Czy wiesz, że...
Polski sektor rybołówstwa stanowi 0,07% PKB, jednakże ma ogromny wpływ na życie społeczno-gospodarcze 3 nadmorskich województw. Udział produktów rybnych w eksporcie stanowi 10% całego eksportu żywno¶ci.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 344
 Zalogowani 0
 Wszyscy 344

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18213) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59101) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18213) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18213) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18213) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18213) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18213) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59101) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18213) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18213) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2099
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2424
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Maj nad wod± - majowe wyniki.
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Maj nad wod± - majowe wyniki.
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 7:37 pm    Temat postu: Maj nad wod± - majowe wyniki. Odpowiedz z cytatem

Już tylko kilka godzin dzieli nas od tego utęsknionego, upragnionego dnia, już nie mogę się doczekać momentu kiedy wykonam pierwszy rzut sztuczn± przynęt± by zacz±ć kusić pierwsze w tym sezonie kaczodziobe.
Wszystkich zapraszam do dzielenia się w tym temacie swoimi wędkarskimi sukcesami, nie tylko spinningowymi. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Życzę wszystkim przynajmniej takich " kaczodziobych" w nowym spinningowym sezonie .


/tu była fotka - po powrocie z ryb - poprawię/
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu


Ostatnio zmieniony przez akabar dnia Czw Maj 01, 2014 5:13 am, w cało¶ci zmieniany 2 razy
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Krzysiu.
Tobie również życzę samych metrówek plus. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikne Krzysiu, ale dlaczemu za duże? Chcesz naganę z wpisaniem do akt?? lol
430 poproszę usmiech
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie szczupaki zawsze były przekleństwem Rzadko którego wyci±gam i wyci±gałem. Około 90 procent schodzi mi w różnych fazach holowania. Mój szwagier po zacięciu szczupaka stara się go jak najszybciej wyrwać z wody żeby nie zd±żył zregenerować sił po skoku na przynętę. Podobno bardzo męczy je atak. Wyjmuje je raczej regularnie.

Najdłuższy szczupak jakiego miałem na wędce miał około 170 cm. Mam ¶wiadków. Ustawił się równolegle do łodzi i sięgał do jej połowy, a lodĽ ma 340 cm. Wła¶ciwie hol utrudnił mi trochę Tony Halik który przepływał obok i zauważył jak wielka jest moja ryba. Koniecznie chciał to zobaczyć do końca i zacz±ł opływać moj± łódĽ dookoła utrudniaj±c mi hol. Tak chyba jest, że wielkie ryby pojawiaj± się wraz z wielkimi ludĽmi i odwrotnie, czyli wraz z nimi znikaj±. Czego wam wszystkim życzę.

Szczupaka wyłowiła za jaki¶ czas brygada rybacka działaj±ca na ZZ. wink:
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzywali posiłki czy brygada sama dała radę? lol
wlodek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 24, 2002
Posty: 833

Kraj: Polska
Miejscowość: Plewiska
PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tej strony Toniego nie znałem! Żeby przeszkadzać w holu! wesoly
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Maj 01, 2014 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jestem po pierwszej sesji, wynik jak najbardziej zadowalaj±cy, wyj±łem cztery ryby (szczupaki) 70, 62, 60 i jeden troszkę przykrótki miał tylko 48cm.
Jutro powtórka, ale już na innym zbiorniku.


_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Czw Maj 01, 2014 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwiedziłem łowisko PZW w Sędzisławiu i totalna porażka... rybki nie brały a jak się okazało po rozmowach z miejscowymi łowi się tam głównie kr±piki ( kilka okazów wesoly wesoly wesoly wyj±łem na bata ). Ale widoki zrekompensowały bezrybie...



P.S.
Mario Ty to potrafisz humor poprawić... wesoly wesoly wesoly
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."


