Czy wiesz, że...
RP jest krajem o stosunkowo dużej ilo¶ci jezior. Jezior większych niż 1 ha jest 7085, a ich ł±czna powierzchnia wynosi ok. 281 tys. ha, co w przybliżeniu stanowi 1% obszaru kraju.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 330
 Zalogowani 0
 Wszyscy 330

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18237) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59104) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18237) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18237) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18237) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18237) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18237) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59104) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18237) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18237) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2100
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2224
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2425
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Noworoczne postanowienie
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Noworoczne postanowienie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
Kiedy¶ fajki Ciebie rzuc± - i nie za młody , tylko za miętki lol


Bł±dzisz... kawalerze! ;) lol
Belejard
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 21, 2003
Posty: 55

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A tak bardziej ludzkim językiem tego nie można?


Nie bardzo się da usmiech .
W wersji maksymalnie laickiej można powiedzieć że niektóre zwi±zki chemiczne zawarte w "papierosach" uszkadzaj± DNA człowieka. lol
jjjan podał wersj± mniej laick± jednak skrajnie okrojon± (a i tak nie został zrozumiany).
Temat ciekawy i cały czas rozwijaj±cy się. Teorii na temat czynników szkodliwych jest cała masa. Czę¶ć została już dawno udowodniona a czę¶ć jest nadal w fazie badań. Dodam że w papierosach jest też trochę zwi±zków które maj± pozytywny wpływa na człowieka. Zazwyczaj kij ma dwa końce (choć oczywi¶cie przeważaj± skutki negatywne).
Ufff Udało mi się napisać parę zdań bez (chyba) trudnych wyrazów.
Co do szczegółów odsyłam na fora specjalistyczne.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja pamiętam wnioski z badań jakie były w centrum Warszawy. Otóż godzina na chodniku równała się skażeniu organizmu na poziomie odpowiadaj±cym wypaleniu paczki papierosów.
O ile palaczom można ciosać kołki na głowie, o tyle nikt ich nie ciosa tym, którzy zmuszaj± nas do stania w korkach i wdychaniu tego co wylatuje z rury wydechowej. O tym, że palacze głównie truj± siebie a rury wydechowe wszystkich nie wspominam, bo to chyba oczywiste, więc może lepiej skierować swoj± energię do walki ze skażeniem ogólnym.

I jeszcze co¶ do¶ć obrazowego. Jako¶ nigdy nie przeczytałem ani nie słyszałem aby pocałunek palacza był truj±cy i toksyczny. Za to od lat słyszę o przestrogach aby nie zbierać grzybów przy drogach, gdyż kumuluj± w sobie toksyny wylatuj±ce z rur wydechowych.

Wniosek z tego jest taki, że wszelkie uwagi o moim paleniu jestem w stanie przyj±ć od osób, które nie korzystaj± z pojazdów zwanych samochodowymi. To nic personalnego, to tylko zwykła uczciwo¶ć. Niech te osoby zastanowi± się nad tym jak one truj± wszystkich dookoła spalinami a dopiero potem dowalaj± się do mojego dymka w zaciszu pokoju.
Belejard
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 21, 2003
Posty: 55

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Docio wszystko jest dla ludzi byle z głow±.
Co do pocałunku palacza to nie przesadzałbym z jego szkodliwo¶ci±. Jest pomijalna. Człowiek w przeciwieństwie do grzybów bardzo słabo kumuluje w sobie substancje toksyczne (ma szybki obieg materii i nieporównywalnie skuteczniejszy system oczyszczania). Pocałunek może komu¶ ¶mierdzieć ale raczej na zdrowiu nie ma szans się odbić.
Co do porównania ze szkodliwo¶ci± samochodów to trudno się do tego m±drze odnie¶ć. W ten sposób patrz±c, to większo¶ć czynników cywilizacyjnych jest dla nas szkodliwa i nie ma znaczenia czy akurat mamy samochód, lodówkę, spawarkę, dezodorant czy też jeste¶my wła¶cicielami fabryki azbestu lol .
Wymieniłem kilka przykładów na szybko z głowy i każdy działa na innym poziomie (niew±tpliwie szkodliwie). Lecz czy to oznacza że powinni¶my zrezygnować z silników spalinowych czy lodówek?
Raczej nie. Zreszt± jest to problem czysto utopijny bo w naszej erze nie da się już funkcjonować bez tych udogodnień.
Nie unikniemy tego i musimy się tylko starać zachować zdrowy rozs±dek i jak najmniej szkodzić innym.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Belejard napisał:
...Nie unikniemy tego i musimy się tylko starać zachować zdrowy rozs±dek i jak najmniej szkodzić innym.


