Czy wiesz, że...
Na polskim wybrzeżu znajduje się 59 przystani, portów i miejsc przeznaczonych do wyładunku produktów rybnych, z czego 10 portów ma istotne znaczenie dla rybołówstwa kutrowego.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 308
 Zalogowani 0
 Wszyscy 308

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18218) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59102) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18218) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18218) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18218) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18218) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18218) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59102) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18218) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18218) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2100
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2425
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Ostro¶ć haczyków a upadek forum
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Ostro¶ć haczyków a upadek forum
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam koleżkę który opowiada mi swoim kumplu. Z zapartym tchem mówi, jak on to nazywa o pracowito¶ci, tego wędkarza. Podobno w czasie jednego łowienia kilkakrotnie usprawnia zestaw. Szuka najlepszego rozwi±zania, zmienia spławiki, obci±żenie, często linkę główn±, rozmiar i rodzaj haczyków itd. To procentuje mu w złowionych rybach. Bardzo się w swoim czasie tymi opowie¶ciami przej±łem i też próbuję. To rzeczywi¶cie daje efekty. Takie niuansowe różnice podnosz± znacznie skuteczno¶ć.
Jeżeli chodzi o haczyki to używam bardzo ostrych. S± tak wspaniale naostrzone, że muszę uważać podczas ich dotykania. Jeden nieostrożny ruch i same wbijaj± się pod skórę. Zreszt± stan ich ostrza można wyczuć przy nabijaniu białych robaczków. Jeżeli dzieje się to bez oporów jak gdyby samym dotknięciem to w porz±dku, jeżeli trzeba naciskać to s± tępe. Oczywi¶cie rybę się zatnie i takim trochę podtępionym, ale nie każde branie i niektóre schodz±, czyli wyczepiaj± się.
owik
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 149

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No teraz to rozumiem sk±d te kocopały. Tylko jedna uwaga, pisz, że Ty tak robisz. Nie, że należy tak robić, w stylu piewcy prawd objawionych. Tak na marginesie, to Ty chyba więcej wi±żesz niż łowisz nad t± wod±. 8O
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owik, zdaje się że niezbyt "grzeczny" jeste¶ pisz±c "kocopały".
Akurat tak jak Samara łowi to tak robi± wszyscy zawodnicy. Napisz że Tobie tak się nie chce i łowisz (lub nie) po swojemu, ale nie wyskakuj z kocopołami, bo to co napisałe¶ to s± wła¶nie "kocopoły".

Ja tam jak jeszcze wędkowałem na spławik to haczyk zmieniałem gdy się zerwał albo stępił, białe s± idealnym wskaĽnikiem ostro¶ci, fakt.
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
owik
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 149

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie s±dzę. Bo je¶li kto¶ pisze, że należy wymieniać haczyk po każdym pustym zacięciu to dla mnie s± to brednie.

Ostro¶ć haczyka każdy może sprawdzić, chociażby na opuszku palca czy paznokciu. Nie ma potrzeby dorabiać to tego statystyki. Od tego mamy mózg, oczy i czucie. Jak kto¶ chce wymieniać haczyki po każdym pudle, niech wymienia. Może również co godzinę jeĽdzić do sklepu po białe, bo przecież te co ma s± stare...Ale niech nie pisze, że tak trzeba. Bo tu logiki i sensu brak.

Na marginesie, wła¶nie dlatego to forum upada. Bo zrobili¶cie sobie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Każdy nowy czy niezgodny z Waszym trendem głos jest traktowany jako atak na kogo¶ z Waszej "elyty".

Przepraszam, że się tu zalogowałem po długiej przerwie. Nic się nie zmieniło i tak już zostanie.

Pozdrawiam, połamania kija.
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:

owik napisał:
No teraz to rozumiem sk±d te kocopały.

Owik wypadało by chyba przeprosić Kolegę, nie-s±dzisz :?:

Niby za co?
samara napisał:
Co kilka ryb powinien być wymieniany, A już na pewno po nie zaciętym braniu.

Przecież to Sˇ kocopoły. Każdemu się zdarza co¶ skrobn±ć takiego.
Personalnie Samary nie obraził, tylko odniósł się do tego, co napisał, więc za co miałby go przepraszać?

Sugestia taka z mojej strony, żeby¶ Mario_z powstrzymywał się w przyszło¶ci od wyrokowania, kto, kogo i kiedy ma przepraszać.
idea:
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIPPO napisał:


Niby za co?


Jak to, za co ? lol
Od "przepraszam" nikomu jeszcze korona z głowy nie spadła lol.
A że kocopoły ? …nie ma takiego słowa lol.

