Czy wiesz, że...
JA¬:
- Rekord Polski - 5,10 kg
- Złoty medal - od 3,00 kg
- Srebrny medal - od 2,50 kg
- Br±zowy medal - od 2,00 kg


Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 320
 Zalogowani 1
 Wszyscy 321

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18233) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59104) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18233) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18233) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18233) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18233) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18233) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59104) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18233) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18233) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2100
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2425
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Ponton dla trzech osób
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Sprzętowe
Ponton dla trzech osób
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zoko
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Jul 30, 2013
Posty: 34

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 1:10 pm    Temat postu: Ponton dla trzech osób Odpowiedz z cytatem

Witam,

Postanowiłem zapytać, bo może i kto¶ z was pływa z żon± i dzieckiem na wyprawy wędkarskie. Konkretnie chodzi mi o to jaki ponton kupić? Może to głupie pytanie, ale miotam się bardzo czy kupić ponton 290cm, czy 320cm. A może powinienem kupić inny. Maksymalna liczba osób na pontonie to 3. Ja, żona, dziecko- na razie 2 letnie. Nie wiem czy zauważalna jest różnica tych 30 cm w długo¶ci pontonu.
Dodam, że będ± sytuację, kiedy będę pływał sam, więc czasem ponton będzie służył tylko mi. Czyli będzie liczyła się też waga pontonu.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li ponton to zdecydowanie większy, ze sztywn± podłog±. Ja na Twoim miejscu zastanawiałbym się nad 360cm dł.
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
zoko
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Jul 30, 2013
Posty: 34

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i masz race, żeby kupić 360cm, ale nie będzie za ciężki i za duży jak sam go będę wodował?
Znalazłem taki ponton tylko te 72 kg, jest jeszcze dłuższy bo ma 380cm. Czy owe większe pontony typu 360,380cm nie będ± wymagały pomocy drugiej osoby? Można w pojedynkę taki ponton położyć na wodzie samemu?Czy nie lepiej kupić 290 cm o wadze 49 kg ponton, lub 320cm - 54kg.
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwróć uwagę na to, że przy długo¶ci pontonu 3,80, miejsce dla pasażerów to długo¶ć 2,70. W tej długo¶ci dla użytkowników trójk±t z przodu to raczej jest miejsce na bagaże przydatne dziecku i żonie. ¦rodek między ławkami wygl±da na miejsce dla żony i dziecka. Nie wiem jak dużo sprzętu zabierasz, ale dla Ciebie i na sprzęt zostaje miejsce przy rufie. To oznacze, że ponton nawet przy takiej długo¶ci jest pełen. Oczywi¶cie można się ¶cie¶niać na pontonie, ale trudno wymagać od żony a tym bardziej od dziecka, że będ± chcieli długi czas siedzieć "nieruchomo". Jak kto¶ jest uparty to można się zmie¶cić i na maleńkim pontonie, ale chyba chodzi o to by spędzać czas wygodnie i by po pierwszym wyjeżdzie żona nie zrezygnowała z następnych z powodu niewygody. My¶lę, że wagę pontonu można rozwi±zać w jaki¶ sposób tylko trzeba sie zastanowić. Wszak potrzeba jest matk± wynalazków.
Czasami wyznacznikiem jest cena, ale jeżeli nie w tym problem to postaw na wygodę. Moim zdaniem usmiech
zoko
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Jul 30, 2013
Posty: 34

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, masz rację z tym komfortem, ale mi też chodzi o wagę i o możliwo¶ć zwodowania go w pojedynkę, bo zawsze nie będę pływał z rodzin±. Wielokrotnie będę pływał sam lub z koleg±. Nie wiem czy sam poradzę sobie z położeniem na wodzie pontonu 380 cm. My¶lę, że 380 to typowo rodzinny ponton, ale my¶lę, że 320cm będzie rozs±dnym rozwi±zaniem. Zabieram mało sprzętu do wędkowania i chyba nie będzie tak ciasno. Pływa kto¶ z was pontonem o długo¶ci 320cm??
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie namawiam Cię na ponton o jak największych rozmiarach tylko zwracam uwagę na to, że długo¶ć pontonu nie odzwierciedla ilo¶ci miejsca na nim usmiech A po przemy¶leniu musisz sam wybrać.
Na pontonie pływa KszysztofCz. Nie pamiętam jakiej jest długo¶ći, ale raczej mniej niż 3 metry. TUTAJ jest zdjęcie. My¶lę, ze jak Krzysiu zobaczy post to co¶ napisze.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ma 290cm... i jak twierdzi JJJanek można mię zobaczyć między Kołobrzegiem a Bornholmem lol
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zoko napisał:
Wiesz, masz rację z tym komfortem, ale mi też chodzi o wagę i o możliwo¶ć zwodowania go w pojedynkę, bo zawsze nie będę pływał z rodzin±. Wielokrotnie będę pływał sam...