I tu się zgadzamy w 100%. :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dociu - nasz pobyt na tym ¶wiecie, to jakby przebywanie w pokoju, gdzie wszedzie leży pełno ¶mieci. Mówisz, że nie posprzatasz na stole, bo pełno bałaganu na podłodze. Takie sprz±tanie nic nie daje i lepiej stołu nie sprz±tać. Ja uważam, że jesli mogę ten stół posprzatać, to posprzatam, przynajmniej tam będzie czysto. Je¶li za¶ znajdzie sie czas i możliwo¶ci, posprz±tam i podłogę.
Nie stać mnię na kupno hybrydy jeżdż±cej na bateriach słonecznych, nie mam tak rozwiniętej komunikacji miejskiej abym mógł przemieszczać się w potrzebne mi miejsca. Musze zatem jeĽdzić tradycyjnym samochodem. Natomiast stać mne, aby nie truć innych papierosami - to nic nie kosztuje!
Technika idzie do przodu. Nie przeczę, że już za kilka lat, będę miał tak± hybrydę. Jeszcze lepiej maj± palacze. Oni już mog± przestać smrodzić - widziałe¶ papierosy elektroniczne - ekopapierosy??? Na dodatek, s± tańsze od smrodlawych tradycyjnych. Nie ma ¶mieci, nie ma smrodu, nie ma substancji smołowatych. Nie odbiega od tradycyjnego papierosa - wszystko to samo.
Palenie papierosów tradycyjnych, to już dzisiaj buractwo, głupota i brak szacunku dla innych. To już nie jest przykrywanie się takimi argumentami jak Twoje - to już historia.
Mam tylko nadzieję, że w¶ród pal±cych pogawędkowiczów, nie zobaczę papierosa tradycyjnego.
Belejard
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 21, 2003
Posty: 55

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I czemu wiedziałem że będzie taka odpowiedĽ lol
Nie palę od czterech lat i cały czas mnie zadziwia czemu najbardziej radykalnymi przeciwnikami palenia s± byli palacze?
Wiadomo że szkodzi i że się nie powinno...
Ludzie jednak maj± to do siebie że nie s± maszynami i robi± wiele rzeczy których nie powinno się robić i palenie nie jest tu takie najgorsze. Po prostu robi± to dla przyjemno¶ci. Niektórzy np. smaż± kotlety na patelni i potem je jedz± (nawet nie chcecie wiedzieć ile substancji kancerogennych wytwarza się podczas takiej obróbki termicznej).
Trzymam kciuki za wszystkich rzucaj±cych. Pamiętajcie jednak że nadgorliwo¶ć jest gorsza od faszyzmu wesoly .
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Belejard napisał:

Trzymam kciuki za wszystkich rzucaj±cych. Pamiętajcie jednak że nadgorliwo¶ć jest gorsza od faszyzmu wesoly .


A wytykanie komu¶ jego wad, jest totalnym buractwem i głupot± - patrz post wyżej. :evil:
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:


A wytykanie komu¶ jego wad, jest totalnym buractwem i głupot± - patrz post wyżej. :evil:


Nie wytykam nikomu wad. Informuję, że s± już papierosy, które innym nie szkodz± a nawet samemu palaczowi. Kto jest burakiem? Ten, który informuje o postępie technicznym, czy ten, który olewa ten postęp?
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Jotes napisał:


A wytykanie komu¶ jego wad, jest totalnym buractwem i głupot± - patrz post wyżej. :evil:


Nie wytykam nikomu wad. Informuję, że s± już papierosy, które innym nie szkodz± a nawet samemu palaczowi. Kto jest burakiem? Ten, który informuje o postępie technicznym, czy ten, który olewa ten postęp?


