Czy wiesz, że...
Wg naukowców amerykańskich 23 % całości połowów morskich populacji zagrożonych wyginięciem stanowi połowy amatorskie. W okresie wakacyjnym w południowym Atlantyku amatorzy łapią 38 % wszystkich łowionych ryb, wzdłuż wybrzeża Pacyfiku - 59 %, a w Zatoce Meksykańskiej aż 64 %.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 522
 Zalogowani 0
 Wszyscy 522

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(380622) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(380622) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(380622) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(380622) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie biorą : ...(59426) Apr 03, @ 09:01:48

krzysztofCz: To prawie wieczność... mam nadzieję, że dożyjemy do następnej zbi ...(380622) Apr 03, @ 08:58:12

lecek: Byliśmy w Ustroniu. Dwa dni wędkowania w Wiśle. Na miejscu okazał ...(59426) Apr 02, @ 19:02:39

jjjan: Wpłaciłem za następne dwa lata. Są dwie faktury, każda za rok. N ...(380622) Apr 02, @ 17:57:24

jjjan: Wszystkim wszystkiego dobrego ...(165) Mar 30, @ 08:46:37

krzysztofCz: Święta już za pasem więc... Wszystkim życzę zdrowych, wesołych, R ...(165) Mar 29, @ 17:25:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2243
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2008
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2134
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2270
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2101
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2155
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2069
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2110
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2474
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2292
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Stop wędkom elektrycznym - nasza wspólna akcja
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Stop wędkom elektrycznym - nasza wspólna akcja
Idż do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 10:18 pm    Temat postu: Stop wędkom elektrycznym - nasza wspólna akcja Odpowiedz z cytatem

Portal PZW Siemirowice cofa zarzuty formułowane pod adresem redakcji Pogawędek Wędkarskich. Z mojej strony mogę powiedzieć tylko tyle. Żałuję, że wszedłem w drobny konflikt z osobami, które są dla mnie od lat autorytetami do działania. Mowa tu o kolegach Czarku Szczepaniaku oraz Zbyszku Staniszu. – redaktorach Wiadomości Wędkarskich. Akcja „Stop wędkom elektrycznym” miała cel, lecz mało szans powodzenia. Mam nadzieję, że w przyszłości nasz portal przysłuży się do rozwiązania tego problemu.
Administrator Portalu PZW Siemirowice


Ostatnio zmieniony przez yaotzin1 dnia Wto Lip 04, 2006 9:10 pm, w całości zmieniany 2 razy
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak napiszę co o tym myślę to znów pojawią się głosy, że jak nie chcę pomóc to żebym nie przeszkadzał. No to napiszę wpierw, że ta akcja to totalna pomyłka. Nikt nie ma prawa ograniczać gospodarki rynkowej a od produkcji niebezpiecznych (agregaty tym nie są) bądź limitowanych są koncesje a nie ogólnospołeczne nagonkowe lamenty i płacz w mankiet, bo nam się coś nie podoba.

Jedyne logiczne i zgodne z obowiązującym prawem rozwiązanie to system cech i kontroli sprzedarzy. Zmiana w ustawie o rybactwie śródlądowym powinna zawierać następujące zapisy:
- każde urządzenie do rybackiego połowu ryb powinno zawierać cechy umożliwiające identyfikację producenta i sprzedawcy.
- każdy sprzedawca zobowiązany jest do prowadzenia rejestru Regon dla osób lub podmiotów zakupujących takie urządzenia.

Proste aż głupio. Pierwszy zapis chroni rodzimy rynek przed nielegalnym importem narzędzi rybackich o wątpliwej jakości. Drugi eliminuje zakup urządzeń przez kłusoli. Obydwa zapisy powodują, ze w razie kontroli i wykrycia niedociągnięć od razu działa część ustawy dotycząca wykroczeń.

Ot i cała filozofia i szczerze mówiąc nie wiem po co ten cały rejwach. Jednak jak znam życie zaraz ktoś się znajdzie co będzie chciał "przy okazji" załatwić prywatę, jakieś C&R lub inne no kill. Sprawa się rozmyje a urzędnicu wykorzystają okazję i dopakują nam dzikie ograniczenia połowowe zamiast zająć się problemem głównym. Tylko właściwe sformułowanie wniosku do prokuratury jest w stanie wywołać u nich reakcję. Tylko konkretne propozycje zmian są uwzględniane w poprawkach ustawowych. Lament, że kłusownicy, że ktoś handluje nic nie daje.
dam
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołšczył: May 28, 2006
Posty: 131

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Z.G.
PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 popieram Cie w 100%. Wszystko zależy od nas! jak my nie będziemy sami podejmować żadnych działań to "inni" nas zjedzą...
MichalTch
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 20, 2006
Posty: 692

Kraj: UK
Miejscowoœć: Nuneaton
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem propozycja SSG jest bardzo rozsadna i warta przemyslenia. Jak na razie jest to najlepsza propozycja jaka slyszalem. Tylko rejestracja narzedzi polowowych i uzytkownikow moze rozwiazac problem klusownictwa. Sama sytuacja, kiedy kazdy zainteresowany musialby uzyskac licencje bedzie duzym utrudnieniem. Na pewno tez potrzebne sa wysokie kary. Kiedy jeden zaplaci drugi trzy razy sie zastanowi zanim pojdzie poklusowac. Walka z klusownictwem w obecnej formie jak wszyscy dobrze widzimy nie przynosi efektow.


Czy moze mi ktos wyjasnic czym jest "wedka elektryczna"?? Nigdy nie spotkalem sie z takim okresleniem.
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Jezier
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 11, 2006
Posty: 830

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Oborniki Śląskie
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:

Proste aż głupio. Pierwszy zapis chroni rodzimy rynek przed nielegalnym importem narzędzi rybackich o wątpliwej jakości. Drugi eliminuje zakup urządzeń przez kłusoli. Obydwa zapisy powodują, ze w razie kontroli i wykrycia niedociągnięć od razu działa część ustawy dotycząca wykroczeń.


