Czy wiesz, że...
Pierwsze informacje o błystce "dorożce" pojawiły się w 1746 r. w spisie inwentarza chłopskiego na WileńszczyĽnie "Dawne puszcze i wody".

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 564
 Zalogowani 0
 Wszyscy 564

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18265) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59110) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18265) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18265) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18265) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18265) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18265) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59110) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18265) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18265) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2103
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1965
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1986
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2227
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2056
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2113
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2026
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2065
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2427
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2247
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - propozycja zlotu jesień D±bkowice
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
propozycja zlotu jesień D±bkowice
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 4:54 pm    Temat postu: propozycja zlotu jesień D±bkowice Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałem z wła¶cicielem o¶rodka w D±bkowicach koło Darłowa nad jeziorem Bukowo o zlocie w miesi±cu paĽdziernikuprzubliżony termin to 10-20 .Wyglada to tak;spanie jakie¶ 20-30 zł ,ma załatwic około 10 łódek .do dyspozycji salka kominkowa,noclegi w domkach 5-6 osób w kazdym łazienka kuchnia tv,teren ogrodzony .W przypadku niepogody czyli dużej fali na jeziorze możliwo¶ć łowienia w kanale ł±cz±cym jezioro z morzem inne możliwosci połowów to łowienie z plaży,łowienie z promenady portowej w Darłówku 15km od miejsca nocnegowego lub rzeka Wieprza albo kuter i połowy w morzu .Co żyje w jeziorze białoryb (czę¶ciowo wychowany w morzu czyli dużo wiekszy niż normalnie tam złapałem płoć 1,2kg) węgorz morski i jeziorowy, sandacz ,szczupak i okoń też mozna trafić na duże sztuki mój najwiekszy 1,5kg .Komu mogę przesłać zdjecia aby je powklejał bo ja nie mam pojecia jak to zrobić proszę o adres e-mail to poprzesyłam .Jest też mozliwo¶ć zorganizowania ciepłego posiłku jak będ± chętni .Jeżeli bedzie dużo chetnych do pływania po jeziorze to czę¶ć z nas będzie musiała przyjechać z własnymi pływadełkami.Jezioro w zarzadzaniu rybaków co do opłaty to można będzie się dogadać jako zezwolenie grupowe lub jakać inna opcja .Mozliwo¶ć pływania na spalinach. idea: Będzie też miejce do wspólnych spotkań.

Cytat:


ZDJĘCIE 1

ZDJĘCIE 2

ZDJĘCIE 3

Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prze¶lij redakcji z wnioskiem, aby podlinkowali to w tym po¶cie. Chętnie bym rzucił okiem. usmiech
A je¶li to nie wypali, to poproszę monkpw@wp.pl
Z góry dzięki
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki czę¶ć zdjęć mam zrobine metod± tradycyjn± muszę poprzerabiać i wy¶lę na email postaram się jutro to zrobić.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa propozycja. Białoryb powiadasz - to lubię. Muszę popatrzeć jak to daleko od nas i jak najlepiej pojechać. We wrze¶niu jestem na Kaszubach ( ostatni weekend wrze¶nia ). Trochę dużo byłoby tego jeżdżenia po Polsce, ale co tam - niewiele mi już z tego życia zostało.
No i już sobie wyobrażam - leszcze łopaty na ¶niadanie, obiad i kolację :-)
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i sobie popatrzyłem. NieĽle - kupa drogi :-( Ale ten kanał łaczacy jezioro z morzem! Poszedłbym tym kanałem w kierunku jeziora. Tam musi być przy jeziorze leszcz! :-) Ciekawe jak daleko jest ten kanał od o¶rodka? Kunta - masz może linka do o¶rodka?
Kowalski
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 16, 2007
Posty: 391

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kanał ma około 400 metrów.
A do o¶rodka ze 4 kilometry.
ZUMI
Kowalski pamiętaj o zasadach wklejania linków
(dzepetto)