Jak się o czym¶ nie ma zielonego pojęcia, to się nie powinno zabierać głosu! Te Twoje elektroniczne papierosy s± nielegalne w Polsce - sprowadzane s± jedynie przez internet. Tymi papierosami można się jeszcze bardziej uzależnić niż tradycyjnym "dymkiem". Te elektroniczne papierosy były tematem audycji Janusza Weisa - trzeba było słuchać.
Poczytaj o tym trochę - tylko nie w ofertach Allegro, czy eBaya - a ten Twój "postęp techniczny" padnie na twarz. I kto wtedy będzie burakiem???
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Postęp techniczny" zly:
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Jotes napisał:


A wytykanie komu¶ jego wad, jest totalnym buractwem i głupot± - patrz post wyżej. :evil:


Nie wytykam nikomu wad. Informuję, że s± już papierosy, które innym nie szkodz± a nawet samemu palaczowi.

To jest ta informacja 8O 8O 8O a nie wytykanie wad
wykrzyknik
old_rysiu napisał:

Palenie papierosów tradycyjnych, to już dzisiaj buractwo, głupota i brak szacunku dla innych.

Nazwałbym ciebie w ten sposób jak ty to czynisz w stosunku do mnie nazywaj±c to informacj±, ale byłoby to obraĽliwe dla przeciętnych buraków i głupków, których maniery i IQ stoj± ¶rednio 100 razy lepiej niż twoje.

EOT
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Dociu - nasz pobyt na tym ¶wiecie, to jakby przebywanie w pokoju, gdzie wszedzie leży pełno ¶mieci. Mówisz, że nie posprzatasz na stole, bo pełno bałaganu na podłodze. Takie sprz±tanie nic nie daje i lepiej stołu nie sprz±tać. Ja uważam, że jesli mogę ten stół posprzatać, to posprzatam, przynajmniej tam będzie czysto. Je¶li za¶ znajdzie sie czas i możliwo¶ci, posprz±tam i podłogę.


A ja zupełnie odwrotnie. Zgarnę wszystko ze stołu na podłogę i j± posprz±tam a czas na to znajdę skoro już się tego podejmę. Pół¶rodki mnie nie interesuj± i nie będę sobie poprawiał nastroju czystym stołem gdy podłoga capi.

old_rysiu napisał:
Nie stać mnię na kupno hybrydy jeżdż±cej na bateriach słonecznych, nie mam tak rozwiniętej komunikacji miejskiej abym mógł przemieszczać się w potrzebne mi miejsca. Musze zatem jeĽdzić tradycyjnym samochodem.


Ale chyba stać Cię na obiektywizm? Nie ma go na kartki ani czasy już s± nie te by pisać i mówić "jedynie słuszne prawdy". I pytanie. Kto Cię zmusza do jazdy samochodem? Jeste¶ przez kogo¶ ubezwłasnowolniony by musieć jeĽdzić?

old_rysiu napisał:
Palenie papierosów tradycyjnych, to już dzisiaj buractwo, głupota i brak szacunku dla innych. To już nie jest przykrywanie się takimi argumentami jak Twoje - to już historia.
Mam tylko nadzieję, że w¶ród pal±cych pogawędkowiczów, nie zobaczę papierosa tradycyjnego.