Docio i własnie o to chodzi. W prostocie cały geniusz. Niestety chyba naszą cechą narododową jest komplikowanie najprostszych rzeczy, a już na pewno naszych ustawodawców.
Pozdrawiam.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MichalTch napisał:

Czy moze mi ktos wyjasnic czym jest "wedka elektryczna"?? Nigdy nie spotkalem sie z takim okresleniem.


Mały, przenośny agregat prądotwórczy. Jest tak mały, że śmiało można go nazwać "ręcznym". Zasady nie będę objaśniał ale każdy kto ma jako takie pojęcie o elektryce jest w stanie coś takiego zrobić z elementów powszechnie dostępnych na rynku i nie chodzi mi o jakieś wymyślne schematy czy balet z lutownicą.
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jmm

Ostatnio zmieniony przez yaotzin1 dnia Wto Lip 04, 2006 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja i inni na PW, RO i WCWI zajmowali się wspomnianą wędką elektryczną, to PZW w ogóle nie wiedziało, że takie urządzenie istnieje, wiec posądzenie o nieświadomości jest nietrafione.

Cała powyższa wypowiedź kolegi jest potwierdzeniem tego co napisałem. Lament, histeria, nieznajomość totalna zagadnień prawnych i to wszystko. To co proponuje ZG PZW to koncesjonowana produkcja narzędzi rybackich. Tłumacząc, ten być może trudny termin, jest to w najprostrzym tłumaczeniu wydawanie licencji dla zakładów produkujących te narzędzia. Takie koncesje nie rozwiążą problemu zakupu przez osoby nieuprawnione, nie rozwiążą nielegalnego importu ze wschodu i nie rozwiążą problemu chyba najważniejszego - posiadania. Propozycje utrudniające wolny rozwój gospodarczy są niezgodne z prawem. Urządzenia do połowu ryb nie są towarem ścisłego zarachowania bądź niebezpiecznym w powszechnym użyciu. Urządzenia elektryczne mają odpowiednie poziomy bezpieczeństwa a posiadanie ewentualnych uprawnień do ich obsługi to nie jest problem sprzedającego tylko pracodawcy.

A co w ogóle dałoby wydawanie koncesji na produkcję? Absolutnie nic. Nadal na rynku będą miały prawo bytu wszelkie urządzenia bo w gospodarce istnieje taki podmiot jak pośrednik handlowy (najczęściej zwany hurtownią), który będzie miał koncesję na sprzedaż ale nie będzie zobowiązany do kontroli uprawnień kupującego do posiadania takich narzędzi. Także byle łach z działalnością gospodarczą będzie mógł stać z torbą pełną sieci na bazarze i legalnie sprzedawać. Bo obowiązek posiadania uprawnień do posiadania leży na kupującym.

Z tego co napisałem konieczność posiadania koncesji będzie jedynie utrudnieniem dla rodzimych wytwórców i nic nie zmieni w stosunku do dzisiejszych zapisów prawnych. No to więc o co chodzi? Czy chodzi o wykończenie kolejnej, niewielkiej rodzimej gałęzi przemysłu i oparcie się na marnej produkcji dalekowschodniej? No proszę trochę rozsądku. Trochę poczytać, poradzić się prawnika nim w ogóle zacznie się dyskusję bo jak dla mnie to jeden wielki lament zamiast konstruktywnych propozycji.

A zasypanie adresu e-mail w ministerstwie spowoduje tylko jedno. Założą regułę wiadomości na słowa kluczowe i cała korespondencja bezboleśnie będzie trafiać do kosza. Nim coś się "walnie" warto pomyśleć, bo jak pisałem dzika prywata blokuje możliwość bardziej logicznym i konstruktywnym działaniom. A działania takie są już w opracowaniu i zajmuje się tym człowiek z tego portalu - Czez. Notabene prawnik.

Proponuję zapoznać się z ustawą o dostępie do informacji publicznej oraz o procedurze wprowadzania poprawek ustawowych. Wolne głosy "o nic" są zawsze...trafiaja do kosza. Co więcej, sprzeczne z prawem propozycje też trafiają do kosza i tak się stało z poprawkami do ustawy ZG PZW w 1993 roku Proponuję również zapoznać się z propozycjami zmian do ustawy wystosowanymi przez SWI na prośbę ZG PZW, które zostały bezobcesowo "olane" a PZW podało jedynie swoje partykularne rozwiazania.

A co można przeczytać na Waszej stronie? Kompletnie nic. Powielacie teksty z PZW, prosicie o pisanie do ZG PZW i do Ministerstwa nie podając ani słowa, co ludzie mają pisać. Jeśli tak wygląda akcja zorganizowana to chyba ktoś opiera logikę zorganizowania na pospolitym ruszeniu. To już podchodzi pod pospolite pieniactwo dla samej zasady szumu dla szumu. Jednak ostatni akapit przyprawia o zdumienie. Przytoczę go w całości.
"TYLKO NASZ WSPÓLNY WYSIŁEK MOŻE ODNIEŚĆ SKUTEK W POSTACI NOWELIZACJI USTAWY O RYBACTWIE ŚRÓDLĄDOWYM – w tym ureguluje sprawę zakazu reklamy oraz używania wędek elektrycznych bez odpowiedniego zezwolenia."
Toż to farsa. Na jakiej podstawie ma nie być rekalmy? Czy w ogóle macie choć cień pojęcia jakie towary są zakazane w publicznej reklamie? Jakie podstawy prawne leżą przy ustalaniu listy takich towarów? A co do używania wędek elektrycznych to zwykłą kpina z czytelnika i populizm w najgorszym wydaniu, bo nawołujący do ustanowienia zapisu już istniejącego.

