Czy wiesz, że...
Obszar działania gospodarstwa Ruciane-Nida stanowi 21165 ha jezior i 190 ha rzek, w tym 130 ha stanowi± rzeki górskie.

Konto/logowanie
Members List ZAREJESTROWANI
 Ostatni Tobiasz
 Dzisiaj 0
 Wczoraj 0
 Wszyscy 4520

 UŻYTKOWNICY
 Goscie 573
 Zalogowani 0
 Wszyscy 573

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Jesteś stałym użytkownikiem Pogawędek Wędkarskich - kliknij tutaj
aby zalogować się!

Na forum napisali
krzysztofCz: [quote:f2a4672e65="jjj an"]W tym w±tku będę podawał wpłacone kwoty ...(18265) Mar 27, @ 16:07:40

lecek: Wielkanoc w Ustroniu. Zapowiedziałem małżonce, że ¶więto, ¶więtem ...(59110) Mar 26, @ 15:02:24

lecek: Pooszło. k ...(18265) Mar 26, @ 14:43:29

krzysztofCz: Za Lucka i Bedmara... poszło k ...(18265) Mar 26, @ 14:00:16

artur: Poszło ...(18265) Mar 26, @ 10:30:05

krzysztofCz: Poszło k ...(18265) Mar 26, @ 07:09:09

jjjan: Nikt się nie kwapi więc jeżeli kto¶ chce wpłacić,, to proszę blik ...(18265) Mar 25, @ 20:19:56

mario_z: Dzisiaj spotkanie jajeczkowe nad wod±, oczywi¶cie bez wędki bym n ...(59110) Mar 24, @ 20:50:03

Krzysztof46: nic nie trzeba ,zbierajcie na nastepny rok i tyle w temacie ...(18265) Mar 24, @ 17:30:00

krzysztofCz: To komu mamy wpłacać ;question Kto¶ zapłacił, to trzeba Mu się ...(18265) Mar 24, @ 17:27:29


Artykuły komentowali
Krzysztof46 w ''Znowu Ta Szwecja'': Szkoda panowie ze sié nie oglaszacie .Chétnie dokoptowalbym do fajnej ekipy ...
Karpiarz w ''Usuwanie usterek w wagglerach i sliderach Dino.'': Ot fachura jestes Jotes. Pozdrawiam i dzieki za cenne wskazowki.
grubyzwierz w ''Znowu Ta Szwecja'': hmhmh... Mówisz Jacek, że Szwecja.. ? Kto wie, kto wie... :)
krzysztofCz w ''Znowu Ta Szwecja'': Janku czekamy na now± relację :-)
old_rysiu w ''Znowu Ta Szwecja'': A my pozdrawiamy z Polen :-)
jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Jeszcze nie do końca.
Ekipa pozdrawia że Sweden.🙂

Zenon w ''Znowu Ta Szwecja'': Dlaczego "znowu" czyżby się znudziła?

Miło widzieć znajome pyszcz...

jjjan w ''Znowu Ta Szwecja'': Gdyby popłyn±ć w czwartek w dzień, to do Karlskrony, bilet dla czterech plus...
dzas w ''Znowu Ta Szwecja'': koszta zależ± od tego ile pijesz... :) bez tego w 2,5 tysia za dwa tygodnie ...
the_animal w ''Znowu Ta Szwecja'': ¦wietna wyprawa - ekipa wiadomo - chętnie dowiedział bym się jakie koszta s±...

Rozmaito¶ci
» Pomocnik
» Regulamin PW
» Przeszukiwanie zasobów
» Przeszukiwanie forum
» Łowca Okazów 2010
» Grand Prix Czatu
» Prognoza pogody
» O¶rodki i stanice wędkarskie
» Rejestracja łódki
» Interaktywne krzyżówki

Recenzje
· JAXON ZX MACHINE 400
· MacTronic NICHIA HLS-1NL2L
· TUBERTINI GORILLA UC4 FLUOROCARBON
· Daiwa Exceler Style F
· Namiot Fjord Nansen
· Mikado NSC Feeder
· Wędzisko Mikado NSC 360 Feeder Nanostructure
· Mistrall Bavaria 2,7
· żyłka DUAL BAND
· Mikado T-Rex Bolognese 600

Filmoteka
Sum 200cm

Dodał: avallone78
Dodany: 14th Feb 2011
Odsłon: 2103
Ocena: 0.00 Ocen: 0

X targi Na Ryby ZAJAWKA

Dodał: jarecki74
Dodany: 19th Mar 2010
Odsłon: 1965
Ocena: 1.00 Ocen: 1

Boleń Wojtka

Dodał: wojto-ryba
Dodany: 23rd Dec 2009
Odsłon: 1986
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 5/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2226
Ocena: 5.00 Ocen: 4

Żerowanie karpi 4/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2056
Ocena: 5.00 Ocen: 2