Ponadto Owik, nie zostałe¶ tu potraktowany przez "etyle" ekstremalnie wink: . Doceń to... wink: lol
owik
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 149

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuję się wyróżniony, doceniony oraz spełniony wink:

Przepraszać nie mam zamiaru, nikogo nie obrażam wesoly Kocopały to takie u mnie w rodzinie przynajmniej - pierniczenie o Szopenie wesoly
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
A że kocopoły?

To jak to jest po franse?
ZIPPO
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 16, 2006
Posty: 1607

Kraj: Norwegia
Miejscowość: Sola
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Robert napisał:
A że kocopoły?

To jak to jest po franse?

Proooste: la kocopoły wesoly
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Robert napisał:
A że kocopoły?

To jak to jest po franse?


Takiego dosłownego odpowiednika nie znajduje wesoly
Ale, kiedy kto¶ od rzeczy gada to opowiada, "n'importe quoi" lol
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIPPO napisał:
jjjan napisał:
Robert napisał:
A że kocopoły?

To jak to jest po franse?

Proooste: la kocopoły wesoly


A je¶li przyj±ć, że kocopoły to liczba mnoga, musi być "les kocopoły" lol
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Takiego dosłownego odpowiednika nie znajduje wesoly
Ale, kiedy kto¶ od rzeczy gada to opowiada, "n'importe quoi" lol


To znaczy zbyt pochopnie stwierdziłe¶, że nie ma takiego słowa lol
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owik napisał:
No teraz to rozumiem sk±d te kocopały. Tylko jedna uwaga, pisz, że Ty tak robisz. Nie, że należy tak robić, w stylu piewcy prawd objawionych. Tak na marginesie, to Ty chyba więcej wi±żesz niż łowisz nad t± wod±. 8O


Nie czuję się obrażony. Ja się nie obrażam. Każdy ma prawo do własnego zdania. Nie muszę się wszystkim podobać ale dziękuję za wsparcie to było bardzo miłe.
Być może przesadzam, ale proszę o uważniejsze czytanie choćby z minimalnym zrozumieniem problemu. W tek¶cie nie można na¶wietlić wszystkiego jednak chyba można oczekiwać, że kto¶ zna albo choćby trochę rozumie specyfikę metody bolońskiej. Nie piszę o baciku, odległo¶ciówce, spławiczku na płoteczki, tylko o bolonce. To naprawdę wymaga trochę roboty. Przecież nie chodzi o rzut z pod kijka, na długo¶ć wędki, tylko o dalekie celne umieszczenie zestawu w miejscu nęconym, długim kijem stawiaj±cym opór w powietrzu podczas wymachu, o przeprowadzenie tego zestawu precyzyjnie w zanęcie, na granicy widoczno¶ci spławika, także o precyzyjne zacięcie w odpowiednim momencie. Robisz wielk± robotę po to, żeby to zmarnować jak±¶ głupot±. np. nieostrym haczykiem za parę groszy Zestaw jest ciężki od 2,5; do 12 g. Warto machać, trzymać kij cały czas w łapach, kręcić kołowrotkiem, ¶ci±gać i znowu wyrzucać nie będ±c pewnym sprawno¶ci zestawu? Warto tracić brania z powodu być może nawet tylko trochę tępego haczyka? Zmienić przypon jest bardzo łatwo, w ułamku chwili. Przyznaję, że może nieraz niepotrzebnie zmieniam przypon , ale to się opłaca. Tak uważam. Może to głupio, może piszę kocopały, ale tak robię. Nie lubię brać batów za jakie¶ frajerstwo, zaniedbanie, czy olewanie. Pewnie, że należę do tych wędkarzy którzy szczę¶cia nie maj± i każd± rybę musz± wychodzić i się narobić. Ale w tym mordowaniu się też jest jaka¶ przyjemno¶ć być może złudna, że to co się robi, robi się coraz lepiej. Dla mnie to ważne, lubię szukać, usprawniać i mięć zajęcie. Jedni łowi± ryby, tak inni inaczej. Pewnie że jedni drugim mog± wydawać się ¶mieszni. Ale chyba nie musimy podobać , się wszystkim. Zawsze spiningowałem. Ze spinningiem nawet jak nie brało to miałem co robić. Rzuciłem tu, rzuciłem tam, płycej, głębiej wiadomo. Teraz nie spininguję. Nie potrafię siedzieć bez zajęcia jak nie bior± i czekać na zmiłowanie, godzinę, dwie, trzy, i nawet brania Nawet napić się nie mogę bo prowadzę.
Jeżeli chodzi o ulżenie doli wędkarza to oczywi¶cie można sobie kupić drogi leciuteńki kijek i wtedy masz lżej. Tylko, że mi już parę razy te delikatne i leciuteńkie piękne patyczki zgniotły się w rekach, same tak po prostu, a to kilka stów do tyłu. Dlatego wole trochę cięższe, ale mocniejsze i nie tak kruche.

