Czy wiesz, że...
LIN:
- Rekord Polski - 4,50 kg
- Złoty medal - od 2,50 kg
- Srebrny medal - od 2,00 kg
- Br±zowy medal - od 1,50 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 125
 Zalogowani 0
 Wszyscy 125

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
Krzysztof46: witam Kto chce jechac do szwecji na jez .Möckeln w terminie od ...(53) Mar 10, @ 11:15:30

mario_z: Nadal używam tej strony :-) https://zapodaj.net/ ...(23124) Feb 20, @ 12:15:14

artur: To jeszcze nr konta i wysyłam ;-) cegiełkę. ...(34299) Feb 15, @ 18:29:46

artur: Lecku, dobre narzędzia do wklejania zdjęć na fora i w relacje mia ...(23124) Feb 15, @ 18:28:07

lecek: Co do wędkarskich wypadów 2024, jedyne co udało mi sie zrobić, to ...(23124) Feb 15, @ 12:54:22

lecek: Eyo Mario. Mam pytanko dotycz±ce wklejanie fotek do postów. Ostat ...(23124) Feb 15, @ 12:49:42

mario_z: Pewnie jak by¶ miał bliżej to by¶ czę¶ciej chodził :hihi :hih ...(23124) Feb 07, @ 12:25:09

krzysztofCz: Pewnie jak by¶ miał bliżej to by¶ czę¶ciej chodził :hihi :hih ...(23124) Feb 06, @ 07:43:06

mario_z: Krzysiu, dziewczyny już dorosłe, starsza Oliwka studiuje i pracuj ...(23124) Feb 04, @ 21:58:25

krzysztofCz: No i rozdrażniłe¶... :hihi Tyle czasu Cię tu nie było, my¶lałe ...(23124) Feb 04, @ 09:23:20


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2078
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1936
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1965
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2200
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2033
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2088
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2001
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2039
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2403
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Styczeń 2020
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Styczeń 2020
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2532

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Ciebie leszcze a tutaj... deszcze hihi
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 972

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
U Ciebie leszcze a tutaj... deszcze hihi

A u mnie dookoła panika i dreszcze. Sam nie bagatelizuje problemu bo jestem w tej gorszej grupie narażonej na wirusa. Ale to co się odpierdziela dookoła nie jest raczej normalne. Co by nie było jutro jadę na ryby po pracy. O ile nie zamknęli jeszcze mi ostatniego wędkarskiego w mie¶cie i kupię robale usmiech
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6558

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiur napisał:
krzysztofCz napisał:
U Ciebie leszcze a tutaj... deszcze hihi

A u mnie dookoła panika i dreszcze. Sam nie bagatelizuje problemu bo jestem w tej gorszej grupie narażonej na wirusa. Ale to co się odpierdziela dookoła nie jest raczej normalne. Co by nie było jutro jadę na ryby po pracy. O ile nie zamknęli jeszcze mi ostatniego wędkarskiego w mie¶cie i kupię robale usmiech
Tiur u mnie też ludziom odwaliło na maxa niestety :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 972

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O wrócili¶my usmiech . Byłem na rybach w czwartek po pracy więc zbyt wiele czasu na łowienie nie miałem. Ucieszony jak dziecko z prezentu podczas gruntowania zestawów pozrywalem wszystko i straciłem kolejne cenne minuty na budowę od nowa hihi . W sumie łowiłem od 16 do 18 i trafiłem kilkana¶cie pięknych +35 cm płoci. Otwarcie sezonu bardzo udane. Teraz po¶więcam czas dzieciom w domu. I czekamy aż to badziewie, które się przypl±tało zacznie przegrywać. Trzymajcie i uważajcie Wszyscy na siebie f
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dawałem sobie na wstrzymanie. I dobrze. Ale w końcu musiałem pojechać po zakupy. Nie robiłem zapasów. Okazało się, że (chyba) fala szaleństwa w marketach minęła. Nie ma niestety tylko mięsa. Przełożeni niestety każ± pracować normalnie. Przyniosłem do domu paczki rękawiczek jednorazowych i maski na twarz, które miałem gdy szlifowałem woblery usmiech. Dodatkowo do odkażania spirytus izopropylowy, który wykorzystywałem do "szukania" dziur w gaciach i kurtkach z Gora Tex-u. Ot, jak wędkarstwo się "przysłuża" zdrowiu.
_________________
Lecek
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 972

