Czy wiesz, że...
Polujące czaple potrafią tworzyć parasol słoneczny ze swoich skrzydeł, którego cień wabi często nieświadome podstępu ryby.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 300
 Zalogowani 0
 Wszyscy 300

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
lecek: Po ciężkiej końcówce tygodnia, spakowałem się i w piątek prosto z ...(136109) Jun 02, @ 13:57:41

lecek: Gdy wysyłałem post, pokazał się komunikat o zawieszeniu dostępu d ...(136109) May 24, @ 11:59:32

krzysztofCz: Lecku... Ty się jąkasz ;question :hihi :hihi :hihi Gratulac ...(136109) May 23, @ 07:04:50

lecek: Byłem ...(136109) May 21, @ 21:49:46

lecek: Byłem z wizytą na Dunajcu. Łowiłem jeden dzień, potem pojechałem ...(136109) May 21, @ 21:47:44

mario_z: Kurcze, prawie połowa maja a ja tylko dwa razy byłem na szczupaka ...(136109) May 12, @ 18:58:21

jjjan: W zatoce też są. ...(136109) May 10, @ 17:13:10

krzysztofCz: Dla zainteresowanych... belony już są :hihi ...(136109) May 06, @ 14:00:14

krzysztofCz: Bo na mnie bliskość morza tak wpływa :hihi ...(721876) Apr 28, @ 11:30:49

dzas: widocznie emeryci z mojego otoczenia są jacyś zużyci, nie to co K ...(721876) Apr 26, @ 18:57:18


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2303
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2081
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2194
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2328
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2163
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2215
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2166
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2535
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2359
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Otwarta przyłbica? Nie! Cenzura!
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Otwarta przyłbica? Nie! Cenzura!
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
wolff
Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołšczył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Bytom Górniki
PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Mianuję Cię na nauczyciela :-)


Tylko nie to !! Lepiej w kamieniołomach tłuc kamienie niż cudze dzieci uczyć jak to mawiała moja nauczycielka polskiego.
_________________
Irek
------------------------------------------------
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołšczył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Czez napisał:
Jutro jadę z Fishmaniakiem - Wisła - cel podstawowy : szczupak na mojej "tajnej miejscówce", zostajemy do nocki. Jesteśmy umówieni :?: usmiech Poważnie się pytam.
Kolejny wypad - czwartek. Pewnie będzie Pszemo. Jedziesz?

A nie wybieracie się gdzieś na jakieś jawne miejsce?
I co?co dwa dni jesteście na rybach? :roll: Sodomia i Gomoria wink:
Ja jestem co dziennie :-) Raz na godzinę raz na kilka, bywa że i na całą noc :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołšczył: Jul 01, 2006
Posty: 2549

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
krzysztofCz napisał:
wykrzyknik napisał:
O wyprawach, ciekawych przygodach... Trzeba tylko chcieć...

I wyprawy i przygody wędkarskie jakby te same lol lol lol .
Ty uciekasz w motory ja coraz częściej w kampery ale staram się też wędkować wink: lol


Kampery? Czy ja dobrze rozumiem? :-)
Sam myslałem nad czymś takim, bo już zdrowie nie pozwala na wycieczki "per pedes". Czy wyposażenie robiłeś sam, czy może jakueś firmowe? Napisz coś więcej, pochwal się. :-)

Sprowadziłem w kwietniu Peguota J5 2,5D z zabudową EuraMobil. Mam jechanie i spanie na 6 osób. Wcześniej miałem przyczepę a jeszcze wcześniej namiot. Załatwiłem sobie 4 dni wolnego i zaraz wyjazd robię nad jakąś wodę. Jeżeli dokładniej chcesz wiedzieć coś na ten temat to pytaj śmiało lol .
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, wyposażenie firmowe, dobra rzecz ale na tym moje pytania się kończą. :-) Jeśli już się zdecyduję, to budę będę sam wyposażał.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
SSG napisał:
krzysztofCz napisał:
wykrzyknik napisał:
O wyprawach, ciekawych przygodach... Trzeba tylko chcieć...