To tyle mojego zdania w temacie bo sama akcja przeciw kłusownikom nigdy nie jest zła. Jednak pod warunkiem, że jest prowadzona logicznie, systematycznie a oczekiwania rokują choć kilka procent szans na sukces.
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ff

Ostatnio zmieniony przez yaotzin1 dnia Wto Lip 04, 2006 11:59 am, w całości zmieniany 1 raz
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:
Ja jestem w PZW, jstem w SSR i mi, jak i większości wędkarzy zapis zabraniający posługiwanie się wędkom elektryczną osobom bez uprawnień by odpowiadał. Tylko to. Tego przepisu nie ma.

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Dawno nie widziałem tak żenującego popisu niewiedzy. W zasadzie można odnieść wrażenie, że nie masz bladego pojęcia o czym mówisz.

Jeśli takie rzeczy wypisujesz ze swoimi kolegami do MinRol, to nie nadają się one nawet do kosza na śmieci.

Dociu daj spokój, szkoda czasu i atłasu.
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie Warszawiacy, pokazać proszę, jak załatwia się sprawy potrzebne dla ogółu. Szkoda gadać. Niech będzie jak jest. Skoro jest dobrze
argrabi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 01, 2002
Posty: 644

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:
. Ja jestem w PZW, jstem w SSR


I dlatego taki w wiekszości mamy zwiazek, takie mamy w większości SSR...

Cytat:
i mi, jak i większości wędkarzy zapis zabraniający posługiwanie się wędkom elektryczną osobom bez uprawnień by odpowiadał. Tylko to. Tego przepisu nie ma.


Zamiast poswięcać czas na pisanie długich postów bez sensu przeczytał bys ustawę, rozporządzenie.. Nawet powinieneś jako osoba "funkcyjna"..
Jak masz kłopot z paragrafami, to na (klik) WCWI też o tym pogadaliśmy...

PS. Jade do Wiesbaden..
_________________
Pijawka z wiochy....
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:
Panowie Warszawiacy, pokazać proszę, jak załatwia się sprawy potrzebne dla ogółu. Szkoda gadać. Niech będzie jak jest. Skoro jest dobrze

Pan Warszawiak, pokaże Ci na razie tylko to :

Ustawa o rybactwie śródlądowym - jak widać Panu strażnikowi SSR nieznana kompletnie....

art. 20 ust. 1 - kto jest upraniony do posiadania, używania etc. rybackich narzędzi połowowych (elektryczna wędka to narzędzie rybackie);

art. 27 ust. 1 pkt 3 - przepis karny mówiący o tym, że samo posiadanie przez nieuprawnionego jest wykroczeniem;

art. 27a ust. 1 pkt 3 - drugi przepis karny mówiący o tym, że uzywanie do połowu ryb przez nieuprawnionego jest przestępstwem;

Twoja niewiedza jest po stokroć żenująca, gdyz jako strażnik SSR znajomość ww. ustawy powinenneś mieć w małym palcu.
Ilu jeszcze rzeczy nie wiesz, o ilu elementarnych przepisach nie masz bladego pojęcia???????????

Twoja niewiedza powinna być ilustracją każdej dyskusji o planach rozszerzenia uprawnień SSR. Ilu jeszcze Twoich kolegów z SSR ma wiedzę podobną do Twojej, a w zasadzie jej brak????


Ostatnio zmieniony przez Czez dnia Wto Lip 04, 2006 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

argrabi napisał:
PS. Jade do Wiesbaden..

Powinno być do Wiesbaden - Wiesbaden wesoly
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:
... Ja jestem w PZW, jstem w SSR i mi, jak i większości wędkarzy zapis zabraniający posługiwanie się wędkom elektryczną osobom bez uprawnień by odpowiadał. Tylko to. Tego przepisu nie ma. Chodzi tylko o to, aby móc na jakiejś podstawie karać...


Z obowiązującej ustawy o rybactwie śródlądowym:
"Art.20
1. Rybackie narzędzia i urządzenia połowowe może posiadać wyłącznie uprawniony do rybactwa oraz dyrektor parku narodowego i uprawnione przez niego osoby, w celu wykonywania ochrony ryb na wodach parku narodowego, z wyjątkiem osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji i obrotu tymi narzędziami i urządzeniami."

Zwracam uwagę na słowo posiadać, które posiada o wiele większą moc sprawczą od słów używać/posługiwać i najchętniej odesłałbym do słownika języka polskiego ale to by dopiero było traktowanie z góry.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czez napisał:
Twoja niewiedza jest po stokroć żenująca, gdyz jako strażnik SSR znajomość ww. ustawy powinenneś mieć w małym palcu.
Ilu jeszcze rzeczy nie wiesz, o ilu elementarnych przepisach nie masz bladego pojęcia???????????

Twoja niewiedza powinna być ilustracją każdej dyskusji o planach rozszerzenia uprawnień SSR. Ilu jeszcze Twoich kolegów z SSR ma wiedzę podobną do Twojej, a w zasadzie jej brak????


No własnie!!! Aż się klawiatura prosi o e-mail do Radu Powiatu z linkiem do tej dyskusji i wnioskiem o weryfikację Komendanta SSR za brak szkoleń dla Strażników.

W takim świetle to już nie pieniactwo i lament lecz bardzo szkodliwa społecznie niekompetencja, dzięki której w min rol turlają się ze śmiechu czytając wnioski internautów. Nic dziwnego, że biorą nas za oszołomów gdy do głosu dochodzą tak "wykształceni" Strażnicy SSR.

Aż mi głupio się zrobiło bo nijak nie mogę wyobrazić sobie Artura vel Sołtys z takimi teoriami - Styrażnika SSR.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:
Panowie Warszawiacy, pokazać proszę, jak załatwia się sprawy potrzebne dla ogółu. Szkoda gadać. Niech będzie jak jest. Skoro jest dobrze


Zobaczysz, jeszcze troszkę. Jak pisałem wcześniej temat przygotowuje Czez.
argrabi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 01, 2002
Posty: 644

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG napisał:

Aż mi głupio się zrobiło bo nijak nie mogę wyobrazić sobie Artura vel Sołtys z takimi teoriami - Styrażnika SSR.


