Czy wiesz, że...
"12 ręcznie wi±zanych much za dolara" - tej tre¶ci ogłoszenie ukazało się w jednej z gazet ("Casper") w Woyoming, w 1961 roku. Jego autorem był Dick Cabela. Dzi¶ Cabela's jest największ± firm± wysyłkow± sprzętu wędkarskiego.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 152
 Zalogowani 0
 Wszyscy 152

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: Podoba mi się Twój plan w punkcie (3) :hihi ...(380610) Apr 04, @ 12:47:07

lecek: Na emeryturu mam czteropunktowy plan. 1. Podróże, 2. Wedkar ...(380610) Apr 03, @ 19:46:58

krzysztofCz: Tylko nie miej złudzeń, że na emeryturze będziesz miał więcej cza ...(380610) Apr 03, @ 15:57:03

lecek: Jeszcze (jak dla mnie) to trochę mało czasu Mój pracodawca wyz ...(380610) Apr 03, @ 10:34:12

krzysztofCz: Gratulacje Lecku. U mnie na morzu albo wieje... albo nie bior± : ...(59411) Apr 03, @ 09:01:48

krzysztofCz: To prawie wieczno¶ć... mam nadzieję, że dożyjemy do następnej zbi ...(380610) Apr 03, @ 08:58:12

lecek: Byli¶my w Ustroniu. Dwa dni wędkowania w Wi¶le. Na miejscu okazał ...(59411) Apr 02, @ 19:02:39

jjjan: Wpłaciłem za następne dwa lata. S± dwie faktury, każda za rok. N ...(380610) Apr 02, @ 17:57:24

jjjan: Wszystkim wszystkiego dobrego ...(164) Mar 30, @ 08:46:37

krzysztofCz: ¦więta już za pasem więc... Wszystkim życzę zdrowych, wesołych, R ...(164) Mar 29, @ 17:25:48


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2242
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 2007
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 2131
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2270
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2100
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2154
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2068
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2108
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2472
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2290
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Wrzesień nad wod±, wrze¶niowe wyniki
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Wrzesień nad wod±, wrze¶niowe wyniki
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
samara napisał:
Lesitr napisał:
Dwa wypady na ZZ, w pi±tek i wczoraj, dały mi zaledwie 7 okoni w rozmiarach 29-21 cm. Było też sporo okoniowego drobiazgu i 4 krótkie szczupaki, ale żaden nawet nie zbliżył się do wymiaru... Koledzy nieĽle połowili w sobotę i był to ostatnio jeden z najlepszych dni brań na ZZ - mnie niestety to omija... Kurcze, żeby problemem było złowienie wymiarowego szczupaka? :?

W sobotę też był bryndza. Spędziłem dzień an przystani i rozmawiałem ze schodz±cymi z łódek. Rzadko kto co¶ miał. Ja sam z brzegu złowiłem jedynie wymiarowego klenia i dwa okonie jeden 35 cm drugi miał 7 cm, ale wzi±ł na gumę 5m i połkn± j± cał±. Z pyszczka nie wystawała mu nawet ołowiana główka.


Może brały tylko w okolicach Serocka? usmiech

Serock i Wierzbica s± na pewno lepsze je¶li chodzi o drapieżnika niż Zegrze. Muszę się tam wybrać. Tylko, że na wózku trudno znaleĽć odpowiednie miejsce.
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]Serock i Wierzbica s± na pewno lepsze je¶li chodzi o drapieżnika niż Zegrze. Muszę się tam wybrać. Tylko, że na wózku trudno znaleĽć odpowiednie miejsce.[/quote]

Dogodne miejsce dla Ciebie, to pomost spacerowy w Serocku - dostęp do dobrego kawałka nurtu (głęb. 6-8 m). Można i dalej - brzeg wybetonowany, wzdłuż koryta, łatwo dostępny. Dojazd samochodem prawie nad sam± wodę. Wielokrotnie widziałem tam spinniguj±cego wędkarza na wózku, i wła¶nie my¶lałem, że to Ty.
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
Serock i Wierzbica s± na pewno lepsze je¶li chodzi o drapieżnika niż Zegrze. Muszę się tam wybrać. Tylko, że na wózku trudno znaleĽć odpowiednie miejsce.[/quote]

Dogodne miejsce dla Ciebie, to pomost spacerowy w Serocku - dostęp do dobrego kawałka nurtu (głęb. 6-8 m). Można i dalej - brzeg wybetonowany, wzdłuż koryta, łatwo dostępny. Dojazd samochodem prawie nad sam± wodę. Wielokrotnie widziałem tam spinniguj±cego wędkarza na wózku, i wła¶nie my¶lałem, że to Ty.[/quote]

Dokładnie Lesitr.
Jest tylko jedna wada. Jak zaczn± z tego pomostu brać sandacze (zależnie o temperatur paĽdziernik-grudzień), to jest tam mnóstwo ludzi na tym pomo¶cie.
Trzeba więc zajmować wczę¶nie miejsce.
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spining napisał:
Lesitr napisał:
Serock i Wierzbica s± na pewno lepsze je¶li chodzi o drapieżnika niż Zegrze. Muszę się tam wybrać. Tylko, że na wózku trudno znaleĽć odpowiednie miejsce.


