Czy wiesz, że...
BRZANA:
- Rekord Polski - 7,00 kg
- Złoty medal - od 4,00 kg
- Srebrny medal - od 3,00 kg
- Brązowy medal - od 2,50 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 289
 Zalogowani 0
 Wszyscy 289

Jesteœ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikajšc tutaj

Jesteœ stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym wątku będę podawał wpłacone kwoty ...(18215) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że święto, świętem ...(59101) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18215) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18215) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18215) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18215) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli ktoś chce wpłacić,, to proszę blik ...(18215) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wodą, oczywiście bez wędki bym n ...(59101) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18215) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Ktoś zapłacił, to trzeba Mu się ...(18215) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na nową relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłynąć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależą od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': Świetna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta są...

Rozmaitości
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» Ośrodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2099
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2424
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - ODRA - jak łapać?..
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
ODRA - jak łapać?..
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomoœć
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra
PostWysłany: Pon Paż 23, 2006 7:44 pm    Temat postu: ODRA - jak łapać?.. Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Słuchajcie - łapię pierwszy sezon na Odrze. Piękna rzeka ;-)
Mam pytanie: czy poprawne jest łapanie z gruntu z główki w kierunku płynięcia rzeki? słyszałem, że więcej ryb jest do złapania, gdy będzie się wędkować z główki rzucając w kierunku przeciwnym do nurtu. Oczywiście łąpię koło warkocza, nie w nim lub w wodzie płynącej 8)

Pozdrawiam wszystkich!

ppp1000
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra
PostWysłany: Wto Paż 24, 2006 11:21 am    Temat postu: halo? żadnej odpowiedzi? Odpowiedz z cytatem

halo? żadnej odpowiedzi? 8O
akabar
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 03, 2006
Posty: 1181

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Olecko na Mazurach
PostWysłany: Wto Paż 24, 2006 11:46 am    Temat postu: Re: halo? żadnej odpowiedzi? Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
halo? żadnej odpowiedzi? 8O

Spokojnie napewno ktoś odpisze na Twoje pytanie -daj troszkę czasu. Chetnie bym Tobie pomógł ale nie łowię w rzekach. usmiech
Pozdrawiam
_________________
Patrz wyżej, sięgaj dalej.
Pozdrowienia z "Mazurowego Wybrzeża"
Krzychu
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Wto Paż 24, 2006 11:57 am    Temat postu: Re: halo? żadnej odpowiedzi? Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
halo? żadnej odpowiedzi? 8O


Nie napisałes w jakiej okolicy łowisz, "Opolska Odra" jest napewno inna niż Odra w Zielonej Górze.
Ja łowie głownie w samym nurcie, w korycie.
Będąc jednak w rejonie Zielonej Góry nie dało się tak łowić.
Także nik nie da Ci konkretnej odpowiedzi jezeli nie wie na jakim odcinku chcesz łowić.
_________________
Oby do jutra......
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra
PostWysłany: Wto Paż 24, 2006 1:05 pm    Temat postu: czesc Admin Odpowiedz z cytatem

Właśnie łowię w okolicach Zielonej Góry wesoly
Cigacice, Wielobłota, może okolice Krosna.

Pozdrowionka 8)
muzik21
Pogawędkowy Łowca Okazów


Dołšczył: May 09, 2005
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Prudnik
PostWysłany: Wto Paż 24, 2006 2:22 pm    Temat postu: Re: halo? żadnej odpowiedzi? Odpowiedz z cytatem

sigi napisał:
ppp1000 napisał:
halo? żadnej odpowiedzi? 8O


Nie napisałes w jakiej okolicy łowisz, "Opolska Odra" jest napewno inna niż Odra w Zielonej Górze.
Ja łowie głownie w samym nurcie, w korycie.
Będąc jednak w rejonie Zielonej Góry nie dało się tak łowić.
Także nik nie da Ci konkretnej odpowiedzi jezeli nie wie na jakim odcinku chcesz łowić.


Święta prawda! Byłem w sierpniu na Zielongórskiej Odrze i woda całkiem inna niż w Opolu.

ppp1000 napisał:
Właśnie łowię w okolicach Zielonej Góry
Cigacice, Wielobłota, może okolice Krosna.