A ja mogę wink:
_________________
Pijawka z wiochy....
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się głupio robi jak czytam posty takich dwóch Panów WARSZAWIAKÓW. Czekamy więc na Wasze wyniki. Swoja akcję zawieszamy, skoro jest niebezpieczna. Linki podczepiamy pod to forum. Dajcie z siebie wszystko 8)
argrabi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 01, 2002
Posty: 644

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:
A mi się głupio robi jak czytam posty


Słusznie.. Trochę samokrytyki jest wskazane. Nawet nie trochę......
_________________
Pijawka z wiochy....
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:
A mi się głupio robi jak czytam posty takich dwóch Panów WARSZAWIAKÓW. Czekamy więc na Wasze wyniki. Swoja akcję zawieszamy, skoro jest niebezpieczna. Linki podczepiamy pod to forum. Dajcie z siebie wszystko 8)

Jakie linki, jakie podczepiamy :evil: O czym Ty w ogóle bredzisz. Idź wyśpij się, wytrzeźwiej, przeczytaj ustawę czyli zrób coś pożytecznego i przestań wypisywać tu te swoje bzdury.
Argrabi podał Ci link na WCWI. Dyskusja przybrała ciekawy obrót. Przeczytałeś? Zrozumiałeś?

Rób sobie akcje jakie chcesz. Nikt Ci tego nie zabrania.
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za późno. Podałem link do tej dyskusji na Wszystkich forach jakie akcje poparły. Ty jesteś Czez taa? SSG zadeklarował Cię, że weźmiesz się za tę sprawę. Nie głupi pomysł. I pisz do mnie z kulturą, bo ja Ciebie nie obrażam postami. Potrafisz, czy tam u Ciebie tego nie uczą?

"Zobaczysz, jeszcze troszkę. Jak pisałem wcześniej temat przygotowuje Czez."

Na Twoim miejscu wziąłbym się do roboty.

SSG, nasza SSR jest jedną z najlepszych w Polsce. Czytaj "Akcja Troć".
Narazie
wuda85
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jun 07, 2006
Posty: 287

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Toruń
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bym złapał gościa to bym napisał co bym z nim zrobil ale nie napisze bo ostatnio za podobna wypowiedz dostałem żółtą karte od admina wiec się wstrzymam.
_________________
Nocne połowy to moje życie
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, teraz jeszcze mi jakiś młody zaczyna grozić. Poddaje się. Ide czytac ustawę. 8)

Czez, SSG to syn któregoś? Nie sądziłem, że rozmowa zejdzie na taki poziom. Jesteście przecież polecani przez Wiadomości Wędkarskie. Można się nie zgadzać, ale takie posty?
SpinerK
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 16, 2005
Posty: 772

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gdańsk
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:

SSG, nasza SSR jest jedną z najlepszych w Polsce. Czytaj "Akcja Troć".
Narazie

Ciekawe, że członek najlepszej SSR nawet nie zna ustawy o rybactwie śródlądowym :evil:
PS Przydałoby się "nieco" skromności wink:
Jazgarek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jan 28, 2006
Posty: 323

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Głowno
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 (w ogóle co to za nick?), to jest po prostu żałosne. Organizujesz akcje na temat której nie masz jak widać pojęcia. Skoro rozpowszechniasz tą akcje i chcesz żeby inni Cię słuchali to czemu nie podasz w swoich danych chociażby miejscowości, w której mieszkasz?

Patrzcie Panowie jaki cwaniak, podał link do dyskusji na innych forach i skasował swoje wypowiedzi. Cóż, pewnie pan strażnik SSR wstydził się nieznająmością najprostrzych ustaw, które powinien mieć w małym palcu.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak czytam yaotzina to mózg mi się lasuje i włosy dęba stają. Jak tacy ludzie pracują w SSR, i mają pracować dalej a nie daj Bóg ma być ich więcej, (dzięki Bogu że w realu ich nie spotkałem), to będę pierwszy za likwidacją SSR-u. Bo więcej szkody niż pożytku przynoszą. Przepraszam poprawka, wogóle pożytku nie przynoszą, bo może od czasu do czasu zrobią coś nad wodą, ale pieniactwem 100x więcej zniszczą.
Strażnik SSR
P.S. W naszej jednostce nawet do stażu nie zostałbyś yaotzin dopuszczony.
P.P.S. Jak tak czytam motto Czeza to jak nigdy wydaje się mi ono mocno prawdziwe, w związku z czym (brak doświadczenia) to w tym wątku mój jedyny post.
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najwyższy czas by wypowiedział się w temacie ktoś z gospodarzy Portalu.

Po pierwsze. Prośba do Ciebie yaotzin1.

Wykasowałeś wszystkie treści swoich wypowiedzi, a następnie chcesz podawać linki do dyskusji. Uważam to za postępowanie niedopuszczalne. Proszę, zatem byś przywrócił te treści. Jeśli nie jesteś w stanie, już podjęte zostały kroki do odzyskania ich z beckupów serwera, na którym znajdują się Pogawędki Wędkarskie.

Po drugie.

Nieraz poważne instytucje zwracały się z prośbą do PW o poparcie akcji przez siebie prowadzonych. Zazwyczaj odbywało się to drogą mailową, czasem w formie artykułu, ale zawsze podpisane były imieniem i nazwiskiem. O tym, jakie poparcie miała dana akcja, decydowali użytkownicy. Często też nie szczędzili słów krytyki. Każdy z piszących tutaj ma prawo do wyrażania swoich poglądów o ile nie są one sprzeczne z regulaminem portalu.

Po trzecie.