Ostatnio zmieniony przez grzbiet dnia Czw Maj 01, 2014 5:20 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Maj 01, 2014 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzbiet napisał:


P.S.
Mario Ty to potrafisz humor poprawić... wesoly wesoly wesoly

Tylko mi nie dziękuj. lol lol wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Czw Maj 01, 2014 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak... wesoly wesoly wesoly dzięki Tobie wierzę, że ryby istniej±... wesoly wink: wink:
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Czw Maj 01, 2014 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj też połapałem. Pod domem, na bacika, 5 płotek z których najmniejsza miała 33 cm. Od 17.30 do 19.30, kilka brań niezaciętych, a największa się spięła.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Maj 01, 2014 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jak zwykle na zawodach. Sze¶ć szczupaków. oczywi¶cie nie wyjętych. Jeden wyskoczył i wytrz±sł woblera, dwa urwały się przy samym brzegu, dwa w połowie holu, ale tuż pod powierzchni±, jednego około trzydzie¶ci centymetrów sam uwolniłem bez wyci±gania z wody. Wyj±łem kilka okoni na paprocha, ale tylko cztery miały wymiar. Na sze¶ćdziesięciu zawodników zaj±łem 29 miejsce. Jak dla mnie to ok. lol
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Maj 01, 2014 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Wzywali posiłki czy brygada sama dała radę? lol

wlodek napisał:
Z tej strony Toniego nie znałem! Żeby przeszkadzać w holu! lol

Jeszcze raz powtórzę, że mam dwóch ¶wiadków, którzy byli wtedy ze mn± na łodzi. Na mojej maleńkiej skorupce było nas wtedy trzech. Było bardzo ciasno i niewygodnie bo wszyscy spiningowali¶my. Pamiętam, że szczupaka nie można było podebrać podbierakiem bo do tego który mieli¶my nie mie¶cił się nawet jego łeb.
Rybacy byli w tamtym czasie organizowani w tzw brygady, czyli mieli swój wyznaczony rejon i brygadzistę. Na ZZ działało kilka takich brygad zorganizowanych przez PZW. Być może ta nomenklatura nie jest obecnie stosowana, ale dawniej tak się mówiło.
Zaznaczam, że tego nie wiem dokładnie, ale widywałem Halika pływaj±cego na drewnianej żaglówce z kabin± po Zalewie Zegrzyńskim. Prawdopodobnie trzymał t± łódkę w jacht klubie w Jadwisinie pod Serockiem.

Całe wydarzenie miało miejsce naprzeciwko ówczesnej siedziby PAP-u w Zegrzu Płn, na starym korycie pomiędzy rozmyt± wysp± a ostrog±.

Wtedy Halik bardzo mi utrudniał holowanie szczupaka. Ryba pływała dosyć spokojnie przy powierzchni wody cały czas widoczna. Kiedy udało mi się j± doci±gn±ć do łodzi odwracała się i odpływała na trzydzie¶ci, czterdzie¶ci metrów po samym wierzchu. Nie schodziła do dna. Obawiałem się, że żaglówka na pełnych żaglach, przy ci±głych zwrotach kr±ż±c ciasno wokół mnie przetnie żyłkę mieczem, albo płetw± sterow± i do¶ć mocno szczupaka przytrzymywałem. Za mocno. Każdy inny żeglarz popłyn±ł by dalej, ale nie Halik. Dla niego to była sensacja i chyba chciał to widzieć do końca, niestety fatalnego bo ryba się wypięła.

Chwilami szczupak stawał równolegle do burty mojej łódki Zaznaczyłem miejsce dok±d sięgał jego pysk, kiedy ogon był przy pawęży. To wszystko co mogłem zrobić. Ile ważył nie wiem.
Jeżeli was to ¶mieszy i chcecie sobie ze mnie pokpić to proszę bardzo, trudno jako¶ to przeżyję. Ale ja wiem co mówię.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierzę. I uwierzy każdy, kto zna ZZ z tamtych lat. Mój ojciec, na pocz±tku lat 70-tych wyj±ł takiego maluszka - na pewno nie był mniejszy. Gdzie? Kilkaset metrów poniżej miejsca, o którym piszesz - między PAP-em, a kawiarni± w Zegrzu.
Tony? Takie spotkania na tym akwenie nie były niczym zaskakuj±cym. usmiech O innych przypadkach natury wędkarskiej nie będę wspominał, bo trudno w nie dzisiaj uwierzyć. usmiech
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli na końcu postu mruga się oczkiem do czytajacego, to nie należy się dziwić że czytajacy przyjmuje tekst z przymrużeniem oka.

