Czy wiesz, że...
DORSZ
Rekord Polski - 28,90 kg
Złoty medal - od 15,00 kg
Srebrny medal - 13,00 kg
Brązowy medal - od 10,00 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 326
 Zalogowani 0
 Wszyscy 326

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym wątku będę podawał wpłacone kwoty ...(18213) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że święto, świętem ...(59101) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18213) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18213) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18213) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18213) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli ktoś chce wpłacić,, to proszę blik ...(18213) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wodą, oczywiście bez wędki bym n ...(59101) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18213) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Ktoś zapłacił, to trzeba Mu się ...(18213) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2099
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2424
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Zlot Jesień 2007
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
Zlot Jesień 2007
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 8:43 pm    Temat postu: Zlot Jesień 2007 Odpowiedz z cytatem

Czas płynie błyskawicznie .Czy brać pod uwagę w jesiennym planowaniu zlot PW ? By planować , potrzebna jest informacja , a informacja na miesiąc przed zlotem jest spóżnioną informacją .
Chyba że zlot jest dla ograniczonej liczy osób .
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Oborniki Śląskie
PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś propozycje są? Może któryś ze zbiorników zaporowych w południowo-zachodniej Polsce? Na ogólnym kilka miesięcy temu były jakieś wstępne przymiarki. Rozmawialiśmy wtedy o Leśnej i Złotnikach. Może warto by było zrobić jakieś rozeznanie? Dolnoślązacy co Wy na to?
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem , czy brak odpowiedzi wynika z tego że redakcja nie chce wprost napisać " pocałuj nas w dupę " , ale brak odpowiedzi ma wydżwięk równoznaczny z powyższym .
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowoœć: W-wa
PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Nie wiem , czy brak odpowiedzi wynika z tego że redakcja nie chce wprost napisać " pocałuj nas w dupę " , ale brak odpowiedzi ma wydżwięk równoznaczny z powyższym .

Może niekoniecznie redakcja ma ochotę na takie perwersyjjne pieszczoty :roll:,może część redakcji się urlopuje a inna część ma na jesień inne plany :?: i nie ma zamiaru angażować się w organizację czegoś na czym obecba nie będzie.
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Może niekoniecznie redakcja ma ochotę na takie perwersyjjne pieszczoty :roll:,może część redakcji się urlopuje a inna część ma na jesień inne plany :?: i nie ma zamiaru angażować się w organizację czegoś na czym obecba nie będzie.


Przekonałeś mnie jak cholera lol lol
Co do pieszczot to masz rację , za takie propozycje to minister może zamknąć cały portal . :oops: :evil:
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowoœć: GRUNWALD
PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 9:25 pm    Temat postu: Re: Zlot Jesień 2007 Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Czas płynie błyskawicznie .Czy brać pod uwagę w jesiennym planowaniu zlot PW ? By planować , potrzebna jest informacja , a informacja na miesiąc przed zlotem jest spóżnioną informacją .
Chyba że zlot jest dla ograniczonej liczy osób .

nie badz taki wyrywny wink:
Jesienny ustaliliśmy u Zamkiego jak obiecał ciepłe piwo z sokiem do kolacji , po mrożnych dniach spędzonych z przymarżniętą ...pą do ławki na łodzi lol
Sazan
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Oct 14, 2002
Posty: 2588

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kraków
PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Nie wiem , czy brak odpowiedzi wynika z tego że redakcja nie chce wprost napisać " pocałuj nas w dupę " , ale brak odpowiedzi ma wydżwięk równoznaczny z powyższym .


8O Jakoś nie pojmuję... Czy to ma być dowcip? W poniedziałek wrzuciłeś gruby i odpowiedzialny temat. W środę już wieszasz na nas psy za brak odpowiedzi. Jest okres urlopowy, czas kanikuły, wędkowania... Dla naszego zespołu redakcyjnego również. Nawet piwne spotkania chłopaki ograniczają, bo większość luda nad wodą. Rozumiem, że w ciągu miesiąca sytuacja się na pewno nie zmieni i organizacja w szczycie sezonu urlopowego jakiegokolwiek zlotu nie ma najmniejszego sensu. Nie przypominam sobie również byśmy pół roku naprzód organizowali jakieś imprezy. Taką na razie masz odpowiedź! Kogo teraz pytać o chęć uczestnictwa? Tę część userów która już nad wodą czy tę która za chwilę wyjedzie na urlopy?

