Czy wiesz, że...
Gdyby sprzęt zapewniał złowienie ryb za każdym razem i w każdych warunkach, wędkarstwo straciłoby swój urok.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 341
 Zalogowani 0
 Wszyscy 341

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18208) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59101) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18208) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18208) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18208) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18208) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18208) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59101) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18208) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18208) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2099
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1963
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1984
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2223
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2054
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2110
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2023
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2062
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2424
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2245
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Tu się witamy i witamy nowych użytkowników naszego Forum
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Tu się witamy i witamy nowych użytkowników naszego Forum
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zebxxl
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Mar 26, 2011
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Podlaskie / Hajnówka
PostWysłany: Sro Mar 30, 2011 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło mi niezmiernie poznać i bardzo dziękuję za powitanie.

sacha napisał:
No szto Ty 8O Toć to Panie Dzieju cientralna Polsza jes't wink:
Szczególnie powitać pragnę -
Kol. sacha przypuszczam - "warszawianina"

Wszakże samo miejsce zamieszkania ¶wiadectwa o człowieku nie czyni.
loco
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Apr 07, 2011
Posty: 2

Kraj: Spain
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 1:01 pm    Temat postu: Witam wszystkich forumowiczow. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki.Mam na imię Tomek moja pasja to spinning ,choć ostatnio zainteresowałem się castingiem.
Dzis dopiero znalazłem to forum poczytałem troszke ,spodobało mi się i jestem z wami. wink:
ziomek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 1546

Kraj: Polska
Miejscowość: Tam gdzie Odra i Bóbr
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie nowo-przybyli. wink: usmiech
_________________
"Człowiek będzie zdobywał coraz więcej i więcej, aż przyjdzie dzień, kiedy ¶wiat rzeknie: "Nie mam już nic więcej do ofiarowania" "
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Loco na Pogawędkach, baw się dobrze.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło widzieć nowe twarze na portalu, bawcie się dobrze.
Pozdrawiam
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zebxxl napisał:
Miło mi niezmiernie poznać i bardzo dziękuję za powitanie.

sacha napisał:
No szto Ty 8O Toć to Panie Dzieju cientralna Polsza jes't wink:
Szczególnie powitać pragnę -
Kol. sacha przypuszczam - "warszawianina"
Wszakże samo miejsce zamieszkania ¶wiadectwa o człowieku nie czyni.

Racja,ale wolę okre¶lenie warszawiak (od kilku pokoleń).
Co prawda w rejonie Hajnówki byłem raz w życiu ale cał± wschodni± ¶cianę darze szczególnym sentymentem. Bywam z dzik± rado¶ci± ale jest to raczej południowe Podlasie i Polesie.A teraz się zastanawiam czy w Twoim rejonie masz jakie¶ wody?Może gdyby¶ znalazł czas to jaki¶ artykuł na PW?
Jestem prawie od pocz±tku na PW,pamiętam opisane wody na południu,
Lubelszczyzny,Wielkopolski,Mazowsza,okolic Łomży ale żeby tak na wschód od B-stoku :? To tam s± jakie¶ ryby 8O
zebxxl
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Mar 26, 2011
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Podlaskie / Hajnówka
PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sacha napisał:
Może gdyby¶ znalazł czas to jaki¶ artykuł na PW?
Jestem prawie od pocz±tku na PW,pamiętam opisane wody na południu,
Lubelszczyzny,Wielkopolski,Mazowsza,okolic Łomży ale żeby tak na wschód od B-stoku :? To tam s± jakie¶ ryby 8O
sacha - Przyjacielu (mam nadzieję, że nie uraziłem wink: ).
Jak dot±d nie odkryłem w sobie jakiej¶ choćby namiastki talentu do pisania artykułów, zatem pozwól, że zaproponuję Ci i nie tylko ci zerknięcie do "Linkownia - organizacje wędkarskie", (je¶li linki zostan± zatwierdzone?). Umie¶ciłem tam specjalnie dwa adresy stron, które znacznie lepiej niż ja przybliż± tereny nie tylko na wschód od Białegostoku, ale również pozostałych wód Okręgu PZW Białystok.
Pozdrawiam.
kot_bury
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Dec 21, 2005
Posty: 581