Ostatnio zmieniony przez jjjan dnia Pią Maj 02, 2014 3:15 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Wczoraj otwarcie sezonu:
- u mnie 9 szt zameldowało się na białym kopytku, tylko 1 wymiarowy.
- u szwagra 12 szt - żaden wymiarowy
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Jezeli na koncu postu mruga sie oczkiem do czytajacego, to nie nalezy sie dziwic ze czytajacy przyjmuje tekst z przymruzeniem oka.

Co¶ pomyliłem. Przepraszam. Chyba chciałem rozładować to "filozofowanie" wielki człowiek - wielka ryba. Po za tym od jakiego¶ czasu te ikonki wyskakuj± mi nie tam gdzie chcę, czyli gdzie jest kursor, ale wła¶nie na końcu tekstu. Chyba mam co¶ uszkodzone. bo strasznie się gimnastykuję żeby było dobrze. Poza tym jak to bywa z emocjami tak samo pewnie jest z ich ikonkami. To nie s± zbyt precyzyjne komunikaty tak w życiu jak i w obrazowaniu. Jeżeli istnieje jaki¶ kod dla ikonek to ja muszę się uczciwie przyznać, że go dokładnie nie znam. Używam ich w przybliżeniu interpretuj±c narysowane minki. Nieraz nawet bawi mnie ta wieloznaczno¶ć i zmiany znaczeń w zależno¶ci od kontekstu rysuneczków.

Jutro znowu zawody tym razem gruntowe, drużynowe z łódki.
Nie mam nikogo do drużyny bo mój kolega dzi¶ się rozchorował chyba na grypę, ale panikuje i daje do zrozumienia że to co¶ dużo poważniejszego. A może ma już do¶ć szarpania się z kalek± ? 8) 8) 8) 8) 8O lol
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
. ......... mój kolega dzi¶ się rozchorował chyba na grypę

Mnie również po wczorajszym rozbieraniu na słoneczku co¶ rozebrało, dzisiaj rano wstałem i niestety musiałem się z powrotem się położyć, czułem się fatalnie, mam nadzieje że do niedzieli trochę mi odpu¶ci i będę mógł znowu wypłyn±ć. :roll:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj od rana stawy w Sierpnicy. Temat ryb pominę... dodam, że padał gęsty ¶nieg.
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzbiet napisał:
Temat ryb pominę... dodam, że padał gęsty ¶nieg.

8O 8O 8O
W Lublinie od rana lało niesamowicie momentami nawet mocniej niż mi z nosa ciekło, nadal trzyma mnie przeziębienie także chyba i jutro nici z pływania za szczupłymi :placz :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzbiet napisał:
Dzisiaj od rana stawy w Sierpnicy. Temat ryb pominę... dodam, że padał gęsty ¶nieg.

Współczuję! Tym bardziej to rozumiem, że także siedzę jak głupi w domu bo deszcz leje od szóstej. Bardzo denerwuje mnie to, że jak była piękna pogoda to musiałem siedzieć w pracy. Naprawdę nie może padać kiedy pracuję?
Teraz powinienem przyznać się publicznie do błędu jaki niedawno popełniłem. Bardzo dokładnie przygotowałem się do zawodów kilka tygodni temu. Miałem wszystko, dosłownie wszystko nawet pył z korka zorganizowałem do zanęty na ukleje, uzbrojone baty i bolonki, no wszystko na ostatni guzik. Pogoda była piękna i ... ja pojechałem do pracy. Dzisiaj to chyba kara za tamt± sobotę. :oops: :oops:
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
grzbiet napisał:
Temat ryb pominę... dodam, że padał gęsty ¶nieg.

