję, pardon, obrażam usmiech


Przykro mi, ale przy tych przywarach pokazanie palcem nie zda egzaminu. A jak u Ciebie ze słuchem? Moge napisac Ci co¶ do słuchu. usmiech

Je¶li nie potrafisz wskazać osób które Twoim zdaniem obrażam, to po prostu zakończ temat, no chyba że jeste¶ laryngologiem lol
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Yelcyn napisał:
jjjan napisał:
Autorowi polecam szukanie nie tylko mięsiarzy, ale i kłusowników na WCWI, bo tacy tam również s±.


Czy mógłbys podac konkrety? Imiona i nazwiska?

Jasiu i nie zapomnij jeszcze o numerze PESEL tudzież imieniu ojca wesoly


To ja wam powiem, że s± tam gwałciciele, mordercy dzieci, alkoholicy i narkomani. Co ¶lina tylko na jezyk przyniesie. I to bez żadnycjh konsekwencji.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
Co ¶lina tylko na jezyk przyniesie.

Chyba niechc±cy lol udało Ci się prawdę o WCWI napisać lol


Ostatnio zmieniony przez Czez dnia Pią Sie 28, 2009 5:17 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
Monk,

Piwoniusz ma tutaj bana i nie może Ci odpisać. A obydwaj wiemy, że potrafi. Ty możesz za to sie zalogowac na WCWI i dać tam odpór osobisty. Wszyscy wiemy, że sie nienawidzicie, ale zamiast pisac na swoim podwórku, gdzie rywala nie ma, moze lepiej odpu¶cic?


Jelcyn: dziękuję za cenne rady, ale pozwolisz, że sam będę decydował z kim mogę, powienem,b±dĽ w ogóle warto polemizować. Bana miał już wcze¶niej i - nieskromnie powiem - byłem pierwszym, który zabiegał na forum redakcji, aby bany zostały zniesione. Nie oceniam, kto z tej amnestii skorzystał i będ±c fair jest tutaj nadal, a komu się nie udało. Nie mój cyrk, nie moje małpy. ;) Ale to nie jest ważne.
Czy się nienawidzimy? Za dużo powiedziane - je¶li o mnie chodzi, ignoruję tego pana, bo... w mojej skali warto¶ci i uczciwo¶ci, tylko na to zasługuje. Lekkie pióro nie zawsze idzie w parze z "ciężkimi" warto¶ciami oraz elementarn± uczciwo¶ci± i nad tym można tylko ubolewać. Ale to nie mój problem.
Logować się nie mam zamiaru choć przypuszczam, że moje konto - założone jako jedno z pierwszych - tam jeszcze istnieje. Dlaczego? Bo dokonałem takiego wyboru po nikczemno¶ci admina i oficjalnym milczeniu pozostałych /nieoficjalna wymiana postów istniała i miała na celu dalsze bycie przyjaciółmi nie tylko w ramach portalu/, a jako kawał ¶wini, zasadom pozostaję wierny. usmiech A nikogo nie okreslam jako - jak to okre¶liłe¶ - rywala, ponieważ bytno¶ć w Internecie traktuję jako zabawę, możliwo¶ć przyjemnego spędzenia czasu, a nie pole do udowadniania czegokolwiek, b±dĽ rywalizacji. Te "ułomno¶ci gatunku ludzkiego" zaspokajam na innej niwie, a tutaj nie muszę niczego udowadniać - tam znajduję pełn± satysfakcję i własnych komplektów nie muszę zagłuszać w necie. usmiech
Reasumuj±c, daleki jestem od wdawania się w polemiki, bo po prostu nie warto, a własne zdanie mogę wyrazić wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Mnie wystarcza pogawędkowe podwórko tym bardziej, że moja wypowiedĽ odnosiła się do zamieszczonego na naszym forum postu.