Możesz dorobić/dokupić kółka slipowe by go nie ci±gn±ć po piachu czy innych szyszkach.
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałe¶?
ponton1
ponton2
ponton3
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Czytałe¶?
ponton1
ponton2
ponton3

¦wietny tekst ! 8)
Malgi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 03, 2011
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zoko napisał:
Może i masz race, żeby kupić 360cm, ale nie będzie za ciężki i za duży jak sam go będę wodował?
Znalazłem taki ponton tylko te 72 kg, jest jeszcze dłuższy bo ma 380cm. Czy owe większe pontony typu 360,380cm nie będ± wymagały pomocy drugiej osoby? Można w pojedynkę taki ponton położyć na wodzie samemu?Czy nie lepiej kupić 290 cm o wadze 49 kg ponton, lub 320cm - 54kg.

Jako kobieta i wędkarka uważam, że ponton, na który chcesz zabierać rodzinę musi mieć odpowiedni rozmiar. Do wodowania s± przydatne takie fajne kółka (ma je Krzysiu i sam swoje pływadło woduje).
_________________
Wolę być niedoskonał± wersj± samej siebie, niż najlepsz± kopi± kogo¶ innego...
zoko
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Jul 30, 2013
Posty: 34

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Czytałe¶?
ponton1
ponton2
ponton3


Bardzo dobry tekst.

A odno¶nie długo¶ci pontonu, to pojadę do sklepu w Szczecinie i na żywo popatrzę na napompowane już pontony. Ocenię ich wielko¶ć i zadecyduję. Wprawdzie planuję mój zakup w maju, także do tego czasu będę bacznie ¶ledził ten temat na forum, każde wpisy s± dla mnie pomocne
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobisz jak uważasz czy też będzie Tobie najlepiej, ale ja osobi¶cie nie wzi±łbym żony i dziecka na co¶ mniejszego niż 3.60m (je¶li chodzi o ponton), chyba że na krótkie popływanie. Zdrowy rozs±dek po prostu i bezpieczeństwo ponad wszystko.
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
zoko
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Jul 30, 2013
Posty: 34

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malgi napisał:
Do wodowania s± przydatne takie fajne kółka (ma je Krzysiu i sam swoje pływadło woduje).


I to wła¶nie mnie kusi aby kupić większy ponton niż 320 cm. Te kółeczka z którymi jest dużo łatwiej zwodować ponton.
A moja żona namawia mnie abym kupił mniejszy, że się pomie¶cimy. Nie ukrywam, że chodzi jej wył±cznie o cenę usmiech
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zoko napisał:
Te kółeczka z którymi jest dużo łatwiej zwodować ponton.

Fajny patencik: Kółka do pontonu
Podobny patent zastosowałem do swojej łódki z tym ze w moim przypadku nóżki z kółkami (każda po dwa kółka) poł±czyłem dwoma poprzeczkami, górna poprzeczka jest od zewn±trz natomiast dolna lekko przełamana od wewn±trz, na dolnej spiera się dno łódki.
"Wózek" wsuwam od dołu w cztery cybanty które przykręcone s± do rufy łódki, cało¶ć dodatkowo na czas transportu od auta nad wodę przypinam pasem z lebiodk± co by na jakim¶ dołeczku nie wyrwać cybantów, dodam jeszcze że łódkę ci±gamy we dwóch z całym majdanem to znaczy: silnik el..., akumulator, ciężarki, wędki , dwie skrzynki z przynętami, krzesełka itd... już na miejscu po odpięciu wózeczka wkładam go pod ławkę do łódki i wózeczek wędkuje razem z nami wesoly
Zawsze możesz taki wózek odnie¶ć i zostawić w samochodzie by nie przeszkadzał Ci w pontonie, ale gdyby¶ zrobił dwie oddzielne nogi to możesz je zamontować odwrotnie na pawęży i nie będ± ci przeszkadzały podczas pływania.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Nie Mar 16, 2014 6:37 pm, w cało¶ci zmieniany 3 razy
zoko
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Jul 30, 2013
Posty: 34

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki tym kółeczkom, które na pewno zakupię mogę pozwolić sobie na większy ponton np. 360cm lub 380cm. Waga pontonu nie będzie już odgrywała takiej wagi usmiech. Nawet przy pływaniu w pojedynkę. Cyba, że się mylę odno¶nie problemów z zwodowaniem np. pontonu 380cm w pojedynkę. Jak uważacie. Jedna osoba poradzi sobie z tak dużym pontonem?
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zoko napisał:
Jak uważacie. Jedna osoba poradzi sobie z tak dużym pontonem?