I wyprawy i przygody wędkarskie jakby te same lol lol lol .
Ty uciekasz w motory ja coraz częściej w kampery ale staram się też wędkować wink: lol


Kampery? Czy ja dobrze rozumiem? :-)
Sam myslałem nad czymś takim, bo już zdrowie nie pozwala na wycieczki "per pedes". Czy wyposażenie robiłeś sam, czy może jakueś firmowe? Napisz coś więcej, pochwal się. :-)

Sprowadziłem w kwietniu Peguota J5 2,5D z zabudową EuraMobil. Mam jechanie i spanie na 6 osób. Wcześniej miałem przyczepę a jeszcze wcześniej namiot. Załatwiłem sobie 4 dni wolnego i zaraz wyjazd robię nad jakąś wodę. Jeżeli dokładniej chcesz wiedzieć coś na ten temat to pytaj śmiało lol .


Jest tam klimatyzacja? Jest lodówka? Czy takim czymś można zawojować Hiszpanię? Aż 6 osób? Koniecznie wyślij fotkę.
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołšczył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Piš Lip 31, 2009 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi w kamperach możesz mieć nawet wannę... Kwestia na jaki kamper Cię stać i jakie wyposażenie będzie Ci najbardziej odpowiadało.
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołšczył: Jul 01, 2006
Posty: 2549

Kraj: Polska
PostWysłany: Piš Lip 31, 2009 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:
na tym moje pytania się kończą. :-)

Nie pytany - jednak odpowiem lol . Nie bądź typowym polakiem i ucz się na błędach innych a nie swoich wink: lol .
Powiem tak: kiedyś nie myślałem, że będę łowił inaczej jak z brzegu - więc kiedy kupiłem pierwszy ponton to mało orgazmu nie dostałem. Jednak po krótkim czasie okazało się, że chcę coś większego. Kupiłem większy i znowu radość - do kiedy zrozumiałem, że to też nie to. Kupiłem łódkę - taką nie za dużą - no bo i po co. Teraz wiem, że przydałaby się większa.
I wracamy do tematu. Kiedyś jeździłem ze swoją Ewą pod namiot - pod mały - i tak było miło. Po jakimś czasie chciałem mieć taki żebym mógł w nim stanąć zgodnie z prawem ewolucji na dwóch nogach wyprostowanych. Po jakimś czasie jednak miałem dość ciągłego rozkładania i składania - kupiłem przyczepę - małą - bo po co nam większa. I znowu minęło kilka lat i okazało się, że nie wszystko małe jest piękne. Sprzedaliśmy przyczepę i Ewa mówi - kupimy kampera, ale małego bo po co nam większy - o nie powiedziałem, tym razem nic małego lol .
Wniosek prosty - po co masz robić te same błędy - jeżeli zrobisz coś małego będziesz przez jakiś czas się cieszył - a później zaczniesz myśleć o większym.
Od razu odpowiem Rysiowi - klimy brak(nie w tych rocznikach:-) ), jest ogrzewanie z nadmuchem, kuchenka, lodówka, zlewozmywak, umywalka, prysznic, ciepła woda, oświetlenie 230/12 V i oczywiście kibelek :oops: .
Właśnie przed chwilą wróciłem, więc dopiero mogę Wam odpowiedzieć.
J
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2006
Posty: 779

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Śląsk (Zagłębie)
PostWysłany: Piš Lip 31, 2009 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wracając do tematu, bo przecież Yelcyn nie o kamperach pisał.

Yelcyn napisał:
Ok, nie ma sensu bic piany. Ewidentnie dano mi do zrozumienia, że to własne podwórko kolesi. I z tym się zgadzam..

Też do takiej konkluzji doszedłem i dlatego wszystko czytam od "dechy do dechy" ale pisać mi się nie chce bo i przyjaciół tu nie mam a i tematy nieraz tylko do pośmiania. Zresztą i inne mam wyznanie odnośnie wędkowania i technik to i po co język strzępić. I tak niech pozostanie.
_________________
Niczego nie daje się tak hojnie jak rad.
Jarosław.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Piš Lip 31, 2009 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
Wniosek prosty - po co masz robić te same błędy - jeżeli zrobisz coś małego będziesz przez jakiś czas się cieszył - a później zaczniesz myśleć o większym.