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zebxxl napisał:
sacha napisał:
Może gdyby¶ znalazł czas to jaki¶ artykuł na PW?
Jestem prawie od pocz±tku na PW,pamiętam opisane wody na południu,
Lubelszczyzny,Wielkopolski,Mazowsza,okolic Łomży ale żeby tak na wschód od B-stoku :? To tam s± jakie¶ ryby 8O
sacha - Przyjacielu (mam nadzieję, że nie uraziłem wink: ).
Jak dot±d nie odkryłem w sobie jakiej¶ choćby namiastki talentu do pisania artykułów, zatem pozwól, że zaproponuję Ci i nie tylko ci zerknięcie do "Linkownia - organizacje wędkarskie", (je¶li linki zostan± zatwierdzone?). Umie¶ciłem tam specjalnie dwa adresy stron, które znacznie lepiej niż ja przybliż± tereny nie tylko na wschód od Białegostoku, ale również pozostałych wód Okręgu PZW Białystok.
Pozdrawiam.


Witaj! Może podaj te linki w po¶cie, bo na linkowni nic "podchodz±cego" pod Twoj± zapowiedĽ nie widać smutny . Ostatnimi laty nie bywam na Siemianówce, a chętnie bym się dowiedział co tam słychać. usmiech. Co do talentu pisarskiego to s±dzę, że admini zredaguj± Twój tekst niezależnie od Twego talentu. Ważne by tre¶ć (przekaz) był interesuj±cy. Nie każdy musi być prozaikiem, ważne by miał co¶ do przekazania ogółowi wesoly .
sacha
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 30, 2002
Posty: 3612

Kraj: Polska
Miejscowość: W-wa
PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zebxxl napisał:
Przyjacielu (mam nadzieję, że nie uraziłem wink: ).
Jak dot±d nie odkryłem w sobie jakiej¶ choćby namiastki talentu do pisania artykułów, zatem pozwól, że zaproponuję Ci i nie tylko ci zerknięcie do "Linkownia - organizacje wędkarskie", (je¶li linki zostan± zatwierdzone?). Umie¶ciłem tam specjalnie dwa adresy stron, które znacznie lepiej niż ja przybliż± tereny nie tylko na wschód od Białegostoku, ale również pozostałych wód Okręgu PZW Białystok.
Pozdrawiam.