Bez wiedzy redakcji Portalu, a także zainteresowanych sprawą użytkowników na stronie PZW Siemirowice umieściłeś nieprawdziwe informacje:

yaotzin1 napisał:
Akcja Portalu PZW Siemirowice „STOP WĘDKOM ELEKTRYCZNYM” jest zwieszona. Zachęcam naszym internatów do śledzenia poczynań kolegów wędkarzy userów portalu Pogawędki Wędkarskie.
Zadeklarowali się poprowadzić dalej akcję. Są osobami kompetentnymi i znającymi realia obowiązującego u nas prawa.



Nic mi nie wiadomo, aby Czez lub SSG podjęli się prowadzenia akcji, którą przedstawiłeś, a z wypowiedzi wynika coś zupełnie innego. Dlatego też, proszę o natychmiastowe zdjęcie tej informacji. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości proszę o kontakt mailowy, celem wyjaśnienia sprawy.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:
A mi się głupio robi jak czytam posty takich dwóch Panów WARSZAWIAKÓW. Czekamy więc na Wasze wyniki. Swoja akcję zawieszamy, skoro jest niebezpieczna. Linki podczepiamy pod to forum. Dajcie z siebie wszystko 8)


Znam takich cwaniaczków. Robię akcję dajcie mi tylko ludzi.

To co jest robione na PW czy innym portalu to jedynie zasługa ludzi, którzy na tych portalach udzielają się. Jak na razie jedyne co zrobiłeś to ujawniłeś swoją niekompetencję, więc nie podczepiaj swojej ideologii i niby działalności pod pracę innych. To co zrobi Czez będzie wyłącznie jego zasługą i może inspiracją jeszcze kilku osób ale na pewno nie będzie choćby w śladowym stopniu wynikiem Twojej działalności, wiec uprzejmie proszę trzymać swoje pazerne łapki z daleka.

O insynuacji o synu nie będę pisał ale w normalnej sytuacji miałbyś zagwarantowanego stomatologa. Coś czuję, ze będzie potrzebna konkretna akcja przeciw chamstwu, ignorancji i indolencji (to moje ulubione słówko). Uczciwie ostrzegam przed personalizowaniem wypowiedzi bo wtedy staję się nieprzyjemny.
artur
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 08, 2002
Posty: 2182

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

argrabi napisał:
SSG napisał:

Aż mi głupio się zrobiło bo nijak nie mogę wyobrazić sobie Artura vel Sołtys z takimi teoriami - Styrażnika SSR.


A ja mogę wink:


Argrabi małej wiary jesteś wink: a w dodatku z nadmiernie rozwiniętą wyobraźnią wink: wink: wesoly wesoly wesoly
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się humor popsuł. Mam dość i idę na ryby. Przesiedzę nockę nad wodą z feederkiem to mi się na pewno humor poprawi.
Bronek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Sep 20, 2005
Posty: 250

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LINK
dla mnie ma stajla.. :x
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze pokasowaliście wszystkie obraźające mnie posty. Po drugie Panowie dzwonicie z pogróżkami. Szkoda, bo nikogo tutaj do walki nie zmuszałem. Chciałem tylko abyście wsparli akcję o której już wiedzieliście. Wasza reakcja była conajmniej dziwna. Liczyłem, że strona rekomendowana przez PZW nas poprze. Tyle ode mnie. Jak macie zamiar podać mnie do sądu - prosze bardzo.

Do administratora.

Pokasowałem wpisy gdyż SSG i paru innych nagle zaczęło mnie atakować. Chciałem zamknąć temat. Potem zaczęły się najazdy i wyzwiska. Teraz jeszcze pogróżki. Dziwne, ale zginęło pare postów z poparciem akcji. Zostały tylko te poniżające moją osobę.

Dlatego teraz już boje sie pisać, gdyż wysłano pod moim adresem kilka pogróżek.

Posty gdzie SSG oznajmia, że Czez zajmie się tematem, również zostały pokasowane. Napisał to po tym, jak ja naopisałem, że jestem ciekaw kiedy panowie warszawiacy zajmą się problemem.

Ode mnie tyle. Kłamstwem to nie jest.

Może i faktycznie nie podszedłem do problemu tak jak powinienem podejść. Nikogo jednak w postach nie obrażałem. Dziwi mnie, że na podlinkowanym u Was portalu haczyk.pl wszyscy akcje popierają a tu nie. Specjalnie, by nikt nie uznał to za prywatę nie podawałem adresu strony, imienia i nazwiska nic. Tu jestem wyzywany od cwaniaków itp. Goście cwaniakiem nie jestem, jestem wędkarzem i kocham wędkarstwo. Akcję rozpocząłem po obejrzeniu filmu "elektryczna wędka". Zachęcam do oglądnięcia.


Ostatnio zmieniony przez yaotzin1 dnia Wto Lip 04, 2006 5:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
SpinerK
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 16, 2005
Posty: 772

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Gdańsk
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:
Po pierwsze pokasowaliście wszystkie obraźające mnie posty. Po drugie Panowie dzwonicie z pogróżkami. Szkoda, bo nikogo tutaj do walki nie zmuszałem. Chciałem tylko abyście wsparli akcję o której już wiedzieliście. Wasza reakcja była conajmniej dziwna. Liczyłem, że strona rekomendowana przez PZW nas poprze. Tyle ode mnie. Jak macie zamiar podać mnie do sądu - prosze bardzo.

Do administratora.

Pokasowałem wpisy gdyż SSG i paru innych nagle zaczęło mnie atakować. Chciałem zamknąć temat. Potem zaczęły się najazdy i wyzwiska. Teraz jeszcze pogróżki. Dziwne, ale zginęło pare postów z poparciem akcji. Zostały tylko te poniżające moją osobę.

Dlatego teraz już boje sie pisać, gdyż wysłano pod moim adresem kilka pogróżek.