Nawet nie podejrzewasz, ze masz rację ale nie taką zwykła tylko zasadniczą. :-) Od lat nic "firmowego" niestety ale nie pasuje do mnie. :-) Jestem dużym chłopcem w pełni tego słowa znaczeniu. W drzwi Twojego kampera pewnie bym się nie zmieścił i dlatego standardowe rozwiązania w ogóle nie wchodzą w rachubę. :-) Kabina prysznicowa, w której dwie osoby mogą sobie nawzajem myć plecy mi pozwala na ledwie swobodne poruszanie rękoma. :-) A spanko też musi być nietypowe, wytrzymać wagę dwóch osób w jednej i na dodatek dokładkę w postaci futrzaka, który jest 40-to kilogramowym pieszczochem. :-D
Jak już będę miał dość kasy to na pewno coś kupię, coś większego aby nie zmieniać budy. Wnętrze wykona stolarz i ślusarz a instalacjami zajmą się fachowcy. Samodzielnie wykonam jedynie projekt, tak nakazuje rozsądek. :-D
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Piš Lip 31, 2009 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:



Jak już będę miał dość kasy to na pewno coś kupię, coś większego aby nie zmieniać budy. Wnętrze wykona stolarz i ślusarz a instalacjami zajmą się fachowcy. Samodzielnie wykonam jedynie projekt, tak nakazuje rozsądek. :-D


Polecam Reault Master. Nie są drogie za to bardzo miłe w prowadzeniu, ekonomiczne no i ta "pojemna blaszanka" pozwoli naprawdę poszaleć z wyposażeniem w to i owo. Jeździłem takim tylko, ze autobusem 21 miejscowym i nawet przy pełnej obsadzie nie spalał więcej niż 9l oleju na 100km tego wyniku nie osiąga mój obecny wozik nawet na pusto. :oops:
Plusem MAstera jest przedni napęd i spory prześwit a jak dodać do tego suwane drzwi boczne na pełna wysokość czyli wsiadamy i wysiadamy bez schylnia to już chyba luksus na całego. lol lol
_________________
Łowię i zjadam ......
wolff
Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołšczył: Aug 24, 2004
Posty: 1430

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Bytom Górniki
PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamker napisał:
............. i nawet przy pełnej obsadzie nie spalał więcej niż 9l oleju na 100km tego wyniku nie osiąga mój obecny wozik nawet na pusto....................



A ile bierze benzyny? A swój oddaj mechanikom bo to nie jest normalne, chyba że masz silnik 3,5l. zly: zly:
_________________
Irek
------------------------------------------------
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kędzierzyn-Koźle
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Yelcyn, żegnam zatem ozięble. Nie chcesz z nami tutaj być człowiekiem. Myślałem, że moje ostanie komentarze coś tam w Twojej ponoć mądrzejszej głowie wyjaśnią, że nie o sprzeczki tutaj chodzi a ludzkie zachowanie między kolegami.
Nie będę za Tobą płakał. Kurcze, drugi raz w życiu trafia mi się taka wypowiedź :-(


Rysiu,

Chciałbym Cię przeprosić. Uważałem, że na 10 postów na forum, zrozumiesz jeden. Myliłem się.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kędzierzyn-Koźle
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
...Nie ma znaczenia, że znany wszystkim Docio pojedzie po kimś do zywego. Przeciez nie używa wulgaryzmów. Nie można jednak usunąć postów filaru portalu...
...Niedługo jakiekolwiek dyskusje na forum bedą miały podobny przebieg: nowy coś pisze, Docio pisze tyradę, Rysio bez sensu i oderwany od rzeczywistości wysyła plakietki na kapelusz, Monk poklepie z sigim o Marynie, a na końcu Robert zatęskni za Polską. Pietruszka z jarokowałem wytnie wszelkie wg nich złośliwe posty, a na końcu, po analizie wewnetrznej dzeppeto zabanuje.

p.s. I bardzo proszę nie odbierać mego postu jako żal, płacz chłoptasia, czy skargę. Ewidentnie dano mi do zrozumienia, że to własne podwórko kolesi. I z tym się zgadzam. To Wasze podwórko i miłej zabawy we własnej piaskownicy.
Pozdrawiam i uciekam, gdyż muszę jeszcze wskoczyć na pare portali (bez cenzury).