8O 8O 8O
W Lublinie od rana lało niesamowicie momentami nawet mocniej niż mi z nosa ciekło, nadal trzyma mnie przeziębienie także chyba i jutro nici z pływania za szczupłymi :placz :placz


Mieli¶my jechać z Koleg± 2-giego, ale dobrze, że odpu¶cili¶my. Temperatura w W-wie ledwo 5 stopni. Mariusz - gratulacje za dobry pocz±tek sezonu. usmiech
_________________
"Polsko¶ć, to nienormalno¶ć" - Donald Tusk, premier RP.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
mario_z napisał:
grzbiet napisał:
Temat ryb pominę... dodam, że padał gęsty ¶nieg.

8O 8O 8O
W Lublinie od rana lało niesamowicie momentami nawet mocniej niż mi z nosa ciekło, nadal trzyma mnie przeziębienie także chyba i jutro nici z pływania za szczupłymi :placz :placz


Mieli¶my jechać z Koleg± 2-giego, ale dobrze, że odpu¶cili¶my. Temperatura w W-wie ledwo 5 stopni. Mariusz - gratulacje za dobry pocz±tek sezonu. usmiech

Leszku wielkie dzięki. wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Lesitr napisał:
mario_z napisał:
grzbiet napisał:
Temat ryb pominę... dodam, że padał gęsty ¶nieg.

8O 8O 8O
W Lublinie od rana lało niesamowicie momentami nawet mocniej niż mi z nosa ciekło, nadal trzyma mnie przeziębienie także chyba i jutro nici z pływania za szczupłymi :placz :placz


Mieli¶my jechać z Koleg± 2-giego, ale dobrze, że odpu¶cili¶my. Temperatura w W-wie ledwo 5 stopni. Mariusz - gratulacje za dobry pocz±tek sezonu. usmiech

Leszku wielkie dzięki. wink:


A tak, na marginesie, bardzo podoba mi się twój nowy avatar. U¶miechnięty Mario - k...a bezcenne! wesoly
_________________
"Polsko¶ć, to nienormalno¶ć" - Donald Tusk, premier RP.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
mario_z napisał:
Lesitr napisał:
mario_z napisał:
grzbiet napisał:
Temat ryb pominę... dodam, że padał gęsty ¶nieg.

8O 8O 8O
W Lublinie od rana lało niesamowicie momentami nawet mocniej niż mi z nosa ciekło, nadal trzyma mnie przeziębienie także chyba i jutro nici z pływania za szczupłymi :placz :placz


Mieli¶my jechać z Koleg± 2-giego, ale dobrze, że odpu¶cili¶my. Temperatura w W-wie ledwo 5 stopni. Mariusz - gratulacje za dobry pocz±tek sezonu. usmiech

Leszku wielkie dzięki. wink:


A tak, na marginesie, bardzo podoba mi się twój nowy avatar. U¶miechnięty Mario - k...a bezcenne! wesoly

lol lol lol

Je¶li wszystko potoczy się po mojej my¶li a na razie tak jest to jutro o 5:00 będę już na wodzie, tam samo co pierwszego wesoly wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

kamase
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Sep 04, 2006
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas jez. Orłowskie wzdręgi, płotki, kilka okoni wszystko na czerwonego. Drapieżnikowo słabo..
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. maja udało się powędkować kilka godzin. Spinning. Odra. Kilka brań. Do ręki doholowane dwie majowe ryby: szczupak i boleń, oba po ok 60 cm. Czyli rozpoczęcie sezonu zaliczam do udanych. Rybki grube, silne - jakby już dawno o odbytym tarle "zapomniały".