Skoro zawarłe¶ tyle uwag, po koleżeńsku się do nich odniosłem. Będ±c w zgodzie z własnym sumieniem - jak masz możliwo¶ć to dostrzec w moim wcze¶niejszym po¶cie - jako¶ nigdzie nie zawarłem nicka wspomnianego przez Ciebie pana, który jakoby nie ma dostępu do PW. Zapewniam, że ma i jest tutaj czę¶ciej niż my¶lisz. Dzisiaj też był kilkakrotnie. usmiech
To chyba wsio

Pozdrawiam gor±co, bez cienia ironii, której tak często się tu i ówdzie dopatrujesz. Mam nadzieję, że kiedy¶ poznamy się osobi¶cie, co z pewno¶ci± wpłynie na pozbycie się uporzedzeń, co do "spiskowej teorii dziejów", która może sił± rzeczy tak często się tutaj bez uzasadnionego powodu pojawia. usmiech


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Pią Sie 28, 2009 5:46 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 5:18 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Yelcyn napisał:
Czez napisał:
Yelcyn napisał:
Czez napisał:


Buractwa ni3ektórych użytkowników WCWI i braku reakcji administratorów tego portalu nie mam chęci komentować...


Czez,

Nie masz chęci, ale jednak komentujesz, pardon, obrażasz.

Jam człek tępy, krótkowzroczny, a na dodatek daltonista. Je¶li byłby¶ tak uprzejmy i znalazł chwilę czasu, pokaż mi ot tak paluszkiem, gdzie i kogo komentuję, pardon, obrażam usmiech


Przykro mi, ale przy tych przywarach pokazanie palcem nie zda egzaminu. A jak u Ciebie ze słuchem? Moge napisac Ci co¶ do słuchu. usmiech

Je¶li nie potrafisz wskazać osób które Twoim zdaniem obrażam, to po prostu zakończ temat, no chyba że jeste¶ laryngologiem lol


W w±tku, w którym szczerze przepraszam wszystkich uzytkowników PW, nie mam zamiaru się kłócic. Tym bardziej, iż jak łaskawie i miło zauważyłe¶ piszę prawdę tylko jak sie pomylę. Normalnie to łżę jak pies.
Więc nie ma sensu kontynuować tematu. I nie jestem laryngologiem. Jestem rolnikiem. I wracam do buraków.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 5:41 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
Czez napisał:
Yelcyn napisał:
Czez napisał:
Yelcyn napisał:
Czez napisał:


Buractwa ni3ektórych użytkowników WCWI i braku reakcji administratorów tego portalu nie mam chęci komentować...


Czez,

Nie masz chęci, ale jednak komentujesz, pardon, obrażasz.

Jam człek tępy, krótkowzroczny, a na dodatek daltonista. Je¶li byłby¶ tak uprzejmy i znalazł chwilę czasu, pokaż mi ot tak paluszkiem, gdzie i kogo komentuję, pardon, obrażam usmiech


Przykro mi, ale przy tych przywarach pokazanie palcem nie zda egzaminu. A jak u Ciebie ze słuchem? Moge napisac Ci co¶ do słuchu. usmiech

Je¶li nie potrafisz wskazać osób które Twoim zdaniem obrażam, to po prostu zakończ temat, no chyba że jeste¶ laryngologiem lol


W w±tku, w którym szczerze przepraszam wszystkich uzytkowników PW, nie mam zamiaru się kłócic. Tym bardziej, iż jak łaskawie i miło zauważyłe¶ piszę prawdę tylko jak sie pomylę. Normalnie to łżę jak pies.
Więc nie ma sensu kontynuować tematu. I nie jestem laryngologiem. Jestem rolnikiem. I wracam do buraków.

A tak generalnie to możesz powiedzieć o co Ci chodzi :?: Czepn±łe¶ się mnie od Swojego pierwszego postu w tym w±tku. Czynisz mi jakie¶ zarzuty, a na proste pytania nie odpowiadasz. Masz mi za złe, że otworzyłem ten w±tek :?:
Z WCWI zniknęło z tego co wiem zdjęcie, ale reszta inwektyw pod adresem PW i uzytkowników ma się dobrze...
Wędkarstwo to nie jest moje jedyne hobby i jestem zalogowany na kilku portalach niemaj±cych żadnego zwi±zku z rybkami. Na tych portalach po takich postach byłaby jedna reakcja tzn. post w kosmos i/lub user w kosmos wykrzyknik
Miłego weekendu życzę usmiech
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowość: Kędzierzyn-KoĽle
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 6:09 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:


A tak generalnie to możesz powiedzieć o co Ci chodzi :?: Czepn±łe¶ się mnie od Swojego pierwszego postu w tym w±tku. Czynisz mi jakie¶ zarzuty, a na proste pytania nie odpowiadasz. Masz mi za złe, że otworzyłem ten w±tek :?:
Z WCWI zniknęło z tego co wiem zdjęcie, ale reszta inwektyw pod adresem PW i uzytkowników ma się dobrze...
Wędkarstwo to nie jest moje jedyne hobby i jestem zalogowany na kilku portalach niemaj±cych żadnego zwi±zku z rybkami. Na tych portalach po takich postach byłaby jedna reakcja tzn. post w kosmos i/lub user w kosmos wykrzyknik
Miłego weekendu życzę usmiech


Nie czepnałem sie Ciebie, nie miałem na to najmniejszej ochoty. Czepnałem się słów o buractwie niektórych użytkowników WCWI.
Gdyż i to chciałem wyrazic w swoim po¶cie, nie wolno oceniać całego portalu przez pryzmat dwóch wypowiedzi. I przykro mi sie zrobiło, gdy napisałe¶ tak o Piwoniuszu, gdyż go znam, rozmawiam z nim (nie tylko piszę) i absolutnie nie podzielam Twego zdania. Co nie znaczy, że w jakikolwiek sposób popieram w jaki sposób nazwal PW.

Na wcwi, jak wiesz panuje duża swoboda wypowiedzi. I genaralnie to uzytkownicy sami decyduja jak daleko moga sie w swych wypowiedziach posun±ć. Post Piwoniusza sił± rzeczy został nagło¶niony, lecz zapewniam Cie, jak i na pewno potwierdzic to może Twój informator, liczba zadym forumowych jest relatywnie niewielka i na pewno nie przekracza liczb± tych na PW ;)

Co do inwektyw to ¶wiadcz± tylko o tych co je wypowiadaj±. Admin nie musi wycinac. Jak wytnie, to inni userzy nie bed± mogli wyrobic swojego zdania. Pare postów wyżej wy¶miałe¶ stwierdzenie, że na wcwi s± kłusownicy. No coż, jak widac można napisac wszystko, ale w takim razie jest to teoria Kalego. Na wcwi nikt nie moze nic napisać negatywnego o PW, a na odwrót jak najbardziej.

Natomiast najważniejsze co chciałem przekazać, a to chyba umkneło, że życzyłbym sobie zgody i współpracy. Miło¶ci byc nie musi. Doskonale wiemy, że wielu userów jest tu i tu. I to zarówno w realu. Dlatego tez skorzysłaem z okazji i przeprosiłem tych, których uraziłem. Nie wymagaj jednak by Yelcyn z sekundy na sekunde zrobił się ideałem usmiech
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 6:32 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:

Czepnałem się słów o buractwie niektórych użytkowników WCWI.
Gdyż i to chciałem wyrazic w swoim po¶cie, nie wolno oceniać całego portalu przez pryzmat dwóch wypowiedzi. I przykro mi sie zrobiło, gdy napisałe¶ tak o Piwoniuszu, gdyż go znam, rozmawiam z nim (nie tylko piszę) i absolutnie nie podzielam Twego zdania. Co nie znaczy, że w jakikolwiek sposób popieram w jaki sposób nazwal PW.

Czy pisanie o buractwie NIEKTÓRYCH UŻYTKOWNIKÓW stanowi ocenę całego portalu 8O 8O O czym Ty w ogóle piszes :?: I jeszcze jedna rzecz, która być może Ciebie zdziwi, ale bardzo lubię Piwoniusza. Nie wiem dlaczego dostał bana na PW, gdyż stało się to podczas mojego urlopu, ale cholernie żałuję, że Go tu nie ma. Jesli masz kontakt z Krzy¶kiem to pozdrów go ode mnie, a jak jeszcze bliższy wink: to Go ucałuj ode mnie...ale nie zapomnij dodać, też ode mnie, że zachował się jak .... wink:

Yelcyn napisał:

Na wcwi, jak wiesz panuje duża swoboda wypowiedzi.