Hahaha, dobry jestes koleś lol Nie zauważyłem żadnego kasowania postów. Grozimy Ci, a no tak. Jesteśmy gorsi od Ku Klux Klanu, Bin Ladena i oddziału Moherowych Beretów razem wziętych lol
PS Wybaczcie, ale kolega mnie rozbroił. Idę na ryby ochłonąć wink:


Ostatnio zmieniony przez SpinerK dnia Wto Lip 04, 2006 5:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowoœć: W-wa
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem po co ta Twoja akcja jak nie tylko z PW ale i z WCWI i RO mniej więcej od 3 lat są pisane listy do policji,prokuratury,sądu,komitetu PZPR
i proboszcza 8O I co :?: Nic wykrzyknik Handlować mu tym wolno a Ty nie musisz kupować,mniej więcej takie były wyjaśnienia :evil:
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Nie wiem po co ta Twoja akcja jak nie tylko z PW ale i z WCWI i RO mniej więcej od 3 lat są pisane listy do policji,prokuratury,sądu,komitetu PZPR
i proboszcza 8O I co :?: Nic wykrzyknik Handlować mu tym wolno a Ty nie musisz kupować,mniej więcej takie były wyjaśnienia :evil:


No i dobrze. Akcja miała wspomóc, przypomnieć NIE WALCZYĆ Z KIMKOLWIEK i nie jest tylko moja, lecz wzięło w niej udział już kilkadziesiąt wędkarzy
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowoœć: Selestat
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yaotzin napisal:
Cytat:
Po pierwsze pokasowaliście wszystkie obraźające mnie posty. Po drugie Panowie dzwonicie z pogróżkami. Szkoda, bo nikogo tutaj do walki nie zmuszałem. Chciałem tylko abyście wsparli akcję o której już wiedzieliście. Wasza reakcja była conajmniej dziwna. Liczyłem, że strona rekomendowana przez PZW nas poprze. Tyle ode mnie. Jak macie zamiar podać mnie do sądu - prosze bardzo.

Do administratora.

Pokasowałem wpisy gdyż SSG i paru innych nagle zaczęło mnie atakować. Chciałem zamknąć temat. Potem zaczęły się najazdy i wyzwiska. Teraz jeszcze pogróżki. Dziwne, ale zginęło pare postów z poparciem akcji. Zostały tylko te poniżające moją osobę.

Dlatego teraz już boje sie pisać, gdyż wysłano pod moim adresem kilka pogróżek.

Posty gdzie SSG oznajmia, że Czez zajmie się tematem, również zostały pokasowane. Napisał to po tym, jak ja naopisałem, że jestem ciekaw kiedy panowie warszawiacy zajmą się problemem.

Ode mnie tyle. Kłamstwem to nie jest.

Może i faktycznie nie podszedłem do problemu tak jak powinienem podejść. Nikogo jednak w postach nie obrażałem. Dziwi mnie, że na podlinkowanym u Was portalu haczyk.pl wszyscy akcje popierają a tu nie. Specjalnie, by nikt nie uznał to za prywatę nie podawałem adresu strony, imienia i nazwiska nic. Tu jestem wyzywany od cwaniaków itp. Goście cwaniakiem nie jestem, jestem wędkarzem i kocham wędkarstwo. Akcję rozpocząłem po obejrzeniu filmu "elektryczna wędka". Zachęcam do oglądnięcia.

Ciekawe ze Ci tego nie wykasowali zly: zly: zly:
i jak to sie dzieje wytlumacz mi prosze :?:
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SSG Wysłany: Wto Lip 04, 2006 12:40 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

yaotzin1 napisał:
Panowie Warszawiacy, pokazać proszę, jak załatwia się sprawy potrzebne dla ogółu. Szkoda gadać. Niech będzie jak jest. Skoro jest dobrze

SSG:
Zobaczysz, jeszcze troszkę. Jak pisałem wcześniej temat przygotowuje Czez.

Chodzi mi o dwa posty popierające akcje. Nic szczególnego.

A to dowód, że użytkownicy zadeklarowali się zająć problemem. To do Admina. Wykasowałem news na moim portalu, akcję zakończyłem.

Admin nie jestem w stanie przywrócić swoich postów. Pierwszy był na pewno taki jak na haczyk.pl na forum o tytule wędki elektryczne. Była tam prośba o pomoc w akcji i link do ministerstwa. Potem już broniłem się przed najazdami. Nikogo tam nie wysywałem, możesz to odtworzyć i poczytać

[quote="SSG"]
SSG napisał:
To co zrobi Czez będzie wyłącznie jego zasługą i może inspiracją jeszcze kilku osób ale na pewno nie będzie choćby w śladowym stopniu wynikiem Twojej działalności, wiec uprzejmie proszę trzymać swoje pazerne łapki z daleka.


SSG, pewno jestem dużo młodszy od Ciebie. Jak już napisałem, mam do Ciebie szacunek (jest to wyżej) Ty do mnie nie masz wcale. Zrobiłem już bardzo wiele i nigdy nic za to nie chciałem. Nie mam pazernych łapek. Stan zdowia nie pozwala mi robić może to co wy, ale przynajmniej zwróciłem uwagę ZG ponownie na elektryczne wędki i Waszą też. Takich tematów o takiej tematyce dawno nie widziałem, a szukałem. Teraz nawet jak pełno tu wyzwisk, temat powrócił. Narazie
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:
Po pierwsze pokasowaliście wszystkie obraźające mnie posty.


Kłamstwo. Nikt z adnministratorów nie kasował, żadnego postu w tym temacie.

yaotzin1 napisał:

Po drugie Panowie dzwonicie z pogróżkami.


Kolejne kłamstwo.