Może dzi¶ popołudniu uda się pomachać. Jak co¶ się trafi - się pochwale.
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ od 06.00 do 18.00 na ZZ. Jeden leszczyk i poza tym żadnego brania. Dlaczego?
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1-go maja wybrałem się na spacer po pewnej malutkiej płyn±cej wodzie. Chciałem doj¶ć do miejsca, gdzie kiedy¶ wyszedł mi do woblera pstr±g, którego długo¶ć równała się połowie szeroko¶ci rzeczki i przekraczała jej ¶redni± głęboko¶ć. Po 6 godzinach marszu poł±czonego z machaniem wędk± doszedłem do magicznej miejscówki. Tam musiałem obej¶ć się smakiem, gdyż jedyne co mnie spotkało, to spory błysk za woblerem, a po kilku kolejnych rzutach branie jakiego¶ kurdupla... W sumie tego dnia złowiłem ok. 10 maluchów, z których każdy był oblepiony pijawkami do granic możliwo¶ci. Jeden pod pyskiem miał pęk ok. 20 pijawek, na reszcie ciała nawet nie liczyłem.. Gdy już chciałem odpocz±ć po spacerku, zauważyłem tr±ce się minogi. Nagrałem więc krótkiego pornola, którego nie chcieli opublikować na redtubie, bo podobno jest za ostry usmiech Do samochodu wracałem ponad godzinę id±c lasem i drog± asfaltow±. Gdy tylko ruszyłem w drogę powrotn± nawin±ł się patrol policji, który od razu mnie zatrzymał i przystawił alkomat. Po tylu godzinach łażenia w pełnym rynsztunku byłem czerwony jak burak i chłopcy radarowcy po zobaczeniu mnie byli pewni, ze dostan± pochwałę na komendzie za złapanie nietrzeĽwego. Po ukazaniu się wyniku na alkomacie zdębieli i dopytywali co paliłem, bo czerwony i oczy jakie¶ takie dziwne... Jeden mundurowy w swych dociekaniach sam stwierdził, że pali... I to był moment, w którym odpu¶cili, bo chyba trochę się zagalopowali usmiech Oj, ta nasza dzielna policja... usmiech Za tydzień wody jeleniogórskie i kolejne rozpoznanie miejscówki z pstr±gami większymi niż ustawa przewiduje. W tym roku muszę tam zaci±ć co¶ fotogenicznego usmiech
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:

Może dzi¶ popołudniu uda się pomachać. Jak co¶ się trafi - się pochwale.

PóĽno, bo po g. 17 nad Odrę dotarłem. Pogoda bardziej paĽdziernikowa niż majowa: wietrznie, pochmurno, ok 10 st C.
Brania 2, najpewniej tej samej ryby. Za drugim razem udało się zaci±ć i wyholować szczupaczka. Tak pod 80 cm. wesoly
Szkoda, że tak mało czasu mogłem w ten majowy weekend spędzić nad wod±.
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
pietruch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 08, 2004
Posty: 1317

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdańsk
PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziomek, ja w tym roku jeszcze nie trafiłem nad wodę smutny...
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Ziomek, ja w tym roku jeszcze nie trafiłem nad wodę smutny...

Na co¶ czekasz? wink:
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietruch napisał:
Ziomek, ja w tym roku jeszcze nie trafiłem nad wodę smutny...

Marnujesz czas wink:

Po 4. miesi±cach bez wędki, wyl±dowałbym w psychiatryku.
A jeżeli nie ja, to moja rodzina - zwyczajnie nie wytrzymaliby ze mn±.

Nie wyobrażam sobie, "nie spotkać" się z wod±, co jaki¶ czas.

Na szczę¶cie nawet moja małżonka dostrzegła, że łatwiej się ze mn± dogadać, gdy regularnie powędkuję. wink: wesoly
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiadasz Ziomek, że Twoja rodzinka odpoczywa, gdy na ryby jedziesz? Zobaczysz, kuratora dostaniecie ;) @Pietruch- Ľle się prowadzisz...
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Powiadasz Ziomek, że Twoja rodzinka odpoczywa, gdy na ryby jedziesz?