Pozdrowionka


Na tym odcinku nigdy nie łowiłem, więc chyba Ci nie pomoge. Moze napisz jeszcze jakie ryby będziesz łowić?
sigi
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Jul 31, 2002
Posty: 2116

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zabrze
PostWysłany: Wto Paż 24, 2006 2:40 pm    Temat postu: Re: czesc Admin Odpowiedz z cytatem

ppp1000 napisał:
Właśnie łowię w okolicach Zielonej Góry wesoly
Cigacice, Wielobłota, może okolice Krosna.

Pozdrowionka 8)


Teraz lepiej
Odra w tamtej okolicy jest o wiele szybsza od " opolskiej".
Nie dalo sie tam łowić w korycie, przynajmniej jak ja tam byłem.
Jedyny odrzański spec z tamtych okolic którego znam to Adalin.
Popytaj, napewno Ci pomoże.
_________________
Oby do jutra......
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wrocław
PostWysłany: Wto Paż 24, 2006 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Zielonej Górze nie łowiłem. Ale sporo miałem do czynienia z Odrą koło Lubiąża (i łowiłem i ze sporą rzeszą wędkarzy rozmawiałem wink: ). Skoro łowisz z gruntu, to chyba rybą, którą najczęściej będziesz łowił są leszcze. Łowiąc tak jak teraz złowisz z pewnością większą ilość tych ryb. Ale nie licz na okazy. Będą to ryby małe i średniej wielkości. Łowiąc "pod prąd" będziesz miał raczej brania większych ryb. Ale napewno rzadziej. To co wyżej napisałem dotyczy leszczy wink:

Natomiast jedno co mnie nad Odrą trochę zadziwiło to pewien, starszy wędkarz, który łowił z gruntu bolenie i klenie. Najdziwniejsze było to, że jak większość z nas zapewne wie, ryby te jest dość trudno złowić. A szczególnie zarzucając tak, jak ten Pan. A mianowicie około 4-4,5 m od brzegu 8O A dokładniej to było tak:

Pewnego, słonecznego południa, w czasie tych wakacji jak zwykle spinningowałem nad Odrą. Spinningowałem w miejscu często odwiedzanym przez różnych spacerowiczów. Była to kamienna "główka", przy której była kiedyś przeprawa promowa. I kiedy tak łowiłem w tamtym miejscu, przyszedł pewien starszy Pan - wędkarz. Popatrzył na mnie i powiedział, że na spinning to biorą same małe ryby. I dodał: "Zaraz Ci pokażę jak się łowi". Wrzócił do wody trochę zanęty, zarzucił około 4-4,5 m od brzegu pierwszą gruntówkę i w momencie kiedy rozkładał drugą wędkę wskaźnik mocno uderzył w wędzisko. Po chwili okazało się, że to kleń - mniej więcej taki czterdziestak. A ja łowiłem już spory czas w tamtym miejscu i jedyne co złowiłem to mały okonek :oops: Dwóch panów, którzy przyszli na spacer ze swoimi małymi dziećmi widząc to stanęli obok i obserwowali. Minęły może ze dwie minuty i w miejscu, gdzie ten Pan nęcił widać było ataki bolenia. Tak, napewno to był boleń i to nie mały. I już pewnie wiecie co się dalej działo wesoly Po chwili ten boleń był już w rękach tego Pana. Myślę, że z 60 cm miał napewno. Później, kiedy miałem wracać do domu i przechodząc powiedziałem do tego wędkarza "do widzenia", miły Pan podzielił się ze mną swoimi doświadczeniami. Jako przynęty używał wiśni. Natomiast o zanęcie powiedział: "Ja daję do zanęty to co znajdę w domu. To znaczy bułkę tartą, jakieś kasze itp. Do tego dodaję jeszcze pszenicy i wiśni". Niestety sposób nęcenia nie był już tak dobry: zanętę dawał do woreczków foliowych, do których wrzucał kamień i robił otworki w folii. Był to sposób na to, żeby od razu cała zanęta nie odpłynęła. W prawdzie skuteczne, ale nie ekologiczne :?