Żerowanie karpi 3/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2113
Ocena: 4.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 2/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2026
Ocena: 5.00 Ocen: 1

Żerowanie karpi 1/5

Dodał: Marek_b
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2065
Ocena: 2.00 Ocen: 1

Sum Odrzański

Dodał: jarokowal
Dodany: 23rd Mar 2009
Odsłon: 2427
Ocena: 5.00 Ocen: 3

Hol suma

Dodał: Marek_b
Dodany: 22nd Mar 2009
Odsłon: 2247
Ocena: 5.00 Ocen: 3


Forum Dyskusyjne Pogawędek Wędkarskich

Pogawędki Wędkarskie :: Zobacz temat - Rekordy Pogawędek
Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Kiks
Rekordy Pogawędek
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lista tematów forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
woojoo
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 22, 2009
Posty: 212

Kraj: Polska
Miejscowość: Nowa Dęba
PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 2:50 pm    Temat postu: Rekordy Pogawędek Odpowiedz z cytatem

Pomy¶lałem sobie wła¶nie , że fajnie było by mieć na pogawędkach dział po¶więcony rekordom wędkarskim każdej odmiany polskich ryb łowionych przez użytkowników serwisu. Mogła by być ciekawa zabawa np. gdyby na pogawędkowych rekordach widniało moje imię i nazwisko przy rekordzie jazgarza 13,5 cm waga 96,3g usmiech oczywi¶cie to taki przykład usmiech To tylko taka moja propozycja , ja oczywi¶cie nie mam wpływu na portal ale chyba miło by było usmiech Wiem wiem powiecie że s± "pogawędkowe okazy" ale to chyba nie to samo. Pozdrawiam i nie zjadajcie mnie za ten pomysł usmiech
_________________
MIĘSIARZU CZY CI NIE ŻAL ?
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isrtnieje co¶ takiego, w nieco innej formie: ŁOWCA OKAZÓW. usmiech
Opis zasad corocznej zabawy też gdzie¶ na portalu wisz±. ;)
Bielkiel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2009
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Rozkochów
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

post woojoo to całkiem niezły temat do rozwinięcia. Wiadomo istniej± pogawędkowe okazy jednak smaku temu portalowi nadał by fakt istnienia czego¶ na miarę klasyfikacji ryb złowionych przez pogawędkowiczów. Jak woojoo napisał wszelkie gatunki naszych wód. Moim pomysłem jest, żeby wyróżnić najlepsze dziesięć osób na każdy gatunek, które maj± ochotę być w takiej klasyfikacji. Wiadomo pod uwagę brało by się albo centymetry albo wagę. Uważam, że byłaby to ciekawa forma rozrywki kiedy na konieć roku można by było znaleĽć swoje nazwisko i imię lub nick na specjalnej li¶cie, której rekordem przykładowo byłby wspomniany przez woojoo jazgarz 13,5cm.
wiadomo to kosztuję dużo pracy redaktorów, ale możemy przecież jako¶ pomóc.
Je¶li ten pomysł ma sens - dla mnie ma mam pro¶cbę do redakcji o przerpwadzenie sondy w tej sprawie. Niech wypowie się każdy użytkownik, ale tylko użytkownik nie go¶ć.
Jak pomysł znalazł by aprobację można pomy¶leć nad form± wizualn± tej zabawy. Osobicsie mam kilka pomysłow.
Proszę redakcję o poważne potraktowanie sprawy wykrzyknik
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby kogo¶ wyróżnić, najpierw musi być głoszenie połowu, czyli wracamy do "Łowcy okazów", który umarł z braku zainteresowania...
Monk
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Aug 04, 2002
Posty: 7676

Kraj: Polska
Miejscowość: Legionowo
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dodatkow± pracę redakcji nie ma się co martwić -leniwe "toto" towarzystwo, więc w przerwie w gnębieniu niewinnych będzie miało rozrywkę.
Je¶li spotka się to z zainteresowaniem - warto pomy¶leć? Ale rozwi±zaniem jest to, o czym wyżej wspomniał Dzepetto - niestety. ;)
Bielkiel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2009
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Rozkochów
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzepetto napisał:
Żeby kogo¶ wyróżnić, najpierw musi być głoszenie połowu, czyli wracamy do "Łowcy okazów", który umarł z braku zainteresowania...