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też nigdy nie robi się zapasów dużych. Lubię kupować na bież±co. I gdy wróciłem z ryb zadowolony dostałem odpierdziela od Eli, że jeżdżę sobie na ryby w lodówce tylko ¶wiatełko a na półkach pustki hihi . Teraz już obiecalem, że będę grzeczny :ok
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiur napisał:
dostałem odpierdziela od Eli, że jeżdżę sobie na ryby w lodówce tylko ¶wiatełko a na półkach pustki hihi . Teraz już obiecalem, że będę grzeczny :ok


Wędki siedz± w areszcie domowym.
_________________
Lecek
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2532

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiur napisał:
...w lodówce tylko ¶wiatełko a na półkach pustki... :ok

Mogłe¶ zgasić ¶wiatełko... może by nie zauważyła, że pusto hihi
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My absolutnie nie brali¶my udziału w tym masowym wykupowaniu wszystkiego. Na weekend zakupów nie zrobili¶my i zjedli¶my co było w lodówce i zamrażalniku- a okazuje się, że można wyczy¶cić czę¶ć produktów, o których się zapomniało, zje¶ć smacznie i jeszcze zostaje...
Po weekendzie poszedłem na zakupy i stwierdziłem, że ludzie niby chc± zdrowie zachować, a warzyw nie jedz± usmiech Jedyne czego nie brakowało to wła¶nie warzywa, których jemy bardzo dużo. W życiu tak ładnego szpinaku nie kupiłem usmiech Okazało się także, że ludzie nagle myć się chyba zaczęli i z czystych talerzy zaczęli je¶ć, bo jak zawsze było mydło, płyn do naczyń, tak nagle zabrakło. Do tej pory nie używali?...
Wariactwo jednym słowem. Podobno zaraz po tym, jak skończymy walkę z koronawirusem, zaczniemy walkę z molami spożywczymi, bo jak się w tym ryżu i m±ce zalęgn±, to będzie dramat...
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu dużo racji. Ludzie nagle się ożywili. Mięso łatwiej zamrozić i dłużej przechować niż warzywa, czy owoce. Rzeczywi¶cie regały uginaj± się pod warzywami i owocami. Wieczorami po treningu jadę na koktajlu z bananów, mango, awokado i ananas. Jedyne z "naszych" produktów dodaję ma¶lankę oraz szpinak. Tu ważna uwaga kolegi. w sobotę wybiorę się po jabłka, gruchy i co tam Europejskie.
_________________
Lecek
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni koledzy. Nie można za bardzo wyrwać się na ryby, to może wymieńmy informację ,jak tam nam się żyje w czasach zarazy. Jak u kogo ogólnie i w rejonie.

_________________
Lecek


Ostatnio zmieniony przez lecek dnia Pią Kwi 03, 2020 5:45 pm, w cało¶ci zmieniany 2 razy
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2412

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłe¶ w banku? hihi
bedmar58
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 20, 2004
Posty: 541

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 9:08 am    Temat postu: Styczeń 2020 Odpowiedz z cytatem

Opłat nie można zrobić.Rybki połowimy w innym terminie ? usmiech
bedmar58
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 20, 2004
Posty: 541

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 9:09 am    Temat postu: Styczeń 2020 Odpowiedz z cytatem

Opłat nie można zrobić.Rybki połowimy w innym terminie ? usmiech
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 972

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robię swoje. Firma moja jest podobno strategiczna i nie hamujemy, co jest dla mnie dobre. Na ryby nie chodzę bo żona się boi. Sporo czasu spędzam z dzieciakami na zabawie, ale nie wiem jak długo moja psychika na to pozwoli usmiech . Może jak się zrobi cieplej dokończę co mam do zrobienia na działce a na ryby będzie póĽniej więcej czasu usmiech . Zakupy robię raz w tygodniu i to wieczorem. Ze ¶rodków bezpieczeństwa to mijam zatłoczone miejsca. Nie zabezpieczam się jako¶ szczególnie. Zreszt± 80% ludzi spotykanych w sklepach gdyby trafiło na wirusa jest zarażonych bo nie wiedz± jak stosować choćby maski, ale nie każdy to musi wiedzieć od razu. Stosuję podstawowe ¶rodki higieniczno-zapobiegawcze jak dot±d i nie ogl±dam TV wink
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2412

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiur napisał:
i nie ogl±dam TV wink

:ok
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6558

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:ok
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem pokazać się w całej krasie. To w ostatni± sobotę. Przed restrykcjami. Testowałem nowe nabytki zakupione na Ali. Spodnie, kurtkę i buty do brodzenia.
Wszystko super lezy i działa. Pozdrowienia dla wszystkich i pytanie, czy w waszych okręgach pojawiły się ogłoszenia o zamknięciu wody lub wstrzymania wędkowania.