SSG napisał:
Docio odpowiada na pytania jeśli ktoś je publicznie zadaje. Docio nie jest wroną i nie kracze tak jak wszyscy. Docio ma zwyczaj myśleć a że wyczuwa intencje pytającego nim on rozwinie swój paszkwil, to zupełnie inna sprawa.


Docio ma zwyczaj myśleć, myśli sobie że zawsze wyczuwa intencje pytającego. Docio musi byś dumny z siebie. Docio jest nieomylny. Jak ktoś pomyśli o paszkwilu to Docio już to dawno wyczuł (wywąchał).

SSG napisał:
No ale pewnie nie ustosunkujesz się do tego, bo już Cię nie ma.


Błagam Dociu,

Po pierwsze: słowo stosunek (w przeciwieństwie do Ciebie) - dobrze mi mi się kojarzy.
Po drugie: naprawdę gratuluję. Bycie dumnym z siebie w Twoim przypadku oznacza hart ducha!
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kędzierzyn-Koźle
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
wesoly Zawsze kiedy wali w łeb upał lub deszcz nie pozwala na wypad nad wodę pojawiają się dyżurne tematy kiler-mięsiarz lub właśnie cenzorzy-redaktorzy. Panowie to jest portal wędkarski.


Zawsze kiedy pojawiają się niewygodne tematy można wrzucić słowo wytrych: upał wali w łeb, mięsiarz-słoikowiec, plecionkarz, czy żyłkowiec, Rysio, czy karasie, ...

Można tym samym zadławić każdą dyskusję.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wrocław
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:

Można tym samym zadławić każdą dyskusję.


A może lepiej byś napisał kilka słów jak było ... jak to nazwałeś nad pewną sadzawką (dużą) w środku Europy. Wyobraź Sobie jestem tym żywo zainteresowany. Mam na uwadze stronę wędkarską, jeśli takowa była oczywiście.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższą ostrożność - zwłaszcza gdy się jest rybą.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
Yelcyn napisał:
...Nie ma znaczenia, że znany wszystkim Docio pojedzie po kimś do zywego. Przeciez nie używa wulgaryzmów. Nie można jednak usunąć postów filaru portalu...
...Niedługo jakiekolwiek dyskusje na forum bedą miały podobny przebieg: nowy coś pisze, Docio pisze tyradę, Rysio bez sensu i oderwany od rzeczywistości wysyła plakietki na kapelusz, Monk poklepie z sigim o Marynie, a na końcu Robert zatęskni za Polską. Pietruszka z jarokowałem wytnie wszelkie wg nich złośliwe posty, a na końcu, po analizie wewnetrznej dzeppeto zabanuje.

p.s. I bardzo proszę nie odbierać mego postu jako żal, płacz chłoptasia, czy skargę. Ewidentnie dano mi do zrozumienia, że to własne podwórko kolesi. I z tym się zgadzam. To Wasze podwórko i miłej zabawy we własnej piaskownicy.
Pozdrawiam i uciekam, gdyż muszę jeszcze wskoczyć na pare portali (bez cenzury).


SSG napisał:
Docio odpowiada na pytania jeśli ktoś je publicznie zadaje. Docio nie jest wroną i nie kracze tak jak wszyscy. Docio ma zwyczaj myśleć a że wyczuwa intencje pytającego nim on rozwinie swój paszkwil, to zupełnie inna sprawa.