_________________

cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kanał Szczuczy jest płytki - ok 1-1,5 m. Czasami bywa tak, ze morskie fale zasypuja kanał i nie ma uj¶cia.Woda płynie raz w jedn±, a raz w drug± stronę.
W tym o¶rodku byłem w 2002 roku. Jezioro Bukowe także jest płytkie. Pod przeciwnym brzegiem brały węgorze w dzień. Poza tym bardzo dużo jest płoci. W 2002 r. do łowienia z brzegu nadawały sie 3 miejsca:
1. Oczyszczalnia ¶cieków,
2. Przystań z łodziami (uwaga ceny wypożyczenia były astronomiczne)
3. Pomost za trzcinami- doj¶cie to ¶cieżka zaraz za małym domkiem na wprost o¶rodka.
Nad morze jest 50 -100 m.
Generalnie jest to miłe miejsce.
Za O¶rodkiem znajdował się Urz±d Morski.
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowość: W±dół
PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy o¶rodek ten ma stronę internetow±?
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:
Czy o¶rodek ten ma stronę internetow±?

to może być ten:
d±bkowice
lub ten w którym ja byłem
mierzeja
Ale s±dz±c z opisu to ten pierwszy. A ja byłem w mierzei.
Ale one s±siaduj± przez płot usmiech
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Przykleiłem" temat.

Zdjęcia ¶lij na adres redakcji, zajmę się nimi wink:
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DABKOWICE
do kanału jest max 1,5km jezioro jest dosyć płytkie ale z dziurami 6-9 m czę¶ć od o¶rodka jest zamulona ale drugi brzeg jest bardzo dwardy jak poniemiecka droga ale s± kamienie gdzie maj± kryjówki sandacze .Co do najlpszych miejsc połowowych w jeziorze to po 16 latach nierównej walki mam jakie¶ do¶wiadczenie .Kanał o tej porze roku jest regularnie odkopywany ponieważ zalezy im na dopływie swierzej ryby z morza oraz migracj± węgorza.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy nie wiem w którym miejscu do morza jest 100m chyba że na bani jak raz odbjesz się od wydm a potem od trzcin to może wyjdzie 100m lol a tak na poważnie to jak staniesz po¶rodku o¶rodka to federem dorzucisz do sitowia i w drug± stronę na wydmy .Do Monka na e-mail wysłałem zdjęcia dwa s± lotnicze.
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk, człowieku, apelujemy do Ciebie: Umie¶ć zdjęcia. Nasza cierpliwo¶ć ma granice wink: usmiech
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarokowal wysłałem zdjęcia do Ciebie żeby¶ zawału nie dostał lol Proszę powie¶ je na forum.
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załatwione wink:
Wisz± w pierwszym po¶cie
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zdjęciach widać domki dla przyszłej imprezy ,kanał od strony morza i brzeg jeziora od strony o¶rodka.Decyzja należy do Was koledzy.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki !!!! to tak jest jak jest się przygłupem w tych sprawach ale od czego s± koledzy .
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Na zdjęciach widać domki dla przyszłej imprezy ,kanał od strony morza i brzeg jeziora od strony o¶rodka.Decyzja należy do Was koledzy.

Zdjęcie o¶rodka z lotu ptaka sprytnie jest zrobione tak, że nie widać o¶rodka Mierzeja oraz Urzędu Morskiego.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co skoro nas te miejsca nie interesuj± .Marek z Urzędu to spoko Go¶ć a wła¶ciciel Mierzeji to wie¶niak i cham .A co interesuj± Ciebie noclegi za 70 zł minimun mogę załatwic w Mierzeji.
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
A po co skoro nas te miejsca nie interesuj± .Marek z Urzędu to spoko Go¶ć a wła¶ciciel Mierzeji to wie¶niak i cham .A co interesuj± Ciebie noclegi za 70 zł minimun mogę załatwic w Mierzeji.