Grzbiet także używam mustadów. To super haczyki
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
samara napisał:

Grzbiet także używam mustadów. To super haczyki

Kiedy¶ również używałem haków Mustada teraz tylko i wył±cznie Owner najbardziej odpowiadaj± mi 50340 oraz 50363.

Muszę powiedzieć, że ku swojemu zaskoczeniu wróciłem do mustada. Szukałem odpowiednich haków do feedera. Dużo łowię t± metod±. Jednak najczę¶ciej niewielkie ryby. Jak mi już co¶ dużego wzięło to schodziło, wypinało się. Zamęczałem kolegów pytaniami. Jedni mówili, że to z powodu plecionki któr± używam , że nie mam odpowiedniej amortyzacji rozci±gliw± żyłk±. No tak zgadza się nie mam, ale też linka z powodu braku elastyczno¶ci pokazuje najmniejsze brania z dużych odległo¶ci. Poza tym z żyłki te wielkie też się urywały. U kogo¶ wyczytałem, że do feedera używa haczyków typu long point. Kupiłem to w sklepie, rożnych firm i mustad okazał się najostrzeszy. Kilka razy mnie ta ostro¶ć zaskoczyła bo naprawdę nie widziałem jak mi się wbił pod skórę. Tego nie sprawdzisz na paznokciu. O paznokieć ostrze może się haczyć albo nie i tyle. Te haki właż± jakby pomiędzy komórki skóry. Oczywi¶cie przesadzam ale takie ma się wrażenie. Teraz wyholowuję te wielkie leszcze,które przedtem mi umykały. Jednak po pięciu sze¶ciu dużych sztukach co¶ zaczyna mi spadać z haczyka. Traci powoli ostro¶ć.
Mam też kłopot z żyłk± na przypony, Używam trabucco. Jest fajna bo miękka. Jednak trochę za mocno obci±żona np ryba wyci±ga się i przekształca w spirale i zestaw przestaje być czuły.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
A że kocopoły ? …nie ma takiego słowa lol.

a jednak

Kolor czerwony używa administracja
owik
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 149

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie już spokój. XXI wiek jest a kto¶ twierdzi, że haczyk mu się tępi po pustym zacięciu. Że nie sprawdzę ostro¶ci w żaden sposób, tylko muszę lecieć po nowe do sklepu...Bo laserowo ostrzone i inne dyrdymały. No dajcie spokój, nikt nowej stali nie wymy¶lił, nikt nowej obróbki cieplnej nie wymy¶lił, nikt ostrzenia nowego nie wymy¶lił.

Id±c Twoim tokiem my¶lowym, to rzeĽnik powinien wymieniać nóż fefna¶cie razy dziennie. A nie wymienia, dobre noże służ± lata. Ja mam haczyki używane, maj± pewnie ponad 20 lat. Takie obcinki, bo przypon się zrolował itp. Jak w nich grzebię czasem to bywa, że same się wbijaj± w palucha. To czego chcieć więcej?

Dobry, hartowany haczyk nie stępi się nawet po 100 rybach. Oczywi¶cie, jak przepływanka "na wleczonego" a dno kamieniste, dostaje w tyłek. Ale nie mów mi, że ostro¶ci sprawdzić nie można, bo tylko nowe s± ostre. To chyba nigdy Ci się nie trafiła paczka, w której z 10 haków 5 trzeba było podostrzyć, a 3 wywalić.
Nie ma co dr±żyć, ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje. Różnica między nami jest jedna. Ty mówisz wymieniać, ja mówię używać głowy, palców, oczu. Ja mówię my¶leć, Ty mówisz nie my¶leć, kupować, wymieniać, wyrzucać. lol Bo nowe s± ostre, żeby¶ się czasem nie zdziwił jakie buble teraz wychodz± nawet u najdroższych producentów czy tam pakowaczy.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owik napisał:
Na marginesie, wła¶nie dlatego to forum upada. Bo zrobili¶cie sobie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Każdy nowy czy niezgodny z Waszym trendem głos jest traktowany jako atak na kogo¶ z Waszej "elyty".

Przepraszam, że się tu zalogowałem po długiej przerwie.