Oczywi¶cie lol
Mariusz... tam s± nawet buty z rolkami... ale jak to zamontować do pawęży lol

A tak na poważnie. Jeżeli nie masz granicy cenowej... to masz komfort wyboru lol Z do¶wiadczenia wiem, że co nie kupisz to po jakim¶ czasie uznasz, że jest za małe. Jeżeli będziesz pływał w kraju to nie masz prawie ograniczeń długo¶ci, jednak np. w Chorwacji już od 3m wymagane s± uprawnienia. Musisz również brać pod uwagę też to, czym go będziesz napędzał. Im większy ponton, tym większy napęd musisz zastosować, a to dodatkowe kg. Ponton ok. 3m nadaje się ¶wietnie do wędkowania dla jednej osoby, chociaż mog± również i trzy osoby spinningować. Zwróć uwagę na to, co pisze Janek. Wymiary podane s± jako zewnętrzne, a dopiero w opisie s± podane te rzeczywiste do Twojej dyspozycji. Ponton 290cm jaki mam ma podane na tabliczce 4 osoby + dziecko + silnik + toboły jakie zabierasz. Jednak to tylko teoria i to dotycz±ca pływania "turystycznego". W rzeczywisto¶ci zawsze jest ciasno.
A... jeszcze jedna sprawa. Pływanie rekreacyjne z dwuletnim dzieckiem jestem sobie w stanie wyobrazić i nawet praktykowałem. Jednak wędkowanie z takim dzieckiem... przekracza moj± wyobraĽnię, ale cóż... stary już jestem lol
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zoko napisał:
Malgi napisał:
Do wodowania s± przydatne takie fajne kółka (ma je Krzysiu i sam swoje pływadło woduje).


I to wła¶nie mnie kusi aby kupić większy ponton niż 320 cm. Te kółeczka z którymi jest dużo łatwiej zwodować ponton.
A moja żona namawia mnie abym kupił mniejszy, że się pomie¶cimy. Nie ukrywam, że chodzi jej wył±cznie o cenę usmiech


W tym przypadku, nie słuchałbym żony na Twoim miejscu. To się zem¶ci póĽniej, po zakupie.
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:

Mariusz... tam s± nawet buty z rolkami... ale jak to zamontować do pawęży lol

Krzysiu, kto jak kto, ale Ty powiniene¶ wiedzieć. wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

zoko
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Jul 30, 2013
Posty: 34

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="krzysztofCz"]
zoko napisał:
]
Chorwacji już od 3m wymagane s± uprawnienia.:



W Chorwacji wymagane s± uprawnienia. Kurczę planujemy wyjazd w wakacje do Chorwacji i chcemy wzi±ć ponton, czyli je¶li chodzi o wyjazd do Chorwacji to w grę wchodzi ponton do 300cm.
A zapytam o uprawnienia. Jakie trzeba mieć? Gdzie te uprawnienia wyrobić, jakie to s± koszty?
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="zoko"]
krzysztofCz napisał:
zoko napisał:
]
Chorwacji już od 3m wymagane s± uprawnienia.:



W Chorwacji wymagane s± uprawnienia. Kurczę planujemy wyjazd w wakacje do Chorwacji i chcemy wzi±ć ponton, czyli je¶li chodzi o wyjazd do Chorwacji to w grę wchodzi ponton do 300cm.
A zapytam o uprawnienia. Jakie trzeba mieć? Gdzie te uprawnienia wyrobić, jakie to s± koszty?

Najlepiej jak poszukasz na forach motorowodniackich. Teraz zmieniły się przepisy o poszczególnych stopniach sterników motorowych.
Chłopaki z forum kamperowego uważaj±, że do Chorwacji dużego pontonu się nie bierze (koszty i miejsce na transport), lepiej jest wypożyczyć na miejscu.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz
zoko
Skrobacz pospolity
Skrobacz pospolity


Dołączył: Jul 30, 2013
Posty: 34

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem wczoraj w salonie z pontonami. Na pewno kupie model 320cm. My¶lę, że w Chorwacji nie będ± się czepiali o 20 cm. A na Polskę i wyjazdy na pływanie z rodzink± taki ponton mi wystarczy. Do wędkowania w 2 osoby również. Gdy zabiorę żonę i dziecko na wyprawę wędkarska to wiadomo, że za wiele akcesoriów nie będę brał i się pomieszczę. Koniecznie dokupię dwa kółka (ułatwia to transport do wody).
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Sprzętowe
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.11 sekund :: Zapytania do SQL: 87