Niestety ze względu na odległo¶ć nie dam rady przyjechać.
Chciałem się tylko podzielić moimi wiadomo¶ciami na temat D±bkowic.
Byłem w "Mierzeji" w 2002 roku i bardzo miło ten pobyt wspominam. Ale jak widać pod wpływem czasu co¶ się zmieniło.
Ciekawe czy nada jest potrzebne zezwolenie by dojechać do D±bkowic ?
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy żadne zezwolenie nie było potrzebne .
Tirith27
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 13, 2006
Posty: 630

Kraj: Polska
Miejscowość: Rumia
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: Dla mnie bomba usmiech i w sumie nawet nie mam daleko.
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Nigdy żadne zezwolenie nie było potrzebne .

Absolutnie było potrzebne w 2002 roku.
Te 6 lat temu w miejscu jak kończyły się D±bki przy drodze do D±bkowic przy granicy terenów le¶nych stał znak zakaz ruch. Nie dotyczył on pojazdów Urzędu Morskiego oraz samochodów posiadaj±cych stosowne zezwolenie na wjazd w tym do o¶rodków wypoczynkowych. W pierwszy dzień jak się meldowałem w o¶rodku Mierzeja dostałem stosowny papier, który wstawiłem za szybę Poloneza. Jak się zapytałem czy dostał bym mandat jad±c zameldować się do o¶rodka pani w recepcji zbyła mnie wzruszeniem ramion, po czym dodała, że kto¶ kiedy¶ dostał za to mandat.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pisałem wcze¶niej jeżdżę tam od 16 lat i jeżeli zatrzymywali z jaki¶ służb to wystarczyło powiedzieć gdzie i do jakiego osrodka się jeĽdzie i to starczyło .A jak wjechałe¶ pierwszy raz szedłe¶ na piechotę 6 km pozezwolenie ?? Nie wypowiadaj się o czym¶ o czym nie masz pojecia byłe¶ raptem dwa razy max po dwatygodnie i wszystko wiesz zly: .Spędzałem tam całe lato i jeżdziłem w t± i spowrotem i jako¶ nie miałem problemu .
Koledzy jażeli macie pytania to służę pomoc± i dziekuję w±tpliwym znawc± tamtych okolic .
Koledzy z pogawędek którzy tam mieszkaj± np.Dzepetto mog± na tem temat też dużo powiedzieć bo napewno znaj± te okolice.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety kolega dzepetto nie zna tych okolic, ale z mił± chęci± pozna.
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowość: GRUNWALD
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Jak pisałem wcze¶niej jeżdżę tam od 16 lat i jeżeli zatrzymywali z jaki¶ służb to wystarczyło powiedzieć gdzie i do jakiego osrodka się jeĽdzie i to starczyło .A jak wjechałe¶ pierwszy raz szedłe¶ na piechotę 6 km pozezwolenie ?? Nie wypowiadaj się o czym¶ o czym nie masz pojecia byłe¶ raptem dwa razy max po dwatygodnie i wszystko wiesz zly: .Spędzałem tam całe lato i jeżdziłem w t± i spowrotem i jako¶ nie miałem problemu .
Koledzy jażeli macie pytania to służę pomoc± i dziekuję w±tpliwym znawc± tamtych okolic .
Koledzy z pogawędek którzy tam mieszkaj± np.Dzepetto mog± na tem temat też dużo powiedzieć bo napewno znaj± te okolice.

a betonowa barka tam jeszcze jest? wink:
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ale tam od Mojrzesza pożyczyłem zetę wink:
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Jak pisałem wcze¶niej jeżdżę tam od 16 lat i jeżeli zatrzymywali z jaki¶ służb to wystarczyło powiedzieć gdzie i do jakiego osrodka się jeĽdzie i to starczyło .A jak wjechałe¶ pierwszy raz szedłe¶ na piechotę 6 km pozezwolenie ?? Nie wypowiadaj się o czym¶ o czym nie masz pojecia byłe¶ raptem dwa razy max po dwatygodnie i wszystko wiesz zly: .Spędzałem tam całe lato i jeżdziłem w t± i spowrotem i jako¶ nie miałem problemu .
Koledzy jażeli macie pytania to służę pomoc± i dziekuję w±tpliwym znawc± tamtych okolic .
Koledzy z pogawędek którzy tam mieszkaj± np.Dzepetto mog± na tem temat też dużo powiedzieć bo napewno znaj± te okolice.