1.Ależ sk±dże wink:
2.Mickiewiczowi też na pocz±tku ponoć szło jak po grudzie wink: a zobacz że go do tej pory drukuj± a ten jego Nowogródek to chyba jako¶ tak pod Hajnówk±.
3.Zatwierdzanie przez adminów linków do LINOWNI trwa.
A swoj± drog± mieniałem się mailami z okręgiem białostockim i rozmowy telefoniczne też prowadziłem :roll:
Sprawa w zasadzie nie do rozwi±zania smutny
Pozwolę sobie opisać i zobaczymy,może na PW kto¶ wpadnie na dobrego pomysła.
Nachodzi mnie z nagła na wyjazd na górskie wody w białostockiej guberni zly: Jest pi±tek rano,wpłacam na poczcie za 3 dni albo robię przelew przez net i mogę drukn±ć potwierdzenie.
To że wpłaciłem na konto okazało się że NIE UPRAWNIA mnie do wędkowania 8O bo nie mam druczka zwanego "ZEZWOLENIEM".
W celu pozyskania mam się udać do siedziby okręgu w B-stoku.Jasne, mówię że nie ma problemu,wyjeżdżam z W-wy gdzie ok. 03:00 więc będę u nich w sobotę trochę po 05:00. I wiecie co :?: Pani mi mówi że okręg w sobotę o 05:00 nie pracuje :roll: czy to nie jest oburzaj±ce wink: wykrzyknik :?: Zaproponowano mi wysyłkę poczt± na adres warszawski ale przecież je¶li wy¶lę im skan w pi±tek rano to do porannego wyjazdy poczt± nie dostanę zezwolenia :roll: Musiałbym taki wyjazd planować co najmniej 10 dni wcze¶niej a jak kto¶ chce spontanicznie?Powiedziano mi że może jaki¶ kolega?Jasne,przecież w B-stoku jest Kryskon i zapewne nie było by problemu ale je¶li to będzie pi±tek (spontanicznie) to nie będę przecież prosił Krzycha żeby wszystko rzucał i gnał do okręgu bo mnie się zachciało na ryby :roll: Co by nie było że się czepiam WhiteStoka to w styczniu podobne negocjacje prowadziłem z okręgiem w Toruniu. Mieli¶my z koleg± jechać na jego działkę (ja w celu pomocy w przeniesieniu zakupionego w W-wie mebla) więc że działka jest nad jeziorem zdecydowali¶my połowić z lodu. Ale żeby połowić trzeba nie tylko zapłacić ale mieć zezwolenie i okazało się że nie do¶ć że siedziba okręgu jest nieczynna o 05 czy 06:00 to generalnie w sobotę jest nieczynna.Pani zasugerowała przyjazd np. 3 czy 4 dni wcze¶niej po zezwolenie a póĽniej już ze spokojnym sumieniem w sobotę na ryby :roll: Czy kto¶ z Was weĽmie dzień urlopu żeby dmuchać 500km w obie strony po zezwolenie?a kilka dni póĽniej trasę powtórzyć?
I nie s± to odosobnione przypadki bo podobnie jest w Słupsku a pewnie inne okręgi tematu też nie s± w stanie rozwi±zać.
I czy w zwi±zku z tym należy mieć wyrzuty sumienia z powodu braku zezwolenia?
zebxxl
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Mar 26, 2011
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Podlaskie / Hajnówka
PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłaniam się Panim i Panom. wink:
Przepraszam za OFF TOP jednak poczuwam się w obowi±zku do odpowiedzi.

Ad. 1.
Pozwólcie, więc że w tym miejscu przedstawię dokładnie tak samo zaproponowane linki do "LINOWNI".
PZW - Okręg w Białymstoku
Witryna szerokim wachlarzem prezentuje ważne informacje z wędkarskiego punktu widzenia. Przedstawia m. in. bież±ce informacje z działalno¶ci klubów i kół wędkarskich, aktualne komunikaty, wykazy wód, obowi±zuj±ce porozumienia międzyokręgowe i wiele, wiele innych ł±cznie z wybranymi przepisami prawa.

PORTAL OKONIA, czyli ... WĘDKARSKI SERWIS PODLASIA
Nader przyjazny portal informuj±cy o poczynaniach młodzieży w naszych szeregach jak i przedstawiaj±cy informacje specjalistyczne np. casting, k±cik muszkarzy czy też spinning. Znajdziemy tam również miejsce gdzie można pochwalić się swoj± zdobycz± z wód Naszego okręgu wraz z krótk± relacj± z ich połowu w dziale "Łowi się".

Ad. 2.
Całe to zamieszanie z zezwoleniami jak i rejestrami połowów moim skromnym zdaniem wynika z niezrozumienia lub nadinterpretacji prawa ewentualnie próby zakamuflowania innych działań w niedalekiej przyszło¶ci przez naszych decydentów na szczeblu ZG.

Z ustawy z dnia 18 kwietnia 1985 r. O rybactwie ¶ródl±dowym
Cytat:
Art. 5.
Osoba dokonuj±ca połowu ryb na rzecz uprawnionego do rybactwa jest obowi±zana posiadać i okazywać na ż±danie dokument stwierdzaj±cy upoważnienie uprawnionego do połowu ryb.

Jak widać powyżej, ustawodawca nie nałożył obowi±zku bezwzględnego osobistego stawiennictwa zainteresowanego w siedzibie okręgu czy też innym punkcie w celu uzyskania przedmiotowego zezwolenia - tego nikomu nie potrzebnego dodatkowego druczku (jest to wymysł na szczeblu ZG PZW).
Kto, co i ile zyskał na wprowadzeniu dodatkowych druczków, które wędkarz musi posiadać na łowisku przy sobie?
Cytat:
Art.7 p.2
Amatorski połów ryb może uprawiać osoba posiadaj±ca dokument uprawniaj±cy do takiego połowu, zwany dalej "kart± wędkarsk±" lub "kart± łowiectwa podwodnego", a jeżeli połów ryb odbywa się w wodach uprawnionego do rybactwa - posiadaj±ca ponadto jego zezwolenie.