Po umieszczeniu nie prawdziwych informacji na stronie PZW Sierakowice zadzwoniłem do Prezesa tego koła, przedstawiłem się z imienia i nazwiska (Marek Mołdawa) i poprosiłem o wyjaśnienie. Logicznym dla mnie jest, że po części za informacje umieszczone na stronie WWW jednostki terenowej Polskiego Związku Wędkarskiego odpowiada szef tej jednostki. Odmówiłem przyjęcia informacji na temat kto jest autorem wpisów (imienia i nazwiska), poprosiłęm jedynie o wyjaśnienie sprawy. Grzecznie, rzeczowo, konkretnie.

yaotzin1 napisał:

Szkoda, bo nikogo tutaj do walki nie zmuszałem.


Za to bez mrugnięcia okiem napisałeś nieprawdziwe informacje dotyczące współpracowników PW, na trzech portalach wędkarskich. W tym dwóch Polskiego Związku Wędkarskiego.

Do administratora.

yaotzin1 napisał:

Dziwne, ale zginęło pare postów z poparciem akcji.


Kłamstwo. Nikt z adnministratorów nie kasował, żadnego postu w tym temacie.

yaotzin1 napisał:

Dlatego teraz już boje sie pisać, gdyż wysłano pod moim adresem kilka pogróżek.


Bardzo mi przykro z tego powodu. Proszę o kontakt mailowy. Mieliśmy podobną sytuację jesienią roku poprzedniego. Wiemy w jaki sposób i jaką drogą poinformować Policję. Służę pomocą, oraz kontaktem do jednostki policji która zajmuje się takimi sprawami.

yaotzin1 napisał:

Posty gdzie SSG oznajmia, że Czez zajmie się tematem, również zostały pokasowane.



Kłamstwo. Nikt z adnministratorów nie kasował, żadnego postu w tym temacie.

Podsumowując. Wszyscy musimy sobie zdać sprawę z odpowiedzialności za własne słowa. Czy to wypowiedziane w tramwaju, na ulicy, na zebraniu koła czy też na forum wędkarskim. Proponuję Ci byś jeszcze raz sprawę przemyślał. Rozumiem Twe rozgoryczenie, jednak zarzucanie złej woli osobom takim jak SSG, który nieraz dał wyraz w tym co robi, że leży mu na sercu dobro polskich wód, czy Czezowi, który jak mógł wspomagał akcje ścigania kłusowników i zarówno na łamach PW jak i WW, objaśnia zawiłości prawne dotyczącego naszego hobby, jest niesprawiedliwe i krzywdzące.

Po raz kolejny powtarzam, że służę pomocą, w celu wyjaśnienia całej sytuacji, jednak nie pozwolę by jakiekolwiek działania, nawet prowadzone w dobrej wierze, godziły w dobre imię tego Portalu i osób z nim współpracujących.

Marek Mołdawa (torque)
Torque
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 03, 2003
Posty: 4621

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przeczytałem informację jaką umieściłeś yaotzin1 na stronie PZW Siemirowice :

yaotzin1 napisał:
Po pogróżkach, jakie otrzymałem ze strony użytkowników pewnego znanego portalu wędkarskiego zawieszam akcję „STOP WĘDKOM ELEKTRYCZNYM”.


Proszę o jak najszybszą odpowiedź na pytanie:

Czy chodzi o użytkowników portalu Pogawędki Wędkarskie ?

Jeśli tak, proszę o dowody, na prywatną pocztę. Mój mail i GG dostępne są w mojej wizytówce.
_________________
Najgorszy dzień na rybach jest lepszy od najlepszego dnia w pracy...Marek Mołdawa
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Legionowo
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że po otrzymaniu odpowiedzi na zadane pytanie - której szczerze mówiąc się nie spodziewam - podziękujemy userowi za współpracę. Przez lata bytności na PW i pracy na ich rzecz mam prawo oczekiwać, że będą na niej gościli ludzie, dla których zasady obowiązujące w gronie ludzi cywilizowanych nie będą stanowiły tabu!
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam SSG i Czeza za swoje posty. Jestem tak jak podkreślam dużo młodszy i może i mało wiem. Starałem się jednak po obejrzeniu dwóch filmików z połowu prądem ryb, zająć się tym świństwem, bo jakbyście nie nazwali wędek elektrycznych, używanie ich oraz handel nimi to zawsze będzie przestępstwo dla mnie i ludzi kochających wedkarstwo. Ludzie pracujący w WW są od lat moimi autorytetami w działaniu. Nie wiedziałem, że własnie z nimi sprzeczam się na forum. Nawet spławiczek z braniami mam na stronie. Informator wędkarski jaki wydaję, również jest na ich wzór.

Ostatnio zmieniony przez yaotzin1 dnia Wto Lip 04, 2006 8:42 pm, w całości zmieniany 2 razy
dam
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołšczył: May 28, 2006
Posty: 131

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Z.G.
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm,, kto tu jest czyim synem...?
yaotzin1
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołšczył: Jul 03, 2006
Posty: 12


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie PW inny. Pogawędki Wędkarskie pozdrawiam i do zobaczenia
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yaotzin1 napisał:
Przepraszam SSG i Czeza za swoje posty. Jestem tak jak podkreślam dużo młodszy i może i mało wiem. Starałem się jednak po obejrzeniu dwóch filmików z połowu prądem ryb, zająć się tym świństwem, bo jakbyście nie nazwali wędek elektrycznych, używanie ich oraz handel nimi to zawsze będzie przestępstwo dla mnie i ludzi kochających wedkarstwo. Ludzie pracujący w WW są od lat moimi autorytetami w działaniu. Nie wiedziałem, że własnie z nimi sprzeczam się na forum. Nawet spławiczek z braniami mam na stronie. Informator wędkarski jaki wydaję, również jest na ich wzór.


A ja pracy do spraw prywatnych nie mieszam bo można zwariować. Nie gniewam się tylko staram się naświetlić, że droga, którą podążasz i ciągniesz za sobą innych dawno już została wydeptana i niestety jest ślepa. Potrzeba innych rozwiązań, diametralnie różnych od dotychczas stosowanych. Nie da się zabronić jakiejkolwiek firmie sprzedaży i reklamy produkowanego przez siebie towaru. Nawet broń jest reklamowana tyle, że nie publicznie, choć w niektórych krajach to i owszem. Można natomiast reagować na nierejestrowany, niekontrolowany zakup przez osoby nieuprawnione oraz można ukrócić nielegalny import ze wschodu. Nad tym się właśnie pracuje lecz temat nie dotyczy MRiRW
tylko prokuratury i MSWiA.

