Rozliczeń nadszedł czas
Data: 02-02-2014 o godz. 12:00:00
Temat: Pomagamy dzieciom


Nasi Drodzy Przyjaciele styczeń dobiega końca, nie ukrywam, że to trudny miesiąc w naszym domu dziecka. Wiele zmian, problemów, radości i smutków. Jedne dzieci przychodzą, drugie wyruszają w samodzielny świat. Tak to się dzieje w naszym domu.Grudniowy przyjazd pogawędkowiczów wnosi wiele radości w serducha dzieciaków. Tegoroczny Święty Mikołaj był wyjątkowo urzekający, o czym sami się przekonaliście. A przyniósł naprawdę wspaniałe prezenty. Takie, o których marzymy cały rok.

Największymi prezentami były maszyny: overlok – Łucznik, dwa Łuczniki walizkowe i mała maszyna osobista.
Cały sprzęt wymagał małego rozpoznania i zaznajomnienia, ale działa znakomicie.
Na zdjęciu powyżej widzicie następne podarunki: kijki do nordic walking (sześć par) i toster (a dostaliśmy trzy sztuki). No i żelazka (trzy sztuki).Były też dekodery i baterie oraz artykuły papiernicze.Oczywiście niteczki od Zamkiego zrobiły wrażenie na dziewczynkach, które zabrały się do szycia.


Chłopcy również zabrali się do szycia, ale o tym innym razem.


Największe wrażenie robi teraz pokój grupy małych dzieci, gdzie na ścianie zawisł pięcioczęściowy obraz. Kolor ścian również się zmienił dzięki Waszym funduszom.


Na akcesoria malarskie zostało mi około 100 zł, które wykorzystam na drobiazgi remontowe: gwoździe, śruby, wkręty itp. to dla dzieci z kółka „Mały Masterkowicz”.

Za następne 100zł planuję kupić buty na halę dla Patrycji, która musiała przerwać treningi piłki nożnej, bo nie miała halówek. Nasza piłkarka była bliska płaczu, gdy dowiedziała się o zakupie. Niestety zwichnęła nogę, więc buty dostanie po zdjęciu gipsu.

Udało mi się załatwić masę materiału, Zamki też coś podrzucił, więc mamy co szyć. Ale przy takiej ilości przerobowej obawiam się, że zabraknie nici. Dlatego za ostatnie 150 zł zrobię zapasy.

Panie i Panowie dom w Białochowie po raz kolejny zyskał blasku dzięki Wam. Zdjęcia nie oddają ani kolorów, a tym bardziej emocji, które towarzyszą podczas zajęć z szycia, majsterkowania czy malowania, to wyjątkowe chwile.
Dzieci dostają od Was dar, który mogą dzięki nam go realizować, dostają fach, który będzie towarzyszył im przez całe życie i to właśnie było przesłaniem tegorocznych aukcji. Za to wszystko ogromne dzięki!!!!!!!!!!!!!!!


Ps. Zamówienia na pokrowce na wędki przyjmujemy od marca ;). Strój dla Świętego – gratis.


PozdrawiamyDzasowaArtykuł jest z
www.pogawedki.wedkarskie.pl

Adres tego artykułu to:
www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=2155