Docio ma zwyczaj myśleć, myśli sobie że zawsze wyczuwa intencje pytającego. Docio musi byś dumny z siebie. Docio jest nieomylny. Jak ktoś pomyśli o paszkwilu to Docio już to dawno wyczuł (wywąchał).

SSG napisał:
No ale pewnie nie ustosunkujesz się do tego, bo już Cię nie ma.


Błagam Dociu,

Po pierwsze: słowo stosunek (w przeciwieństwie do Ciebie) - dobrze mi mi się kojarzy.
Po drugie: naprawdę gratuluję. Bycie dumnym z siebie w Twoim przypadku oznacza hart ducha!


Serdeczne dzięki za ten post - przejaw Twoich głębokich przemyśleń. Przynajmniej teraz już nie mam najmniejszych wątpliwości jakie są Twoje intencje "jedynego sprawiedliwego".
Szczególnie znamienne i charakterystyczne dla zacietrzewionych w swoim niepokalanym przekonaniu jest formułowanie mysli w sposób absolutnie nieprzyjmujący jakichkolwiek odstępstw od przyjętych założeń i dowodów.
Z jednej strony zasługuje to na szacunek, gdyż warto bronić swoich poglądów. Z drugiej jednak, udowadnianie "na siłę", że ktoś jest debil świadczy o elementarnych brakach w przygotowaniu do dyskusji na argumenty, że o znajomości znaczenia słów nie wspomnę, bo to "zalatuje" wtórnym analfabetyzmem.

ustosunkować — ustosunkowywać «ująć coś w odpowiednim wzajemnym stosunku lub w stosunku do czegoś»
ustosunkować się — ustosunkowywać się «przyjąć określone stanowisko wobec kogoś lub czegoś»
ustosunkowany «pozostający w dobrych stosunkach z ludźmi wpływowymi»
Internetowy Słownik Języka Polskiego

I jeszcze jedna kwestia. Oceniłeś mnie. Nie wiem na jakiej podstawie choć domyślam się, że na podstawie postów, które nie pasowały do Twojej kmiotkowato-buraczanej mentalności. W porządku, Twoje prawo mieć własne zdanie o kimkolwiek. Jednak jeśli wyrażasz je publicznie, to musisz się liczyć z reakcją. Uważasz się za jedynego sprawiedliwego, co chwilę "błyskasz" erudycją i niewiele brakuje byś zaczął pouczać jak inni powinni żyć dla zaspokojenia Twoich chorych maniakalno-prześladowczych wymogów. No to ja napiszę tak. Zrób dla PW choć połowę tego co ja zrobiłem a wtedy będziemy mogli porozmawiać o mojej ocenie na tym portalu, bo jak na razie reprezentujesz twórczo, mentalnie i osobowo pasożyta, który uskarża się, że nosiciel zażywa leki. A nim to się stanie to proszę abyś w swojej łaskawości pozostawił taką ocenę innym i Redakcji PW a sam odpieprzył się od mojej osoby i zapamiętał, że to Ty pierwszy mnie zaczepiłeś gnido. Niezależnie od tego jakie słowo z czym Ci się kojarzy prowokatorze.
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kędzierzyn-Koźle
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarokowal napisał:
Yelcyn napisał:

Można tym samym zadławić każdą dyskusję.


A może lepiej byś napisał kilka słów jak było ... jak to nazwałeś nad pewną sadzawką (dużą) w środku Europy. Wyobraź Sobie jestem tym żywo zainteresowany. Mam na uwadze stronę wędkarską, jeśli takowa była oczywiście.


Artykuł w przygotowaniu. Podam linka.
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
Yelcyn
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 31, 2006
Posty: 267

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kędzierzyn-Koźle
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
...Nie ma znaczenia, że znany wszystkim Docio pojedzie po kimś do zywego. Przeciez nie używa wulgaryzmów. Nie można jednak usunąć postów filaru portalu...