Dogodne miejsce dla Ciebie, to pomost spacerowy w Serocku - dostęp do dobrego kawałka nurtu (głęb. 6-8 m). Można i dalej - brzeg wybetonowany, wzdłuż koryta, łatwo dostępny. Dojazd samochodem prawie nad sam± wodę. Wielokrotnie widziałem tam spinniguj±cego wędkarza na wózku, i wła¶nie my¶lałem, że to Ty.[/quote]

Dokładnie Lesitr.
Jest tylko jedna wada. Jak zaczn± z tego pomostu brać sandacze (zależnie o temperatur paĽdziernik-grudzień), to jest tam mnóstwo ludzi na tym pomo¶cie.
Trzeba więc zajmować wczę¶nie miejsce.[/quote]

No co ty, sandacze? NIGDY w tym miejscu nie złowiłem sandacza.
Tylko sumki i szczupaki, te ostatnie nawet niezłe.
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ parę godzin stukania po dnie Przeczyckiego zbiornika,
miałem tylko dwa nie wcięte brania,z wody zgonił mnie wiatr.
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
samara
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 26, 2007
Posty: 1247

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spining napisał:
Lesitr napisał:
Serock i Wierzbica s± na pewno lepsze je¶li chodzi o drapieżnika niż Zegrze. Muszę się tam wybrać. Tylko, że na wózku trudno znaleĽć odpowiednie miejsce.


Cytat:
Dogodne miejsce dla Ciebie, to pomost spacerowy w Serocku - dostęp do dobrego kawałka nurtu (głęb. 6-8 m). Można i dalej - brzeg wybetonowany, wzdłuż koryta, łatwo dostępny. Dojazd samochodem prawie nad sam± wodę. Wielokrotnie widziałem tam spinniguj±cego wędkarza na wózku, i wła¶nie my¶lałem, że to Ty.


Cytat:
Dokładnie Lesitr.
Jest tylko jedna wada. Jak zaczn± z tego pomostu brać sandacze (zależnie o temperatur paĽdziernik-grudzień), to jest tam mnóstwo ludzi na tym pomo¶cie.
Trzeba więc zajmować wczę¶nie miejsce.


Jutro się tam wybiorę. Leszcze w Zegrzu skończyły się. Prawie zupełnie nie bior±, nawet małe sztuki. Poza tym spinning to mój żywioł. Oczywi¶cie w tym sensie, że przez wiele lat łowiłem spinningiem. Wózek zmusił mnie do zmiany metody na feeder, ale nie czuję się w tym dobrze. To ci±gle czekanie aż ryba zlituje się i weĽmie bardzo mnie denerwuje i przygnębia. Tym bardziej, że nie wiem jak skutecznie zachęcić leszcze do brania. Dłuższy przepon, a może krótszy, mały haczyk, duży haczyk, rzucić bliżej, rzucić dalej, plecionka czy żyłka. Wielkim pytaniem jest co włożyć do koszyka. Na razie rozpracowuję jedno miejsce. Wyczuwam już dno po stuknięciu koszyka - jak miękko to błoto, jak twardo to piasek. Dużo do¶wiadczalnie nauczyłem się, ale jak nie bior± to nie bior±. Koledzy pływaj±cy mówi± ze w tym miejscu widać na echosondzie dużo ryb. Ale większo¶ć stoi w pół wody i olewa moje przydenne zabiegi. (Spławik nie wchodzi w grę )
spining
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 30, 2002
Posty: 703

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesitr napisał:
spining napisał:
Lesitr napisał:
Serock i Wierzbica s± na pewno lepsze je¶li chodzi o drapieżnika niż Zegrze. Muszę się tam wybrać. Tylko, że na wózku trudno znaleĽć odpowiednie miejsce.


Dogodne miejsce dla Ciebie, to pomost spacerowy w Serocku - dostęp do dobrego kawałka nurtu (głęb. 6-8 m). Można i dalej - brzeg wybetonowany, wzdłuż koryta, łatwo dostępny. Dojazd samochodem prawie nad sam± wodę. Wielokrotnie widziałem tam spinniguj±cego wędkarza na wózku, i wła¶nie my¶lałem, że to Ty.