"elyty" powiadasz... hmmm... jeste¶ tu prawie tak długo jak ja. S±dz±c po ilo¶ci Twoich postów to raczej Ty nie próbujesz doł±czyć do aktywnych. Ja kiedy¶ też my¶lałem, że tu s± jakie¶ "elyty", niedostępne dla zwykłych ¶miertelników. WeĽ czynniejszy udział w życiu tego forum a sam stwierdzisz, że się myliłe¶. Wpadnij na jak±¶ Beloniadę, weĽ udział w akcji choćby na Białochowo lub zorganizuj sam jakie¶ spotkanie. Ja dzięki PW poznałem wielu ludzi, którzy wcale nie okazali się niedostępnymi "elytami". Poznałem ich tak wielu, że nie chcę wymieniać by kogo¶ nie pomin±ć. Wierz mi, że to nie zarozumiałe "elyty" a wspaniałe Przyjaciółki i Przyjaciele.
To co piszę nie dotyczy tylko Ciebie, spójrz na lewo, tam pisze, że na PW jest prawie 4,5tys userów. Pewnie wielu my¶li podobnie jak Ty, że to forum wybrańców a przecież tak nie jest.
Wiadomo, że ilu ludzi ( a Polaków W szczególno¶ci) tyle zdań. Ty masz prawo do swojego zdania, samara do swojego, ja do swojego. Ważne by swoje zdanie poprzeć argumentami a nie robić pyskówki. Pewnie bierze się to z przesilenia zimowego. lol
owik
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 149

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko ładnie, pięknie. Ale czy ja robię pyskówki? Nie, w taki, może i kontrowersyjny sposób napisałem, że się nie zgadzam z samara. O dziwo, on się nie poczuł wcale obrażony. Ja szanuję jego zdanie, z tym, że gdyby napisał "ja wymieniam, ja tak robię, ja tak uważam" to bym nawet nie zabrał głosu. Odnosiłem się do jego wypowiedzi a zobacz kto mnie tu chce zmuszać do przepraszania.

Nie zorganizuję. Bo najzwyczajniej nie mam tyle charyzmy. Nie przyjadę, bo najzwyczajniej nie mam na to kasy. Może kiedy¶, jak mi się sprawy "wyprostuj±". Ale chyba nie po to, żeby słuchać od kogo¶, że kogo¶ innego mam przepraszać. Je¶li sam podobno obrażony wcale się tak nie czuje.

Argument, że tylu jest zarejestrowanych a pisze kilku wła¶nie to potwierdza. Wiadomo, rejestracja nic nie kosztuje, więc tzw. słupów zawsze będzie większo¶ć. Czę¶ć by może co¶ i chciała napisać ale jak czyta bezsensowne docinki to im się odechciewa. I się robi pętla. Daleko szukać nie trzeba, WCWI też ma podobny problem, SSG to samo. Póki kto¶ nie łamie podstawowych zasad, należy to tolerować. Nie na każdy post trzeba odpowiadać, nie w każdym trzeba pisać elaboraty. Już nie przynudzam. A propos, szacunek swój wyraziłem dobitnie za akcję u dzieciaków. W tej chwili tylko na to mnie stać. Potrafisz to uszanować czy muszę Ci przedstawić sytuację rodzinn±, finansow±...

Pozdrawiam, połamania kija.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luuudzie - dajcie sobie na wstrzymanie. Czy to ważne, czyja prawda jest bardziej prawdziwsza? ;)
Miło poczytać wypowiedzi dwóch inteligentnych ludzi - co w dzisiejszych czasach wcale nie jest tak częstym widokiem ;) - ale... no wła¶nie. ;)

Faktem jest, że bliższe poznanie potrafi spowodować zmianę przekonań. ;)
Owik: wierzę, że uda nam się kiedy¶ spotkać na zlocie "pogawędkowych bufonów i innych omnibusów". usmiech


Ostatnio zmieniony przez Monk dnia Sob Sty 18, 2014 3:22 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owik, strasznie napastliwy jest Twój ton odpowiedzi wesoly.

Nikt nie o¶miesza na tym portalu innych dopóki nie dostarczaj± ku temu powodów wink:.
Je¶li kto¶ wyważon± odpowiedzi± zwraca innym uwagę nic mu nie grozi wink:.

Również mogliby¶my "odszczekiwać się" po tym jak ironicznie potraktowałe¶ "panuj±ce tu układy" wink:. I poczuć się bardzo urażonymi. Nic takiego wink:.

Mam nadzieję, iż mimo wszystko zadomowisz się tu bardziej, bez podejrzeń, bez sarkazmu.
Zwyczajnie jak każdy, kto lubi pogadać o wędkarstwie i o niczym wesoly.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owik napisał:

Nie zorganizuję. Bo najzwyczajniej nie mam tyle charyzmy. Nie przyjadę, bo najzwyczajniej nie mam na to kasy. Może kiedy¶, jak mi się sprawy "wyprostuj±".
A. Potrafisz to uszanować czy muszę Ci przedstawić sytuację rodzinn±, finansow±...

Pozdrawiam, połamania kija.


Owik to smutne co piszesz. Wyobrażam sobie co¶ bardzo złego wokół Ciebie o czym nie chciałby¶ pewnie tu więcej mówić i Bardzo Ci Współczuję.
Serdecznie życzę ci wszystkiego dobrego.
Samara


Ostatnio zmieniony przez samara dnia Sob Sty 18, 2014 3:37 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
owik
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 149

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert, z całym szacunkiem ale ja się staram spierać na argumenty z najbardziej zainteresowanym. Wcale tak Ľle to nie wygl±da moim zdaniem. Natomiast szum się robi przez dopisuj±cych się, którzy wiedz± lepiej, kogo mam przepraszać, za co. Że nie organizuję zlotów, że na nich nie bywam. Że dzieciakom nie mogłem pomóc...