I po co tyle przykrych słów. Starałem się napisać to, co wiem, a tu z Twojej strony spotykam się z nieuprzejm± krytyk± mojej osoby. Co do zwanego przez Ciebie "pierwszego wjazdu" napisałem o rozmowie z recepcjonistk±.
Nie napisałem, że wiem wszystko, a takie insynuacje z Twojej strony nie s± zbyt uprzejme. Nie zajmuję się Twoj± osob± tylko D±bkowicami. Ponadto podaje swoje wrażenia z mojego pobytu. Możliwe, ze s± subiektywne, ale tak to teraz pamiętam i czuję.
Wydawało mi się, że rys historyczny może być potrzebny.
Możliwe, że teraz zdjęli zakaz ruchu, ale w 2002 roku był na pewno i akurat o tym mam pojęcie, bo na własne oczy ten zakaz widziałem.
Ale, pomimo, że jeste¶ odpychaj±cy wobec mnie to nie znaczy, że nic już nie napiszę w tym temacie. Jak mi się co¶ jeszcze przypomni to napiszę miło i uprzejmie, bo mam do tego prawo.
Nawet jak tam byłem krótko to nic Cie nie upoważnia do lekceważenia wspomień z tego, co tam widziałem.
Pozdrawiam
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze piszę i mówię to co my¶lę i Twoje odczucia co do mojej osoby mam w . Trzeba być twardziochem a nie mięciochem .Możesz krytykować moje wypowiedzi ile wlezie nie obrażam się też mam to .A co do znaku to stoi od 16 lat tylko go trochę rdza zjadła.
Poprostu nie lubię jak kto¶ sieje herezję i przekazuje nie sprawdzone wiadomo¶ci .Koledzy raczej oczekuj± konkretów a nie odczuć .W przeciwieństwie do Twojej osoby jak koledzy zadadz± pytanie na które nie znam odpowiedzi to nie bedę przekazywał odczuć tylko dokładnie sprawdzę o co chodzi ,jeżeli nie będę mógł odpowiedzieć to powiem że nie znam odpowiedzi .
Nie musisz się zaraz obrażać ale mam taki charakter że lubię konkrety i walę prosto z mostu.
cezorator
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 30, 2003
Posty: 386

Kraj: Polska
Miejscowość: Sosnowiec
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Zawsze piszę i mówię to co my¶lę i Twoje odczucia co do mojej osoby mam w . Trzeba być twardziochem a nie mięciochem .Możesz krytykować moje wypowiedzi ile wlezie nie obrażam się też mam to .A co do znaku to stoi od 16 lat tylko go trochę rdza zjadła.
Poprostu nie lubię jak kto¶ sieje herezję i przekazuje nie sprawdzone wiadomo¶ci .Koledzy raczej oczekuj± konkretów a nie odczuć .W przeciwieństwie do Twojej osoby jak koledzy zadadz± pytanie na które nie znam odpowiedzi to nie bedę przekazywał odczuć tylko dokładnie sprawdzę o co chodzi ,jeżeli nie będę mógł odpowiedzieć to powiem że nie znam odpowiedzi .
Nie musisz się zaraz obrażać ale mam taki charakter że lubię konkrety i walę prosto z mostu.