Oj trochę nawspominałem, choć na szczęście "trochę" na temat wink:

P.S. ppp1000 - myślę, że w dobrym miejscu łowisz. A napisz jeszcze jaki jest brzeg. To znaczy czy jest on wysypany kamieniami? I jeśli tak to czy cały brzeg czy może co kilkanaście- kilkadziesiąt metrów są kamienie. Bo u mnie cały brzeg był wysłany kamieniami i nie było żadnych przerw. A pomiędzy zatopionymi kamieniami chowało się sporo ryb. W miejscach, w których by się ich chyba nikt nie spodziewał. Bo duży kleń czy duża płoć mało komu kojarzy się z odległością od brzegu mniej więcej 25-50 cm. Nawet muszę Ci powiedzieć, że miałem jedno branie, gdzie kleń wyskoczył na kamienie, a w woblerka nie trafił wink:
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, śmieszne..."
ppp1000
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Oct 13, 2006
Posty: 798

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Zielona Góra
PostWysłany: Wto Paż 24, 2006 6:20 pm    Temat postu: czesc Odpowiedz z cytatem

hm..
po kolei:
- nastawiam się na leszcza lub tez na drapolka (sumik, sandacz, węgorz, ładny okonek itp).
- co do większych rybek - 2tyg temu wyjąłem 'leszczyka' - 57cm - mój rekord
- właśnie się szykuję na ten weekend i chyba będę łapał 'pod prąd'
- łapał będę wcześnie rano, ale dzien wcześniej wieczorem jadę necić - czy to dobre rozwiązanie??
- główki są zazwyczaj kamieniste, ale w wodzie raczej piasek

pozdrawiam
ppp1000
Darek144
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołšczył: Jan 10, 2006
Posty: 1400

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wrocław
PostWysłany: Wto Paż 24, 2006 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja postaram się też odpowiedzieć po kolei wink: Ale myślę, że najlepiej by było gdyby pojawił się, tak jak powiedział Sigi, Adalin wink:

1. Myślę, że łowiąc w Odrze możesz spodziewać się naprawdę różnych ryb. To już zależy od tego na co będziesz łowił. Ale chyba najłatwiej byłoby złowić leszcza bo tych nie brakuje wink:
2. Owszem, po każdej stronie możesz złowić ładną rybę. O tym, że większe leszcze łowi się rzucając pod prąd dowiedziałem się od miejscowych wędkarzy łowiących w Odrze. Ale wiadomo, że żadna teoria nie jest nieomylna wink:
3. Najlepszym sposobem żeby się dowiedzieć gdzie łowić jest właśnie metoda prób i błędów. Po kilku wypadach już sam będziesz mógł to określić 8)
4. Nie jestem pewny czy to dobre rozwiązanie. Myślę, że takie jednorazowe nęcenie nic nie da. Najlepiej chyba nęcić przez kilka dni, o tej samej porze i potem łowić też o tej porze. A jeśli nie kilkudniowe nęcenie to lepiej chyba nęcić przed samym łowieniem. (Przychodzisz nad wodę, najpierw nęcisz a potem rozkładasz wędki i łowisz - zawsze przez tą chwilę może ryby wpłyną w Twoje łowisko wink: Tak jak temu Panu, co pisałem wyżej)
5. Tam gdzie ja łowiłem też dno było w większości raczej piaszczyste. A kamienie, o których pisałem były tak mniej więcej do 1, maksymalnie 2 metrów.

Ale to tylko moje skromne zdanie wink: Dobrze by było gdyby ktoś wypowiedział się chociaż na temat nęcenia wink: 8)
_________________
"Zbyt wielu głupców ma się za mówców, śmieszne..."
adalin
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Aug 12, 2002
Posty: 1768

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Paż 26, 2006 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi na powyższe posty i zawarte w nich sugestie, dotyczące mojej rzekomej "specjalności" w łowieniu ryb w Odrze, pragnę tym sugestiom zaprzeczyć, więc zaprzeczam. :roll: Nie jestem żadnym specjalistą. Za to uczciwym staram się być i w związku z tym oświadczam, że gdyby w temacie tego wątku padło na pysk pytanie: "Jak nie należy łowić ryb w Odrze?", byłbym tegoż wątku głównym udziałowcem...

A poza tym...