Je¶li Samara czuje się obrażony, niech to napisze publicznie. Ja go publicznie przeproszę. Po sprawie a nie bicie piany jakie¶. "Elyty" specjalnie tak napisałem, na każdym forum się znajd± tacy. Co zawsze wszystko lepiej wiedz±, ba, nawet bronić będ± kogo¶ dla zasady. Tyle, że ten broniony wcale tego nie potrzebuje. wesoly

samara napisał:
Owik to smutne co piszesz. Bardzo Ci współczuję. To głupio dawać za przykład siebie i nie chciałbym Ciebie więcej denerwować, ale sam jeżdżę od kilku lat na wózku i wyjeĽdziłem sobie jedno takie przekonanie, że nie warto się poddawać. Zawsze może być lepiej, nawet jeżeli chwilowo jest gorzej.
Serdecznie życzę ci wszystkiego dobrego.
Samara


Ja Tobie również wszystkiego najlepszego. Zdrowia, na cał± resztę jako¶ tam można zarobić. Trzymaj się, szacunek. Tak swoj± drog±, narobili¶my dymu. Przynajmniej co¶ się ruszyło na forum lol

Pozdrawiam, połamania kija.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol
Obu Wam życzę zdrowia i nam wszystkim wyrozumiało¶ci wesoly .
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owik ja nie mówię, że Ty robisz pyskówki, tylko, że brak argumentów do tego doprowadza. Mówię, że masz prawo wyrażać swoje my¶li. Nie łap wszystkiego za słówka, nie interpretuj tak jakby każdy chciał Cię obrazić. Mówiłem, że to skutek przesilenia zimowego. Na forum kamperów gdzie jestem też czasami wióry lec± zupełnie bez powodu lol
Nie każę Ci też organizować zlotów, czy innych zbiórek darów lol Chcę tylko powiedzieć, że jest tu masa wspaniałych PRZYJACIÓŁ, a nie żadne elyty lol
I to w zasadzie tyle na temat łowienia na przepływankę... ja jestem spinningist± lol lol lol
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
lol

też Cie lubię lol
owik
Smarowacz kołowrotków
Smarowacz kołowrotków


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 149

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
owik ja nie mówię, że Ty robisz pyskówki, tylko, że brak argumentów do tego doprowadza. Mówię, że masz prawo wyrażać swoje my¶li. Nie łap wszystkiego za słówka, nie interpretuj tak jakby każdy chciał Cię obrazić. Mówiłem, że to skutek przesilenia zimowego. Na forum kamperów gdzie jestem też czasami wióry lec± zupełnie bez powodu lol
Nie każę Ci też organizować zlotów, czy innych zbiórek darów lol Chcę tylko powiedzieć, że jest tu masa wspaniałych PRZYJACIÓŁ, a nie żadne elyty lol
I to w zasadzie tyle na temat łowienia na przepływankę... ja jestem spinningist± lol lol lol


Ja to wiem. Mało, podejrzewam, że z Samara najlepiej bym się bawił i najdłużej ględził wesoly Forum to forum, nic nie zast±pi kontaktów twarz± w twarz. Tak jak Robert napisał, więcej wyrozumiało¶ci, empatii. Każdy jest inny. Póki nikt nikogo nie obraża to wszystko jest w normie. Ja Ciebie za "słówka" nie łapię, napisałe¶ to Ci odpowiedziałem. lol
olgierd_sandalista
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2006
Posty: 209

Kraj: Polska
Miejscowość: Słupca
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, PW kiedy¶ jeden z ciekawszych tętni±cych wędkarskim życiem portali, a dzi¶ sami panowie widzicie. Kolega zadaje pytanie stricte wędkarskie, a zamiast merytorycznych odpowiedzi jest bicie piany. Wielu użytkowników z PW już tu pewnie zagl±da od czasu do czasu tylko z ciekawo¶ci i pewnego przyzwyczajenia, a na innych forach widać, że łowi± i udzielaja się. Ryb w galerii prawie brak, rękodzieło
zanikło całkowicie. Jest to forum wędkarskie, a czasami więcej jest tematu grzybów i innych pierdół co może irytować. Moim zdaniem na tym forym nie dzieje się nic i to własnie przez to, że tak jak kolega Owik stwierdził jest tu więcej "wzajemnej adoracji" jak ciekawej rzeczowej rozmowy o naszej pasji.