Widzę, że dalsza nasza dyskusja nie ma sensu z powodu braku wspólnej płaszczyzny.
Ubolewam nad tym, ale tak już to w życiu bywa.
Dodam tylko tyle, że napisałem prawdę.
Twoje wypowiedzi natomiast zamiast odnosić się do faktów odnosiły sie do mojej osoby.
Ale skoro uważasz, ze nie było w 2002 roku znaku zakazu ruchu pojazdów to trudno. Ale jak będziecie na miejscu to możecie zapytać miejscowej ludno¶ci.
Pogody ducha życzę.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Edit: Jarokowal
A ja, wcale nie przez zło¶liwo¶ć, wycinam posty. Zupełnie nie potrzebne w tym miejscu.

Pozdrawiam
Jarokowal
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie rozumiem dlaczego wcze¶niej nie przerwałe¶tej dyskusji .Ja poprostu nie lubię jak kto¶ opowiada głupoty i opowiada odczucia a nie fakty .Odczucia to np jak holował duż± sztukę ryby a był znak nie było .I napisałem zawsze był a jak chłopina nie umie czytać to jego problem .I jeszcze raz napiszę przekręca fakty jak ci z PIS.
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
To nie rozumiem dlaczego wcze¶niej nie przerwałe¶tej dyskusji .Ja poprostu nie lubię jak kto¶ opowiada głupoty i opowiada odczucia a nie fakty .Odczucia to np jak holował duż± sztukę ryby a był znak nie było . I napisałem zawsze był a jak chłopina nie umie czytać to jego problem .I jeszcze raz napiszę przekręca fakty jak ci z PIS.


Wła¶nie dlatego, że do chwili przerwania miała ona znamiona dyskusji.
Zareagowałem gdy rozpoczęły się zło¶liwe przytyki i przyrównywanie do nacji politycznych.

A skoro napisałe¶ że znak był to :
cezorator napisał:


Cytat:
Kunta napisał:
Nigdy żadne zezwolenie nie było potrzebne .


Absolutnie było potrzebne w 2002 roku.
Te 6 lat temu w miejscu jak kończyły się D±bki przy drodze do D±bkowic przy granicy terenów le¶nych stał znak zakaz ruch. Nie dotyczył on pojazdów Urzędu Morskiego oraz samochodów posiadaj±cych stosowne zezwolenie na wjazd w tym do o¶rodków wypoczynkowych. W pierwszy dzień jak się meldowałem w o¶rodku Mierzeja dostałem stosowny papier, który wstawiłem za szybę Poloneza. Jak się zapytałem czy dostał bym mandat jad±c zameldować się do o¶rodka pani w recepcji zbyła mnie wzruszeniem ramion, po czym dodała, że kto¶ kiedy¶ dostał za to mandat.


Sprawę "znaku" uważam za zamknięt±.

Należało by Cezoratora przeprosić, osob±, która czyta "byle jak" okazałe¶ się Ty, ale to już w Twojej gestii.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy aby zorganizować tam zlot muszę wstępnie okre¶lić się do 15.09.2008 do tego terminu proszę o wstępne deklaracje.
wykrzyknik
Łowca Lipienia


Dołączył: Sep 17, 2003
Posty: 795

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym si pisał :-)
_________________
www.wykrzyknik.iportfolio.pl
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowość: Oborniki ¦l±skie
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało prawdopodobne bym mógł się wyrwać... smutny
Mundek
Ugniatacz ciast
Ugniatacz ciast