Zaraz, zaraz. Ty musisz truć wszystko dookoła tym co wylatuje z rury wydechowej i jest to w porz±dku. Ja palę samotnie w zaciszu swojego pokoju lub tam gdzie wolno w¶ród innych pal±cych i jest to złe.
Co¶ mi się widzi, ze demony znów się obudziły i poprzestawiały Ci system warto¶ci. Twoja wersja sprawiedliwo¶ci społecznej to nic innego jak mentalno¶ć Kalego.
Epitety pozostawiam bez komentarza. Kto¶ kiedy¶ powiedział, ze jak kończ± się argumenty to pojawiaj± się epitety. No cóż, sam sobie stawiasz pomnik.
magik
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Oct 28, 2009
Posty: 100

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzucanie palenia i jazdy samochodem do jednego wora to zupełne nieporozumienie. Być może w dużych miastach gdzie istnieje komunikacja miejska można się obyć bez własnych czterech kółek, ale na prowincji auto jest potrzebne by dojechać do pracy, zrobić zakupy czy dostać się do lekarza. Takie czasy. S± potrzeby wyższego i niższego rzędu. Nie mam nic do palaczy -sam niedawno nim byłem, ale zrównywanie potrzeby posiadania samochodu a potrzeby palenia to jaki¶ absurd. Ja muszę jeĽdzić żeby żyć, palić nie muszę.
Belejard
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 21, 2003
Posty: 55

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Tu przesadziłe¶ z tym "żeby żyć".
Pochodzę ze wsi i dobrze wiem że samochód tam posiada zdecydowana mniejszo¶ć ludzi i żyje lol (w mie¶cie na pewno proporcjonalnie więcej ludzi jeĽdzi samochodami).
Zgodzę się że trudno porównywać te sprawy. Nie mniej w dyskusji chodziło o pokazanie różnych (trudno porównywalnych zagrożeń) i nie popadanie w skrajno¶ci jak co niektórzy.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magik napisał:
Wrzucanie palenia i jazdy samochodem do jednego wora to zupełne nieporozumienie. Być może w dużych miastach gdzie istnieje komunikacja miejska można się obyć bez własnych czterech kółek, ale na prowincji auto jest potrzebne by dojechać do pracy, zrobić zakupy czy dostać się do lekarza. Takie czasy. S± potrzeby wyższego i niższego rzędu. Nie mam nic do palaczy -sam niedawno nim byłem, ale zrównywanie potrzeby posiadania samochodu a potrzeby palenia to jaki¶ absurd. Ja muszę jeĽdzić żeby żyć, palić nie muszę.


W±tek ma 4 strony a nie składa się z moich ostatnich postów. Przeczytaj cało¶ć ze szczególnym uwzględnieniem postów Old_rysia i ponownie się odnie¶, bo jak na razie...bez komentarza.
magik
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Oct 28, 2009
Posty: 100

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Belejard je¶li przesadziłem to niewiele;) Mam do pracy ok 10km i o ile w lecie można sobie dać radę bez auta to w zimie jest koszmar. Alternatywne zajęcie bez dojazdów to najęcie się za parobka u gospodarza, ale ja mówiłem o życiu a nie wegetacji. To że na wsi auta posiada zdecydowana mniejszo¶ć jak piszesz moim zdaniem nie jest prawd±. Zdecydowana większo¶ć jest zmotoryzowana. Samochodów nie maj± jedynie bardzo starzy ludzie, którzy musz± chodzić po s±siadach i prosić o podwiezienie w razie potrzeby. Zgadzam się że w dużych miastach jest jeszcze więcej aut ale tam s± inne motywy zakupu tychże.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Belejard napisał:
Oj Tu przesadziłe¶ z tym "żeby żyć".
Pochodzę ze wsi i dobrze wiem że samochód tam posiada zdecydowana mniejszo¶ć ludzi i żyje lol (w mie¶cie na pewno proporcjonalnie więcej ludzi jeĽdzi samochodami).
Zgodzę się że trudno porównywać te sprawy. Nie mniej w dyskusji chodziło o pokazanie różnych (trudno porównywalnych zagrożeń) i nie popadanie w skrajno¶ci jak co niektórzy.


