Czy wiesz, że...
BRZANA:
- Rekord Polski - 7,00 kg
- Złoty medal - od 4,00 kg
- Srebrny medal - od 3,00 kg
- Br±zowy medal - od 2,50 kg

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 341
 Zalogowani 0
 Wszyscy 341

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18221) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59104) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18221) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18221) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18221) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18221) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18221) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59104) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18221) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18221) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2100
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2111
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2425
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Zalew Zegrzyński-miejscówki na linka
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Zalew Zegrzyński-miejscówki na linka
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Michal123
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: May 25, 2014
Posty: 9

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 12:09 pm    Temat postu: Zalew Zegrzyński-miejscówki na linka Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich... Mam do was pytanko, czy macie jakie¶ dobre sprawdzone miejsca na linka na Zalewie Zegrzyńskim? Z góry dzięki za info
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 9:33 pm    Temat postu: Re: Zalew Zegrzyński-miejscówki na linka Odpowiedz z cytatem

Michal123 napisał:
Witam wszystkich... Mam do was pytanko, czy macie jakie¶ dobre sprawdzone miejsca na linka na Zalewie Zegrzyńskim? Z góry dzięki za info

Bardzo czekam na odpowiedzi na Twoje pytanie. Też jestem zainteresowany.

Wszyscy mówi±, że lina w ZZ zatrzęsienie. A ja stałem, dosłownie niczego nie ¶ciemniam, trzy dni od rana do wieczora na oczku zamkniętym w Zegrzu i jedyne co złowiłem to rybę życia wzdręgę 20 cm i kilka płotek. Żadnego lina czy karasia. Wprawdzie widziałem na wodzie powyrywane z dna li¶cie gr±żeli, ale my¶lę, że to spinningi¶ci.
Podobno łowi± lineczki w basenach na przystani chyba koła czwórki w Zegrzu Płd. Na pewno połowiłby¶ lina z brzegu w Pogorzelcu. Ale tam niestety wielu wła¶cicieli nabrzeżnych działek z domkami ogrodziło płotami przej¶cia i dostęp do wody. Łowi± oni zreszt± tam na potęgę na siatki i kosze, chyba to nazywa się więcierze(sam widziałem to we wodzie przy działkowych pomostach). Nikt im nie przeszkadza bo teraz kiedy przegnali wędkarzy s± sami ze sob±. Można też popróbować po drugiej stronie naprzeciwko Dzierżenina . Za wałem s± starorzecza a w nich podobno liny. Tak, ze lina na zalewie zatrzęsienie tylko, że jako¶ nie bierze. Albo ja nie umiem łowić. To drugie to nawet pewne. lol
Michal123
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: May 25, 2014
Posty: 9

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki samara za wskazówki. Podobno w maju liny bior± najlepiej, chodĽ wczoraj byłem na Gliniankach w Zielonce, gdyż mam na nie blisko. I z połowem Linka też raczej kiepsko, ludzie mówi± że jeszcze nie bierze. Zastanawiam się nad pojechaniem do Dzierżenina o którym mówiłe¶. Możesz dać mi wskazówki jak tam dokładniej trafić na jakie¶ łowne miejsce usmiech. Pozdrawiam
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za mostem w Wierzbicy skrecasz w lewo. Przejeżdżasz przez Łachę i dalej jedziesz drog± gruntow± wzdłuż wału aż do przepompowni. Za przepompowni± /też ładna woda ale ogrodzona/ jedziesz jeszcze kilkaset metrów aż po prawej stronie zobaczysz staw. Łowić możesz od razu z brzegu albo jak masz z pontonu.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy przypadkiem to łowisko nie jest płatne? Kilka lat temu trzeba było wnosić opłatę w Wierzbicy.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Czy przypadkiem to łowisko nie jest płatne? Kilka lat temu trzeba było wnosić opłatę w Wierzbicy.
podobno teraz nie. Ale zawsze warto sprawdzić
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Wierzbicy nie wymienili tego łowiska jako płatnego.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może przy okazji jeszcze raz o skutecznym nęceniu lina. Czy można tak jak płoć i leszcza znęcić lina na jednej zasiadce? Jeżeli tak to czym? Kiedy¶ była w sprzedaży zanęta na ukleje pracuj±ca do gòry. Czyli kula rzucona na dno wyrzucała składniki zanęty na powierzchnię. ¦wietnie wabiło to karasie i liny. Woda nad nawet schowan± w mule kul± zanęty pełna była żarełka wiec rybki miały wygodne używanie. Ale teraz zanęty nie ma w sprzedaży.
Mój klega wali wiosłem w dno łodzi i obserwuje b±ble robione przez kryj±ce się w dnie liny. Tam też rzuca rosóweczkę. Linek po chwili wyłazi i ma już smaczny k±sek pod nosem. Można inaczej. Firmy od zanęt jako¶ niewiele maj± do zaproponowania
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to tak jest, że wbrew różnym opowie¶ciom naprawdę lina na Zalewie Zegrzyńskim jest mało? No bo cóż innego można wnioskować z mojego ostatniego do¶wiadczenia? Trzy dni praktycznie bez brania. Łatwiej jest złowić karpia. Przynajmniej to poza ploteczk± i leszczykim się trafia na feeder a lin nie. Nie wychodzi ze swoich rewirów czy po prostu go nie ma, albo jest go tak mało że ci co łowi± liny licz± je tak jak grzybiarze prawdziwki. "Sto prawdziwkow znalazłem, czterdzie¶ci linòw w czerwcu w zeszłym roku złowiłem" takie rzeczy słyszę często. Kiedy¶ chodziłem na grzyby, ale nigdy nie znalazłem prawdziwka. Tak było z moimi grzybami to może tak samo jest z moimi linami. One s± ale ja nie mogę ich złowić
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lim, kora¶ i korp - płyn±c pod pr±d Narni (hi, hi, hi) za mostem w Wierzbicy... W prawo sie brania rozchodzo i też w lewo. Na własne uszy widziałem liny i karpie łowione (po zanęceniu) jak płotki na Meizyrach. A nawet pomogłem w podboraniu (hi, hi, hi). Nie ma problemu z tymi rybami, mało kto je łowi... wesoly
_________________
"Polsko¶ć, to nienormalno¶ć" - Donald Tusk, premier RP.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
Lim, kora¶ i korp - płyn±c pod pr±d Narni (hi, hi, hi) za mostem w Wierzbicy... W prawo sie brania rozchodzo i też w lewo. Na własne uszy widziałem liny i karpie łowione (po zanęceniu) jak płotki na Meizyrach. A nawet pomogłem w podboraniu (hi, hi, hi). Nie ma problemu z tymi rybami, mało kto je łowi... wesoly

Leszku a tobie co, jaka¶ rybia grypa Cię dopadła :?: lol lol
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 30, 2015 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
Lesitr napisał:
Lim, kora¶ i korp - płyn±c pod pr±d Narni (hi, hi, hi) za mostem w Wierzbicy... W prawo sie brania rozchodzo i też w lewo. Na własne uszy widziałem liny i karpie łowione (po zanęceniu) jak płotki na Meizyrach. A nawet pomogłem w podboraniu (hi, hi, hi). Nie ma problemu z tymi rybami, mało kto je łowi... wesoly

Leszku a tobie co, jaka¶ rybia grypa Cię dopadła :?: lol lol


Tak, ptasia może być? (ha, ha, ha) wesoly
_________________
"Polsko¶ć, to nienormalno¶ć" - Donald Tusk, premier RP.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.10 sekund :: Zapytania do SQL: 54