Mowa tu o zezwoleniu. Czym więc s± znaczki potwierdzane hologramem ¶wiadcz±ce o dokonaniu opłaty za prawo wędkowania {Art.7 p.8} i wklejane do legitymacji członkowskiej PZW jak nie samym zezwoleniem na amatorski połów ryb na wodach uprawnionego do rybactwa?
Podobnie rzecz się ma z przekazami pocztowymi jak i przelewami bankowymi.

W Okręgu Białystok zgodnie z wypowiedzi± kol. Darka na forum Białostockiego Okonia cytuję z dn. 16.03.2011 g. 11.43:
Cytat:
Sprawa jest do¶ć prozaiczna. W wypadku przekazów pocztowych w praktyce s± niestety stosowane przez nieuczciwych wędkarzy takie "wałki", że można za pomoc± przelewu pocztowego nabyć zezwolenie na dan± wodę płac±c nie 20, 30, 50 czy 100 zł ale tylko 2,50 zł.

Udowodniłem to władzom naszego okręgu wręcz namacalnie, że taka rzecz jest możliwa. Z powodów oczywistych nie napiszę na czym polega taki "wałek". Okręg nasz nie wycofał się z przekazów pocztowych jednak podj±ł już kroki w celu uniknięcia w przyszło¶ci podobnych przekrętów z przekazami pocztowymi.

Tak, więc jest na to sposób. Powtórzę się w nowym miejscu - wielkie brawa Panie Darku. lol
Co do sposobu prowadzenia rejestrów połowów to może w innym miejscu/temacie przyjdzie mi przedstawić własne zdanie.
Pozdrawiam.
Zbigniew vel zebxxl vel zeb_45
rom71
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 23, 2006
Posty: 831

Kraj: Polska
Miejscowość: Kaczyce
PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nowe twarze na portalu na pewno zago¶cicie dłużej tutaj. Bawcie się tutaj dobrze. usmiech usmiech
zabrze
Łowca Węgorza


Dołączył: Apr 05, 2003
Posty: 1857

Kraj: polska
PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nowych kolegów usmiech.
_________________
Bercik
stanek
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: May 01, 2011
Posty: 1

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też troche mam do czynienia z rybkami wink:
Witam wszystkich !
kacperos-1992
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Jan 28, 2010
Posty: 67

Kraj: Polska
Miejscowość: Okolice Lublina
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Zarejestrowałem się już jaki¶ czas temu ale jako¶ przestałem korzystać z tego forum ale obiecuje nadrobić!! usmiech Mam na imię Marcin, od tego sezonu postanowiłem poławiać tylko na spinning.. Łowię przede wszystkim na Wieprzu i Ty¶mienicy ale także Wisła, Bystrzyca, zlew zemborzycki, i ogólnie okolice Lublina.. Zdecydowanie bardziej wolę łowić na rzekach. Pozdrawiam usmiech
_________________
Spining...Rzeka... Czy można chcieć czego¶ więcej?
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj i baw się dobrze. wink:
Okolice Lublina 8O :?: a może więcej szczegółów :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

kacperos-1992
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Jan 28, 2010
Posty: 67

Kraj: Polska
Miejscowość: Okolice Lublina
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wola Skromowska pod Kockiem:)( 3 km od uj¶cia ty¶mienicy) ale często też siedzę w Lublinie:)
_________________
Spining...Rzeka... Czy można chcieć czego¶ więcej?
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kacperos-1992 napisał:
Wola Skromowska pod Kockiem:)( 3 km od uj¶cia ty¶mienicy) ale często też siedzę w Lublinie:)

Dawno, dawno temu w latach 89-92 kiedy Pałecznica koło Lubartowa była moim drugim domem a Wieprz powoli dochodził do siebie często bawiłem w twojej miejscowo¶ci na super zabawach. wesoly wesoly
To były czasy. wesoly