Nie wiem. Ale wiem, że wolno¶ć słowa nie ma nic wspólnego z buractwem.
Można wręcz powiedzieć "Je¶li chcesz kogo¶ opluć to tylko na WCWI" w imię tej swobody wypowiedzi ma się rozumieć...
Nie roszczę sobie żadnych praw autorskich do tego sformułowania, więc możecie je sobie na WCWI na stronie głównej powiesić usmiech

Yelcyn napisał:

Pare postów wyżej wy¶miałe¶ stwierdzenie, że na wcwi s± kłusownicy. No coż, jak widac można napisac wszystko, ale w takim razie jest to teoria Kalego. Na wcwi nikt nie moze nic napisać negatywnego o PW, a na odwrót jak najbardziej.


Nie wy¶miałem stwierdzenia tylko Twoj± reakcję, która była rodem ze "Stawki większej niż życie"...adresy, kontakty te sprawy wink: lol Brakowało tylko sceny z przesłuchiwaniem, gdzie gestapowiec mówi "Hans zajmij się nim..." lol
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 6:37 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:


Dlatego tez skorzysłaem z okazji i przeprosiłem tych, których uraziłem. Nie wymagaj jednak by Yelcyn z sekundy na sekunde zrobił się ideałem usmiech

I słusznie uczyniłe¶ lol Nie jest bowiem prawd±, że pewien Ryszard na dziesięć postów nie rozumie dziewięciu co byłe¶ tak uprzejmy stwierdzić, gdyż On na dziesięć postów nie rozumie jedenastu...

PS. Czez nigdy nie będzie ideałem, ale Ty młody chłopak jeste¶, więc wszystko przed Tob± lol
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 7:38 pm    Temat postu: Re: Ku rozwadze... Odpowiedz z cytatem

Jarokowal napisał:


Tak Oldi, wła¶nie dla spokoju przesun±łem to zdjęcie wraz z komentarzami do innej galerii. .


Czyżby do mistrzowskich !? 8O
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi, mam parę zdjęć z działu rybnego w Tesco. Mówię Ci cudowne łososiowe filety na lodzie. Chcesz to Ci pode¶lę, naprawdę ładne fotografie, i to z przekazem, co prawda nie wie jakim ale przekazem.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomek79 napisał:
Oldi, mam parę zdjęć z działu rybnego w Tesco. Mówię Ci cudowne łososiowe filety na lodzie. Chcesz to Ci pode¶lę, naprawdę ładne fotografie, i to z przekazem, co prawda nie wie jakim ale przekazem.

Jeste¶ userem WCWI ?
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
jjjan napisał:
Autorowi polecam szukanie nie tylko mięsiarzy, ale i kłusowników na WCWI, bo tacy tam również s±.


Czy mógłbys podac konkrety? Imiona i nazwiska?

Uprzejmie donoszę że znany mi z WCWI Dariusz Krystosiak jest mięsiarzem zly:
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co poniektórym taka dyskusja chyba zastepuje onanizm zly:
Też nie wiem za co zbanowano Piwoniusza i uważam że PW staj± się zbyt ¶wię[ocenzurowano].Na znak protestu proszę o usunięcie co 4 litery z moich postów
od paĽdziernika 2002 zly: Na WCWI poprosiłem o to samo co by sprawiedliwo¶ć była.
tomek79
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jun 04, 2006
Posty: 927

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi, nie ma najmniejszego znaczenia czy jestem userem WCWI, ale tak jestem, kiedy¶ czynnym, teraz biernym. Pasuje? usmiech
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Yelcyn napisał:
jjjan napisał:
Autorowi polecam szukanie nie tylko mięsiarzy, ale i kłusowników na WCWI, bo tacy tam również s±.


Czy mógłbys podac konkrety? Imiona i nazwiska?

Uprzejmie donoszę że znany mi z WCWI Dariusz Krystosiak jest mięsiarzem zly:

A to zależy w/g jakiej definicji ! wesoly
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.19 sekund :: Zapytania do SQL: 167