Sacha ma rację. A teraz odpowiem w swoim imieniu... Jeśli to poważna propozycja, na TAKIE pieszczoty nie piszę się.

PS. Przy okazji... Leci z nami jakiś prawnik? Ile czasu przewiduje kpc na udzielenie przez taki portal jak nasz odpowiedzi na tego typu pytanie? lol
_________________
Trzeba dobić tę watahę!
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sazan napisał:
Nie przypominam sobie również byśmy pół roku naprzód organizowali jakieś imprezy.


:roll: a ja tak. jesień 2006
_________________
Łowię i zjadam ......
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczą słowa " informacja będzie po sezonie urlopowym " i po sprawie .
Czy pisząc " pół roku naprzód " masz na myśli zlot zimowy ?
Czy w drugiej części wypowiedzi Sacha też ma rację ?
Mój czas jesienny rozstrzyga się właśnie teraz Zloty są dla mnie ważną pozycją wyjazdową i dlatego ta informacja jest dla mnie ważna .
I nie jest to dowcip .
PS. Nie znam kpc , ale można wpisać do regulaminu PW , że odpowiedzi udziela się w czasie nieokreślonym .
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 10:23 pm    Temat postu: Re: Zlot Jesień 2007 Odpowiedz z cytatem

Zenon napisał:
jjjan napisał:
Czas płynie błyskawicznie .Czy brać pod uwagę w jesiennym planowaniu zlot PW ? By planować , potrzebna jest informacja , a informacja na miesiąc przed zlotem jest spóżnioną informacją .
Chyba że zlot jest dla ograniczonej liczy osób .

nie badz taki wyrywny wink:
Jesienny ustaliliśmy u Zamkiego jak obiecał ciepłe piwo z sokiem do kolacji , po mrożnych dniach spędzonych z przymarżniętą ...pą do ławki na łodzi lol


Tak jest Jasiu wszystko aktualne. Będzie piwko z soczkiem i inne ciekawostki. lol a dla Zenona podgrzewane kalesony. lol lol Pozdrawiam zamki.
_________________
Łowię i zjadam ......
Sazan
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Oct 14, 2002
Posty: 2588

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Kraków
PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Wystarczą słowa " informacja będzie po sezonie urlopowym " i po sprawie.

Zatem tak trzeba było ująć to od początku zamiast chamskiej i obraźliwej propozycji, cytuję: "pocałuj nas w dupę". zly: Poza tym nie mamy tu całodobowych dyżurów by tylko czekać i bezzwłocznie odpowiadać na czyjeś pytania...
jjjan napisał:
Czy pisząc " pół roku naprzód " masz na myśli zlot zimowy ?

I tak i nie. Tak, bo już musielibyśmy organizować zlot w lutym 2008 - zaś nie, bo o jesiennym nie pomyśleliśmy w marcu br.
jjjan napisał:
Czy w drugiej części wypowiedzi Sacha też ma rację ?

Na pewno po części! Ja np. na przełomie września i października właśnie wyjeżdżam na ryby i na pewno w sprawę organizacji zlotu się nie włączę. Być może akurat wtedy wypadnie termin zlotu. Nie wiem. Planów swoich redakcyjnych kolegów nie znam. Nie prowadzimy grafiku swych urlopów.

jjjan napisał:
Mój czas jesienny rozstrzyga się właśnie teraz Zloty są dla mnie ważną pozycją wyjazdową i dlatego ta informacja jest dla mnie ważna .
I nie jest to dowcip.

Sam zatem widzisz jak jest. Mój czas jesienny jest już zaplanowany. Być może innych też. Niech wypowiedzą się ci, którzy mają zamiar wybrać się na zlot i włączyć do jego organizacji.
Szkoda, że to nie był dowcip. W głębi serca liczyłem, że czegoś nie zrozumiałem.
jjjan napisał:
PS. Nie znam kpc , ale można wpisać do regulaminu PW , że odpowiedzi udziela się w czasie nieokreślonym.