Powracając do nieszczęsnych maili. Bombardowanie jakiegokolwiek urzędu korespondencją wołąjącą o wprowadzenie zapisu już istniejącego powoduje śmiech i uodpornienie na korespondencję. W momencie gdy z nienacka pojawi się własciwy list to automatycznie może polecieć do kosza i umknie ważna sprawa bo urząd jest uodporniony.

To tak jak ze staruszkiem w domu, gdzie piętro wyżej wprowadził się nowy lokator. Nowy postanowił zrobić generalny remont i walił od świtu do zmierzchu. Staruszek się skarżył na hałasy lecz jedyną odpowiedź jaką dostawał to - wolno mu remontować lokal przez 30 kolejnych dni. Staruszek kupił sobie stopery do uszu aby miał ciszej, nie usłyszał jak pukał listonosz z rentą i umarł z głodu.

Morał z tego taki, że czasem warto się poświęcić aby trwać i zdobywać nowe szanse.
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołšczył: Jul 01, 2006
Posty: 2545

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie chwilę a widzę tyle dymu. Myślę, że chłopak powinien wiedzieć więcej z racji swojej działalności. Nie bronię Go, ale spójrz na to mędrca szkiełkiem SSG - czy zanim Twój rozum wspiął się na dzisiejszy poziom to nie myślałeś również, że świat można zmieniać przez kolejne rewolucje. Może nikt mu nie wytłumaczył, że te rewolucje pożerają własne dzieci a zmian trzeba dokonywać mrówczą pracą, małymi kroczkami i drogą negocjacji.
SSG
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Apr 02, 2006
Posty: 4828


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 5:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KrzysztofCz napisał:
Nie było mnie chwilę a widzę tyle dymu. Myślę, że chłopak powinien wiedzieć więcej z racji swojej działalności. Nie bronię Go, ale spójrz na to mędrca szkiełkiem SSG - czy zanim Twój rozum wspiął się na dzisiejszy poziom to nie myślałeś również, że świat można zmieniać przez kolejne rewolucje. Może nikt mu nie wytłumaczył, że te rewolucje pożerają własne dzieci a zmian trzeba dokonywać mrówczą pracą, małymi kroczkami i drogą negocjacji.


Jak ktoś kiedyś napisał "nie trzeba się ze mną zgadzać" i ja na tym punkcie nie mam kompleksów. Zawsze chętnie wysłucham argumentów drugiej strony. Jednak muszą to być argumenty a nie przeświadczenie a słuszności własnej racji.

Zupełnie czym innym jest już sama potyczka słowna. Nawet najostrzejsza wymiana poglądów oparta na argumentach nie spowoduje u interlokutorów nagatywnych odczuć. Niestety muszą ona znać pewne podstawy zagadnienia, zasób informacji na poruszany temat. Jeśli tego nie ma to cała dyskusja przypomina znany wszystkim spór o wyższości Świąt... :-)
rockrider
Sporządzacz omotek
Sporządzacz omotek


Dołšczył: Jun 09, 2006
Posty: 155

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Warszawa
PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za oficjalną stroną Wojskowo - Gminnego Koła PZW w Siemirowicach :

Cytat:
Portal PZW Siemirowice cofa zarzuty formułowane pod adresem redakcji Pogawędek Wędkarskich. Z mojej strony mogę powiedzieć tylko tyle. Żałuję, że wszedłem w drobny konflikt z osobami, które są dla mnie od lat autorytetami do działania. Mowa tu o kolegach Czarku Szczepaniaku oraz Zbyszku Staniszu. – redaktorach Wiadomości Wędkarskich. Akcja „Stop wędkom elektrycznym” miała cel, lecz mało szans powodzenia. Mam nadzieję, że w przyszłości nasz portal przysłuży się do rozwiązania tego problemu.

Administrator Marcin Kubica


mimo zamieszania, koniec całkiem przyzwoity...
Czez
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 17, 2003
Posty: 2600


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KrzysztofCz napisał:
Może nikt mu nie wytłumaczył, że te rewolucje pożerają własne dzieci a zmian trzeba dokonywać mrówczą pracą, małymi kroczkami i drogą negocjacji.

Fiu, fiu...zupełnie jakbym słuchał profesora Lamentowicza, którego byłem studentem. On to nazywał syndromem rewolucjonisty.
Bardzo mądrze prawisz Krzysztofie.
Problem w tym, że potrzebę małych kroczków, mrówczej pracy i negocjacji trudno jest wytłumaczyć rewolucjoniście, zaś tłumaczący jak by tego nie robił zostaje okrzyknięty kontrrewolucjonistą, jeśli oponuje i ponownie argumentuje o ww. potrzebach, staje się już wrogiem ludu, a od tego tylko krok do szubienicy tudzież szafotu...
krzysztofCz
RZEP
RZEP


Dołšczył: Jul 01, 2006
Posty: 2545

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałeś szczęście, a jeszcze ważniejsze to miałeś wolę uczyć się od ludzi mądrych. Mnie kiedyś nie tyle szczęścia co woli właśnie zabrakło. Szkoliło mnie życie - a to twardy nauczyciel - dlatego staram się młodych rewolucjonistów zrozumieć. Każdy ma początkowo nadzieję, że jest stworzony do celów wyższych - pózniej cóż - pozostaje proza życia. Kurde...chyba ten upał mi dowala, że zaczynam filozofować. Ani na łódkę ani na plażę - woda w morzu ma 8st.C. Pozdrawiam.
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.17 sekund :: Zapytania do SQL: 167