W tym wszystkim zabawne jest to, że mi posiadacze samochodów ani same samochody nie przeszkadzaj±. :-) Nie mogę się jednak pogodzić aby użytkownik takiego pojazdu wymawiał mi dymka z argumentem trucia ¶rodowiska. Ot i wszystko. :-)
I nie odpuszczę, bo nie nawidzę mentalno¶ci Kalego, której podłożem jest w czystej formie egoizm i egocentryzm.
magik
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Oct 28, 2009
Posty: 100

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG Fakt pomroczno¶ć jasna z mojej strony. Szkodliwo¶ć silnika nawet najbardziej ekologicznego i spełniaj±cego wy¶rubowane normy czysto¶ci spalin jest nieporównywalna z dymkiem palacza. Mój bł±d
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jotes napisał:
"Postęp techniczny" zly:


Zgadzam się - była wojna na temat tych papierosów. Za wszelk± cenę chciano zlikwidować je - okropne straty na sprzedaży papierosów tradycyjnych a co za tym idzie - kupa szmalu dla państowej kasy. Niestety, wybiegi te poszły w niwecz, bo e-papierosów nie zlikwidowano. Durne teksty sprzed ponad roku ( patrz link i datę ) s± już nieaktualne a podpisuj±cy się pod tymi artykułami ( PAP ) próbawli zrobić swoje.
Co do ich sprzedaży - to s± też w normalnych sklepach nie tylko na allegro.
Je¶li mam zostać burakiem twierdzac, że e-papierosy s± zdrowsze i nie krzywdz± ludzi obok, to chętnie tym burakiem zostanę. Poza tym, nie interesuje mnie ten, który pali a ten, który stoi obok. To ja jestem biernym palaczem, wdychajacym smrody z papierosów. Ten smród mi przeszkadza i dlatego będę z nim walczył. Jesli za¶ komu¶ nie pasuje smrodek z samochodu, proszę otworzyć inny, nowy w±tek - chętnie na ten temat poklikamy.
Wszystkim, którzy jeszcze nie wiedz± o czym tutaj mowa, pokazuję przykładowy link do e-papierosa.
E-PAPIEROS

Polecam też przeczytanie komentarzy do owego już historycznego artykułu.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Palenie papierosów tradycyjnych, to już dzisiaj buractwo, głupota i brak szacunku dla innych. To już nie jest przykrywanie się takimi argumentami jak Twoje - to już historia.
Mam tylko nadzieję, że w¶ród pal±cych pogawędkowiczów, nie zobaczę papierosa tradycyjnego.


8O wesoly
Znam większe przejawy buractwa i zaręczam, że nie wi±ż± się one akurat z nałogami. usmiech A co do braku szacunku!? Cenię argumenty, o ile s± one racjonalne, a nie rodz± się w bólu, z potrzeby chwili i s± przepojone - tutaj niech każdy my¶l±cy sobie sam dopowie. Co ma piernik do wiatraka? Jak kto¶ ma odrobinę kultury, to będzie wiedział jak i gdzie palić, aby nie szkodzić innym. Zaręczam, że ta kwestia nie będzie dla niego obojętna. :roll:
A dlaczego Przyjacielu Drogi miałby¶ nie zobaczyć? O ile nadal będę tak głupi aby palić, a przyjdzie nam się spotkać, to z pewno¶ci± nie zobaczysz u mnie "wynalazków".

SzanujęTwój wybór, doceniam Twoj± walkę z tym wrednym nałogiem oraz zachęcanie innych do jego rzucenia, ale proszę, zachowaj nieco umiaru w wyrażaniu swoich pogl±dów, ... bo następnym razem nie będę tak wyrozumiały! wink: lol
Jotes
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 27, 2006
Posty: 2207

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:

Co do ich sprzedaży - to s± też w normalnych sklepach nie tylko na allegro.


I co, sprzedawane s± jako wyroby tytoniowe, sprzęt AGD i RTV, elektronika, czy może jako spożywka... Nie! Zdrowie i uroda. lol
Ty nie wydziwiaj, tylko daj link do atestów: Ministerstwa Zdrowia, PZH, PN, etc. Lub jakiekolwiek testy tego badziewia. lol

Masz link do audycji Janusza Weissa (str 20 i 21): KLIK Choć i tak mało prawdopodobne by¶ przyznał się do tego, że i Ciebie nabito w butelkę z e-papierosem. Technika czyni cuda... wesoly
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
old_rysiu napisał:
Palenie papierosów tradycyjnych, to już dzisiaj buractwo, głupota i brak szacunku dla innych. To już nie jest przykrywanie się takimi argumentami jak Twoje - to już historia.
Mam tylko nadzieję, że w¶ród pal±cych pogawędkowiczów, nie zobaczę papierosa tradycyjnego.