_________________
Lecek
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2532

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w końcu wypłyn±łem na morze za troci±, ale zero wyników. Wykupiłem również j. Jamno, popłyn±łem za okonkami ale też nic nie złapałem... nawet wirusa.
"Spacerowo" byłem w Darłówku, tam w porcie łowili ¶ledzie... i z brzegu i z łódek.
dzas
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2002
Posty: 699

Kraj: Polska
Miejscowość: Grudzi±dz
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a daj no Panie Lecek jakie¶ linki do tych Twoich chińskich zakupów, skoro pasuj± i s± ok... może też co¶ zamówię przed ¶mierci±?
_________________
Nasz Admin kochany - Ci±gle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykaj± mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A proszę Cię bardzo bardzo. Ja wchodzę na główn± stronę aliekspres i wpisuje w wyszukiwarkę np. Fly fishing waders, lub fly fishing boot, ewentualnie fly fishing Wading Jacket. oczywi¶cie jest tam słownik i można przej¶ć na język polski oraz walutę w złotówkach. Dobrze tez jest zaznaczyć w opcjach " darmowa wysyłka"

wodery i buty

Zakupiłem np. kurtkę do brodzenia. Wypas. Ale typowo do brodzenia. Tzn. że zaleca się jej noszenie wraz z ubranymi woderami. Ma ¶ci±gacz i jest krótka. A to znaczy, że bez spodni jak sie mocniej nachylisz odsłania nery usmiech

Kurtka
_________________
Lecek
dzas
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2002
Posty: 699

Kraj: Polska
Miejscowość: Grudzi±dz
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuję na Ali już jaki¶ czas, wiem jak się tam szuka usmiech Podaj konkretny link do gaci i butów, które kupiłe¶.
_________________
Nasz Admin kochany - Ci±gle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykaj± mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej linki. I trochę wskazówek. Podobne, a prawie takie same spodnie do brodzenia s± w ofercie np. firmy wędkarskiej EGO. Z mał± różnic±, w cenie. Trzy razy droższe. Co jest charakterystyczne w tych rzeczach. Spodnie do brodzenia maj± np. bardziej szersze niż w innych spodniach (firmowych) neoprenowe skarpety. Okazało się, że jest to bardzo wygodne i praktyczne, przy ubieraniu , a szczególnie przy ¶ci±ganiu. Jednak wskazane , aby i buty do brodzenia były szersze. Buty, które kupiłem wła¶nie takie s±. Dzięki temu, mogę swobodnie ubrać luĽniejsze dodatkowe skarpety i bez problemu wkładam je do gaci. a potem ubrać buty. Nic nie uciska. Mam luĽno i ciepło. Buty maj± grub± gumow± podeszwę, do której można dokręcić ¶ruby. Dobrze trzymaj± i posiadaj± oczko do wpięcia zapinki od ochraniaczy woderów na nogawkach. Wodery sa spore. Jak dla mnie 175 cm i 80 kg. rozmiar L. Buty zakupiłem większe Nr 13 USA. S± duże, ale po dołożeniu skarpet na nogę nie mam luzów.

BUTY

WODERY

Tylko, że ja kupiłem i zamawiałem te rzeczy trochę wcze¶niej. Obecnie kończy lub skończyła się tzw. wyprzedaż noworoczna, a dodatkowo opłaty za przesyłkę wzrosły no i dolar, co ma przełożenie na ceny. Jednak Zakup w Polsce np w EGO i tak jest znacznie droższy.