rozumiem złoszenie musi zawierać konkretne elementy bez dwóch zdań, ale czy wprowadzaj±c zmianę w postaci "pozbycia" się kolumny wskaĽnik w cm można by prowadzić zabawę dalej a chetnych byłoby o wiele więcej. Nie łowi się za dużo ryb przekraczaj±cych ustalony w łowcy okazów próg. WkaĽnik w centymetrach byłby po prostu długo¶ci± złowionej ryby bez progu dolnego oczywi¶cie po za wymiarem ochronnym.
Może wystarczy niewielka przeróbka już istniej±cej zabawy aby przywrócić jej życie :?:
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielkiel, tu nie pomog± przeróbki czy zmiana nazwy. Brak chętnych to brak chętnych. Je¶li złowisz rekordowy okaz i zrobisz fotkę, to obiecuję Ci, że wyróżnię ten połów. Uwierz mi, że redakcja z niejednego pieca chleb jadła i wie co pisze. Je¶li będzie zainteresowanie tak± promocj± rekordowych połowów, to nie pozostaniemy obojętni. Bior±c jednak pod uwagę fakt, że "Łowca okazów" z każdym rokiem podupadał, nie widzę jaki¶ większych szans na to, żeby nagle na PW rozruszać promocję okazowych połowów, ale daj Boże, żebym się mylił.
Bielkiel
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: Apr 15, 2009
Posty: 274

Kraj: Polska
Miejscowość: Rozkochów
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok temat zamknięty.
może troche się za bardzo napaliłem na te zmiany.
dzepetto
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: Jan 14, 2007
Posty: 3532

Kraj: Polska
Miejscowość: Łężyca
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy żadnego tematu nie traktuję jako zamkniętego- jedynie użytkownicy mog± temat zamkn±ć brakiem zainteresowania. Spokojnie, dopiero co temat się ukazał, może będzie szersze zainteresowanie. Mimo wszystko zachęcam do zgłaszania na łamach PW swoich osi±gnięć wędkarskich, w końcu po to jeste¶my w sieci ;)
sqza
Pogawędkowy twardziel
Pogawędkowy twardziel


Dołączył: May 05, 2005
Posty: 566

Kraj: Polska
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Łowca okazów" umarł ze względu na regulamin stawiaj±cy konieczno¶c opisu połowu jako artykułu. To zdecydowanie odstrasza (mnie też). Poza tym może to trochę dziwne, ale wędkarze, którzy zabrali takie "medalowe" ryby na patelnię zwyczajnie nie chc± się tłumaczyc przed innnymi komentuj±cymi zdjęcia... :? . Warunki zgłoszenia winny byc minimalne, tj. nazwa łowiska, metoda, miara ryby w centymetrach, zdjęcie (min. jedno z łowc±). Reszta - tj. jaki sprzęt, ¶rednica żyłki, czy plecionki, dokładny opis połowu - dla ewentualnych chętnych. Reasumuj±c - Dzepetto - my¶lę, że sie trochę mylisz pisz±c o braku sensu zmian, skoro nikt nic nie zgłasza do "Łowcy okazów"........... To kwadratura koła lol
Ps. Ja tam chętnie bym poogl±dał zdjęcia ładnych ryb wesoly tylu tu dobrych wędkarzy
_________________
http://wodnagaleria.eu/
http://www.kotuszow.pl/
Jarokowal
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu


Dołączył: May 23, 2004
Posty: 1597

Kraj: Polska
Miejscowość: Wrocław
PostWysłany: Sob Sty 22, 2011 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Warunki zgłoszenia winny byc minimalne, tj. nazwa łowiska, metoda, miara ryby w centymetrach, zdjęcie (min. jedno z łowc±). Reszta - tj. jaki sprzęt, ¶rednica żyłki, czy plecionki, dokładny opis połowu - dla ewentualnych chętnych.


I już masz krótki artykulik do powieszenia na stronie ... nie każdy ma dar pisanie kwiecistych poematów.
_________________
www.jarokowal.cal.pl
_______________________
W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższ± ostrożno¶ć - zwłaszcza gdy się jest ryb±.
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Pogawędki Wędkarskie Strona Główna -> Kiks
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Za tre¶ci głoszone na forum dyskusyjnym odpowiedzialno¶ć ponosz± ich autorzy.
Korzystaj±c z forum akceptujesz ten REGULAMIN  System pomocy - FAQ

Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Forums ©
Pogawędki Wędkarskie - portal dla wszystkich wędkarzy!
Redakcyjna poczta: redakcja@pogawedki-wedkarskie.pl

Redakcja serwisu w składzie: Jarbas, Marek_b, -, -, -, -

Wszystkie teksty i zdjęcia opublikowane w portalu s± utworami w rozumieniu prawa autorskiego i podlegaj± ochronie prawnej. Kopiowanie, powielanie, "crosslinking" i jakiekolwiek inne formy wykorzystywania cudzej własno¶ci intelektualnej i twórczej bez zgody wła¶cicieli praw autorskich s± zabronione prawem.

Wszelkie znaki towarowe s± własno¶ci± ich prawowitych wła¶cicieli, za¶ ich użycie dozwolone jest wył±cznie po uzyskaniu zgody.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. license.
Tworzenie strony: 0.08 sekund :: Zapytania do SQL: 51