Dołączył: Nov 06, 2003
Posty: 52

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też chętnie bym tam zagl±dn±ł, choć z Krakowa kawałek jest... wink:
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby nie robić konkurencji Jarokowalowi proszę Adminów o zamknięcie tego tematu .Koledzy nie będ± musieli się zastanawiać dok±d jechać .Liczę że na Mietkowie frekwencja dopisze.Dziękuje wszystkim za zainteresowanie.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta,Odstrzeliles sobie "polczlowieka:!: lol
Nie jade na to....
spotkanie bo musilabym robic to czego nie lubie lol
Wiem ze zywiol jest najpiekniejszym wyzwaniem dla czlowieka lol
Tym razem.....Czekam na Twoja wizyte u mnie i to wcale nie jest zart wesoly
Przpraszam za polskie znaki i ich "niemanie" lol
Dziekuje Ci za zrozumienie do zobaczyska Robert wesoly
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I proszę nie przejmować się za bardzo tre¶ci± tego, co "nawypisywalem" wesoly .
Tak już mam jak się z czym¶ nie zgadzam wesoly .
Tym bardziej polecam się na przyszło¶ć w sytuacjach, kiedy wymagamy szacunku do własnej osoby ignoruj±c wszystko, co można wesoly .
Piotr, wesoly nie bierz sobie tego za bardzo do serca, bardzo zależy mi na twoim zdrowiu wesoly .
Pozdrowienia. Robert wesoly

Nabilem se posta lol
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert uważaj bo zaraz jeden nadgorliwy Moderator wytnie Tobie tego "posta". A dla czego patrz odpowiedni punkt w regulaminie . lol zostaniesz zjadaczem glizd jak Ciebie zdegraduj±.
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz dostanę ostrzeżenie bo napisałem, nie nawet trzy bo zrobiłem trzy "byki".
Spokojnie, proszę tylko o stawianie spacji po znakach interpunkcyjnych (dzepetto)
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeeee - za byki chyba nie daj±, tylko obciach, że taki duży, a pisze jak ... lol wink:
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale styl poprzedniego postu! :oops:
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Aby nie robić konkurencji Jarokowalowi proszę Adminów o zamknięcie tego tematu .Koledzy nie będ± musieli się zastanawiać dok±d jechać .Liczę że na Mietkowie frekwencja dopisze.Dziękuje wszystkim za zainteresowanie.


Decyzja nie zapadła. Temat kolejnego zlotu wałkujemy.
Oczywi¶cie czekamy na kolejne propozycje...
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr, miałem w ten długi weekend sporo zajęć w zwi±zku z tym przegapiłem sporo z "twórczo¶ci", jak± się wykazałe¶ lol .
O ile cenie Ciebie za trafne spostrzeżenia i bezpo¶rednio¶ć o tyle nadziwić się nie mogę jak
łatwo wpadasz w sidła własnych niedoskonało¶ci cały czas wierz±c, że kto¶ próbuje wyrz±dzić Tobie krzywdę wink: .
Nie będę powtarzał, (bo to w innym w±tku na forum jest), jakiej pracy podjęli się Ci, którzy próbuj± opanować żywioł, który co jaki¶ czas jak nawałnica przetacza się przez PW.
Proszę Cię jednak, zanim ponownie zakwestionujesz słuszno¶ć postępowania Dzepetto
pomy¶l o tym, co jest lepsze dla PW.
Do tej pory przekonany byłem, że nie jeste¶ zwolennikiem zadymy i proszę utwierdĽ mnie w tym przekonaniu wesoly .
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert to jeszcze się nie pokapowałe¶ , że Kunta =Zadyma lol
Kunta
¦.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów


Dołączył: Apr 18, 2003
Posty: 523

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie nie warto ci±gn±ć już tego tematu .Zobaczcie ilu chętnych zapisało się do Mietkowa.

Robert a co do moich wypowiedzi to tylko forma mnie zbulwersowała a nie to do czego d±życie czyli do porz±dku.
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol
Jarbas
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: 24.01.2003
Posty: 4305

Kraj: Polska
Miejscowość: Inowrocław
PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kunta napisał:
Panowie nie warto ci±gn±ć już tego tematu .Zobaczcie ilu chętnych zapisało się do Mietkowa.


Temat założyłe¶ jako ewentualny przyszły organizator.
Na marginesie ... w dalszej dyskusji temat lekko się rozmydlił ;)
Skoro brak wiary i siły zrobię jak chcesz, czyli zamykam ;)
_________________
http://www.jarbas.com.pl
Zwolennik naturalnej metody planowania rodziny.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 168