Warto się zastanowić, je¶li posiadasz walutę, czy nie zapłacić przelewem w dolarach. Przy dopłatach i przeliczeniu Chińczycy licz± sobie ponad pięć złotych za dolara.
_________________
Lecek
dzas
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2002
Posty: 699

Kraj: Polska
Miejscowość: Grudzi±dz
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym dolarem to tak trochę przesadziłe¶, mi wychodzi 4,28 za dolara na dzień dzisiejszy, więc kilka groszy więcej niż kurs. Jak dla mnie pomijalna sprawa, żeby kombinować.
Pytanie mam takie: jak oceniasz obwód tych gaci w łydce? Bo to jak dla mnie to największa bol±czka, bo w 95 % gaci które mierzyłem nie mie¶ci mi się łydka, a w tych co się mie¶ci już nie ma miejsca na nic więcej. I nie mam tak z powodu opuchlizny treningowej (mię¶nie czy cu¶ wink ) tylko z powodu opuchlizny gastronomicznej (syndrom łydki grubasa) Jest w tych gaciach spory luz? Potrzebuję w obwodzie łydki ok 50 cm. Maj± tyle? Wzrost mam nikczemny (co¶ koło tego, co ma Jaro), wagę zacn± (tu już bliżej mecenasa Kalisza przed odchudzaniem) i spory (ale regulowalny) mięsień piwny.
_________________
Nasz Admin kochany - Ci±gle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykaj± mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z t± wycen± dolara, to chodziło mi o ewentualne dopłaty. Mnie poproszono o dopłatę 1 $, ze względu na wzrost kosztów wysyłki. Cena podskoczyła o 5,30 zł usmiech St±d m.in.moja uwaga. Ja też mam sportowe łydki i jest luz. Gdyby nawet co¶ nie teges, to podejrzewam, że spokojnie je odsprzedasz. Ale powinny być OK. Kolega zakupił dla siebie pierwsze XL. Mimo, że też ma przed sob± co nosić, odsprzedał je mnie. A dla siebie ponownie zamówił L. Te spodnie co je prezentuję to rozmiar XL. Szelki ¶ci±gnięte na maxa. Takie spodnie z "natury" maj± szersze nogawki, bo musisz co¶ po spód założyć. zim± też. Po za tym, jak zobaczysz na stronie, s± podane rozmiary szeroko¶ci w łydce. Dla tego modelu co podałem zaczynaj± się od 61 cm. Możesz przed zakupem napisać do sprzedawcy i zapytać jaki rozmiar by dla ciebie dopasować.
_________________
Lecek
dzas
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2002
Posty: 699

Kraj: Polska
Miejscowość: Grudzi±dz
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chińczyk podaje obwód w udzie, obwodu łydki nigdy nie podaj±. Posiadam Simmsy Headco¶tam rozmiar L i dupa! Długie do samej szyi, ale to może być. Łydkę ledwo wciskam, więc mi nogi po jakim¶ czasie drętwiej±. St±d moje wysiłki, aby znaleĽć co¶, w czym da się chodzić 2-3 razy do roku.
_________________
Nasz Admin kochany - Ci±gle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykaj± mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmierzę swoje XL. Kolegi L - 48cm/52cm (po włożeniu w miejscu jego najgrubszego miejsca 50cm).
_________________
Lecek


Ostatnio zmieniony przez lecek dnia Pią Kwi 03, 2020 6:36 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
dzas
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2002
Posty: 699

Kraj: Polska
Miejscowość: Grudzi±dz
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będę wdzięczny
_________________
Nasz Admin kochany - Ci±gle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykaj± mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XL. Na wysoko¶ci mojej łydki-50/52cm. Wyżej już 54cm.
_________________
Lecek
dzas
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2002
Posty: 699

Kraj: Polska
Miejscowość: Grudzi±dz
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to by obleciało, ale ja potrzebuję raczej L
_________________
Nasz Admin kochany - Ci±gle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykaj± mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzas napisał:
to by obleciało, ale ja potrzebuję raczej L


Wyżej podałem rozmiary dla L.
_________________
Lecek
dzas
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2002
Posty: 699

Kraj: Polska
Miejscowość: Grudzi±dz
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ja ¶lepota! latka lec± smutny dzięki!
_________________
Nasz Admin kochany - Ci±gle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykaj± mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzas napisał:
o ja ¶lepota! latka lec± smutny dzięki!


Bo najpierw nie było. a potem z zaskoczenia dopisałem usmiech.
_________________
Lecek
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6558

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2020 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lecek napisał:
............ Pozdrowienia dla wszystkich i pytanie, czy w waszych okręgach pojawiły się ogłoszenia o zamknięciu wody lub wstrzymania wędkowania................