8O wesoly
Znam większe przejawy buractwa i zaręczam, że nie wi±ż± się one akurat z nałogami.:

Ja też ale na szczę¶cie od 2 lat przerzuciłem się na cygaretki a od czasu do czasu zajaram cygarko czyli już z towarzystwa buraków jest wyeliminowany zly: wink:
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To¶ Wa¶ć Panicho!!! lol
Mam gdzie¶ w szufladzie fajkę... Hm... Może się odchamić? ;)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze. Pamietam jak kiedy¶ ganiłem HH za wstawianie linków z tekstem w obcym języku. Posypały się bury na mnię. Mniemam, że język angielski dla klikaczy tutaj jest dobrze znany. Mam zatem okazję się zem¶cić i podsyłam Wam tego linka.
e-papieros
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy blog:
e-papieros
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz rodzynek w polskim wydaniu:
nasz-minister

gdzie można przeczytać:

'' Zaznaczył, że zwykłe papierosy s± także szkodliwe dla zdrowia, jednak ich zawarto¶ć została przebadana i - jak powiedział - "s± pod kontrol±".''

Czy muszę ten tekst komentować? :-) :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie podsumować wszystko. Jestem burakiem, bo nie przekonuje mnie minister. Jestem burakiem, bo chciałbym, aby nie dymiono analogiem w moim towarzystwie.
Nie jest ważne czym palacz się truje - ważne, abym tego nie musiał w±chać.
Czy to spotkanie piwne, czy nawet biesiada nad wod± - wszędzie kupa dymu. Palacze analogowi, nawet jak wyjd± na podwórko, stoj± obok drzwi, gdzie smród wali do pomieszczeń. Stoj± tam i nie da rady przej¶ć obok nich. ( Patrz fotografie ze zlotów ). Wystarczy tylko truć się e-papieroskiem a wszystko będzie OK.
Wiem, że trudno wymagać od innych takiego przestawienia - ci±gle ta wolno¶ć słowa i wyznania. Jak może taki burak jak ja komu¶ dyktować ich prawa? Nie dyktuję. Wskazuję alternatywne możliwo¶ci. No i czekam cierpliwie na otwarcie w±tka samochodowego, wtedy Docio będzie mógł o tym syfie poklikać.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Pozwolę sobie podsumować wszystko. Jestem burakiem, bo nie przekonuje mnie minister. Jestem burakiem, bo chciałbym, aby nie dymiono analogiem w moim towarzystwie.
Nie jest ważne czym palacz się truje - ważne, abym tego nie musiał w±chać.
Czy to spotkanie piwne, czy nawet biesiada nad wod± - wszędzie kupa dymu. Palacze analogowi, nawet jak wyjd± na podwórko, stoj± obok drzwi, gdzie smród wali do pomieszczeń. Stoj± tam i nie da rady przej¶ć obok nich. ( Patrz fotografie ze zlotów ). Wystarczy tylko truć się e-papieroskiem a wszystko będzie OK.
Wiem, że trudno wymagać od innych takiego przestawienia - ci±gle ta wolno¶ć słowa i wyznania. Jak może taki burak jak ja komu¶ dyktować ich prawa? Nie dyktuję. Wskazuję alternatywne możliwo¶ci. No i czekam cierpliwie na otwarcie w±tka samochodowego, wtedy Docio będzie mógł o tym syfie poklikać.


Niepotrzebny nowy w±tek. Teraz ja wskażę Ci alternatywę - rower.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo seks z tradycyjn±- analogow± kobiet± będzie mało trendy wink:
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Pozwolę sobie podsumować wszystko. Jestem burakiem, bo nie przekonuje mnie minister. Jestem burakiem, bo chciałbym, aby nie dymiono analogiem w moim towarzystwie.