A propos tych haczyków wi±zanych od nowa po niezaciętych braniach to trochę tr±ci żartem. Ja wył±cznie spinninguje i niewyobrażam sobie, żeby po każdym nie zaciętym braniu zmieniać główkę czy zmieniać kotwicę. Przecież wiele ataków na przynętę nie ma prawa być zaciętych z tego oczywistego powodu, że nie zawsze ryba ma połknięty haczyk i przecież czasem poprostu zacięcie jest spaprane.

Przepraszam, że sie wtraciłem, ale jak chcecie, zeby była nadzieja, że PW znowu zacznie żyć to powinni¶cie co¶ zmienić. pozdrawiam
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olgierd napisałe¶ "powinni¶cie" a Ty to co elyta czy też elita, która się nie zniży? Samara napisał jak On wędkuje używaj±c kolokwialnie mówi±c Bolonki, usłyszał prawie same osobiste wycieczki, od Ciebie w zawoalowanej formie również i jeszcze piszesz powinni¶cie.

Ja podejrzewam że tu "jest pies pogrzebany" gross zarejestrowanych uważa że to inni powinni co¶ zrobić żeby im się fajnie czytało (zreszt± jak to w okre¶lonym społeczeństwie), ogl±dało i inne bywało a samemu przysłowiowej "dupy" nie ruszy.
Jest nas grupka ludzi, którzy pisz± o czym uważaj±. Nie pasuje, proszę się wł±czyć, zapodać jaki¶ inny temat, wrzucić fotkę lub dwie i ruszy.

I wreszcie przestać jęczeć że powinni¶cie to, tamto i sramto.

Chcesz/cie mieć wpływ na życie portalu to się w nie wł±czaj/cie i nie marudĽcie że jest tak albo inaczej.

Milcz±cy i nieobecny/i nie ma/j± racji, stara zasada.

P.S. Je¶li jeste¶ na innych portalach to pewnie zauważyłe¶ że na prawie każdym (za wyj±tkiem tych gdzie panuje zamordyzm tematyczny i nie tylko) zawsze w±tki ewoluuj± i często staj± się offtopami tak zwanymi.
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olgierd_sandalista napisał:
Witam, PW kiedy¶ jeden z ciekawszych tętni±cych wędkarskim życiem portali, a dzi¶

... dzi¶ jest ciepło rybka skubie więc wszyscy prócz nielicznych wol± siedzieć nad wod± niż rozpłaszczać tyłki przed monitorem lol
olgierd_sandalista napisał:
a na innych forach widać, że łowi± i udzielaja się.

U nas również łowi± tylko nie wszyscy się tym chwal± :roll:
olgierd_sandalista napisał:
Ryb w galerii prawie brak...

Prawie robi wielk± różnicę, kiedy Ty ostatnio wrzuciłe¶ fotkę do galerii :?:
olgierd_sandalista napisał:
...rękodzieło zanikło całkowicie.

U starszych być moze, ale młodzież na-pewno wie jeszcze jak to się robi. lol lol
olgierd_sandalista napisał:
Przepraszam, że sie wtraciłem,

Nie wtr±caj się , tylko bywaj tu czę¶ciej i chwal się wynikami wędkarskimi. wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech



Ostatnio zmieniony przez mario_z dnia Nie Sty 19, 2014 10:56 am, w cało¶ci zmieniany 2 razy
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olgierd_sandalista napisał:
Witam, PW kiedy¶...


Znasz drugi taki portal, na którym pianę bije się tak efektownie? ;)

Pogawędki wg mnie swoje już zrobiły. Ile czasu opisy holowania wypasionej uklei mog± ekscytować? My¶lę, że osi±gnęli¶my tutaj nieco wyższy poziom rozwoju: przez lata aktywno¶ci / przypomnę: pocz±tek jakby w 2002 r./ powstało tutaj grono ludzi, którzy poznali się osobi¶cie, spotykali się wielokrotnie i ... dobrze im z tym! Ciesz± się z faktu spotkania na łamach, rozważania złożonych problemów typu: wyższo¶ć wczorajszej pogody nad dzisiejsz± itp. Uszanuj więc proszę starcze /;)/ przypadło¶ci. Nie każdemu musi ta atmosfera odpowiadać, każdy może mieć własne zdanie i potrzeby, ale krytykowanie - nawet trafne - i sugerowanie nieprawidłowo¶ci przy tak sporadycznej bytno¶ci i aktywno¶ci nie jest zbyt na miejscu - moim skromnym zdaniem. ;) Choć z pewno¶ci± warte przemy¶lenia. usmiech
A kończ±c to tak modne lanie wody dodaj jedynie, że każdemu portalowi życzę osi±gnięcia takiego poziomy "rozwoju/degradacji" /niepotrzebne skre¶lić/.
Słowo dla zgorszonych tym wywodem: odsyłam do opasłych materiałów archiwalnych, w których chyba tylko prochu nie wynaleziono i nie rozpracowano dylematu, co było pierwsze - kura, czy jajko. ;)
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
olgierd_sandalista napisał:
...rękodzieło zanikło całkowicie.