Dokładnie Lesitr.
Jest tylko jedna wada. Jak zaczn± z tego pomostu brać sandacze (zależnie o temperatur paĽdziernik-grudzień), to jest tam mnóstwo ludzi na tym pomo¶cie.
Trzeba więc zajmować wczę¶nie miejsce.[/quote]

No co ty, sandacze? NIGDY w tym miejscu nie złowiłem sandacza.
Tylko sumki i szczupaki, te ostatnie nawet niezłe.[/quote]

To, że nie złowiłe¶ nie znaczy, że tego miejsca nie odwiedzaj± o pewnych porach...
Próbuj a złowisz.
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wyskoczyłem do Serocka nad ZZ. Rano gęsta mgła i zimno - tylko 4 stopnie. Pierwsze branie zaraz po wypłynięciu, przy okazji szukania okoni, na mały woblerek - szczupak 50 cm. Płynę za most w Wierzbicy, rzucam na małe wirówki. Jest branie na Mepsika - okoń 27 cm. Wracam na miejsce pierwszego brania. W expresowym trolu jest branie na Rapalę - szczupak 51 cm. Około południa wpływam na koryto Narwi i łowię na głęboko¶ci 3,5-5 m. Trafiam dwa okonie 27 i 26 cm (normalnie grube jak wieprzki!). Tuż przed końcem łowienia jest jeszcze szczupak ocieraj±cy się o wymiar, wypuszczam go i spływam do przystani. Pogoda dopisała no i te kilka ryb ucieszyło mnie niezmiernie (choć w porównaniu z poprzednimi latami - to mizernie). Tak czy siak - nareszczie co¶ drgnęło. usmiech
muzik21
Pogawędkowy Łowca Okazów


Dołączył: May 09, 2005
Posty: 653

Kraj: Polska
Miejscowość: Prudnik
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dzisiaj łowi±c na Odrze w okolicach Opola przeżyłem szok. Sierpniowe i wrze¶niowe wypady przynosiły zazwyczaj wynik w postaci 1-2 miarowych szczupaków na wyjazd, czasem uwiesiło się parę ładnych okoni, trafiało się sporo nie miarowego szczupaka. A dzisiaj szok- na pierwszych dwóch główkach kompletne zero, ani puknięcia. Wchodzę na następn± ostrogę, tak± ratunkow±, niemal zawsze łowił się na niej jaki¶ szczupaczek. Po pół godzinie dalej jestem na zero. Zakładam 7cm kopytko i rzucam daleko w nurt w dołek. Kilka opadów i bach branie- sandacz około 40cm. Spędziłem w tym miejscu godzinę i w ci±gu tej godziny miałem tylko kilka pustych rzutów. Zdarzała się, że w jednym rzucie miałem dwa nie zacięte brania i jeszcze zd±żyłem zaliczyć trzecie i złowić rybę. Brały 35-45cm sandacze na zmianę z ponad 30cm okoniami. Eksperymentowałem z kolorem przynęty ciężarem głowki oraz wielko¶ci± kopyta licz±c na jak±¶ większ± sztukę. Po godzinie stwierdziłem, że nic większego w tym miejscu nie złowię i dalsze kłucie sandaczy nie ma sensu. Po 1,5h wróciłem w to miejsce, z ciekawo¶ci sprawdzić czy sandacze dalej tam stoj±. Pięć rzutów- 3 ryby i jedno branie. Pierwszy raz zdarzyło mi się co¶ takiego- tyle sandaczy w jednym miejscu i to stosunkowo małym. Fakt, że ryby małe, ale mimo wszystko byłem zdziwiony.
_________________
Pozdrawiam
muzik21
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie na serockim mostku brak życia - na nim i w otaczajacej go wodzie. Paprosz±cy go¶ć wyj±ł dwa sandaczunie po ok. 20-30 cm. Widziałem jednak go¶cia, który spływał z wody i miał w podbieraku kilka szczupaków - jeden nawet wygl±dał przyzwoicie.
Siedz±cy na łódkach jako¶ nie mieli roboty, przynajmniej przez ponad godzinę, kiedy ich obserwowałem. Czekamy więc na poważniejsze ochłodzenie.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Na razie na serockim mostku brak życia - na nim i w otaczajacej go wodzie.

Na Zemborzyckim jest podobnie :placz pięć godzin na wodzie i nic, kompletne ZERO.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

sandalista
Łowca Pstr±ga Potokowego i Okonia


Dołączył: May 25, 2003
Posty: 1001

Kraj: Polska
Miejscowość: Sierakowice
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pi±tek od 19 do 22 zaliczone dwa konkretne, ale puste walnięcia. Honor uratowały trzy okonie ok. 25 cm. Jutro spróbuję przed ¶witem, może będzie lepiej.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj odpoczywałem od Zemborzyckiego, wybrałem się za to na niewielki "dołek" na poj.Łęczyńsko Włodawskim, po sze¶ciu godzinach biczowania wody mogłem się pochwalić dwoma szczupłymi 58 oraz 60cm, trzema zwalonymi braniami i jedn± obcink± ogonka w twisterku.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
...trzema zwalonymi braniami ...