Jeste¶ burakiem i głupkiem z powodu swoich buraczano - głupich wypowiedzi. I nie zwalaj tego na ministrów b±dĽ innej ma¶ci analogi, nałogi b±dĽ minogi.
Koniec kropka.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
old_rysiu napisał:
Pozwolę sobie podsumować wszystko. Jestem burakiem, bo nie przekonuje mnie minister. Jestem burakiem, bo chciałbym, aby nie dymiono analogiem w moim towarzystwie.

Jeste¶ burakiem i głupkiem z powodu swoich buraczano - głupich wypowiedzi. I nie zwalaj tego na ministrów b±dĽ innej ma¶ci analogi, nałogi b±dĽ minogi.
Koniec kropka.

...z Now :placz orocznymi życzeniami
Belejard
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Feb 21, 2003
Posty: 55

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zjadłbym zupy buraczanej (tfu buraczkowej) lol
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowość: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dzieci, jak dzieci.

Rysiu na siłę nikt jeszcze nie zbawił ¦wiata. Masz prawo umoralniać bo to zły nałóg - każdy o tym wie.
Ale na przyszło¶ć zastanów się nad doborem słów, jak zaczniesz.

cyt. Palenie papierosów tradycyjnych, to już dzisiaj buractwo, głupota i brak szacunku dla innych.
Bycie zatwardziałym neofit± - to jest także brak szacunku dla innych.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro kto¶ tego Rysiu nie rozumie, wystarczy zwrócić uwagę i po sprawie. Nie bronię nikogo, daleki jestem - jako pal±cy - od obrony palaczy za ich uci±żliwo¶ć dla otoczenia, ale chamstwo "trzeba tempić siłom i godno¶ciom osobistom"! Skoro kto¶ nie łapie problemu - trzeba go u¶wiadomić.
Tak całkiem refleksyjnie: "zakaz" palenia w miejscach spotkań i biesiadowania na zlotach nie wzi±ł się z niczego. Znane mi układy pokoi też wi±zały się z chęci± dania dzieciom i spokojnym zlotowiczom możliwo¶ci odpoczynku bez gwaru nad głow± i kopc±cych pod drzwiami nałogów. ;) Zapewniam, że inicjatywa wyszła jednak z grona... palaczy! Kto za tym stał? To nie jest ważne - ważne, że "niepisany zapis" obowi±zuje nadal i mam nadzieję obowi±zywał będzie zawsze.

Szczę¶liwego Nowego Roku!!! Oby był lepszy od kończ±cego się. usmiech
wojto-ryba
Zarzucacz kwalifikowany
Zarzucacz kwalifikowany


Dołączył: Mar 19, 2007
Posty: 169

Kraj: Polska
Miejscowość: Bielsko-Biała
PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jaram fajek od 2010 wesoly
magik
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Oct 28, 2009
Posty: 100

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojto-ryba napisał:
Nie jaram fajek od 2010 wesoly

Gratuluję decyzji i życzę wytrwało¶ci. Od razu widać że kolega cerę ma zdrowsz±usmiech A mnie dzisiaj mija rok niepalenia. Nie było tak Ľle;)
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję decyzji i jak skuteczny i wytrwaly jeste¶ w łapaniu rybek, oby¶ równie skuteczny i wytrwały był w tym postanowieniu. Żadnych pół¶rodków, tylko silna wola. Ja doszedłem kiedy¶ do 2 - 3 paczek dziennie, w 1994 rzuciłem z dnia na dzień. Było to moje drugie podej¶cie i okazało się skuteczne. Oby Tobie i pozostałym Twardzielom się udało.
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
shawn7
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 24, 2003
Posty: 932

Kraj: Polska
Miejscowość: Bełchatów
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w 2010 nie będę się zrywał z angielskiego i będę więcej jeĽdził na rybki zly:
_________________
I gdzie ta metrówa ???
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shawn7 napisał:
Ja w 2010 nie będę się zrywał z angielskiego i będę więcej jeĽdził na rybki zly:

Z angielskiego Cię nie sprawdzę, ale z tych wyjazdów na rybki, na pewno.
Niniejszym zobowi±zuję Cię do wysłania co najmniej jednej, a tam jednej, co najmniej dwóch fotek z rybkami złowionymi podczas wagarów na angielskim. lol lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

dap
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 26, 2008
Posty: 639

Kraj: Polska
Miejscowość: Dziekanów Le¶ny
PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim postanowieniem jest schudn±ć 10 kilo. Moja waga jest dużo za duża od zalecanej.
_________________
[*] Kochanie zawsze będziesz w moim sercu i pamięci [*]
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4Gb Pyndrok, dzisiaj wysłany do Mario_z . Szkoda, że reszta nie podała adresu :-(
Ostatnio tutaj na PW wiele przykrosci mnie spotyka :-(
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldi, jeżeli sprawiłem Ci przykro¶ć nie podaj±c adresu to przepraszam.
Następnego wpisu w tym temacie dokonam za rok, mam nadzieję, że w dalszym ci±gu bez nikotyny, a wszystkie gwiazdy na niebie wskazuj±, że nie zapalę. wesoly
Pozdrawiam i trzymam kciuki za tych co kończ± z nałogiem. usmiech
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej228 napisał:
Następnego wpisu w tym temacie dokonam za rok, mam nadzieję, że w dalszym ci±gu bez nikotyny, a wszystkie gwiazdy na niebie wskazuj±, że nie zapalę. wesolyusmiech


Miałem się wpisać po roku, a to już 6-tego sierpnia minęło rok i 8-em miesięcy, ach jak ten czas szybko leci. Następnego tu wpisu postaram się dokonać na pocz±tku roku 2011, to będzie wtedy już dwa lata bez fajeczki. usmiechusmiechusmiech
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej228 napisał:
Dzisiaj o czternastej wypaliłem ostatniego papierosa (mam tak± nadzieję). W ponad dwudziestoletniej kadencji jarania dwukrotnie nie paliłem (prawie po roku wytrzymywałem usmiech) Tym razem my¶lę, że wytrzymam, jest to już trzecie podej¶cie (do trzech razy sztuka). Jeżeli nie teraz to chyba już wtedy nigdy wykrzyknik


A więc do trzech razy sztuka wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wesoly wesoly wesoly Wła¶nie mijaj± dwa lata jak zjarałem ostatniego papierosa i to co do minuty. usmiech Nie wiem co by mi musiało odwalić, żeby jeszcze fajek próbować. Dwa lata, ale to mykło, tyle co pobyt w armii, a to tam zacz±łem jarać. Po prostu jestem wesoly wesoly wesoly, że już nie jaram. usmiech
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i bardzo się z tego cieszę.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej228 napisał:
Wła¶nie mijaj± dwa lata jak zjarałem ostatniego papierosa

Andrzeju jeszcze tylko czterna¶cie dni i u mnie strzeli dwa latka, qrcze jak to szybko zleciało. 8O
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Wojtass
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2003
Posty: 389

Kraj: Polska
Miejscowość: ŁódĽ
PostWysłany: Czw Sty 13, 2011 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla kogo te pendraki Oldi? usmiech jak Ci to poprawi humor to chętnie wesoly
Andrzej228
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Bory Tucholskie
PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Jakby nie patrzec to za 1,5h godziny mija następny roczek w postanowieniu, usmiech a więc to już 4 lata. Wagowo trzymam się tak około 85-87kg jeżeli przekroczę 90-tkę to co¶ będę musiał w tym kierunku zadziałac, ale na razie spoko. lol Pozdrawiam trwaj±cych w postanowieniach i nie tylko. wesoly
_________________
Od 06.01.2009r godz. 14-tej zero zero,
nie zajarałem ani jednego szluga.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Sty 06, 2013 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej228 napisał:
Witam. Jakby nie patrzec to za 1,5h godziny mija następny roczek w postanowieniu, usmiech a więc to już 4 lata.

Andrzejku u mnie za 20-scia dni strzeli czwóreczka. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Off Topic
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.22 sekund :: Zapytania do SQL: 168