U starszych być moze, ale młodzież na-pewno wie jeszcze jak to się robi. lol lol

lol lol lol
dobre
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk w cało¶ci popieram. Też nie chcę ci±gle pisać o tym, jak wyj±ć z wody 15cm okonka. Wolę dyskusję o choćby bycie niebytu. Natomiast zasoby "historyczne" PW s± nie do przecenienia. I tam często sięgam po odpowiedzi, których szukam do wykonywania wędkarstwa.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno po Maciejowej ekspozycji dodać co¶ m±drzejszego usmiech.

Zrywu nie będzie, bo portale wędkarskie w swojej mnogo¶ci zd±żyły już po brzegi wypełnić misje edukacyjno-informacyjn±.
Ci, którzy założyli w swoim profilu działalno¶ci okre¶lon± tematykę (wbrew moim prognozom) trzymaj± przyzwoity poziom.

Nie zmienia to faktu, iż żaden portal nie uniknie wzlotów i upadków.
Gdyby chcieć utrzymać wysoki poziom: rzeczowe dyskusje, merytoryczno¶ć, artystyczne foty…itd. Lwia cze¶ć użytkowników "podziękuje za współpracę".
Naturalnie nie uchybiaj±c nikomu wink:.

Mamy swój kameralny k±cik. Je¶li kto¶ ma ochotę pogadać proszę siadać i pogadamy usmiech.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:

(...)
Słowo dla zgorszonych tym wywodem: odsyłam do opasłych materiałów archiwalnych, w których chyba tylko prochu nie wynaleziono i nie rozpracowano dylematu, co było pierwsze - kura, czy jajko. ;)


Maciek i tego wcale nie byłbym taki pewny, przynajmniej co do prochu ;) ;) ;).
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8O I to wszystko przez moj± skłonno¶ć do eksperymentu?
Wycofuję się z tego co napisałem o haczykach, ze szczególnym zaznaczeniem, że nie polecam przenoszenia wprost moich do¶wiadczeń z łowienia bolonk± do metod spinningowych i innych, a także, że nikt, ale to nikt nie ma obowi±zku robić tego wszystkiego o czym pisałem, także nadmiernie się tym przejmować, a szczególnie wi±zać nowego haczyka po każdym nieudanym zacięciu. Podkre¶lam, że jest to mój prywatny pogl±d którego jak widzę nie powinienem rozpowszechniać, gdyż budzi on sprzeciw wielu wspaniałych i do¶wiadczonych wędkarzy.

Oczywi¶cie nie jestem obrażony na nikogo, ale czuję się głupio, że dałem pretekst do tak agresywnych i bezkrytycznie krytycznych ataków na PW. Nie umiem niestety postępować zachowawczo i konformistycznie. Zawsze staram się poszerzać pogl±dy i przekraczać standardy. Wydaje mi się, że dzięki temu można odnie¶ć jaki¶ tam sukces. Przykro mi, że co¶ takiego się zdarzyło.

Tak zwane wady zarzucane PW jestem skłonny postrzegać jako zalety.
A szczególnie szacunek dla rozmówcy i jego pogl±dów. :oops:


Ostatnio zmieniony przez samara dnia Nie Sty 19, 2014 2:02 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artur napisał:
Maciek i tego wcale nie byłbym taki pewny, przynajmniej co do prochu ;) ;) ;).


Ojej - musiałem tak napisać, aby trochę skromniej zabrzmiało. ;)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samara napisał:
8O I to wszystko przez moj± skłonno¶ć do eksperymentu?
Wycofuję się z tego co napisałem o haczykach, ze szczególnym zaznaczeniem, że nie polecam przenoszenia wprost moich do¶wiadczeń z łowienia bolonk± do metod spinningowych i innych, a także, że nikt, ale to nikt nie ma obowi±zku robić tego wszystkiego o czym pisałem, także nadmiernie się tym przejmować, a szczególnie wi±zać nowego haczyka po każdym nieudanym zacięciu. Podkre¶lam, że jest to mój prywatny pogl±d którego jak widzę nie powinienem rozpowszechniać, gdyż budzi on sprzeciw wielu wspaniałych i do¶wiadczonych wędkarzy.

Oczywi¶cie nie jestem obrażony na nikogo, ale czuję się głupio, że dałem pretekst do tak agresywnych i bezkrytycznie krytycznych ataków na PW. Nie umiem niestety postępować zachowawczo i konformistycznie. Zawsze staram się poszerzać pogl±dy i przekraczać standardy. Wydaje mi się, że dzięki temu można odnie¶ć jaki¶ tam sukces. Przykro mi, że co¶ takiego się zdarzyło.