Można. Ale na pewno nie oczekuj odpowiedzi w stylu "pocałuj nas w dupę". Nawet w czasie nieokreślonym.
_________________
Trzeba dobić tę watahę!
Zenon
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 26, 2003
Posty: 3967

Kraj: Polska
Miejscowoœć: GRUNWALD
PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Można. Ale na pewno nie oczekuj odpowiedzi w stylu "pocałuj nas w dupę". Nawet w czasie nieokreślonym.

...och!! pieszczoszki wink: lol :P
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sazan napisał:
Zatem tak trzeba było ująć to od początku zamiast chamskiej i obraźliwej propozycji, cytuję: "pocałuj nas w dupę". zly: Poza tym nie mamy tu całodobowych dyżurów by tylko czekać i bezzwłocznie odpowiadać na czyjeś pytania...


Właśnie tak to ująłem na początku , zadałem proste zwykłe pytanie na które oczekiwałem słowo lub dwa słowa odpowiedzi , nie więcej , by nie zabierać cennego czasu redakcji.
Z tego co napisałem , nie wynika że to ja składałem jakiekolwiek chamskie i obrażliwe propozycje , tylko poczułem się jakby to redakcja żłożyła mi chamską i obrażliwą propozycję .

Sazan napisał:
I tak i nie. Tak, bo już musielibyśmy organizować zlot w lutym 2008 - zaś nie, bo o jesiennym nie pomyśleliśmy w marcu br.


Może krążą jakieś słuchy gdzie będzie jesienny zlot i chciałem się tylko upewnić ?


Sazan napisał:
Szkoda, że to nie był dowcip. W głębi serca liczyłem, że czegoś nie zrozumiałem.


Protekcjonalność ?

Sazan napisał:
Można. Ale na pewno nie oczekuj odpowiedzi w stylu "pocałuj nas w dupę". Nawet w czasie nieokreślonym.


To już było .
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jan...jako jeden z redakcji...poczułem sie wywołany...Ty akurat wiesz, że mam prywatno/rodzinne problemy. Zlot jesienny również dla mnie jest zlotem na którym "zawsze" bywam, więc i ja też chciałbym sobie coś zaplanować. W tym roku akurat nie jest to sprawa prosta, a dlaczego....jeżeli nie wiesz...pomyśl...pogłowkuj....Uwierz, że robimy ( redakcja) wszystko by akurat ten zlot był nadzwyczaj udany i zoorganizowany, nie chcemy nic pozostawić szczęściu lub przypadkowi.
Proponuję....proszę....abyś następne posty lub odpowiedzi w tym temacie bardziej przemyślał, nie znasz mnie i innych z redakcji od wczoraj !!!

Dodam tylko...każda propozycja okraszona konkretami i fotkami mile widziana.
_________________
Oby do jutra......
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę pisać następnych postów , ale nie można przekręcać tego co napisałem .
Chciałbym pojechać na zlot , ale nie będę mógł pojechać w dowolne miejsce w dowolnym terminie .
Przykro mi że nie mogłem ci pomóc .
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jan...mnie prywatnie pomogłeś...nawet nie wiesz jak....ale o tym pogadamy na zlocie jeżeli Tobie i mnie uda sie tam być).

Zlot jesienny napewno będzie...ale ja czy inny "Redachtor" jeszcze nie wie, gdzie i kiedy.