Ps. Odwiedzasz od czasu do czasu Kunów :?:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

kacperos-1992
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Jan 28, 2010
Posty: 67

Kraj: Polska
Miejscowość: Okolice Lublina
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż pamiętać tego nie mogę bo dopiero w tym okresie na ¶wiat przychodziłem:) Na Kunów tylko za leszczem jeĽdziłem a ze spiningiem nie próbowałem.. a ty próbowałe¶? Czy da rade bez łodzi tam połapać?
_________________
Spining...Rzeka... Czy można chcieć czego¶ więcej?
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez łodzi ze spinem niestety nie bardzo, ale z brzegu na karpia czy węgorza to i owszem.
Moje rekordowe węgorze pochodz± wła¶nie z Kunowa.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

kacperos-1992
Mieszacz zanętowy
Mieszacz zanętowy


Dołączył: Jan 28, 2010
Posty: 67

Kraj: Polska
Miejscowość: Okolice Lublina
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No węgorza nie trafiłem, karpia wprawdzie też nie ale jak z kumplem jeĽdziłem to on 2 trafił.. No ale tak jak wcze¶niej pisałem.. Postanowiłem w tym sezonie zaj±ć się tylko spiningiem.. Teraz nie byłem pare dni ze względów rodzinnych:( ale w niedziele ruszam na ty¶minice i starożecza.. Mam zamiar wyskoczyć na cały dzionek albo przynajmniej z 10 h.. Zobaczymy co będzie.. napewno sporo pistoletów ale mam nadzieje że trafi się co¶ większego.. niestety na ty¶mienicy jest sporo ,,wędkarzy" którzy za wymiar maj± esoxy po 30 cm, gdyby nie to byłoby tam wiele pięknych szczupaków bo idać na 5 h łowi sie około 10 sztuk bez kombinowania.. No ale niestety.. oni uważaj± że te duże nie s± tak smaczne jak te małe!! Brak słów! Ja jednak jade bliżej uj¶cia i niema tam aż tylu tych kretynów..
_________________
Spining...Rzeka... Czy można chcieć czego¶ więcej?
minimex
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Jul 31, 2011
Posty: 2

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 4:51 pm    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Po zamieszczeniu smutnej informacji o "karni55", chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów.
Jestem niedzielnym amatorem wędkowania i to przez takie małe "n".
Wła¶nie za spraw± Jacka, który nauczył mnie podstaw, zainteresowałem się wędkowaniem, ale do jego pasji bardzo dużo mi jeszcze brakuje.
Pozdrawiam.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj i baw się dobrze. usmiech
rom71
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jul 23, 2006
Posty: 831

Kraj: Polska
Miejscowość: Kaczyce
PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baw się dobrze. lol wesoly
rutra
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Aug 31, 2011
Posty: 1

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 1:52 pm    Temat postu: Witam Wszystkich! Odpowiedz z cytatem

Przystępuj±c do tego Forum chcę powitać Wszystkich Pogawędkowiczów!
Wędkuję głównie na spinning ale porozmawiać lubię na każdy temat zwi±zany z wędkarstwem.
lecek
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Oct 12, 2002
Posty: 1486

Kraj: Polska
Miejscowość: Warszawa-Tarnów
PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj i działaj. Jest tu co "pozwiedzać"
_________________
Lecek
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nowego Pogawędkowicza. Mam nadzieję, żę znajdziesz tutaj wiele ciekawostek i poznasz wielu ciekawych ludzi. usmiech
Dla lepszego poznania proponuję dodać w profilu miejsce zamieszkania - to pomaga. ;)
choppers_polska
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Sep 10, 2011
Posty: 2

Kraj: Polska
Miejscowość: Gdynia
PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 6:59 pm    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Jestem tu nowy. Mieszkam w Gdyni i wedkarstwem zarazil mnie dziadek i trwa to juz 25lat. Narazie eksperymentuje z roznymi metodami spinningowymi pod pilnym okiem Michala (wykrzyknika) ktory przy okazji wszystkich pozdrawia. Na codzien jestem magistrantem na UG z zakresu GIS i geomatyki morskiej. Poza tym dorabiam robiac mapy batymetryczne jezior polski. Pozdrawiam !!
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj choppers lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Chopper i baw się dobrze. usmiech
Mapki ciesz± - lubimy takie znajomo¶ci/ ;)/, ale postaraj się pisać, wykorzystuj±c "polskie literki". ;)
"Pozdrówki" dla "Krzykacza". ;)
Robert
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 13, 2003
Posty: 3215