...Jak rzekła niegdyś pewna Lili: "Główka, jaka jest, każdy widzi..." ;)
dam
Nawijacz żyłek
Nawijacz żyłek


Dołšczył: May 28, 2006
Posty: 131

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Z.G.
PostWysłany: Czw Paż 26, 2006 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PP1000 jesteś chyba z Zielonej:) Ja też! można sie kiedyś spiknąć na rybki!!! Na Odrze łowie głównie na spinning ale wiem jak tam łapią więc damy rade;) Narazie kończe, 3maj sie! i mam nadzieję,że kiedyś sie skoczy na grunt na Odrę. Pozdro
Jacoll
Czyściciel gumiaków
Czyściciel gumiaków


Dołšczył: May 27, 2015
Posty: 4

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Żary
PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkopię deko temat...
Możecie coś podpowiedzieć na temat Odry w Krośnie Odrzańskim. Chodzi mi dokładniej o stronę Raduszca Starego... odcinek pomiędzy kanałem (stara Odra) a ujściem Bobru.
Coś tam się dzieje ciekawego? Parę latek już tam nie byłem... i się zastanawiam, czy warto tam jechać.

... A może lepiej się wybrać na Cigacice? Może koledzy z Zielonej Góry coś napiszą... :roll:
_________________
Jacek
grzbiet
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: May 19, 2004
Posty: 509

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Wałbrzych
PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję obejrzeć filmy na you tube chłopaków z Krosna Odrzańskiego...widać co i jak bierze...
_________________
Artur Lisowski

"Niech pozostaną po nas jedynie ślady na piasku i kręgi na wodzie."
Jacoll
Czyściciel gumiaków
Czyściciel gumiaków


Dołšczył: May 27, 2015
Posty: 4

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Żary
PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wink: Ostatnio trafiłem na te filmiki i... odczucia mam mieszane. Odnoszę wrażenie, że przez te wszystkie lata nie wiele się tam zmieniło. :P
Czyli jak to Odra... raz dobrze, innym razem kicha. Trzeba chyba spakować manatki i jechać sprawdzić na własnej skórze...
_________________
Jacek
Jacoll
Czyściciel gumiaków
Czyściciel gumiaków


Dołšczył: May 27, 2015
Posty: 4

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Żary
PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i... lipa :placz 8 godzin patrzenia jak to sobie Odra piknie płynie...
Chyba jednak pozostaje mi wyrobisko na Gryżycach. Tam choć jaka płoteczka wlezie.
Może jeszcze zrobię podejście w czasie urlopu... ale to czas pokaże.
_________________
Jacek
Mepsik
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Nov 05, 2004
Posty: 359

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Częstochowa
PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacoll napisał:
No i... lipa :placz 8 godzin patrzenia jak to sobie Odra piknie płynie...
Chyba jednak pozostaje mi wyrobisko na Gryżycach. Tam choć jaka płoteczka wlezie.
Może jeszcze zrobię podejście w czasie urlopu... ale to czas pokaże.

Z takim podejściem rzeczywiście przenieś się na bajoro. Odra to trudna i wymagająca rzeka. Ryby mają swoje kaprysy. Trzeba błyskawicznie reagować na wszelkie niuanse. Kombinować ze składem zanęty, budową zestawu, metodą łowienia. Ale to wymaga otwartej głowy, samozaparcia i wielu bezrybnych, ale bezcennych godzin. Bo to właśnie one zmuszają do myślenia. Moim zdaniem na Odrze ryby żerują zawsze, ale bardzo rzadko tak samo jak poprzednim razem wesoly
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołšczył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowoœć: Lublin
PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mepsik napisał:
Jacoll napisał:
No i... lipa :placz 8 godzin patrzenia jak to sobie Odra piknie płynie...
Chyba jednak pozostaje mi wyrobisko na Gryżycach. Tam choć jaka płoteczka wlezie.
Może jeszcze zrobię podejście w czasie urlopu... ale to czas pokaże.

Z takim podejściem rzeczywiście przenieś się na bajoro.

.......albo akwarium. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miłość usmiech

the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołšczył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie pyknąłem feederem na Odrze właśnie ostatnio amurki 10 i 15 kg, sporo kleni i karpik ok 3-4 kg lol - i to na pewno nie będzie koniec ...
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
Wyœwietl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za treści głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
Korzystając z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu są utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własności intelektualnej i twórczej bez zgody właścicieli praw autorskich są zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli, zaś ich użycie dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.13 sekund :: Zapytania do SQL: 75