Tak zwane wady zarzucane PW jestem skłonny postrzegać jako zalety.
A szczególnie szacunek dla rozmówcy i jego pogl±dów. :oops:


Tchn±łe¶ trochę życia wesoly .
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samara, oj tam oj tam. Już się tak nie kryguj lol lol lol . Wreszcie jaka¶ odmiana a nie tylko Mario_z i jego sandacze, które złowił albo i nie lol lol lol lol .
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artur napisał:
Samara, oj tam oj tam. Już się tak nie kryguj lol lol lol . Wreszcie jaka¶ odmiana a nie tylko Mario_z i jego sandacze, które złowił albo i nie lol lol lol lol .


No, niech tylko Mary¶ końcówkę posta doczyta lol lol lol .
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:


No, niech tylko Mary¶ końcówkę posta doczyta lol lol lol .
Będzie nowa dyskusja lol lol lol lol lol o tym czy faktycznie łowi czy nie, potem rozwinęła by się jak to jest że mary¶ ma tyle czasu na ryby, gdy wiadomo że normalni ludzie nie maj± tyle czasu, następnie rozwinie się w dyskusję kto to normalny człowiek a potem się zobaczy lol lol lol lol lol .
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już robię zapisy na udział w dyskusji lol .
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystko widzę i nie pojmuję, chyba jaki¶ nienormalny jestem. lol lol
Robercie nie piszę się na t± dyskusje wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Ja wszystko widzę i nie pojmuję, chyba jaki¶ nienormalny jestem. lol lol
Robercie nie piszę się na t± dyskusje wink:

Przecie pisze :
łowca szczupaka i suma wykrzyknik
Sandacze to przypadek a Wy Go w dysputy wci±gn±ć chcecie lol
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Ja wszystko widzę i nie pojmuję, chyba jaki¶ nienormalny jestem. lol lol
Robercie nie piszę się na t± dyskusje wink:


Mary¶ nie rób nam tego lol lol zapisz się lol lol lol lol .
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 2540

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
mario_z napisał:
Ja wszystko widzę i nie pojmuję, chyba jaki¶ nienormalny jestem. lol lol
Robercie nie piszę się na t± dyskusje wink:

Przecie pisze :
łowca szczupaka i suma wykrzyknik
Sandacze to przypadek a Wy Go w dysputy wci±gn±ć chcecie lol

Podstęp... ale zadziałał lol
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofCz napisał:
the_animal napisał:
mario_z napisał:
Ja wszystko widzę i nie pojmuję, chyba jaki¶ nienormalny jestem. lol lol
Robercie nie piszę się na t± dyskusje wink:

Przecie pisze :
łowca szczupaka i suma wykrzyknik
Sandacze to przypadek a Wy Go w dysputy wci±gn±ć chcecie lol

Podstęp... ale zadziałał lol


Krzysiek nie wiem czy zadziałał. Wszak Mary¶ zarzeka się że dyskutować nie chce, tym samy "frajdy gawiedzi dostarczać" się wzbrania. Może zbanować Go albo pogrozić?? może się przełamie lol lol lol lol lol lol .

Dawno zadymki nie było to by¶my sobie poużywali lol lol lol lol lol lol
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artur napisał:
Krzysiek nie wiem czy zadziałał. Wszak Mary¶ zarzeka się że dyskutować nie chce, tym samy "frajdy gawiedzi dostarczać" się wzbrania. Może zbanować Go albo pogrozić?? może się przełamie lol lol lol lol lol lol .

Dawno zadymki nie było to by¶my sobie poużywali lol lol lol lol lol lol

Je¶li to komu¶ miało by poprawić nastrój choć by na chwilę :roll:

Przepraszam że jednak wtr±ciłem się do dyskusji, więcej nie będę.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
artur napisał:
Krzysiek nie wiem czy zadziałał. Wszak Mary¶ zarzeka się że dyskutować nie chce, tym samy "frajdy gawiedzi dostarczać" się wzbrania. Może zbanować Go albo pogrozić?? może się przełamie lol lol lol lol lol lol .

Dawno zadymki nie było to by¶my sobie poużywali lol lol lol lol lol lol

Je¶li to komu¶ miało by poprawić nastrój choć by na chwilę :roll:

Przepraszam że jednak wtr±ciłem się do dyskusji, więcej nie będę.


Będziesz , będziesz
zly:
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mary¶ znowu się kryguje lol lol . taaak, prowokacja nie działa, ewentualne groĽby lol lol lol lol też nie koniecznie, to może Maria czym¶ przekupimy, cholercia tylko czym? Kto ma pomysły? lol lol lol lol lol .
_________________
Koniec żartów Panowie, zaczęły się schody.

"Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trza umić usmiech"
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 168