Kraj: Francja
Miejscowość: Selestat
PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Choppers usmiech , mam nadzieję, że znajdziesz u nas wystarczaj±co dużo materiału do skutecznego spinningu wink: . Baw się dobrze a Michałowi przekaż od Roberta żeby przestał już grzebać w tych motorach i za ryby wzi±ł się konkretnie wesoly .
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj na "PW", pozdrów-ka dla Michała vel Wykrzyknik. wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

bartsiedlce
Czy¶ciciel gumiaków
Czy¶ciciel gumiaków


Dołączył: Nov 04, 2011
Posty: 1

Kraj: Polska
Miejscowość: Siedlce
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem od wczoraj, choć wielu z Was znam osobi¶cie i wirtualnie z innych portali. Pogawędki też występuj± w rozmowach z kolegami od lat. Jako¶ nie miałem czasu, ale w końcu zajrzałem.
Pozdrawiam wszystkich - Bartek
_________________
Bartek
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj I baw się tu z nami dobrze wesoly
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

barrakuda
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołączył: Oct 10, 2012
Posty: 10

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Paż 10, 2012 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo serdecznie. Mieszkam w województwie białostockim. Lubię łowić ryby. Stosuję metodę "no kill".
zebxxl
Młodszy podbierakowy
Młodszy podbierakowy


Dołączył: Mar 26, 2011
Posty: 101

Kraj: Polska
Miejscowość: Podlaskie / Hajnówka
PostWysłany: Sro Paż 10, 2012 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barrakuda napisał:
[...] Mieszkam w województwie białostockim. [...].

8O Czyżby Nasze województwo ponownie zmieniło nazwę. :roll: wink: lol

barrakuda napisał:
[...] Stosuję metodę "no kill".

Co za¶ tyczy tej metody to chyba wszyscy tu zagl±daj±cy zdecydowan± większo¶ć złowionych przez siebie ryb wypuszczaj±. Wszyscy jeste¶my "no kill" lecz nie ekstremalnie-radykalni w tej metodzie, co jednocze¶nie nie oznacza że żadnej ryby z łowiska nigdy nie zabieramy.
Również Cię witamy. wesoly

Pozdrawiam.
Zbigniew vel zebxxl vel zeb_45
_________________
Traktuj innych tak - jak by¶ sam chciał być traktowany.
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Sro Paż 10, 2012 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barrakuda napisał:
Witam bardzo serdecznie. Mieszkam w województwie białostockim. Lubię łowić ryby. Stosuję metodę "no kill".

Witaj.
Ja w ostatnie dwa sezony stosuję głównie metodę ,,no catch'' , przynosi zdecydowanie lepsze efekty. Koniecznie musisz wypróbować . wink: wesoly
barrakuda
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołączył: Oct 10, 2012
Posty: 10

Kraj: Polska
PostWysłany: Nie Paż 14, 2012 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farti napisał:

Ja w ostatnie dwa sezony stosuję głównie metodę ,,no catch'' , przynosi zdecydowanie lepsze efekty. Koniecznie musisz wypróbować . wink: wesoly


,,No catch'' ? O co w tym chodzi?
wolfram
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 08, 2010
Posty: 400

Kraj: Polska
Miejscowość: gdzie¶ na ¦l±sku
PostWysłany: Pon Paż 15, 2012 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶ć Barakuda, chodzi o to, żeby "nie łowić", ta zasada jest naprawdę skuteczna i przynosi 100% rezultaty wink: A poważnie to taki żarcik przypuszczam z zasady "no kill" - nie zabijaj, lub jak kto woli "catch and release" - złów i wypu¶ć, lub (tfu!) - "kiss and release!" Bo na tym forum mięsiarze siej± zamęt ( i nie za dużo zanęt ;))