Przecież to nam(redakcji) najbardziej zależy na znalezieniu najlepszego miejsca na tak " ważny" zlot.
_________________
Oby do jutra......
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Piš Sie 10, 2007 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważny, ważny ... jubileuszowy!!! Stuknie nam już piąty roczek portalu PW :-)
Dodam jeszcze, że i u mnie poczatek wrzesnia i ostatni weekend września - zajety. Liczę na zlotową imprezę gdzieś w październiku.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Piš Sie 10, 2007 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Czas płynie błyskawicznie .Czy brać pod uwagę w jesiennym planowaniu zlot PW ? By planować , potrzebna jest informacja , a informacja na miesiąc przed zlotem jest spóżnioną informacją .
Chyba że zlot jest dla ograniczonej liczy osób .


jjjan napisał:
Nie wiem , czy brak odpowiedzi wynika z tego że redakcja nie chce wprost napisać " pocałuj nas w dupę " , ale brak odpowiedzi ma wydżwięk równoznaczny z powyższym .


Ale skąd dla ograniczonej ilości. Dla wszystkich - czekamy, aż kupcy wyniosą się ze stadionu X-lecia w Wawie - zmieści się 3749 userów z rodzinami do piątego stopnia pokrewieństwa. :roll:

Miałem Jjjanie o tobie dobre zdanie - jedna z tych odpowiedzi otworzyła mi oczy - za to dzięki. idea:
Osobiście byłbym mile zaskoczony, aby pojawiła się choćby z twojej strony propozycja: mam chłopy na oku fajny ośrodek. Cena ..., miejsc ... Chętnie pomogę w organizacji imprezy, o ile jest ona przewidywana. Przyznasz, że taka postawa bardziej przystoi człowiekowi - wydawać by się mogło w poważnym wieku? :roll:

Redakcja z pewnością rozważy w przyszłości możliwość rezygnacji z planów urlopowych, abyś czuł się usatysfakcjonowany. Jak wynika z powyższych słów, w pełni na takie poświęcenie z nasze strony zasługujesz.
I na przyszłość: delikatniej proszę, bo nikt z nas tobie nie ubliża, a przynajmniej ja osobiście nie lubię, jak ktoś pluje mi w twarz. I nie mam zwyczaju mówić, że to deszcz pada. idea:

Nie będę się wdawał w polemikę, bo nie warto. Tyle miałem - pod rozwagę - do powiedzenia. A co do terminów i informacji "zlotowych" - w swoim czasie z pewnością się pojawią.

Jak napisałem wyżej, nie oczekuję twojej odpowiedzi na te słowa - wyczerpałeś temat z nawiązką. :roll:
jjjan
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 17, 2002
Posty: 2417

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Jak napisałem wyżej, nie oczekuję twojej odpowiedzi na te słowa - wyczerpałeś temat z nawiązką. :roll:


To znaczy, że napisałeś standartową , monologiczną formułkę , a z monologiem dyskusja jest bezcelowa .
old_rysiu
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 8461

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wądół
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 1:28 pm    Temat postu: Re: Zlot Jesień 2007 Odpowiedz z cytatem

jjjan napisał:
Czas płynie błyskawicznie .Czy brać pod uwagę w jesiennym planowaniu zlot PW ? By planować , potrzebna jest informacja , a informacja na miesiąc przed zlotem jest spóżnioną informacją .
Chyba że zlot jest dla ograniczonej liczy osób .


Jestem z Jjjanem. Gdyby On nie ruszył tematu, byłaby chyba kicha. :-(
Nic tutaj nie widzę obraźliwego w kierunku zespołu redakcyjnego. Stały bywalec wszelakich zlotów nagle zauważą, że na temat owych spotkań, nic się nie pisze.
Słowa redakcji, że oczekiwali na propozycje są wymijanące. To właśnie zespół redakcyjny powinien pierwszy napisać - '' Co ze zlotem? Macie jakieś propozycje? "
Tak już jesteśmy nauczeni ( bo w przeszłości dostawali baty Ci, co przed zespołem redakcyjnym wspominali o organizacji zlotu ) aby czekać na takie hasło. Tymczasem nic się nie działo. Wiem, ze moze to być przyczyną małej ilości osób na ostatnim zlocie. Może jakiejś rozczarowanie czy cos podobnego. Usprawiedliwiam to jak najbardziej. Jedna atak na Jjjana, że śmiał się zapytać co ze zlotem, uważam za niepoważny.
Czekał biedak dwa dni na odpowiedź - no i nie dziwie się, że wyslał drugi komentarz - może trochę ostry. Wiem jednak z doświadczenia, że bez takowego, znów byłaby cisza.
Ja tylko mogę podziękować Jjjanowi, że ruszył problem zlotu jesiennego.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 1:45 pm    Temat postu: Re: Zlot Jesień 2007 Odpowiedz z cytatem

old_rysiu napisał:

Jestem z Jjjanem. Gdyby On nie ruszył tematu, byłaby chyba kicha. :-(
Nic tutaj nie widzę obraźliwego w kierunku zespołu redakcyjnego. Stały bywalec wszelakich zlotów nagle zauważą, że na temat owych spotkań, nic się nie pisze.
Słowa redakcji, że oczekiwali na propozycje są wymijanące. To właśnie zespół redakcyjny powinien pierwszy napisać - '' Co ze zlotem? Macie jakieś propozycje? "
Tak już jesteśmy nauczeni ( bo w przeszłości dostawali baty Ci, co przed zespołem redakcyjnym wspominali o organizacji zlotu ) aby czekać na takie hasło. Tymczasem nic się nie działo. Wiem, ze moze to być przyczyną małej ilości osób na ostatnim zlocie. Może jakiejś rozczarowanie czy cos podobnego. Usprawiedliwiam to jak najbardziej. Jedna atak na Jjjana, że śmiał się zapytać co ze zlotem, uważam za niepoważny.
Czekał biedak dwa dni na odpowiedź - no i nie dziwie się, że wyslał drugi komentarz - może trochę ostry. Wiem jednak z doświadczenia, że bez takowego, znów byłaby cisza.
Ja tylko mogę podziękować Jjjanowi, że ruszył problem zlotu jesiennego.


Co zespół powinien zrobić - wie doskonale. Gratuluję, że wiesz lepiej od niego, czy cokolwiek robił.

To, że Ty o niczym nie wiedziałeś wcale nie znaczy, że nic się nie działo. Wynika z tego, że nikt nie ma obowiązku tłumaczenia Tobie Rysiu, co aktualnie robi. Ale przecież byłeś w tym gronie i wiesz, jak ono funkcjonuje. Wiesz tym samym, co piszesz. :roll:

Atak? Śmiechu warte...

A że nie widzisz nic obraźliwego - tym się właśnie ludziska różnią - jedni rozumieją, inni ni czorta. Ale to i lepiej.

Abyś poczuł się usatysfakcjonowany: jak już wiesz, niedługo pojawi się stosowna informacja. Udawaj dalej, że dzięki Jjjanowi. lol
kajko
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 29, 2002
Posty: 200

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Poznań
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym tygodniu posiedziałem nad Wartą w Uścikówcu chyba ze trzy razy, tak sobie łowiłem ze znajomkami rybki i pomyślałem sobie, że fajno byłoby zakrzątnąć sie koło tematu zaproszenia paru kolegów. Z jednym pogadałem, ten z kolei pogadał z innym i ten inny uswiadomił mu, że na poczatku pażdziernika szykuje sie impreza PW.
Pomyślałem no cóż zaproponuję może w jakiś weekend wrześniowy - ostatni lub przed... kto przyjedzie ten przyjedzie miejsce naprawde fajne ale info za chwile powieszę.
Natomiast nie to chciałem powiedzieć. Poczytałem sobie o tym jesiennym zlocie i jak tak dalej pójdzie (patrząc na waszą dyskusję) to jedyne co się wydarzy tej jesieni czy też w jej okolicach to bedzie moje małe ognisko z rzeszą Pogawędkowiczów bo nie było innej alternatywy wink:

kajko
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kajko, jakby nikt nie chciał przyjechać, to możesz liczyć na mnie usmiech Tyle czasu się nie widzieliśmy... I tyle mamy do pogadania, że nawet wędek nie wezmę. No, może jedną, żeby Ci gul skoczył ;) Albo inaczej - jakby wszyscy chcieli przyjechać, to ja i tak przyjadę, z wędką tą, oczywiście... wesoly
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Zloty i biesiady
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.13 sekund :: Zapytania do SQL: 87