Nadinterpretacja wink:
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomek napisał:


Na szczę¶cie nawet moja małżonka dostrzegła, że łatwiej się ze mn± dogadać, gdy regularnie powędkuję. wink: wesoly


Przybij pi±tkę. U mnie jest to samo usmiech
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wcze¶niej pisałem w czwartek, przed weekendem połapałem ¶licznych płotek wieczorow± por±. Było ciepełko 26 stopni i piękny wieczór. Rano w pi±tek u mnie był lód na samochodzie i tylko 2 stopnie. Po południu przyjechał Karpiarz i w zanęconym parzon± pszenic± miejscu mimo zimna próbowali¶my co¶ złapać. Janusz złapał niewielkiego kr±pia, ja nic (jak na gospodarza przystało usmiech ). W sobotę znowu zimnica, tym razem próbujemy na spining. Niestety rybki nie dopisały, zameldował się krótki szczupaczek i prawidłowo zapięty z całym paprochem w pysku jazgarz 15 cm. W niedzielę łapiemy znowu ja bacikiem na pszenicę, Janusz bolonk± na białe robaczki, delikatne zestawy z żyłk± 0,14 i przyponem 0,12. U mnie ładna płotka ponad 30 cm i kleń 37 cm. Nick Janusza - Karpiarz zobowi±zuje, dlatego też łapie karpika około 1,5 kg.
Dzięki Janusz za wspólne chwile nad wod± wykrzyknik usmiech






_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj nieduży stawik w poszukiwaniu karpia. Zabrałem juniora gdyż postanowiłem, że w tym sezonie zacznie pod±żać jedyn± słuszn± wędkarsk± drog± lol lol lol . Ogólnie tylko się bawił w robienie błota, mieszał zanętę i zwijał zestawy. On stan±ł na wysoko¶ci zadania ja nie, zacięty karp poszedł w zaczep po moim zbyt dużym popuszczeniu hamulca... . Emocje były i opowie¶ci w domu jak to ryba się urwała... najważniejsze wink: wink: wink:
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ wieczorem ok 1,5h nad Odr± ze spinem. Cel - boleń. Na 1. miejscówce bolek ok 60cm, na kolejnej 3 wyj¶cia, ale bez ataku. Następna miejscówka i bolek ok 55cm. Potem jeden spadł.
I łowił bym dalej zapewne, bo do nocy jeszcze kawałek, a i burza zdawała się być daleko...
Ale jak kolejna błyskawica kilka km obok huknęła, to uznałem, że trzymanie 3 m długo¶ci piorunochronu w ręku nie jest najlepszym pomysłem i wydarłem w panice do auta wesoly.
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj rozpoczęcie sezonu na ZZ. Byłem z Koleg±, którego (niestety) namówiłem na wypad... Od przyjazdu, na przemian deszcz i wiatr. Ubrani obaj w "OP-1" wygl±dali¶my jak podczas ćwiczeń w stanie wojennym - "GAZ BOJOWY - PADNIJ, MASKI NA RYJ, SKOKAMI DO PRZODU!!! wesoly Złowili¶my tylko kilka małych okoni i jednego szczupaka "ołówka". Około 11.30 od strony unii europejskiej nadejszła czarna chmura... Pada komenda: "S....y do przystani!" wesoly Grad, który spadł w chwilę po spakowaniu, spowodował, że Kolega z trosk± ogl±dał dach swojego auta... Ufff, na szczęscie nic się nie stało... usmiech A tak naprawdę obaj w dobrym humorze, wspominaj±c wojsko i inne sprawy, wrócili¶my do W-wy... usmiech
_________________
"Polsko¶ć, to nienormalno¶ć" - Donald Tusk, premier RP.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O 4:30 już na wodzie, wynik to dwa szczupłe bardzo szczupłe oraz jeden okońńńńń, miałem jeszcze cosik co po kilku porz±dnych odjazdach pokazało mi słaby punkt mojego zestawu, wolfram pękł w połowie długo¶ci. :x
Na brak wody z nieba tak jak Lesitr również nie mogłem narzekać.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
O 4:30 już na wodzie, wynik to dwa szczupłe bardzo szczupłe oraz jeden okońńńńń, miałem jeszcze cosik co po kilku porz±dnych odjazdach pokazało mi słaby punkt mojego zestawu, wolfram pękł w połowie długo¶ci. :x
Na brak wody z nieba tak jak Lesitr również nie mogłem narzekać.