Co to s± zwalone brania? zly:
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
mario_z napisał:
...trzema zwalonymi braniami ...

Co to s± zwalone brania? zly:

Ale¶ Ty dociekliwy. wesoly Po prostu schrzaniłem trzy brania i tyle :oops:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi¶ cztery godzinki z gruntówk± w Chorzowskim parku,
5 leszczy takich na 30+ i jeden podobny spadł. usmiech
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepek napisał:
Dzi¶ cztery godzinki z gruntówk± w Chorzowskim parku,
5 leszczy takich na 30+ i jeden podobny spadł. usmiech

Ziomek - nasz kolega- napisał by Ci aby¶ przyjechał do niego z tymi żywcami lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
pepek napisał:
Dzi¶ cztery godzinki z gruntówk± w Chorzowskim parku,
5 leszczy takich na 30+ i jeden podobny spadł. usmiech

Ziomek - nasz kolega- napisał by Ci aby¶ przyjechał do niego z tymi żywcami lol


Mog± być żywcami,ważne że co¶ brało. wesoly
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepek napisał:
the_animal napisał:
pepek napisał:
Dzi¶ cztery godzinki z gruntówk± w Chorzowskim parku,
5 leszczy takich na 30+ i jeden podobny spadł. usmiech

Ziomek - nasz kolega- napisał by Ci aby¶ przyjechał do niego z tymi żywcami lol


Mog± być żywcami,ważne że co¶ brało. wesoly


I o to chodzi!!! lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
pepek napisał:
Dzi¶ cztery godzinki z gruntówk± w Chorzowskim parku,
5 leszczy takich na 30+ i jeden podobny spadł. usmiech

Ziomek - nasz kolega- napisał by Ci aby¶ przyjechał do niego z tymi żywcami lol

Hehe, ano co¶ w tym jest. wink:
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
Lesitr
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Mar 30, 2004
Posty: 709

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy wypad nad ZZ okazał się całkowit± porażk±. Tylko kilka małych okoni i szczupak "ołówek". Trzy ryby mi spadły i to były te "lepsze brania". Do¶ć silny po godz. 11 wiatr spychał mnie po braniach na pas gr±żeli - tam ryby zapl±tywały się i w wyniku tego - odhaczały. Za to pogoda piękna, babie lato pełn± gęb±! usmiech
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj łódka i sandacze. Ja trzy brania, ale tylko jeden na łódce - największy w tym roku 85 cm na koguta. Moja luba jeden 51 cm i dwa krótkie. Brania skończyły się o 8 rano.
_________________
http://wodnagaleria.eu/
http://www.kotuszow.pl/
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj ponownie odwiedziłem niewielkie jezioro na poj. Łęczyńsko-Włodawskim, po sze¶ciu godzinach miałem siedem ryb, cztery niewymiarowe okonie, dwa grubo ponad wymiar 35 i 37cm oraz jednego szczupłego +50cm. wesoly
Jutro zaczynam "czesać" Zemborzycki, ciekawe czy s± tam jeszcze moje ulubione rybki. :roll:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_z napisał:
..
Jutro zaczynam "czesać" Zemborzycki, ciekawe czy s± tam jeszcze moje ulubione rybki. :roll:
.
A nie s± już wszystkie wyczesane ? lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
mario_z napisał:
..
Jutro zaczynam "czesać" Zemborzycki, ciekawe czy s± tam jeszcze moje ulubione rybki. :roll:
.
A nie s± już wszystkie wyczesane ? lol

My¶lę że jeszcze co¶ tam pływa. :roll: wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the_animal napisał:
mario_z napisał:
..
Jutro zaczynam "czesać" Zemborzycki, ciekawe czy s± tam jeszcze moje ulubione rybki. :roll:
.
A nie s± już wszystkie wyczesane ? lol

Trzy brania zaliczone z tego dwa spieprzone, jedna rybcia wyjęta niestety była trochę niewyro¶nięta :placz
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

pepek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 21, 2005
Posty: 997

Kraj: Polska
Miejscowość: Chorzów
PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz widzę że sandałki cię u¶piły. wink: wesoly
_________________
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca rado¶ć.
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepek napisał:
Mariusz widzę że sandałki cię u¶piły. wink: wesoly

Chyba tak. :roll:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Pon Paż 01, 2012 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj tylko jeden wymiarek 54 cm na bandita, reszta krótkie do 48 cm ....
_________________
http://wodnagaleria.eu/
http://www.kotuszow.pl/
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 105