SSG napisał:
"wtórnym analfabetyzmem", "kmiotkowato-buraczanej", "chorych maniakalno-prześladowczych", "pasożyt", "gnido"


Było to bardzo proste do udowodnienia. I było wszystko: tyrada, bezsensowne cytowanie, dogłębna znajomość myśli autora i przekonanie o swojej nieomylności. Na koniec pełna skromności samopochwała o swoich wielkich osiągnięciach. O bezpośrednim obrażaniu dyskutanta nie wspominam - bo po co?
_________________
Yelcyn

Z reguły nie piję. No chyba że jestem sam, albo w towarzystwie :-)
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yelcyn napisał:
Yelcyn napisał:
...Nie ma znaczenia, że znany wszystkim Docio pojedzie po kimś do zywego. Przeciez nie używa wulgaryzmów. Nie można jednak usunąć postów filaru portalu...


SSG napisał:
"wtórnym analfabetyzmem", "kmiotkowato-buraczanej", "chorych maniakalno-prześladowczych", "pasożyt", "gnido"


Było to bardzo proste do udowodnienia. I było wszystko: tyrada, bezsensowne cytowanie, dogłębna znajomość myśli autora i przekonanie o swojej nieomylności. Na koniec pełna skromności samopochwała o swoich wielkich osiągnięciach. O bezpośrednim obrażaniu dyskutanta nie wspominam - bo po co?


Zgadzam się, ze nie ma po co. Jak się sieje wiatr to się zbiera burzę. A następnym razem jak będiesz wyciągał moje określenie, to wyciągnij też cytaty, do których się odnoszą. W końcu to Twoje szczere, niepokalane wypowiedzi, że o podstawowej uczciwości nie wspomnę, bo po co.
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Oława
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Docio, nie znam Ciebie osobiście, ale szanuję Ciebie za wiedzę i zaangażowanie tutaj na PW. Nie znam również twojego adwersarza i nie chcę go znać. Natomiast proszę, nie zniżaj się do jego poziomu, jego niczego nie nauczysz, a nas nie musisz przekonywać.
Babcia mawiała: "Nie ruszaj, kupki bo zacznie śmierdzieć"
Tak pachnące inaczej są posty Yelcyna.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kolejny post, który ma na celu tylko wywoływanie kłótni, zostanie przeniesiony do śmietnika. Każdy kolejny wątek, który ma na celu tylko wywoływanie kłótni, zostanie przeniesiony do śmietnika. Każdy kolejny wątek mający tylko obrazić (w sposób zawoalowany, inteligentny czy prostacki), innego użytkownika forum, zostanie przeniesiony do śmietnika.

Proponuję wycieczkę, na ryby i przerwę we wpatrywaniu się w monitor.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losos24 napisał:
Docio, nie znam Ciebie osobiście, ale szanuję Ciebie za wiedzę i zaangażowanie tutaj na PW. Nie znam również twojego adwersarza i nie chcę go znać. Natomiast proszę, nie zniżaj się do jego poziomu, jego niczego nie nauczysz, a nas nie musisz przekonywać.
Babcia mawiała: "Nie ruszaj, kupki bo zacznie śmierdzieć"
Tak pachnące inaczej są posty Yelcyna.


Czasami warto potaplać się w błocie i potarzać w barłogu by docenić zalety mydła i czystej pościeli.
Jedni nazwali by to podrasowaniem własnego ego inni wentylem bezpieczeństwa. Ja jestem zdania, że czasem dyskusja musi osiągnąć dno aby mieć się od czego odbić, osiągnąć konsensus lub tolerancję dla odmiennego poglądu. Jednak dotyczy to jedynie osób, które chcą rozmawiać.
Z drugiej strony do pewnych, na szczęście nielicznych, osób dociera jedynie forma wypowiedzi prezentowana przez nich, a ja jestem jedynie człowiekiem ze wszystkimi ułomnościami, których czasem nie kontroluję i przynoszą mi dziką, prymitywną satysfakcję. Tak zwana "kultura i sztuka". Jak mam taką "sztukę" przed sobą to trudno o kulturę.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z tym, że wątek odbiegł już całkiem od tematu, zostaje zamknięty.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.13 sekund :: Zapytania do SQL: 86