Mariusz, co to jest: "okońńńńń", to jaki¶ nowy gatunek?! lol
_________________
"Polsko¶ć, to nienormalno¶ć" - Donald Tusk, premier RP.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
mario_z napisał:
O 4:30 już na wodzie, wynik to dwa szczupłe bardzo szczupłe oraz jeden okońńńńń, miałem jeszcze cosik co po kilku porz±dnych odjazdach pokazało mi słaby punkt mojego zestawu, wolfram pękł w połowie długo¶ci. :x
Na brak wody z nieba tak jak Lesitr również nie mogłem narzekać.


Mariusz, co to jest: "okońńńńń", to jaki¶ nowy gatunek?! lol

Nie, tylko im większa pasiasta rybka tym więcej ńńń lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sze¶ć godzin na wodzie, ten sam patyk, te same przynęty tylko zbiornik inny i niestety dupa blada, zero kontaktu z rybami. :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj 8 godz. 6 kijów i 1 karpik 45cm... do tego deszcz i wiatr zly:. Chyba trzeba szczupaków poszukać :P
_________________
Bercik
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ z brzegu na nurcie 10 leszczyków i jeden okoń na białe, czyli na mendy jak to niektórzy mówi±.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem pojechać pięć godzin temu, ale leje i siedzę w domu. Patrzę to na okno, to na gotowiutki do użycia sprzęt. Kiepsko. Zaraz skończy się czas wolny, wyjdzie słoneczko i zrobi się cieplutko a ja będę musiał ciężko pracować i porzucić nawet my¶l o wędkowaniu . Wiem, że niesprawiedliwo¶ć musi być, ale trudno mi się z tym pogodzić. Wędkowanie jest trudne wła¶nie z powodu problemów z dopasowaniem się rożnych okoliczno¶ci. Wszyscy zreszt± wiedz± jakich.
grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowość: Wałbrzych
PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni "łikend" to zasiadka nocna na Maniowie koło zalewu Mietków. Od pocz±tku nastawiłem się na grubsz± rybę z krótkimi wędkami ( wiedziałem co u góry ) bo nie chciałem podzielić losu wędkarza sprzed dwóch tygodni ( spalone dłonie i 4 reanimacje - uratowany).

A rybki... odwrotnie proporcjonalnie do połowów Mario... usmiech jak zawsze.

Poza tym moje ulubione miejsce było zajęte ... mój cypel...

_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostan± po nas jedynie ¶lady na piasku i kręgi na wodzie."
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Maj 19, 2014 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ dwa kr±pie. Z ZZ spuszczono wodę o 80 cm. Można brodzić po płyciznach na ¶rodku zalewu, tylko że jako¶ to nikomu nie przyszło do głowy. Wszyscy trolinguj± zamiast zakotwiczyć lodĽ, wysi±¶ć na samym ¶rodku, połazić i porzucać spinningiem. Łowiłem tak w latach dziewięćdziesiatych, albo wcze¶niej, kiedy po dużej wodzie zapora zaczęła się walić i trzymali mniej wody w zbiorniku. Wtedy wybudowali jaz pod tam± w Dębe i zlikwidowali "peweks".
Dzi¶ to im kazali czy telewizja tak działa? Ciekaw jestem. Chyba histeria jaka¶.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.23 sekund :: Zapytania do SQL: 168