Witamy w¶ród szczerych wesoly
barrakuda
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołączył: Oct 10, 2012
Posty: 10

Kraj: Polska
PostWysłany: Wto Paż 16, 2012 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li tu s± miesiarze, to znaczy, że Ľle trafiłem. Nie lubię takich wędkarzy, nastawionych konsumpcyjnie. Rybkę do jedzenia kupuję w sklepie i łowię tylko i wył±cznie dla przyjemno¶ci.
losos24
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Sep 20, 2006
Posty: 906

Kraj: Polska
Miejscowość: Oława
PostWysłany: Sro Paż 17, 2012 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barrakuda napisał:
Je¶li tu s± miesiarze.

Czy masz co¶ przeciwko golonce :?: zly:
Bo większo¶ć tutaj jest zwolennikiem tej zacnej mięsiny podlanej czystym lub złocistym sosem wykrzyknik wink: lol
Witaj na pokładzie
_________________
Pozdrawiam wszystkich, których już poznałem i tych, których mam nadzieję poznać.
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Paż 17, 2012 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barrakuda napisał:
Je¶li tu s± miesiarze, to znaczy, że Ľle trafiłem.


Chłopie - znam ten ból - ja to nawet na ulicę z domu nie wychodzę, bo przecież tam mog± być gwałciciele, bandyci i złodzieje! Powiedziałem sobie, że w takim towarzystwie nie wypada spacerować! :roll:
the_animal
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 1971

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Paż 17, 2012 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barrakuda napisał:
Je¶li tu s± miesiarze, to znaczy, że Ľle trafiłem. ...

Człowiek bł±dzi całe życie lol
_________________
www.carpholic.pl
www.grubyzwierz.pl
mario_z
Łowca Szczupaka i Suma


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 6559

Kraj: Polska
Miejscowość: Lublin
PostWysłany: Sro Paż 17, 2012 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barrakuda napisał:
Je¶li tu s± miesiarze, to znaczy, że Ľle trafiłem.

W takim razie musisz jak-najszybciej zaktualizować Auto-Mapę czy inne iGO8 bo nie ostrzegły cię lol

barrakuda napisał:
Nie lubię takich wędkarzy, nastawionych konsumpcyjnie. Rybkę do jedzenia kupuję w sklepie

Nie musisz mnie lubić ja za to lubię rybkę ¶wież± prosto z wody a nie ze sklepu z lodu.
Z lodu to jest dobra, ale wódka. zly: wink:
Wyluzuj chłopie wink:
_________________
Pozdrawiam
Mariusz
------------------------------------------------------------------
Wszędzie dobrze, ale na rybach najlepiej a spinning to moja druga miło¶ć usmiech

Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Paż 17, 2012 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barrakuda napisał:
Je¶li tu s± miesiarze, to znaczy, że Ľle trafiłem. Nie lubię takich wędkarzy, nastawionych konsumpcyjnie. Rybkę do jedzenia kupuję w sklepie i łowię tylko i wył±cznie dla przyjemno¶ci.


Ja za to nie mam zamiaru wspierać działalno¶ci "rybackiej machiny" i ryb kupował nie będę utrzymuj±c im wille i piękne auta zdobyte dzięki wyrybieniu wód.
Druga sprawa to definicja : mięsiarz - znasz ? podasz ? bo wci±ż nie wiem czy zabieraj±c kilka ryb z rybnego akwenu w ci±gu roku jestem tym znienawidzonym przez etyków szkodnikiem niszcz±cym im wizję idealnego hobby ... męczenia dla przyjemno¶ci ...
Nie traktuj tego postu jako ataku a raczej jako pytanie do wędkarza , kolegi po kiju ...
:roll:
_________________
Łowię i zjadam ......
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Paż 17, 2012 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto jak kto, ale Ty Zbychu jeste¶ na pewno! zly: wink:
farti
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Jan 19, 2003
Posty: 1983

Kraj: UK
Miejscowość: ...
PostWysłany: Sro Paż 17, 2012 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Kto jak kto, ale Ty Zbychu jeste¶ na pewno! zly: wink:

zly:


Ps.Zbysiu. Definicje dawno zapodałem.
Mięsiarz - wędkarz przerzucaj±cy mięso nad wod± , i rzucaj±cy mięsem na forach wędkarskich.
wink:
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Paż 17, 2012 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monk napisał:
Kto jak kto, ale Ty Zbychu jeste¶ na pewno! zly: wink:


Hahahah nawet gdybym usilnie się postarał to nie u mnie w okolicy .... gdzie dzięki trzem prywatnym zakładom rybackim, gdzie w firmowych sklepach w styczniu spotyka się na ladzie szczupaczki po 40cm albo patroszone sandaczyki pod nazw± "okoniowe tuszki".

farti napisał:
Monk napisał:
Kto jak kto, ale Ty Zbychu jeste¶ na pewno! zly: wink:

zly:


Ps.Zbysiu. Definicje dawno zapodałem.
Mięsiarz - wędkarz przerzucaj±cy mięso nad wod± , i rzucaj±cy mięsem na forach wędkarskich.
wink:


Robercik my to wiemy i na tym forum takich "akcji nowego użytkownika" były już setki, szkoda tylko, że "wpada Ci do chaty go¶ć, sra na ¶rodku i ucieka mówi±c, że ¶mierdzi .. " Nie jestem radykałem ale do liberalizmu też mi bardzo daleko jeżeli chodzi o okre¶lanie mnie jakimkolwiek mianem do tego przez osoby, które nawet na oczy mnie nie widziały. Łata "mięsiarz" jest obraĽliwa bynajmniej dla mnie ... Ty wiesz ile robię dla wód ciekawy jestem czy Ci tak lekko rzucaj±cy sloganem robi± w ogóle cokolwiek .... oprócz populizmu oczywi¶cie .. :?:

Lecę popilnować tarlisk i zajrzę tu póĽniej żeby ewentualnie przeprosić jeżeli uraziłem kolegę nie lubi±cego mięsiarzy ...
_________________
Łowię i zjadam ......
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Paż 17, 2012 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale niekumaty! B±dĽ więc wdzięczny rybakom, że sw± aktywno¶ci± walcz± z ... mięsiarstwem! lol
barrakuda
Donosiciel kawy
Donosiciel kawy


Dołączył: Oct 10, 2012
Posty: 10

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Paż 18, 2012 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja osobista definicja mięsiarza.

Mięsiarz - osoba uprawiaj±ca wędkarstwo w celu zapełnienia domowej lodówki rybim białkiem.

Łowców dużych szczupaków czy sumów podziwiam, ale gardzę takimi w¶ród nich, którzy zabieraj± takie okazy do domu.
Zamki
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Nov 03, 2004
Posty: 2486

Kraj: Polska
PostWysłany: Czw Paż 18, 2012 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barrakuda napisał:

Moja osobista definicja mięsiarza.

Mięsiarz - osoba uprawiaj±ca wędkarstwo w celu zapełnienia domowej lodówki rybim białkiem.


Proszę o u¶ci¶lenie kilku parametrów jak chociażby
- pojemno¶ć lodówki ?
- ilo¶ć tego "białka" ?
bo inaczej nie jestem w stanie stwierdzić czy czy jeden szczupak wielko¶ci dwa kilo w 10 litrowej lodóweczce czyli zapełnienie w 20% to już napchanie "białka" do lodówki czy szczupak dwa kilo w dwustu litrowej lodówce czyli zapełnienie 1% to nie jest napchanie "białka" do lodówki bo ona jest prawie pusta ... ?

barrakuda napisał:
Łowców dużych szczupaków czy sumów podziwiam, ale gardzę takimi w¶ród nich, którzy zabieraj± takie okazy do domu.


Ja za to gardzę tymi co gardz± chociaż zabierania dużych ryb NIE POPIERAM.

@barrakuda ja Ci wrogiem nie jestem ale radykalizmowi mówię stanowcze NIE...
może tu jest dobre miejsce i czas, żeby przypomnieć takie wci±ż aktualne
stwierdzenie o nadgorliwo¶ci, -> że jest gorsza od faszyzmu ...
_________________
Łowię i zjadam ......
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Ogólne
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Idż do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.22 sekund :: Zapytania do SQL: 168