_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2412

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2020 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostaje kupić akwarium :placz
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 972

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2020 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Pozostaje kupić akwarium :placz


Ja mam i przy obecnych ograniczeniach i tak nie mogę wygospodarować godzinki na posprz±tanie w nim usmiech
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2532

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2020 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiur napisał:
jjjan napisał:
Pozostaje kupić akwarium :placz


Ja mam i przy obecnych ograniczeniach i tak nie mogę wygospodarować godzinki na posprz±tanie w nim usmiech

Co z tego, że wygospodarujesz czas jeżeli nie możesz zbliżyć się do ryb w akwarium na odległo¶ć mniejsz± niż 2m hihi
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2412

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2020 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież ma jak±¶ wędkę dłuższ± niż 2 metry. Nawet na grunt może zarzucić usmiech
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2532

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2020 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ciekawie byłoby na muchę w aqwarium... Lecku czy to możliwe pytanie
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2020 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
A ciekawie byłoby na muchę w aqwarium... Lecku czy to możliwe pytanie


Możliwe. Zeżr± jak nic mrgreen
_________________
Lecek
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 972

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2020 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na działce mam 2 mausery. W jednym biała ryba a w drugim drapieżniki. Raz na bata a jak się znudzi to spinnning. Tylko nie wiem czy Ela się zgodzi żeby stały w mieszkaniu😀
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6558

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2020 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Pozostaje kupić akwarium :placz

Ja mam zly zly zly zly

_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 972

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2020 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
jjjan napisał:
Pozostaje kupić akwarium :placz

Ja mam zly zly zly zly

Moje też tak wygl±dało kiedy¶. Ładne i zadbane. Dużo zieleni mało glonów. Potrafiłem się godzinami wpatrywać. Zazdroszczę kijem
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6558

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiur napisał:
mario_z napisał:
jjjan napisał:
Pozostaje kupić akwarium :placz

Ja mam zly zly zly zly

Moje też tak wygl±dało kiedy¶. Ładne i zadbane. Dużo zieleni mało glonów. Potrafiłem się godzinami wpatrywać. Zazdroszczę kijem

Siadam w karpiowym fotelu przed i się relaksuję wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2532

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żal d...ę ¶ciska TAKA POGODA na pływanie, ¶ledzie w końcu bior±, zaraz się pojawi belona a tu trza w chacie siedziedĽ.

Ostatnio zmieniony przez krzysztofCz dnia Pon Kwi 06, 2020 10:41 am, w cało¶ci zmieniany 1 raz
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1484

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedzielę pojechałem nad Wkrę. Ale tak relaksacyjnie wyprowadzić małżonkę na powietrze, bo mi się w domu zasiedziała. Ja muszę codziennie do pracy, ona nie. Bez problemu dało się przejechać. Ruch samochodów normalny. żadnych patroli, ograniczeń. A co nad wod±. Spotkałem czterech wędkarzy. Wszyscy miejscowi. Spławik. Ale nie widziałem, aby kto¶ co¶. Kusi.
_________________
Lecek
bedmar58
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 20, 2004
Posty: 541

Kraj: Polska
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 10:06 am    Temat postu: Styczeń 2020 Odpowiedz z cytatem

Beloniada w przyszłym roku smutny
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2532

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lecek napisał:
W niedzielę pojechałem nad Wkrę. Ale tak relaksacyjnie wyprowadzić małżonkę na powietrze, bo mi się w domu zasiedziała. Ja muszę codziennie do pracy, ona nie. Bez problemu dało się przejechać. Ruch samochodów normalny. żadnych patroli, ograniczeń. A co nad wod±. Spotkałem czterech wędkarzy. Wszyscy miejscowi. Spławik. Ale nie widziałem, aby kto¶ co¶. Kusi.

Dzwoniłem na policję z pytaniem czy mogę wypłyn±ć własn± łódka na morze po drodze nie spotykaj±c się z nikim... to też jest zakazane i grozi rozstrzelaniem. kijem
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2532

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 10:44 am    Temat postu: Re: Styczeń 2020 Odpowiedz z cytatem

bedmar58 napisał:
Beloniada w przyszłym roku smutny

Jak doczekamy Marku hihi
Tiur
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 972

Kraj: Polska
Miejscowość: Żywiec
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 3:45 pm    Temat postu: Re: Styczeń 2020 Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
bedmar58 napisał:
Beloniada w przyszłym roku smutny

Jak doczekamy Marku hihi

Był gdzie¶ dobry mem.

Za rok będziemy się ¶miać z tego wirusa.

Oczywi¶cie nie wszyscy usmiech
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.15 sekund :: Zapytania do SQL: 168